luiste positie nog niet bekend GROTE KLOPJACHT OP DE „SANTA MARIA" Rebellenleider Galvao is volgeling van Delgado Naar Brazilië of Cuba Vragen in Lagerhuis over Britse hulp aan Portugal Labour tegen uitlevering van de rebellen aan Salazar Weer executies op Cuba Brand bedreigt kleine stad Derde T.H. in ENSCHEDE (uiterlijk 1963) Vierde T.H. in omgeving Amsterdam (1967?) m Vijf doden in Algerije Nederlanders op de „Santa Maria" Radiocontact met de Santa Maria B-52 stort neer met kernbommen aan boord Doodstraf geëist tegen Menderes NOTA VAN MINISTER CALS: Uitbouw van bestaande universiteiten en hogescholen Nederlands schip op drift geraakt Het weer WOENSDAG 25 JANUARI 1961 6 84ste JAARGANG No. 30733 LONDEN/LISSABON/RIO de Janeiro, 25 januari (a.f.p„ ^tr., U.P.I.) Oorlogsschepen en vliegtuigen van verschillende Rationaliteit, waaronder vooral Engelse en Amerikaanse, organi seerden gisteren een ware klop jacht op het Portugese passagiers schip „Santa Maria" (22.000 ton), dat maandag in volle zee werd overmeesterd door een groep rebellen onder leiding van de Por tugese ex-officier Henrique Gal vao. De juiste positie van het schip was gisteravond nog steeds niet bekend. Volgens een mede deling van de Braziliaanse mari nestaf bevindt het zich ergens in de buurt van de Venezolaanse kust, vermoedelijk op weg naar Cuba of Brazilië. Terwijl het zoe ken intensief wordt voortgezet, waarbij ook enkele vliegtuigen van de Marine Luchtvaartdienst op de Nederlandse Antillen zijn ingeschakeld, geeft Henrique Gal vao door middel van de scheeps- radio de ene spectaculaire ver klaring aan de hele wereld" na de andere uit, waarmee hij zijn acht£e10faIS de-meest schilder- acntige figuur in de oppositie tegen het bewind van Salazar op onnavolgbare wijze hoog houdt. De Engelse vloot en de „Santa Maria" Een van de bommen werd 18 km weg geslingerd PROCES YASSIDA IN AUSTRALIË (Van onze onderwijs-redacteur) DEN HAAG, 25 januari In een uitgebreide nota, die thans bij de Tweede Kamer is ingediend, heeft minister Cals zijn gedach ten ontvouwd over de uitbreiding van het wetenschappelijk onder wijs. De belangrijkste punten van deze nota zijn: 1. De bewindsman meent, dat er uiterlijk in 1963 begonnen moet worden met het onderwijs aan een derde Technische Hoge school in Twente. Het landgoed Drienerlo aan de rijksweg- Enschede-Hengelo noemt mr. Cals een „welhaast ideale vestigings plaats" voor deze nieuwe instel ling van wetenschapelijk onder wijs. Moslims vermoorden uit wraak Franse vrouw ALGIERS, 25 januari (U.P.I.) Tijdens een betoging door mos lims te Saida, een marktplaatsje op 110 kilometer ten zuiden van Oran, hebben Franse militairen het vuur geopend en vier betogers gedood. Ampullen met vergif bij politie afgeleverd Niet gestolen, maar door loopjongen verloren Engelse sleepboot snelt kustvaarder te hulp iee MORRIS êeforeijouêuy! Lange nappa en suède mantels Kans op sneeuwbuien Het weer in Europa BITCEAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk: Zeestraat 50, telef 4790 Bijkantoor en Red. lOmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: X W Boerrigter en Mr W. A M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severl*. NIEUWE HAARLEMSCHE CO ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter hoogte Omroepers 16 cents per m.m.-fioogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, f 2.65 per maand, f 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur avonds tel. 21544 Het nieuws van zijn opzienbarende fitunt sloeg gisteren in de Portugese hoofdstad, Lissabon, in als een bom. De regering kwam onder leiding van Salazar onmiddellijk in spoedzitting bijeen en op straat werden de extra edi ties van de kranten de verkopers als het ware uit de handen gerukt. De re gering kwam al spoedig met een offi cieel communiqué, waarin de opstand van Galvao werd bestempeld als een „zeer ernstige misdaad". Rebellenleider Galvao bracht in een w1 o1Jn radioboodschappen hulde aan net Braziliaanse volk en de Braziliaan- w perA H*eruit leidde men af, dat et schip op weg was naar Brazilië. echfet8»?11?5, in Rio de Janeiro heeft Marfain Jlai" Wet?n- dat de „Santa jviana in dat geval onmiddelliik aan de ketting za] worden geleed Pal vao liet ook omroepen riat ff' te passagiers enthousiast 5?n mees" zun actie. Hij vroeg nteï fuL °vfr steun van alle regeringen ,de ItJk vrfje volkeren werke- van de dit h de P°lltleke erkenning van „dit bevrude deel van het nationale Portugese grondgebied". atl°nale De rebellenleider is een politieke volgeling van de Portugese generaal Humberto Delgado, die destijds bij de presidentsverkiezingen in zijn vaderland de officiële kandidaat was van de op positie en dientengevolge door Salazar «lings uit het land werd gezet. Delga do verblijft thans in Rio de Janeiro en heeft daar een oproep doen uitgaan naar de regeringen van de Verenigde Btaten en Groot-Brittannië. Hij vraagt hun zich niet met de gebeurtenissen °P de „Santa Maria" te bemoeien, aan gezien er op dat schip geen sprake is van muiterij of zeeroverij, maar van „het aanwenden van een Portugees ^®rvqerrnidde] voor Portugese politieke Delfhdo en Galvao stellen zich ten wm- regering van Salazar omver te werpen. De overmeestering van de ,,aanta Maria" is volgens hem „de bfÜ? r. s^ap tot de bevrijding van ge lifte Portugal". Galvao heeft inmiddels crnfa wejep. dat alle passagiers in ff nd verkeren. „Ik zal hen wal zetten "m8?.1"15 in een haven aan hano-t Jf Wflke haven dit zal zijn gedaan om mil6 poglngen- die worden gedaan om mijn schip aan te vallen.' Zeeroverij Groot-Brittannië en de ten hebben gisteren bekend 'S dat zij oorlogsschepen gemaakt, achter de „Santa Maria6" •ia'n> hebben gestuurd op verzoek van de reJrri„II van Portugal. Een en ander geschiedt op basis van het internationale zeerenhi Waarin wordt bepaald, dat die in volle zee in opstand iedereen k°mt en schip of lading aanwendt te eigen ba te, zich schuldig maakt aan zeeroverij „ongeacht het motief of doe] van dé geweldpleging". Een zeerover maakt zich schuldig aan een „internationale misdaad", hij wordt beschouwd als een vijand van el ke staat en hfl kan in elk land voor het gerecht worden gebracht. Het zijn vooral het Engelse fregat „Rothesay" en de Amerikaanse torpedobootjagers „Damato" en Wilson", die jacht ma ken op de „Santa Maria". Voorts ne men zeven Amerikaanse verkennings vliegtuigen aan de achtervolging deel. De (gewonde) purser van de „Santa Maria", die door de rebellen in Santa Lucia aan wal werd gezet, samen met enkele andere gewonden en het stoffe lijk overschot van de gedode eerste stuurman, vertelde aan journalisten hoe he opstand in zijn werk is gegaan. „In ®e nacht van zondag op maandag sloe- Mano S. Maia, de kapitein van de Santa Mana", bevindt zich nog aan °j. zÜn schip. Vermoedelijk wor aij door de rebellen gedwongen de navigatie voort te zetten. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimimimminiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiii gingen naar de brug en eisten van de eerste officier, dat hij hun bevelen zou opvolgen. Toen hij dit weigerde, schoten ze hem dood. Later bedreigden zij de kapitein. Voor zo ver ik weet wordt de besturing van het schip nog steeds geleid door de kapitein. Hij wordt daar toe door de rebellen gedwongen, hu heeft geen andere keus." Niet onvermakelijk is, dat het En gelse fregat „Rothesay", dat nuzo aruk jacht maakt op de „Santa Ma ria", in de haven van Sancta Lucia naast het Portugese schip heeft gele gen, toen het daar de gewonden aan wal bracht. Op dat moment wist nog niemand van de muiterij af. Geen van de Britten verstond Portugees en daarom duurde het nogal even, voordat de gewonden, die in een red dingsboot naar de wal kwamen, dui delijk hadden gemaakt wat er was gebeurd. Inmiddels was de „Santa Maria" allang weer weggevaren en toen de „Rothesay" eindelijk de an kers lichtte om het te achtervolgen, voeren de Engelsen precies de ver keerde kant op. De „Santa Maria", die een kruissnel heid kan ontwikkelen van twintig mijl per uur, is een van de snelste passa giersschepen, die op Midden- en Zuid- Amerika varen. Het s? "JP heeft ver leden week in Willemstad ap Curacao voldoende brandstof en voedsel aan boord genomen om nog tenminste twin tig dagen op zee te kunnen blijven. Er zijn 502 passagiers aan boord en een bemanning van ongeveer 300 koppen. De meeste passagiers zijn Amerikanen, Spanjaarden en Portugezen. Er zijn echter ook enkele tientallen Nederlan ders bij. RIO U I. JANEIRO 'X: ziliaanse minister van De Bra- marine, Jorge Matoso, heeft gisteren verklaard, dat als de „Santa Maria" in Brazilië komt, de muiters onmiddellijk zuilen worden gearresteerd. Hij verklaarde dat het lang niet ze ker is, dat Brazilië hen politiek asiel kan verlenen, omdat de muiters kun nen worden beschuldigd van gewone misdaden, zoals moord, diefstal en piraterij. De Braziliaanse regering heeft tot nog toe geen officiële nota over de „Santa Maria" ontvangen en ook geen oorlogs schepen uitgezonden om het luxe-schip te gaan zoeken. (Van onze Londense correspondent) LONDEN, 25 jan. Gisteren vond in het Lagerhuis, dat terugkeerde van het kerstreces, een levendige en zelfs felle woordenwisseling plaats tussen de Labour-oppositie en de regering over de kwestie of de Britse vloot het recht had zich te bemoeien met binnenlandse Portugese kwesties. Volgens een lid van de oppositie is namelijk het overne men van het Portugese passagiersschip de „Santa Maria" door een zeventig tal aanhangers van Salazars politieke tegenstander Delgado een interne aan gelegenheid. Indien Engeland en de ritse vloot evenwel de gewelddadige overname van het schip beschouwen als een daad van zeeroverij, verlangt de ppositie dat de regering de eventueel ,e arresteren personen niet zou over- nw'San aan degenen tegen wie zij in - p waren> nameljjk de regering van Portugal. Minister I. Orr-Ewing verzekerde na mens de Admiraliteit c niet zou handelen zondek %rkhsch™d- vies van bevoegde exDertt tra klaarde voorts.dat de Britse en Ame rikaanse regeringen een verzoek had den ontvangen van de regering vim Por tugal om inf?rmatie aangaande de plaats waar zich de „Santa Maria" be vond en om medewerking om het schip Ben de rebellen hun slag," zei hij. „Ze tillen. WILLEMSTAD, 25 ;an. A.N.P.) Onder de zestig passagiers, die aan boord van de „Santa Maria" zijn ge gaan, bevinden zich de volgende Ne derlandse gezinnen: W. J. van der Kooy, K. van Tol, D. van Santan. J. Quadvlieg, A. C. Noordhoek Hecht en R. J. Zapey. Dit zijn alle gezinnen met twee kinderen. Verder zijn aan boord gegaan mevrouw I. Kouwenaar met een kind, het gezin A. C. Servage met een kind, het gezin P. van Venetiën met vier kinderen, de heren J. D. Boesveld, F. Baptist, W. P. van der Meer, A. Veenendaal, F. Wemet, het gezin J. Remmé met een kind en me vrouw W. A. Meyer. De Nederlanders aan boord van de „Santa Maria", hebben in telegram men aan familieleden laten weten, dat zij in goede welstand verkeren. Zij zon den ook een dergelijke boodschap aan minister-president Jonckheer van de Nederlandse Antillen. Deze seinde in antwoord hierop de beste wensen van de bevolking en de regering van de An terug te geven aan de wettige eigenaar. De minister zei dat volgens de inter nationale wet de Britse regering ten volle bevoegd was om in te gaan op het Portugese verzoek, en dat de regering zich geen zorgen behoefde te maken over de binnenlandse politiek van een bevriende regering, welke Brittannië om hulp had verzocht. Op de vraag of de rebellen, die zich meester hadden ge maakt van de „Santa Maria", poli tiek asyl zouden ontvangen in Brittan nië, antwoordde de minister dat de Britse justitie zorgvuldig zal overwegen of de eventueel door de Britse marine gearresteerde Portugezen behoren te worden uitgeleverd aan Portugal. Vijf leden van de bemanning van het gekaapte schip „Santa Maria" gefoto grafeerd in Port Castries op St. Lucia (Bovenwindse Eilanden). Zij zijn daar door de kapers per reddingboot aan land gezet. iiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmiiiniiiiiiiiii GOLDSBORO, 25 jan. (UPI) Op ongeveer 25 kilometer van het plaatsje Goldsboro in de Amerikaanse staat Noord-Carolina is, zoals wij reeds meld den in een deel van onze vorige oplaag, in de vroege morgenuren van dinsdag een B-42 bommenwerper op een land weg neergestort en in brand geraakt Zeker is, dat van de acht inzittenden er twee het leven verloren. Hun stof felijke resten zijn in het wrak gevon den. Vijf inzittenden wisten zich door middel van een valscherm te redden. Twee mensen worden echter nog ver mist. Het vliegtuig had twee niet scherp gestelde kernbommen aan boord. Een van deze bommen is op achttien kilo meter afstand van de plaats van het ongeval teruggevonden. Volgens des kundigen is de bom met succes uit het vliegtuig geschoten en veilig met een parachute op de grond terecht gekomen, vlak naast een weg. De tweede bom bevond zich nog in het wrak. Vannacht was deze bom nog niet uit het wrak verwijderd. NEW YORK, 25 jan. (U.P.I.) Een woordvoerder van de Amerikaanse ra diomaatschappij R.C.A. heeft meege deeld dat een kuststation van deze fir ma regelmatig radiocontact heeft met de „Santa Maria". „Wij hebben met dit schip in de Caraïbische wateren vrijwel hetzelfde soort radiocontact dat wij met vele andere schepen on derhouden. De „Santa Maria" gebruikt zijn normale roepletters, CSAL, en nog steeds zenden passagiers aan boord te legrammen naar familie in de Verenig de Staten via ons station te Chatham". Het station van de R.C.A. te Chat-ham was het eerste dat gisteren contact kreeg met de „Santa Maria" De Amerikaanse marine heeft door het vrij regelmatig radiocontact tussen de „Santa Maria" en het station te Chatham de positie van het schip bij benadering kunnen peilen. Als het con tact voortgaat, zal de positie van het schip steeds nauwkeuriger in kaart kunnen worden gebracht, tot men de herkomst van de seinen van „station CSAL" tenslotte zo goed heeft gepend dat een klein zeegebied kan worden aangeduid, waar een schip of een vlieg tuig de „Santa Maria" met zekerheid kan opzoeken. YASSIADA, 25 jan. (UPI) i„ het proces tegen de voormalige Turkse re gering heeft de openbare aanklager gis teren tegen ex-premier Menderes en drie regeringsfunktionarissen de dood straf geëist, op de beschuldiging dat zij destijds hun aanhangers hebben aange moedigd in Geyikli leden van de oppo- siti('partij aan te vallen. Ten behoeve van de verdediging is de verdere afwikkeling van d" J js uitgesteld tot 30 het proces dit deel van januari. HAVANNA, 25 jan. (UPI) Twee vroegere medestanders van premier Fi del Castro van Cuba, kapitein Clodo- miro Miranda en sergeant Jorge Luis la Tra, zijn gisteren bij Pinar del Rio geëxecuteerd, nadat zij waren veroor deeld wegens „misdaden tegen de staat". De twee geëxecuteerden waren de elfde en twaalfde „contra-revolutio nair", die sinds 1 januari voor het vuurpeloton zijn gevallen. Sinds Castro aan de macht kwam, twee jaar gele den, zijn op deze manier 570 Cubanen aan hun einde gekomen. Castro heeft gedreigd met „volledige uitroeiing" van zijn politieke tegenstan ders. PERTH, 25 jan. (Reuter) Het in West-Australië (duizend inwoners) in West-AustraliO is door veldbranden geheel ingesloten. De politie uit Perth heeft getracht de plaats te bereiken, maar is daarin niet geslaagd. Veertig duizend ha. gras en struikgewas in de omgeving zijn in de afgelopen vijf da gen verbrand. In een radioboodschap uit het stadje werd gezegd dat de bevolking op een open plek bijeen is. Het ziekenhuis, een hotel, een houtzagerij en vele huizen zijn al verbrand. Een benzinestation is ontploft. De radioverbinding is inmid dels uitgevallen, evenals de draadver bindingen. Een krachtige wind wakkert het vuur aan. Negen dorpen in de buurt van Dwel- lingup zijn al eerder ontruimd. Doordat de wind plotseling is gaan draaien, is de bevolking van Dwelling- up, die zich op het sportterrein verza meld had, aan de dood ontsnapt. Zij was reeds geheel door het vuur inge sloten, doch het sportterrein dat aan vankelijk onherroepelijk verloren scheen, bleef voor de vlammen be spaard. Overigens werden alle woon huizen in Dwellingup volledig in de as gelegd. 2. In beginsel is de minister gepor teerd voor de oprichting van een vier de T.H. in de omgeving van Amster dam met als conditio sine qua non, dat deze hogeschool nauw zal samen werken met de gemeentelijke univer siteit en de Vrije Universiteit te Am sterdam. Voor de opening van de vierde T.H. wordt gedacht aan het jaar 1967. 3. Minister Cals acht het op de eerste plaats van belang de capaciteit van de bestaande instellingen van wetenschappelijk onderwijs uit te breiden. Hierbij wordt gedoeld op uitbouw van de reeds aanwezige stu dierichtingen en toevoeging van nieuwe. In dit verband wordt in de nota gesproken over: a) Instelling van juridische facul teiten aan de economische hoge scholen te Rotterdam en Tilburg.; b) Invoering van de sociologische studie aan de Nederlandse econo mische hogeschool te Rotterdam; c) Proefneming met een algemeen baccalaureaat aan de rijksuniversi teit te Leiden; d) Vestiging van een tandheel kundige opleiding aan de r.-k. uni versiteit te Nijmegen en eveneens van een tandheelkundige opleiding te Amsterdam, waarbij samenwer king tussen de gemeentelijke univer siteit en de Vrije Universiteit van bijzonder belang wordt geacht; e) Vestiging van een medisch- klinische opleiding in Zuid-Lim burg, organisatorisch verbonden aan .Nijmegen": f) Drie proefnemingen aan de T. H. te Eindhoven, namelijk invoe ring van zuiver wetenschappelijke studierichtingen in de wis-, natuur- en scheikunde, instelling van een gemeenschappelijke prekandidaten- opleiding voor deze zuiver weten schappelijke en de toegepast weten schappelijke studierichtingen en in stelling van een baccalaureaats- studie. 4. De investeringskosten voor de uitbreiding van het wetenschappelijk onderwijs worden, gerekend over de periode f9561970, geraamd op 1 K miljard gulden. Voor nadere oijcmderheden over de ministeriële nota zie men elders in dit blad. Drie brandweerlieden proberen de vlammen te doven van de Amerikaanse B-52, die met twee kernbommen aan boord gisteren neerstortte in Goldsboro m de staat Noord-Carolina. Maandag hadden in een deel van Sai da reeds betogingen plaatsgehad. Toen dinsdag huiszoekingen werden verricht, begon een nieuwe betoging. Een Fran se soldaat werd door een moslim met een bijlslag gewond. Dè militairen openden daarop het vuur. Twee moslims hebben later op de dag een 62-jarige Franse vrouw, die voor de deur van haar woning stond, als wraak voor het incident ae keel afgesneden. Elders in Algerije hebben zich dins dag de dag waarop de tweede op stand van Algiers werd herdacht geen incidenten van betekenis voorge daan. (Van onze correspondent) LEIDEN, 25 jan. Op het moment dat gisteravond om 6 uur de nieuwsbe richten werden uitgezonden over een verdwenen tas inhoudende flesjes met giftige vloeistof en de politie met de geluidswagen door Leiden-noord trok, was deze tas met inhoud al gevonden in de Antillenstraat door een 13-jarige jongen. Om half twaalf 's middags had hij gezien dat een grijsleren fietstas viel van een bromfiets. Hij nam de tas mee naar huis met het voornemen de ze later naar het politiebureau te bren gen Een kennis van de jongen hoorde echter de radioberichten en het bericht dat door de politie werd omgeroepen, en haastte zich naar het huis van de jongen aan de Antillenstraat om met hem de tas met inhoud naar de politie te brengen. Hier bleek dat de tas was verloren door een loopknecht van de ha venapotheek die twee kartonnen doos jes met ampullen, inhoudende de gifti ge en gevaarlijke stoffen falxidril en binodrenal, moest afgeven aan het Dia- conessenziekenhuis. De loopknecht ver keerde in de mening dat de tas was ontvreemd toen zjjn bromfiets voor een woning aan de Roemer Visscherstraat stond. DUBLIN, 25 jan. (Rtr.) Het 341 ton metende kustvaartuig „Cascade" uit Delfzjjl heeft om hulp verzocht om dat het met een defecte machine in een storm ten zuiden van Ierland op drift is geraakt. De kapitein van de Britse sleepboot „Neyiandia" heeft jisteravond geseind dat hij de laatst bekende po sitie van de „Cascade" heeft bereikt maar dat hq het schip niet heeft ge zien. In een radioboodschap heeft de 32- jange kapitein J. Mink laten weten, dat hij met de andere acht leden van de bemanning trachtte te voorkomen, dat het schip oploefde. De „Cascade" drijft ten westen van het eiland Lundy stuurloos rond in een storm met windkracht negen. Het schip, eigendom van dr. A. L. Oosterhuis uit Dublin, was met een lading cement in zakken onderweg van Huil naar Dublin. Het juiste aantal bemanningsleden aan boord is niet bekend. Het scheepvaartbedrijf Gruno in Am sterdam heeft vanochtend contact gehad met de kapitein. Deze is optimistisch gestemd. De acht opvarenden maken het wel. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimimiiiiiimiiiiiiiiiiifiiiimitimui Advertentie) BARTELJORISSTR. HAARLEM TEL. 13439 LEIDSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL. 723596 China Nationalistisch China heeft besloten vrijwilligers op te leiden voor uitzending naar communistisch China, waar onderdrukte volkeren hunkeren naar de vrijheid. Wat die vrijwilligers precies moeten gaan doen, werd niet bekend gemaakt. (UPI) Verwachting tot donderdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Opklaringen, maar ook hier en daar een sneeuwbuitje. Tot matig afne mende noordoostelijke wind. Lichte tot matige vorst. Morgen: Zon: 8.30-17.16. Maan: 13.21-3.47. max. min. neersl. Station Weel temp. temp. afgel. gisteren 24 uur Oen Heidei onbew. -1 -3 0 Ypenburg half bew. -2 -4 0 Vlisslngen geh. bew. -2 -3 0 Eeide onbew. -1 -6 0 De Bilt licht bew. -2 -4 0 Twente geh. bew. -4 -5 0.1 Eindhoven sneeuw -1 -5 0.1 Z.-Limburg sneeuw -1 -4 1 Stockholm zw. bew. -5 -15 0.1 Oslo onbew. -5 -18 0 Aberdeen sneeuwbui 3 1 0.6 Londen geh. bew. 3 1 0 Amsterdam onbew. -2 -4 0 Brussel geh. bew. 1 -3 0 Luxemburg geh. bew. -1 -2 0 Parijs geh. bew. 3 -2 0 0.1 Berlijn sneeuw -3 -7 München geh. bew. 1 -3 X a Zünch sneeuw 2 16 0 9 1 Rome regen 6 A

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1961 | | pagina 1