SI-RO-SET Slank en elegant! Proef eens M koffie in de ware Douwe Egberts traditie GRATIS Zonnig - Italiaans m Alsof u zó van de kapper komt!... is 't geheim Yan haarcrème zuiver ivo! STIJLGROEP VRIJDAG 7 APRIL 1961 PAGINA 10 voor blijvende vouw in de pantalon de natuurlijke haarglans Publicatie van het Internationaal Wol Secretariaat en de zes Groninger kostuumfabrikanten een zuiver wollen kostuum uit één van Groningens vermaarde ateliers. Want Groningen is al generaties de bakermat voor het beste kleermakershandwerk. En de traditie van het gedegen vakmanschap leeft voort in de feilloze coupe, afwerking en pasvorm van ieder kostuum dat vandaag de moderne Groningse ateliers verlaat. Ieder Gronings kostuum is voortaan herkenbaar aan onderstaand hanglabel Uw natuurlijke keuze: in glas luchtdicht altijd vers standaardpot f 1,88 coffeine vrij f 2,20 grote voorraadpot f 6,80 Nieuwe Italiaanse modekleuren van Jovanda. Rapallo, een exclusieve saffraan tint. Pottofino, temperamentvol btnia-tena. Wondermooie kleuren, die Uw benen iets eharmants-znidelijk-zonnigs geven. Vraag Jovanda's en maak keus uit de vijf meest modieuze Italiaanse tinten. "Rapallo Portofino Palermo Rimini Capri Op dit moment krijgt u gelijk Hij neemt het kopje op en hij ruikt de geurige koffie. U wacht. En plotseling kijkt hij weer, zoals u hem altijd zo graag ziet kijken. Op dit moment bent u blij, dat u zo'» potje Moccona meegenomen hebt, dat u de voorkeur hebt gegeven aan de vertrouwde naam van Dauwt Egberts. nylons naar maat van 2.95 -4.50 Haal vandaag nog zo'n fraaie, royale tube voor f. 1,60 -S Dat bereikt u thuis ifl één minuut!, -.die gloed volle, jeugdige glans, die prachtige natuur-echte „make-up" van uw haar, die diepe en blijvende golf, echt of n 20 van de kapper komt. Alleen maar even borstelen met Kemt, de unieke haar crème, die uw haar niet vettig maakt, die het fluweelzacht laat glanzen en die bovendien sili conen bevat, die beschermen tegen vocht en damp. Proeftvbe voor ruim een week. Plak op eer» briefkaart 2x12 cu postzegels extra en zend deze aan fLY, Drogerijen Mij, Mijdrecht afdJVfT 1 zuiver Thans ook verkrijgbaar Jovanda "Slim Look" nylons voor teenagers en slanke figuren I

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1961 | | pagina 10