Haarlem Droste Haarlem Droste welkom Gehuwde vrouwen die graag iets bijverdienen vinden bij Droste licht en prettig werk. "Voor halve dagen, voor de avonduren wanneer het hen uitkomt. De uren die zij vrij kunnen maken en waarin zij het gezins inkomen aanzienlijk kunnen ver meerderen! De sfeer is uiterst plezierig en er zijn talloze mogelijk heden op inpakafdelingen en in de glaceerkamer. DROSTE'S CACAO- EN CHOCOLADEFABRIEKEN N.V. - HARMENJANSWEG 129 - HAARLEM In Haarlem valt veel te doen. Vooral bij Droste! Een groot dyna misch bedrijf met alle mogelijk heden voor iedereen. Plezierige werkzaamheden die goed betaald worden. Bovendien bestaan er spe ciale opleidingen voor jongens en meisjes die verder willen. Personeel van buiten Haarlem ont vangt vergoeding van reiskosten. Verdere voordelen zijn: Muziek bij het werk op de inpakafdelingen en glaceerkamer - recreatiezaal voor ontspanning en lunchpauzes - aller lei gezellige verenigingen - zater dags vrij - eigen medische dienst, arts en tandarts - interessante beloningsregelingen - maatschappe lijke afdeling en diverse bedrijfs fondsen - een Vrijwillig Spaarfonds - opneming in pensioenfonds mogelijk - manicure voor vrouwelijk perso neel op inpakafdelingen en glaceer kamer. Er is een aparte afdeling voor jonge meisjes die niet meer leerplichtig zijn, maar toch nog te jong voor het volle bedrijf. Jonge meisjes worden hier opgeleid tot decoratrice, gla- ceerster en verpakster. 7 Uur per dag. Een dag per week handen arbeid, kinderverzorging, gymnas tiek enz. Bovendien een aantrek kelijk loon. De nieuwe cursus start binnenkort. Dus nu aanmelden! En voor meisjes die wat ouder zijn. is er ook plezierig werk bij Droste. Op de inpakafdelingen (cho colade, bonbons, cacao) en in de glaceerkamer. Ook- het decoreren van bonbons is leuk werk. Er wordt, gewerkt in kleine, gezellige groep jes en er is muziek bij het werk. Er is een recreatiezaal waar de lunch kan worden gebruikt. Zaterdags wordt er natuurlijk niet gewerkt. Analisten voor het laboratorium. De Droste-artikelen worden gefa briceerd onder voortdurende con trole van een modern laboratorium, dat internationale reputatie geniet. Ook analisten zijn bij Droste altijd welkom. En nog steeds wordt er gebouwd en uitgebreid. Het einde is niet in zicht.- Daarom biedt Droste zoveel kansen aan hen, die willen aan pakken! Inlichtingen over prettig werken bij Drostedagelijks van 09.00-16.00 uur en 's maandagavonds van 19.00-20.00 uur. Voor telefonische afspraken: 02500 -11830 (8 lijnen). Droste en Haarlem hebben één ding gemeen Beide liggen aan de aloude rivier het Spaarne. Haarlem sinds de Grafelijke tijd, Droste sinds de Victoriaanse tijd. Het verschil is dat Haarlem duizend jaar nodig had om te worden wat het nu is en Droste maar zeventig. En wat is het nu? Een twee-eenheid. Een begrip. Droste-Haarlem, syno niem voor fijnste chocolade en verpleegstercacao en synoniem voor prettig werken! Meisjes die van een 'leuk' kantoor houden vinden afwisselend kantoorwerk bij Droste. Met Mulo of Middelbare opleiding zijn er uitstekende kansen in dit bedrijf met wereldnaam. Kennis, enthousiasme en initiatief worden goed gehonoreerd, het werk is interessant en afwisselend. Er zijn mogelijkheden op de afdelingen: Export, Binnenlandse Verkoop, Boekhouding en Correspondentie. Mannen met sterke handen. zijn altijd welkom bij Droste! Want er is veel werk voor sterke handen. Mannelijk werk. Een ste vige job voor hen die graag in Haarlem werken. In de vele fabrieks- afdelingen is plaats. De beloningen zijn goed en er bestaat mogelijkheid tot opneming in het pensioenfonds. Zaterdags wordt er natuurlijk niet gewerkt. Mannen die van inpakken weten kunnen een verantwoordelijke baan krijgen bij Droste. Emballeurs dragen zorg voor de vele verpak kingen van Droste cacao en Droste chocolade en voor de stipte ver zending naar alle delen van .de wereld. Ervaren emballeurs zii11 welkom! Jongens die vooruit willen..» kunnen wat leren bij Droste! Voor jongens die van aanpakken houden is er pittig en afwisselend werk in de fabrieksafdelingen. Bo vendien is er éen speciale 'vormings cursus' waar onderricht wordt ge geven in vakken van algemeen belang en waar het eigen bedrijf met alle achtergronden wordt uiteen gezet. In de 'gezellen'-tijd worden alle werkzaamheden geleerd onder lei ding van vakbekwame 'meesters'. Er is een jongerenafdeling.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 16