Het pluisje van de trui van een ,Blue Diamond' 1 w m a HITLER, gesel van Europa D Opel aan de top Van Gelder Papier doet bod op Berghuizer Papier Koffie K R E M E R Thee Ronde van Haarlem zondag in „Van der Aartsportpark" L HM 1.09 ra ie^ Gebr. KIMMAN SASSENHEIM'S OCCASIONS Autohandel Sassenheim Alléén MAANDAG ILS Wm De Ridder Strijbis PAGINA 4 Rex Gildo Toen Caterina Valente enige tijd geleden in Rotterdam optrad, gebeurde het dat een heer zich aan de ingang van het ge bouw, waar het evenement zou plaats grij pen, posteerde en te kennen gaf: „Hier kan men zich voor 2,50 opgeven als lid van de Caterina Valente-fanclub." De man schreef die avond vierhonderd Jongelui in, toucheerde dus duizend gulden ging naar huis en stuurde die leden achteraf een ge stencild vodje. Daarna liet hij niets meer van zich horen. Een fanclub was geboren en vrij wel op hetzelfde moment ter ziele gegaan. Ria Valk H| Omslag van het blad van de officiële Nederlandse Everly Brothers Fan Club Our Stars". Reddingsbrigade hield voorjaarsvergadering Besprekingen met KNBRD duren voort Expositie Jeugdnatuur- wacht in Bloemenheuvel met 1500 c.c. motor reeds vanaf f 6425.- Houtplein - Telefoon 13850 - Haarlem Veel comfort Zuinig in gebruik Hoge inruilwaarde T ennispr o gramma Haarlem Burgerlijke Stand Heemstede CENTRALE VERWARM'MG OI IWOOK-INSTAILATIES LUCHTBEHANDELING «ClF 'JMf/to* DE VOORJAARSZON W%/> ONTKLEURT UW MARIilEZEM FABRIFK KAMER ,"ET STERKS1!! MARKIEZEN ZONSCHERMEN LUXAFLEX K van VEELtli Tel. 02532—8415 .y 500 gram NU brengt altijd het goede goedkoper Makelaars N.B.M. Onroerende Goederen De FANCLUB-rage is nauwelijks te stuiten Wanneer is men een fan? Men is een fan als men door dik en dun een bepaalde artiest aanhangt en de onbedwingbare behoefte gevoelt aan zijn bewonde ring op de een of andere manier gestalte te geven. Het is bekend dat de moeder van een van de,Blue Diamonds" wel is benaderd door jongedames, die haar vroegen om een pluisje van de trui van heur favoriet. Dat is het fanschap in zijn meest integrale vorm, dunkt ons. Maar dit is verder kenmerkend voor fans, dat zij sontact met elkander zoeken. Op basis van het ge meenschappelijke admiratie komen zij tot olub-vor- ming. Het verschijnsel stamt natuurlijk uit Amerika, waar het uiteraard onmiddellijk is omgezet in een keiharde business-affaire. De Pat Boone-fanclub is er een wei-georganiseerde zaak, die geleid wordt door een kantoor met goed gesalarieerde krachten. In ons brave vaderland ligt de zaak iets verwar der. Hoeveel fan-clubs telt Nederland? Dat aantal is niet te schatten om de eenvoudige reden, dat het aantal met de dag wisselt. Sommige fan clubs leiden een paar weken een kwijnend Destaan en verdwijnen dan weer. Het spontane gebaar van de oprichting gaat meestal parallel met een ingrij pende machteloosheid waar het betreft zoiets ais een „organisatie" in stand te houden. Gebrek aan financiën is altijd de meest doorslaggevende reden van het falen. Oprichters van fan-clubs wenden zich bij hun eerste pogingen dan ook steevast om hulp tot grammofoonplaten-maatschappijen, van welke zij niet helemaal ten onrechte begrip ver wachten. Het is duidelijk, dat dergelijke instanties zakelijk belang hebben bjj het fanclub-wezen. Nochtans moeten zij met enig onderscheid te werk gaan. Ken vertegenwoordiger van een grote gram mofoonplaten-maatschappij vertelde mij; dat men per jaar ruim vijftig jongelui ontving, die iets in de richting van een fanclub wilden doen. Het aantal schriftelijke aanvragen beliep in dezelfde tijd onge veer honderdvijftig. Al deze bedrijvigheid kan uiter aard niet au sérieux worden genomen. Waar het wél blijkt te kunnen wordt steun verleend in de vorm van foto's en levensbeschrijvingen van sterren. Want over het algemeen bestaat de Nederlandse fanclub bt) de gratie van het „cluborgaan", dat dus geheel in gestencilde bewondering voor de desbetreffende ster is gedrenkt. Het aantal „vaste" Nederlandse fanclubs wordt door bevoegden op het ogenblik geschat op een aan tal dat varieert van vijfentwintig tot honderd. Nie mand weet precies hoe en waar. De grootste fanclub is in ieder geval de „Club zonder naam"; zij werd in juni 1959 opgericht en zij telt nu 3.000 leden. Deze leden ontvangen maandelijks een gedrukt orgaan en zij betalen daarvoor f 2,50 per jaar. Het blad wordt geheel volgeschreven door Jacquemine Hoes, dochter van Johnny Hoes, de auteur van o.a. „Och was ik maar bij moeder thuis gebleven" en ere-voorzltter van de „Club zonder Naam". De heer Hoes drijft bovendien een muziekhandel in Weert. Deze „Club zonder naam" is een van de weinige goed-georganiseerde fanclubs in Nederland. Zij hangt overigens niet één „tieners-idool" aan, maar alle ontdekkingen van de ere-voorzitter. De aangesloten leden variëren in leeftijd van zestien tot veertig jaar •n men beschikt over één lid van vijfentachtig jaar. De „Club zonder naam" is een van de weinige fan clubs, die op gezette tijden avondjes voor de leden organiseren. Laatst waren er rond de zeshonderd verzameld in een feestzaal in Weert. Daar traden be halve Johnny Hoes, o.m. Bob Vrieling op en de „Twee zingende zusjes". Ken vlaatje en een kop kof fie behoorden ook tot het programma. Het club-orgaan biedt geregeld teksten van liedjes, die naar men hoopt en verwacht zullen uitgroeien tot „schlagers". Teksten in dezer voege: „Als de lente komt dan gaan wij samen trouwen, Als de lente komt dan worden wij een paar, Dan gaan jij en ik een eigen nestje bouwen, Als de lente komt dan wordt 't sprookje waar." Ook tracht men van Weert uit het levenslied 1? Willy Derby weer op te stoten in de vaart der volkeren; Jantje wou zo graag gaan spelen maar hij durfde niet te gaan Met z'n voetbal in z'n handjes - bleef hij bij 't ziekbed staan Koortsig waren Moeder's lippen acht wat hijgde Moeder's borst En hij hoorde haar toen fluist'ren Jantje, Moeder heeft zo'n dorst. Daar is de Ria Valk-fanclub. Zij geeft een blad uit dat dus de kloeke naam draagt van „De Valkenier". Kn daarin komt dan ook Ria Valk zelf aan het woord: „Jullie vonden het niet leuk dat ik Klvis z'n plaat niet mooi vond en Klvis beledigd heb. Nou jongens, dat is helemaal niet mijn bedoeling geweest, want ik vind Klvis zelf ook hardstikke goed. Anders had ik hem in het begin toch zeker niet nagedaan?" En de hoofdredacteur bericht in één van de num mers: „Ik hoop dat jullie mij niet kwalijk nemen, dat ik jullie met een klein beetje trots vertel dat er een nieuw muziekblad uit is. De redacteur van dit blad ben ik n.l. zelf. Ik hoop dat jullie allemaal een nummer zullen bestellen. Als je dit doet dan vergroot je gelijk je verzameling foto's van Ria, want zij komt n.l. op de frontpagina. Een exclu sieve nieuwe foto. Méér vertel ik niet." De Rex Gildo Fanclub. Zij heeft een „presidente" sn een „vice-presidente". Wie zich tot het secretari aat om inlichtingen wendt, krijgt het volgende briefje: „Beste Fan, we vinden het erg leuk dat je in lichtingen over onze Fanclub wilt hebben. Ieder nieuw lid ontvangt na betaling van het clubgeld: 1 Foto met handtekening, 2 Bewijs van lidmaat schap, 3 Levensbeschrijving, 4 Platenlijst, 5 Film lijst, 6 Interview met Rex, 7 Elke maand ons club orgaan „Rex Gildo Clubpost en 1 foto". s «n HIES! Sommige fanclubs heten ook „Vriendenkring". Helen Shapiro wordt bijvoorbeeld door zulk een scha re van beminnelijke tieners omgeven. Daar is be reids een „Benelux Teenager Fanclub" opgericht met als favorieten Siw Malmkwist, Ricky Nelson, Conny Fröboess „en vele anderen" De fanclub-rage is nauwelijks meer te stuiten. Wat willen de fans? Jacquemine Hoes ziet het zo: „Zij willen muziek. Maar niet te mooie muziek. Te mooie muziek spreekt niet aan. Als het goed Is willen de mensen het niet meer. Wat zij willen is een mooie melodie, met een ontroerende tekst." Zie daarvoor hierboven. Fans leven bij de gratie van een idool, dat tevens de inzet is van een demonstratie van onderlinge lots verbondenheid. De club geeft gezelligheid, de club verlost uit het isolement, zelfs als het contact alleen maar schriftelijk wordt onderhouden. Trouwens, de meeste fanclub-bladen beschikken wel over een cor respondentierubriek in de trant van: „Een meisje uit West-Vlaanderen dat zich erg eenzaam voelt zoekt een correspondentievriend oi vriendin van 14- 15 jaar." Tja, de „eenzaamheid" kan al vroeg beginnen. Maar de held oi de heldin brengt redding. HERMAN HOFHUIZEN e Duitse publicisten Robert Neu mann en Helga Koppel hebben een platenboek samengesteld, dat de N.V. Boekerij te Baarn in een Nederlandse vertaling door J. B. Th. Spaan heeft uitgegeven, voorzien van een inleiding door dr. J. J. Buskes. De inleider begint zijn voorwoord met deze korte zin: „Dit inleidend woord heb ik geschreven onmiddellijk nadat ik enkele ontzettende uren dit afschuwe lijke platenboek, dit „Bilderbuch Hit- Iers", bekeken heb," en hij herinnert er aan dat de Nazi's al hun eigen mis daden hebben later fotograferen en verfilmen. Het schijnt hun een wellust geweest te zijn. Hij wijst nog on een ander verschijnsel: een_ aantal foto s vertoont de afschuwelijke waarheid (moorden, folteringen, leugenachtige ont moetingen, misdadige facies), een aantal de facades, die Hitier en zijn troep als vrienden van de kinderen en het een voudige volk voorstellen tegen alle op rechtheid in. Het welverzorgde boek, dat 250 bladzijden telt en véél meer foto's, begint met dat lief baby-portret je van de kleine Adolf Schicklgruber, die de Führer van het Duitse volk en de opperbeul voor Europa zou worden, en het eindigt met de foto van een klein meisje, dat er zestig jaar te oud uit ziet en van wie niemand zeggen kan of het een Pools, een Duits, een Russisch meisje is, een joods of een christenkind. Wat tussen deze twee fo to's te zien is, markeert de ontwikke ling van het Derde Rijk en zijn som bere schaduw in Nacht und Nebel, waar miljoenen slachtoffers, onschuldige men. sen, een langzame marteldood zijn ge storven, en nóg meer miljoenen nabe staanden in blijvende rouw zijn ge stort. De hele troep paradeert weer vóór ons: Adolf, Hermann, Rudolf, Hein- rich, Joseph... (we kennen ze alle maal al bij hun voornamen!) en de soldateske generaals, al of niet vóór Hitier, maar allemaal ijverig voor zijn zaak vechtend, de overwonnen landen weerloos overleverend aan de benden van Himmler. Hoeveel boeken men ook gelezen heeft over de geschiedenis van die twaalf verbijsterende en schandelpke jaren, bij het bestuderen van het pla tenboek „Hitier, de gesel van Euro pa" (oorspronkelijke titel „Aufstieg und Untergang des Dritten Reiches") rilt de lezer van tijd tot tijd bij het aanschouwen van zoveel schande en eerloosheid. Even verder: de ontelbare slaven van de arbeidsdienst, rechtervlerk voor uit, een onafzienbare verzameling ge dweeë volgelingen. Weer verder, zo maar lukraak: Carl von Ossietzky (die in 1935 de Nobelprijs voor de vrede kreeg!) in het concentratiekamp, ver minkt, totaal ontluisterd, bevend en op de grens van de dood, weerloos tegen over de SS-beul, die superieur, de vuis ten in de zijde, groot en vierkant vóór hem staat. Daarnaast een foto van Erich Mühsam, het kampnummer op de borst, de doodsangst in de ogen, even voor hij in Oranienburg zou bezwijken onder de folteringen. En déérnaast het afscheid van zijn dochter, een beeld van smart en wanhoop. Verderop: de pro clamatie van de „Duitse Kerk" onder leiding van „bisschop" Muller... de krijgshaftige Himmler met zijn kippen borst, eertijds handelaar in gevogelte, in het Derde Rijk de grootste massa moordenaar onder de edel-germanen. Maar ook feesten en bruiloften, pathe tische schilderstukken die de Führer voorstellen als een held uit de Ger maanse sagen... en kruiperige gene raals... en tal van gezichten van Adolf zelf in verschillende gemoedstoestanden, ontmoetingen met Benito („his ridicu lous companion"), Franco, Chamber lain, Hacha, Schuschnigg. Dan weer burgers, die aan de galg bengelen. Dan de intocht in Praag, waar jonge Tsjechen met vertrokken gelaat de vuist ballen in wanhoop... de Kristallnacht, begin van de Jodenvervolging, de ont moeting tussen Führer en de industrië len... het verdrag met Stalin... optoch ten... marcherende helden... overval in Polen, belediging van oude Joodse man nen. nekschoten bij mannen en vrou wen die haar baby in de armen knel len... kuilen vol naakte mannen, vrou wen en kinderen... optochten naar de gaskamers, twintigduizend „opruimin gen" per dag, deskundig en efficiënt... de helden die het getto van Warschau uitbranden... maar eindelijk ook de puinhopen van Berlijn... en tenslotte de uitgemergelde geraamten van de be vrijde kampbewoners, van wie er ve len nog even met gebroken ogen de vrijheid hebben gezien. En als toegift nog enkele documenten over de ver nietiging van gevangenen, de sterilisa tie van Joden enz. enz. Dbg. BLOEMENDAAL, 11 mei Met een opkomst van ongeveer veertig leden was de voorjaarsvergadering van de Bloe- mendaalse reddingsbrigade, donderdag avond gehouden in het Jeugdhuis aan de Donkerelaan, goed bezocht. De ver gadering stond onder voorzitterschap van de heer Jan G. de Vries. Tien kan didaatleden werden geballoteerd, waar- door zij als (jeugd)lid tot de brigade toetraden. De heer J. Booms bracht ver slag uit over de bereikte resultaten in het afgelopen winterseizoen. Vooral het aantal voor diploma's en jeugdbrevetten geslaagde leden was dit winterseizoen uitermate groot. Uit de bespreking over de komende zomercampagne bleek, dat de dienst van Publieke Werken de strandpost De Ken tering dezer dagen heeft opgebouwd en dat de stranddienst dus zondag kan be ginnen. Evenals in voorgaande jaren zijn er drie ploegen samengesteld. Voorzitter De Vries deelde de leden voorts mee, dat er met betrekking tot de onlangs opgerichte Vrijwillige Kust- brigade Bloemendaal aan Zee nog steeds mogelijkheden aanwezig zijn voor een gesprek met het bondsbestuur van de Koninklijke Nederlandse Bond tot het Redden van Drenkelingen. De vergade ring gaf met algemene stemmen de voor zitter machtiging nieuwe voorstellen aan het bondsbestuur voor te leggen, waar over waarschijnlijk nog deze week een nader gesprek zal worden gevoerd. O VER VEEN, 11 mei In Huize Bloemenheuvel zal dit weekeinde de ten toonstelling van natuurstukjes, vervaar digd door leden van de jeugdnatuur- wacht, worden gehouden. De tentoonstel ling zal zaterdagavond geopend zijn Van zeven tot acht uur en op zondag van twee tot vijf uur. Dan zullen tevens de 'es aan de kinderen worden uitge- Tentoongesteld zullen worden tekenin gen, boetseerwerk, knip-, spat-, scheur en mozaïekwerk. Het motto van deze expositie is „Bloemendaal in de lente". Elke jeugdnatuurwachter kan slechts één stukje inzenden. In de uitwerking van het aangegeven onderwerp was ieder een vrij. Voor elke deelnemer aan de expositie is beschikbaar een mapje foto's, een geschenk van de directeur van het nationale park De Kennemerduinen, dr. ir. E. C. M. Roderkerk. Het toekennen van de grote prijzen geschiedt door eên deskundige jury. HAARLEM, 11 mei Het tweede concert van de zogenaamde Lente-se rie van het Noordhallands Philharmo- nisch Orkest zal dinsdag 15 mei in de Haarlemse Concertzaal worden gege ven. Aan dit concert, dat onder lei ding staat van Henri Arends, wordt solistische medewerking verleend door de pianist Leon Fleisher. Op het pro gramma staan o.a. het eerste pianocon cert van Tschaikowsky en de vijfde sym fonie van Beethoven. (Advertentie) AMSTERDAM, 11 mei De besturen van de Koninklijke Papierfabrieken Van Gelder Zonen en van de Koninklijke Berghuizer Papierfabriek B. Cramer, hebben besprekingen gevoerd om tot een nauwe samenwerking te komen. Tijdens deze besprekingen is volledige overeenstemming bereikt over de wen selijkheid van een fusie van beide on dernemingen. De besturen van beide vennootschappen zijn van mening, dat deze fusie het best tot stand zai kunnen worden gebracht door een omwisseling van aandelen, in dier voege, dat aan aandeelhouders Berghuizer Papierfabriek zal worden aangeboden nom. 1.000 aandelen Berghuizer Papierfabriek om te wisselen in nom. 1.000 gewone aan delen van Gelder Zonen. Aan houders van onder-aandelen Berghuizer Papierfabriek met een no minale waarde van 100 zal op de zelfde voorwaarden worden aangeboden deze onder-aandelen te verwisselen in 100 certificaat van aandelen Van Gel der Zonen. In een door beide vennootschappen ge zamenlijk binnenkort te publiceren be richt aan aandeelhouders Berghuizer Papierfabriek zullen nadere bijzonder heden betreffende dit aanbod worden vermeld. Aan dit aanbod zal de voor waarde verbonden zijn, dat een ter be oordeling van Van Gelder Zonen vol doend aantal aandelen Berghuizer Pa pierfabriek ter omwisseling wordt aan gemeld. De converteerbare obligatielening Berghuizer Papierfabriek wordt onge wijzigd in stand gehouden. i Van Gelder Zonen verklaart zich thans reeds bereid indien een fusie tot stand komt van 1 januari 1965 af nom. 2.000 converteerbare obliga ties Berghuizer Papierfabriek recht streeks te ruilen in nom. 1.000 ge woon aandeel Van Gelder Zonen, onder bijbetaling door obligatiehouders van 500 verminderd met een zodanig be drag, als overeenkomt met de gemid delde waarde van de claim per aan deel Van Gelder Zonen van nom. 1.000 voortvloeiende uit de door Van Gelder Zonen uit te geven converteerbare obli gatielening. HAARLEM, 12 mei Op het beken de parcours in het „Van der Aartsport- park" organiseert de Haarlemse wieler club „De Kampioen" op zaterdag 13 mei voor de derde keer een Ronde van Haarlem voor amateurs en onafhanke- Üjken. Nagenoeg alle plaatselijke en streekfavorieten zullen in deze ronde, die voorafgegaan wordt door een wed strijd voor nieuwelingen, van start gaan. Onder de 69 ingeschreven amateurs en onafhankelijken, die zondagmiddag naar het sportpark in Haarlem-Noord komen, bevinden zich de Haarlemmers Wil Blommaert, Bert Bogaard, Thijs Bouma Gé Fennis, Gerrit Krabbenbos, Henk Kiekens, Eddy P.iethoff, Aad Straver, Hans van Steyn en Henk Pe ters met de Amsterdammers Cor Schuu- ring, Henk Cornelisse (wegkampioen van Noord-Holland en winnaar van de Rondes van Noord-Holland en Fries land), Gerard Koel (nationaal sprint kampioen over 300 meter), Joop Wuur- man en Richard van Smirren, de Bad hoevedorper Henny Schouten, Cor Stroombergen uit Hillegom, Henk Buis uit Vijfhuizen, de Aalsmeerders Frans Braat en Joop Hoogland, Gep Cuvelier uit Nieuw Vennep, de Uitgeester Jan Rasch, Jan Timmer uit Velsen-Noord, de Zaandammer Fred Tel en nog vele anderen. De af te leggen afstand be draagt honderd kilometer en de start is om kwart voor drie. Vooraf is er een wedstrijd voor nieu welingen over zestig kilometer, waar voor 66 renners hebben ingeschreven en waarvan de start om één uur is. Aan deze race zullen nagenoeg alle Haar lemse nieuwelingen, zoals Bram Schenk, Marcel Rutte, Cor Baars, Adrie Bo gaard, Serge Handgraaf, Ted Blom, Tom de Klerk, Gerard Nijssen, Bert v. d. Pol, Ruud Philippo, Ohris Plus, Rinus Stevens en Wim Willemse, deel nemen. Verder hebben onder meer in geschreven: Wim Aarts, de gebr. Van Lierop en Cor Boot uit Hillegom, de Lissenaar Arie v.d. Lans, Johan Berg, Jan de Jong en Jan Roet uit Halfweg, Jan Serpenti uit Wijk aan Zee en Cees Breed uit Nieuw Vennep. AMSTERDAM, 11 mei Directie en commissarissen van de Koninklijke Pa pierfabrieken Van Gelder Zonen zijn voornemens binnenkort over te gaan tot uitgifte van een 4% pet. 15-jarige in gewone aandelen converteerbare obli gatielening. Aan houders van gewone en preferente aandelen Van Gelder Zo nen zal voorkeursrecht worden toege kend in dier voege, dat nom. 2.000,- aandelen van Gelder Zonen recht zul len geven op inschrijving op nom. 1,000 van de converteerbare obligatielening- Van 1 januari 1966 af zullen 2,000,- converteerbare obligaties, onder bijbe taling van 1.250,- geconverteerd kun nen worden in een gewoon aandeel van 1.000,- nominaal. Indien de fusie met de Koninklijke Berghuizer Papierfabriek B. Cramer n.v., tot stand komt zal aan de houders van gewone aandelen Van Gelder Zo nen, voortgekomen uit de omwisseling van aandelen Berghuizer papierfabriek, hetzelfde recht van voorkeur op in schrijving op de converteerbare obliga tielening worden toegekend. Het defini tieve bedrag der lening zal daarna wor den vastgesteld. De opbrengst van deze lening dient ter financiering van het omvangrijke investeringsprogramma. HAARLEM, 11 mei Het tennispro- gramma voor zondag luidt: Eerste klasse: Haarl. LTCVictoris. Overgangsklasse A: Het Spieghel— Haarl. LTC 2. Overgangsklasse B: de Aemstelspe- lersLTC Bloemendaal, Hoogerheide— Brederode, TC Heemstedede Metse laars 3. Tweede klasse: Groenendaalde Aemstelspelers 2, Helderse TCHaarl. LTC 3, Het Spieghel 3TC Heemstede 2, LTC Bloemendaal 2Flehite 2, WOC Ready '28, TC ZandvoortDash 4, Brederode 2Mozaïek. Derde klasse: LTC Bloemendaal 3— Rooswijk, TC Heemstede, 4Inside 3, Jatiloo—Oranje TC 8, Thor RW 9 Groenendaal 3, TC Zandvoort 3LTC Noordwijk 3, Kennemerlyceumda Leidse Hout 2, de Aëronauten 3WOC 2, TC Velsende Metselaars 6, Teijlin- genTC Heemstede 3. Leidse LTC 2— TC Zandvoort 2, Park Marlot 5Bas- tione, Brederode 3de Aëronauten 2, Haarl. LTC 4Groen Geel 4, Leimonias 7Groenendaal 2. Vierde klasse: TC Bakkum 2Ken nemerlyceum 3, WOC 5TC Bakkum 4, de Batavieren 3—LTC Bloemendaal 4i Oud Wassenaar 6Duinlust, Leidse Stu denten 5Kennemerlyceum 2, HBC— Unicum 3, TC Heemstede 5Leimonias 8, NMC—WOC 3, TC Heemstede 6— Leidse Studenten 4, Groenendaal 5— HBC 2, Groenendaal 4Leeuwenbergh 5, Brederode 4Tennessee 2, TC WW 3WOC 4, Houtrust 4Brederode 5. Vijfde klasse: LTC Bloemendaal 6— TC Bakkum 3, WKF—TC Velsen 2, Am- teno 6LTC Bloemendaal 5, Duinlust 2Jatiloo 2, WOC 6HBC 4, Kennemer lyceum 4Jatiloo 3, Bastione 4TC Heemstede 8, HBC 3Excelsior 4, de BaanbrekersGroenendaal 6, Bastione 2de Aëronauten 5, AllianceBastione 3, Cl. te Werve 5TC Heemstede 7. ONDERTROUWD: A. J. Rutte en Th. J. M. Heemskerk: H. W Monnen en C. M. van Holland. GETROUWD: W. H. van der Aar en A. C. van Vught; Th. J. Ludlage en S. J. M. van den Heuvel, C. I Kui per en O. C. E. W. Donders GEBOREN: dr. v. J, J Vos en B. R. v. d. Putten; z. v. J. W J Barnhoorn en J H. J. Drost; z. v. Th. J. Broers. OVERLEDEN: B. A. J. A. M Tepe, 78 jr; Wed. S. W, van Koot-van der Colk, 80 jr.; D. Keessem, 56 jr. TeWnoti- 1***8 17CTS Nu besteld is vlug gehol pen en meer dagen profijt. Goed advies zonder ver plichting, scherpe offerte en vakkundige plaatsing - Middenhavenstraat 27 uw zonnige voordelen I IJmuiden - Tel. 02550-4108 - Na 6 uur 5559 Wij bieden Borgward Isabella '58 Austin A 40 Ferania '59 Citroen I.D. 19 '59 Citroen 2 C.V. '60 Opel Rekord '55-'57-'58-'61 V.W. '58 Renault Dauphine '57-'59-'60 Ford Customline '55-'57 Opel Caravan '57-'59 Hillman Combi '59 V.W. Combi '58-'61 V.W. pick-up '60 Opel Blitz gesloten (bloemen) '59 Taunus 17 M Combi '59 Commer Bestel '57 Chevrolet Belair '57 Keuze uit pl.m. 50 automobielen. Inruil en finan cieren. Geopend van 9 tot 22 uur, ook 's-zaterdags, 3 maanden garantie. HOOFDSTRAAT 349 SASSENHEIM Hypotheken - Assurantiën - Taxaties AAN- EN VERKOOP VAN HUIZEN EN FLATS. Woninglij st voor Haarlem en omgeving op aanvraag verkrijgbaar. Kantoor: Zandvoortselaan 71 Heemstede - Tel. 38920»

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 4