PASEN 1962: vooral trek naar bollenstreek Gemeenteraadslid F. KNAPE plotseling overleden Echtpaar vijftig jaar aan de dijk Fleurige ronkende stoet SPANJAARDSLAAN WEER OMZOOMD PALACE PATER P. HOOGLAND DROEG EERSTE PLECH TIGE H, MIS OP Knap( Sportfondsenbad mag niet uitbreiden Kruispunten Westelijke Randweg leveren geen moeilijkheden op Pleitbezorger van het bijzonder nijverheidsonderwijs In Memoriam Frans DRUKTE IN HAARLEM EN OMGEVING De beurs vandaag: DINSDAG 24 APRIL 1962 In Liduina-kerk Onwel geworden op kermis in Heemstede De Kroon beslist KAARTERSRUZIE MET EEN BIJL BESLECHT Inbraak aan Zuider Buiten Spaarne Diefstal uit Duitse auto's Dronken automobilist rijdt door na botsing Triangel-basketball-toernooi Haarlem e.o. Films Muziek en strak gespannen lint van auto's op e Herenweg in de buurt van de Zand- v°°rtselaan in Heemstede. Deze foto een beeld van de drukte tijdens het "toelopen paasweekeinde. De lange files uto's werken uiteraard kettingbotsingen *Tl de hand. Zij ontstonden op de Zand- v°ortselaan, Herenweg, Zeeweg en Am- *^erdamsevaart. In alle gevallen was er slechts sprake van materiële schade. HAARLEM, 24 april In de parochie Jan de H. Liduina heeft op Tweede paasdag: pater P. Hoogland, Montfor- taan, zijn eerste plechtige H. Mis op gedragen. Het priesterkoor in de kerk Was fraai versierd en de kerk goed hezet, toen de neomist binnentrad om het H. Misoffer op te dragen. Hij werd daarbij geassisteerd door pastoor A. Trouwborst als presbyter en door twee confraters. Een van hen, pater Schoen, hield de feestpredicatie, waarin hij met ®en persoonlijk woord de jonge priester feliciteerde met zijn uitverkiezing en hem herinnerde aan de zware verplich tingen, welke hij op zich genomen heeft. Het parochieel koor onder leiding van de heer P. Q. Wolff met aan het orgel Jan Nibbering zong weer op verdienste lijke wijze de „Missa in honorem Sanc- tae Liduinae" van Jan Nibbering. Na afloop werd het „Haec Dies" van Han del gezongen. _In de loop van de dag mochten pater Hoogland en zijn ouders vele gelukwen sen en geschenken in ontvangst nemen. HAARLEM, 24 april Iedereen in Haarlem en omgeving is de drukte van de paasdagen te boven gekomen. Over het algemeen is het de eerste paasdag bijzonder druk geweest. In dit opzicht verschilt het beeld van Haarlem en om geving niet veel met wat elders in het land werd waargenomen: eerste paasdag nog veel Duitsers en andere vreemde lingen, paasmaandag vooral veel Neder landers. De vreemdelingen waren toen al weer op weg naar huis. Uiteraard was de hollenstreek tijdens het lange weekeinde troef. Het gedrang rond de loketten van de internationale bloemen tentoonstelling op Keukenhof in Lisse was reeds merkbaar in Heemstede, in het bijzonder bij het befaamde kruis punt van de Herenweg en de Zand- voortselaan. Het verkeer naar de bollenstreek werd via twee routes vanuit Haarlem geleid. De eerste voerde langs de Herenweg en het kruispunt bij de Zandvoortselaan, de tweede via de Wagenweg, een stukje Westelijke Randweg en Leidsevaart. Op de Herenweg is het vooral zondag druk geweest. De Heemsteedse politie kon het verkeer daar slechts met de groot ste inspanningen de baas worden. De tweede dag was het aanmerkelijk min der druk. "■HimiiiiiimiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiniiiiiiiiiiii Voor de tweede ke in de huidige Sitingsperiode is de KVP-fractie in de Haarlemse gemeenteraad een van ha- leden ontvallen. Na de andere onder lijs-specialiste, A nij Bolsius, is het thans de man die wel in het bijzonder het technisch onderwijs zo'n warm «art toedroeg. Want er mogen in het leven van Frans Knape heel wat aanrakings punten met „de jongeren" te signale den zijn, zijn werk 'n de gemeenteraad Werd toch wel speciaal gekenmerkt hoor zijn liefde voor en zijn grote hennis van het technisch onderwijs. Al was hij geen man van veel woor den en al trad hij als spreker niet op de voorgrond, juist het vele en be- l&ngrijke werk „achter de coulissen" 'Werd door hem met groot enthousias me, met eerlijkheid en eenvoud ver dicht. Ontelbare Haarlemse jongeren heb ben hierdoor veel, heel veel aan hem Je danken. Thans heeft zijn Schepper hem zo plotseling tot zich geroepen. Moge Pasen in de volle zin van zijn betekenis ook het verrijzenisfeest *oor hem zijn. W. VAN LIEMT, KVP-fractievoorzitter HAARLEM, 24 april In de nacht van vrijdag op zaterdag is in zjjn woning plotseling overleden het gemeenteraads lid Frans Knape. De heer Knape is 56 jaar oud geworden. In de Haarlemse gemeenteraad behandelde hij voor de KVP in het bijzonder de vraagstukken die samenhingen met het technische on derwijs. Bijzonder groot zijn zijn ver diensten geweest voor het tot stand ko men van de katholieke lagere techni sche school, de katholieke ambacht school. In de gemeenteraad heeft hij vaak fel gestreden als het erom ging de rech ten van de katholieke bevolkingsgroep te verdedigen op eigen nijverheidsonder wijs. Dat was behalve toen de stich ting van de katholieke lagere technische school ter sprake kwam, ook bij de ver dediging van de plannen om te komen tot de stichting van een katholieke de tailhandelschool. De heer Knape was se cretaris van het bestuur van de katho lieke lagere technische school en na mens de gemeenteraad had hij zitting in het bestuur van de vereniging voor Nij verheidsonderwijs, die o.m. de neutrale ambachtsschool exploiteert. In de St. JozefgezeUenvereniging is hij destijds een werkzaam lid geweest. Jarenlang was hij senior van de ver eniging en na de oorlog heeft hij het voorzitterschap bekleed van de KAJ. Vooral op het gebied van het ontwikke lingswerk was hij een onvermoeibaar ijveraar. Namens de katholieke raads fractie waarvan hij sinks augustus 1948 als opvolger van de heer A. Frenay lid was had hij zitting in de katholieke schoolraad. Ook maakte hij deel uit van de Haarlemse Raad voor de Jeugd en hij was voorzitter van het Katholiek Bureau voor Beroepskeuze. Velen zul len hem hebben leren kennen en waar deren om zijn belangeloze werk ten be hoeve van het Adiesbureau van de KAB. Ruim 35 jaar is de heer Knape in dienst geweest van het Makelaarskan toor H. Th. Fïbbe in de Nassaustraat, de laatste vijftien jaar als procuratie houder. De heer Knape was niet gehuwd, gehuwd. De stoffelijke resten van de heer Kna pe zullen morgen ter aarde worden be steld op de r.k. begraafplaats „Sint Jo zef" aan de Vergierdeweg, nadat om 10 uur in de parochiekerk van het H. Hart van Jezus de requiemmis zal zijn opge dragen. HEEMSTEDE, 24 april Gistermid dag even na twee uur is de 15-jarige A. K. uit Haarlem op de kermis in Heemstede onwel geworden, toen hij in het reuzenrad zat. Hij pakte een stang beet en brak, toen het rad zich in beweging zette, een arm. Hij is op genomen in het Grote Gasthuis. Een topdag is het overigens in de bollenstreek niet geworden. De Keuken hof (met 100.000 bezoekers op beide paasdagen) staat intussen volop in bloei. Zelfs de vroege tulpen beginnen al te kleuren. De eerste paasdag bestond de bezoekersstroom vooral uit Duitsers. Andere buitenlanders vielen toen niet op. De rijkspolitie had voor een sluiten de verkeersregeling gezorgd zodat ner gens opmerkelijke opstoppingen ont stonden. Tekenend voor de drukte was dat de honderd man assistentie uit an dere districten van de rijkspolitie twee de paasdag om drie uur alweer naar huis kon. In de Linnaeushof in Benne- broek was de verkeersdrukte veel ge ringer mede als gevolg van een ver- keersomlegging. Het bezoekersaantal wordt op slechts vier- tot vijfduizend geschat. Zandvoort heeft over het weekeinde al evenmin te klagen. Ongeveer tien duizend buitenlanders hebben in Zand voort gelogeerd en de laatste dagen was het vooral in het dorp een drukte van belang. Vorige week vrijdag en zaterdag trok ook het strand veel belangstelling, maar daarvoor was het in het week einde te guur. De NZHVM heeft zowel in de richting Zandvoort als in de rich ting Keukenhof vele extra bussen moe ten inleggen. In Bloemendaal waren de Kennemerduinen, het kopje van Bloe mendaal en de befaamde tulipshow in Vogelenzang toeristische attracties. De kruispunten van de Westelijke Randweg met de Zijlweg en de Kle verlaan hebben niet veel moeite op geleverd. Op beide dagen werd het verkeer daar geregeld met behulp van verkeerslichten. Ongelukken of stag naties hebben er zich niet voorge daan. Trouwens in de afgelopen week is er bij de Kleverlaan slechts één onbetekenend ongelukje gebeurd. De Haarlemse verkeerspolitie krijgt de indruk dat de automobilisten en an dere weggebruikers hoe langer hoe meer op de verkeerssituatie van dit kruispunt raken ingespeeld. BEVERWIJK, 24 april Op het rij wielpad langs de Zeestraat slipte zon dagmiddag de bromfietser B.K. uit Haarlem over het losse steenslag. Hij en mej. L. van M., die op de duo zat, vielen. De heer B.K. liep een hersen schudding en een heupbreuk op en werd in het Roode Kruis Ziekenhuis opgeno men. Mej. Van M. kreeg enige schaaf wonden. HAARLEM, 24 april Het Haarlem se sportfondsenbad krijgt geen open- luchtbad. De Kroon heeft beslist dat de uitgifte van de gronden in erfpacht door de gemeente Haarlem aan de NV Sportfondsenbad Haarlem in strijd is met het openbaar belang. Op 22 februa ri van dit jaar diende voor de Raad van State het beroep van Haarlem te gen de beslissing van GS dat de uit breiding niet door mocht gaan. GS waren destijds van oordeel dat het Frederikspark waar het open- luchtbad aangelegd zou worden te ernstig zou worden aangetast terwijl het slechts om een openluchtbad ging dat maar korte tijd van het jaar toe gankelijk kan zijn voor het publiek. Voorts vreesde men ernstige geluids hinder voor de omwonenden. Deze had den zelf destijds al bij GS bezwaar ge maakt tegen de voorgenomen uitbrei ding van het sportfondsenbad. HAARLEM, 24 april Twee leden van een kaartclub die met hun club genoten zaterdagavond in een café in de binnenstad feest vierden, kregen flinke ruzie over de verdeling van de consumptiebonnen. Zij gingen met el kaar op de vuist en met grote moeite konden anderen de vechtenden schei den. Een van de twee een 34-jarige timmerman, werd door een clubge noot overgehaald met zijn tegenstander, een 32-jarige heftruckchauffeur, vrede te sluiten. De timmerman stemde daar in toe. Samen met de bemiddelaar ging hij de volgende avond de chauffeur in diens woning opzoeken. Deze hoorde de verzoenende woorden aan, ging zijn huis weer binnen om even later met een bijl terug te keren. Bij deze twee de vechtpartij liep de timmerman een bloeduitstorting boven het linkeroog op. Bij aanhouding door de politie ontken de de chauffeur enige kwade bedoelin gen met de bijl te hebben gehad. Hy is ingesloten en de bijl is in beslag genomen. HAARLEM, 24 april In de woning van een 48-jarige bloemenkoopman aan het Zuider Buiten Spaarne is tweede Paasdag ingebroken. De deur, die de bloemenkoopman 's morgens om kwart over acht achter zich had dichtgetrok ken, vond hq 's avonds op een kier staan. Vermoedelijk zijn de ongewenste paasgasten, die uit de woning een be drag van 100 en een doosje sieraden meenamen, met behulp van een loper binnengekomen. ZANDVOORT, 24 april Een tweetal Duitsers zal aan een bezoek aan Zand voort minder prettige herinneringen be waren. Een 23-jarige tegelzetter uit Rheinhausen kwam zondag by de politie aangifte doen van de vermissing van een leren jas, een fototoestel in tasje en een plastic album met grammofoonpla ten. De buit, weggenomen uit zyn auto, die hy op een parkeerterrein by het cir cuit had gezet, had een gezamenlijke waarde van 600. Tweede Paasdag meldde een toerist uit Keulen dat men uit zyn auto de radio had gesloopt. Een 16-jarige jon gen uit Amsterdam is door de Zand- voortse politie aangehouden, toen bleek dat hy op een bromfiets, die hy op een Amsterdamse parkeerplaats had gesto len, naar de badplaats was gekomen. HAARLEM, 24 april Zondagmor gen omstreeks half zeven zyn een mo tor en een personenauto op de krui sing Cronjéstraat-Klooserstraat tegen elkaar gebotst. De personenauto in de Kloosterstraat zou aan de motorrijder, die in noordelijke richting in de Cronjé- straat reed, geen voorrang hebben ver leend. Na de aanryding, waarby de motorrijder licht gewond werd en de motor enige schade opliep, reed de per sonenauto door. Na onderzoek door de politie bleek dat de bestuurder, een 25- jarige Hongaarse leerling-operateur, on der invloed was geweest en uit angst daarover was weggereden. Op het po litiebureau werd de Hongaar een bloed proef afgenomen waarna zijn rijbewijs werd ingevorderd en zyn auto in be slag genomen. IJMUIDEN, 24 april Onverlaten hebben danig huisgehouden aan boord van de Pieter Florisz, het nieuwe schip, dat het zeecadettenkorps IJmond on langs van de marine heeft overgeno men. Een groot dekzeil werd kapot ge sneden, een ruit van de brug gebro ken, de logmeter vernield. Van een pomp werd de zwengel omgebogen en afgebroken en in de logiezen werden diverse kisten opengebroken. De totale schade wordt geraamd op circa 300. ,\v- voor Het echtpaar huyben uit Nieuw Vennep: vijftig jaar getrouwd. In deze tijd van jachten en verhui zen, doet het wat vreemd aan te horen, dat een echtpaar sedert zijn huwelijksdag vijftig jaar lang in het zelfde huis heeft gewoond, en nog wel in alle eenzaamheid aan de dijk, die om de Haarlemmermeer ligt. Het is het echtpaar J. Luyben (79) Th .A. Luyben-Zeestraten, dat op 30 aprii 1912 na een achtjarige verkering in het huwelijk trad. Ja, zei de bruid, als mijn vader geen eind aan die verkering had ge maakt, hadden we nu nog „gelopen". Haar vader vond acht jaar welletjes en hij gaf zijn schoonzoon-in-spé een stuk land, waarop hij zijn brood kon verdienen. Toevallig stond er vlak bij dat land een huisje te koop. Het huisje werd gekocht en nu nog huist het echtpaar daarin. Op het land werd enige tijd geboerd. In de winter de koeien op stal en de mest op het land. In het voorjaar de koeien weg en het land bewerken. Van „het graan en ander gewas", stapte de heer Luyben spoedig over op de bloembol len, waarvoor hij trouwens voor zijn huwelijk al een aardig kraampje had. Alles liep g d. Het waren natuurl niet allemaal vette jaren, de tegen slag bleef ook het gezin Luyben niet bespaard. Hevige stormen gingen echter hun huisje aan de Hillegom- merdijk 530 te Nieuw Vennep voorbij. De bruidegom stamt uit een oud Brabants geslacht. Een muzikale familie bovendien. Zijn vader vormde met zijn zeven broers een eigen orkest. Aan de wand heeft de heer Luyben een klarinet hangen, waarop hij speelde als lid van de Hillegoms Harmonie. Van de kinderen is één dochter ge- emigreerd naar Australië, een dochter is in het klooster getreden, twee kin haar elf-jarige broer moest het huis houden doen. Hij kookte, stopte de kousen, kamde de ha-ren van zijn zusjes en deed er de strikken in. Zondags ging hij met ze naar de kerk in Hoofddorp. Later maakte zij kennis met de jongen, met wie ze nu vijftig jaar ge trouwd is. Ze heeft altijd veel plezier in het leven gehad. Ei. ze heeft dat nog. Ze is razend op ka-arten. Iedere avond wordt er gekaart. Kruisjassen. Nee, geen televisie, zegt ze. Dan is de aardigheid er af. In de oudejaars nacht hebben ze doorgekaart tot 's morgens zeven uur. Toen zijn ze naar de kerk gegaan. Vrolijk en opger' imd, de kaarten als het ware in de hand, gaat het echtpaar zijn gouden bruiloft tege moet. Op 30 april begint het feest met een plechtige Mis in de St. Jozefkerk te Bennebroek, 's mid dags is de receptie in de schuur achter de woning, van drie tot vijf uur. De Nederlandse „Austin Healy Club" ontving in het weekeinde de Engelse „Austin Healy Club". Onder een stralende zon arriveerden zater dagmorgen in Haarlem vijfentachtig Engelse en Nederlandse sportwagens. Met politie-escort zette de stoet van de Amsterdamse Poort koers naar het automobielbedrijf van Ed. Kimman en Co. aan de Zijlwefe, waar de „coureurs" vergast werden op een kopje koffie en een kleurige narcis sen-slinger voor op de motorkap. Een tiental Haarlemse bloemenmeisjes deren zijn er nog thuis en van de daarbij Na een kort verpoze 2 O Tl d O Til TtTA Cf 1 r 1 n 4 1 Al 1 *11 AC A anderen enkele zijn er gestorven wonen er twee in de omgeving. De bruid is geboren aan de Cruquius, waar haar vader een boerderij had. Reeds vroeg verloor zij haar moeder, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiimiiiiiiiimiiinniiiiiiiiiiiiiiii aan de Zijlweg trok de fleurige, ronkende stoet via de Julianalaan en de Zeeweg naar het circuit in Zand voort, waar enkele behendigheids oefeningen werden gehouden. Tijdens de Paas-dagen brachten de sport-rij- ders een bezoek aan de Pollenstreek. HAARLEM, 24 april Woensdag 25 april zal in de twee gymnastiekzalen van het Mendel-College voor de eerste keer het Triangel-basketball-toernooi gehouden worden. Er zal door acht ploe gen, die in twee poules zyn onderge bracht gespeeld worden om de Trian- gelwisselbeker. Het is de bedoeling dat dit toernooi ieder jaar in de Paasva kantie door het Mendel-College georga niseerd zal worden. Deelnemers zyn acht r.k.-middelbare scholen uit de driehoek Leiden-Amsterdam-Aikmaar, namelijk: St. Nicolaas Lyceum (Am sterdam), St. Ignatius College (Amster dam), Pius X Lyceum (Amsterdam), St. Midhaël Lyceum (Zaandyk), St. Pe trus Canisius Lyceum (Alkmaar), Pius X College (Beverwijk)Mendel Colle ge (Haarlem), St. Bonaventura Ly ceum (Leiden). De weds try den beginnen s ochtends om tien uur. 's Middags om half vier zal de finale gespeeld worden. Beide zalen zyn voor publiek toegankelijk. AMSTERDAM, 24 april. De beurs is de nieuwe week in een onregelmatige stemming begonnen. De aandelen Kon. Petroleum lagen weer vast in de mrakt, maar Philips was flauw gestemd. Het electrofonds opende op 887, maar trok daarna aan tot 893. De laatste officiële beurskoers (van donderdag) was 908. De aandelen Kon. Petroleum stegen tot (Advertentie) Van VRIJDAG 27 april a.s. af DAGELIJKS 2 UUR en HALF ACHT PLAATSKAARTEN NU REEDS VERKRIJGBAAR AAN DE KASSA. Toegang 14 jaar. De Spanjaardslaan is weer omzoomd. Niet minder dan 262 iepen en populieren zijn er de laatste weken geplant ter vervan ging van de zieke, oude bomen die voor heen langs deze historische laan ston den. Vanochtend is de laatste iep geplant op de hoek van de Spanjaardsla an en de Wagenweg. De boom is door de wethou der van de Hout en de Plantsoenen, de heer W. F. Happé, persoonlijk nagemeten. Hij is ruim negen meter hoog. Het was de bedoeling, dat de wethouder vanoch tend volkomen zelfstandig de boom zou planten, maar de verpleegsters van de kraamkliniek „Uyt den Bosch" namen daar geen genoegen mee. Zij stuurden een deputatie en zuster Anneke Schrama nam het heft (van de spa) in handen en namens haar collega's hielp ze de wethouder een kranig handje. „Tenslotte zijn we er als omwonenden het meest bij betrokken," merkte ze kordaat op. De zusters bleven dus in hun vak en werk ten ook hier belangeloos mee aan de verjonging van Haarlem. CINEMA PALACE: Jerry als ruimte vaarder, alle leeft. 2, 7 en 9.15 uur. FRANS HALS: (2e week) Afspraak ln september, alle leeft. 2, 7 en 9.15 uur. Dinsdag: 2 en 8 uur, L1DO: Koorts in het bloed, 18 jaar 2, 7 en 9.15 uur LUXOR: Caroussel van het nachtleven, volw. 2, 7 en 9.15 uut. REMBRANDT: Ramona, alle leeftijden. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. ROXY: t/m do.: Da overloper, 14 jaar. 2.30, 7 en 9.15 uur. STUDIO: Zij sneuvelden niet tevergeefs, 14 jaar. 2.15, 7 en 9.15 uur. MINERVA: t/m do. 2.30 uur: De clown van circus Krone, a. 1. Wo. en do. 8.15 uur: Als de dauw hangt komt er regen, 14 jr. Dinsdag 24 april Minerva Theater. 8.15 uur: Concert door N.Ph. O. o.l.v. Henri Arends. M.m.v. Theo Olof, viool. Mendelssohn-programma. Woensdag 25 april Concertgebouw. 8 uur: Concert door het Kon. Mannenkoor „Caecilia" o.l.v. Anton de Beer. M.m.v. Wilhelmina Matthes.alt. Stadsschouwburg. 7.45 uur: Operette Ver eniging Diogé met „De Zigeunerbaron f 143,20, d.i. f 3,20 boven de slotkoers van vorige week. Het oliefonds dankte zyn vaste houding aan Amerika, waar de koers van Royal Dutch gedurende de laatste twee beursdagen met dollar is gestegen. De arbitrage trad vanmiddag als ko per op. Overigens droeg de handel ter beurze een ongeanimeerd karakter. AKU en Unilever noteerden onveranderd en Hoogovens werden in het eerste halfuur van de beurstijd nog niet genoteerd. In de cultuursector trok H.V.A. de aandacht door een verdere stijging van ruim 2)4 pnt. De laatste beursdag van vorige week had het fonds zich ook al bijzonder on derscheiden door een avance van ruim 4 pnt. Amsterdam Rubber brokkelde een puntje af. Van de scheepvaartaandelen was Stoomvaartmij. Nederland anderhal ve punt beter, maar de andere soorten wraen merendeels iets lager. Staatsfond sen luier. Simon de Wit heeft bekendgemaakt dat de reeds in het uitzicht gestelde aan delenemissie f 3.3 min. nominaal zal be dragen. De emissiekoers zal worden be paald op 175 procent. Aandeelhouders krijgen voorkeursrecht in de verhou ding 1 op 1. De nieuwe aandelen zullen voor de helft delen ni het dividend over 1962. Het emissieprospectus kan onge veer 1 juni a.s. worden verwacht. De in dustriële maatschappij Zutphen heeft een onveranderd dividend van 25 procent in contanten aangekondigd. De Nederlands- Amerikaanse Fittingfabriek stelt voor het winstsaldo over het afgelopen jaar ad f 217.090 aan te wenden voor een ver sterking van de voorziening voor verlies op deelnemingen. De toekomstige ont wikkelingen worden met vertrouwen tegemoet gezien, waardoor de directie a priori de mogelijkheid van een divi dend over 1962 niet wil uitsluiten. 4)4 Ned. 19601 4)4 Ned. 1961 4 Ned. 1961 4 Ned. 1962 Staffel 1947 B.N.G. Won. Douw. 6 Ned. Handel Mij. Cert Amsterdam Rubber H.V.A. A.K.U. Berkel Patent Calvé-Delt Cert Deli-Mij Fokker Ford v. Gelder Hoogovens Müller Co Ned. Kabel Philips Gem. Bez. Unilever Wllton-Feyenoord Billiton 2e Dordtsche Petr Kon. Petroleum 50 Holl Amerika Lijn Java Ch PJL KX.M. Kon. Ned Stoomb Mil K- M. Stoomv. Mij Nederl v. Nievelt v. Ommeren Rott. Lloyd Ned. Scheepv. Unle Interunle Robeco Unitas Ver. Bezit Rentespaarbrleven '57 Rentespaarbrleven '58 2)t Amsterdam '66 2)4 Amsterdam '58 II 2)5 Amsterdam '56 II) 2)4 Amsterdam '59 2)4 Rotterdam '57 Alb Heyn Kl. obi Vorig Slot 101)4 100)4 98H 96ft 92H 108)4 112% 135 369)4 270% 860 155.20 519 825 355 765 907)4 179 315 469 646)4 140 138)4 67 162 154% 150)4 137)4 315 133 147 205 236 512 143 82% 91)4 91)4 102)4 89% 130)4 opening 25/4 111% 137)4 369)4 143.70 138)4 160% 153% 152 137% 146)4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 3