Vals bericht over wapenstilstand Franse regering ontkent mededelingen van Reuter AMERIKAANSE HEMELBESTORMER Franse ??Süreté?? trots op vangst van kinderrovers Geleende schrijfmachine werd de daders fataal Wat willen de Russen met Rudolf Hess? Nazïleider mag nu en dan de gevangenis van Spandau uit BEELD VAN DE NAASTE TOEKOMST? FRANS-ALGERIJNS OVERLEG? ONTVOERDERS ERIC PEUGEOT GEGREPEN MINNENIJD Amerikaan werd neergestoken REVALUATIE van de gulden KORT 5% korting J. TH. KORT Onderwereld gaf belangrijke tip Nieuw ontslag bij Belgisch ABVV Vanochtend vrij dichte mist Het weer PARIJS, 8 maart (Rtr., U - Het Engelse persbureau Reu- ter heeft gisteren voor een grote sensatie gezorgd door de versprei ding van het bericht, dat in ge heime besprekingen tussen ver tegenwoordigers van de Franse regering en van het Algerijnse re bellenleger (FLN) overeenstem ming was bereikt over een wapen stilstand in Algerije. Het persbu reau meldde dat het een en ander had vernomen „in kringen in de omgeving van de Franse rege ring". Men is gekomen tot een gentlemen's agreement om de mi litaire operaties onmiddellijk te staken en voorbereidingen te tref fen voor een conferentie over een officiële wapenstilstand, zo deel de het Reuter-bericht verder mee. Thomas Beecham overleden Wordt alles goedkoper? In ieder geval wel bij Wanneer en welke prijsver lagingen zullen volgen we ten wij niet. In afwachting daarvan bieden wij U tot en met 31 maart a.s. op al onze artikelen Gr. Houtstraat - Heemstede L. Veerstr. - Raadhuisstr. 52 NOTERMANS voor zieke Van Wissen In wedstrijd van voorlopig Nederlands elftal PARIJS, 8 maart De Fran se „Süreté", door het publiek nogal eens op de hak genomen waarschijnlijk met niet meer re den dan zulke politie-apparaten elders overkomt vanwege de vele affaires waarin zij geen klaarheid weet te brengen, ver keert in jubelstemming. De da ders van de kinderroof van de kleine Eric Peugeot, die in de week voor Pasen van het vorige jaar zulke grote beroering te weeg bracht, zijn (zoals wij giste ren in een deel onzer oplaag reeds meldden) opgespoord en gearres teerd en zij hebben, na een ver hoor van meer dan 48 uur, een volledige bekentenis afgelegd. De directeur van de „Süreté", de heer Jean Verdier, vond het de moeite waard tijdens een pers conferentie, gisteren belegd op het ministerie van binnenlandse zaken, het hele relaas te doen, daarbij hulde brengend aan de commissarissen, die dit bijzon der moeilijk speurderskarwei op briljante wijze tot een goed einde hebben gebracht. Mysterieuze affaire in Berlijn (Van onze correspondent in Bonn) BONN, 8 maart Vreemde dingen heeft het onafhankelijke Düsseldorfse dagblad „Der Mit- tag" uit Oost-Berlijn gehoord. Wanneer de Sovjetrussische troe pen de wacht betrekken bij de oorlogsmisdadigersgevangenis in Spandau wat zij in toerbeurt doen met de Amerikanen, Engel sen en Fransen, elk gedurende één maand krijgt de voorma lige plaatsvervanger van de Füh- rer, Rudolf Hess, de gelegenheid om voor geruime tijd (tot 24 uur toe) zijn cel te verlaten. Nie mand weet, waar Hess in die tijd precies heengaat en wat hij doet. Ook zijn twee medegevangenen, de vroegere minister voor bewa pening, Speer, en de voormalige TIEN MILLE OP 1345 Botsing tussen 2 schepen in het Noordzeekanaal jeugdleider, Baldur von Schirach, weten het niet. Het Sovjetrussi sche militaire hoofdkwartier in Karlshorst en de Sovjet-„ambas- sade" Unter den Linden in Oost- Berlijn weigeren inlichtingen te verschaffen over de aan Hess ver leende privileges. Zij geven even wel toe, dat Hess regelmatig Sov jetrussische politici treft. MORRIS 'êefore youêmj! Suede dames- en herenjasjes Zonnige perioden 2 maal de aarde rond (80.000 km) in 14 maanden en praktisch zonder reparatie Prijs compleet 7500. GARAGE DEN HOUT, GARAGE HARDEBELT, WOENSDAG 8 MAART 1961 84sfe JAARGANG No. 30769 (Van onze Parijse correspondent) Het bericht werd min of meer be vestigd door de Tunesische minister van voorlichting, Masmoudi, die als bemiddelaar zou zijn opgetreden en die gisteren te kennen graf? „De eerste geheime fase van de onderhandelingen is voltooid. De tijd voor openbare on derhandelingen is nu aangebroken." Later op de avond kwam echter de desillusie. Het kabinet /an de Franse minister-president. Michel Debré, gaf de volgende officiële verklaring uit: „Het bericht van een buitenlands pers bureau volgens hetwelk een wapenstil stand in Algerjje zou zijn gesloten is van alle grond ontbloot." Het officiële persbureau van Tunesië meldde kort daarna, dat ook de voorlopige Alge rijnse regering in Tunis ontkende dat een bestandsovereenkomst tot stand Was gekomen. Het persbureau Reuter was, alle ont kenningen ten spijt, vrij gedetailleerd in zijn berichtgeving over de bereikte wa penstilstand. Het meldde, dat het uit „gewoonlijk betrouwbare bron" had vernomen, dat de openbare besprekin gen (in aansluiting op de geheime) tus sen Fransen en Algerijnen tegen het einde van de maand maart zouden be ginnen en dat de Franse minister voor Algerije, Louis Joxe, het hoofd van de Franse delegatie zou zijn. Als mogelij- ve ol®tltiePlaats noemde het pers- nateau de Champs, een kasteel ^st^f r vijfentwintig kilometer ten oosten van Parijs. Waarnemers wijzen er op, dat on derhandelingen tussen de Franse re gering en de F.L.N. c.q. de voorlopi ge regering in Tunis, of die nu zal aan de gang zpn of niet, bijzonder (zul len) worden bemoeilijkt door het feit, dat de F.L.N. niet alle politieke groeperingen in Algerije in de hand Heeft. Zij is daarom niet bij' machte Waterdichte garanties te geven over Het staken van alle aanslagen en ge- Vechten. Daar staat tegenover dat de Fransen wellicht niet zullen kunnen voorkomen, dat bepaalde groepen van Europeanen eveneens tot geweldda- ,9ver8aan wanneer eenmaal een officiële wapenstilstand zal zijn be reikt. ALGIERS (UPI) Eenheden Fran se parachutisten hebben gisteren bij de Marokkaanse grens een groep Algerijn se opstandelingen omsingeld en over meesterd. Van de tachtig man sterke groep, die zich een weg wilde vechten naar Algerije, werden er vijftig gedood en vijftien gevangen genomen, terwijl een hoeveelheid wapens werd buitge maakt. Een deel van de operatie werd uitgevoerd in aanwezigheid van gene raal Fernand Gambiez, de Franse op perbevelhebber in Algerije. Jean Verdier, de directeur-generaal van de Süreté Nationale, had vorig jaar met Edgar Hoover, de chef van de een weddenschap afgesloten, dat hij de hand zou leggen op degenen die de kleine Peugeot hadden ontvoerd. Hij heeft de weddenschap gewonnen. ovt^biu?RiPAM' 8 maart Volkomen sluitingsuur «*am vannacht tegen het bantsp bo j café's de 26-jarige Bra- het nn«ïwdela.ar W. B. de politie van dat ?n ls Halvemaansteeg melden BftkbL,f?n café aaa de Amstel hoek gestnbl a» een Amerikaan was neer- sloton i?L senten Spogen mee en int- e* café nadat zij de eigenaresse blnJa Kespoord. Er lag vrij veel °P de grond. Inmiddels was het ach toffer, de 27-jarige Amerikaanse H; ook aan het posthuis ge- „J'veerd. Hij had verschillende mes- f„ ln z,Jn lichaam opgelopen en zak- vrijwel onmiddellijk in elkaar. Hjj werd naar het Binnengasthuis gebracht. Zijn toestand, die zich aan vankelijk zeer ernstig liet aanzien, verbeterde later. Het kostte de politie weinig moeite te achterhalen dat de opgewonden Brabantse tipgever in fei te de dader was. De oorzaak was de eigenaresse van het café mej. von W. We haar adellijke charmes aanvan kelijk aan de, eveneens van gefortu- yeerden huize afkomstige B. gaf maar (Sjer toch meer in de Amerikaan zag. F't was voor B. voldoende om na een °°rdenwisseling een mes te trekken. rJ&NÖEN, 8 maart (UPI) - De we- fW u oemde Britse dirigent, sir Thoma Ln„.i m' is vandaag in zijn woning te overleden. Hij werd 81 jaar. theest omas was een van Engelands leen v yooraanstaande musici, niet al- rnpoc, nd om zijn interpretaties van maar erken uit de muziekliteratuur, was rn°ok 9m zijn scherpe opmerkingen n wee hij soms zijn publiek bedwong, concert zïekte moest hij verleden jaar De la.tl? in geheel Europa afzeggen. Londen ti'd was hü bedlegerig in zijn te U woning. De aard van zijn ziek- gerne?lmmer Hekend gemaakt, maar al- een hartkwaal feaen|enomen dat h« aan (Advertent ie) DEN HAAG, 8 maart In het voor lopig Nederlands voetbalelftal, dat van avond te Amsterdam tegen de London Combination speelt, is een wijziging ge- komew Pe rechtshalf Van Wissen I Yt ls wegens ziekte vervangen door Notermans (Fortuna). (Van onze Parijse correspondent) Het karwei is mede daarom zo bijzon der moeilijk geweest omdat, zoals men zich zal herinneren, de politie zich op het dringende verzoek van de familie Peugeot tijdens de allereerste dagen van actieve bemoeienis met de kinder roof had onthouden teneinde de rovers geen aanleiding te geven de kleine Eric om het leven te brengen. Eerst nadat de familie Peugeot het losgeld had betaald en de rovers daarop het kind inderdaad hadden teruggegeven, kon de politie serieus in actie komen. Het is, zoals de heer Verdier te ver staan gaf, een grief van de politie, dat ook daarna de medewerking van de familie Peugeot, en in het bijzonder van Erics vader, de heer Roland Peu geot, aanvankelijk nog veel te wensen overliet. Ongetwijfeld had hij altijd nog angst voor eventuele nieuwe re presailles. De arrestatie van de liinderrovers had, zoals reeds bericht, zaterdag jl. plaats, deels in een ietwat afgelegen liggend chalet in de wintersportplaats Megève, deels op de weg van Megève naar Annecy. In totaal werden zes personen, drie mannen en drie vrou wen aangehouden. Het zestal had er enkele weken van vrij rustig en dis creet genoten wintersportvermaak op zitten. Twee van de gearresteerde man nen waren de organisatoren en uitvoer ders van de kinderroof: een zekere Pierre Larcher, 38 jaar oud en bijge naamd „Mooie Serge", reeds een ou de bekende van de politie, en een Ray mond Rolland, 25 jaar oud, die zich uitgaf voor Roland de Beaufort, af stammeling van koning Hendrik IV. Naar de heer Verdier meedeelde heeft de politie in het verloop van het hele onderzoek, dat 329 dagen heeft geduurd, ongeveer drieduizend „inlich tingen" moeten verifiëren en daartoe ook drieduizend keer haar „mobiele brigades" op pad moeten sturen. Ook de a priori meest fantastisch lijkende aanwijzingen werden niet verwaar loosd, maar ook serieuze sporen lie pen al te vaak dood. Totdat dan enkele weken geleden de politie op het spoor werd gezet, dat naar het doel heeft gevoerd. De aanwijzing kwam ditmaal uit hetgeen in het politioneel-criminele jargon het milieu" heet. De aandacht van de" po litie werd gevestigd op het feit, dat het in „het milieu" welbekende duo Larcher-Rolland sedert april vorig jaar, kort na de betaling door de va der van Eric Peugeot van het losgeld van een half miljoen nieuwe francs, een opvallend rijke staat begon te voe ren: koop van een appartement, dure auto's, reizen, enzovoorts Al deze ver dachte zaken te verifiëren moet de po litie uiteraard niet moeilijk zijn geval len. De politie beschikte vanaf de aan vang van het onderzoek over een be langrijk gegeven: De twee brieven, waarin de bandieten de vader van Eric mededeling hadden gedaan van hun „voorwaarden", waren, zoals aandachtige studie had uitgewezen, getypt op een schrijfmachine van het type Hermes 2.000. En toen de aandacht door de uit „het milieu" verkregen aanwijzingen eenmaal ge vestigd was op Pierre Larcher en Raymond Rolland, achterhaalde de politie al spoedig het uiterst bezwa rende feit, dat de ex-echtgenote van Rolland in het bezit was geweest van een schrijfmachine Hermes 2.000 en dat zij deze enkele weken voor de kinderroof aan haar ex-echtgenoot had geleend maar nooit had terugge kregen. Men kan over de verdere gang van zaken kort zijn. Na nog bijna aan de politie ontsnapt te zjjn hield Raymond Rolland aanvankelijk vol, dat hij zelf de Hermes 2.000 op zijn beurt weer had uitgeleend zonder te weten, waar voor zij moest dienen. Maar tenslotte moest hij bekennen, dat hijzelf zich er van had bediend voor het typen van de brieven aan Roland Peugeot. Pierre Larcher bekende, dat het denk beeld zich door middel van een kin derroof in het bezit te stellen van een grote som gelds in eerste aanleg van hem afkomstig was. Het scenario ech ter was hem aan de hand gedaan door een deeltje uit de „Série Noire", geti teld „Rapt", van de Amerikaanse schrijver Lionel White. Indertijd was het overigens al opgevallen, dat de eerste brief van de kinderrovers aan de heer Peugeot een bijna letterlijke kopie was van de brief waarmee in genoemde misdadigersroman de kin derrovers zich tot de vader richten. De vader van het te ontvoeren jon getje moest uiteraard gefortuneerd zijn en na raadpleging van een exem plaar van het „Bottin Mondain" (Who's who?) viel de keus tenslotte op de familie Peugeot. Na een zorg vuldige voorbereiding sloegen de ban dieten op 12 april hun slag. Zij lokten de argeloze Eric mee uit de kinder speeltuin van een golfterrein van St.- Dit zijn de twee mannen die Eric Peu geot hebben ontvoerd en die dezer dagen zijn gearresteerd: links Pierre Larcher, alias „mooie Serge", rechts Raymond Rolland, die zich Roland de Beaufort noemt. Een recente foto van een reusachtige drietraps Saturnus C 1-raket, zoals deze wordt vervaardigd in het George C. Marshall Centrum voor Ruimtevaart in de Amerikaanse stad Huntsville. Is dit het beeld van de naaste toekomst? In Amerika vliegen reeds de auto's in de lucht. Deze „aerocar", waarvan u hier het proto-type ziet, zal spoedig in grote aantallen de fabriek verlaten. Cloud. Pierre Larcher en Raymond Rolland houden vol, dat zjj de kinder roof geheel alleen hebben opgezet en uitgevoerd. Raymond Rolland was het, die twee dagen na de roof in de Pas sage Doisy het losgeld in ontvangst nam van Roland Peugeot, waarbjj het wachtwoord was „Hebt u de sleu tel?" en waarbij volgens consignes de heer Peugeot met de rug gekeerd naar de inontvangstnemer van het geld moest blijven staan. Zoals boven vermeld heeft de politie in totaal zes personen in de kraag ge grepen, drie mannen en drie vrou wen. Van de drie vrouwspersonen is er één inmiddels weer op vrije voeten gesteld. Zij is een striptease-danseres van Euraziatische afkomst, die het gelegenheidsvriendinnetje was van de derde man in deze geschiedenis, een 25-jarige student in de medicijnen, Jean Rotman. Op nog niet geheel op gehelderde wijze is deze bevriend geraakt met Larcher en Rolland, in wier geelschap hij goede sier maakte. Vermoedelijk heeft hij wel ge weten waar zij het geld vandaan had den. Hij wordt dan ook verdacht van „heling". Om dezelfde reden moeten ook de twee andere dames morgen voor de rechter van instructie van Versailles verschijnen, het gerechtelijk ressort waar liet misdrijf plaats had. De een, Lise Bodin, is de vriendin van Ray mond Rolland. Zij heeft zich uitgege ven voor Miss Denemarken, maar de ze titel voert zij ten onrechte, zij heeft het niet verder gebracht dan Miss Courchevel. Wel is zij .an Deense nationaliteit en ten tijde van de kin derroof woonde zij nog in Kopenhagen. De ander is Nicole Niemzik, van beroep weleer o.m. mannequin in Parijs, waar zij enkele maanden geshowd heeft bij Maggy Rouff. Maar ook trad zjj wel op ais striptease-danseres in de cabarets van Pigalle. DEN HAAG, 8 maart In de staats loterij 4e klasse, 15e lijst is een prijs van 10.000 gevallen op lot nummer 1345. BRUSSEL, 8 maart (Belga) Na André Renard, die onlangs ontslag nam als toegevoegd algemeen secreta ris van het Algemeen Belgisch Vak verbond, heeft nu ook André Genot, de nationaal secretaris van dit ver bond, zijn functie neergelegd. De heer Genot had het bestuur van het ABVV reeds enige tijd geleden mee gedeeld dat hij zijn functie niet lan ger zou kunnen vervullen zolang geen interne structuurwijziging van het ABW zou hebben plaats gehad. DEN HAAG, 8 maart Met uitzon dering van Zuid-Limburg en de provin cies Groningen en Friesland was ge heel Nederland vanmorgen met een vrij dichte mist bedekt. Het zicht was ver beneden de 100 meter, en op vele plaatsen geringer dan 51 meter. De veerdiensten Terneuzen-Hoede- kenskerke en Kruiningen-Perkpolder in Zeeland waren gestaakt. Ook het veer DintelsasOoltgensplaat was gestremd. Bij de andere veerdiensten in Zee land traden vertragingen op. In Rotterdam verliep het verkeer in de vroege ochtenduren zeer traag. De tram- en busdiensten in de stad wer den gestagneerd, waardoor velen te laat op hun werk kwamen. Er waren bovendien vrij vee' botsingen, alle ech ter zonder ernstige gevolgen. In de haven was het verkeer beperkt. Vannacht liepen nog ongeveer twintig schepen de Nieuwe Waterweg binnen en vertrokken enkele schepen naar zee. Maar vanmorgen werd het uitgaande verkeer geheel gestaakt. De luchthaven Zestienhoven zit se dert dinsdagavond geheel „dicht". De vluchten van de KLM en de Channel Airways op Engeland werden uitge steld. Ook in de Amsterdamse haven lag het verkeer nagenoeg stil. Omstreeks middernacht kwamen op het Noordzee kanaal htt uitvarende Nederlandse mo torvrachtschip „Ouwerkerk" (7148 brt) en het binnenkomende Duitse kustvaar tuig „Hoffnung" (212 brt) met elkaar in aanvaring. De „Hoffnung" kreeg aan bakboordzijde even boven de waterlijn ter hoogte van do machinekamer een groot gat. De „Ouwerkerk" bleef on beschadigd. Beide schepen werden naar de wal gebracht. Na drie botsingen in de dikke mist was het snelverkeer over de rijksweg Maastricht-Roermond vanochtend danig gestremd. De botsingen, vaarbii alleen materiële schade is ontstaan, deden zich voor bij de overweg in de rijksweg onder Susteren. Na het invallen van de duisternis wordt Rudolf Hess met een auto van de Span- dau-gevangenis (die in Oost-Berlijn ligt en zich derhalve aan westelijke contro- Le onttrekt) afgehaald. Twee agenten van de Sovjetrussische geheime dienst begeleiden hem dan naar het Sovjet russische militaire hoofdkwartier in Karlshorst. In gezelschap van Sovjet russische burgers gaat hij daar op be zoek in verschillende woningen. Kort voor het aanbreken van de dag keert Rudolf Hess dan terug in de gevange nis. Hij is dan meestal „zeer opge ruimd", aldus het blad. Ook na zijn te rugkeer in zijn cel krijgt Rudolf Hess dan nog speciale verpleging. Verder is bekend dat hij pakketten ontvangt met bladen en tijdschriften. (Als de weste lijke troepen de gevangenis in Span dau bewaken, komen die bladen en perio dieken er niet in). Het schijnt, dat Ru- dolf Hess zeer goed op de hoogte is van de politieke ontwikkelingen in de wereld. De Sovjetrussische bewakers verbieden hem ook niet er met zijn twee mede-gevangenen over te spreken. Verder lijkt het er, volgens „der Mittag", op, of de Sovjetrussen veel waarde hechten aan een goede ge zondheid van Rudolf Hess, die naar bekend is laboureert aan de waan voorstelling, dat zijn bewakers hem langzaam willen vergiftigen, zodat hij derhalve standvastig zo weinig mogelijk eet. Ten aanzien van het voedsel, dat de Sovjetrussen hem voor zetten, schijnt Hess die vrees niet te koesteren. De Russen maken daarvan gebruik door hem „krachtvoer" te ge ven, ter herstel van zijn gezondheid en krachten. Sinds de verscherping van de ver houding tussen Amerika en de Sovjet- Unie na de mislukte „top-conferentie" van Parijs in mei van het vorige jaar, hoort men niets meer over de plannen, die schenen te bestaan om de laatste drie Spandauers voortijdig vrij te laten. De oorlogsmisdadigersgevangenis in Spandau is naast de viermogendhe- den-luchtraad een van de laatste in stanties, die uit het oorlogsbondgenoot schap zijn overgebleven. Met het oog op de Sovjetrussische dreigementen je gens Berlijn schijnen nu ook de Ame rikanen niet meer bereid te zijn om de Spandau-gevangenis, die nog de viermo- gendheden-status van de voormalige Duitse rijkshoofdstad accentueert, op te heffen. v Het is niet uitgesloten, dat de Sovjet- russen Rudolf Hess willen gebruiken voor het een of andere spel tegen de westelijke mogendheden. (Advertentie) BARIRJORISSTR HAARLEM TEL 13439 LEIDSESTfeAAT (Bu KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL 213596 Verwachting tot donderdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) In de nacht en ochtend plaatselijk mist. Morgen overdag zonnige perio den. Droog weer. Dezelfde of iets hogere temperaturen, maar van nacht hier en daar nachtvorst. Zwakke wind. Zon: 7.09-18.33. Maan: 1.13-10.36. De Bilt, 8 mrt. - Het hogedrukgebied m West-Europa neemt wat in beteke nis toe. Het wordt niet door depressies bedreigd. Het rustige weer met slechts kleine regenkansen duurt voort. De ko mende nacht zal er hier en daar nacht vorst voorkomen, terwijl er zich ook weer mist kan vormen. max mm neersl. Station Weei temp temp algel. gisteren 24 uur Den fcieidei mist 10 3 0 Vpen burg mist 12 2 0 VUssingen mist 10 5 0 Ëelde mist 26 -1 0 De But mist 14 2 0 Twente mist 16 -1 0 Eindhoven mist 15 3 0 Z.-Limburg onbew. 16 3 0 Stockholm licht bew. 10 -2 0 Oslo zw. bew. 3 2 0 Kopennagt-r licht bew. 11 1 0 Londen geh. bew. 14 8 0 Amsterdan mist 13 1 0 Brussel mist 15 4 0 Parijs mist 17 5 0 (Advertentie) Dit presteerde een RENAULT 1400 kg bestelauto van een onzer klanten. Deze wagens hebben letterlijk alles mee. Goedkoop in aanschaf en gebruik. 6 mnd. fabrieksgarantie incl. arb.loon. Weglig- ging als een personenwagen. Ruim 8 kub. meter laadruimte. Wagenweg. Rijksstraatweg 249. BUREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: telef. 4790 Bijkantoor en Red. LJmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: 3. 3. W Boerrigter en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severln. ADVERTENTIEIARIEF 28 cents per millimeter hoogte. Omroepers 16 cents per m.m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRI3S 61 cents per week, 2.65 per maand, 7.90 per kwartaal. Voor klachten over dè bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 21544. COURANT

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1961 | | pagina 1