RENNIES Voorzitter bepleit zo groot mogelijke zelfstandigheid SEKONIC UeVissers m de Zwarte Kh PAUL VLAANDEREN duibbei Allerlei uit Velsens Raad ERIC DE NOORMAN a W. HELP UZELF Meerderheid van ons volk wenst geen staatsziekenfonds" Serie ongelukken bij Roermond Winkels drie dagen tot 9 uur en drie dagen tot tien uur open C.a.o. voor zieken- fondspersoneel Pe totMé qfr/icuzycfe,, Verduistering van twintig mille mm Zuiver al* goud! Altijd vers in deze shagbeurs I DO DONDERDAG 26 NOVEMBER 1959 PAGINA 2 Advertentie en Uw tafelburen nit de (zuur)brand. Hond altijd Bennies bij de hand... Dan kan overtollig maagzuur U niet de ren. Die één of' twee tabletten doven Uw pijn bij voorbaat, als er eens iets verkeerd valt. Gemakkelijk in te nemen die Bennies - onopyallend-éénvoor één hygiënisch ver pakt. JEn nog lekker van smaak bovendien. tegen brandend maagzuur FEDERATIE ZIEKENFONDSEN Waterdichte en schokvrije HORLOGES va. 38.50 Dammen Santpoort faalt tegen D.C.IJ. II Twee doden en negen gewonden GEEF HEM EEN PULLOVER VESTEN ANEGANG 17 Nog beslissing over I Jsselmeergronden In etui aÉyct Anderhalf jaar geëist tegen oud-wethouder Pater W. Arts M.S.C. overleden Aalmoezenier marechaussee Noodwachter weigert bevel op te volgen In hoger beroep zes weken hechtenis geëist „Sprookjesslot" voor prinses De Retie 9M» St. Spaar de voetbalclub-emblemen' NIEME1JER GARANDEERT DE KWALITEIT! HALVE TON OP 9584 Kapitein uit Delfzijl verdacht van smokkel Vrachtschip in Deense haven vastgehouden Nederlander in Cairo weer op vrije voeten Nederlands motorschip aan de grond Invaliditeits- en on gevallenrenten Verhoging gelijk met huurvermeerdering Prijsvraag stichting „Jan Gregoorfonds" Chr. Korstjens overleden DIA'S met GELUID doorlopende demonstratie Fotohandel Heupers Lohr 16 Eric bedenkt zich niet lang. „Er achteraan! Dat is het beste wat we doen kunnen", fluistert hij. „Zie, een enkele ruiter gaat de groep vooruit." Zwijgend, op hun hoede zijnde, sluipen ze achter de troep gevangenen aan en Erics hoop leeft weer een beetje op als hij ziet dat de bewaking slechts uit tien man bestaat. „Tegen deze tien man is wellicht iets te beginnen." Het is niet gemakkelijk op de hoog vlakte ongezien de troep te volgen. Maar op veilige afstand slagen zij er in onopgemerkt te blijven. Nog voor het invallen van de sche mering wordt halt gehouden en even later kronkelt de rook van enkele grote vuren hemelwaarts. „Ik denk dat ik eens poolshoogte ga nemen", fluistert Eric. Doch dan houdt hij zijn adem in. Ver over de hoog vlakte klinkt het sinistere gehuil van wolven. L P.ECHT, 25 nov. Alhier is de algemene vergadering van de Fede ratie van Ziekenfondsen V.M.Z. van middag geopend met een rede van de voorzitter, de heer A. J. van Leusen, arts, uitgesproken in tegenwoordig heid o.a. van vertegenwoordigers der bij de Federatie aangesloten zie kenfondsen en vertegenwoordigers van het Bureau van de Ziekenfonds raad en vertegenwoordigers van de onderscheidene organisaties van me dewerkers (artsen, apothekers, tand artsen en vroedvrouwen) en van de in het G.O.Z. samenwerkende Zieken fonds-organisaties. De heer Van Leusen: „Bij alle ver schillen van opvattingen die ook in eigen kring bestaan, kunnen we wijzen op één gemeenschappelijke overtuiging, namelijk dat de verzorging van onze volksgezondheid gebaat is met een zo groot mogelijke zelfstandigheid van het ziekenfondswezen, waarmee de beroeps vrijheid der medewerkers ten nauwste verbonden zal blijken te zijn." Spreker constateerde voorts, dat de overgrote meerderheid van ons olk be slist geen staatsziekenfonds wenst en dat er evenmin een meerderheidsver langen is naar een totale algemeen-ver plichte volksverzekering. In dit ver band vroeg spr. of de regering wel be seft, dat een rijksambtenaren-ziektekos tenverzekering, zoals deze thans wordt overwogen niet alleen een dreiging vormt voor het ziekenfondswezen, maar in zijn consequenties een stap be tekent in die ongewenste richting. Sprekende over de beheerskosten van het ziekenfondswezen zei de heer Van Leusen, dat deze slechts een zeer klein gedeelte van het totale budget vormen Advertentie VOOP'nUUCWEBKl ZIJLSTR.5 TEL-15554 HAARLEM, 25 nov. Het belang rijkste feit in de damcompetitie van de afgelopen week is wel dat Santpoort zich to IJmuiden liet verrassen en daardoor de fraaie kans op de eerste plaats aanzienlijk verminderd zag. Ook Hillegom deed van zich spreken door BDC in eigen huis beide punten te ontfutselen. HDC II won eveneens van de Beverwljkers en behield daar door de leiding. Het was voor de IJmui- derreserves een productieve week, want behalve de bovengenoemde winst tegen Santpoort werd ook nog een punt verkregen uit een eerder afgebroken wedstrijd tegen Sportief. Hierdoor kwam hun puntentotaal op 3 en stegen zij van de laatste tot de zevende plaats. Het wordt voor VKD nu toch wel op passen. De uitslagen luiden: DCYSportief 10—10; DCY li-Santpoort 11—9; BDC- Hillegom 9—11; Sportief-KNC 1010; HDC II-BDC 13—7. De ranglijst ziet er nu aldus uit: HDC II 9 uit 5; Sant poort 7 uit 5; Hillegom 6 uit 5; BDC en Sportief elk 4 uit 5; KNC 3 uit 5; DCY II 3 uit 6 en VKD 2 uit 4. Het belangrijke treffen tussen de kop lopers HDC III en Zandvoort in de tweede afdeling werd een uiterst span nend duel met een uiteindelijke verde ling van de punten. VKD II kon het ook tegen de St.-Bavoreserves niet bol werken en verloor eervol. De stand is nu geworden; Zandvoort en HDC III elk 7 uit 5: Sportief II 6 uit 6; St.- Bavo II 5 uit 4 en VKD II 0 uit 6. De strijd wordt deze week voortgezet met Hillegom-KNC en VKD-HDC II. (plm. zes procent) en dat zelfs ingrij pende veranderingen geen noemens waardige invloed hebben op de premie stelling omdat het beheersapparaat, naar zijn mening, zeer economisch werkt en men zich dageljjko inspant het nog meer te verbeteren. Dat een staats apparaat oneindig veel duurder zou ko men wil men wellicht aannemen, zo zei de heer Van Leusen, die in dit verband wees op de enorme toename van de to tale beheerskosten voor ziekteverzor ging indien voor allerlei categorieën ambtenaren afzonderlijke verzekerings instellingen worden gecreëerd. In vele gevallen, zo zei hij, blijven deze kosten verbergen, doordat het administratieve apparaat een uitbreiding van werk zaamheden heeft gekregen die niet af zonderlijk wordt verantwoord. V De heer Van Leusen zei de hoop te koesteren, dat ook zonder daverende re soluties tot de buitenwereld zal door dringen, dat „wij niet alleen de tel kens aan het licht tredende controver sen tussen medewerkers en verzeker den tegenstellingen die in diepste grond niet gewettigd zün pogen te overbruggen, maar dat wij bovendien nog de soms niet gemakkelijke strijd voeren om bij alle meningsverschillen die ijr ons volk zo welig tieren, de be langen der verzorging van de zieke mens te laten prevaleren." ROERMOND, 25 nov. - Onder Baexem is vanavond een ingeluk gebeurd, dat aan de negentien-jarige jongeman Feijen uit Nederweert het leven heeft gekost. Een met fruit beladen vracht auto, afkomstig uit Heerlen, reed op een voor hem rijdende personenwagen uit Helvoirt, die plotseling had moeten stop pen en die door de botsing in het bouw land werd geslingerd. Omdat de vracht wagen niet meer op eigen gelegenheid kon starten moest deze aan de kant van de rijweg blijven staan. Even na zeven uur passeerde ter plaatse een personen auto uit Weert, bestuurd door de heer Mertens. De inzittende jongeman Feij en zag, dat er iets op de weg was ge beurd en trachtte uit het raampje te kij ken. Op dat moment schoot de auto, welks bestuurder door een tegenligger werd verblind, langs de stilstaande vrachtwagen. De achterzijde hiervan scheurde de personenwagen achter het voorste portier open en greep de jon geman. Hij werd zodanig aan de hals gewond, dat hij even later overleed. Vanmiddag is op de Napoleonsweg onder de gemeente Haelen een autobus uit Horst aangereden door een vracht auto met oplegger die geladen was met negentien ton bakstenen. De bestuurder van de vrachtauto, komende uit een zij weg richting gemeente Buggenum, ver leende bij het oprijden van de rijksweg geen voorrang en ramde de bus aan de voorzijde. In de bus zat een dertigtal jonge mijn werkers in opleiding, die op weg waren naar hun werk bij de Staatsmijnen. Ne gen van hen werden met min of meer ernstige verwondingen naar het zieken huis overgebracht. Sommigen hadden een shock opgelopen. Later z\jn ook de ove rige jonge mijnwerkers voor controle naar het ziekenhuis overgebracht. Geen van hen was levensgevaarlijk gewond. Op de rijksweg Roermond-Weert is vanmiddag de 83-jarige W. Brentjens verongelukt toen hij per fiets het kruis punt onder de gemeente Baexem wilde oversteken. Op dat moment naderde uit de richting Weert een zware vracht auto van een bouwmaterialenfirma uit Helmond. De chauffeur kon een aanrij ding niet meer voorkomen. Het slacht offer was op slag dood. MAUBEUGE, 25 nov. (AFP) Aan de grenspost Bettignies aan de Belgisch- Franse grens zijn, verstopt in de zittin gen van de auto van een Nederlands juwelier, 250 horloges gevonden. Auto en horloges zijn in beslag genomen. De naam van de smokkelaar is niet be kend gemaakt. VELSEN, 25 nov. In afwijking van het oorspronkelijke voorstel heeft de gemeenteraad zich wat de openstelling van de winkels in verband met de Sint- Nicoiaas-inkopen betreft, geconfor meerd aan de door Haarlem getroffen regeling. Dit houdt in, dat in Velsen de winkels op 28 en 30 november en 1 de cember 's avonds tot 9 uur geopend zul len mogen zijn, op 2, 3 en 4 december 's avonds tot 10 uur. Algemeen was de voldoening, dat de wijziging van de win kelsluitingswet opheldering heeft ge bracht en dat met het nu genomen be sluit het advies van middenstands- en werknemersorganisaties kon worden ge volgd. Over de hoofden van de raadsle den heen deed de heer J. van Leeuwen (KVP) een dringend beroep op de za kenmensen en het kopend publiek om de door het personeel gevraagde slui ting tussen 's avonds 6 uur en half acht mogelijk te maken. De heer Disselköter (Arb.) had met de beantwoording van zijn vragen be treffende bustarieven toch niet hele maal gekregen wat hij wilde. In de meeste plaatsen kent men tienritten- kaarten, in Velsen niet. Burgemeester- Kwint erkende, dat de tarieven niet hoog zijn, maar wilde nog wel eens tto de N.Z.H. aankloppen om ook hier het gevraagde in te voeren. De geluidsin stallatie was weer in de raadzaal aan wezig en de raadsleden beginnen er al aan te wennen, al werd nog wel eens een knopje vergeten. Het gevraagde krediet van ƒ4.650,- werd beschikbaar gesteld. De levering is rechtstreeks ge schied, niet via een plaatselpke leve rancier, gelet op de bijzondere eisen, die de plaatsing op losse tafels stelt. De heer Th. Witte (KVP) is uitvoe- ingegaan op een te voeren onteige- ningsprocedure in Santpoort-zuid, waar bij de standpunten van de betrokkene en het college niet tot elkaar konden worden gebracht. Naar zqn mening vond dit mede zijn oorzaak in de grote mate van overeenstemming, die reeds tussen de betrokkene en de directeur van openbare werken was bereikt, maar waar B. en W. niet van wilden weten. Volgens wethouder Verbeek ligt het gevraagde bedrag veel te hoog en nu moet een onpartijdige commissie maar uitspraak doen. De nieuwe school in Duinwijk heeft de naam Pleiadenschool gekregen. Maar voordat dit gebeurde, heeft de heer v.d. Kolk (VVD) op spitse wijze de vraag uitgesponnen, wat het hoofd van de school zijn kinderen over de naam van de school overeenko mende met die van het plantsoen waarin de school komt moet ver tellen. Want zo braaf waren de Plei- aden-dames nu ook weer niet, althans zes daarvan. ..Hoe vertel ik het de kinderen?" aldus interrumpeerde de burgemeester. En de heer A. J. van Leusen vond Gerard van Velzen ook niet zo'n brave jongen, want die had Floris V „koudgemaakt". Toch we ten de onderwijzers zeer goed over hem te praten en van de Pleiaden zullen de opvoeders dus ook wel een acceptabel verhaal kunnen vertellen. Advertentie (Van onze Utrechtse redacteur) UTRECHT, 25 nov. Juist daags vóór staatssecretaris Roolvink zijn richtlijnen bekend maakte inzake het loonbeleid, waren betrokken partijen tot overeenstemming gekomen, dat in de C.A.O. voor ziekenfondspersoneel een loonsverhoging van 6 pet opgenomen zou worden. Met cijfers omtrent een verhoging van de produktiviteit is dit echter moeilijk te motiveren en ook is niet van een der gelijke achterstand sprake, dat de com missie van /vUMbaniiddelaars hierin een argument voor de gevraagde 6 pet zal vinden. De verwachtingen dienaan gaande van de secretaris der Federatie van door verzekerden en medewerkers bestuurde ziekenfondsen, de heer J. P. v.d. Reyden, zgn daarom niet hoogge stemd en de loonsverhoging zal volgend jaar, zo meent hij, slechts 4 of 5 pet bedragen. Sovjet-Unie De Russische regering heeft de aanleg ter hand genomen van een tunnel dwars door het bergmassief op de grens van Rusland en Afghani stan,, die de weg van Kaboel naar Mi- zarisjanv het hele jaar door bruikbaar moet maken, ue route is thans vier maanden per jaar onberijdbaar. (Rtr) de meest uitgebreide kollektie in alle mode- tinten 29.75 59,75 «9.75 Dunne Italiaanse pull overs (nu ook MULTI COLOR) 19 75 21.50 29.75 met of zonder mouw, effen en gewerkte des sins 19.75 27.50 39.75 Grof gebreide vesten 38.50 59.50 (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 26 nov. Het Kabinet heeft nog geen gelegenheid gehad een standpunt te bepalen over de meest ge wenste vorm voor de uitgifte van land bouwgronden in de IJsselmeerpolders. De beslissing over deze kwestie was ook niet urgent omdat voorlopig geen nieuwe gronden zullen worden uitgege ven. Niettemin wil Minister Zijlstra be vorderen dat de Regering zich over dit probleem binnenkort een mening vormt. Dit blijkt uit de memorie van antwoord aan de Tweede Kamer naar aanleiding van de begroting van het Departement van Financiën. De Ka mer had naar het uitgiftebeleid geïn formeerd naar aanleiding van de mo- tie-Biewenga (A.R.), waarin om uit gifte in - eigendom werd gevraagd. Advertentie (Van onze correspondent) LEEUWARDEN, 25 nov. Een schromelijk tekort aan innerlijke weer stand en zakelijke capaciteit heeft de officier van justitie bij de rechtbank vandaag verweten aan een 59-jarige ad ministrateur en oud-wethouder van Ter schelling. De officier eiste tegen de ad ministrateur anderhalf jaar met aftrek wegens verduistering van een bedrag van ongeveer 20.000. APELDOORN, 25 nov. (KNP) Van ochtend is in het r.k. ziekenhuis te Apeldoorn na een langdurige ziekte overleden pater W. ..rts M.S.C., leger aalmoezenier bij de marechausee te Apeldoorn. Pater Arts werd 12 novem ber geopereerd. Gisteravond vererger de zijn toestand dermate, dat bedie ning noodzakelijk werd geacht. Pater W. Arts werd in 1896 in Beek-Ubbergen geboren. Hij deed zijn professie in de congregatie der missionarissen van het H. Hart 21 september 1915 en werd 21 november 1920 priester gewijd. Na een professoraat van het scholastikaat der congregatie, dat toen in Arnhem gevestigd was, was hij enige jaren ka. pelaan in Driehuis-Velsen. Rond 1936 was hij werkzaam in het jeugdwerk kamp de Kemperberg bij Arnhem, waarna hij aalmoezenier in het leger werd. Na de oorlog werd hij als aal moezenier verbonden aan de Koning Willem 3-kazerne te Apeldoorn van de Koninklijke Marechaussee. Pater Arts, die zeer gezien was bij de militairen, speelde een voorname rol in het werk van het Nationaal Katho liek Thuisfront. Hij was onder meer hoofdredacteur van het Katholieke Sol- datenweekblad „Salvo". (Van onze Haagse redactie) HAAG, 25 nov. Vandaag is voor het gerechtshof in hoger beroep de zaak behandeld van een 31-jarige assis tent-veilingmeester, die als nood wach ter geweigerd had, een dienstbevel op te volgen. De rechtbank had de man vrijgesproken, maar de officier van Jus titie was tegen deze uitspraak in hoger beroep gegaan. B(j een oefening van de B.B. was de assistent-veilingmeester in burger ver schenen. Toen ztfn commandant hem de opdracht gaf, zijn uniform aan te trekken, had hij dit geweigerd. De nood- wachter werd daarop weggestuurd en verklaarde later: „Ik voel niets voor de B.B. en weiger in zo'n boevenpak te lopen". De procureur-generaal stelde in zjjn requisitoir, dat de officier van justitie terecht in beroep was gegaan, omdat er van onmacht geen sprake was geweest. Hij eiste een gevangenis straf van zes weken, waarvan vier voor waardelijk, en een proeftijd van drie jaar. De verdediger bracht naar voren, dat de assistent-veilingmeester al direct had gemeld waarom hij zijn uniform niet had kunnen meenemen. Toen de commandant zijn bevel gaf wist hij dus, dat dit niet uitgevoerd kon worden. De ze hele geschiedenis is een zaak van driftkoppen geweest. Mijn cliënt heeft zich zeer ontaktisch uitgelaten over de B.B. en de comman dant is toen wat men bij de Marine noemt: „op zjjn strepen gaan staan", aldus de raadsman, die vrijspraak vroeg. Uitspraak 19 december. WENEN, 26 nov. (A.F.P.) Binnen kort zal in het Tyroolse bergland, in het Rissertal, waar de Belgische ko ninklijke familie vaak op vakantie of op jacht is geweest, een „sprookjes- slot" voor de prinses De Retie, de echt genote van koning Leopold, worden Inge. wijd, aldus meldt het Weense blad „Neuer Kurier". Dit kasteel telt, aldus het blad, meer dan dertig vertrekken en drie garages. Er zou een som van 450.000 gulden aan ten koste gelegd zijn. Advertentie 8w53fS»Sm8e&3i88i8S8« In de 545e staatsloterij, 4e klasse Is een prijs van I 50.000 gevallen op het num mer 9584. GEDSER, (Denemarken) 25 nov. (UPI) De eigenaar en kapitein van het 154 ton metende vrachtschip Audrey" uit Delfzijl, is gisteren, op beschuldiging te hebben gesmokkeld, in Gedser in Denemarken gearres teerd. Volgens de politie heeft hij verleden jaar 16.000 sigaretten en tien flessen jenever aan land gesmokkeld. Toen men dat indertijd ontdekte, had het schip de haven alweer verlaten. Afgelopen vrijdag liep de „Audrey" In de buurt van het lichtschip van Gedser aan de grond. Maandag werd het vlot gesleept en naar de haven van Gedser gesleept voor reparatie. De douanebeambten heropenden toen het onderzoek naar de oude smokkel- affaire en arresteerden de kapitein. Het schip, dat op weg was van Zwe den naar Nederland met een lading hout aan boord, mag de haven niet verlaten. CAIRO, 25 nov. (UPI) De Neder landse ambassade te Cairo heeft meege deeld dat de 65-jarige prof. E. V., die drie weken geleden door de Egyptische autoriteiten is gearresteerd, dinsdag avond weer op vrije voeten is gesteld. Prof. V. woont al 27 jaar in Egypte, en doceert letterkunde aan de universi teit van Cairo. DEN HAAG, 25 nov. Het 499-ton metende Nederlandse motorschip „Bi- ak", thuishaven Groningen, dat uit de Zweedse haven Vesteras naar Antwer pen was vertrokken, is nabij Osteriff aan de grond gelopen. De Duitse sleep boot .Danzig" is uitgevaren om, zo no dig, hulp te verlenen. De „Biak" zou proberen bij de eerstvolgende vloed op eigen kracht weer los te komen. DEN HAAG, 24 nov. Het ligt i" het voornemen van de minister va" Sociale Zaken het wetsontwerp inzak® de aangekondigde verhoging van de 'F' validiteitsrenten op een zodanig tijdsj'i, bij de Tweede Kamer in te dienen, Af die verhoging op hetzelfde tijdstip werking kan treden als de voorgel1" men huurverhoging. De minister deelt voorts in zijn roT morie van antwoord mede, dat de p gering voornemens is een verhog1"® van bepaalde ongevalienrenten en .v®~' op die rente verleende wettelijke bi)®1® gen aan de orde te stellen in het der van de te verwachten loonm»" gelen per 1 april in verband 111 voorgenomen huurverhoging. d met Over een verhoging in ver"® verJio- de vrijere c.q. gedifferentieerd? zich gingen der lonen zal de regel" nog nader beraden. DEN HAAG, 24 nov. Voor de doof het bestuur van de stichting „Jan Gf®' goorfonds" uitgeschreven landelijk® prijsvraag voor het componeren va" een jubileummars ter gelegenheid va" het vijftig-jarig bestaan van de A18; Ned. unie van muziekverenigingen p* augustus 1960, zijn achttien inzending®" binnengekomen. De jury, bestaande U1* de toonkunstenaars Piet van Mever te Rotterdam, Joh. F. Pala te Rotterdam en R. van Yperen te 's-Gravenhage' meende dat geen der inzendingen aa" de gestelde eisen heeft kunnen vok doen, zodat noch een bekroning, noc" een eervolle vermelding is toegekend. Groot-Brittannië Een medisch® tuchtraad te Londen heeft gisteren ge' weigerd dr. John Bodkin Adams toe* stemming te verlenen om weer praktijk uit te oefenen. Dr. Adams werd in 195" vrijgesproken van moord, maar tot boe' ten van in totaal 25.000 gulden veroof deeld wegens het vervalsen van recep' ten voor gevaarlijke verdovende midda; len. (Reuter' HAARLEM, 24 nov. Op zestigja rige leeftijd is overleden de heer Chr. Korstjens, die in het parochiële leven van de Sint Lidwinaparochie in Haar lem-noord lange jaren een vooraanstaan de rol heeft gespeeld. De overledene heeft zich vele verdiensten verworven gedurende de zesentwintig jaar, dat hij Vincentiaan was. Bijna tweeëntwin tig jaar was hij kerk-collectant. De heer Korstjens was administrateur van de Centrale Coöperatie van de LTB, bij welke instelling hij in januari van het volgend jaar veertig jaar in dienst zou zijn geweest. Advertentie automatisch geprojecteerd zaterdagsmiddags in onze zaak Zandvoortselaan 163 Telefoon 40702 HEEMSTEDE-AERDENHOUT ISRAËL Israël is bereid de Arabi sche vluchtelingen schadeloos te stellen voor land dat zij in Israël hebben ach tergelaten of de kosten van hun nieuwe vestiging in Arabische landen te beta len, aldus heeft premier David Ben Goerion meegedeeld. Het vluchtelingen probleem kan worden opgelost op het tijdstip dat de Arabische politici dit wensen, aldus de premier. Ben Goe- rioen beantwoordde vragen van een Canadese parlementaire missie. Advertentie WOU JE ME VER TELLEN DAT DE TWEE-BENDE DE HAND HEEFT IN AL DIE BERO VINGEN 7 IK DENKT NIET...! WALL DOET ALLEEN IN AUTO'S, MAAR IK WED DAT HU MEEST; AL DE CHAUFFEURS LEVERT WEG..,. KUK,MÉNEER VLAANDEREN, IK HEB GEEN TUD VOOR DIE TROEP. -MUN MOEDER ZOU ONS NIET UIT ELKAAR HOUDEN... DUS.... „.WAAROM GAAT U NIET MET DIT BRIEFJE NAAR WALLy SWAN FEATURES SYNDICATE

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1959 | | pagina 2