Herinneringen in Hiroshima De MAAN is radio-actief BASTOS Vervroeging verkoopuur vers brood bepleit Gunstig jaar voor Centrale Coöp. Boerenleenbank Soepelheid in leiding en delegatie van groot belang NIEUW BANKPALEIS IN EINDHOVEN NIEUW-ENGELANP Reisbrief van Bernard Spieler Stabilisatie van Canadese dollar Bakkerspatroons richten zich tot Tweede Kamer Vaagheid en behoedzaamheid vervetal 19 AMERIKANEN TEGEN JAARSTUKKEN UNILEVER l^sterl Verf an Ifettewinkel k... prachtig en... die goeie jonge 7.SO DONDERDAG 3 MEI 1962 PAGINA 15 'n Sportcolbert mag in Uw garderobe niet ont breken. Wij brengen in onze collectie o.a. Schot se tweed en lichtgewicht colberts in prijzen v.a 88.- Blazers v.a. 88.- PANTALONS: Trevira met wol v.a. 48.- Kamgaren v.a. Dacron met wol ROTTERDAM AMSTERDAM CONCERTREIS DOOR JAPAN Koers vastgesteld op 92\ Am. dollarcent Sportflitsen on vergelijkelijk Ronde van Nederland Definitief uitgesteld Wegens moeilijkheden met de sponsors Grazcyk de snelste van de kopgroep In de Ronde van Spanje Uw kinderen hebben behoefte aan BerlijnPraagWarschau N ij dam achtste in de eerste etappe Behoedzame start in kandidatentoernooi Japans hotel PSV-er Renders bij centrale training die goeie ouwe (met de baard) 9i05 een heerlijke thee een lekkere koffie wordt bereid met SPA REINE (Advertentie) CLOTHING KORTE HOOGSTRAAT KONINGSPLEIN TOKlO, 23 april Ook na het concert in de Public Hall in Hiroshima onder leiding van Bernard Haitink bleken twee toegiften nie. Idoende om het publiek te bewegci, de zaal te verla ten. Tenslotte moesten de lichten boven het podium worden gedoofd om aan de eindeloze bijvalsbetuigingen van de concertbezoekers een einde te maken. Hiroshima. NoodloWde stad, waarboven de eerste atoombom werd afgeworpen. Met zeer ge- haar eenvoud. Wat kleine, zeer lage tafeltjes, een bakje voor bloemstuk- jes, werkdozen van Japans lakwerk voor dagelijks gebruik. Voor het slapen gaan worden matrassen op de grond uitgespreid en 's morgens weer in kasten opgeborgen. Et kleine maar zeer mooi betegelde badkamer behoort tot de onontbeer lijke behoeften van de Japanse be volking. Na bovengenoemd concert beleefde het orkest nog een aangename ver rassing in de vorm van een gezamen lijke „Sukiyaki"-maaltijd, een vlees- mengde gevoelens staat men voor bet gedenkteken, dat word opge dicht ter herinnering aan dit zeer "rampzalige i,..ment uit de geschie denis der mensheid. Voodit zoge naamde „Memorial Cenotaph" koes mei. de plaats zodanig, dat men, e~ doorheen ziend, de ruïne van het Bebouw ontwaart, waarboven de bom tot ontploffing kwam. Als een nagedachtenis wordt deze ruïne door de Japanners onberoerd gela ten. Behalve wat bomen, die de ka- tastrofe overleefden, is ei niet veel meer dat van de ramp getuigt. Overal zijn nieuwe gebouwen ver dezen en in één daarvan, het Pence Memorial Museum, opt zricht in een stijl die aan le Corbusier doet denken, heeft men dez< schokkende Bebeurtenis en haar gevolgen in diuchter feitenmateriaal verzameld. In H:-oshima heerst, als overal in Japan, een ongekende bedrijvigheid. Opvallend is de opgewekt' sfeer ban de Japanse bevolking. gerecht, dat gedurende de maaltijd op stoven wordt warm gehouden. Voor iedere gast was er een seveuse aan zijn zijde, die de schotels aanvulde zodra daaraan behoefte was. Het hele ge zelschap in kimono's gehuld op kus sens aan zeer lange lage tafel heeft aan deze maaltijd de eest prettige herinneringen bewaard. WASHINGTON, 3 mei (DPA) Ame rikaanse geleerden hebben voor de eer ste maal bewezen dat de maan radio actief is. Hierdoor wordt een nieuw vraagstuk gevoegd bij de vele, die in verband met ruimtevaart nog nader on derzocht moeten worden. Het hoofd van de Amerikaanse com missie voor ruimte-onderzoek, dr. Ri chard W. Porter, heeft dinsdag meege deeld dat een raket met een gevoelige geiger-teller zogenaamde secondaire röntgenstraling van de maan heeft p- gevangen. Deze straling ontstaat tenge volge van de voortdurende kosmische ultra-straling van de zon en de ver ver wijderde sterrenstelsels, die ook de maan treft. Dr. Porter zei verder dat de Ame rikaanse weersatelliet Tiros III meer dan. vijftig tropische stormen bóven de ocea nen ontdekt heeft. Daaronder waren eni ge pas ontstane orkanen. Bovendien is vastgesteld, dat minstens drie verschil lende soorten micro-organismen in het luchtledige van de kosmische ruimte kunnen blijven leven, waarmee de theo rie dat het leven zich van de ene pla neet naar de andere kan verplaatsen wordt gesteund. De commissie voor het onderzoek van de ruimte (Cospar) houdt momenteel in Washington haar eerste internationale bijeenkomst. Geleerden uit achttien lan den nemen hieraan deel. OTTAWA, 3 mei De Canadese mi nister van Financiën, D. Fleming, heeft bekendgemaakt, dat de wisselkoers van de Canadese dollar is gefixeerd op 921/! Amerikaanse dollarcent, de laagste sinds Canada in september 1930 over ging tot een „zwevende" wisselkoers. De nieuwe koers is onmiddellijk van kracht geworden. Het I.M.F. had er bij Canada op aan gedrongen een vaste wisserkoers vast te stellen en in de verklaring van Fle ming wordt gezegd, dat de nieuwe koers is vastgesteld ;n samenwerking met het Internationaal Monetair Fonds. Door dit besluit eindigt een periode van bijna twaalf jaar waarin de wis selkoers zwevend was en de waarde van de Canadese dollar tot stand kwam onder invloed van vraag en aanbod op de markt. De nieuwe koers betekent, dat de Canadezen 1,08 dollar zullen moeten betalen voor elke Amerikaanse dollar. Verwacht wordt, dat de verlaging van de wisselkoers de inkomsten uit ex port krachtig zal doen toenemen en in voer nog verder zal tegengaan, door dat de importprijenen, in Canadese dol lar, hoger worden. Onder de regelingen van het Interna tionale Monetaire Fonds zal het valuta fonds van de Canadese regering op de markt moeten interveniëren door het kopen of verkopen van Amerikaanse dollars om er voor te zorgen, dat de wisselkoers geen grotere schommeling vertoont dan een punt naar beide zij den van het peil van 92«/s cent. De Nederlandse amateurwielrenner Dieperink is als eerste geëindigd in een internationale wegwedstrijd over 100 km. die in Frefath is gehouden. Hij legde de afstand af in 2 uur 48 min. Nadat Barcelona zich reeds kwalifi ceerde, heeft thans ook Valencia zich geplaatst in de finale van de voetbal beker der jaarbeurs-steden. Het Schotse voetbal-elftal heeft gis teravond in Hampden park in Glasgow met 3-2 verloren van Uruguay. (Advertentie) as.&Mii SS CIGARETTES Ff.» IMPORT LÉGËRES of HAVANE DEN HAAG, 3 mei In een adres aan de leden van de Tweede Kamer hebben De Nederlandsche vereniging van werkgevers in het bakkersbedrijf", „de vereniging van christelijke werk gevers in het bakkersbedrijf" en „de Nederlandse vereniging van coöperatie ve werkgevers" er hun teleurstelling over uitgesproken, dat in het wetsont werp tot wijziging van de arbeidswet 1919 geen wijziging wordt voorgesteld van artikel 35 lid 6 betreffende het ver voeren en verkopen van vers brood. Het handhaven van het verbod om (Advertentie) O VAT 69 1VA IMP. OUD HAARLEM CO O <0 C/5 AMSTERDAM, 3 mei De Ronde van Nederland 1962 gaat definitief niet door op de door de UCI goedgekeurde datum van 10 tot en met 17 mei. De stichting Eurosport, de organisatrice, heeft om velerlei redenen dit besluit moeten nemen. Het niet inschrijven van de meeste prominente Nederland se profrenners en moeilijkheden met de „sponsors" voor de dagelijkse avondshows zijn de voornaamste rede nen geweest voor het uitstel. Het niet doorgaan van de ronde in mei bete kent niet, dat de stichting Eurosport zich geheel heeft terug getrokken. De heer Van Oest, directeur van de stichting zal binnenkort met de KNWU de mogelijkheid onder ogen zien de ronde vier maanden later te laten door gaan, n.l. van 6 tot en met 12 september. Mocht de stichting tot overeenstem ming komen met de KNWU dan zal deze de nieuwe datum aan de UCI ter goedkeuring moeten voorleggen. vers brood vóór negen uur 's morgens te vervoeren en vóór tien uur te ver kopen stelt de bakkerij voor ernstige moeilijkheden van economische zowel als van sociale aard. aldus adressan ten. „Uit verscheidene onderzoekingen is gebleken dat de consument in het alge meen verlangt dat hij zo vroeg moge lijk, althans vóór de lunch, vers brood heeft ontvangen. Bij de verkoop van brood neemt de broodbezorging een be langrijke plaats in. Het verlangen naar vroegtijdig vers brood door het publiek, stelt de brood'bezorging derhalve voor moeilijkheden, waaraan slechts door het maken van hoge kosten geheel of ten dele kan worden tegemoet gekomen." Adressanten stellen dat slechts door vervroeging van het verkoopuur van vers brood en de daardoor verkregen verruiming van de voor de distributie beschikbare tijd een ontkoppeling van de functie bakker-verkoper zou kun nen worden verkregen, zodat de werk nemers in het bakkersbedrijf ofwel uit sluitend in de bakkerij produktiewerk- zaamheden ofwel uitsluitend in dag- arbeid distributiewerkzaamheden ver richten. De invoering van de ploegen dienst zou dan ook aan het met dis tributie belaste personeel ten goede komen. Zonder wijziging van de huidige rege ling in de broodbakkerljparagraaf is er vrijwel geen oplossing van het probleem van de werktijdverkorting op zaterdag mogelijk. Adressanten wijzen bakloze of bezorgloze zaterdag af. De drie verenigingen stellen dat door het uur van vervoer en van verkoop voor de eerste vijf dagen van de week eerder te stellen, namelijk op 8.30 res pectievelijk op 9 uur, in belangrijke mate aan de bezwaren zou worden tege moet gekomen, zonder dat daarvan on gunstige repercussies van ernstige om vang behoeven te worden gevreesd. Op zaterdag zou het vervoer om 7.30 uur en de verkoop van vers brood om 8 uur mogelijk dienen te worden ge maakt, aldus adressanten. CARTAGENA, 3 mei De Frans man Grazcyk heeft gisteren de zesde etappe van de Ronde van Spanje ge wonnen. In de eindsprint van de 156 kilometer lange rit van Benidorm naar Cartagena versloeg Grazcyk een groep je van acht renners. De Italiaan De- filippis veroverde de tweede plaats en Stablinski de derde. In het leiders groepje bevonden zich ook de Neder landers Van der Steen en Knops, die resp. als zevende en achtste finishten. De plaatsen van de overige Neder landers waren: 19. Westdorp, 31. Stol- ker, 32. Geldermans, 6'3. Coehorst, 67. Stevens, 70. Van der Horst. De Limbur ger Steuten staakte de strijd. De Ier Elliot behield de leiding in het alge mene klassement. (Advertentie) schoenen die flink steun geven. Uw keuze ligt voor de hand Salamander schoenen zijn een wetenschappelijk verantwoord schoeisel dat soepel is en steun geeft. Redelijke prijzen, Salamander kwaliteit BERLIJN, 3 mei De Russische renner Tcherepovitsch heeft gisteren de eerste etappe '/an de wegwedstrijd Berlijn-Praag-Warschau gewonnen. Hij versloeg in de eindsprint van de 116 kilometer lange rit rond Berlijn een groep van zes renners, van wie de Belg Hellemans de tweede plaats ver overde. De Pool Zielinski werd derde. De tijd was 2 uur 38 minuten en 36 seconden. Nijdam was de best geplaat ste Nederlander, hjj ging ruim een mi nuut na de winnaar als achtste over de eindstreep. Advertentie) DE OLVEH voor Uw levensverzekering. Uit drie recente jaarverslagen spat ten de visies van deskundigen op onze economische toekomst als een stuk vuurwerk uiteen tegen de dicht- bewolkte avondhemel. Een fraai schouwspel, dat de blikken echter meer verblindt dan vermiimt. Onheilspellend klinkt bet geluid van de president van de Nederland sche Bank als hij zich afvraagt of wij met de snelle verhoging van de loon kosten niet reeds onze concurrentie- marge ten opzichte van het buiten land versnoept hebben. Minder pes simistisch is het Centraal Sociaal Werkgeversverbond als het consta teert. dat van een depressiementali teit in 1962 bepaald geen sprake mag zijn. Pessimistisch noch optimistisch blijkt het Nederlands Katholiek Werk geversverbond te willen zijn als het de vraag, of wij in de E. E. G. wel licht nog steeds een goedkoopte-ei- Iand zijn, tot object van onderzoek wil maken. Eèn ding wordt hieruit tenminste duidelijk vaagheid en behoedzaam heid heersen alom. Dat is overigens geen onbekend verschijnsel. Wie de economische deskundigen en belang hebbenden in hun gedragingen volgt, weet hij voorbaat waarmee zij zich occuperen als conjuncturele festijnen naar hun einde neigen. Met katers en met mosterd na de maaltijd. En met zeer veel drooggevallen koffiedik. IIIIIIIIIIIIHIIIIIIIItMlllllllllllllHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIUHIII WILLEMSTAD, 3 mei Woensdag avond is in Willemstad (Curagao) de eerste ronde gespeeld van het kandida ten schaaktoernooi, waarvan de win naar het recht heeft Botwinnik uit te dagen. Het toernooi duurt tot eind juni. De resultaten waren: Keres (Rusland) dr. Filip (Tsjechoslowakije) M14 Kortsnoy (Rusland)Geiler (Rusland) Benkoe (Ver. Staten)Fischer (Ver. Staten) afg.; Petrosjan (Rusland) Tal (Rusland) afg. (Advertentie) De Westerse beschaving gaat er hier en daar nog hand in hand met oude Japanse gebruiken. Zo kon het ge beuren dat een grote groep orkestle den was ondergebracht in een nieuw, maar in Japanse stijl ingericht hotel. **et werd een bijzonder plezierige ervaring en de kans om ich naar de "japanse gewoonten te voegen wordt ?.0°r de meesten gretig aangepakt. v°lgens oud Japans voorschrift mag men een huis, een hotel, een tempel, met schoenen aan betreden. Bij ,e. ingang staan voor iedere bezoeker ®ltPpers klaar en hij moet zijn schoe nen daar achter laten. Met de slippers van loopt men door het hotel tot aan ®.e kamerdeur. Om de fijngevlochten peten matten, waarmede de kamer- fL°er is bekleed, niét te beschadigen, ®°Pt men daar op kousevoeten. De matten zijn van een zacht veren*- nderlaag voorzien. De inrichting van een Japanse hamer is bijzonder verrassend door (Advertentie) DEN HAAG, 3 mei Bondscoach Elaf e tlAAlj, 3 mei B aw Schwartz heeft Renders van PSV uitgenodigd voor de centrale van^kandidaten voor het Ne- BLANKENHEYNI ROTTERDAM, 2 mei - Hoe geven I |msel dat in onze gehe^org^nisati^ een wij temidden van de onstuimige ont-1 g^este leden van de raad van be- wikkelingen in de wereld op de meest stuur verantwoordelijk zijn doelmatige wijze leiding aan een om vangrijke geschakeerde en wijdver takte onderneming als de onze, zo vroeg de heer F. J. Tempel, voor zitter van de Raad van Bestuur van Unilever, zich tijdens de jaarvergade ring af. Voor alles moet de organi satie soepel gehouden worden. Want alleen bij een voldoende aanpassings vermogen kunnen wij de geboden kansen aangrijpen en de snelle ont wikkeling van de samenleving bij houden of zo mogelijk vóór zijn. Hierbjj moet men in het oog houden, dat de ongeveer 500 dochterondernemin gen die in meer dan 50 verschillende landen werkzaam zijn, uiteindelijk alle ressorteren onder de twee moedermaat schappijen Unilever N.V. en Unilever Limited, die als één eenheid worden bestuurd. Aan het hoofd staat de raad van be stuur die verantwoordelijk, is aan de vergadering van aandeelhouders. Het behoeft geen betoog, dat een raad van bestuur die 24 leden telt, te groot is om dê dagelijkse zaken snel en doeltref fend af te handelen. Dit probleem wordt opgelost door delegatie, een be- van I voor een bepaald onderdeel of aspect van de lei ding onzer onderneming, benoemt de raad jaarlijks uit zijn midden een com missie van gedelegeerden, die tot taak heeft de verschillende onderdelen van het bedrijfsbeleid te coördineren en daartoe met omvangrijke bevoegdhe den is uitgerust. Voor het vlot en doelmatig functio neren van een onderneming zijn goede communicatie en een voortdurende doorstroming van gegevens noodzake lijk", aldus spreker. „Communicatie be tekent een verkeer in twee richtingen: het doorgeven van informatie van de periferie naar het centrum is ven be langrijk al: de beweging in tegengestel de richting. Bij de mummieficatie ver gen vooral het verstrekken van informa tie en het doorgeven van genomen be slissingen naar beneden bijzondere aan dacht. Men moet zoveel voorstellings vermogen hebben, dat men het toneel van actie kan zien zoals de man het ziet die er middenin staat. Wij moeten er zorg voor dragen, dat onze leidende functionarissen voldoende afweten van de algemene gang van zaken, opdat zij niet tegen de stroom van het alge meen beleid inroeien." ROTTERDAM, 3 mei Voor het eerst in de geschiedenis van Unilever zijn de jaarstukken niet met algemene stemmen goedgekeurd. In de jaarlijkse vergadering van aandeelhouders van het margarine-concern gaf één der aandeel houders, die als gemachtigde van 3.528 houders van New York shares optrad, te kennen, dat negentien Amerikaanse aandeelhouders zich niet met de jaar stukken konden verenigen. Deze negentien „shareholders" ver tegenwoordigden een kapitaal van 1 59 320 en konden 2.966 stemmen uit brengen. De jaarstukken werden dan ook met' deze stemmen tegen aanvaard. Vóór stemden 22.284.238 stemmen. Op grond waarvan deze 19 Ameri kaanse aandeelhouders tegen de jaar stukken waren kon niet worden mede gedeeld, aangezien dit niet in de vol machten was vermeld. Slechts één aan deelhoudster had op haar volmacht ge schreven „If you want me to vote for the balance sheet, please include it next time". De voorzitter betreurde het uiter aard dat dit maal van de goede ge woonte bij Unileyer moest woroen af geweken om de jaarstukken met alge mene stemmen te aanvaarden. Dit te meer, omdat elke opgaaf van redenen ont brak. Wat de opmerking van de ene aandeelhoudster betreft, merkte de heer Tempel op, dat zulks op een misver stand moest berusten, aangezien de Amerikaanse aandeelhouders allen het jaarverslag toegezonden krijgen. Of, al dus de heer Tempel, het moet haar ont gaan zijn, dat de balans in het verslag is opgenomen Naar aanleiding van een enkele vraag werd medegedeeld, dat het wel zeer de vraag is of de vennootschap in Ghana belasting moet betalen, die te relateren is aan de winst van de United Africa Group dan wel aan de winst van Uni lever. Deze kwestie is nog in studie. (Advertentie) EINDHOVEN. 2 mei Voor de Co- operatieve Centrale Boerenleenbank is 1961 een belangrijk jaar geweest. De sterke stijging van de toevertrouwde gelden werd overtroffen door de toene ming van de uitzettingen. De aantrek kingskracht van de boerenleenbank als spaarinsteHing is door de Invoering van de nieuwe spaarmethoden de laatste jaren verder vergroot. Voor de eerste maal heeft de Coöpe ratieve Centrale Boerenleenbank een gecombineerde balans van centrale bank en aangesloten banken gepubli ceerd. De cijfers zijn daarmee vergelijk baar met de handelsbanken. Daaruit blijkt dat de totale toevertrouwde mid delen in 1961 bij centrale en plaatse lijke banken tezamen zijn toegenomen van 1.757,2 min tot 2.038,4 min. Ter- mijndepositos maken hiervan 358,9 mlr. uit (v.j. 262,4) spaargelden 72 pet van het toaal of 1.482,1 min (1.321.3) en creditsaldi in rekening courant ƒ197,4 min (173.5). Men beschikt over liquide middelen tot een bedrag van ƒ58,8 min (69,9) Op korte termijn is 243,5 min (179,4) in overheidspapier uitgezet. Effecten staan te boek ad 487,7 min (450,2). Het zijn vrijwel alleen obligaties. Op lange termijn is aan provincies en ge meenten 223,6 min (227,4) geleend. Hypothecaire credieten zijn verleend tot 'een bedrag van 665,8 min (535,5) en andere credieten rot een bedrag van 446,6 min (375,3). Daarmee is ook door de boerenleen banken de norm voor de kredietverle ning, zoals die door de Nederlandsche Bank is vastgesteld, overschreden, zo dat strafdeposito moet worden aange houden. De balanstelling is 2.178,8 min groot. (1.879). Hiervan maken de reserves 59,9 min (53,7) uit. De gecombineerde verlies, en winst rekening toont baten uit rente ad 29,9 min (25,5 min) en uit provisie in tegenstelling tot de handelsbanken een te verwaarlozen post ad 2,9 v.j. 2,7) min. De bedrijfskosten gaven in 1961 een toename van 13,6 min tot 15,8 min te zien. Na een voorziening be- lastingen ad 4,8 min (4 min) komt de winst op 4,3 min (4 min) uit. Voor de stijging van de toevertrouwde middelen kunnen de financiële resulta ten van de landbouw niet als doorslag gevende factor worden aangewezen. Veeleer is het een weerspiegeling van de algemene stijging van het welvaarts- niveau van de Nederlandse bevolking. In de steden oefenen de Eindhovense boerenleenbanken een steeds grotere aantrekkingskracht op de spaarders uit. Terwijl de spaargelden bq de boeren leenbanken, die op het platteland ge vestigd zijn, aangroeiden met 11 pro- cent, was de toeneming by de banken van het verstedelijkte platteland 14 pro cent en bij die in de steden zelfs 19 pro cent. Van de vier traditionele groepen spaarbanken (Boerenleenbanken van Utrecht en Eindhoven, de Spaarbank- bond en de R.P.S.) is de stijging van de inleggingen verhoudingsgewijs bij de Eindhovense banken de laatste jaren het sterkste geweest. Telt men hierbij de spaargelden die bi) de handelsbanken terecht kwamen, dan blijkt de Eindho vense groep zijn plaats gehandhaafd te hebben. De R.P.S. heeft het meeste ter rein verloren. De grpei is er bij de volgens inmiddels wel wat uit. Het streven is om een io groot moge- 'vel*1 quT 'openingst'ijden°"als qua w'erk- -1?6Ser van Eindhoven, ir. H. B. J. Witte, heeft vanmiddag tijdens d* zaamheden. Er worden In vele banken Jj'adering van de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank in Eindhoven een reeds beleggingsadviezen gegeven, ter- maquette onthuld van het nieuwe bankpaleis voor deze organisatie. Dit 55 meter wijl ook de aan- en verkoop van effecten noge, 5b meier brede en 62 meter diepe kantoorgebouw zal twee kelderverdiepingen, en vreemd geld verzorgd worden. Een twee faagbouwverdiepingen en tien torenverdiepingen 1-llen. Het zal in 1966 grote plaats neemt het glroverkeer door f eed kunnen zijn en dar werkruimte aan meer dan 1000 mensen bieden. Drie middel van de centrale boerenleenbank verdiepingen zullen als kantoren aan derden worden verhuurd. De totale bouw- in. Bij de opleiding van personeel wordt kosten zullen naar schatting 16 miljoen bedragen. Hiervan is reeds een deel mét deze facetten rekening gehouden, gereserveerd. Het gebouw is gesitueerd aan de Noordboulevard achter het station Meer en meer ontwikkelen de bij Eind- van Eindhoven bij het ontworpen Noorder stationsplein. Het zal vrij dicht bij de hoven aangesloten banken zich tot han- in daubouw zijnde blokken van de technische hogeschool liggen op een knooppunt délsbanken zij het aangepast aan de van in- en uitvalswegen. Ruime parkeergelegenheid in en om het gebouw zal specifieke 'omstandigheden, waaronder aanwezig zijn alsmede een drive-in-kantoor voor kleine bankzaken van automo- deze banken werken, bilïsten en moeders met kinderwagens. spaarafdelingen van de handelsbanken volgens de Eindhovense Boerenleenbank

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 15