Geen gevaar voor Van Allengordel - weinig ..fall-out Proef met valt samen opening congres in van Moskou Historisch gebeuren voor de T.V.? PRINS FILMT FOTO HUWELIJKSFEEST MOET BEN KHEDDA CONCESSIES DOEN? Ben Bella getrouwe troepen bezetten OR AN PRESIDENT VAN PHILIPPIJNEN BIJ DE PAUS Prinsessen beëindigen tocht door binnenland Indianen bieden geschenken aan evenals andere groepen (QmlvadSfohk T.V.-sa teiliet gelanceerd hamol *eer -eji SCHRAVENDIJK Koffers en tassen Botsing tussen trein en bus 45 doden Churchills been no gal gezwollen Andlré RENARD ernstig ziek Gamelans klinken in Marowijne weer Mei: 7115 nieuwe woningen Malik dooderdag in Washington? Ramp in IRAN Meisje uit Hoofddorp ernstig gewond in Oostenrijk V erkeersdeskundi ge prof. LEIBBRAND 4 sept. voor rechter Vijftien jaar voor eeneü ïtwintig j ari ge PETER HöSSL Hernaturalisatie van ex-Na ederlandse ambtenaren H.B.S.-diploma voor doofstomme jongen Meer bewolking Het weer in Europa DINSDAG 10 JULI 1962 86ste JAARGANG No. 31176 Sovj et-ambassadeur in Tokio van post ontheven HONOLOELOE/MOSKOU, 10 juli (Rtr, UPI) Zoals te ver wachten viel heeft de kernproef o^p een hoogte van ongeveer 320 kfflometer, die de Verenigde Sta tuin gistermorgen (zoals in het grootste deel van onze edities gis teren reeds gemeld) boven de Jo hnston-atol in de Grote Oceaan genomen hebben, aanleiding ge geven tot een stroom van protes ten, die echter merendeels com ma mistisch gekleurd zijn. De Ame- rik aanse kernproef, die twee maal mis Jukte en waarvan de derde po ging vier maal moest worden uit gesteld, viel merkwaardigerwijs samen met de opening van een Wereldcongres voor Vrede en Ontwapening in Moskou, waar mem gretig de gelegenheid te baat nana anti-Amerikaanse propagan da te spuien. Daar komt nog bij, dat verwacht mag worden, dat de Sovjets volgende week, bij de her- opening van de 17-landenconfe- rentie over ontwapening in Genè- ve, voor een internationaal forum een propaganda-offensief tegen de VS zullen inzetten. Prins Bemhard heeft vanochtend in het Stedelijk Museum in Amsterdam een tentoonstelling geopend van kleurenfoto's van het zilveren huwelijksfeest van het koninklijk paar. De prins filmde zelf een gedeelte van de expositie voor het tv.-journaal, namelijk de grote groepsfoto die destijds in het Amstélhotél werd gemaakt. M ...TECHNIEK IN DE BLOEMENSTAD Suede dames- ea herenjasjes CAPE CANAM 'ERAL, 10 juli (Reuter-UPI) iDe Amerikaanse telecommunicatie: satelliet „Tel star" is vanmorgen met behulp van een Thor-Dalta-raket gelan ceerd. Dit is de eerste poging om via de ruimte een intercontinentale tele communicatie tnt stand te brengen. Aan zee BUREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Pcxstgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 9(1: telef. 4790 Bijkantoor en Red. Dmuiden: Leewweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der KaKlen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN eitt W. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cesits per millimeter hoogte. Omroepers 16 cents per m.m.-hoogte. De administratie behoudt ïich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te w«i geren. ABONNEMENTSPRIJS 61 icents per week, 2.65 per maand, 7.9(0 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 121544. Rood propaganda-offensief na V.S.-kernproef 'tiHiiiiiiiiiMnimiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin (Van onze radio- en t.v.-redactie) HILVERSUM, 10 juli. - De Neder landse televisiekijkers zullen moge lijk vanavond nog getuige zijn van een historisch gebeuren. Indien na melijk de Amerikaanse communica tiesatelliet vandaag met succes wordt gelanceerd zullen de testsignalen, die Amerika via deze kunstmaan uit zendt, tussen kwart over tien en vijf voor half elf op het scherm verschij nen. De VARA neemt hiervoor een directe reportage over, die de BBC verzorgt van het Britse ontvangst station Goonhilley Downs uit. De BBC hoopt in deze reportage het Amerikaanse testbeeld direct in de huiskamers te kunnen brengen. Als het „Telstar"-experiment door gaat zal de VARA de volgorde van het avondprogramma wijzigen. N\a de rubriek „Achter het nieuws" zal het programma „TV-Rechtbank" worden uitgezonden. Om kwart over tien volgt dan de ingelaste reportage van de BBC. Daarna kan men kijken naar „Boda Gitana". TEHERAN, 10 juli (AFP) —.Voor zover tot nu toe bekend zijn er bij de botsing tussen een trein en een auto bus, die zich maandagmorgen op 140 km ten zuiden van Teheran hceft voor gedaan, 45 mensen om het 'ov£" komen. Er zijn een dertigtal gewon den. De autobus zat propvol. Vlak voor het ongeluk had de chauffeur de Pas" sagiers opgenomen van een andere bus, die met pech te kampen had. De chauffeur, die op slag werd gedood, heeft geprobeerd de bus over de over weg te loodsen vóór de komst van de sneltrein die van Teheran op weg was naar Meshed. De schok was zo hevig d t de bus een tiental meters naar voren werd geworpen. Drie wagens van de trein sloegen om. De overweg wachter zou gearresteerd zijn. lOLAGENFURT, 10 juli (UPI) De 19-jarige Edit Evelyne Veere uit Hoofddorp heeft gisteren bij een on geluk in de bergen in de buurt van Klagenfurt ernstige verwondingen op gelopen. Het meisje was in de buurt van het zogenaamde „Franz-Josefge- bergte" aan het wandelen toen zij Werd getroffen door een van de hel lingen rollende rots. Zij viel meer dan vjjftig meter en kwam terecht op een lager liggende berg. Bij de val liep zij ernstige hoofdwonden op. Een arts, die zich in de buurt be vond, behandelde het meisje, dat la ter in een ziekenhuis werd opgenomen. Haar toestand is ernstig, maar niet kritiek. Edit Veere was juist gisteren met *en groep Nederlandse toeristen aan gekomen. STUTTGART, 10 juli (DRA) De internationale verkeersdeskundige prof. dr. Kurt Leibbrand zal op 4 septem ber voor de rechter in Stuttgart we gens moord in minstens 26 gevallen en minstens vijf gevallen van poging «*>t moord terechtstaan. Het proces zal ongeveer drie weken duren, naar men verwacht. t,.15®, 48-jarige Leibbrand zou in- augus- 1944 in Zuid-Frankrijk het neer- genieten van Italiaanse vrijwilligers bevolen hebben. Leibbrand is destijds als adviseur den m Den Haag opgetre- aT?PKTO> 1° jbh (UPI) De Russische ambassadeur in Tokio, Nikolai T Fe- JJorenko, is plotseling van zijn post ont geven. Hij zal op 15 juli Tokio verla- Er is nog geen vervanger aange- LONR1EN, 10 juli (UPI) Het lin kerbeen van Sir Winston Churchill, ge broken door een val en ontstoken aan een adar, is nogal opgezwollen, zo is i: het medisch bulletin bekend ge maakt. l>e toestand wordt niet veront rustend igenoemd. De si&iatie is echter niet van ernst ontbloot, gezien het feit dat een ader- ontstekintg: soms bloedklontering ver oorzaakt en daardoor de bloedsomloop en het Iiart gestoord kunnen worden De clokters zeggen echter dat deze ziekte voefl voorkomt bij bejaarde pa tiënten en. dat er geen reden is waar om Churchill niet zou herstellen Churchill) is 87 jaar. LUIK, 110 juli (Rtr) De 51-jarige leider van de linksgerichte Waalse fe- deralistisclne beweging, de socialist André Remard, is zaterdag door een beroerte getroffen. Hij is sindsdien be wusteloos. Volgens het ziekenhuis is zijn toesta» id „zeer ernstig". André Ricnard, voormalig functiona ris van de. socialistische vakvereniging in Luik, wtas de leider van de revolu tionaire staikingen die .in december 1960 uitbralken en Belgie op de rand van burgen oorlog brachten. Deze sta kingen wenden gehouden naar aanlei ding van ae belastingpolitiek van de Belgische w gering. MUNCHEM, 10, juli (DPA) De 21- jarige winkelbediende Peter Hóssl is door de rechtbank in Münohen wegens moord veroordeeld tot 15 jaar gevange nisstraf, met de bepaling dat hij daar na moet word en opgenomen in een psy chiatrische inrichting. Zijn advocaat be schreef hem als een „wapenfetiehist" met een gesplisten persoonlijkheid Hössl werd schuldig bevonden aan moord op een 55-jarige gepensioneerde m 1959 en op een 17-jSirige arbeider m 1960. Hij had reeds eeró'er gevangen gezeten we gens moord qp een 11-jange jongen. DEN HAAG, M juli Van overheids wege zal worden 1 bevorderd, dat ex-Ne derlandse amhte naren, die na hun optie voor de Indonei iische nationaliteit in dienst zijn gebti iven, op korte termijn het Nederlanden schap kunnen herkrij gen. Zij zullen d an automatisch in het genot van de gal ranties uit hoofde van de „garantiewet burgerlijk overheids personeel" worde n gesteld. Dit deelt de minister van Bu:i tenlandse Zaken, mr. J. M. A. H. Lu ns, mee in antwoord op schriftelijke i /ragen van het Eerste- Kamerlid De V09 van Steenwijk (VVD) De minister zetgt het niet billijk te achten, dat aan a x-Nederlandse ambte naren, die na de „fatale" datum zijn blijven doordienen, terstond na aankomst in Nederland en 2:0 lang zij niet gena turaliseerd zijn, e en maandelijkse uit kering toe te kennirvn tot het bedrag van het hun op de voet' van Nederlands-Indi sche bepalingen t oekomend pensioen. Gedurende de wacüittijd worden hiertoe door of vanwege het ministerie van Maatschappelijk W<irk de nodige voor zieningen getroffen, aldus de minister. Doel van de Amerikaanse kernproef was na te gaan, welke gevolgen deze heeft op radio- en radarverbindingen. Inderdaad werd boven de Grote Oceaan tijdelijk het radioverkeer op de korte golf verstoord. De proef werd om elf uur (onze tijd) genomen. Vier uur later had zich het radio-verkeer in het westelijk gedeelte van de oceaan vrij wel hersteld. Aan de hand van de resultaten van de proef, „Taskforce VIII" geheten, hoopt men antwoord te verkrijgen op deze vragen: 4. Kan een potentiële vijand door middel van kernontploffingen radio- en radarverbindingen verstoren en aldus een electronisch rookgordijn voor een onverhoedse aanval scheppen? 2. Vormen dezo ontploffingen wel licht de sleutel voor een verdedigings stelsel tegen intercontinentale ruimte raketten? Bijzonderheden betreffende de resul taten worden nog geheim gehouden. Wel wist men al, dat de kernbom een kracht van verscheidene megatons had en vervoerd werd door een Thor- raket. Over deze raketten, die een miljoen dollar per stuk kosten, zijn de Amerikanen zeer te spreken; 125 van de 157 lanceringen ermee zijn goed verlopen. In Thor-Delta-combinatie zijn niet minder dan 26 „Ontdekker" satel lieten in een baan om de aarde ge bracht. De vurige gloed van de ex plosie, gelijkend op een aanbrekende dageraad (waarbij de aanvankelijk rood getinte hemel echter verschiet via ijsblauw in wit) werd onder meer duidelijk waargenomen in Honoloeloe en op Nieuw-Zeeland. Amerikaanse atoomdeskundigen verklaren, dat er weinig of geen radio-actieve neerslag te verwachten valt. De helft van de gevaarlijke deel tjes, bij de explosie vrijgekomen, zou buiten de aantrekkingskracht van de aarde gestoten zijn en in een baan om de zon geraken. De rest zou zo lang bovèn de weergebieden in de atmos feer rondzwerven, tot ze onschadelijk zijn geworden, waarna de deeltjes op aarde zouden vallen. Ook over aan tasting van de Van Allengordel ma ken de Amerikanen zich niet be zorgd. De laagste gedeelten van de binnenste Van Allengordel beginnen op ongeveer 650 kilometer boven het aardoppervlak. Eventuele gevolgen zouden nochtans pas over twee weken bekend zijn. De Sovjet-ruimtevaarders Gagarin en Titov hebben gezamenlijk verklaard, dat door de Amerikaanse proef ruimte reizen en -onderzoek bemoeilijkt wor den. Voorts geven ze uiting aan hun verontwaardiging. Dit deed de gehele Sovjet-pers trouwens, evenals het Wereldcongres voor Vrede en Ontwape ning. Mevrouw Judith Cook bijvoor beeld, die aan het congres voorgesteld werd als de leidster van de vredes- betogingen die vrouwen in de V.S. hebben gehouden, veroordeelde de Amerikaanse kernproef „en alle ande re proeven, die waar dan ook gehou den mochten worden", in naam van de moeders „van de hele wereld". Professor Dale Pontius uit Chicago oefende kritiek uit op de V.S. in ver band met de vlucht van de U-2, de invasie van Cuba, de Amerikaanse houding tegenover het Duitse vraag stuk en de „dwaze slachting van het Vietnamese volk". Er werd geapplau disseerd toen ook hij kritiek leverde op de hervatting van de kernproeven door de V.S. Het applaus nam echter snel af hoewel vele Westerse afge vaardigden van hun instemming blijk gaven toen hij verklaarde dat het grootste deei van de Amerikaanse dele gatie van mening is dat Rusland de destijds gemaakte afspraak om geen kernproeven meer te nemen genegeerd heeft. Toen hij zei dat de Amerikaanse afgevaardigden het er over het 'lge- meen over eens zijn, dat de regering van communistisch China de grens incidenten met Indië heeft uitgelokt, hoorde men hier en daar „neen" roe pen in de zaal. De Chinese minister van cultuur, Mao Toemg, die de delegatie van Poking leidt, had het over de „eenheid van de twee grote socialistische lan den, China en de Sovjet-Unie" en zei dat zijn land nooit een centimeter van het grondgebied van een ander land zou bezetten. De leider van de Albaanse delegatie, Dmitri Sjoereqi, zei later tegen ver slaggevers uit Westerse landen, dat de aanwezigheid van de Albaanse delega tie op het congres niet betekent dat er een wijziging in de betrekkingen tussen Rusland en Albanië is gekomen. „Onze betrekkingen zijn bekend", zei hij. ALGIERS, 10 juli (Rtr, UPI) De groen-witte vlag van de Algerijnse revolutie is gisteren gehesen op een vlaggestok van het gebouw van de vroegere Franse administratie te Al giers. Terwijl het dundoek door een Algerijnse sergeant werd gehesen hie ven Algerijnse vrouwen de traditionele jammerkreet „you-you" aan. Bij het hijsen van de Franse vlag, in het ver leden, werd krijgsmuziek ten gehore gebracht. 'r~ De Paus heeft gisteren ten Vaticane de president van de Ph ilippifnen, Diosdado Maaapagal, diens echtgenote en heide hinderen ontvangen. PARAMARIBO, 10 juli. Met het bezoek aan het Marowijne-district is voor de prinsessen Irene en Margriet het bezoek aan de Surinaamse binnen landen ten einde. Gisteravond zijn zij per vliegtuig in Paramaribo terugge keerd. Gistermorgen vertrokken de prinses sen naar Albina, aan de benedenloop van de Marowijne aan de oostgrens van Suriname. Allereerst werd daar een bezoek gebracht aan het militai re Prinses Margriet-kampement. Als herinnering kreeg prinses Margriet een foto aangeboden van het kampe ment en prinses Irene een miniatuur koperen kanonnetje. Voor het kantoor van de districtscommissaris stonden vertegenwoordigers van de bevolkings groepen opgesteld. Van heinde en ver waren de indianen en bosnegers geko men, die door muziek en dansen aan hu i verheugenis over het bezoek uiting gaven. Ontelbare geschenken, o.a. In diaanse halskettingen, werden hier de prinsessen aangeboden. In de woning van de districtscommissaris ontmoet ten de prinsessen ditmaal het opper hoofd der Panamaccaners, granman Forster, en een aantal Indiaanse ka piteins. Het districtsbestuur had de huldi ging niet van overheidswege georga niseerd, doch dit overgelaten aan de bevolking. Daarom waren er hier geen erepoorten van doek en geen vlagge tjes, doch wel veel hartelijke mensen met bloemen en groen, die naar de vorstelijke bezoeksters wuifden, „dag, dag" of „hiepo, hiepo" riepen. In foutloos Nederlands zongen zij het Wil helmus. Bij Wonoredjo, een Indonesische nederzetting stond op een prachtige erepoort „Uw bezoek is onvergete lijk voor de bevolking van Wonored jo". Muziek riep hier een echt-oos- terse sfeer op. Óok hier een massale huldiging met bloemen en fraaie ge schenken. Daarna werd de tocht voortgezet naar Moengo, meer westelijk in het district Commewijne gelegen. Hier hadden de prinsessen enige tijd „vrij" waarvan zij gebruik hebben gemaakt om een duik te nemen in het zwem bad. De directie van de Suralco, de hier gevestigde bauxiet-ondememing, had maatregelen getroffen opdat de prinsessen ongestoord van het koele bad konden genieten. Later volgde een rondtocht door dit belangrijke bauxiet-centrum Er wer den geen mijnen of fabrieks-instalia- ties bezocht, docli wel arbeiderswonin gen en de modelboerderij van de maatschappij. Ook hier gat de bevol king blijk van een hartelijke belang stel] ing Inmiddels had in Rabat (Marokko) een ontmoeting plaats tussen vertegen woordigers van premier Youssef Ben Khedda en met de ontevreden leden van de voorlopige Algerijnse regering (GPRA)van wie Mohamed Ben Bella de voornaamste is. Men wil proberen de kloof binnen het nationa listische kamp te overbruggen. Terwijl het overleg plaats had trokken ongeveer 1.200 aan vice-premier Ben Bella ge trouwe militairen van de Marokkaanse grens naar Oran. In de havenstad zelf ging men langzaam weer aan het werk- Ver scheidene banken en kantoren gin gen voor het eerst sedert vijf dagen open. Uit de Europese wijken, die sedert de schietpartijen van donder dag niet door personeel van de stads- reinigingsdienst werden betreden, werden tonnen rottende vuilnis opge haald. Ook de Algerijnse havenarbei ders in Oran hervatten het werk. Langs de havenkant kwamen zij hon derden Europeanen tegen die op passage naar Frankrijk wachtten. Vanaf het balkon van het gebouw van de vroegere algemeen gedelegeer de, waar eveneens gisteren de Algerijn se vlag werd gehesen, hield Raoul Salan op 13 mei 1958 een redevoering waarin hij bepleitte dat de teugels weer zouden worden overgenomen door generaal Charles de Gaulle. Drie jaar later, in april 1961, kondigde Salan er aan dat lyj en drie andere Franse generaals in Algiers de macht zouden overnemen. Ben Khedda, premier van de Voor lopige Algerijnse Regering, heeft gister avond in het stadion van Algiers, waar rond 10.000 moslims bijeen waren, een dringend beroep gedaan op de Algerij nen om de nationale eenheid te be waren. Toen hij prijzend gewag maak te van de bemiddelingspogingen van president Nasser, klonk er gejuich op. Waarnemers menen hieruit te kunnen afleiden, dat het Algerijnse volk achter de pogingen staat om de eenheid te herstellen. In officiële kringen te Algiers is men optimistisch gestemd over een einde van de onenigheid tussen Ben Khedda en Ben Bella. Men verklaart dat de overweldigende aanhang die Ben Bella van de gelederen in het FLN heeft gekregen. Ben Khedda zal dwingen belangrijke concessies te doen. In Tlemcen, even ten westen van Oran, is de plaatselijke radio-omroep sinds zaterdag gesloten, zo werd ver nomen. Vplgens de directeur was de voornaamste microfoon zaterdag gesto len, enkele uren nadat een FLN-com- mandant in het Arabisch had gespro ken om Ben Khedda te hekelen. (Advertentie) (Van onze correspondent) DEVENTER, 10 juli. De twintig jarige, sinds zijn tweede levensjaar doofstomme Peter Koning uit Schalk haar heeft de bijzonder knappe pres tatie geleverd na een zevenjarige stu die het einddiploma HBS A te be halen aan het Katholieke Lyceum „Geert Grote College" alhier. Hü zal wel de eerste Nederlander zijn die met een dergelijke handicap en mid dels het normale volgen van het mid delbaar onderwijs dit diploma be haalt. Peter ontwikkelde zich tot ee- zeer kundig liplezer. Hierdoor was het hem mogelijk het gesprokene in de klas vrijwel geheel te volgen. Ook zijn klas-enoten kon hij op deze wij ze vrij behoorlijk „verstaan" Zonder bijzondere bijlessen evenals zovele leerlingen had Peter een zwak vak (handelswetenschappen) waarin hij als anderen bijles kreeg is de wils krachtige jongeman, met doubleren in de tweede en vierde klas, tot zijn di ploma gekomen. Conrector drs. A. M. Frequin was een grote steun voor hem, maar de grootste hulp kreeg hij van zijn moeder, die hem met het brengen van grote offers steeds ter zijde stond en er b.v. in slaagde Pe ter te leren lezen op een leeftijd dat andere kinderen daar nog niet aan denken. Waarschijnlijk gaat Peter verder studeren aan de Hogere Textielschool in Enschede. De lancering had ti laats om 09.33 uur Nederlandse tijd. Aks alles goed gaat zal de kunstmaan elk:e 160 minuten een baan om de aarde beschrijven, op een hoogte variërend van 1.000 tot 5.700 km. Tussen de zesde en de negende baan zullen de eerste televisie- en telefoon- proeven tussen de Vorenigde Staten en Engeland worden ga nomen. De kunstmaan is op-gebouwd uit 10.000 onderdelen. Het zal het eerste stuk particulier bezit zijn, dat in de ruimte zweeft American Tellephone and Tele graph Company (A. Tand T.) betaalde de bouw van .Telstar"' en maakte daar na nog eens 2,7 miljoen dollar over aan de NASA voor een „.kaartje naar het heelal", de lanceringcikosten. De kunstmaan wee^rt 170 pond. DEN HAAG, 10 je li In mei zjjn 7115 nieuwe woningeia voltooid. In mei 1961 werden 6881 nieuwe woningen op geleverd. In de eerste vijf maanden van 1962 kwamen 28.235 nieuwe woningen gereed, tegen 30.635 in de overeenkomstige pe riode van 1961. Sederit de bevrijding zijn tot en met mei van dit jaar in totaal 963.964 nieuwe woningen gebouwd. WASHINGTON. 10 juli (UPI) Uit gewoonlijk welingelichte bron is van daag vernomen, dat president Soekar- no's vertegenwoordiger op het overleg in Washington met Nederland over Nieuw-Guinea, Adar:: Malik, waar schijnlijk donderdag hier zal aankomen. Malik, die ambassaüeur is in Moskou, komt uit Djakarta, waar hij van de In donesische regering instructies heeft gekregen. Welingelichte kringen in de Ameri kaanse hoofdstad verwachten, dat Ma- tik zal worden vergeaeld door een staf, die groot en competent genoeg is om meteen met de Nederlandse onderhan delaar dr. J. H. van Roijen aan de con ferentietafel te gaan zitten. Advertentie) Verwachting tot woensdagavond, (opgemaakt te 11.16 uur). Meer bewolking met plaatselijk re gen- of onweersbiéen. Zwakke tot matige wind ruimend naar zuid tot zuidwest. Koeler. Woensdag Zon: 4.32-29.58 Maan; 14.34-.49 Overwegend zonnig en zomers met la ter een 'plaatselijke bui. Matige wind tussen oost en zuid-oost. Temperatuur in de middag 22-25 graden, zeewater 15 graden. Vooruitzichten: licht onstabiel, maar overigens zomers strandweer. (Advertentie) Station: max. min neerëL Weer temp. temp. afgel. Den Helder gisteren 24 uur onbew. 15 12 0 Ypenburg licht bew. 18 12 0 Vüssingen licht bew. 19 14 0.6 Eelde onbew. 17 9 0 De Bilt onbew. 19 11 0 Twente onbew. 20 11 0 Eindhoven licht bew. 22 13 0 Zd-Limburg onwee r 23 14 06 Stockholm half bew. 23 13 2 Oslo zw. bew. 22 12 0 Kopenha- -i onbew. 17 9 0 Londen geh. bew. 23 13 0 Amsterdam half bew. 18 12 0 Brussel licht bew. 23 15 0 Luxemburg zw. bew. 28 15 0 Parijs zw. bew. 30 14 3 Nice onbew. 27 20 e Berlfln licht bew. 21 12 0 Frankfort onbew. 28 15 München onbew. 25 12 0 Zurich onbew. 28 13 0 Genève licht bew. 26 10 0.S Locarno onbew. 26 15 0 Wenen onbew 24 11 0 Innsbrück licht bew. 27 11 0 Rome licht bew. 32 17 0 Madrid licht bew. 30 13 0 Mallorca licht bew. 26 0 (Advertentie) GROTE HOUTSTRAAT 51 Sedert 1882 het adres voor in FIBER - SKAI - LEDER. COSTUUM-TASSEN 4960 - 5560

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 1