Felle brand in magazijn voor marktwaren Drie kinderen en hun oppas konden tijdig vluchten Onderzoek naar springstoffen in Hoek van Holland SENSATIONELE VEILING VAN KUNSTWERKEN wraak Wiffherth 9s PAUL VLAANDEREN tweelim: OêfZB WOMSMG-TtP Hoofdinspecteur onschuldig Kreymborg RYNBENDE'S Afkomstig van Duitse sprengboten? Verzameling Doetsch-Benziger in Stuttgart onder de hamer Overtollige Bantoes terug naar reservaat? Mii/ó'U OP WATERLOOPLEIN IN AMSTERDAM 5 hevvy (Pa£oiM<\. Prof. dr. C. J. Bakker herdacht Tulpenkoets in Duits land aangekomen Produktiviteitsdag voor Limburgse middenstand Moord in A'dam-Oost Verklaring van de officier van justitie NIKITA voorspelt blijvende ontspanning in de wereld f 100.000 op no. 2 van serie 33357 Doodstraffen geëist voor olieknoeierij in Marokko In Den Haag vendelen Brabantse gilden Verscherpte strijd tegen godsdienst in Rusland Eerste steen voor de Titus Brandsmakerk Maak rente op uw belastingschulden! NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ DINSDAG 26 APRIL I960 PAGINA 2 „Geen geheime opdracht" Oersterke jongensbroek 111: Premielening Z.-Holland '59 een eerlijke 'jonge' jonge Of) Koninginnedag In Zuid-Afrika Osservatore Romano: U ontvangt van de fiscus voortdurend aanslagen voor vele belastingen. Verminder uw zorgen door de betaling in termijnen aan ons op te dragen uit een bij de N.H.M. aan te houden tegoed op spaarrekening. Stort op uw spaarrekening regelmatig de noodzakelijke bedragen voor uw belastingschulden. De N.H.M. vergoedt over het saldo V/4 rente tot f 30.000.-. A 12 „Sla er op", buldert Svein, een klein boompje uit de grond rukkend. „En maak zoveel lawaai als je kunt", schreeuwt Eric. Met afgrijselijke kreten stormen zij op de Pieten in. Zij weten, hoe zinloos het eigenlijk is, maar het idee, Axe aan zijn lot over te la ten, komt zelfs niet in hen op. En dan houdt de Noorman, vlakbij de vechtenden gekomen, abrupt de pas in, terwijl hij verbaasd naar de wapenrusting van de krijgers staart. Het zijn Britten. Dezen zfjn door de nader stormende Noren danig van hun stuk gebracht. „We zijn ingesloten", roept er een schel. Doch dan klinkt de stem van de Noorman, „De vijanden der Pieten zijn onze vrienden!" Er gaat een gejuich op onder de Britten en een baardige krijger gooit Eric zijn zwaard toe, dat deze met een behendige beweging opvangt. Ook Svein en Bolan bemachtigen een zwaard en vol vuur storten zij zich in de strijd. Het zag er aanvankelijk niet zo gunstig voor de Britten uit, maar de kansen keren al gauw, wanneer de Pieten kennis ma ken met deze nieuwe tegenstanders. Het duurt niet lang of de Pieten worden door een panische angst bevangen, wanneeer de reusachtige Saksische krijger ook op het toneel verschijnt, en zij gaan er hals over kop vandoor. Tevreden staren allen de vluchtende vijand na. „Goed zo, vrienden", zegt de Britse aanvoerder, breed lachend, tot Eric en zijn metgezellen. „Zegt ons thans, wie gij zijt." „Dat kan wachten", antwoordt de Noorman, wiens ogen ongerust over het slag veld gaan. „Hebt gij niet twee mannen en een vrouw gezien, voordat ge in gevecht met de Pieten kwam?" (Van een verslaggever) AMSTERDAM, 25 april Vanavond heelt een felle en hardnekkige brand gewoed in het magazijn van een gros- siersbedrijf in marktartikelen aan het Waterlooplein. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. Drie kinde ren, die op de eerste verdieping waren konden tijdig door hun oppas naar bui ten worden gebracht. De drie bovenste verdiepingen van het oude pand brand den geheel uit. De overige verdiepin gen kregen veel waterschade. Een jongetje ontdekte de brand om streeks kwart over zes. Hij zag vlam men uit het pakhuis slaan en rende naar het politiebureau op het J. D. Meijerplein, waar hij onmiddellijk de wachtcommandant waarschuwde. Deze alarmeerde op zijn beurt de brandweer. In het pand was de firma Bekkers, Polak en Co. n.v. gevestigd, een gros- Advertentie IMP. OUD - HAARLEM GENéVE, 25 april (AFP) Het Europees centrum voor kernfysisch onderzoek te Genève (Cern), spreekt nogmaals nadrukkelijk de berichten tegen, dat de omgekomen prof. dr. C. J, Bakker, belast was met een zeer geheime opdracht. Hij was, zo wordt gezegd, op weg naar Washington om een vergadering bij te wonen van de „American Physical society". Hij zou daar een uiteenzetting geven van het werk, dat de laatste tijd door de cern is gedaan. De Cern wijst er met nadruk op, dat tijdens het directoraat van prof. Bakker van 1955 tot 1960 het laboratorium te Genève zich een inter nationale faam verworven heeft en dat het geworden is tot een van de beste instellingen voor kernfysisch onder zoek ter wereld. Het laboratorium heeft reeds belangrijke bijdragen ge leverd bij het onderzoek van de hoge- energie kernfysica. Het verscheiden van prof. Bakker, aldus de Cern, is een ontzettend verlies. De Belgische vertegenwoordiger in de raad van de Cern, de heer Jean Willems heeft vandaag in Brussel ver klaard, dat het overlijden van prof. C. J. Bakker een groot verlies bete kent voor de Europese wetenschappe lijke gemeenschap. Hij noemde prof. Bakker een bijzonder talentvolle man, die kennis en wijsheid paarde aan een buitengawone minzaamheid. Een comité va de Cern-raad zal dinsdat 3 mei in Genève bijeenkomen om de in verband met het overlijden van prof. Bakker, die de functie be kleedde van directeur-generaal van de Europese organisatie voor kernonder zoek, gerezen vraagstukken te onder zoeken. MÜNCHEN, 25 april (U.P.I.) De tulpen-postkoets is maandag aangeko men in München. Het Nederlandse reis- gezelscap werd er, onder een zacht sneeuwbuitje, verwelkomd door burge meester Thomas Wimmer, een menigte belangstellenden en persmensen. Na een kort oponthoud werd de tocht voort gezet naar Augsburg. Vandaag wordt de postkoets verwacht in Dinkelsbühl. De Nederlanders hopen vrijdag in Frank fort te zijn, 1 mei in Bonn en 5 mei aan de Nederlandse grens. Het einddoel van deze tulpenrally-oude stijl is, zoals bekend, Floriade inn Rotterdam. Een beeld van de felle en hardnekkige brand, die maandagavond in een oud pakhuis van marktwaren aan het Water, looplein in. Amsterdam heeft gewoed en die de hoofdstedelijke brandweer uren lang handen vol werk gaf. siersbedrijf in galanteriën, huishoude lijke artikelen, speelgoed, parfumeriën, textiel en papierwaren. Op de eerste verdieping woonde de familie J. P. Mul ler, vader, moeder en drie kinderen. De ouders waren niet thuis en het veer tienjarig zusje van mevr. Muller paste op de kinderen, Agnes van tien, Ria van acht en Wim van vijf jaar. Het meisje had de kinderen juist naar bed gebracht, toen zij iemand buiten op straat hoorde roepen „Brand". Zon der zich verder te bedenken, haalde zij ze uit bed, kleedde ze aan en vlucht te zo spoedig mogelijk uit het op dat moment reeds fel brandende magazijn. De heer Muller kwam om kwart voor zeven thuis. Hij wilde nog naar boven om het een en ander te redden, o.a. zijn televisietoestel, maar de vlammen versperden hem de weg. Het vuur, ontstaan op de vierde etage, vond bijzonder brandbaar voedsel in de grote hoeveelheden plastic speelgoed, die in het magazijn lagen opgestapeld. Bovendien veroorzaakte het brandende plastic dikke vette rookwolken, die voortgedreven door een straffe wind, tot kilometers ver in de omtrek zichtbaar waren en in de naaste omgeving een on aangename geur verspreidden. Vele Amsterdammers kwamen op de rook af, waardoor het op het Waterlooplein zwart van de mensen stond. Na een half uur moest de brandweer het sein „Middelbrand geven". Meer wagens snelden naar het Waterlooplein. Nieuwe slangen werden ontrold. Aan voor- en achterzijde spoot men met vijftien stralen en een inmiddels gear riveerd waterkanon grote hoeveelheden water in het pakhuis, waarvan het bo venste gedeelte één laaiende vuurzee was. Bij de blussingswerkzaamheden, die onder leiding stonden van de com mandant de heer P. A. Riedel, maakte men onder andere gebruik van twee magyrusladders en later op de avond van talrijke lichtaggregaten. Tijdens het blussen moest men er ernstig rekening mee houden, dat de sierlijke daklijst ieder ogenblik naar beneden kon komen. Men moest eveneens uit de buurt van de achter gevel blijven, daar deze op instorten stond. Zo hardnekkig was de brand, dat de brandweer pas na ruim twee uur het sein „Brand meester" kon geven. De nablussingswerkzaamhe- den, die voor de brandwachts grote moeilijkheden opleverden, daar de vloeren van het 17 meter diepe pand vol gaten zaten, namen nog een groot deel van de avond in beslag. Over de oorzaak van de brand tast men nog volkomen in het duister. Ook is nog niet bekend voor hoeveel in het magazijn was opgeslagen en of het grossiersbedrijf was verzekerd. SITTARD, 25 april Vrijwel elk midden- en kleinbedrijf vertoont pro- duktiviteitslekken, d.w.z. er bestaan nog altijd omstandigheden, die de onderne mers beletten om met gelijke inspan ning meer resultaten te verkrijgen. Dit betoogde vandaag dr. P. Th. Posthu mus Meyjes, toen hij op de eerste Lim burgse Produktiviteitsdag de noodzake lijkheid van produktiviteitsverhoging bepleitte. Dit is vooral nu zo nodig, aldus spreker, omdat wel de Ionen, maar niet de prijzen mogen stijgen. De ondernemers behoeven niet har der te gaan werken, zo meent dr. Post humus Meyjes, maar handiger, doelma tiger en beter. Zij kunnen dit, mits zij aan de volgende eisen voldoen: perfec te, moderne administratie; doorgedach te voorraadkosten, juiste assortiments bepaling en goed inkoopbeleidwel overwogen reclame; aantrekkelijke, maar vooral doelmatige winkelinrich ting; en behoorlijke personeelsopleiding. Bij dit alles staan tal van instituten en organisaties de leiders van het midden- en kleinbedrijf ter zijde. Volgens spre ker is samenwerking een niet te onder schatten middel tot produktiviteitsverho ging. Helaas blijft het noe vaak onge bruikt. AMSTERDAM, 25 april De officier van justitie, hoofd van het arrondisse mentsparket te Amsterdam, deelt het volgde mede. „Ten einde ongegronde verdenkingen te voorkomen in verband met de misdadige levensberoving op 7 april 1960 in perceel Ter Gouwstraat 16 te Amsterdam, waarvan Engelina Feenstra het slachtoffer is geworden, hebben de hoofdinspecteur van politie J. Schipper en zijn dochter E. Schip per, die tijdens het plegen van het mis drijf in dit perceel aanwezig waren, zich geheel vrijwillig beschikbaar ge steld voor het nemen van bloedmon sters. Op de plaats m het misdrijf zijn op diverse plaatsen n.l. niet onbelangrijke bloedsporen achtergebleven, welke af komstig moeten zijn van de dader en niet afkomstig kunnen zijn van het slachtoffer. T*et laboratoriumonderzoek is inmidde.s zover voltooid dat aanne melijk kan worden geacht dat de da der aan een zijner handen of armen en-of aan üjn gezicht is verwond ge raakt. Bij een nauwkeurig onderzoek in het laboratorium voor bloedonder zoek van prof. A. B. Fr. A. Pondman te Groningen is gebleken dat het bloed van de heer Schipper en van mej. Schipper en het bloed van de op de plaats var het misdrijf achtergebleven en niet van het slachtoffer afkomstige bloedsporen tot verschillende bloed- f roepen behoren, zodat noch de heer chipper noch mej. Schipper als da ders van het misdrijf in aanmerking kunnen komen." .ONDEN, 25 april (Reuter) De Russische minister-nresident, Nikita Khroesjtjiev, heeft op een bijeenkomst van de Opperste Sovjet van Azer- beidsjan in Bakoe gezegd, dat volgens de Russische regering, de internatio nale toestand op het ogenblik goed iis, aldus meldt Tass. De gesprekken met buitenlandse politieke leiders hebben, aldus Khroesjtsjev, geleid tot vermin dering van de spanning in de wereld. Nochthans merkte de premier op, dat na de ontwapening de Duitse kwes tie het belangrijkste is en dat hij vast houdt aan zijn plan van een vrije stad West-Berlijn. Over zijn besprekingen met presi dent Eisenhower, president de Gaulle, en minister-president Macmillan zei Khroesjtsjev: „We hebben de indruk dat zij inzien dat het nodig is de spanning in de wereld nog meer te ver minderen en internationale problemen op te lossen door middel van onder handelingen in plaats van door oorlog." Hij sprak aan de vooravond van de topconferentie tussen de Russen en de drie westelijke grote mogendheden als zijn oordeel uit, dat de ontspan ning in de internationale politiek zal voortduren. (Advertentie) Prima kwaliteit ribcord in de nieuwste kleuren. Ruime, stevig gevoerde zakken en achterzak 8 jaar nu 5.75 kl. st. p. m. Alleen woensdag 27 april óo At/axzKÓcyi^l Grote Markt 17 - Haarlem Den Haag 25 april Wederom is de trekking gehouden van de 2y, procent premielening Zuid-Holland 1959. De premie van f 100.000 viel op nummer 2 van serie 33357, die van f 10.000 op nummer 1 van serie 32679 en die van f5000 op nummer 7 van serie 27526. De volgende 2 obligaties werden uitgeloot met een premie van f2.500: nummer 2 van serie 25723 en nummer 5 van serie 20067. Voorts zagen de bezitters van de volgende 5 obligaties zich een premie van f 1000 toevallen: nummer 10 van serie 22519, de nummers 2 en 6 van serie 24735, nummer 6 van serie 25685 en nummer 6 van serie 32679. De hou ders van de volgende 5 obligaties werd een premie van f500 toegewezen: num mer 9 van serie 24735, nummer 7 van serie 25723, nummer 2 van serie 28863, nummer 9 van serie 37144 en nummer 5 van serie 37396. Tenslotte werden 105 obligaties uitgeloot met een premie van f125 elk. Advertentie White Label dubbele klare HOEK VAN HOLLAND, 25 april Volgende week maandag zal een acht tot tien man tellende opruimingsploeg van het Britse leger in het Engelse kamp (het z.g. transit camp) alhier een onderzoek beginnen naar de aan wezigheid van Duitse springstoffen. De duur van de werkzaamheden wordt op drie tot vier weken geschat. Bepaalde straten zullen worden afgezet en per manent zal een wagen van de Rotter damse brandweer aanwezig zijn. Ne gen dicht in de buurt wonende gezin nen zijn ingelicht. Het toezicht op het werk berust bjj de Nederlandse genie. Zoals bekend heeft zich in september 1958 op een terrein van het Engelse kamp een explosie voorgedaan, die aan twee Haagse arbeiders het leven heeft gekost en waarbij een aantal barakken werd weggevaagd. Een langdurig on derzoek van de Rotterdamse politie heeft aan het licht gebracht, dat de arbeiders, die bezig waren z.g. nissen- hutten af te breken om het terrein bouwrijp te maken, op twee kisten zijn gestoten, elk honderd kilogram spring stof bevattend. In 1949 werd ter plaat se ook een dergelijke kist gevonden, maar deze kon zonder onheil te heb ben aangericht, worden verwijderd. Naar de herkomst van de springstof werd een onderzoek ingesteld, niet al leen in ons land, maar ook in West- Duitsland, omdat het kamp in de ja ren 1940-1945 door de Duitse marine is gebruikt. De toenmalige Duitse com mandant kon geen opheldering geven, maar tenslotte bleek, dat de explosie ven gebruikt zijn in een wapen van de Duitsers. Zij bezaten in Hoek van Holland z.g. sprengboten, die daar in de laatste zes maanden van de oorlog waren heenge bracht. Vier van deze vaartuigjes vormden een aanvalscommando en men ging als volgt te werk. Een boot trad op als commandoboot, de andere drie waren volgboten, die elk vier kis ten springstof (als de in Hoek van Hol land ontplofte) aan boord hadden. De vier boten voeren tezamen uit en kwam men bij het aan te vallen doel, een schip dus, dan sprongen de be stuurders van de drie volgboten over boord. RABAT, 25 april (Reuter) De openbare aanklager te Rabat heeft de doodstraf geëist tegen vijf van de vierentwintig mannen, die terecht staan wegens het verkopen van on deugdelijke „spijsolie" waardoor een tienduizend mensen ziek zijn gewor den. Tegen dr:e ardere verdachten luidde de eis levenslang. Zoals ge meld was de verkochte olie vermengd met vliegtuigolie. Het proces begon 11 april. Koning Mohammed V heeft 4 november jl. een wet met terugwerkende kracht uitgevaardigd waarin de doodstraf mogelijk werd gemaakt voor misdaden tegen de volksgezondheid. Meer dan zesduizend mensen zijn nog steeds onder behandeling wegens ziekte en verlamming tengevolge van het gebruik van de ondeugdelijke olie. Daar twee springladingen achter haald zijn, vermoedt majoor J. G. Heq- broek. de eerst aanwezend ingenieur van de genie in Rotterdam onder wiens gezag Hoek van Holland ressorteert, dat nog minstens één lading van hon derd kilogram op het bewuste terrein in de grond zit. Het kan uiteraard ook meer zijn. (Van onze correspondent in Bonn) STUTTGART, 25 april De grootste kunstveiling in het na-oorlogse Duits land zal van 20 tot 24 mei a.s. plaats hebben in Ketterers „Kunstkabinett" in Stuttgart, de landshoofdstad van Ba- den-Wiirttemberg. Aangeboden worden kunstwerken met een geschatte waar de van 5.5 miljoen mark, voornamelijk Duitse en Franse modernen, daaronder niet minder dan 23 schilderijen van Klee en 41 van Nolde. Het grootste deel van de ter veiling aangeboden kunstwerken stamt uit de particuliere verzameling van de twee jaren geleden in Bazel overleden Zwit serse groot-industrieel dr. Richard Doetsch-Benziger. Wijlen Doetsch-Benziger emigreerde kort na de eeuwwisseling uit Westfalen als apotheker naar Zwitserland. Hij verwierf zijn vermogen in de pharma- ceutische industrie. Hij verzamelde zeer vele kunstwerken en was voornemens zijn verzameling aan het museum van Bazel te vermaken. Naar de Zwitserse wet had hij dit echter reeds bij zijn le ven moeten doen. Wanneer n.l. als ge volg van testamentaire beschikkingen erven grote financiële verliezen lijden, zijn dergelijke schenkingen ontoelaat baar. Dr. Doetsch-Benzigers erven heb ben dan ook het testament aangevoch ten en het proces tegen de stad Bazel ge wonnen. Zo kon aan de laatste wens van de erflater niet worden voldaan. Zijn er ven kregen driekwart van de verzame ling kunstwerken toegewezen en laten die door Ketterer verkopen. Daarmede zorgen zij op de internationale kunst markt die overigens de laatste tijd wel het een en ander gewend is voor een sensatie. De Doetsch-Benziger- kunstwerken zijn zo talrijk, dat zij zijn uitgestald in de grote concertzaal van de studio's der Zuidduitse Omroep. Men verwacht vooral kopers uit Europese landen en Amerika. De Doetsch-Benziger-verzameling is nog aangevuld met enkele andere kunst werken, daaronder Edvard Munchs „Naakt meisje op rode doek" (ge schatte waarde 80.000 mark) afkomstig uit de vroegere verzameling-Schiefler en August Mackes „Helle Strasze mit Leuten" (52.000 mark). Kandinsky's „Doppelter Aufstieg" is op 75.000 mark geschat. Veertien olieverfschilderijen, aquarellen en tekeningen van Paul Klee zijn op 452.800 mark getaxeerd. Twee Noldes („Familie" en „Schwüle treibende Wolken") staan voor meer dan vijftigduizend mark elk genoteerd. Drie schilderijen van Max Beckmann („Garderobemadchen und Kellner", „Braune Bar" en „Café") zijn respec tievelijk op 65.000, 32.000 en 30.000 mark getaxeerd. Het hoogst-getaxeerde beeld houwwerk is Barlachs „Singender Mann" (voor 22.000 mark). Voor Re- noirs „Les Colettes" en „Huis in Cag- nes" worden elk 35.000 mark gevraagd. Utrillo's „Rue Norvins" moet 33.000 mark, Rousseau's „St.-Cloud" 30.000 mark, Picasso's „Tuin in Vallauris" 25.000 mark, Chagall's „Les Amou- reux" en „Une Nuit d'Amour" respec tievelijk 30.000 en 45.000 mark en Vla- minck's „Bouquet" 50.000 mark op brengen. (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 25 april Een van de hoogtepunten van het feestprogramma, dat het Algemeen Haags Comité voor Koninginnedag heeft opgezet, is wel het Brabantse gildefeest, dat 's middags om drie uur op het Malieveld zal wor den gehouden. Achttien schuttersgilden ongeveer vierhonderdvijftig gildebroe- ders zullen hier een demonstratie van hun kunnen geven, nadat zij eerst vendelend en musicerend door de stad zijn getrokken. Burgemeester mr. H. A. M. T. Kolf schoten zal die middag eveneens op het Malieveld met een handboog een pijl afschieten, waarna de demonstra tie van de Nederlandse Bond van Hand boogschutterij zal beginnen. KAAPSTAD, 25 april (UPI) D« politieke redacteur van het in Kaap stad verschijnende blad „die Burger" heeft vandaag geschreven dat de Zuid- afrikaanse regering een „zuiveringso peratie" is begonnen om „overtollige" negers terug te brengen naar reser vaten. In het bericht, wordt gezegd, dat niet lis bevestigd, wordt gezegd, dat de politie reeds maatregelen heeft ge nomen. „Die Burger" beschreef de ac tie van de regering als de uitgebreid ste sinds zij leger en politie inzette om de orde te herstellen. De zuiveringsactie zou ver-reikende gevolgen voor het gehele land hebben. Zij zou zijn ontwor pen om „overtollige" Bantoes, waaron der tijdelijk werklozen met hun vrouwen worden verstaan, van de steden terug te voeren naar de reserva ten die voor hen in het binnenland bestaan. VATICAANSTAD, 25 april (AFP) De „Osservatore Romano" heeft onder de kop het atheïsme in de oSovejet-Unis een artikel gepubliceerd, waarin ge zegd wordt dat de Russische leiders kortgeleden bevolen hebben de strijd tegen de godsdienst te verscherpen. „Dit bevel betekent het einde van het voorzichtige beleid dat Khroesjtsjev zes jaar geleden als secretaris van de Russische communistische partij begon om zijn medewerker in die dagen, Ma- Ienkov, het gras voor de voeten wee te maaien. Khroesjtsjev, die nu vast in het zadel zit, meent dat een voor zichtig optreden tegenover de gods dienst en zijn aanhangers niet meer nodig is. Uit de partijcirculaires en an dere drukwerken, die dagelijks in Rus land verspreid worden, blijkt dat er een nieuwe fase van vervolging begon nen is, aldus de „Osservatore Romano". NIJMEGEN, 25 april Zondag 8 mel zal de eerste steen van de Titus Brands makerk worden gelegd. Deze steen is een geschenk van de Nijmeegse Maria- omdracht. De plechtigheid zal worden verricht door de deken, C. J. N. van Dijck. Als zinvolle bijzonderheid mag worden vermeld, dat in de forse hoek steen, die als eerste steen zal funge ren, een kleine opening zal worden ge beiteld, welke gevuld wordt met aarde uit het massagraf, waarin de as van pater Titus weid gestort. Deze as zal de postulator in het zaligverklaringspro ces van pater Titus, dr. A. Staring, uit de groeve in Dachau halen. (Advertentie) fr "it ZYMSree ve/?i/oic>r zun B£Are/vrefV/6 n..av jel TOEN DE JONOENS DE DIAMAN-WOAF HEM EEN 4 TEN HADDEN, NAMEN ZE semELAAPPIL OM IN TE) MEVROUW HVNER MEE, MAAR®JVEMEN-OM DE LIETEN CRU&8 ACHTER OM Df 6POREN UIT TE WC5SEN... TAAK ECHT TE ODEN GCHUNEN IX WAS NOÖAL TROT'S OP FINESSE... EN DE BEDWELMENDE SIGARET. DAARNA óEBGUIKTE TINA DE PA$\ VAN SARA OM EEN VERKEERD E>POOR NAAI? NICE TE LEIDEN f EN VERVALSTE HET BERICHT OP DE FOTO..? - JUIST... DAT WAS NIET LAST 16 IDENTIEKE TWEELINGEN HEB0EN 6EWO0Nl'JK HET ZELFDE HANDSCHRIFT.;

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1960 | | pagina 2