VERBETERING VAN KRUISING IN HEEMSTEDE Reusachtige mengmachines van Haarlem naar Geleen U bent gezond Bulldozer geroosterd boven brandend gas Gasleiding opengestoten bij Westelijke Randweg Tekort begroting Zandvoort teruggebracht tot f 126.000 GOUDEN „BOUENSCHOOL" VIERT FEEST 1M TAXI 13000 Philips op retour geert hoogeveen Orgelconcert door Albert de Klerk t SILVER STOEPKE Distinctie en sfeer op speelavond van „Jeugd en Muziek" Voorzieningspeil voldoet niet aan bijzondere eisen van badplaats Sportraad voor Noordholland Vragen van raadslid Voogd over nieuwe B.B.-maatregelen „Geen kruidenierszaken' Vrijspraak voor zelf- be'dienin gsbedrijven IN HEEMSTEDE Opbrengst kerkbollen- veiling 17.500 UW HAAR IS UW KROON Opnieuw vragen over de Einsteinstraat De beurs vandaag: DOOR FINANCIËLE MEEVALLERS STILLE ARMEN HEEMSTEDE conditie WOENSDAG 8 NOVEMBER 1961 PAGINA 3 De kruising van de Pieter Aerts laan met de Heemsteedse Dreef 2al voor het verkeer in belang rijke mate overzichtelijker wor den. Het grote ronde plantsoen, dat vroeger midden op de Heem- steedse Dreef lag, is „doorgesto ken", zodat het verkeer in de richting Bennebroek voortaan rechtuit kan rijden en ter hoogte van de Pieter Aertslaan niet meer rond het plantsoen behoeft te rijden. De nieuwe situatie wordt vooral van belang voor het ver keer uit de Pieter Aertslaan, dat door middel van groene geleiders naar het kruispunt wordt geleid en vandaar een beter uitzicht zal krijgen op het „Haarlemse" ver keer van de Heemsteedse Dreef. Men verwacht, dat het werk in de tweede helft van november klaar zal zijn. Films Haarlem e.o. GELUK EN GELUK: dubbel geluk! heeft 't OERLEMANS Iedere dag een kop of glas Ovomaltine houdt U in top- de natuurlijke krachtbron uit Zwitserland. - .-a- vv'.v <r< HMIHHillHimillfillHIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIHIIII 'HAARLEM, 8 nov. Stadsorganist Albert de Klerk heeft gisteravond de eerste openbare orgelbespeling in het winterseizoen op het Cavaillé-Coll-orgel m het gemeentelijk concertgebouw ver zorgd. Van de drie werken, die het programma bevatte, was de Passa- caglia en dubbelfuga van J. S. Bach als compositie superieur. Jammer ge noeg leent het stuk zich echter niet zo goed voor het Cavaillé-Coll-orgel. Al- bert de Klerk heeft gewoekerd met de registratie en hij kwam daarbij tot een alleszins bevredigend resultaat. Wat de concertgever bewogen heeft om hierna een werk met een dusdanig leeg karak ter als de „Symphonie Romane" van Widor op zijn programma te plaatsen, is mij een raadsel. Deze muziek is niet alleen leeg, maar soms triviaal. Het gregoriaanse thema van de paaszang „Haec (Dies" wordt in deze orgelsym- phonie een ware aanfluiting van de goede smaak. Gelukkig volgde na de pauze een werk van Robert Schumann: vt>echs Fugen iiber den Namen B.A.C.H." tiierin ontplooide Albert de Klerk vol- ,gaven als organist. De met R,°iLVakm?nsF.haP geschreven fuga's te zlin 'rii v,Klerks weergave muziek waard is aanhoren nog volop J .L. HAARLEM, 8 nov. Vanmorgen zijn twee reusachtige meng-machines van de Nautamix-fabriek in Haarlem per motor-dek-schuit hun reis over de Hollandse binnenwateren begonnen naar de Staatsmijnen in Geleen. De mengmachines, die naar een nieuw principe geconstrueerd zijn en in ge bruik „nauta-comi-mixers" worden ge noemd, bestaan elk uit twee vaten, die in elkaar overlopen. Zij hebben een to taal gewicht van dertieneneenhalve ton. Het bovenstuk het voornaamste onderdeel van de machine bedraagt bijna achteneenhalve ton; in het boven stuk bevinden zich de tandwielkasten en de aandrijvingsmotoren, die de meng* draai-as in de in elkaar overlopende va- CnfEMA PALACE: Haven der antm™,.- str. volw. 2, 7 en 9.15 uur. spoorden. FRANS HALS: De vijf gevonnisten 14 i, 2, 7 en 9.15 uur. 3aar- LIDO: t/m do. De Olympische Spelen Rome I960, a.l. 2, 7 en 9.15 uur. n «-UXOR: Genadeloze achtervolging, 14 ,2, 7 en 9.15 uur. ]aar' «•MBRANDT: Exodus, 14 jaar. Gew. aan- aaptijden. Dagelijks 2 en 19.30 uur. i« 4 m donderdag: Blond wrakhout STim 23°' 7 en 915 uur' (3e .2Meneer Hulot met vakantie, a.l MINERv! 215' 7 en 9'15 uur' jij en ft ,y°- 8-15 uur: Mensen zoals bo 8 is jaar. geluk. UUr: De gouden regen van het TONEEL: Woensdag 8 november ge^schan0Unmor!; 19'4.5 uur: Het operette- Sonfanartre" met "De konmgm van Donderdag 9 november Ar«n\dSSCï,0uwburg- 8 uur: Toneelgroep «rena. „De zeereis". MUZIEK: H^11?f"tgebouw- 8 uur: Koor Katholiek naartem, o.l.v. Albert de Klerk, m.m.v. Brtiarr?"' teederentafel „Zang en Vriend- de h' met "La Damnation Corrv vaS Hector Berlioz. Solisten: Sch-Jè_yan. Beokum, sopraan; Reinier JarT^P£ „terlor: Leo Ketelaars, bariton; v- d. Ree, bas. diversen Woensdag 8 november Haarlem.6 RaadSVer" kinderkoore^JDeV Naclftegalen''. UitVOering »en|tav»??'/.Brinkmann" 10.30 uur: Alge- maatc/viTergaidering Onderlinge Waarborg- «keri^Tai de Brandve?- 9^* 8 uur: De heer J- Ph- State Jjirecteur van het bureau van de „Het wnrfa h°udt een lezing over •^gel7cSdSetVafilm^ bl°6ieRde W°estyn"' Donderdag 9 november B£VOu8 uur: Kader-Vormings- VooraitW H?' SeA ï€ei JKortink, bonds- *De nifvfi K.A.B. houdt inleiding over: H structuur van onze K.A.B." Van al' uKapel' Eenhoornstraat 29. Lezing -Lanri heer„en mevrouw Hinlopen over: «.Land en volk van Israël". Baken", Bakenessergracht 10, In- ■*w*etie-crureus Sinterklaasviering. HAARLEM, 8 nov. De heer J. J. Voogd, voorzitter van de P.v.d.A.-frac tie in de Haarlemse raad, heeft B. en W. vragen gesteld over de jongste aan bevelingen ten aanzien van de Indivi duele zelfbescherming. De vragen zijn als volgt geformu leerd: Kortgeleden 'heeft de minister van Binnenlandse Zaken zich tweemaal tot de bevolking van ons land ook van onze stad gewend met aanbe velingen terzake de zelfbescherming van de bevolking. Hoewel over een aantal van deze aanbevelingen ver schillend kan worden en wordt gedacht, kunnen sommige voorzieningen in bepaalde gevallen van grote bete kenis zijn. Het zou onaanvaardbaar zijn, indien bepaalde burgers door financieel on vermogen deze voorzieningen achterwe ge zouden moeten laten en daardoor in onverhoopt geval van nood kwetsbaar der zouden zijn dan anderen. ...Indien uw college deze opvattingen deelt, moge ondergetekende u de vraag stellen welke maatregelen u denkt te treffen om te voorkomen dat financiële onmacht bepaalde burgers zal verhin deren voorzieningen te treffen. ten in beweging zet en de inhoud op doeltreffende homogeniserende wjjze mengt. De twee mengvaten heb ben een gezamenlijke inhoud van maar liefst veertigduizend liter. Wanneer de vaten gemonteerd zijn hebben zij een hoogte van acht meter; ze zijn de groot ste mengvaten ter wereld. De nautamix-fabriek produceert veel mengmachines en exporteert driekwart van zijn machines naar het buitenland, vooral naar Amerika en Engeland. Ook worden er in veel landen machines ge bouwd naar het Nautamix-principe. De mengvaten, die ruim twintig ton polyaethyleen kunststoffen, onder andere plastic ineens kunnen men gen, maakten vanmorgen, hangend aan twee grote kraanwagens, een spectacu laire tocht van de fabriek naar de ha- van in het Spaarne. Met veel deskun digheid werden de twee gevaarten op de tweehonderd ton wegende motordek schuit geplaatst. De reis naar de Staats mijnen in Geleen kon een aanvang ne men, HAARLEM, 8 nov. Overeenkom stig de eis van de officier van justitie heeft de economische politierechter hier vanmorgen de NV. Albert Heijn en de NV Simon de Wit, beide te Zaandam, vrijgesproken van de overtreding van de winkelsluitingswet. De gemeenteraad van Zaandam had zoals bekend een verordening vastge steld, waarbij levensmiddelenbedrijyen tijdens vakanties gesloten moesten zijn. De beide NV's lieten hun zelfbedienings- bedrij-ven in Zaandam echter open. De economische politierechter heeft in zijn vonnis overwogen, dat zelfbedienings- bedrijven niet onder het vestigingsbe- sluit kruideniersbedrijven vallen, omdat ook andere artikelen worden verkocht. Een zelfbedieningswinkel is te beschou wen als een gemengd bedrijf en de va kantieregeling voor kruideniersbedrij ven acht de rechter hierop niet van toe passing. Advertentie U bent gelukkig: Uw verlovingsdag komt. U zult dubbel gelukkig zijn als U de ringen koopt bij een goed adres. U slaagt bij ons naar wens en de onze is: Geluk er mee, maar dan met CONSTANT ringen. U weet 't Grote Houtstraat 49 Het huis met het carillon Telef. 20049 HAARLEM, 8 nov. De vereniging „Jeugd en Muziek" heeft haar be staansrecht gedurende de twee jaren welke sinds de oprichting verstreken zijn, ten volle bewezen. Dinsdag werd er in het clubgebouw aan de Klever- laan weer een speelavond gehouden, die zich, zoals gewoonlijk, kenmerkte door distinctie en sfeer. Wat vertolkt werd was zonder uitzondering de moei te van het beluisteren waard en er werd dan ook geluisterd, met waarde ring en naar het spontane applaus te oordelen meermalen met bewon dering. Een wel zeer knappe weergave van de zeker niet malse Beethovensonate opus 110 gaf de pianiste Ineke Bosch, die dit werk geheel uit het geheugen speelde en er tevoren een analyse van gaf. Een Nederlandse première van drie Israëlische Dansen van Mare La- vry (zeer fraaie toonstukjes) bracht het duo Vera Beths (viool) en Zamirah Sieval (piano). De „Dans" voor piano van Debussy was aan de vaardige han den van Bettina de Jong ten volle toe vertrouwd. Een sympathieke verklan king kreeg het vioolconcert van Nardi- ni door de violist Peter Pauël en zijn begeleidster Hanna Alphenaar, terwijl de Sonate voor cello en fluit van Corel- li en een stukje van Quantz heel aar dig werden gespeeld door Leny-Ann Benjamins en Anneke Stoffel. Met ge noegen kan op dit intieme concert wor den teruggezien. Het is te hopen, dat er op de volgen de bijeenkomst evenveel bezoekers zijn als deze avond. Er wordt dan uitslui tend hedendaagse muziek ten gehore gebracht en het is vreemd doch waar, maar de jeugd die toch alleszins mo dern georiënteerd is, staat daar onwen nig tegenover. Heus, een thans levend componist kan ook veel te vertellen hebben. Schoonheid is van alle tijden en kunstenaars zijn er altijd geweest. Ook in deze eeuw ontbreken ze geluk kig niet. Maar dan zou het ook dom zijn er geen kennismaking mee te wen- S6n' TOM DE VRIES HEEMSTEDE, 8 nov. Onder gro te belangstelling is gesteravond in kerkbollenveiling gehouden ten bate van de St. Bavokerk. De parochianen heb ben pastoor Ohr. Pouw een bijzonder blijde avond bezorgd, want toen om trent het middernachtelijk uur de ba- lanst was opgemaakt, bleek dat de ver schillende prijzen een bedrag van niet minder dan 17.500 hadden opgebracht. De van geluk stralende pastoor was met deze schitterende opbrengst uiteraard ten zeerste verheugd en hij gewaagde in zijn dankwoord van de grote offer zin door zijn parochianen op deze avond betoond. Advertentie EEN PERMANENT IS EEN KWESTIE VAN VERTROUWEN ENZEER GOED MODEL KNIPPEN Ons nieuwste systeem EUGÈNE met nertsolie is een openbaring. Ook voor slécht en geverfd haar. Teenagers-perm, f 12.50. Fantastisch. GIERSTRAAT 69 TELEF. 21736 (Advertentie) HAARLEM, 8 nov. De fractievoor zitter van de PvdA in de Haarlemse raad, drs. J. J. Voogd, heeft B. en W. van Haarlem enige schriftelijke vra gen gesteld met betrekking tot de be handeling van de vraagstukken rond de omstreden woningen in de Einstein straat. De vragen luiden: 1. Is hel juist, dat er bewoners van de Einsteinstraat zjjn, die in de maand juli (en volgende) een opgave van de door hen geleden schade ingediend hebben bjj de Dienst voor de Volks huisvesting? 2. Is het juist, dat begin oktober op de ze brieven nog geen enkel antwoord was binnengekomen, ook geen bericht van vertraging in de behandeling? 3. Is het juist, dat ook op brieven nog geen enkel antwoord was bin nengekomen, ook geen bericht van vertraging in de behandeling? 3. Is het juist, dat ook op brieven die op 5 oktober aan genoemde Dienst zijn geschreven terzake deze trage afhandeling, tot op heden nog geen enkele reactie is gekomen? 4. Acht uw college een en ander in overeenstemming met de normen, die, zoals tijdens het debat over de burgerzin ter sprake kwam, ook de overheid van haar kant jegens de burgers in acht heeft te nemen? 5. Acht uw college het met ondergete kende van betekenis, dat door de Dienst aan hen, die door een maat regel van de Dienst worden getroffen, de redenen en de rechtsgrond van de maatregel worden uiteengezet? HAARLEM, 8 nov. Vanmorgen is bij werkzaamheden aan de Westelijke Randweg nabij de Kleverlaan een bull dozer op een gasleiding gestoten. Het ontsnappende gas raakte in brand, waardoor ook de bulldozer vlam vatte. De machine, die een waarde vertegen woordigde van 30.000, is geheel uit gebrand en totaal vernield. De brand weer is geruime tijd bezig geweest om de brand te blussen. De 25-jange bull dozermachinist C. v. d. Made wist lij- dig van zijn machine te springen en bleef ongedeerd. De bulldozer was bezig puin te verla den voor de aanleg van het fietspad bij de rotonde. Plotseling stootte de zandschuiver op een hoofdgasleiding naar Bloemendaal, waarvan een afslui ter werd afgereden. Met grote kracht perste het gas zich vrij en door de warmte van de bulldozer ontvlamde het. De bulldozer bevond zich juist boven het uitstromende gas en raakte eveneens in brand. Onmiddellijk werd de Haarlemse brandweer gewaarschuwd, die met een spuitwagen spoedig ter plaatse was. Met drie hogedrukstralen trachtte men de brand te blussen, maar dat lukte niet. Onmiddellijk werd assisten tie gevraagd van de „poederwagen", die speciaal is ingericht voor het bestrijden van grote branden. Met twee poederstralen en vier hoge drukstralen ging men daarna de brand te lijf, maar ook dat hielp niet. Toen besloot men om de brandende bulldozer weg te duwen. Met een andere bull dozer werd het brandende gevaarte weggeduwd, waarop men eerst met behulp van waterstralen de zandlagen in de omgeving enigszins had geëgali seerd. Met vier lagedrukstralen heeft men de brandende bulldozer gekoeld om te voorkomen, dat zijn brandstoftank in brand zou geraken en om te voor komen, dat het gloeiende gevaarte het uitstromende gas opnieuw zou doen ont vlammen. Intussen was de andere bull dozer erin geslaagd een hoeveelheid zand over de brandende gasbron te schui ven. Met persluchtapparaten voor de adem- bescherming, hebben brandweerlieden daarna het gat weer vrijgemaakt en de leiding met een houten prop afgeslo ten. Het intussen gewaarschuwde GEB achtte het nog niet nodig de hele gasleiding af te sluiten, anders zou heel Bloemendaal vanochtend zonder gas hebben gezeten. In de loop van de och tend heeft men een nieuwe afsluiter op de leiding gemonteerd. AMSTERDAM, 7 nov. Tijdens bouwwerkzaamheden aan het postkan toor op het Plein 1960 te Amstelveen heeft gisteren de 46-jarige arbeider A. W. een balk tegen zijn hoofd gekregen. De man liep een hersenschudding op. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiin ZANDVOORT, 8 nov. Als gevolg van een aantal financiële meevallers kan het geraamde tekort op de ont- werp-begroting voor 1962 van Zand voort van 375.000 worden terugge bracht tot 126.000. Ofschoon B. en W. over deze verbetering uitermate ver heugd zvjn, zijn de financiële perspec tieven voor Zandvoort bepaald niet rooskleurig. De in aanbouw zijnde riool waterzuiveringsinstallatie zal, als zü in 1963 gereed gekomen is, de gemeente jaarlijks een bedrag van 375.000 aan kapitaalslasten en exploitatie gaan kos ten. Alleen al om die reden wordt voor 1963 een begrotingstekort van f 265.000 verwacht. Dan is nog altijd niet het percentage van de wederop- bouwkosten bekend dat ten laste van de gemeente zal komen. Gisteren is tijdens een feestelijke zitting in „Treslong" in Hillegom het gouden bestaansfeest van de Rijks Middelbare Tuinbouwschool in Lisse herdacht. De directeur van het landbouwonderwijs ir. N. J. A. van Keulen (op onze foto achter de katheder), hield een her denkingsrede en namens het vak wera aan de schooi een ju.uueum.yu.ve unuer couvert geschonken. Na afloop zijn zeer vele oud-leerlingen nog lange tijd ge zellig bijeen gebleven. Daar komt bij, aldus blijkt uit een schrijven van B. en W. aan de raad, dat het voorzieningspeil van de badplaats niet in overeenstemming is met de taak van Zandvoort als recreatieoord van nationaal en internationaal formaat. De onvolkomenheden in de gemeente lijke voorzieningen blijken o.m. uit het ontbreken van randwegen die de be staande toegangswegen moeten ontlas ten. Verder zal in de naaste toekomst de bouw van een nieuw politiebureau, de sanering van de oude dorpskern en de uitbreiding van het raadhuis ter hand moeten worden genomen. B. en W., die de huidige situatie reeds enige jaren geleden hebben zien aankomen, hebben aan het Verificatie bureau van de Vereniging van Neder landse Gemeenten een vergelijkend be- grotingsonderzoek gevraagd waarvan de resultaten thans bekend geworden zijn. In dat onderzoek werden betrokken Baarn, Bloemendaal, Harderdwijk, Hui zen, Noordwijk en Valkenburg. Gebleken is dat de netto uitgaven voor algemeen beheer voor deze ge meenten in 1960 20.41 per inwoner hebben bedragen. Voor Zandvoort was dat bedrag 24.50 Voor openbare wer ken was het verschil nog groter, n.l. resp. 25.44 en 39.91 Dat is, aldus de conclusies van het onderzoek, een gevolg van de functie welke Zandvoort als toeristisch cen trum heeft. Door deze bijzondere om standigheden is het uitgavenpeil van Zandvoort gelijk te stellen met dat van een gemeente van ongeveer 24.000 in woners. Zandvoort telt thans 15.000 in gezetenen. Het is dan ook niet verwon derlijk dat daardoor begrotingstekorten ontstaan welke alleen vermeden kun nen worden wanneer bjj de uitkeringen uit het gemeentefonds rekening wordt gehouden met de bijzondere functie van Zandvoort. In Heemstede zal evenals in vorige jaren weer een inzameling worden ge houden voor de „Stille Armen" in die gemeente. Het comité, waarvan de bur gemeester, mr. A. G. A. ridder van Rap- pard voorzitter, de heer E. J. van Lent lid en de heer A. van Wingerde secre taris-penningmeester is, doet dan ook wederom een beroep op de inwoners van Heemstede een bijdrage voor dit doel af te zonderen. Het comité zal ook gaarne opgaven ontvangen van namen en adressen van personen, van wie men meent, dat zjj voor een uitkering in aanmerking die nen te komen. Uw bijdragen kunnen worden gestori op postgirorekening no. 153308 van de heer A. van Wingerde, of aan hem per soonlijk worden afgedragen ten raad- huize, dan wel aan zijn woning Willem Pijperlaan 14. Inmiddels werd reeds een bijdrage ontvangen van; G. H. R. 10. Advertentie HAARLEM, 8 nov. Op vrijdag 24 november wordt in bondsbureau van de Haarlemse Voetbal Bond aan de Jans- weg in Haarlem de oprichtingsvergade ring gehouden van de Stichting Sport raad voor de Provincie Noordholland. De Stichting heeft ten doen het behar tigen van de algemene sportbelangen in de provincie Noordholland en alles wat daarmee in de ruimste zin verband houdt. De Stichting tracht dit doel te berei ken door de samenwerking van de Noordhollandse sportorganisaties te be vorderen ter behartiging van de alge mene sportbelangen. Desgevraagd zal de Stichting aan de aangesloten sport bonden of verenigingen advies geven of bemiddeling verlenen, terwijl de Stich ting ook als contactorgaan fungeert je gens andere instellingen, die zich mede op het orgaan fungeert jegens andere instellingen, die zich mede op het ge bied van de sport in de provincie Noordholland beweigen. In die gevallen waarin het provinciaal bestuur zulks van belang acht, of op eigen initiatief, zal de Stichting optreden als advies-or gaan op het gebied van de sport, ten einde het overheidsbeleid met betrek king tot de sport en tot de aanleg van sportaccomódaties zo doeltreffend mo gelijk te doen zijn. Er zullen acht be stuursleden worden benoemd, waarvan vier door Gedeputeerde Staten van Noordholland, een door de Nederlandse Sportfederatie, terwijl de overige be stuursleden door het bestuur worden be noemd uit een voordracht van tenmin ste twee personen voor elke te vervul len vacature, op te maken door de ver gadering van deelnemers. De benoe ming der bestuursleden zal tijdens de oprichtingsvergadering plaats vinden. AMSTERDAM, 8 nov. Philips was vanochtend tijdens de voorbeurs op re tour. Het fonds opende weliswaar rond het slotniveau van gisteren (1072%) doch later brokkelde de koers in de telefonische handel tot 1064% af. Het Damrak moest het vandaag zonder de steun van Wall Street stellen. De beurs daar bleef wegens de viering van Elec tion Day gesloten. Bij de opening van het dus op eigen kompas varende Beurs plein kwam de Philips notering op 1060, dus ruim 12 punten >.ger dan gisteren middag. Koninklijke Olie toonde nau welijks enige verandering. De koers schommelde rond de 117 gulden een paar dubbeltjes verschil met gisteren A.K.U. nauwelijks veranderd. De beurs opende op 387, nadat er in de morgen uren nog 393 voor betaald was. Unile ver was iets beter op 912% (911). Hoog ovens van hetzelfde laken en pak. In het ochtendverkeer kwam de notering even op 807, maar daarop volgda een reactie tot 800, nog een negental pun ten boven het slot van dinsdag. Nadat in de ochtendbeurs koersen al niet ge handhaafd konden worden moest ook tijdens de officiële handel hier en daar nog wat terrein worden prijsgegeven. Ook in de lokale sector. 4% Ned. i960 1 4% Ned. 1961 4 Ned. 1961 Staffel 1947 B.N.G. Won.bouwl 6 Ned. Handel Mij. Cert Amsterdam Rubber H.VA. Ak.U. BerkeJ Patent Jalvé-Delit Cert. Deü-Mij. Fokker Ford v. Gelder Hoogovens Müller Co. Ned. Kabel. PhiHps Gem bez. Unilever Wilton-Feyenoord Billiton 2e Dordtsche Petr Kon. Petroleum 50 Holl. Amerika Lijn Java Ch. FJL. K.LJM. Kon. Ned Stoomb. Mr) K.PJ4 Stoomv. MIJ Nederl. v. Nievelt v. Ommeren Rott. Lloyd. Weü.Scheepvaart Dnle interunie Robeco CJnitas Ver. Bezit Rentespaarbrleven '57 Rentespaarbrieven '58 2% Amsterdam '56 2 Amsterdam '56 II 2% A'dam '56 UI 2% Amsterdam '59 2% R'dam '57 Alb Heyn KI obl Vorig Slot opening 8/11 101% 100% 03% 108% 323 108% 109 123 123 386% 387 294 877 143 143 415 700 348% 791 800 524 592 1072% 1060 911 012% 293 485 555 116.80 117.00 157% 160 151% 151% 59 199 199 153% 168% 161 344% 155% 159 158% 250.50 503 142 84% 89% 88% 99% 98 123 Stemming: licht verdeeld (Advertentie) HOOFDAGENT: CITROËN - PANHARD SHOWROOM: ZIJL WEG 26 - TELEF. 17296 - HAARLEM Kant. Werkpl. Magazijn: Mr. Cornelisstraat 54 - Tel. 58041 (3 lijnen) A-AGENT: GARAGE v. DRIEL, HOOFDDORP A-AGENT: GARAGE ADMIRAAL, BEVERWIJK B-AGENT: J. J. v. KOOTEN, HAARLEM

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1961 | | pagina 3