B. en W. van Veisen vragen fiat op hun houding inzake de burgemeesters-kwestie Busooriog in Valkenburg PRIVÉ-AUTO zoveel mogelijk UIT DE BINNENSTAD y De Onwillige Held V 5» PAUL VLAANDEREN De §p©ok< brand* 1 Versnelde aanleg van haringhaven Eindexamen in het ziekenhuis Recordopbrengst bij Londense juwelenveiling Salariëring van orkestmusici Prof. WisselinghMiddel is ringweg rond de binnenstad HAARLEMS INTERNATIONAAL ORGELCONCOURS GEOPEND k I a—wciw g i ERIC DE NÖORMAN In IJ muiden Werkplaats voor bouw van nieuwe pieren H.B.S.-leerling geslaagd ondanks kersen- schudding Geesink niet naar de Olympische Spelen II vermouth Italiano Carpano verser* Russische leiders op Amerikaanse receptie Britse onderscheiding voor prins Bernhard Directeur in Londen vrijgesproken Anderhalf jaar geëist tegen Haagse inbreker Bij hogere salarissen geen rijkssubsidie Straatparkiet met sandaal bewerkt mé WOENSDAG 6 JULI 1960 PAGINA 2 P Behoort niet tot amateurs WmêékdÉuLi ilÊmmémfvi, TOURINGCAR- BEDRIJVEN IN KORT GEDING Prettige verrassing De Jasperaffaire Sokken liepen in de gaten Kraak in Zwammerdam leverde acht mille op fiSr rnmm IL'V - Mj 8 5? IC IJMUIDEN, 6 juli In IJmuiden worden steeds meer voorbereidingen getroffen voor de aanleg van de nieu we pieren ten behoeve van een ver breding van de havenmond. Overleg tussen het staats vissershavenbedrijf en de rijkswaterstaat, welke beide res sorteren onder het ministerie van Ver keer en Waterstaat, heeft er toe ge leid, dat deze week in versneld tempo is begonnen met de aanleg van de nieu we haringhaven op het terrein van het staats vis sershavenbedrjjf. Deze haven, die reeds voor een klein deel bestaat, zal 550 meter langer wor den en 150 meter breed. Rijkswater staat zal in de komende jaren deze ha ven gebruiken als werkhaven voor de pierenbouw. Wanneer het werk van wa terstaat aan de nieuwe pieren in IJmui den gereed is, zal het staatsvissersha- venbedrijf de werkhaven van nieuwe uitrustingskaden voor vissersschepen en wellicht van een nieuwe vishal voor zien. De aanleg van de werkhaven heeft tot gevolg, dat het in IJmuiden aan de Strandweg gelegen kamp van de Koninklijke Marine moet worden ver- laatst. Ook enige werkplaatsen en oodsen van IJmuidense industrieën zullen moeten wijken. BUSSUM, 5 juli De 19-jarige Joost Willing mag zich voortaan beroemen op het feit dat hij met een hersenschud ding geslaagd is voor zijn eindexamen HBS-B. Veertien dagen geleden kreeg de jon gen een ongeval met zijn motor. In Bussum reed hij tegen een autobus en moest met een hersenschudding in het Majella-ziekenhuis worden opgenomen. Zijn schriftelijk eindexamen had hij toen reeds gedaan en wel zo goed, dat hij voor vier vakken een vrijstelling van het mondeling examen kreeg. Gisteren kwamen leraren en gecom mitteerden naar het ziekenhuis en lig gend in zijn bed beantwoordde Joost alle vragen die zij stelden. „Ik heb goede hoop dat het gelukt is" zei de jongen na afloop van het mondeling Dat deze hoop niet ongegrond was, bleek 's middags toen de Gooise kunst historicus dr. A. J. C. de Vrankrijker, leraar aan de Gooise HBS te Bussum hem het diploma kwam uitreiken. Dr. de Vrankrijker vertelde dat iets derge lijks, hem in zijn meer dan 25-jarige leraarsloopbaan nog nimmer is over komen. LONDEN, 5 juli (UPI) De groot ste en mooiste diamant die ooit ter vei ling is aangeboden, heeft geen koper gevonden. De steen van 49.03 karaat, aangeboden door een „buitenlander van koninklijken bloede", werd door de vei lingmeester van Christies overgenomen voor 650.000 gulden. Andere juwelen op dezelfde veiling, brachten in totaal I.801.610 gulden op, een wereldrecord voor één juwelenverkoop. De hoogste prijs 230.000 gulden werd betaald voor een diamanten halssnoer van 33 stenen. Veel ging naar juweliers in New York en Parijs. Het oude wereld record voor een juwelenveiling 1.649.040 gulden werd vorig jaar bij Christies gevestigd. DEN HAAG, 5 juli Het Neder- landsch Olympisch Comité deelt mede: N: ingewonnen advies van de presi dent van het I.O.C., de heer Brunda- ge, heeft het N.O.C op 2 juli aan de heer A. J. Geesink doen weten, dat hij niet in aanmerking kan komen om als worstelaar opgenomen te worden in de Nederlandse delegatie naar Ro me. Deze beslissing houdt verband met de omstandigheid, dat de heer Gee sink zelf een judoschool te Utrecht ex ploiteert en dat volgens de Olympi sche bepalingen hierin een beletsel ligt herr als amateur te erkennen. (Advertentie) Carpano - de pittigste Italiaanse Vermouth - tovert de sfeer van het pittoreske Italië op Uw tafel. Een Carpano Vermouth is het hartelijkste welkom dat U Uw gasten kunt bieden.... het is tevens een heerlijke tractatie voor Uzelf. Carpano Vermouth leert U hoe voor treffelijk Vermouth kan zijn. Het kan niet genoeg beklemtoond worden: over Vermouth kunt U pas oordelen wanneer U Carpano kent. Nu 3 types Carpano Carpano „Classico" f 7,95* Carpano „Punt e Mes" f 8,45* Carpano „Dry" f8,45* Per 0.70 literfles VELSEN, 6 juli Naar aanleiding van verschillende reacties op het af scheid van burgemeester mr. >1. M. Kwint hebben B. en W. van Velsen thans een voorstel ingediend bfj de ge meenteraad, waarin zij deze vragen uit te spreken, dat de plaatselijke over heid, gezien de omstandigheden, niet anders kon en mocht handelen. Dit voorstel zal tijdens de woensdag 13 ju li te houden raadsvergadering in be spreking komen. In de laatste tijd zijn, aldus B. en W., in een bepaald dagblad al of niet geïn spireerde artikelen verschenen, waarin de overheid van Velsen en haar werk zaamheden en die van haar ambtena ren op denigrerende en ordinaire wijze worden gehekeld. B. en W. veronder stellen, dat het beneden hun waardig heid is daarop in te gaan. Anders staat het met een paar inge zonden stukken in een plaatselijk dag blad, waarin - ontdaan van allerlei niet ter zake doende bijkomstigheden - in hoofdzaak kritiek wordt geoefend op de gemeenteraad, het college van B. en W. en de waarnemend burgemeester, op hun houding ten aanzien van de af scheidsreceptie bij het heengaan van de burgemeester. Deze kritiek kan, aldus B. en W., voortspruiten uit onbekendheid met de beweegredenen van - en uit gebrek aan vertrouwen in de plaatselijke over heid, waarbij B. en W. voorbijgaan aan de gedemonstreerde onbekendheid van de critici met de krachtens de wet geformeerde samenstelling van het lo kale gezag. Dit bureau voelde zich L. van Sasse van Ysselt uit Maastricht, overschrijdt (Van onze Limburgse redacteur) nu natuurlijk benadeeld MAASTRICHT 5 juli en aangetast in zijn eer de grenzen van de kort- De vice-president van de en goede naam, waarop geding-procedure. De pre rechtbank, mr. P Janssenhet de vijf touringcarbe- sident is niet bevoegd om werd vandaag geccnfron- drijven in kort geding J teerd met een telle con- daagde. een dergelijke eis in te willigen, meent hij. Bo- currentiestrijd, welke al Bij de behandeling van vendien ging hij uitvoe- geruime tijd in het Lim- deze zaak wees mr.. W rig in op de omstreden burgsc toeristencentrum Dassen, raadsman van de circulaire. Volgens hem Valkenburg woedt tussen eisende partij, er op, dat waren de daarin vermel- een pasopgericht reisbu- de feiten, in „het manifest de feiten niet bezijden de van de vijf" verm -'d, vol- waarheid. Van een on rechtmatige daad is daarom geen sprake, con cludeerde mr. Van Sasse van Ysselt. Nog minder zijn de eer en goede naam van het nieuwe reisbu reau aangetast, omdat een N.V. niet beledigd kan worden. De vice-president wees er de gedaagde op, dat men zijn eigen produkten rustig mag aanprijzen, maar dat men geen ai- breuk mag doen aan de produkten van zijn con current door denigreren de geschriften. Aan het reau, dat naast zevendaag se vakantiereizen naar Valkenburg van hieruit ook dagtochten „aar het nabve buitenland organi seert en de vijf andere in Valkenburg al jarenlang gevestigde touringcarbe- drijven. De strijd begon, toen het nieuwe bureau, waarvan de Valkenburgse V.V.V. en h->t gemeente bestuur zich volledig dis- tanciëren, aan alle zuid komen onwaar zijn en dat derhalve sprake is van een onrechtmatige daad Limburgse hoteliers en De gedaagde partij, zei pensionhouders een circu- hij, is er op uit om het laire zond, waarin hun nieuwe bureau in een een bijzonder hoge provi- kwaad daglicht te stellen sie van 25 procent van de en daardoor voordeel te reissom werd toegezegd behalen bij de Valken- wanneer zij hun gasten burgse hoteliers en de f..res de eisende par- zouden bewegen dagtoch- zomergasten, ten te maken met ge- Mr. Dassen verzocht de noemd reisbureau zn vice-president de gedaag niet met de andere be- de partij op te dragen al- drijven, die aan de hoteles na te laten, waardoor liers een provisie van tien geldelijk nadeel berok- procent toekennen. Deze kend kan worden aan het bedrijven namen dit niet nieuwe reisbureau, alsme- en deden alle hoteliers de rectificatie van de ge- eveneens een circulaire wraakte circulaire te vor- toekomen, waarin minder deren. vriendelijke dingen aan Deze laatste eis, betoog- het adres van het nieuwe de de raadsman van de reisbureau werdem gezegd, gedaagde partij, jhr. mr. tij merkte mr. Janssen o dat de Valkenburgse V.V.V. en het gemeente bestuur tegen deze partij eveneens een kort geding aanhangig kunnen maken op grond van het feit, dat dit bureau zich in zijn reclamecampagne ten on rechte opwerpt als d e be hartiger van de toeristi sche belangen van Val kenburg. Uitspraak 12 juli. Dit mogelijk gemis aan vertrouwen zouden B. en W. ten zeerste betreuren, ook al omdat enige rechtvaardiging van de kant der plaatselijke overheid niet wèl mogelijk is. Ook al zijn ge maakte afspraken op onjuiste wijze doorkruist, B. en W. blijven bij hun standpunt, dat zij zich zolang dit mo gelijk is daaraan hebben te houden. B. en W. zijn erkentelijk, dat de ge meenteraad als het hoogste gezag in de gemeente, gezien zijn gedragingen in deze kwestie, dit aan fatsoensnormen ontleend standpunt mede heeft ingeno men. Zij vertrouwen, dat de critici dit zullen willen waarderen, en dat zij tot het inzicht willen komen, dat kritiek, zonder de achtergrond te kennen, mis plaatst is. In de hoop, dat een ieder zal willen inzien, dat deze kwestie in feite tot het verleden behoort, geven B. en W. de raad in overweging thans in het open baar uit te spreken, dat de plaatselijke overheid, gezien de omstandigheden, niet anders kon en mocht handelen. MOSKOU, 5 juli (A.F.P.) Frol Kozlov en Anastas Mikojan, beiden eer ste vice premiers van de Sovjet-Unie en Nikolai Ignatov, lid van het presidium van het centraal comité van de com munistische partij, hebben gisteren de receptie bezocht die de Amerikaanse ambassade alhier ter gelegenheid van onafhankelijkheidsdag gaf. Hun komst werd beschouwd als een „prettige ver rassing" en de sfeer was hartelijk. De drie hooggeplaatste gasten onderhielden zich langdurig met de Amerikaanse ambassadeur, Llewellyn Thompson, en diens echtgenote. Mikojan verklaarde onder meer dat de betrekkingen tussen de Sovjet-Unie en de Verenigde Staten moeten worden verbeterd ,,of anders zal het oorlog wor den". Kozlov citeerde in dit verband premier Khroesjtsjev dat men over zes of acht maanden kan hopen dat de ze verbetering een feit is. Tot slot van de receptie speelde de Amerikaanse pianist Van Clyburn o.m. de twaalfde rhapsodic van Liszt eii de Russische tophit „Avonden van Mos kou". DEN HAAG, 5 juli Prins Bernhard zal worden benoemd tot Grootkruis in de balije van de Orde van Sint John. De versierselen van de onderscheiding zullen de prins op 19 juli in St. Johns Gate in Londen worden overhandigd door de hertog van Gloucester. LONDEN, 5 juli De 54-jarige Harry Jasper, directeur van een groep beleg gingsmaatschappijen, die beschuldigd was van het afgeven van valse ver klaringen om aandeelhouders te bewe gen hun aandelen te verkopen, is maan dag in Londen vrijgesproken. Hij is van rechtsvervolging ontslagen. DEN HAAG, 5 juli Anderhalf jaar gevangenisstraf met aftrek van voorar rest en onvoorwaardelijke terbeschik kingstelling van de regering heeft van morgen de officier van justitie bij de rechtbank, mr. G. J. de Lint, geëist te gen een 52-jarige Hagenaar, die ervan wordt verdacht in de nacht van 7 op 8 april in het kantoor van de firma P. Versluys in Zwammerdam een brand kast te hebben opengemaakt en hieruit achtduizend gulden ontvreemd te heb ben. Verdachte ontkende iets van de in braak af te weten. Tevoren had hij ook ontkend in Zwammerdam geweest te zijn, maar deze verklaring trok hij la ter weer in. Uit de vele voorgelezen verklaringen bleek dat de man in gezelschap van nog iemand zowel in de nacht van de in braak als enige malen tevoren in Zwam merdam gesignaleerd was. Op 8 april werd de brandkast uit het kantoor van de firma Versluys openge broken. Uit sporen bleek dat de da der (s) sokken over zijn (hun) schoenen gedragen had(den). Toen de politie bij verdachte thuis arriveerde, bleek dat zijn pantalon en enkele paren sokken juist schoongewassen aan de lijn hin gen. Uit foto's die waren genomen bleek dat het profiel van de sokken overeen kwam met de sokken van de man. Om de in zijn auto aangetroffen inbrekers werktuigen was een voorschoot gewik keld, waarop ijzer- en krijtsporen wa ren aangetroffen, welke van de brand kast afkomstig geweest zouden kunnen zijn. Verdachte had zijn laatste kans, al dus de officier, in 1951, toen hij veroor deeld werd tot een voorwaardelijke ter beschikkingstelling van de regering. Thans is echter de tijd gekomen om de samenleving voorgoed van een persoon als verdachte te bevrijden, zo besloot hij. De man heeft een uitgebreid straf register voor diefstallen en inbraken waarvan de eerste dateert van 32 jaar geleden. De verdediger, mr. B. H. A. Langer- werf uit Den Haag. wees in zijn pleidooi erop, dat het bewijs, dat verdachte in derdaad de diefstal gepleegd heeft, niet geleverd is. Uitspraak 19 juli. DEN HAAG, 5 juli De staatssecre taris van O.K. en W. mr. Scholten, heeft verklaard dat er geen rijkssubsi die zal kunnen worden verleend, in dien mocht blijken dat een orkestbe- stuur hogere salarissen uitbetaald dan ilie, welke het college van rijksbemidde laars heeft vastgesteld of waarvoor dit college afwijking van de satarisrege- ling heeft toegestaan. Mr. Y. Scholten zegt dit'in antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid Kieft (A.R.) over eventuele doorbreking naar boven van de sala risnormen van de Nederlandse symfo nieorkesten. Deze doorbreking zou volgens het Kamerlid veroorzaakt zijn door het bestuur van de Brabantse Or kestvereniging. Naar de staatssecretaris heeft ver nomen, ligt het in de bedoeling van de „Stichting vrienden van het Bra bantse Orkest" met ingang van 1 sep tember een toelage te betalen aan de orkestleden lie zich tegenover haar ver plichten hun contract met het Brabant se Orkest niet na een jaar op te zeg gen. In de veronderstelling dat het Ka merlid deze kwestie bedoelt, zegt de staatssecretaris van mening te zijn, dat alleen dan van de salarisregeling, die het college van rijksbemiddelaars heeft vastgesteld mag worden afgewe ken, indien dit college daarvoor toe stemming geeft. Hjj beaamt, dat een eenzjjdige doorbreking van de bestaan de bindende salarisregeling, indien de ze al mogelijk zou zijn, inderdaad geva ren zou opleveren voor de rust in de wereld van de symfonieorkesten. DEN HAAG, 5 juli Bij K.B. is met ingang van 1 oktober eervol ontslag uit de militaire dienst verleend aan de generaal-majoor B. Koning, van het wapen der infanterie, inspecteur der in fanterie, tevens inspecteur der opleidin gen. DELFT, 5 juli Prof. ir. T. H. van Wisselingh, hoogleraar in de we gen- en verkeerstechniek aan de Technische Hogeschool, die wegens het bereiken van de leeftijdsgrens de ze hogeschool gaat verlaten, heeft vanmiddag zijn afscheidscollege ge geven. Hij gaf daarin een overzicht van de wegen- en verkeerstechniek gedurende de twintig jaar dat hij het onderwijs in dit vak aan de technische hoge school heeft verzorgd en constateerde, dat wat de wegen buiten de bebouwde kommen betreft men er in ons land redelijk in is geslaagd de moeilijkheden, veroorzaakt door de sterke toeneming van het verkeer, het hoofd te bieden. Dit neemt niet weg, dat als gevolg van het nog steeds sterk groeiende wegver keer nog vele en kostbare verbeterin gen en uitbreidingen van het wegennet nodig zijn. "ervolgens zei spreker, dat binnen de steden de verkeersnood veel groter is dan op de buitenwegen. Vooral in de stadskernen wordt het gebrek aar ver keersruimte zo groot, dat geregeld op stoppingen voorkomen. De vraag is niet, op welke wijze men zoveel moge lijk auto's in de binnenstad kan ver werken, maar wel, hoe men zoveel mo gelijk personen en goederen in een re delijke tijd kan verplaatsen. Uit vele buitenlandse publikaties blijkt, dat bij gebruik van openbare vervoermid delen per vervoerde persoon veel min der verkeersruimte in beslag wordt ge nomen dan bij gebruik van een privé- vervoermiddel, zodat verschuiving van privé- naar openbaar vervoer een gun stige invloed zal kunnen uitoefenen. Als een middel om dit te bereiken ziet prof. Wisselingh het aanleggen van een ringweg rond de binnenstad, waar aan ruime parkeerplaatsen zijn gele gen. Van deze parkeerplaatsen moeten dan snelle en goedkope verbindingen met de belangrijkste punten In de bin nenstad worden onderhouden. Spreker zei er geen bezwaar In te zien, dat de overheid een deel van de bedrijfskos ten van deze verbindingen draagt, om dat een vlot verkeer binnen de stad voor de gehele stadsbevolking van be lang is en mede omdat, indien door de ze maatregel een verschuiving van pri vé- naar openbaar verkeer wordt be reikt, hierdoor de kans bestaat dat het uitvoeren van kostbare werken binnen de kom achterwege kan blijven of naar een later tijdstip kan worden verscho ven. Tenslotte betoogde de scheidende professor, dat het zeer noodzakelijk zal zijn in de naaste toekomst ernstige aan dacht te besteden aan de vele proble men, welke betrekking hebben op het stadsverkeer. Slaagt men er niet in dit verkeer in goede banen te leiden, dan zal dit funeste gevolgen hebben voor onze econoomische ontwikkeling. ROME, 5 juli (UPI) De jongelie den van Rome, die in de volksmond „Pappagalli della strada" (straatparkie ten) genoemd worden, hebben de on hebbelijke gewoonte om op straat wan delende jongedames te voet, op de scoo ter of in de fiat 600 te achtervolgen om ze tot een uitje te dwingen. Dit over kwam maandagavond het Italiaanse filmsterretje Lina de Rossi en een vrien din. Terugkerend van een bioscoop naar huis, werden zij achterna gezeten door vier Pappagalli in twee autootjes. De meisjes reageerden niet, maar konden niet nalaten te lachen, toen een van de auto's op de Piazza del po- polo tegen een paal reed omdat de be stuurder geen oog voor de weg meer had. De meisjes gingen ergens binnen voor een espresso en toen de vier hun opdringerigheid daar voortzetten, wer den ze boos. Gedreig met politie hielp niet, en daarom trok Lina de Rossi een van haar zomersandalen uit en begon op de dichtst bijstaande jongeman in te hakken. Terwijl zijn drie kameraden vluchtten, werd hij, de 20-jarige Vitto- rio Testi, door de politie meegenomen. De meisjes kregen een agent mee tot aan haar woning. „Pappagallo" Testi zal vier dagen niet op straat kunnen ko men. HAARLEM, 5 juli Het tiende jaar lijkse Internationaal Orgelconcours van Haarlem en de Zomer-academie voor Orgel zijn dinsdagavond officieel ge opend tijdens een bijeenkomst in het Haarlemse stadhuis door de waarne mend burgemeester, de wethouder van kunstzaken D. J. A. Geluk, die tevens voorzitter is van de commissie interna tionaal orgelconcours. De heer Geluk verwelkomde deelnemers en docenten en sprak de hoop uit, dat de restaura tie van het Haarlemse Christian Müller- orgel zo voorspoedig zal verlopen, dat het orgelconcours dat dit jaar op het orgel van de Alkmaarse Sint Laurens zal worden gehouden te zijner tijd weer in Haarlem zal kunnen plaats vin den. Er zijn dit jaar vijftien cursisten voor de zomer-academie, van wie er slechts uit de Ver. Staten, twee uit Zweden, twee uit Duitsland, een uit Luxemburg. Een één Nederlander is. Twee cursisten ko men uit Canada, drie uit Oostenrijk, drie Finse deelnemer kreeg onderweg een auto-ongeluk. Van de cursisten zijn er acht dames. Directeur van de zomer-aca demie is dr. J. F. Obermayr. Prof. An ton Heilier uit Wenen en prof. Luigi Ta- gliavini uit Bologna geven de interpre tatie-lessen, prof. Cor Kee uit Alkmaar doceert de improvisatie, dr. M. A. Ven- te en dr. J. F. Obermayr geven de voordrachtlessen. De deelnemers aan de academie, die tot 22 juli duurt, ma ken verschillende excursies, onder meer naar Zwolle. Tijdens het orgelconcours zal ten behoeve van deelnemers en be langstellenden een speciale „orgel- trein" rijden tussen Amsterdam en Alkmaar op 6 juli, de dag waarop de improvisatiewedstrijd in Alkmaar wordt gehouden, en 7 juli, wanneer in de kaasstad het jury-concert plaatsvindt. Juryleden zijn prof. Anton Nowakowski uit Stuttgart, prof. Luigi Tagliavini en Louis Toebosch uit Breda. Het slotcon- cert van het orgelconcours wordt 8 juli in Haarlem gegeven op het orgel van de Nieuwe Kerk. (Advertentie) 12. Geruisloos rijst Eric overeind en schuifelt achterwaarts de strui ken in. Het gekraak komt uit de richting van het smalle paadje. Mo gelijk is het een hert, dat komt drinken aan de beek, maar het kun nen even goed mensen zijn, dus oppassen is de boodschap. In een boog sluipt hij weg van de plek waar hij gelegen heeft. Dan laat hij zich vallen en blijft roerloos liggen, als hij een beweging gewaar wordt. Het volgende ogenblik duikt de kop van een kolossale beer tussen het gebladerte op. Eric houdt de adem in Naar zijn gedrag te oordelen, is het beest in een slecht humeur en aangezien een beer een onberekenbaar wezen is, dat het ene ogenblik op de vlucht zal slaan en een andere keer zal aanvallen, hoopt de Noorman, dat het dier hem niet bemerkt. Muisstil slaat Eric het dier gade, dat langzaam zijn kant uitschommelt en diep in zijn keel bromt. Het is niet te hopen, dat hij mijn aanwezigheid ontdekt, denkt de Noorman, die snel overlegt of hij er misschien niet beter snel vandoor kan gaan. Maar dan wendt de beer ineens met een ruk de machtige kop en stevent in een sukkeldraf grommend op Eric's schuilplaats af. F STOP, PAUL'. IK 651OOF VAST, PAT IK SREEN'S AUTO ZAG WAAN OP PIE WERE GREEN HEEFT RUIM TWINTIG MINUTEN VOOR SPRONG PIT 16 MENEER WJA, MENEER- HU 6INöv 6REEN'5 AUTO,U( EEN KWARTIER NIETWAAR ïA GELEDEN WE5 MEI ZUN MOTORJACHT. KOTEN TE HL»l'g WN IWVPEfr SYNDICATE

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1960 | | pagina 2