Aardappelen duur of slecht Geniet dan van Carets geelt contant voordeel 'n bétere verlichting droog... voordelig! bruikbaar voordeel van der MEER vrijdag 12 juni zaterdag 13 juni maandag - dinsdag woensdag donderdag - vrijdag zaterdag maandag 8 juni 1959 dinsdag 9 juni woensdag 10 juni donderdag 11 juni Elke week heeft Carels voordelige aanbiedingen. Voordeeltjes waarbij u geen centen maar dubbeltjes bespaart. Dubbeltjes winst die u direct in uw eigen zak steekt of rentegevend kunt beleggen. Daar hoeft u geen weken, maanden of jaren op te wachten. Carels keert zo uw voordeel in contanten uit. Door Carels als uw bakker te kiezen spaart u - en die spaargelden komen velen van pas, vooral nu de vakantie voor de deur staat. Schagchelstraat 2 Wie Carels zegt, denkt aan bést brood Tip Top Brood. Carels geeft veel zorg, aandacht en vakmanschap om üw dagelijks brood zo goed en zo lekker mogelijk te bakken. Brood bakken is een mooi en moeilijk vak.. Carels verstaat dit vak - Carels is bakker zonder meer. Daarom heeft Carels er geen behoefte aan U een overmaat aan gouden, zilveren of koperen bergen te beloven. Carels heeft er wèl behoefte aan u zijn prijzen te tonen. Juist nuKijk, vergelijk, trek zelf uw conclusies. Carels voor brood, koek en banketongetwijfeld 3 gembergebakjes van 66 voor ananas vruchtentaart amandel pensé gebakje 200 gram Parijse wafels van 79 voor 5 roomboter zandtaartjes van 75 voor 5 kokoskransen 200 gram gevulde Wieners van 54- yoor 4 amandel broodjes van 100 voor 4 geglaceerde zandtaartjes van 60 voor 5 appelcarré's van 110 voor 5 roomtompoucen van 85 voor 5 krentenbollen van 50 voor 3 eierkoeken van 36 voor L. VRIJ PHILIPS Vraagt prijscourant Neem vooral nu Lassie Toverrijst! Dan tovert U voordelig de heerlijkste rijstmaaltijden op tafel! Want Lassie Toverrijst is de droge rijst die altijd lukt. De enige rijst die altijd een volle, rulle korrel geeft. Het bereiden van Lassie Toverrijst kost U geen moeite - geen aandacht - weinig tijd! Lassie Toverrijst is voordelig: één gezinspak van 80 ct. is voldoende voor vijf grote of acht kleine eters. Lassie Toverrijst is de mooiste en de lekker ste rijst! Koop zo'n groot gezinspak! 2000 JAAR WONEN De droge rijst die nooit mislukt! per 454 gram IV ct f Voor extra mooie schotels Lassie Toverrijst „De Luxe" f 1 't Is feest bij Witteveen - 14 dagen lang. Een bont modefestijn met ongekende mogelijkheden. Kom rustig en ongedwongen rondneuzen en kies uit de 1001 verrassingen datgene wat u zich altijd heeft gewenst voor een prijs, passend in het kader van zo'n mode-festival. VRIJDAG 5 "JUNI 1959 fAGTNA Wagenweg 3 - Telef. 17812 Ziekenfondsenleverancier In goede gezellige verlichting hebben wij een enorme keuze Een vlotte kap met trekpendel vanaf 9.95 Moderne glas- kronen compl. v.a. 19.50 Een mooie pla fonnier voor Uw huiskamer heeft U reeds vanaf 9.95 Aardige leuke schemerlampjes vanaf 1.95 In goede leesiam- pen hebben wij een grote sorte ring. U kunt reeds slagen vanaf 8.95 U weet het Voor een goed advies en.... een goede koop naar Haarlem - Tel. 11157 Let op het juiste nummer Rijksstraatweg 86 L Haarlem-N. Tel. 53902 RADIO TELEVISIE HOORTOESTELLEN LASSIE derde druk Tgdent een leerzame en plezierige ver kenningstocht laat dr. Melchior de ver- Schillende woningen van onze voorouders der laatste twintig eeuwen aan ons oog Voorbijtrekken. bAlec vele prachtige tekeningen P f6.25 Uitvoerige prospectus vin de werken l van dr. Melchior op aanvraag. In de boekhandel verkrijgbaar. N-V. DRUKKERIJ DE SPAARNESTAD HAARLEM Vlot zomermuiltje met kurken hak. Heerlijk passend, leren schoentje in diverse kleurencombinaties. Veder licht in het dragen. Keuze uit: naadloos; 30 denier wandelkous; geminderd avondkous; geminderd nieuwe modekleuren if gegarandeerd zonder fouten Isi alleenverkoop van Woensel 3 Alleen morgen, zaterdag, deze fantastische prijsver- laging. Ruilen is te allen tijde toegestaan. Gina Lollobrigida in de Nederland-film „DE WET" Haarlem Grote Houtstraat

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1959 | | pagina 8