UBTY II deelt een rake klap uit Resultaten Ned. Credietbank aanzienlijk hoger in 1959 Pesman ges bij jacht op goud \HEHBKq0Q QQrQp ERIC» PAUL VLAANDEREN tweelini Auto- en scooterrijlessen t N00RNVM* T af eltenniscompetitie GTTC moet op zijn tellen passen Broer en zus hij ongeval gedood Promotiekansen voor IJmond en De Blinkert Brutowinst plus 17 pet., winstsaldo plus 29 pet. Russen staan Amerikanen op fataal moment bij met „geheim wapen" Zaalhandbal Ir. A. Paulen terug uil Squaw Valley: Soekowono laat eis in Bremen vallen Miljoenenopdracht voor Havenwerken SALARISVERHO GING BIJ G.A.K. Burgemeester van Culemborg uit ziekenhuis Onderscheidingen SINT JOSEPH-WEESHUIS WOENSDAG 2 MAART 1960 if 21 Maart KONINGIN JULIANA NAAR WAGENINGEN Het tabaksconflict Stichting SINT JOZEF-PAVILJOEN UITGIFTE VAN INSTITUUT WICO 26 Ogenblikkelijk trekken Eric en het meisje zich weer in het bos terug en zij zijn nog maar nauwelijks tussen de stammen ver dwenen of zij horen paardenhoeven. Snel drukken ze zich dicht te gen de grond en Eric loert met half toegeknepen ogen naar de Pic- tenruiter, die niets vermoedend, voorbijrijdt. Het is er maar één, maar waar er één is, zijn er meer en voor alle zekerheid wachten zij nog een tijdje. „Ik denk dat hier een kamp in de buurt is", fluis tert Eric, als ze even later behoedzaam voortsluipen. Inderdaad zien zij later op een open weide een klein kampement voor zic> maar het zijn geen Pieten, die daar gelegerd zijn. „Mijn broer" Mildred gedempt. „Kom laat ons nu snel gaan", maar Eric ho1* haar waarschuwend terug. „De Pieten regelrecht in de armen pen, zeker? Of ze zijn al bij Uw broer geweest, of zij moeten er oë naar toe. Het kan ook nog zijn dat zij ongemerkt de troep van broer volgen met het doel U in handen te krijgen". V1" (Van onze tafeltennismedewerker) AMSTERDAM, 2 maart. - De katho lieke teams hebben ditmaal of erg goede of bar slechte resultaten bereikt in de ta- feltenniscompetitie. Hoofdklasser Smash 2 stelde bitter teleur door met grote cijfers de belangrijke wedstrijd tegen VBTV 2 te verliezen. In de overgangs klasse D gaat het met GTTC de verkeer de kant uit. In Volendam werden de Haarlemmers door Victory '55 met forse cijfers geklopt. Daar Barna er voor de tweede maal in slaagde te winnen is de positie van GTTC nu wel bijzonder on aantrekkelijk geworden! In groep F schooi Vitus op indrukwekkende wijze uit zijn slof en versloeg het aanzienlijk beter geplaatste Buna met 6-4. Ook in groep D een aantal goede resultaten. TYBB week niet van het pad naar po sitieverbetering af en heeft na de zege op Togido 2 zelfs nog een kans op een van de eerste plaatsen! Ook Rapidity was met deze zege zeer gediend. De Be- verwijkers slaagden er in AMVJ een puntje af te snoepen en kwamen een stapje dichter bij een veilige plaats. Smash 3 weerde zich uitstekend tegen AVGA 2 en zette de nederlaag van de eerste helft in een gelijk spel om. In deze afdeling werd Scylla 2 door met 8-2 van Treffers te winnen kampioen. Smash 2-UBTV 2 was een fiasco voor de Amsterdammers. De hoop op een kleine zege of een gelijk spel ging al spoedig op in de rook van een enorm Hilversums offensief, dat in de kortste keren in een voorsprong van 0-6 resul teerde! Carel Kramer wist de schande Iets te beperken door een zege op Wei graven en tot slot won Smash ook het dubbel nog! TYBB reeds met 2-6 de zege. Jan Witte- man was opnieuw bijzonder goed in vorm en won al zijn partijen. Cees Rij kelij khuizen won alleen van invaller Wolters en Ton van Veenendaal klopte Bot en Wolters. In de wedstrijd Rapidi- ty-AMVJ domineerde Theo Keet met drie overwinningen. Winder wist hier twee punten aan toe te voegen, maar als zo vaak bleef het winnende punt uit. Scylla 2 16 32 Disnie 15 11 AVGA 2 16 26 Maccabi 16 11 Smash 3 AMVJ TYBB 16 21 15 15 16 15 Rapidity Togido 2 Treffers 16 10 16 8 14 7 Treffers 15 30 Spreng. UC 15 12 DTTC 15 28 AVGA 15 8 UBTV 15 22 Entac 15 7 Nedlloyd 2 15 18 Smash 2 15 7 Olympia 15 12 UBTV 2 15 6 Joop Sertons was in de wedstrijd Buna-Vitus bijzonder goed in vorm. Hij won al zijn wedstrijden en smaakte zelfs het genoegen deze partijen zon der game verlies op zijn naam te bren gen. Ton Sertons en Bep de Graaf verloren beiden van de Hilversumse invaller Kannegieter. Beiden klopten zij Van Meester en Ton Sertons zorgde tegen Van Weeren voor de zesde punt. Vr.schaar 15 29 Wilskr. 2 15 13 Wilskracht 14 V rien.kring 14 UTTC Buna 26 17 15 16 15 16 Zeist Vitus Vr.schaar 2 15 Onder Ons 15 15 11 15 9 6 5 Smash 3-AVGA 2 was een spannend treffen. Bij de thuisclub wonnen Schol ten en Neep beiden tweemaal en zorgde Welsink voor een zege op Low. Het be slissende dubbel ging met 21-15 en 21-10 voor de gastheren verloren. TYBB start te met overrompelend elan tegen Togido 2 en bezorgde deze verzwakte tegenstan der al spoedig een achterstand van 0-4. Een korte opleving bij Togido verklein de deze achterstand tot 2-4, maar toen bezorgden twee snelle overwinningen VENLO, 1 maart In de afgelopen nacht botste een personenauto uit Nij megen tegen een stilstaande vracht auto. Van de drie inzittenden in de per sonenauto werd de twintigjarige mej. A. Orth uit Nijmegen zo zwaar gewond, dat zij enige uren na aankomst in het ziekenhuis te Venlo overleed. Haar 22- jarige broer, die eveneens zwaar ge wond werd, is in de loop van dinsdag ochtend aan de gevolgen bezweken. De bestuurder van de personenwagen, die de stilstaande wagen niet had opge merkt, werd bij de botsing nauwelijks gewond. Hotac 15 26 Shell 14 Povac 2 15 25 KKK 14 Nedlloyd 3 14 23 KLM 15 VVGA 15 20 GTTC 14 Victory '55 15 19 Barna 15 Victory-GTTC was al vrij spoedig in het voordeel van de Volendammers be slist. De Haarlemse ploeg faalde volko men en het feit, dat men niet meer dan tweemaal een beslissende game kon forceren, bewijst wel, dat zij veel te zwak was. Louis Hamers wist van Zwart- hoed en Kwakman te winnen. Blom en Sleper echter verloren al hun partijen kansloos. 8 7 7 6 5 (Van onze handbalmedewerker) AMSTERDAM, 1 maart De kam pioenen uit de districten Amsterdam, Haarlem en Utrecht van de afgelopen zaalhandbalcompetities, onderscheiden lijk dames en heren, hebben dit week einde in Alkmaar strijd geleverd om een plaats in de westelijke districts klasse. Zoals de zaken thans liggen maakt het herenteam van IJmond een uitstekende kans, terwijl bij de dames De Blinkert promotie nauwelijks meer kan ontgaan. Dit laatste betekent een streep door de rekening van ADO, dat van De Blinkert verloor. Dat IJmond duidelijk de sterkste ploeg in deze halve competitie bij de heren is bleek uit de overwinningen op Tonegido (15-8) en Spirit (14-11). Na dien speelden Spirit en Tonegido een produktieve partij, die met slechts één doelpunt verschil werd afgesloten in het voordeel van de Amsterdamse ti telhouder: 13-14. Daar Spirit tegen de tweede Amsterdamse ploeg Niloc 2 ge lijk speelde (9-9), luidt de stand: Umond 2 4 Niloc 2 11 Tonegido 2 2 Spirit 3 1 ADO (uit het Amsterdamse dis trict) stond tegen Tonegido al gauw met 1-0 achter. Het team „draaide" niet zo best. Desniettemin werd het een verdiende zege van 1-3 voor de Heemskerkse ploeg, die later tegen De Blinkert zeker niet de mindere was. De Haarlemse dames toonden zich echter qua schotvaardigheid stukken sterker. Via 1-0 en 2-0 ging De Blinkert de rust in met een voorsprong van 2-1. Na de hervatting liet ADO verscheidene reële kansen onbenut. Aldus mag de Haarlemse zege (4-2) verdiend worden genoemd. Doordat De Blinkert voorts met 7-1 zegevierde over Attila, dat op zijn beurt Tonegido met 6-5 klopte, en ADO een reeds eerder gespeelde ontmoeting van Atilla had gewonnen (4-1), ziet de stand er hier als volgt uit: De Blinkert 2 4 Attila 3 2 ADO 3 4 Tonegido 2 0 AMSTERDAM, 2 maart De Neder- landsche Credietbank behaalde over het boekjaar 1959 een batig saldo rente rekening van 3.597.265 (3 002.596) en ©en batig saldo provisierekening groot 3.936.274 (3.433.254). Na aftrek van on kosten ad 3.973.739 (3.671.425) res teert een winstsaldo van 3.569.040 (2.765.318) incl. saldo A.P. ad 9.239 (892). Zoals bekend wordt voorgesteld een dividend op de aandelen B. van 10 pet (8), waarvan 2 pet in aandelen B uit agio. Voor afschrijvingen wordt bestemd 375.286 (425.492), toegevoegd wordt aan bijzondere reserve, mede ter voldoening van de nog verschuldigde be lastingen over 1959 1.552.000 (1.167.494) ©n aan de reserve 457.556 (242.660). Naar nieuwe rekening wordt overge bracht 7.443 (9.239). De directie stelt met voldoening vast, dat in alle bedrijfsonderdelen het jaar 1959 gekenmerkt werd door een verde- te expansie. Dit heeft tot gevolg gehad, dat ook de bedrijfsresultaten weer zijn gestegen. De bruto ontvangsten liepen met 1,1 miljoen (ruim 17 pet) op tot In totaal 7.533.000. Aangezien de kos ten slechts met 300.000 (ca 8 pet.) ver meerderden kon het winstsaldo voor afschrijvingen en vennootschapsbelas ting met rond 800.000 verbeteren tot ca ƒ3.570.000; een stijging derhalve van 29 pet. Tot deze verhoogde bedrijfsresultaten hebben vrijwel alle afdelingen bijgedra gen. Bijzonder vermeldenswaard is in dit opzicht een vermeerdering van de inkomsten uit hoofde van het effecten verkeer. Het volume van de uitstaande kredieten steeg ook dit jaar weer. De totale kredietportefeuille incl. de fond sendebiteuren vertoonde een stijging t.o.v. 1958 met meer dan 20 pet. tot ƒ65 miljoen. De grootste procentuele stij ging vond plaats bij de fondsendebiteu ren n.l. ca. 27)4 pet. De gewone debi teuren stegen met ruim ƒ10 miljoen, een stijgingspercentage van ca 18,3 pet. De totale toename komt overeen met de algemene trend ten deze gedurende 1959; met het accent op het tweede halfjaar '59, steeg de totale kredietverle ning met ca 20 pet. vergeleken met ja nuari 1959. Tegenover de toename van de debi teuren stond een forse uitbreiding van de aan de bank toevertrouwde midde len in de vorm van deposito's, spaar gelden en creditsaldi, uitmakende in to taal ruim 26 pet, een percentage dat re latief enigszins hoger ligt dan de alge mene trend ten deze bij de representa tieve handelsbanken. Het totaal aan termijndeposito's en krediteuren steeg met ruim 29 miljoen tot ƒ140,9 mil joen. Hierdoor ontstond een grote liqui diteitsruimte en de rendabele aanwen ding dezer liquiditeiten vroeg de voort durende aandacht. Voor het jaar 1960 verwacht de direc tie enerzijds een licht stijgende krediet behoefte op grond van het hoge peil van de economische bedrijvigheid en anderzijds kan worden aangenomen, dat als gevolg van grotere investerin gen en verdere voorraadaanvullingen de liquiditeiten bij het bedrijfsleven wel licht iets zullen teruglopen, hetgeen on der overigens gelijkblijvende omstan digheden tot een lichte daling van de toevertrouwde middelen aanleiding zou kunnen geven. Wat betreft de te vergoe den creditrente is er een geringe op waartse druk waarneembaar. Of ook de in rekening te brengen debetrentes ver der zullen stijgen is voor een groot deel afhankelijk van de ontwikkeling van het disconto en de kort-geldrente in binnen- en buitenland. Met betrekking tot het disconto kunnen uiteraard moei lijk voorspellingen worden gemaakt, doch veel zal hierbij afhangen van de vraag, of de konjunkturele ontwikke ling een neiging tot overspanning zal gaan vertonen. De samenstelling van de kredietpor tefeuille naar bedrijfssectoren is als volgt: ambacht 1,5 pet (1,7 pet), handel 44,2 pet (40,3), industrie 40,3 pet (46,9), verkeer 1,5 pet (2,7), instellingen van maatschappelijk nut 2,6 pet (-) en diver sen 9,9 pet (8,4). In 1959 werden in totaal ƒ1,3 mil joen aandelen onderhands geplaatst, waardoor het maatschappelijk kapitaal groot ƒ10 miljoen geheel geplaatst en volgestort was, dit is inmiddels ver hoogd tot ƒ25 miljoen. Het totaal hier bij in 1959 gemaakte agio bedroeg 642.443. Men acht het noodzakelijk bij de sterke groei van het bedrijf op ver dere uitbreiding van het aandelenkapi taal bedacht te zijn. Hoewel het streven erop gericht zal zijn ook gedurende 1960 zodanige resul taten te bereiken, dat handhaving van de dividendverhoging verantwoord zal zijn, acht de directie het nuttig erop te wijzen, dat zulks niet met zekerheid mag worden verwacht. De Franse filmster Pascale Pet it die in Rome vertoeft voor de première van de film „Een meisje voor de zomer" gefotografeerd op een wandeling door de tuinen van de villa Borghese. De kinderen hebben meer belangstelling voor de poppenkast. (Van onze sportredacteur) AMSTERDAM, 1 maart „Ooit van 15.46.6 gehoord? Ik heb het gezien. Ongelooflijk". Dat waren de eerste woorden van ir. A. Paulen, chef de mission van de Nederlandse Olympi sche ploeg die heeft deelgenomen aan de Winterspelen te Squaw Valley, toen hij vanmorgen op Schiphol uit het vlieg tuig van New York stapte. De heer Paulen doelde daarmee op een presta tie, waarover de internationale sport wereld nog steeds verbaasd is en voor lopig ook niet over uitgesproken zal raken: de tijd, die de Noorse schaat senrijder Knut Johannesen gemaakt heeft en waarmee hij het acnt jaar oude wereldrecord van Hjalmar Ander sen verpulverd heeft. „Luister naar het verhaal van Jan Pesman", zo vervolgde de heer Pau len, toen hij korte tijd later achter een kopje koffie enkele indrukken van de Olympische Winterspelen vertelde „Jan Pesman was na de 5000 meter, waarop hij de bronzen medaille ver overd heeft, doodmoe. Hij had zich leeggereden, omdat er zo'n sterke wind was; 50 km. per uur en precies tegen op het laatste rechte eind. Toen hoor den wij op de avond voor de 10.000 meter, dat het weer de volgende dag heel wat beter zou zijn. Ik heb zelfs speciaal contact gezocht met de me teorologische dienst in San Francisco. Geen wonder, dat we ons in de handen wreven, toen de uitslag van de loting bekend was. Jan zou rijden als de zon juist op het ijs kwam en er geen zucht je wind zou zijn. Toen kwam de wedstrijd.De Zweed Backman haalde een tijd van 16 min. 14 sec. „Dan zet ik een sche ma voor 16.15 op", zei Pesman. Hij had het nauwelijks gezegd of Knut Johannesen kwam op de baan. Ron detijden van 38, 38, 38, 37.'5. En het ging maar door. Wij stonden alle maal te wachten op het ogenblik, dat Johannesen ineen zou klappen. Maar dat gebeurde niet. Wat moest Pesman nu doen? Mikken op goud, of zeggen ik haai het niet? Jan Pesman ging op het goud af. Dat vind ik dapper. Dat is de enige juiste houding van een atleet. De rit begon. „Pesman één seconde onder de tijd van Johannesen", annonceerde de luid spreker. „Twee seconden onder Johan nesen", hoorden we even later. Maar toen kreeg Pesman een klap, zoals ik nog nooit gezien heb. Hij kroop in el kaar. Er kwam geen enkele snelheid meer uit. Elke ronde verloor hij min stens vier seconden. „Armen los in de bocht", schreeuwde Klaas Schenk. Jan deed het. Hij ging weer wat vluuger, maar de inzinking kwam hij niet te bo ven. Toen hij startte, mikte hij op 15.40. Toen hij eindigde stond er 16.40 op de klokken. En niet alleen Pesman heeft na de tijd van Johannesen een schema voor 15.40 opgezet. Ze hebben het allemaal gedaan. Op Kositsjkin na zijn ze er allemaal aan kapot gegaan". IJzeren gordijn doorbroken De Russen hebben in Squaw Valley opzien gebaard met de wijze, waar op zij hun deelnemers vlak voor de wedstrijden een „opkikkertje" gege ven hebben. „Zij hadden een doping, die geen doping is", zo vertelde de heer Paulen. „Een zuurstof-kuur. Maar nu het mooiste. In de laatste wedstrijd speelde Amerika tegen Tsjecho-Slowakjje. Als Amerika won, was het Olympisch kampioen. Als DEN HAAG, 1 maart. De konin gin is voornemens 21 maart des och tends een bezoek te brengen aan de streekwerkplaats voor minder validear beidskrachten te Ede en des middags aan het scheepvaartkundig proefstation te Wageningen. Het ligt tevens in de be doeling van koningin Juliana om die mid dag aanwezig te zijn bij de bijeenkomst in de aula der landbouwhogeschool, ter gelegenheid van het verschijnen van het boekwerk „De vluchtende mens" Dit boek is gewijd aan het vluchtelin gen probleem en is ontstaan uit een initiatief van de Wageningse studenten --icrjng „Unitas". Tsjecho-Slowakije won, zou het net voor de Russen op de derde plaats komen. Het was 4-3 voor de Tsjechen na de tweede speeltijd. Toen werd plotseling het ijzeren gordijn door broken. Een paar Russische officials renden de Amerikaanse kleedkamer binnen. „Jullie hebben gebrek aan zuurstof". Even erna kregen de Ame rikanen de Russische zuurstof-kuur en in de derde en laatste speeltijd maakten ze zes doelpunten. Ameri ka was kampioen, Rusland bleef der de .en Tsjecho-Slowakije kreeg geen medaille". Fout werkt niet door Helemaal tevreden over de resulta ten van Squaw Valley bleek de heer Paulen niet te zijn. De kunstrijdsters, Pesman en Van der Grift hadden zich uitstekend geweerd, Kees Broekman had het heel verdienstelijk gedaan en was bovendien als ploegmakker van een onschatbare betekenis voor de ploeg geweest maar De Graaff en Van den Berg hadden toch wel teleurgesteld. „Op de uitzending van De Graaff is eventueel wel gerechtvaardigde kri tiek geweest", aldus de heer Paulen. „Maar", zo vervolgde hij, „men moet niet denken, dat wij nu maar iedereen naar Rome laten gaan. Mogen wij een fout maken en ons dan niet gedwongen voelen die fout in de toekomst te blij ven maken? Naar Rome gaan alleen atleten, die behoren tot de topklasse. Maar ook zeg ik, dat geen atleet, die het verdient te worden uitgezonden, zal moeten thuis blijven, omdat er geen geld zou zijn". AMSTERDAM, 2 maart De Land- bouw-Maatschappij Soekowono te Am sterdam heeft haar vordering op de Deutsch-Indonesische Tabakhandel- gesellschaft die zij bij een Westduitse rechtbank te Bremen aanhangig had gemaakt, ingetrokken. Het ging daar bij om het bezit van de tabak afkom stig van de voormalige bezittingen van de maatschappij, die twee jaar geleden door de Indonesisische regering zijn ge nationaliseerd. De totale aanvoer, die een waarde heeft van ruim drie miljoen gulden, bedraagt 6000 balen. Het aandeel van Soekowono is 1500 balen. Als gevolg van de onverwachte in trekking van de vordering heeft de rechtbank op verzoek van de advoca ten de zaak van drie andere Nederland se maatschappijen (Besoeki Tabak- Maatschappij te Amsterdam Land- bouwmaatschappij Oud-Djember te De venter en Cultuur-Maatschapppij Djel- boek te Den Haag), die een gemeen schappelijke vordering hadden inge diend tegen de Deutsch-Indonesische Tabakhandelgesellschaft, verdaagd tot 14 juli. De vertegenwoordigers van Soekowo no hebben geweigerd de redenen van de intrekking van hun vordering op de Deutsch-Indonesische Tabakhandelge sellschaft mee te delen. In laatstge noemde maatschappij nemen een groep firma's uit Bremen en de Indonesische organisatie PPN-BARU als gelijkge rechtigden deel. Van de zijde van de directie der Soe kowono in Nederland werd de intrek king van de vordering bevestigd. Ook zij wenste zich echter van commentaar op deze ontwikkeling te onthouden. De directies van Besoeki en Djelboek wa ren nog onkundig van het verleende uitstel. Zij konden geen bevestiging ge ven, hoewel van de zijde van de Besoe ki werd opgemerkt dat de genoemde datum 14 juli een punt van be spreking heeft uitgemaakt. AMSTERDAM, 2 maart Het Ameri kaanse olieconcern Caltex heeft bij de Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Havenwerken een order geplaatst voor het ontwerp en de uitvoering van haveninstallaties van de Bahrein Petro leum Company te Sitra (Perzische Golf) een dochtermaatschappij van de Caltex. De uitbreidingen houden o.m. in vier aanlegplaatsen voor tankschepen van 45.000 ton en twee voor tankers van 18.000 ton. Met het werk is ongeveer 8 miljoen gulden gemoeid. Intussen is de Maatschappij voor Havenwerken al met de voorbereidingen begonnen. Het werk zal in twee jaar voltooid zijn. DEN HAAG, 1 maart Het perso neel van de bedrijfsverenigingen en het gemeenschappelijk administratiekan toor krijgt een salarisverhoging van vijf procent. Deze verhoging is van terugwerkende kracht tot 1 januari 1960. CULEMBORG, 1 maart. Burge meester H. A. J. M. van Koningsbrug- gen is na een verblijf van enkele maan den in het St. Barbaraziekenhuis ge nezen ontslagen. Hij zal eerst enige tijd verlof nemen alvorens hij zijn ambts bezigheden hervat. DEN HAAG, 1 maart Tot ridder in de Orde van Oranje Nassau is be noemd: de heer A. D. C. Snels, burge meester van Drunen. De heren Th. W. Jentjens uit Ven lo, voorzitter van de Raad van Arbeid aldaar, en H. Ubbens uit Zwolle, long arts, leider van het districtsconsulta tiebureau voor tuberculose aldaar, zijn benoemd tot officier in de orde van Oranje Nassau. (R.K. ZIEKENHUIS) gevestigd te GOUDA f 3.000.000,- 5 pCt 30-jarige obligaties in stukken van nom. f 1.000, en i 500, aan toonder, waarvan een bedrag ad f500.000,— op inschrijvings- voorwaarden is geplaatst. Ondergetekenden berichten, dat zij de Inschrijving op bovengenoemde uitgifte openstellen op WOENSDAG 9 MAART 1960 van des voormiddags 9 uur tot des namiddags 4 uur TOT DE KOERS VAN 100 pCt. bij de navolgende kantoren: NEDERLANDSCHE CREDIETBANK N.V. te Amsterdam, 's-Gravenhage. Rotterdam en haar overige kantoren, LENTJES DROSSAERTS N.V. te 's-Hertogenbosch, ARNOLD GILISSEN'S BANK N.V. te Amsterdam en Rotterdam op voorwaarden van het prospectus dd. 2 maart 1 960. Prospectussen en inschrijvingsbiljetten zijn bij de kantoren van inschrijving verkrijgbaar. NEDERLANDSCHE CREDIETBANK N.V. LENTJES DROSSAERTS N.V. ARNOLD GILISSEN'S BANK N.V. AMSTERDAM 's-HERTOGENBOSCH 2 maart 1 960. GOUDA 4 l/(i obligatielening groot 1386.000,-, Anno 1937 coupons 1 mei 1 november. ALLE nog In omloop zijnde obligaties van de in hoofde genoemde obligatielening (pro-resto f 119.000,— nom.) zullen per 1 april 1960 5 pari worden aflos baar gesteld. De betaalbaarstelling zal voor zover de houders van deze obligaties geen gebruik hebben gemaakt van hun recht van voorkeur bij de Inschrijving op de 5% 30-jarige obligatielening Anno 196Ó groot f 3.000.000,- plaats vinden ten kantore van de Haagsche Bankvereeniging N.V. te 's-Gravenhage met f 1 01 6,67 en f 508,33 per obligatie van f1 000, en f 500,— nom. I NIEUWE AUTO'S - NIEUWE SCOOTERS Gratis halen, brengen en examenrijden. v. Egmondstraat 41 - Haarlem - Tel. 56424 VLAANDEREN VOL&T BROWN VAN R/CHMOND NAAR NOrr/NG H/LL GOED DAT El? NIET VEEL VERKEER 16. ANDER6 WA6 HU ME ONT SNAPT HA, HU GAAT AAN DE KANT STAAN

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1960 | | pagina 2