Geanimeerde stemming bij voortreffelijk diner Hoge gasten vertrokken Mortiervuur en bomaanslag OAS-offensief op moslims in Algiers Honderdtien doden, triest dag-record voor Algerije GELEIDE PROJECTIELEN VOOR INDONESIË? Soebandrio zal Rusland wijzen op ,N avo-wapens' in N.-Guinea Onzalig voorstel GEEN STRAFSCHOP VOOR REAL Duizend gulden voor machinist Tien mille voor goed idee weer DE JONGENS" WAREN ER vrijetijdsverf kwaliteïtsverf Opnieuw kernproef Christmas-Eiland SPAANSE STAKING BREIDT ZICH UIT Het weer Het weer in Europa DONDERDAG 3 MEI 1962 86ste JAARGANG No. 31120 AMSTERDAM, 3 mei Het glorieuze feest van ons vorsten paar en zijn gasten is voorbij. Vannacht hebben koningin Juliana en prins Bernhard tijdens een informeel bal op het m.s. „Oranje" afscheid genomen van hun vrien den, van wie vanmorgen de mees ten hun land hebben verlaten. Als we hier informeel schrijven be doelen we zeker niet een onder onsje in intieme kring. Ons zil veren bruidspaar nam afscheid op grootse wijze. Ongedwongen Studenten-gasten Glorieus moment op de derde dag van de viering van het zil veren huwelijksfeest van ko ningin Juliana en prins Bern hard: de „Oranje", met aan boord het zilveren bruidspaar en drie van hun kinderen en alle vorstelijke gasten vaart de haven van Amsterdam uit. Onder: Het zilveren bruidspaar op de dansvloer tijdens het galabal. (Voor fotoreportage zie pag. 3) EEN PRODUKT VAN DE SIKKENS GROEP PRINS BERTIL IN DEN HAAG ALGIERS, 3 mei (Rtr.. A.F.P.) Gisteravond werden zes of zeven mortiergranaten op de mohammedaanse wijk Belcourt van de Algerijnse hoofdstad afge vuurd. Het vuren duurde ongeveer een kwartier. Een uur tevoren was een Europese vrouw door mohammedanen ontvoerd en naar de wijk Belcourt gebracht. De Arabieren zeiden gisteravond dat bij de bomontploffing in een auto in de haven van Algiers, waarvan gisteren in een deel van onze op laag reeds melding kon worden gemaakt, dertig mohammedaanse doden zijn gevallen. De Franse functionarissen zeiden dat er acht doden en honderd gewonden zijn, maar de Arabieren hebben hun gewonden meegenomen naar hun eigen noodziekenhuizen in hun wijken, zodat geen nauwkeurig cijfer kan worden gegeven. Veel van deze gewonden zullen de aan slag waarschijnlijk niet overleven. De bom was in een auto verbor gen, die bij het arbeidsbureau aan de haven stond, en ontplofte tus sen ongeveer 1500 havenarbeiders die in de rij stonden voor werk. Na de ontploffing ontstond een paniek, waarbij een Europeaan werd vermoord. Slaat van oolog uitgebreid WASHINGTON, 3 mei (Rtr., A.F.P., U.P.I.) De Amerikaan se commissie voor atoomenergie en het ministerie van defensie hebben gisteravond bekendge maakt dat in het gebied van het eiland Christmas in de Stille Oceaan opnieuw een kernproef in de dampkring is genomen. De bom was door een vliegtuig uitgewor pen en ontplofte om zeven uur gistermiddag. De kracht van de ontploffing stond gelijk aan die van een miljoen ton t.n.t., w <t. „van de lage megaton-klasse" werd genoemd. Het is de derde proef van de lopende serie. De voorgaande explosies zouden een sterkte van 100.000 en 500.000 ton t.n.t. gehad hebben. Het is een wel heel simpele voorstel ling van zaken wanneer men bet doet voorkomen alsof er nu nog maar even gepraat behoeft te worden met de onderwijswereld om een beter wets ontwerp uit de bus te doen komen. Er bestaat ten opzichte van de Mam moetwet geen mening van „het" onderwijs: er zijn om zo te zeggen duizend onderwijsmeningen. Daarom zal geen minister en geen Kamer het ooit met „bet onderwijs over deze zaak eens worden. REGEN- EN TWEEDJASSEN Voor moeder natuurlijk een tas van....... Met bal op „Oranje" sluit bruiloftsfeest Het vlaggeschip van de maatschap pij Nederland werd in enkele dagen om getoverd tot een drijvend paleis. Vier honderdvijftig bemanningsleden hebben er voor zorg gedragen, dat alle gas ten in de vele luxueuze salons op hun wenken werden bediend. We bedoelen echter wel met informeel dat het gala bal geen plechtstatig feest met vele protocollaire voorschriften is geworden. De dames waren gekleed in cocktail toilet en de heren in smoking. De eer sten wisten echter ook nu weer alle bewondering voor zich op te eisen. Ko ningin Elizabeth van Engeland was ge kleed in een zeer bijzondere creatie van goud brocaat. Alle ogen richtten zich op prinses Beatrix die gekleed was in een toilet van bleu velours met zil ver brocaat. Koningin Juliana ver scheen bij het schip in een zware man tel van zwart satijn. Keizerin Farah Diba, die zich waarschijnlijk de kou de middag op de Keukenhof herinnerde was gehuld in een nertz bontmantel. Koningin Fabiola van België droeg een paarse uitstaande robe met eer. her melijnen stola. Wij noemen hier slechts enkelen, maar allen samen vormden de dames een gezelschap van stralende schoonheid, zoals wellicht nooit tevoren op een Nederlands schip te zien was. Tegen half zeven arriveerden gis teravond als eersten koningin Julia na en prins Bernhard bij de „Oranje", die gemeerd lag aan de Sumatraka- de, om hun gasten te kunnen ontvan- fen. Zij gingen door een erehaag van adetten over een overkoepelde loop plank naar het schip. Daarna volgden al spoedig de hoge gasten. Kort voor zeven uur werden de tros sen van het schip los gegooid waarna, klokslag 7 uur het vlaggeschip zijn unie ke en luisterrijke tocht begon. Het es corte te water bestond uit acht sleep boten en enkele politieboten, a. een speedboot, de eerste van de waterpoli- tie. Op de Sumatrakade marcheerde de marinierskapel vrolijk musicerend met het schip mee zover het kon. Alle sche pen van de maatschappij Nederland waren gepavoiseerd. Rondom de Oce aanreus voeren enkele kleine bootjes. Een opvallend groot aantal journa listen en persfotografen staarde het schip na. Het hoogtepunt van het zil veren huwelijksfeest van koningin en Prins aan boord werd slechts bpge- woond door enkele persvertegenwoordi gers, fotografen en een verslaggeefster van de Nederlandse Radio Unie. Deze beperking werd gemaakt, omdat het va rende feest een strikt privé-karakter draagt. De feestavond aan boord van het schip is er een van koningin en Prins persoonlijk en zij hadden dan ook de wens te kennen gegeven net feest privé met hun gasten te vieren. De Persvertegenwoordigers gingen m Uitluiden weer van boord. In de met donkerbruin teakhout be klede lounge, waar een pianist rusti ge muziek ten gehore bracht, ver drongen de gasten zich reeds gauw in de voorzijde van de zaal, waar ze door de grote ramen konden genie ten van het weidse uitzicht over het overigens grauwe IJ. Talloze schepen begeleidden de „Oranje" met loeiende sirenes. In de hoeken van de lounge waren in zacht gouden, blauwe en oranje kleuren de wapens van het huis van Oranje-Nassau aangebracht. Terwijl de stemming steeds geani meerder werd en de Chinese bedien den met de fijnste cocktaildranken af en aan bleven lopen, naderde de tijd Voor het diner. Intussen voer de „Oranje" statig langs de gepavoiseerde schepen het grijze IJ op en daalde de lange stoet van gasten van het vorstelijk bruidspaar ai langs de nauwe trappenhal twee dekken naar beneden, waar in de dinerzaal op het B-dek vierentwintig ronde tafels voor het diner waren aangericht. Tegen acht uur werden de gasten aan boord van de „Oranje" via de om roep er van op de hoogte gesteld, dat het schip in verband met de weersom standigheden geen zee zou kiezen. De „Oranje" bleef in de grote Noorder- sluis te IJmuiden liggen. Deze sluis was speciaal voor het schip gereser veerd. Zoals heel het feest van deze avond, speelde ook het diner zich in een volko men ongedwongen sfeer af. Het proto col scheen er hoegenaamd niet aan te pas te komen, en aan alle tafels heerste duidelijk een zeer opgewekte stemming. Het schip had inmiddels het Noord zeekanaal bereikt en werd omstuwd door vreugdekreten in allerlei tonen. De zachte muziek, waarmee een Klein or kest het diner begeleidde werd af en toe overstemd door de fluiten van de sleepboten, die een eindweegs met de „Oranje" waren opgevaren om na het strijken van de vlaggen rechtsomkeert te maken. Langs de oevers van het ka naal zag men alom mensen, die de gas ten wilden toewuiven. Om tien voor half tien werd het grote sluizencomplex in IJmuiden bereikt en voer de „Oranje' langszij de stille kade, waar slechts een enkele hofauto was opgesteld. Hier wachtten de nieuwe gasten: 180 studenten, vrienden en kennissen van de prinsessen werden aan boord genomen om de feestvreugde met jeugdige geest drift te vullen. Koningin en prins en prinsessen verwelkomden de schare in de „Cinema lounge" van het schip waar de flarden papier en guirlandes van de zoldering hingen, als ware het carna val. Italiaanse muziek klonk weldra op en voor de rest van de avond werd de „Oranje" in een vrolijk danspaleis her schapen. Het diner was om kwart voor tien ge ëindigd. Koningin Juliana en prins Bern- hard togen spontaan naar chef-kok G. T. Scholte, maitre d'hötel W. van der Wijs en hoofdstewardess mej. A. Van- hauten, om hen te bedanken voor de grandioze maaltijd, waarvan vooral het slot veel indruk op de gasten had ge maakt. Fotografen en cameralieden kregen in beide balzalen ongeveer vijf minuten de gelegenheid opnamen te maken. Daarna moest de pers verdwijnen. De leden van het koninklijk gezin, omringd door een keizer en een keizerin, koningen en koninginnen, prinsen en prinsessen, hertogen en hertoginnen, graven en gra vinnen, bleven tot na middernacht ge- anmeerd op de dansvloer. Het ba! werd omstreeks half één onderbroken voor een souper en daarna voortgezet. De goochelaar Fred Kaps heeft bij zijn optreden zeer veel succes ge oogst. Hij heeft met zijn prestaties telkens hartelijk applaus uitgelokt. 77 Was prinses Irene bij het be treden van de Oranjebang, dat de fotografen, die in een kooi langs het schip bengelden, zeeziek zouden wor den, ook de Koningin toonde zich vol belangstelling voor hen. Toen de gas ten zich na de cocktailparty naar de dinerzaal begaven, moesten ze drie trappen afdalen. De lange lange rij van paren werd geopend door de Koningin en de Prins. Onderaan de trap bleef de Koningin even staan, draaide zich om en vroeg aan functio narissen van de R.V.D.; „Waar zijn de jongens nu?" Nauwelijks had de vorstin deze vraag gesteld, of één verdieping lager flitsten de tv-lampen aan en zetten de fotografen zich schrap- Zo was ons vorstenpaar, dat de af gelopen drie dagen bijna voortdurend omgeven is geweest door een grote schare binnen- en buitenlandse foto grafen, toch weer gerustgesteld „De jongens" waren er. (Advertentie) DEN HAAG, 3 mei De Zweedse prins Bertil, vertoefde vandaag in Den Haag. De Zweedse ambassadeur, de heer Brynolf J. Eng, bood in het ambassadegebouw een lunch aan ter ere van de hoge gast. Mede zaten aan minister-president prof. J. E. de Quay, de grootmeester honorair van de ko ningin, gep vice-adm. N. A. Rost van Tonningen, voorts de voorzitter van de Eerste Kamer, de secretaris-generaal van het departement van Buitenlandse Zaken, de thesaurier-generaal van fi nanciën en drs. E. H. van der Beu gel, pres-directeur der K.L.M. Indonesië De militaire autoriteiten hebben wederom een verschijningsver bod opgelegd aan het blad van de com munistische partij „Harian Rakjat". Als reden werd opgegeven een artikel in het blad waarin kennelijk onwettige occupanten van landerijen werden aan gemoedigd, zich te verzetten tegen de verwijdering door de sterke arm. (Rtr) (Van SCHIPHOL, een onzer verslaggevers) 3 mei Koning Olaf V van Noorwegen was de eerste hoge gast, bij het zilveren huwelijksfeest van het koninklijk paar, die vandaag van hier naar zijn land terugkeerde. Tegen acht uur, een half uur eerder dan aanvankelijk was vastgesteld, ging hij vanmorgen de vliegtuigtrap op en de DC 3 van de Noorse luchtmacht binnen. Weer stond er een gure wind op de luchthaven en er kon ook van daag geen zonnetje af maar de ko ning bleek er niet minder opgewekt onder. Hij werd uitgeleide gedaan door o.a. de Noorse ambassadeur in ons land en de luitenant-generaal Schaper, adjudant van de koningin. De erewacht op het platform was vandaag slechts samengesteld uit leden van de Koninklijke marechaussee, de zelfden die ook dinsdag en gisteren ve le malen door keizerlijke en koninklijke luchtreizigers waren geïnspireerd. De luchtmachtkapel verscheen vandaag niet op Schiphol. Er bleek onder de hoogste gasten een voorkeur te bestaan voor eenzelfde vertrekuur: 11 uur in de morgen. Om echter extra moeilijkheden en drukte te voorkomen had men een schema op gesteld, volgens welk de keizer, koning en koninginnen met een half uur tus sen ruimte zouden vertrekken: de sjah en keizerin Fara Diba om half elf, ko ningin Elizabeth om elf uur en ko ning Boudewijn en koningin Fabiola om half twaalf. Berlijn Na de oprichting van de muur op 13 augustus vorig jaar zijn zeker 21 mensen uit Oost-Duitsland en Oost-Berlijn tijdens de vlucht naar het Westen gedood. Hieronder waren drie vrouwen. Minstens acht mensen zijn tij dens hun vluchtpoging door de grenspo litie aangeschoten en ernstig gewond, zo heeft het Westberlijnse stadsbestuur meegedeeld. (DPA) Het Algerijnse persbureau van het FLN-kabinet meldt uit Tunis dat de Algerijnse minister van voorlichting, Mohammed Yazid, naar, aanleiding van de aanslag gezegd heeft dat de Franse autoriteiten, die met de handhaving van de orde belast zijn, direct verant woordelijk zjjn voor deze meest moor dende aanslag sinds het bestand. „De discipline en koelbloedigheid van het Algerijnse volk hebben ook grenzen. Het respect voor de overeenkomst van Evian betekent niet dat men Algiers en Oran aan de O.A.S.-benden moet over leveren." De mortiergranaten werden afge vuurd van een gebouw by zee en kwamen neer bjj een Arabisch café, een bank en een warenhuis. Troepen grepen onmiddellijk in om demon straties te voorkomen. Later vuurden soldaten op Arabische demonstranten die naar de Europese wijk trokken, waarbij twee mensen werden ge wond. Gisteren werden in Algiers ge middeld drie aanslagen per uur ge pleegd. Voorzover bekend, zijn gisteren in geheel Algerije 110 mensen een on gehoord hoog dagtotaal onder wie 104 Algerijnen, gedood en 147, onder DJAKARTA, 3 mei (AFP) In verband met de reis van minister Soe bandrio wordt in welingelichte kringen gezegd, dat Rusland reeds in februari var. dit jaar heeft toegezegd, aan In donesië geleide projectielen te zullen leveren. Van andere zijde te Djakarta werd verklaard, dat Rusland aan de Indone sische marine reeds onderzeeërs lever de met lanceer-inrichtingen voor gelei de projectielen. Volgens de directeur van de voorzie- ningsdienst van het leger, kolonel Har- tono zal Indonesische artillerie worden voorzien van de geleide projectielen. Dit, samen met de MIG-19 straalvlieg tuigen die Indonesië van Rusland heeft verkregen zou volgens waarnemers de Indonesische aanvalskracht tegen Ned. Nieuw-Guinea, aanmerkelijk vergroten. Bjj zijn vertrek zei Soebandrio, dat hij in Rusland vooral de aandacht zou vestigen op de stroom wapenen en andere versterkingen naar Ned. Nieuw-Guinea, dat verbonden is met een deelgenoot van de NAVO. Deze stroom van „NAVO-wapens" zou een der hoofdpunten hebben gevormd op de besprekingen die hebben geleid tot het zenden van de missie naar Mos kou. Twee leden van de missie-Soebandrio zijn ambtenaren van de economische afdeling van het ministerie van Bui tenlandse zaken. Hieruit is men geneigd af te leiden, dat aan Rusland ook eco nomische steun zou worden gevraagd, den gevraagd. DJAKARTA, 3 mei President Soe- karno heeft gisteren de staat van oor log afgekondigd voor de Kleine Soenda- eilanden en het gebied gesteld onder het commando van het „Mandala"- commando, het oorlogstoneel voor West-Irian". Dit besluit werd genomen op een vergadering van het Indonesi sche opperbevel in het paleis te Dja karta. Daar werd ook besloten, dat de staat van oorlog in de Indonesische ge bieden rondom West Nieuw-Guinea van kracht zal blijven, alsmede in de zee- en lucht-zones aldaar. De staat van oor log voor Djakarta en Soerabaja wordt eveneens gehandhaafd. DJAKARTA, 2 mei (UPI) Tijdens een congres van openbare aanklagers in het presidentiële paleis te Bogor is gisteren aan president Soekarno de ti tel van „Redder van het volk en de staat van de Republiek Indonesië ver- Ie nd. wie 144 Algerijnen, gewond tengevolge van gewelddaden. Alleen in de stad Algiers al verloren 98 mensen, onder wie 92 Algerijnen, het leven en werden 140 personen, onder wie 138 Algerijnen, gewond. Het aantal slachtoffers van een aanval met vuurwapens in de voorstad Saint-Eugène was toen nog niet bekend. ARNHEM, 3 mei De gepensioneer de machinist van de N.S., de heer Roelof van Hasselt, die in de oorlogs jaren de acteur Rob de Vries heeft geholpen bjj de ontvluchting van een joods meisje uit het kamp Westerbork en daarover dinsdagavond in het t.v.- programma „Anders dan anderen" (on derwerp: Rob de Vries) vertelde, heeft van een kijker uit Bussum een bedrag van duizend bulden gekregen, die hij kan besteden aan een vakantiereis. Deze schenker, de heer Caransa, di recteur van een vennootschap, heeft dit bpdrag beschikbaar gesteld uit respect voor de moed van deze machinist. Deze deed in de oorlog dienst op het voedsel- treintje dat ingeschakeld was bij de be voorrading van het concentratiekamp Westerbork. De heer Van Hasselt heeft het ontvluchte meisje en de als machi nist verklede Rob de Vries met dit treintje uit de gevaarlijke zone ge haald. Rob de Vries vertelde gisteravond dat hij naar aanleiding van de uitzending ontelbare reacties krijgt. „Deze vond ik het meest ontroerend". HELMOND, 3 mei De heer J. Ko nings, ploegbaas van de indigo ververij van de Vlisco alhier heeft uit handen van de bedrijfsdirecteur, ir. J. M. Mat- thijsen, een spaarbankboekje met een bedrag van 10.000 ontvangen. Dit was de beloning voor een briljant idee, dat de heer Konings ongeveer anderhalf jaar geleden had ingediend voor het mechaniseren van een bepaald onder deel van zijn afdeling. De uitvoering van zijn idee betekende een enorme besparing van zware en tijdrovende arbeid. Op eenvoudige wijze heeft hij dit probleem tot een oplossing gebracht, aldus de directie. BILBAO, 3 mei (UPI) Gisteren hebben in de Spaanse stad Bilbao tegen de zesduizend scheepsbouwarbeiders gestaakt voor hogere lonen, waardoor het aantal stakers in Noord-Spanje tot ruim zesentwintigduizend is gestegen. De civiele gouverneur van Bilbao liet de betrokken fabriek sluiten en de ar beiders van de terreinen verwijderen. De scheepsbouwarbeiders hebben zich nu gevoegd bij de achttienduizend mijnwerkers in Asturië die de derde stakingsweek zijn ingegaan. Een groot aantal mijnen in noord-Spanje is er door komen stil te liggen, en naar schatting dertigduizend werkwilli gen moesten erdoor thuis blijven. Terwijl Het kamerdebat over de mammoetwet nog niet eens halverwe ge is, beeft een der onderwijsorgani saties het idee gelanceerd om de ver dere behandeling van het wetsont werp op te schorten. Deze suggestie werd gisteren in de Tweede Kamer ook gedaan door mevrouw van So meren van de V.V.D. Haar rede nering is, dat men door amendering het wetsontwerp toch niet goed kan herzien: ergo zou de behandeling geschorst moeten worden voor beraad met de mensen van het onderwijs zelf. Het op grond van dat beraad gewijzigde wetsontwerp zou daarna snel afgehandeld kunnen worden. Een onzalig voorstel. De critici van de Mammoetwet hebben ruim en ruimschoots gelegenheid gehad hun bedenkingen ter kennis van de minis ter en de Kamer te brengen. Het oordeel is nu aan de politici. Schor sing van de verdere behandeling voor „nader beraad' zou alleen maar be tekenen. dat het toch al zo moeizaam verlopende Kamerdebat op de lange baan geschoven wordt. Bij aanvaarding ol verwerping van de Mammoetwet weten we waar we aan toe zijn. Bij schorsing van de behandeling weet men dat voorlo pig niet. Maar misschien is dat juist de bedoeling. (Advertentie) BARTELJOR1SSTR HAARLEM TEL. 13439 LE1DSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL. 223596 Verwachting tot vrijdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Op de meeste plaatsen droog weer met opklaringen en weinig wind. Vannacht hier en daar mist en plaat selijk nachtvorst. Morgenmiddag hogere temperaturen dan vandaag. Vrijdag: Zon: 5.06-20.08. Maan: 5.47-20.28. (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT, 3 mei In de meeste Europese landen blijft het voor begin mei nog belangrijk te koud. In Scandi navië en Midden-Europa werden nog enkele sneeuwbuien gemeld. De koude noordelijke luchtstroom neemt wel in kracht af en tegen het weekeinde kan de middagtemperatuur tijdens opklarin gen iets hoger worden, maar van aan genaam lenteweer zoals rond de Paas dagen is de eerste dagen nog geen spra ke. Regen van betekenis verwachten wij niet. Advertentie elegante tassen en byoux GR.HOUTSTR .18* TEL.204I5- HAARLEM Station Weer Oen Helder Ypenburg Vltssingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zd-Ltmburg Stockholm Oslo Kopenhagen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parfls Bordeaux Grenoble Nice gelubew. geh. Dew. zw. bew. geh bew. geh. bew. geh. bew. geh. bew. geh.bew. zw. bew. onbew. zw. bew. zw. bew. geh. bew. zw. bew. zw. bew. onbew. zw. bew. onbew. licht bew. max temp gisteren 8 9 9 12 8 13 9 9 9 10 9 13 8 9 7 15 19 19 19 min temp 6 6 6 4 5 4 4 5 —1 3 3 6 6 5 3 4 7 2 10 neersi. algel 24 uur 0 0.1 0 0.3 0 0 0 0 0 03 0 0 0.1 0 0 0 0 0 0 Eert historisch moment in de gisteravond In Amsterdam gespeelde finale voor de Europese voetbalbeker tussen Real Madrid en Benfica, die de Portugezen met 5-3 wonnen. Real's „Gouden Pijl" Di Stefano laat zich vallen, maar scheidsrechter Hom geeft geen strafschop. Voor uitgebreide reportages verwijzen wij naar de sportpagina's. BUREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM Teleioon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: telef. 4790 Bijkantoor en Red. Dmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. 'H. v. RUN enW. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter hoogte. Omroepers 16 cents per m m. hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, 2.65 per maand, 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uuf 's avonds tel. 21544.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 1