Tsjombe doet beroep op Amerikaanse president Speciale volmachten voor ambassadeur van de VS. Meesterwerken van z tot a KONINGIN ONTVANGT LEDEN NIEUW-GUINEA RAAD m EICHMANN ter dood veroordeeld Beroep tegen vonnis is tevoren al aangekondigd Incidenten om Goa blijven voortduren BEMIDDELING IN KATANGAANSE CRISIS? Van het front geen nieuws SOEKARNO nu opperbevelhebber Trein grijpt bus: ^0 kinderen dood N3H03 s flvwanius BANKETBAKKERS BANKETBAKKERS VISSERS Uitspraak in Jeruzalem ECHTE BAKKERS OPHEFFINGSUITVERKOOP Groeiende onrust in ALBANIË Denen antwoorden de Sovjet-Unie SCHENDINGEN VAN DE GRENS? Vrouwen en kinderen zijn op weg naar het moederland PANAMA breekt met CUBA H. J. Lamp „Moordenaar" en zijn „slachtoffer gearresteerd Mislukte roof in Londen Het weer Kouder weer 'HH, BOOT meubelen VRIJDAG 15 DECEMBER 1961 85sfe JAARGANG No. 31005 ELISABETHSTAD/W ASHING- TON, 15 dec. (A.F.P., Rtr., U.P.I.) President Moïse Tsjombe zet zijn pogingen de wereldopinie te mobiliseren ten gunste van „onze heilige oorlog" in Katanga on verdroten voort. Gisteravond heeft hij zich gewend tot de leider van het land, dat het optreden van de Verenigde Naties niet alleen verdedigt, maar materieel ook steunt: president Kennedy. Het Witte Huis maakte bekend dat Kennedy de boodschap van Tsjombe had ontvangen, maar deelde verder niets mee over de inhoud daarvan. Uit betrouwbare bron werd echter vernomen dat Tsjombe de Amerikaanse presi dent heeft verzocht te bemiddelen voor de snelle totstandkoming van een wapenstilstand. Enkele uren later verklaarde Kennedy's pers chef, Pierre Salinger, dat Kennedy de Amerikaanse ambassadeur in de Congo, Edmund Gullion, de be voegdheid had verleend op te treden als zijn persoonlijke ver tegenwoordiger bij eventuele pogingen de Katangaanse crisis te beslechten. Waarnemers leiden hieruit af dat de Verenigde Star serieus willen beginnen met bemiddelingspogingen tussen pre sident Tsjombe en premier Adoela. Qf de aan Gullion verleende be- N. Guinea-plannen worden uitgewerkt ENTR Verenigde Staten AmS.uELEY> 15 dec- <Rtr-> - B'i de voegdheid ook inhoudt dat hij terstond moet gaan proberen te bemiddelen tussen Katanga en de Verenigde Naties is niet be kend. Het Witte Huis weigerde uitsluitsel hierover te geven. VERLOVINGSRINGEN BONTMANTELS HAARLEMS BONTHUIS HERENHOEDEN Kruisstraat 2 - Haarlem Bankstellenshow bij JERUZALEM, 15 dec. (Rtr., U.P.I.) De voormalige luite nant-kolonel van de SS Adolf Eichmann, leider van de afdeling Joodse zaken der Gestapo, is van morgen te Jeruzalem door de speciale Joodse rechtbank ter dood veroordeeld wegens zijn aandeel in het om het leven bren gen, in de tweede wereldoorlog, van ongeveer zes miljoen Euro pese Joden. WEIHNACHTSTOLLEN en KERSTKRANSEN verser en lekkerder )o9t0oO LISSABON, 15 dec. (Rtr., UPI) Het Portugese schip „India" is gisteren uit Mormugao in Goa vertrokken naar het moederland, met aan boord vierhonderd vrou wen en kinderen die men wil be hoeden voor een eventueel gewa pend conflict met Indië. Ook_ver trok gisteren een vliegtuig van de „Transportes Aereos India- Portuguesa" uit Karatsji naar Lissabon, met eveneens een aan tal vrouwen en kinderen aan boord. 126 verschillende modellen kandelaars V) ROTTERDAM Met scheepskas uit Frankfort verdwenen Bewakers van geld weerden zich dapper ^MORRIS 'êefore ifou fuu/! REGEN- EN TWEEDJASSEN Overal vorst Het weer in Europa BUREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: telef. 4790 Bijkantoor en Red. IJmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTlETARIEf 28 cents per millimeter hoogte. Omroepers 16 cents oer m m. hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen Ie weigeren ABONNEMENTSPRIJS 61 cènts per week, 2.65 per maand, f 7.90 pei kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 21544. DJAKARTA, 15 dec. (Reuter) Soe karno heeft gisteren de eerste vergade ring geleid van de uit vijftien man be staande nationale verdedigingsraad, die ingesteld om de „terugkeer" van Wes- Jelijk Nieuw-Guinea te bewerkstelligen, poekamo is benoeirid tot opperbevel hebber. Volgens zeglieden houdt de be noeming in, dat Soekarno als opperbe velhebber „persoonlijk de strijd om hfieuw-Guinea zou kunnen leiden". Na de bijeenkomst deelde de minister *an Buitenlandse Zaken, Soebandrio, Jj€rslaggevers mee, dat enige leden van raad opdracht hebben gekregen, fi nanciële en militaire plannen uit te wer- fen en deze maandag vóór 12.00 te ■Plokjakarta aan de president voor te i®ggen, een dag voordat deze daar in Wh massabijeenkomst zijn „definitief Pevel" zal geven. De president zou wil- dat dit bevel „onmiddellijk wordt 'tgevoerd. In een rede die hij gisteren hield bij 5° opening van het congres van de In- jPhesische vrouwenbeweging „Gerwani' ®eft Soekarno nogmaals aangekondigd "Bewapend geweld te zullen gebruiken West-Irian te bevrijden." (Advertentie) horloges is C(, Kl[anse plaats Greeley (Colorado) het n vol met schoolkinderen bij Pep Hasseren van een overweg gegre- ,,Cra„?°* eon passagierstrein van de ïep K Union Pacific". Twintig kinde- ar'ht(,jlanie" om. De bus werd aan de ter i,, 'de gegrepen en honderd me- •het *ïeegesleurd. De chauffeur kwam ae schrik vrij. hen^ea het nieuws van het ongeluk be- blaatt rd' snelden de ouders naar de ?ati^Van het ongeluk, waar zich dra- hf vak Jone:ler> afspeelden. De chauf- Tiet alio autobus werd gearresteerd, &ntw0n„?n o™1*3' hjj waarschijnlijk ver- fel^ /oelpk werd geacht voor het on- 2® van ook om hem tegen de woe den t» t ouders van de gedode kin- te beschermen. Ook de Belgische regering fteeft zich gisteren tot de Amerikaanse regering gewend in verband me' de oorlog in Katanga. De Belgische ambassadeur in Washington, Scheyven, overhandigde George Ball, onderminister van buiten landse zaken, een afschrift van de reso lutie die dinsdag door de Belgische Kamer van Volksvertegenwoordigers werd aanvaard. In deze resolutie wordt een dringend beroep gedaan op de Bel gische regering „alle initiatieven te ne men die noodzakelijk zijl voor een onverwijld staken van het vuren in Katanga". Scheyven wees Bali, tijdens een onderhoud op het State Depart ment, op de grote onrust die in Bel gië door het optreden van de Verenig de Naties is ontstaan. Hjj drong aan op een bestand en op een spoedige ontmoeting AdoelaTsjombe. Aan het front in Katanga zelf hebben zich gisteren geen opzienbarende ont wikkelingen voorgedaan, of het moest zijn dat volgens een herhaalde beschul diging van de Verenigde Naties de Ka tangaanse troepen er steeds meer een gewoonte van maken zelf het centrum van Elisabethstad te beschieten. De e- doeüng van deze opzienbarende mili taire strategie is, nog steeds volgens de V.N., de volkerenorganisatie in op spraak te brengen. Beide partijen gaan intussen door met het afleggen van verklaringen dat de „grote en beslissende aanval" nu elk ogenblik kan worden verwacht. De volkerenorganisatie heeft ook gisteren weer versterkingen naar Elisabethstad gebracht. VN-woordvoerders hadden het over „bijvoorbeeld 100 Ethiopische sol daten", maar volgens neutrale waarne mers is dit cijfer sterk overdreven en dient het alleen maar om de Katanga- nen de schrik in de benen te jagen. Ook de theorie van de psychologi sche oorlogsvoering wordt dus in Ka- tanga al in praktijk gebracht. De Katangaanse regering deelde gistermiddag mee dat de Verenigde Naties voor de zoveelste maal het Prins Leopold-ziekenhuis in Elisa bethstad hebben beschoten. Er zou den 21 granaten op het ziekenhuis zijn gevallen. „Woorden om deze bar baarsheden te beschrijven zijn niet te vinden." Volgens hetzelfde commu niqué van Tsjombe's regering hebben de Katangaanse troepen reeds twee- Advertentie) ''/ii imv JUWELIERS - Houtplein 15 HORLOGERS (Advertentie) De Vereniging van in Haarlem en omgeving delen hierbij mede, dal de voor elke bestelling 25 cent bezorgkosten in rekening moeien brengen (Advertentie) Zeer uitgebreide Collectie Bontkragen - Bonthoeden - Vellen, enz. Grote Houtstraat 7 - Haarlem - Telef. 11118 Schriftelijke garantie - betalingspreiding. (Advertentie) De zaak die moderne verkoopt U weet wel: op de hoek, bij de brug (Advertentie) Sedert 1849 tV^/y Gierstraat 52-54-56 Haarlem de grootste speciaalzaak in meubelen maal een grote aanval van de Ver enigde Naties op het centrum van Elisabethstad afgeslagen. Onze mannen vochten als leeuwen na de oproep van president Tsjombe om tot de dood te strijden voor de verdedi ging van elke centimeter Katangaan se grond" Volgens de Zweden, die het Baloeba- kamp nabij Elisabethstad bewaken, heeft het Katangaanse leger dit kamp gistermorgen met mortieren bescho ten. De Zweden slaagden er echter vrij spoedig in het vijandelijke geschut tot zwijgen te brengen. De bedoeling van de Katanganen was kennelijk de Ba- loeba (die het bewind van Tsjombe zeer vijandig zijn gezind) tegen de Ver enigde Naties op te zetten. Tenslotte nog een fantastisch be richt: zesentwintig Belgische artsen hebben, in een telegram aan een advo caat in Brussel, voorgesteld de secre taris-generaal van de Verenigde Naties, Oe Thant, en zijn belangrijkste assisten ten wegens oorlogsmisdaden voor een internationaal gerechtshof te brengen. (Zie ook Buitenlandse Kroniek pag. 5) De rechtbank, die Eichmann dins dag schuldig had verklaard op alle vijftien punten van de tenlastelegging, bepaalde dat het vonnis moet worden uitgevoerd door de verdachte „op te hangen aan diens nek, tot de dood zijn intrede doet". Eichmann vernam, uiter lijk nog onbewogen, zijn doodvonnis, dat vijfentwintig minuten nadat de zitting vanmorgen 01 acht uur was her vat, uitgesproken werd. Voordat de rechtszitting voor de voorlezing van het vonnis werd her vat had Eichmanns verdediger, de Keulse mr. Robert Servatius, reeds aangekondigd, dat in beroep zou wor den gegaan tegen „ieder vonnis", dat jegens de verdachte gewezen zou wor den. Mr. Servatius bevestigde na afloop van de zitting, dat hij in beroep zou gaan tegen het vonnis. (Advertentie) van de aijn Neem a.s. zaterdag een PROEF- STOLLETJE (Advertentie) haute coiffure De nieuwste lijnen o.a.: Ligne Espace (Advertentie) Damesconfectie Barfeljorisstraat 5 Op alle artikelen 20% KOBTING „U mag zowel tegen de wijze van rechtspreken als tegen de uitspraak in beroep gaan," aldus verklaarde de rech ter Mosje Landau na voorlezing van het, vonnis. Eichmann heeft tien dagen de tqd om een beroep tegen een en ander aan te tekenen en vijftien dagen om zijn rede nen daarvoor uiteen te zeten. Mr. Ser vatius kreeg de mededeling dat hij een verzoek in kon dienen voor verlenging van gestelde periode. Eichmann hoorde de uitspraak stram in de houding staande aan en keek de president van het Hof met zijn koude blik strak aan. Alleen door een af en toe trekken met zijn rechter mondhoek verraadde hij zijn emoties. De maximale straf is opgelegd, zo zei Landau, omdat de activiteiten van Eich mann gericht waren op „het wegvagen van een geheel volk van het aangezicht der aarde." Landau zei verder dat het Hof Eich mann „de onbeschrijfelijke lijdensweg van individuele slachtoffers, wier vrien den en verwanten nog steeds door de herinnering daaraan worden bezocht" had aangerekend. De Israëlische rechter stelde echter dat deze misdaden nog in het niet vielen bij zijn plannen om een geheel volk uit te roeien. Eichmann „handelde door zich innerlijk te vereen zelvigen met de hem gegeven orders", aldus Landau, waarmee hij Eichmanns belangrijkste verdedigings-argument dat hij uitsluitend op bevel handelde en daarom niet verantwoordelijk kon wor- der gesteld itkrachtte. Mr. Servatius dankte de rechters, waarna de drie leden van het hof uit hun zetels opstonden en de rechtszaal verlieten. Eichmann werd onmiddellijk weggevoerd uit zqn kogelvrij glazen kooi waarin hjj tijdens de voorgaande 120 zittingen ook had plaatsgenomen. De laatste zitting duurde precies twaalf minuten. De namen van de twee rechters die naast Landau over Eichmanns lot hebben beslist zijn Jitzjak Raveh cn Benjamin Ha-levi. Alle drie de leden van het Hof zijn in Duitsland geboren en zijn in de jaren voor de Tweede Wereldoorlog toen het nazidom in volle opgang kwam gevlucht. Een paar minuten nadat Eichmann uit de zaal was weggevoerd begaven de belangstellenden, journalisten en foto grafen zich naar de uitgangen. Buiten voor de vijf meter hoge hek ken rond het gerechtsgebouw stroomden de mensen same en vroegen degenen die de zaal verlieten naar de bijzon derheden van de laatste zitting. Radio- Israël had de slotzitting uitgezonden. Nu het vonnis in de zaakEichmannis geveld is een dramatisch gebeuren dat achttien maanden geleden met zijn ar restatie in Argentinië begon bijna be ëindigd. Gedurende de maanden april tot en met juli had het hof de getuigen gehoord. Eichmann zelf haa eerder ver klaard dat hij „in feitelijke zin van het woord onschuldig" was. Hij ver klaarde in eerste instantie dat hij „niet schuldig" was, doch gebruikte later de term „moreel wel schuldig". BELGRADO, 15 dec. (UPI) Wel ingelichte Albanese zegslieden hebben verklaard dat er in de voormalige Rus sische satellietstaat Albanië groeiende onrust heerst sedert de verbreking van de diplomatieke betrekkingen met de Sovjet-Unie, onmiddellijk gevolgd door verslechtering van de betrekkingen met de overige landen van het Sovjet-blok, Het Albanese volk wordt volgens deze zegslieden voortdurend voorgehouden dat het „niets te vrezen heeft van het Rus sische militaire gevaar, doch zoveel te meer beducht moet ztjn voor Joego slavië, Griekenland en de Amerikaan se Zesde vloot." Sedert vorige week is de bewegingsvrijheid in Tirana en ande re grote steden beperkt, aldus de zegs lieden, en de burgers moeten in het bezit zijn van speciale passen die wor den uitgegeven door de geheime dienst of door plaatselijke bureau's. De koningin heeft gisteren de in ons land verblijvende delegatie van de Nieuw-Guinea Raad op het paleis Soest- dijk ontvangen. De delegatie onder leiding van mr. J. H. F. Sollewijn Gelpke, voorAtter van de raad heeft de koningin tijdens een onderhoud van een uur op de hoogte gebrachvan de in drukken dimen in Nederland en bij de V .N .-debatten over de kwestie Nieuw-Guinea heeft opgedaan. De koningin prak onder meer geruime tijd met mevr. D. Tokoro-Hanabey, het enige vrouwelijke lid van de raad; deze ver telde hoe de vrouw in Nieuw-Guinea meer en meer wordt ingeschakeld bij maatschappelijke vraagstukkenOp de foto ziet men de koningin tussen mevr. Tokoro en ae voorzitter van de Nieuw- Guinea Raad. Tweede van rechts het raadslid Nicolaas Tnuwe; links geheel achteraan mr. O. de Rijke. KOPENHAGEN, 15 dec. (APF) Denemarkeii heeft gisteren geantwoord op de Russische nota over het gemeen schappelijke Deens-Westduitse comman do in NAVO-verband. In dit antwoord wijst de Deense regering de Russische beschuldigingen van de hand. Volgens de Denen houdt de Russische opmerking, dat Denemarken het ak koord van 1946 over Bornholm heeft verbroken, geen steek, omdat er ook onder het gemeenschappelijke bevel al leen Deense troepen op dit eiland ge legerd zijn. Denemarken, aldus het ant woord, wil echter goede betrekkingen met Rusland blijven onderhouden. De gouvernei --generaal van Goa, Vas- salo e Silva, verklaarde gisteravond, dat het gevaar van een Indische aan val langs „onze gezamenlijke 280 kilo meter lange grens" constant is. Hij maakte melding van nieuwe Indische provocaties, veroorzaakt door Indische vliegtuigen die het luchtruim boven Goa schonden. Ook zou een Indisch oor logsschip bij het eiland Angedive de territoriale wateren van Goa zijn bin nengevaren. Vassalo e Silva ontkende, dat twaalf Portugese soldaten Indisch gebied waren binnengedrongen en schoten hebben gelost, zoals de regering van Indië onlangs beweerde. Uit Portuge se berichten uit Goa is voorts geble ken, dat Peter Alvares, een man die zich heeft opgeworpen als „de Gal- vao van Goa", met zijn aanhang in de Indische grensstad Belgaum zijn kans afwacht om de grens met Goa over te trekken en een guerilla tegen het Portugese gezag te beginnen. De opperbevelhebber van de Portuge se strijdkrachten in Goa heeft intussen via de radio de bevolking van de enclave opgewekt „in geval van een gewapend conflict met Indië". Hij deed voorts een beroep op leger en politie in Goa be reid te zijn „het hoogste offer te bren gen voor het behoud van Portugals pres tige." Laat ons geen illusies meer koes teren, aldus de opperbevelhebber. In de historische kathedraal van St. Franciscus Xaverius in Goa werden gis termorgen H. Missen opgedragen met als intentie: kracht voor de bevolking van Goa. Geheel in Portugese stijl werd na afloop een grote processie ter ere van St. Franciscus Xaverius gehouden, waaraan door drieduizend Portugese Goanezen werd deelgenomen. Zij smeek ten hardop de bescherming van de hei lige tegen de Indische agressie af. Volgens de katholieke Goanezen is de H. Franciscus de Portugese zaak in Goa zeer goed gezind. In 1954, toen eveneens een Indische aanval dreigende was, kwam hij onmiddellijk tussenbeide toen zijn voorspraak werd ingeroepen, zo zeggen zij. PANAMA, 15 dec. (AFP) De rege ring van Panama heeft gisteren de di plomatieke betrekkingen met Cuba ver broken. Het Panamese parlement had zich tevoren reeds met grote meerder heid uitgesproken voor een motie, waar in op verbreking van de betrekkingen werd aangedrongen. (Advertentie) uit 5 landen met bijpassende kaarsen in wit en gekleurd. Af gebeeld: Zweedse robijnrode kelk op heldere voet a 2.50 (zonder kaars) (winkel vol ontdekkingen) Barteljorisstraat 18, Haarlem. Tel. (02500) 10626 Oost-Duitsland Vier volle trams in Oost-Berlijn moesten gisteren meer dan een kwartier stil staan, omdat dr con ductrice van de voorste tram plotseling uitstapte en in een rij "oor een groen- tenwinkel ging staan. Argument van de conductrice: „Als mijn werktijk om is zijn altijd de sinaasappelen uitverkocht". (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, 15 dec. Een 28-ja- rige Nederlandse schipper en een twin tig-jarige Duitse matroos, sinds zondag door de politie van Frankfort gezocht, zijn gistermiddag door de Rotterdamse politie aangehouden en in hef hoofdbu reau opgesloten. Men meende in Duits land aanvankelijk zoals wij gisteren berichtten dat de matroos de schip per om het leven had gebracht. Nu is echter gebleken, dat de beide mannen zaterdagavond in Frankfort de rijnaak Winsehermann I hebben verlaten, met de scheepskas van duizend mark. Hon derd gulden gebruikten zij hiervan om een oude boete van de Duitser te beta len daarna vertrokken zij naar Neder land. Dinsdagavond arriveerden zij bij fa milie van de schipper in Ridderkerk, waar zij de nacht doorbrachten. De schipper zei zijn bloedverwanten, dat hij genoeg had van het varen. ,,Ik ben het beu: weinig vrij en weinig tijd orr naar Nederland te gaan. Wij gaan naar de Deltawerken". Woensdagmorgen vertrokken ma troos en schipper. Kort daarop las de familie van hun vermissing: onmid dellijk waarschuwden zij de plaatse lijke politie. In Rotterdam informeer de hierna de politie bij het geweste lijk arbeidsbureau of de gezochten zich daar soms hadden gemeld voor werk. Dit was toen nog niet het geval Gisteren echter belde de directie van het arbeidsbureau de recherche op: men kon de beide mannen komen ha len. De politie gaat nu na. of het twee tal de kas ten onrechte heeft meege nomen. Van de duizend mark hebben zij er nog honderd over. LONDEN 15 dec. (Reuter) Achl gemaskerde bandieten, gewapend met stelen van pikhouwelen, hebben gister morgen in het hartje van Londen's East End een mislukte hoging gedaan om zich van een bedrag van ruim één miljoen gulden aan loongelden, dat in een bankauto werd vervoerd, meester te maken. De bandieten reden met drie auto's de wagen met kostbare lading op een kruispunt klem., rukten de achterdeu ren open en probeerden vervolgens naar binnen te komen. Zij waren al spoe dig in een gevecht gewikkeld met de bewakers van de bankauto, van wie er één een revolver wist te trekken, waar mee hij een van de bandieten in de arm schoot. Ook de politiehond van een van de bewakers mengde zich in de strijd. Het dier kreeg echter met een steel een klap op zijn kop en raakte buiten bewustzijn. Zijn baas wilde hem helpen, maar deze werd eveneens tegen de grond geslagen. De bandieten gaven tenslotte de strijd op en gingen er met lege handen van door. i Advertentie) BARTELJORISSTR. HAARLEM T£L. 13439 LEIDSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL. 223596 Verwachting tot zaterdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Droog weer met geleidelijk afne mende bewolking. Zwakke tot ma tige, in hoofdzaak oostelijke wind. In het noorden en oosten van het land lichte tot matige vorst, elders overwegend lichte vorst. Zaterdag: Zon: 8.42-16.29. Maan: 13.56-1.43. DE BILT. 15 dec. Het K.N.M.I. deelt mede: Koude lucht uit Duitsland is met oos' "ike winden over ons ge hele land uitgestroomd. In het zuiden daalde de temperatuur vandege hard nekkige bewolking nog niet onder nul, in het noordoosten vroor het vijf gra den. Er moet op aanhouden van het koude weer met een langzame verdere daling van de temperatuur worden gerekend. De bewolking zal geleidelijk afnemen. max. min. Station Weer: temp. temp. neersL gisteren 24 uur Den Helder geh. bew. 6 —1 0 Y pen burg motrege 9 1 0.8 Vlissingen geh. bew. 9 4 0 Eelde onbew. 6 —5 0.5 De Bilt geh. bew. 9 0 2 Twente geh bew. 7 3 1 Eindhoven mist 9 1 2 Zd.-Limbun mist 9 2 3 Helsinki onbew. —12 —16 0 Kopenhagen onbew. 2 —3 0 Londen mist 9 —2 0 Amsterdarr motregen 9 1 1 Brussel geh. bew. 6 4 1 Luxembur motregen 8 3 3 Parijs geh. bew. 10 0 0 Berlijn zw. bew. —2 8 0 Zürich regen 9 4 2 Wenen zw. bew. —3 —8 0 Athene geh. bew. 18 10 .02 Rome onbew. 15 5 1

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1961 | | pagina 1