IKE als gaat naar K invitatie Sovjet-Unie handhaaft Amerikaanse president zou intrekking ook best vinden Prins Ali Khan gedood bij ongeluk in Parijs Society-figuur wijdde zich laatste tijd aan diplomatie TARVO moutbrood VERMAAT FRANKEN Opmerkelijke noodlanding U-2 eind vorig jaar Ongeluk met militaire kolonne van Japanse luchtvaartjournalist maakte uitvoerig verslag Vermist meisje uit Venlo werd vermoord Pseudo- foto graaf hekent daad te hebben gepleegd issMrr™ "ItUffL nAAIILLmOMlL LUUIlAm ziZHps™- OPGEWONDEN TAAL VAN SOVJET-PREMIER NA VLUCHT BOVEN RUSLAND? Herter weer in het offensief Uitgewezen Russen verlaten Zürich Norstad in het ziekenhuis Elf gewonden van wie vier ernstig Voor 80.000 gld. aan goederen Het weer. In München Wegens zeer lichte hartstoornis Plafond ondergrondse garage ingestort VERDUISTERING sW MO R Rl S "éefore pon êttp! Nog kans op buien STUURMANA COHEN VRIJDAG 13 MEI 1960 84sfe JAARGANG No. 30513 \W(VTJm/ smaakt zo heerlijk, vooral als U§V het gebakken is door (Van onze luchtvaartredacteur) AMSTERDAM, 13 mei Ter wijl gisteren voor de derde ach tereenvolgende dag in het Japan se parlement fel gedebatteerd werd over de aanwezigheid van drie Amerikaanse U-2's op de luchtbasis Atsugi en vooral de af gevaardigden van de socialistische partij in niet mis te verstane be woordingen uiting gaven aan hun twijfel over de juistheid van de Amerikaanse verzekering, dat de vliegtuigen voor meteorologisch onderzoek, en niet voor spionage worden gebruikt, brengt het weekblad Time in herinnering, dat eind vorig jaar een U-2 onder hoogst bedenkelijke omstandighe den een noodlanding heeft ge maakt in Japan. NYLON REGENJASSEN 49.75 DIAMANTEN RINGEN Washington, 13 mei (Reuter, upr President Eisenhower heeft gisteren "i een gesprek met Amerikaanse Con gresleden gezegd, dat hij vasthoudt aan *'jn plan om volgende maand naar «e Sovjet-Unie te gaan, tenzij de Rus- R'sche premier en partijsecretaris zijn jjdnodiging intrekt. Volgens de Republi keinse afgevaardigde Arch Moore heeft Eisenhower hieraan toegevoegd: „Maar ?'s Khroesjtsjev zijn uitnodiging wer- eeljjk intrekt, vind ik het ook best. De "en dagen, die ik volgens de plan den in de Sovjet-Unie zal doorbrengen, Jeu ik dan misschien ergens anders nut tig kunnen besteden". De Amerikaanse President zeide niet van plan te zijn de kwestie van zijn reis naar de Sovjet- n ie aan te snijden op de topconferen tie, die maandag a.s. te Parijs begint. eigens Moore zal hij dat aan Khroesj- jsjev overlaten. De Russische premier heeft woensdag op zijn geïmproviseerde {iersconferentie in Moskou gezegd, dat "i.i hierover inderdaad zal beginnen. Hij ij'erklaarde toen, dat hij niet gaarne in ne schoenen zou willen staan van de Amerikaanse president, indien deze in •luni. zijn voorgenomen bezoek aan de novjet-Unie brengt. Hij voorspelde, dat Eisenhower zeer gereserveerd zou wor. "en ontvangen tot excessen zou het evenwel niet komen en dat hij met kritische vragen over de spionnage- v'ucht van de U-2 zou worden be stormd. Ook verklaarde de Russische Premier het geen ramp te achten, in- S'"n de topconferentie als zodanig niet doorging. In zijn onderhoud met de Amerikaan se. Congresleden zei Eisenhower nog, dat JU het vaak zo moeilijk vindt de Rus- ?eh te begrijpen, aangezien men nooit eet of men de gegevens over een be haalde ontwikkeling in hun geheel kr(jgt dan wel of bijvoorbeeld de cen- Nir 'nog enkele verrassingen in petto >dt. „Oit laatste geldt stellig voor sommige eJflatingen, die Khroesjtsjev tijdens zijn ®rder genoemde persconferentie heeft f®,daan. Enige zinsneden, die behoren V de heftigste, die de premier zich m Zijn gesprek met de ners heeft ver- ketenen", ongetwijfeld „in de feme mmuut van die oorlog zullen zien vvat het betekent als er een atoombom In hun land neerkomt". De Ameri kaanse minister van buitenlandse za ken, Christian Herter, kreeg het zwaar van hem te verduren. „Herter heeft zyn masker opgetild en laat zijn imperialistische klauwen zien" zo zei khroesjtsjev. ijjö noemde de verklaring van de merikaanse bewindsman, dat spio- VpSevluchten noodzakelijk zijn om on- «rhoedse aanvallen te voorkomen, v'eri5,metel en onbeschaamd". „Zulke <i(vklaringen worden alleen afgelegd een land, dat in staat van oorlog te tl* een anc*er land". Hij kwalificeer- Herter's verklaring als een bedrei ging van de vrede. „Als er meer van dergelijke agressies zijn, zullen wij te rugslaan tegen de agressor". Het argument, dat Amerika de gege vens, die spionagevluchten als die van de U-2 opleveren, nodig heeft, bracht Khroesjtsjev in grote opwinding: „Wat is dat voor argument. Leven wij hier soms onder de Amerikaanse wet? Wij leven hier onder de Russische wet en volgens de Russische wet zullen wy alle spionnen behandelen". Het heeft er alle schijn van. dat Khroesjtsjev zich opnieuw kan opwin den, als h\j de officiële nota leest, waar in Amerika antwoordt op het Russische protest inzake het incident met de U-2. Deze nota, die gisteren in Moskou is overhandigd, verwijst naar het be toog, dat Eisenhower en Herter hebben geleverd. Er wordt met klem in tegen gesproken, dat de vlucht van de U-2 eni ge agressieve bedoeling heeft gehad of ten doel had afbreuk te doen aan de top conferentie. De Amerikaanse regering geeft te kennen, dat zij bereid is tot net uiterste samen te werken bij het zoeken naar overeenkomsten, die vermindering van de spanningen in de wereld beogen, met inbegrip van het scheppen van doeltref fende waarborgen tegen een onverhoed se aanval. In de Amerikaanse nota wordt verder nog gezegd, dat de ma nier, waarop de Russen de affaire met de U-2 behandelen, twijfel zou kunnen wekken over hun bedoelingen ten aan zien van de topconferentie. In het Britse Lagerhuis heeft het uiterst linkse Labourlid Konnie Zillia- cus een verhaal opgehangen over de gebeurtenissen in Moskou, dat volstrekt oncontroleerbaar is, maar dat als hypo these toch wel boeit. Het is naar zijn zeggen gebaseerd op bijzondere inlich tingen, die hij heeft ontvangen. Een etmaal dan voordat het incident met de U-2 ter kennis van de Opperste Sovjet en van de wereld werd gebracht, zou het zijn besproken in een bijeen komst van het centrale comité van de communistische partij in de Sovjet- Unie. Khroesjtsjev verklaarde bij die ZURICH, 13 mei (UPI) Met bloe men m de hand en vrolijk wuivend naar een gr?eP.)e kennissen zijn gisteren de twee uit Zwitserland uitgewezen Russi sche diplomaten met hun familieleden naar een Tsjechisch vliegtuig gewandeld, waarmee zij uit Zürich vertrokken. Zij werden dinsdag in Zürich gearresteerd bij een poging een ontmoeting te heb ben met een Sovjet-agent. Op de passa gierslijst stonden slechts hun achterna men: Modin en Frolow. Het vertrek was een verrassing, aan gezien daags tevoren reeds officieel was meegedeeld, dat de twee uitgewe zenen vertrokken waren. Op het vliegveld probeerden zij nu de fotografen uit de weg te gaan. De vrouw van een van hen stak haar tong uit tegen een fotograaf. gelegenheid: „Ik ben ervan overtuigd, dat president Eisenhower van deze spionagevlucht niets weet. Hij is een goed mens". Betrekkelijk korte tijd la ter zag Eisenhower zich genoodzaakt toe te geven, dat hij althans van spiona gevluchten in het algemeen wel degelyk had geweten. Toen trok Khroesjtsjev volgens Zilliacus van leer, omdat hp zich vooral bij de tegenstanders m het Centrale Comité van zijn politiek van internationale toenadering gebla meerd achtte. Tijdens de bekendma king in de Opperste Sovjet was het volgens Zilliacus opmerkelijk, hoe de ambassadeur van communistisch China glom van plezier. Hij was ervan over tuigd, zo scheen het, dat Khroesjtsjev eindelijk had moeten inzien, dat hij het met zijn denkbeelden over Ameri kaans-Russische toenadering bij het verkeerde eind heeft. PARIJS, 13 mei (UPI) Op het ge allieerde hoofdkwartier in Parijs is gis teravond officieel meegedeeld, dat de opperbevelhebber van de NAVO in Eu ropa, generaal Lauris Norstad, „een zeer lichte weigering van de kransslag ader om het hart" heeft gehad. Uit voor zorg, zo werd verder gezegd, zal hij on geveer twee weken in een ziekenhuis te München blijven om daarna naar zijn hoofdkwartier terug te keren. Een medewerker van Norstad heeft in München meegedeeld, dat in het zie kenhuis nu een provisorisch hoofdkwar tier is ingericht, waardoor Norstad in de gelegenheid is zo nodig beslissingen te nemen. Er is een speciale telefoonlijn met het hoofdkwartier in Parijs en zo nodig zullen er speciale vliegtuigen van München naar Parijs gaan. Generaal Norstad voelt zich uit stekend, aldus de medewerker, en gaat goed vooruit. Mevrouw Norstad is al naar Parijs teruggekeerd. Het officiële communiqué bevestigd intussen de ver moedens, dat het meer dan een aanval van „indigestie" was, waarmee de ge neraal zondag tydens een particu lier bezoek aan Zuid-Duitsland onver wachts naar het ziekenhuis van Mün chen werd overgebracht. Norstad kreeg de aanval tijdens een party golf te Gar- misch Partenkirchen. De zwaar beschadigde auto na de bot sing, waarbij prins Ali Khan om het leven kwam. (Van onze correspondent) EINDHOVEN, 13 mei Het plafond van de ondergrondse garagekelder van net in aanbouw zijnde gigantische Phi- lipsnotel aan de Vestdijk is gisterenmid dag ingestort. Hierbij is de 23-jarige on gehuwde arbeider G., die in de kelder aan het werk was, terwijl hp trachtte te vluchten met een voet onder het neer stortend beton geraakt. De voet werd verbrijzeld. Vijf andere arbeiders, die ook in de kelder aan het werk waren, wisten zich tijdig in veiligheid te bren gen. Aanvankelijk meende men, dat er zich meer werklieden in de kelder bevonden. Er moest een appèl van circa honderd arbeiders worden gehouden, voordat men zekerheid had dat er niemand meer onder het puin lag. DJAKARTA, 13 mei (Rtr.j Een formatie van door Rusland aan de In donesische luchtmacht geleverde straal- vliegtuigen, maakt op het ogenblik een serie rondvluchten langs de grenzen van de républiek, aldus deelde gisteren een woordvoerder van de Indonesische luchtmacht, majoor Agus Suroto, me de. Onder de 13 straalvliegtuigen, waar uit het eskader bestaat, zijn 11-28 bom bardementsvliegtuigen, Mig-17 jagers en andere types. PARIJS, 13 mei (AFP, Rtr., UPI) Een van de meest in het oog lopende figuren uit de internationale society, prins All Khan, is gisteren op 47-jarige leeftijd bij een verkeersongeluk in de Parijse voorstad Suresnes om het leven gekomen. De auto, die hy bestuurde, een „Lancia", kwam in botsing met een „Simca Aronde", die uit tegenover gestelde richting kwam. De prins was op slag dood. Zijn derde vrouw, de vroegere mannequin Bettina, die naast hem zat, Uep slechts een onbetekenen de hoofdwond op. Ook de bestuurder van de „Simca", vermoedelijk een Frans edelman, zou slechts licht zijn gewond. Prins Ali Khan was een zoon van de Aga Khan, geestelijk hoofd van de twin tig miljoen Mohammedanen omvatten de secte der Ismaëlieten en een der rijkste mannen ter wereld. Toen zijn va der twee jaar geleden stierf, werd een zoon van prins Ali Kahan uit diens eer ste huwelijk, prins Karim, tot opvolger van de Aga Khan benoemd. Sindsdien bewoog Prins Ali Khan 2ich in de di plomatie. (Advertentie) >0lnen uitgewizen°HLrbevèrtriirtWee 'eden va-n de Russische ambassade als Cretaris Froïov met ->ï'in zonnig glimlachend een van de twee, 7 f c^eeris. breed lachende vrouw en zijn zoontje van het vliegveld in Zürich de Zwitserse bodem In Maart 1958 aanvaardde hij het ambt van permanent vertegenwoordi ger van Pakistan bij de Verenigde Naties. Enkele maanden later werd hij gekozen tot vice-voorzitter van de Algemene Vergadering. Hy is onlangs benoemd tot ambassadeur van Pakis tan in Buenos Aires. Prins Ali Khan heeft eerst in Frank rijk en na de scheiding van zijn ouders in Engeland gestudeerd. In 1939 nam hij dienst by het Franse Vreemdelingen legioen, waar hij een jaar later adju dant werd van generaal Weygand. Kort hierna keerde hij terug naar En geland. Zo lang zyn vader nog leefde, stond prins Alj Khan bekend als een mon dain iemand, met een voorliefde voor mooie vrouwen, feesten en paarden. De huidige Aga Khan is een zoon uit het eerste huweiyk van prins Ali Khan met de Brise Joan Yarde-Buller Guinnes, dat in 1948 werd ontbonden. Ali Khan huwde vervolgens met Rita Hayworth. Zij scheidden in 1953. EINDHOVEN, 13 mei Gister morgen is op de hoek Emmasingel-18 Septemberplein de 31-jarige wielrydster mevrouw A. Knapen-Geestakkers uit de Wenckebachstraat door een naar rechts afslaande autobus aangereden, als ge volg waarvan zij vrijwel op slag dood was. RIJNSATERSWOUDE, 13 mei Op de Herenweg in Woubrugge, gemeente RÜnsaterswoude, is vanochtend een on geluk gebeurd met een militaire kolon ne. Volgens de eerste berichten zouden elf militairen gewond zijn geraakt, van wie vier ernstig. Volgens de eerste berichten is een vrachtauto, die deel uitmaakte van de kolonne, yan de weg geraakt en van de berm in de sloot naast de dyk ge kanteld. In de wagen zouden achttien militairen hebben gezeten, van wie er elf naar ziekenhuizen zouden zyn over gebracht. De oorzaak van dit ongeluk was vanmorgen tegen twaalf uur nog niet bekend. Naar de legervoorlichtingsdienst me dedeelt heeft het ongeluk zich afge speeld op de verkeersweg Ypenburg- Amsterdam in de gemeente Rijnsaters- woude. Daar reed een kolonne van vier drie-tonners van de 647ste werktroepen- compagnie. Op een plaats waar de weg gedeeltelijk is opgebroken en de rij baan is versmald naderde een tegen ligger. De eerste van de vier militaire auto's kon de versmalling nog net pas seren. De tweede en volgende moesten uitwijken. De tweede kantelde daarbjj van de weg in de sloot, de derde kwam half in de sloot terecht en de vierde bleef in de berm hangen. In de tweede wagen werden elf personen gewond. Ze ven lichtgewonden zijn naar Haarlem overgebracht, vier ernstig gewonden van wie een zeer ernstig zijn naar het academisch ziekenhuis in Leiden ver voerd. HAARLEM, 13 mei Wegens ver duistering van goederen tot een bedrag van 80.000 gulden zijn een vroegere fi liaalhouder van het Haarlemse filiaal van de Rijwielfabriek N.V. K.I.M. en een 38-jarige conferencier-humorist, die als hulpverkoper bij het bedryf in dienst was, door de politie gearresteerd. Zu hebben zich door knoeierijen in 'de boekhouding over een tijdperk van an derhalf jaar schuldig gemaakt aan frau de, waarvan in maart van dit jaar door de directie bij de politie aangifte werd gedaan. Aanvankelijk ontkende de fi liaalhouder. Hy deed het voorkomen alsof de tekorten in de administratie een gevolg waren van de administratieve chaos, waarin zyn voorganger het be drijf had achtergelaten. Toen hij voor de rechtercommissaris werd geleid, beken de hp echter dat hy samen met een ar tiest de verduisteringen had gepleegd. De artiest bekende goederen ter waar de van 3.000 gulden te hebben verduis terd. De rijwielfabriek N.V. K.I.M. ver koopt behalve fietsen ook yskasten, ra dio- en televisietoestellen en andere huishoudeiyke apparaten. Op een klein vliegveldje van een Ja panse zweefvliegclub, 60 km ten zuid westen van Tokio, zag een groepje zweefvliegers op een namiddag in sep tember plotseling een „zwarte straalja ger", zoals de U-2 in Japan genoemd wordt, met motorpanne waggelend op de landingsstrip neerstrijken. Terwpl de Japanse zweefvliegers op het toestel toesnelden opende de piloot zyn cock pit-kap niet. Hy bleef rustig voor zich uitkykend zitten wachten tot een kwar tier later een helikopter van de Ameri kaanse marine arriveerde, die een aan tal Amerikanen in burger aanvoerde. Toen pas opende de piloot zyn cockpit- kap, riep tegen de Amerikanen ,,Ik ben O.K." en klom uit het vliegtuig. Op dat moment zagen de Japanners, dat hy een revolver droeg en dat op zijn vliegeroverall geen enkele onder scheiding of herkenningsteken was aan gebracht. Korte tyd later arriveerden nog meer Amerikanen in burger, die de Japanners met getrokken revolver som meerden zich van het toestel te verwij deren, Eiichiro Sekigawa, redacteur van een Japans luchtvaarttijdschrift, had te voren echter voldoende gelegenheid ge had het vreemde toestel te observe ren. Time publiceert uitvoerige aanhalin- Se" ult het Japanse luchtvaarttüd- schrift. Sekigawa, zelf zweefvlieger, vergeleek de van uitzonderlijk lange vleugels en een slanke romp voorziene „zwarte straaljager" met een zweef vliegtuig. Hp schatte, dat het vliegbe- reik van het toestei veel groter was, dan de ruimte voor de brandstoftanks op het eerste gezicht deed vermoeden. Het vliegtuig, zo veronderstelde hü, zou op eigen kracht tot grote hoogte kunnen stijgen en met uitgeschakelde motor over enorme afstanden door de hogere luchtlagen kunnen zweven. Elk onder deel van de U-2 maakte op Sekigawa de indruk speciaal ontworpen en gecon strueerd te zün om het vliegtuig in staat te stellen op een zo groot mogelijke en tot nu toe voor vliegtuigen onbereikba re hoogte te opereren. In het algemeen zal het vliegtuig wel tot taak* hebben meteorologische verkenningen uit te voeren, zo conclu deerde de Japanse luchtvaartjourna list. „Men moet desondanks niet den ken, dat het niet voor andere lucht- verkenningsdoeleinden zal worden ge bruikt als het vliegtuig voor weerver- kenning op pad is. Waarom was het anders nodig om Japanners met wa pens te bedreigen om ze uit de buurt van het gestrande vliegtuig te krijgen? En waarom ontbrak op het uniform van de Amerikaan ieder herkennings- en onderscheidingsteken?" aldus Eiichiro Sekigawa in zyn in septem ber van het vorig jaar gepubliceerd artikel. Het moet uitgesloten worden geacht, dat zyn opmerkingen toen niet de aan dacht hebben getrokken van de Russi sche autoriteiten. En zijn verslag van de noodlanding van de „zwarte straalja ger" zal, nu Time het weer onder de aandacht heeft gebracht, ongetwijfeld ook een rol spelen by de parlementaire schermutseling in Japan over de juist heid van de plechtige verzekering van de Amerikaanse regering, dat de drie U-2's op de luchtbasis Atsugi uitslui tend vor meteorlogisch onderzoek en niet voor spionage worden gebruikt. In de kringen van Dulles' CIA ge looft men, volgens Time, dat de Rus sen al geruime tyd hadden ontdekt, dat de Amerikanen verkenningsvluchten bo ven Russisch grondgebied maakten op een hoogte, die onbereikbaar was voor jagers en andere luchtverdedigingswar pens. Volgens de theorie van Time heeft Moskou daar nimmer tegen ge protesteerd, omdat de Russen niet by machte waren iets tegen de op grote hoogte overvliegende Amerikaanse straaljagers te beginnen. Na de reeds eerder geuite veronderstelling, dat het toestel van piloot Francis Po wers is neergehaald, nadat het door technische moeilijkheden op een veel geringere hoogte dan normaal was ko men te vliegen, ziet Time nog een an dere mogelijkheid: een nieuwe, byzon- der accurate Russische luchtdoelraket. (Van onze Limburgse redacteur) VENLO, 13 mei De I6-jarige Joke van Groenendaal, die sinds dinsdag avond werd vermist, is vermoord. Twee dagen na haar verdwijning heeft de po litie haar stoffelijk overschot gevonden onder struikgewas in het bos „De snelle sprong" onder de gemeente Tegelen een kilometer van de Duitse grens, Hier is zy dinsdagavond door wurging om het leven gekomen. De 24-jarige jongeman, die zich als persfotograaf voordeed en met wie zy het laatst was gezien, heeft bekend de gewelddaad met een sjaal te hebben gepleegd. Gistermiddag hield de politie te Maastricht de gezochte jongeman, die zogenaamd terwille van publikaties m damesweekbladen een fotomodel zocht, in een hotel aan de Hoge Brugstraat aan. De aanhouding was te danken aan de oplettendheid van de hotelhoudster die de politie waarschuwde even nadat de gezochte jongeman een kamer by haar had besproken. De vrouw her kende de man van krantenfoto's. Aanvankelijk nield hy vol niets van de verdwijning van het meisje te we ten. Na urenlange verhoren legde hy echter een volledige bekentenis af. In verband met eerdere gebeurtenis sen verbleef genoemde jongeman, geboortig uit Kerkrade, in de psychia trische inrichting te Heiloo. Met een ander jeugdig delinquent ontsnapte hy op 5 mei uit deze inrichting. Na samen in de ouderlijke woning van de jongste te Waalwijk 350 gulden te hebben ont vreemd, gingen zij spoedig uit elkaar. De oudste trok alleen verder via Rot terdam Breda en Tilburg in ai deze plaatsen geld stelend naar Venlo. Zoals bekend, raakte hy hier met be hulp van een serveuse uit een snack bar in contact met de 16-jarige winkel- verkoopster Joke van Groenendaal, die van haar ouders toestemming kreeg als fotomodel te fungeren. Maar toen zy laat in de avor van dinsdag nog niet naar huis was teruggekeerd, waar schuwde haar vader de politie. Alvorens in Maastricht te belanden Heeft de jongen nog twee fietsen gesto len en hier en daar geld ontvreemd. De nacht van dinMag op woensdag bracht hy dooi in Weert, de volgende ergens in Zuid-Limburg. Hij blijkt een omvangrijk strafregister te hebben. On der meer heeft hij een misdrijf in Nice op zyn geweten. Een deel van zyn le ven heeft ïy doorgebracht in observa tiehuizen en gevangenissen. BARTELJORISSTR. HAARLEM TEL 13439 LÉIDSESTRAAT, (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL. 223596 Verwachting tot zaterdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Plaatselijk enkele buien, maar ook opklaringen. Zwakke tot matige wind uit zuidelijke richtingen. Ongeveer dezelfde temperaturen als vandaag. Zon: 4.48—20.25 Maan; 23.56—7.57 max. min. neersl. Station Weer temp. temp afgel. gisteren 24 uur Den Helder zw. bew. 21 12 0 Ypenburg geh. bew. 23 13 2 Vlissingen regenbui 21 13 2 Eelde licht bew. 21 9 0 De Bilt licht bew. 23 14 10 Twente half bew. 22 11 8 Eindhoven licht bew. 25 14 2 Zd.-Limburg half b-aw. 23 12 9 Stockholm onbew. 20 4 0 Oslo zw. bew. 24 12 0 Kopenbagen zw. bew. 17 7 0 Londen regen 19 12 12 Amsterdam geh. bew. 22 14 0.3 Advertentie JUWELIERS-Houtplein 15- HORLOGERS BUREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM mmmmmmm ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- lÉissiii N F WF HAAR FNTCPHF PH RANT avonds tel. 21544.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1960 | | pagina 1