OE THANT ZOU REEDS ZIJN INGELICHT Nederland en Indonesië volgende week aan de conferentietafel? New York rekent op V.N.- garantie aan Papoea's Geen nieuwe landingen bij Kaimana Indon. vliegtuigen zochten slechts contact met paras Soekarno wil een afgezant sturen m Adenauer in Parijs Twee bussen in botsing Nasser bemiddelt in breuk tussen Algerije's leiders KHROESJTSJEV schaart zich achter PEKING „Gehele socialistische kamp zou aanval op China afslaan Het weer mm ïfjsman Naar Washington 32 gewonden in Heerlen Amerika en de Straat van Formosa Duits materiaal niet meer naar Indonesië Moura Andrade premier van Brazilië Aanhoudend koud Amerikaans bankier verscheurde Franco's beeltenis Den Haag: Wachten is op Djakarta m LIBERALE WINST JAPANSE SENAAT Woedende betogers eisen voedsel SER-advies Uitkeringen AOW en AWW omhoog Zwolsche Boys - PEC vrijdag één club? DINSDAG 3 JULI 1962 86ste JAARGANG No. 31170 NEW YORK, 3 juli (Rtr., UPI) Een gezaghebbende bron in New York heeft het persbureau Reuter gisteravond meegedeeld, dat de besprekingen tussen Neder land en Indonesië over de kwestie- Nieuw-Guinea volgende week, waarschijnlijk donderdag of vrij dag hervat zullen worden. UPI meldde uit Washington, dat in gewoonlijk goedingelichte kringen aldaar gisteren is voorspeld, dat secretaris-generaal Oe Thant spoedig van president Soekarno zal vernemen, dat een onderhan delaar naar Amerika zal worden gestuurd. „De overeenstemming tussen beide partijen om de be sprekingen te hervatten is mee gedeeld aan de waarnemend secre taris-generaal der Verenigde Naties, Oe Thant, en de Ameri kaan Ellsworth Bunker", aldus Reuter. De besprekingen zouden wederom op een geheime ontmoe tingsplaats buiten Washington worden gehouden. Malik-Van Roijen Wacht maar af' Suède dames- en herenjasjes Aan zee 50 KORTING „DE BRILLENSPECIALIST" DJAKARTA, 3 juli (Reuter) Soekarno heeft vandaag gezegd, dat hij een afgezant naar Wash ington wil sturen om een defini tieve bevestiging van de Neder lands ambassadeur aldaar te ver krijgen omtrent de aanvaarding van het voorstel-Bunker door Nederland. De president vertelde aan verslaggevers, dat hij Oe Thant hiervan schriftelijk op de hoogte heeft gesteld. Adenauer en De Gaulle vlak na de aankomst van de Westduitse bondskanselier op het vliegveld Orly. Tussen hen in premier Georges Pompidou. TUNIS, 3 juli (A.F.P., Rtr., U.P.I.) Terwij] de stichtings datum van de soevereine Alge rijnse republiek steeds dichterbij komt, heeft het conflict tussen de radicale en de gematigde stro ming in de voorlopige Algerijnse regering zich gisteren verder toegespitst. Inmiddels is echter ook een bemiddelaar op bet toneel verschenen: president Nasser van Egypte. Deze stuurde gisteren telegrammen aan Youssouf Ben Khedda de premier van de voor lopige regering, en aan Ben Bella, die vice-premier is. Nasser riep de beide mannen op „de eenheid van de Algerijnse revolutie" onge schonden te bewaren, maar koos overigens geen partij in het con flict, dat een groot gevaar bete kent voor de toekomst van Alge rije, dat momenteel nog steeds een overzeese provincie van Frankrijk is. BUREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: telef. 4790 Bijkantoor en Red. Dmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W.'Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEI" 28 cents per millimeter hoogte. Omroepers 16 cents per m m. hoogte De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, 2.65 per maand, f 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 21544. Hervatting overleg wordt nu stellig verwacht Volgens de bron in New Vork be staat alle kans, dat overeenstemming bereikt zal worden op basis van het plan-Bunker voor een stadium-gewtjze «verd ht van bestuur door de wiji d,'?lV}crs aan de Indonesiërs, ter- |ij.-» zélfh«eSistle Naties het uiteinde- volking^^^preeht voor de be- Vóór net midden van augustus zou in aanwezigheid van Oe Thant op het hoofdkwartier der V N de laatste hand aan de overeenkomst' worden gelegd. Deze zou dan aan de zeventiende zit- ting van de algemene vergadering ter UM'.!. .illlMllllimillllllllllllllllimilllllllllllllllllllllllltlil i Advertentiel goedkeuring en uitvoering worden voor gelegd. De Indonesische ambassadeur in Mos kou, Adam Malik, zou de leiding heb ben van de Indonesische delegatie. Van N derlandse zijde zullen wederom de Nederlandse ambassadeur in Washing ton, dr. H. J. van Roijen, en de Neder landse afgevaardigde bij de Verenigde Naties, mr. C. W. A. Schürmann. de besprekingen voeren Een gewoonlijk welingelichte diplo matieke^ zegsman deelde mee, dat Indonesië thans voldoende op de hoogte is gebracht van het Neder landse standpunt inzake het plan-Bun ker er. dat niets een hervatting der besprekingen meer in de weg staat. Hij zei voorts „dat Indonesië verlan gend is naar een vreedzame oplossing van net geschil" en dat er reden is om te verwachten, dat de vijande lijkheden tussen beide landen zullen ophouden zrdra de besprekingen op gang zijn." DJAKARTA President Soekarno heeft gisteren bekendgemaakt dat hij vandaag een gecombineerde bijeen komst van de „Operatie-staf van het West-Irian bevrijdingscommando" zou leiden. Op de vraag of gesproken zal worden over het regeringsbesluit om al of niet met de Nederlanders over de kwestie-Nieuw-Guinea te ondernan- delen, zei Soekarno: „Wacht maar af. Houdt uw oren open". 'e Australische minister van Bui tenlandse Zaken, Sir Garfield Barwick, heeft maandag vijftig minuiten met pre sident Soekarno gesproken. Daarna ver trok de Australische minister met zijn Indonesische collega, Soebiandrio, per auto naar het presidentiële gastenver blijf in Tjipanas, een bergoord boven Bogor. Over hun besprekingen lieten zij zich tegenover verslaggevers niet uit. Intussen is de plaatsvervangend mi nister van Defensie en staf-chef van de Russische luchtmacht, maarschalk Versjinin, na een bezoek van twaalf dagen uit Djakarta vertrokken. barteljqrïsstr: haarlem tel.13439 LEIDSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN)'AMSTERDAM TEL, 2235Q6 Verwachting tot woensdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Zwaar bewolkt met enkele verspreid voorkomende opklaringen cn plaat selijk enkele buien. Aanhoudend koud Matige tot krachtige, langs de kust af en toe harde noordwestelijke wind. Woensdag: Zon: 4.26-21.02. Maan: 6.59-22.36. morSen nog guur weer aan ons m.et Gen harde tot krachtige oW epwmd. Wisselend bewolkt !ükeJe buf> t?aar ook opklarin- V^ ™p? r ag- In de middag 14 a 15 graden; zeewater 15 graden. Voor- Uitzichten: er blijft nog koele lucht naar ons land stromen met afnemende buien en enkele opklaringen. Station Weer max. temp. gisteren Den Helder regenbui Ypenburg geheel bew. Vlissingen zwaar bew. Jüeldt regenbui De Bilt geheel bew. Twente zwaar bew. Elndhuven zwaar bew. Zd-Lunburg zwaar bew. Stockholm zwaar bew. Oslo regenbui Kopennagen regenbui Londen zwaar bew. An.sterdam zwaar bew. Brussel Luxemburg Parijs Niet Berlijn Frankfort Ziirich Genève Locarno Wener. Innsbrück Rome Madrid Mallorca geheel bew. zwaar bew. zwaar bew. onbewolkt regenbui geheel bew. geheel béw. licht bew. onbewolkt regen regenbui onbewolkt onbewolkt onbewolkt 14 16 16 14 15 14 16 16 20 23 16 24 15 19 17 24 24 14 18 19 23 25 19 16 27 32 28 min temp 10 12 13 10 11 9 11 12 11 9 8 13 11 12 12 12 16 9 12 14 7 7 12 10 12 18 14 neersi afgel 24 uur 2 0 0 2 0 3 0 0.4 0 2 1 0 0.2 0 0 0 0 4 5 0.1 0 0 3 3 0 0 0 Advertentie) OP MONTUUR EN GLAZEN VOOR IEDEREEN. Ziekenfondsleden glazen zonder bijbetaling. JANSSTRAAT 56 - TELEFOON 10180 t.o. Gerechtsgebouw HOLLANDIA, 3 juli De Indonesi sche vliegtuigen, die donderdag op klaarlichte dag in de buurt van Kaima na boven het gebied van westelijk Nieuw-Guinea vlogen, hebben geen pa rachutisten afgeworpen. Dit is van daag meegedeeld in een hier uitgege- ver, communiqué. „De op 29 juni ge melde activiteit in de lucht in de om geving van Kaimana blijkt niet te heb ben bestaan uit een landing van Indo nesische parachutisten. Wel vlogen die dag Indonesische Mitchell bommenwer- PeJ"?-verkenningsvliegtuigeii boven dif gebied die waarschijnlijk getracht heb- pen contact te verkrijgen met reeds eerder gelande parachutisten" aldus deze mededeling. Zaterdag werd officieel bekend p-p- maakt dat een aantal grote vliegtui gen nabij Kaimana was gezien die naar kon worden aangenomen narai chutisten hadden afgeworpen, 'en dat geeigende maatregelen waren getrof- ien om deze groep te liquideren „De waargenomen verse sporen bleken afkomstig van een reeds in mei gelande groep para's die bii na dering van een Nederlandse patrouille was verdwenen en waarvan sindsdien elk spoor was verloren' zo luidt hpt communiqué verder. Reeds maandag bestond te Hollandia onzekerheid over de juistheid van dit bericht. In de dagelijkse officiële me dedeling werd met geen woord gerent over acties van Nederlandse striid krachten in dit gebied, en het werd be kend dat de Nederlandse patrouilles rond om Kaimana er niet in "eslaagd wa ren nieuw gelande parachutisten te ont- dekken. De Indonesische para's in de streek van Kaimana staan onderbevel van Hiru Sisnoto die zich de bijnaam heeft verworven van „de fanatieke luite nant". Geschat wordt dat hjj nog be schikt over een zestigtal manschappen die zich, in twee groepen verdeeld, op houden in een bergachtig terrein, onge veer 25 kilometer achter Kaimana waarvan zij zich overigens steeds ver der terugtrekken. Het is hoogst onwaarschijnlijk dat de Mitchells er vorige week donder dag in geslaagd zijn contact te krij- gen met de parachutisten die zich in de omgeving van Kaimana bevinden. De Nederlandse patrouilles, die dit gebied nauwkeurig afzoeken, hebben valschermen noch containers gevon- MADRID, 3 juli (Rtr) Een recht bank in Madrid heeft de 37-jarige ban kier William Bass uit Chicago veroor deeld tot één jaar gevangenisstraf wegens belediging van het Spaanse staatshoofd, generaal Franco. Dit heeft Bass' advocaat, Oritz Canabate, meege deeld. De advocaat zei, dat hij bij Franco een verzoek om gratie zal in dienen en bij de rechtbank een verzoek om voorlopige invrijheidstelling. Bass, die als toerist in Spanje vertoef de, had een aanplakbiljet met een por tret van generaal Franco van de achter ruit van een taxi getrokken en ruwe gebaren gemaakt. Bass zei tijdens de zitting dat hij zich niet kon herinneren iets verkeerds te hebben gedaan. Als hij dat wel had gedaan, was hij bereid zijn verontschuldigingen aan te bieden. Hij was niet van plan geweest het staats hoofd te beledigen. Verder zei hij, dat hij op de bewuste dag -illen tegen lucht- ziekte had ingenomen en dat hij had gedronken. I den waarmee voorraden zouden kun nen zijn afgeworpen. In het communiqué van vandaag wordt verder over de acties tegen de in filtranten slechts medegedeeld dat in de omgeving van Merauke een para is ge vangen genomen die door de plaatse lijke bevolking was aangegeven. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiminiiMimiiiHiii Soekarno richtte zich tot verslagge vers na een vier uur durende bijeen komst van de nationale defensie-raad en de staf voor de „bevrijding van West-Irian", die ook werd btjgew°ond door de belangrijkste ministers. Naar verluidt zal Soekarno morgen, verdere besprekingen over de kwestie Nieuw- Guinea voeren met sir Garfield Baf_ wick, de Australische minister van .bui tenlandse Zaken. De Australische minis ter bezocht Soekarno maandag, de eerste dag van zijn bezoek De rest van de dag bracht hij door mét de Indone sische minister van buitenlandse zaken, Soebandrio. DEN HAAG, 3 juli Van welinge lichte zjjde is hier vernomen, dat het aan de waarnemende secretaris-gene raal van de Verenigde NatieOe Thant, is om een officiële bekendmaking uit te geven over hervatting van de be sprekingen tussen Nederland en Indo nesië over Nederlands Nieuw-Guinea. De Nederlandse regering is al geruime tijd bereid deze besprekingen te allen tijde te hervatten. Als de heer Thant van Indonesische zijde een mededeling ontvangt dat ook de regering te Dja karte bereid is tot hervatting, kan hij, wat Nederland betreft, de deelnemers aan het gèsprek bijeenroepen, zo werd in Den Haag vernomen. Prinses Soraya, die, sinds zij door de sjah van Perzfë werd verstoten, in vele landen een kijkje heeft genomen, steeds vergezeld door eventuele huwelijks kandidaten, is nu definitief neergestreken in München, waar zij veel behagen schept in het rijden ov een skelter. (Van onze Parijse correspondent) PARIJS, 3 juli. Waarschijnlijk is het niet louter „omdat het nu eenmaal zo uitkwam", dat de aanvang van dr. Konrad Adenauers statie- en vriend- schapsbezoek aan Parijs en Frankrijk is gevallen op de dag na het referendum waarmee Algerije zich definitief in het bezit van de onafhankelijkheid heeft ge steld. Een blad in de geschiedenis is omgeslagen en Frankrijk, bevrijd van een uitermate belastend chronisch pro bleem, kan en moet zich nu, zo ziet het althans generaal De Gaulle en houdt hij zijn volk voor, ongehinderd en geheel wijden aan zijn grote taken van het heden en de toekomst Daaronder op de eerste plaats: het onder zijn leiding maken van Europa op basis van de Frans-Duitse entente. Van deze entente is, voor wat de Westduitse bondsrepubliek betreft, kanselier Adenauer jaren achtereen de stugge doorzettende bewerker ge weest, Het psychologisch succes van de ope ratie „statie- en vriendschapsbezoek van dr. Adenauer" zal, geheel passend in de huidige Franse sfeer van „recht streekse democratie", vooral af gemeten kunnen worden aan de warmte van de ontvangst, die de Duitse bondskanselier „al krijgen van de zijde van het grote publiek bij de vele gelegenheden van verschijnen in het openbaar. Een eerste test was gisteren al onmiddellijk, na de officiële ontvangst op het vliegveld van Orly door president De Gaulle de grote rit door het stadscentrum naar de Quay d' Orsay, waar de heer Adenauer de „koninklijke appartementen" betrekt. Zij aan zij zaten kanselier en president, beiden klaarblijkelijk in goede gezond heid, in een open auto. Het was tussen half zeven en zeven uur, een tijdstip waarop in het centrum van Parijs altr-3 veel mensen op de been zijn. (Van onze Limburgse redacteur) HEERLEN, 3 juli Twee lijnbussen van de Limburgse Traniwegmaat- schappij (LTM) beide vrijwel geheel bezet met reizigers zijn gistermid dag op de Rukkerweg alhier frontaal met elkaar in botsing gekomen. Niet minder dan tweeëndertig inzittenden moesten met min of meer ernstige ver wondingen, variërend van kneuzingen tot schaafwonden in het St. Jozefzieken- huis worden behandeld. Ofschoon de gevolgen van dit onge luk zich aanvankelijk zeer ernstig lie ten aanzien, konden alle gewonden, na medische behandeling, het ziekenhuis weer verlaten. Een chauffeur liep een shock op. Hij is naar zijn huis ver voerd. De meeste gewonden zijn afkom stig uit de Mijnstreek, t.w. uit Heerlen, Kerkrade en Vaals. Bovendien werden enkele reizigers uit Duitsland (vier da mes) en uit België (een moeder met twee kinderen) gewond. Een van de bussen kwam door de gladheid van de weg in de bocht van de Rukkerweg te slippen, net op het mo ment, dat uit Heerlen een andere LTM- bus naderde. Be materiële schade was vrij groot. Het verkeer ondervond ge ruime tijd vertraging. TOKIO, 3 juli (Rtr, AFP) De libe raal-democratische partij van premier Ikeda heeft vijf zetels gewonnen bij ver kiezingen die zondag voor 127 zetels (de helft plus twee vakante zetels) in de Japanse senaat zijn gehouden. Met de thans verworven 69 zetels heeft zij een absolute meerderheid van 142 op de totaal 250 zetels. De socialistische oppositie heeft in totaal 66 zetels (één winst). LONDEN, 3 juli (Rtr) Premier II Khroesjtsjev heeft gisteren in een toe- j spraak voor radio en televisie gezegd, dat „het gehele socialistische kamp" aan de kant van de Volksrepubliek China zal staan als Formosa het zou wagen een aanval op het^ vasteland te ondernemen. „Reactionaire machten trachten de volken in een toestand van spanning te houden. De agressieve westelijke machten bereiden een nieu we oorlog voor. Zij slaan koortsachtig kernwapens op", aldus Khroesjtsjev. In Laos is echter gebleken, zo vervolg de hij, dat oorlog niet onvermijdelijk is. „Hoe groot de meningsverschillen ook zijn, er is altijd een oplossing voor." Khroesjtsjev verweet de Amerika nen, nogal onverwachts, dat zij een vreedzame regeling van de Koreaan se kwestie tegenhouden. „De volko- heid van Amerikaanse soldaten in Korea is een ernstig beletsel voor de totstandkoming van een verenigd, vredelievend en democratisch - Ko rea", aldus de Russische premier. Volgens Khroesjtsjev worden op For mosa, onder aanmoediging van de Amerikanen grootscheepse voorberei dingen getroffen voor een inval in continentaal China. Militaire eenheden worden dichter bij de 'Straat van For- rn osa gebracht en er zijn veel lan- dingsboten bijeen, zo zei Hij. De toespraak van de Russische pre mier was in hoofdzaak gewijd aan zijn bezoek aan Roemenië. De ontwikkeling va n dat land wordt volgens hem sterk ve rsneld door grotere samenwerking en de verdere arbeidsverdeling tussen de communistische landen, waartoe op men ongerechtvaardigde aanwezig-1 dg bijeenkomst van de Comecon is be sloten. De economische ontwikkeling van Roemenië is sneller dan bijvoor beeld die van de buurlanden Turkije en Griekenland, waar de kapitalisten aan dokteren. WASHINGTON, (UPI) De door Khroesjtsjev uitgesproken beschuldi ging, dat „agressieve" Amerikaanse kringen een mogelijke aanval van de Chinese nationalisten op het Chinese vasteland steunen, werd gisteravond nog door de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Rusk, „onzin" ge noemd. Na een zitting van de commissie van buitenlandse zaken uit het Huis van Afgevaardigden, vertelde Rusk aan de pers, dat de Verenigde Staten er op hebben aangedrongen, dat alle kwesties in de Straat van Formosa zonder ge weld worden geregeld. Toen hem werd gevraagd naar een reactie op Khroesjtsjevs waarschuwing dat een aanval op communistisch China zou worden afgeslagen door het gehele communistische blok, antwoordde Rusk: „Een dergelijkge opmerking mooht men verwachte.i als het Chinees-Russi sche veiligheidsverdrag ook maar iets betekent". DEN HAAG, 3 juli In Haagse krin gen is gisteren vernomen dat er goede redenen zijn om aan te nemen dat er een einde komt aan Westduitse leveran ties aan Indonesië van goederen die Ne derland als strategische goederen be schouwt, zoals stalen matten die voor vliegvelden kunnen worden gebruikt. Dergelijke matten werden nog altijd geleverd, maar het zou hier om orders gaan die dateren van vóór de Indone sische militaire operaties op Nieuw- Guinea. RIO DE JANEIRO, 3 juli (Reuterl Het Braziliaanse congres heeft vanmor gen de benoeming van Auro Moura Andrade tot premier met 222 tegen 51 stemmen goedgekeurd. De 47-jarige Andrade is voorzitter van de senaat en lid van de sociaal-democratische meer derheidspartij. De voormalige premier, Neves, trad op 26 juni af. De daarna door president Goulart aan de afge vaardigden voorgestelde Santiago Dantas werd niet aanvaard. De beide grootste partijen van Bra zilië, de sociaal-democraten en de natio- naal-democraten, hadden besloten de parlementsvoorzitter Moura Andrade aan te bevelen als kabinetsformateur en premier. De nieuwe premier is eigenaar van koffieplantages en veehouder. GENèVE, 8 juli (Reuter) In Genève is gisteren, na een onderbreking van vijf maanden, de 14-mogendhedenconferen- tie over Laos hervat. Voor het eerst is Laos door een enkele delegatie vertegen woordigd. Deze is door de nieuwe Lao- tiaanse voorlopige coalitieregering be noemd en vervangt de drie vertegen woordigingen van procommunistische, neutralistische en rechtse stromingen in Laos. Van Ben Bella, de officieuze leider van de groep, die het niet eens is met de politiek van Ben Khedda en de zij nen, werd gisteren niets vernomen. De vice-premier vertoeft nog steeds in Tri poli. Er zijn berichten dat hij van plan w7as of is met behulp van het FLN-Ieger een militaire staatsgreep in Algerije uit te voeren, zodra dit land onafhankelijk is. of misschien nog eer der. De meeste waarnemers zijn het er over eens dat de voorlopige Alge rijnse regering (GPRA) vooralsnog stevig in het zadel zit. Premier Ben Khedda en zijn volgelingen beleven vandaag een gloriedag: zij vertrekken vanuit Tunis, waar de voorlopige re gering altijd gevestigd is geweest, naar Algiers, waar zij, naar wordt verwacht, zullen toetreden tot het voorlopige bestuur, dat onder leiding staat van Farès. Eenheden van het Algeriir.se bevrijdingsleger, die trouw zijr aan de GPRA, zijn gisteren Al giers en omgeving binnengerukt om een eventuele militaire staatsgreep van Ben Bella's aanhangers te voor komen. Ook bij het voorlopige rege ringscentrum Rocher Noir zijn mo hammedaanse troenenversterkingen a ngekomen. Gisteravond werd bekend gemaakt, dat tot nu toe ruim 3.300.000 stemmen van Algerijnse kiezers zijn geteld. Meer dan 3.284.300 van hen hebben zich uit gesproken voor een onafhankelijk Al gerije, dat is 99,7 procent. Momenteel is 85,15 procent van het totale aantal uitgebrachte stemmen geteld. DEN HAAG, 3 juli De Sociaal Eco nomische Raad heeft de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, dr. G. Veldkamp, geadviseerd de uitkerin gen van de AOW en AWW te verhogen in verband met de komende huurverho ging. De uitkeringen aan gehuwde bejaar den en aan weduwen met kinderen zou den met 84 gulden en voor ongehuwde bejaarden en voor weduwen zonder kin deren met 78 gulden per jaar omhoog gaan. De Raad stemt er mee in dat de verhoging niet wordt gekoppeld aan de stijging van de loonindex, maar wordt afgestemd op de stijging van de huren. (Van een verslaggever) ZWOLLE, 3 juli Van de zijde van de commissie van goede diensten in zake de fusie tussen Zwolse Boys en PEC is meegedeeld, dat a.s. vrijdag 6 juli aan de leden van beide verenigin gen zal worden gevraagd zich uit te spreken voor of tegen een samengaan van de twee clubs. Dit besluit is gisteravond genomen in een vergadering tussen de besturen van de twee verenigingen, de commis sie en in het bijzijn van een hoofdbe stuurder van de KNVB. (Advertentie)

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 1