Overleg van Comecon geëindigd KHROESJTSJEV vaart uit tegen de EUROMARKT EEG: boeman die verdwijnt als sneeuw voor de zon I 1 vieer Zie je niet dat nu heel Nederland is verdwenen Oe Thant vraagt Soekarno overleg te hervatten Indonesië zou eerst een gedachtenwisselingmet Nederland willen hebben ZEKER, Schous Kostuum MAXIMUMSNELHEID MET PINKSTER-SPITSUREN Justitie kondigt voortdurende en intensieve controle aan SERVIEZEN efePmm. VOGELZANG voor 1.50 fl% LUILAKBOLLEN De Echte Bakkers J. J. VAN KOOTEN Er zijn te veel raketbases en er lopen daar te veel mensen rond V oorstel-Bnnker aanvaardbaar *W' C""J- Het weer GRAPJE VAN KHROESJTSJEV: EINDEXAMEN PER TELEFOON Ja, 170 tegen 1 dat u uw badcostuum bij Vogelzang vindt HAARLEM vrijdag 8 juni i9oz 86ste JAARGANG No. 31150 moskou, 8 juni (Rtr., u.p.i.) Premier Khroesjtsjev heeft gis pen, tijdens een receptie in de Russische hoofdstad, op zijn be* Rende temperamentvolle manier duidelijk gemaakt, dat de snelle groei van de Europese Economi sche Gemeenschap hem danig "Wars zit. De receptie werd gege- Ven ter ere van de Italiaanse Uiinister van handel, Luigi Preti, d!e momenteel in Moskou vertoeft Ui verband met een Italiaanse in dustriële tentoonstelling. .Khroesjtsjev sprak over bijna "rets anders dan over de E.E.G. E.E.G.-landen, zo merkte 'J op, zijn dermate geïndustriali seerd dat zij alleen maar van alles ®an elkaar willen vérkopen zonder dat zij iets van elkaar kunnen *°Pen. De Italiaanse minister Urerkte daarna snedig op: „U Schijnt zich nogal bezorgd te ma- Ken over de ontwikkeling van de k-E.G., want u kunt bijna over jUets anders spreken". Daarvan «ad Khroesjtsjev niet terug. Hij *dst niets beters te zeggen dan: »Ik maak mij zorgen over geen énkele markt". vrijetijdsverf kwaliieitsverf 47 kleurstalen 10 ct in de winkel J^UEN- EN TWEEDJASSEN Eagere temperaturen tó»S*n A?me Aan zee Polaroid Zonnebrillen „„opticien weeer Goed slapen Comecon Uitdaging NEW YORK, 8 juni (U.P.I.) De waarnemend secretaris-gene raal van de Verenigde Naties, Oe Thant, heeft een beroep gedaan op Indonesië om „zo spoedig mo gelijk" de onderhandelingen met Nederland over West-Nieuw- Guinea te hervatten. Hij vroeg beide partijen de vijandelijkheden te staken, zodra de onderhandelin gen zouden beginnen. Thant deed het beroep op Indonesië in zijn antwoord op de boodschap van president Soekarno van drie dagen geleden. Sta service zuiver wollen kamgaren A.s. zaterdagochtend 7 uur Parna-voorzitter: „Ook Papoea's moeten bij overleg aan wezig zijn" SOLEX-OTO VOOR DE MAN VAN DEZE TIJD Sportieve en lichtgewicht colberts en pantalons Arrow shirts vanaf f 19.50 RTELJORISSTRAAT 5 - HAARLI BREESTRAAT 138 - BEVERWIJK 6UREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: telef. 4790 Bijkantoor en Red. Dmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 directie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN enW. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEI" 28 cents per miilimeter- hoogte. Omroepers 16 cents per m m. hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, 2.65 per maand, 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 21544. Later plaatste Khroesjtsjev de op merking dat Italië „niet uit vrije wil" is geworden van de EEG, maar er phet de haren" is bijgesleept. Daarna rnaalde hij, dat hij helemaal niet (Advertentie) [fox*} Advertentie) BARTEUORISSTR. HAARLEM TEL 13439 J^STRAAT (BIJ .KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL 2235«o Verwachting tot zaterdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) toog weer met aanvankelijk wei- t S. maar later van het noorden uit enemende bewolking. Zwakke tot ^tige wind tussen west en noord- est. Over het algemeen lagere «nperaturen. Zaterdag: 0l>: 4.21-20.57. Maan: 11.24-1.01. (Advertentie) foanrf morgen nog zonnig en goed hll Ee'. maar iets koeler door wind Vater V Overdag 16 tot 18 graden, zee- OVgjL Tl graden. Vooruitzichten: nog managend zonnig strandweer met ge- gae temperaturen. Sfoion; ^burg Weer max. min. temp. temp. gisteren onbew. onbew. onbew. onbew. onbew. onbew. onbew. onbew. half bew. zw. bew. licht bew. onbew. onbew. onbew. onbew. onbew. zw. bew. licht bew. onbew. zw. bew. zw. bew. half bew. regen half bew. zw. bew. half bsw. zw. bew. licht bew. half bew. onbew. 16 19 19 20 21 22 21 20 23 25 22 23 20 21 19 22 21 19 21 15 17 18 11 15 23 23 22 25 26 30 10 9 10 7 8 6 7 9 12 12 10 6 7 10 8 12 18 5 5 8 7 3 16 7 8 12 10 16 neersl. af gel. 24 uur 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 1 0 0 0 0 (Advertentie) vanaf f 14.—. "outstr. 166 b. d. Houtbrug Khroesjtsjev babbelt vrolijk met een aantal communistische leiders na een bijeenkomst van de Comecon. In het mid den de Oostduitse partijleider Walter Ulbricht, rechts van deze vice-premier Mikojan. Geheel rechts (met kaal hoofd) de premier van Polen, Josef Cyrankiewicz. Geheel links Aleskei Kosygin, lid van het presidium van de Russische communis tische partij. iiiiiiiiiiiiiiiimtmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiniiiiiiiiiiiimiiif bang is voor de EEG. „Denk maar niet dat wij bang gemaakt kunnen wor den. De Euromarkt is de bekende boe man, maar hjj zal als sneeuw voor de zon verdwijnen." Al pratend kwam Nikita er steeds meer in en zijn grapjes werden steeds „leuker". Hij hield maar niet op over de EEG, alsmaar zeggend dat hij er niet bang van was. „Artsen zeggen dat oude mensen slecht slapen, maar ik slaap heerlijk: acht en een half uur per dag. Daaruit blijkt duidelijk hoe ik op de EEG reageer." Daarna keek hij de Italiaanse minister recht aan en zei: „Ik hoop dat hij na mijn woorden even goed zal slapen." Met de onberekenbaarheid, hem eigen, zag Khroesjtsjev kans, tussen zijn denigrerende opmerkingen door, een serieus voorstel te doen over eco nomische samenwerking tussen de EEG en de Sovjet-Unie. ,,De landen van de gemeenschappelijke markt zouden met ons handel moeten drij ven", zei hij. „Wij kunnen grondstof fen leveren en u kunt ons fabrieks- installaties verkopen." Ter plaatse werd op dit voorstel uiteraard niet verder ingegaan. Khroesjtsjevs filippica tegen de Euro- markt hangt ongetwijfeld samen met de geheime besprekingen, die gisteren en eergisteren in het Kremlin zijn ge houden. Het betrof hier een bijeen komst van de Comecon, de raad voor wederzijdse economische bijstand van de landen, die behoren tot het Sovjet blok. Aan de conferentie werd deelge nomen door Khroesjtsjev zelf en door de parti)- of regeringsleiders van Bul garije, Polen, Roemenië, Oost-Duits- land, Tsjechoslowakije, Hongarije en (door middel van een waarnemer) Bui- ten-Mongolië. Albanië werd niet uitgenodigd, het geen de regering in Tirana deed ver klaren, dat alle besluiten, die op de Comecon-conferentie zouden worden ge nomen, bij voorbaat „onwettig" waren. Communistisch China was op de con ferentie evenmin vertegenwoordigd, al thans niet officieel. Het heeft echter de aandacht getrokken, dat een dele gatie uit Peking dezer dagen in Mos kou is gearriveerd, terwijl ook is ko men vast te staan dat de Chinese am bassadeur in Moskou, Lioe Shiaho, nauwe contacten met de conferentie heeft onderhouden. Hoewel dit nooit officieel in Moskou is meegedeeld, staat het wel vast dat de Comecon-conferentie zich vooral heeft bezig gehouden met de econcr- mische uitdaging, die de snelle groei van de EEG aan de wereld voorlegt. De besprekingen hebben overigens niet lang geduurd: gisteren maakte het Rus sische persbureau Tass bekend, dat de conferentie was geëindigd. Waarne mers geloven echter dat de delegaties nog niet huiswaarts zullen keren, maar nog enkele dagen in Moskou zullen blij ven, thans voor het voeren van zuiver- politieke gesprekken. LONDEN Niet alleen de commu nistische landen zijn bezorgd over de EEG, ook de „niet-gebonden" landen zjjn er weinig gelukkig mee. Diploma tieke kringen in Londen hebben mee gedeeld, dat naar verwachting op 15 juli in Cairo de vertegenwoor digers van vijfendertig landen zullen bijeenkomen om de invloed van de EEG „en andere grote handelsgebie den" op hun economieën te bespreken. De conferentie is georganiseerd door Indië, Egypte en Joegoslavië. Alle 25 landen, die verleden jaar waren ver tegenwoordigd op de (politieke) confe rentie van niet-gebonden landen in Bel grado, zullen ook ditmaal van de partij zijn. Bovendien zullen nog enkele an dere landen, o.a. uit Latijns-Amerika, aan de besprekingen in Cairo deelne men. De wijze van vertegenwoordiging wordt aan de betrokken landen overge laten, maar men hoopt dat in enkele gevallen ministers zullen worden af gevaardigd. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiMiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiimimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiimiH MOSKOU, 8 juni (UPI) Soms lijkt het erop dat premier Khroesjtsjev, ai dan niet op een geslaagde manier, solli citeert naar de Russische staatsprijs voor de beste conferencier. Gisteren, tijdens een receptie in het Kremlin, pakte hij niet alleen op een nogal on conventionele manier uit tegen de EEG (waarover elders), hij behandelde op dezelfde wijze ook een groot aantal an dere internationale problemen. Het ene lachsalvo na het andere steeg uit de kring van zijn toehoorders, die van ver bazing hun oren niet konden geloven. Het gesprek tussen de Russische re geringsleider en de leden van een Ita liaanse handelsdelegatie, onder leiding van de minister van handel Luigi Preti, ging op een gegeven moment over de internationale geschilpunten, die de we reldvrede bedreigen. Plotseling zei Khroesjtsjev: ..Er zjjn te veel raket bases en er lopen daarop te veel mensen rond." „Er was eens een recruut", zo ging hij door, „die naar een raketbasis kwam en daar een onhandige bewe ging maakte. Sufferd, zo riep een col lega hem toe, zie je niet dat nu heel Nederland is verdwenen!" De moraal van dit verhaal kwam snel. „De Russische raketten, die op Italië zjjn gericht, zullen worden weggehaald zodra Italië neutraal wordt. De Italia nen hoeven dan niet langer bezorgd te zjjn voor onverhoedse bewegingen op dè bases." Toen hjj zag dat een Italiaanse ver slaggever zijn woorden ijverig stond op te tekenen, zei Khroesjtsjev: „Pas maar op, wees voorzichtig. Toen ik de Itali aanse tentoonstelling hier opende heb ben ze geschreven, dat ik dingëfl heb ge zegd over enkele potentiële Westduitse ambassadeurs. Maar dat heb ik nooit gedaan." Er kwam geen eind aan de woorden stroom van de Russische leider. Hjj le verde felle kritiek op sociaaldemocra ten (Preti is lid van de sociaaldemo cratische partij in Italië) en zei: „Door gaans gebruik ik voor hen een term, die krachtiger is dan de uitdrukking: Lakeien van de kapitalisten. Maar die term wil me nu niet te binnen schie ten." Khroesjtsjev zei ook nog iets over de topconferentie van mei 1960 in Parjjs (Macmillan, Eisenhower, De Gaulle en Khroesjtsjev zelf)die op een geweldige mislukking uitliep. Ruslands premier torpedeerde de conferentie uit woede over het incident met de U2, waarvoor Eisenhower hem geen verontschuldigin gen wilde aanbieden. Nu zei Khroesjtsjev: „In 1960 ging ik naar Parjjs, maar ik wist van tevoren dat het geen zin had. Ik was daarvan overtuigd. Maar ik ging om anderen van mijn standpunt te overtuigen. Die anderen zeiden dat contacten van dit soort vruchtbaar zijn, maar dat is lang niet altijd zo." Duitsland Twee bejaarde Oost duitsers, een echtpaar waarvan de man 80 jaar oud is en de vrouw 73, zjjn gisteren in West-Berlijn aangekomen. Zij hadden officieel toestemming ge kregen naar het Westen uit te wjjken. (UPI). „Met waardering heb ik nota geno men van uw opnieuw getoonde bereid heid de kwestie-Nieuw-Guinea volgens de grondbeginselen van het plan-Bun ker te regelen", aldus deelde Oe Thant Soekarno mee. „Gezien het feit, dat de Nederlandse regering mij te kennen heeft gegeven, dat zjj bereid is de gesprekken met uw vertegenwoordiger op basis van de Bunker-voorstellen en onder auspiciën van ambassadeur Bunker voort te zet ten, ben ik van mening, dat ik nu een beroep op u moet doen in te stemmen met een zo spoedig mogelijke hervat ting van de onderhandelingen". De secretaris-generaal verzocht Soe karno zo spoedig mogelijk een onder handelaar aan te wijzen voor deze besprekingen. „Ook hoop ik dat er een einde zal komen aan de vijandelijkheden van (Advertentie) MTS Voor niets hoe: vraag het uw fietsenhandelaar ARNHEM, 8 jan. De twintigjarige Bert Prinsen, die al ruim vijf jaar aan zijn bed gekluisterd is vanwege een rugaandoening (de zogenaamde ziekte van Scheuermann) heeft het einddiploma-a van het christelijk ly ceum behaald. Na aanvankelijk les thuis te hebben gehad, werd later een rechtstreekse telefoonlijn aange bracht tussen zijn huis aan de Heyen- oordseweg en het lokaal in het chris telijk lyceum. Via deze verbinding kon hij de lessen volgen. Leerlingen en leraren bleven hem in die tijd trouw bezoeken. Voor het eindexamen kon voor Bert, die slechts een keer doubleerde, en wel in de vijfde klas, ook een regeling worden getroffen. Hij kreeg een verzegelde enveloppe thuis met de opgaven. Onder toezicht werkte hij deze uit. Bij het monde ling examen was eveneens een toe zichthouder aamvezig. Gecommitteer den waren prof. dr. A. J. Jansen, prof dr. A. C. Meeuwse, beiden hoogleraar te Nijmegen rn dr. A. B. Ruigrok uit Leiderdorp. (Advertentie) Liefst 170 en telkens andere badpakken en bikini's. B.v.: schattig badpak met schootje en gedrapeerde heuplijn. Brede halsuitsnijding. Smalle afknoopbare schouderbandjes, rond diep rugdécol leté. Omsluit uwfiguurvolmaakt. Speciaal maten 42 - 44 en 46. Bleu met rose en turquoise, lindegroen met zachtgeel en turquoise of goudgeel met havanna en rose. 25.-. Bijpassend strandjasje, Chanellijn, brede 3/4 mouw met omslag 25- Haarlem Grote Houtstraat 26-30 Tel. 0 2500-11912 (Advertentie) p.w. hebt u een koelkast van Schous thuis. Maar koopt u alleen een prijs of ook nog een koelkast? Koop wat u nodig hebt, dan is de betaalwijze het probleem niet bij Schous achter de oude Sint Bavo en u betaalt geen verdriet. Dokter uw koelkast uit, met Schous. Kóm maar, met dat probleem van u. IS (voor en na) 6611, huishoudafdeling Oude Groenmarkt 14-16 Haarlem - Tel. 11266 (02500) (Advertentie) GOEDERENSNELVERVOER (Advertentie) MODEHUIS Anegong - Haarlem - tel. 10401 (Advertentie) Ons PINKSTERBROOD een tractatie voor thuis en op reis beide partijen, als de onderhandelingen eenmaal zjjn hervat", aldus Thant. Reuter heeft uit gezaghebbende In donesische bron vernomen, dat Indo nesië de zekerheid wil hebben, dat zijn afgevaardigden inderdaad met de Ne derlanders ter zake 'mnnen komen, wanneer de besprekingen over Nieuw- Guinea worden hervat. Daarom zou er eerst, wat genoemd werd een „gedach- tenwisseling" met Nederland moeten worden gehouden. De Indonesische zegsman verklaar de, dat Oe Thant en Bunker moeten trachten, deze voorafgaande „gedach- temvisseling" tof stand te brengen. LONDEN (UPI) De Indonesische Ambassadeur in Londen. Mohammed Diah, heeft gisteren een bezoek ge bracht aan de Britse minister van Bui tenlandse Zaken, lord Home, aan wie hjj een uiteenzetting gaf over de Indonesische houding tegenover de voorstellen van Ellsworth Bunker. De ambassadeur zei ondermeer, dat „als gevolg van de voortdurende ver sterking van de Nederlandse strijd krachten ook Indonesië gedwongen is de militaire activiteiten op te voeren". Een woordvoerder van de Indonesische ambassade verklaarde: „Deze activi teiten zjjn tevens bedoeld om de be volking van West-Irian te beschermen tegen de willekeur van de Nederlan ders". DJAKARTA (Reuter) - „De Ne derlandse afgevaardigden naar het mislukte vooroverleg met Indonesië over de toekomst van Westelijk Nieuw-Guinea wilden een periode van 10 tot 15 jaar om het land te verlaten", zo heeft Soedjarwo Tjon- dronegoro in een lezing voor studen ten in Soerabaja gezegd. Soedjarwo, die deelnam aan dit vooroverleg, zei dat de Nederlanders Indonesië niet wilden volgen in de aanvaarding van het plan-Bunker. „Als de besprekingen hervat worden, moeten wij eraan vasthouden dat wij gedurende een staking van vijandelijk heden nog steeds de bevolking van West-Irian beschermen. Wij zijn nu de facto in het bezit van gebieden daar. De neergelaten parachutisten bescher men de bevolking", zo zei hjj. (Van onze verkeersredacteur) AMSTERDAM, 8 juni Morgen en tijdens de beide Pinksterdagen zullen de gemotoriseerde weggebruikers reke ning moeten houden met een bijzondere snelheidsbeperking, welke .verdag op bepaalde wegen van kracht zal zjjn. Op de genoemde dagen zal van 8 tot 21 uur een maximum snelheid gel den van 100 kilometer per uur op de autosnelweg, die van Voorbuig langs Gouda, Utrecht, Arnhem naar 't nieuwe douanekantoor nabjj Elten voert en van 80 kilometer per uur op de Zuider zeestraatweg. Het begin en einde van deze maxi mum snelheid zal duidelök door de be kende borden worden langegeven. Op de toegeleidende rijbanen naar net ver keersplein Ouderjjn zullen op enige af stand van het plein aflopende maxi mum snelheden van 90, 70 en 5t kilo meter per uur gelden, zodanig dat het plein zelf met geen grotere '.nelheid dan 50 kilometer per uur mag worden opgereden. Déze snelheidsbeperking zal gedurende drie volle etmalen van kracht zjjn. Na van tevoren overleg gepleegd te hebben met zjjn ambtgenoten in Am sterdam en Arnhem, heeft de procu reur-generaal ;n Den Haag, mr. D. J van Gilse, gisteren een bespreking geleid met functionarissen van de ge meente. en rijkspolitie en een aantal officieren van justitie. Vastgesteld is onder meer, dat er een voortdurende en intensieve controle op de naleving van de voorgescbreven snelheidsbe perking zal zjjn. Zo zal er bijvoor beeld voortdurend ook rjidende con trole zjjn. De maximum snelheden zjjn vol gens het Ministerie van Verkeer en HOLLAND1A, 8 juni. De voorzit ter van de „Partei National" op Ne derlands Nieuw-Guinea, de bestuurs ambtenaar E. J. Bonay, heeft ver klaard, dat het voorstel van de heer Bunker voor zijn partij aanvaardbaar is. „Wij hebben wel bezwaren, doch zijn bereid, daar overheen te stappen om eventueel bloedvergieten te voor komen". zei hij. In een onderhoud met de verslagge ver van het ANP verklaarde hij, dat de Pama vasthoudt aan het beginsel, dat in 1970 Nieuw-Guinea onafhanke lijk moet zijn en dat de eis van de „Partei National" is: uitbreiding van het overleg tussen Nederland en Indo nesië tot een driehoeksconferentie, waaraan een afvaardiging van Papoe a's zal deelnemen, en erkenning voor af van het recht van de Papoea's op zelfstandigheid. De heer Bonay voeg de hieraan toe. dat zijn partij bereid is, zich neer te leggen bij elk resultaat van dit ove»*eg, mits het ,,in het voor deel van de Papoea's is". Het niet noemen in het voorste) van de heer Bunker van een datum voor keuzebepaling door de Papoea's voor hun toekomst nadat aan het einde der tweejarige overgangsperio de het bestuur geheel in Indonesische handen zal zijn noemde hij als een der bezwaren tegen het voorstel „omdat dit een voorwendsel kan zijn om Nieuw-Guinea zonder meer bij Indonesië te voegen". Desgevraagd antwoordde de heer Bo nay, dat de „Pama" in Nieuw-Guinea de enige politieke groepering is, die zich in beginsel niet kant tegen een overdracht van het bestuur aan Indo nesië. De Partei National wordt beschouwd als een der best georganiseerde groe peringen, welker leden tweeduizend volgens een opgave van het partijbe stuur tot de meest ontwikkelde Pa poea's behoren. Een hunner is de Pa poeastudent Kirihio, die aan het begin van dit jaar een bezoek aan Indonesië heeft gebracht. Waterstaat met opzet niet te laag gesteld om de doorstroming van het verkeer niet onnodig te vertragen. De mogelijkheid tot het vaststellen van een maximum snelheid voor bepaaxde da gen of tijdvakken, gedurende welke een meer dan normale verkeersdrukte is te verwachten, werd geopend loor een wijziging in de Wegenverkeerswet en het Wegenverkeersreglement. Het gaat hier om een proef. De te ver wachten Pinksterdrukte vormt een goede gelegenheid om ervaring op te doen. Hoewel er tegen deze proef geen be zwaar wordt gemaakt, is er we) enige kritiek gekomen op de mededeur.e van he: ministerie van Verkeer en water staat, „dat begin en eir.de van 1> maxi mum snelheid duidelijk door de be kende borden zal worden aangegeven, terwjjl zo nu en dan opvallende herin neringsborden zullen worden geplaatst, onder andere na de belangrijkste weg- aansluitingen op die wegen." Zo merkt de KNAC op: „Het succes van den der gelijke proef staat of valt met goede en volledige aanduidingen Bfi zijwe gen is men tot herhaling van borden zelfs verplicht". Wellicht vormt de con clusie. dat een volkomen correcte aan duiding vereist is. een van de lesulta- ten van de proef, welke in eerste in stantie wordt genomen om na re gaan, of en in hoeverrre door een ".nelheids- beperking het aantal verkeersongeval len tjjdens drukke dagen kan worden teruggebracht. (Advertentie) De nieuwe Solex met vol-automatische koppeling vanaf f 375.— 15 jaar Solex - 15 jaar Solex-ervaring Houtplein 18-20 - Haarlem - Tel. 12000 (Advertentie) sinds 1876 Grote Houtstraat 82-84 (Advertentie)

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 1