Een nieuwe ambassadeur in Foy D. Kohierspecialist in de Berlijnse kwestie Amerikaanse Moskou Europese gezindheid hoogst in Nederland Voor Europese belastingen is Franse bereidheid laagst 0' Macmillan verdedigt zijn beleid voor comité-1922 Eens zal men begrijpen dat ik mijn plicht heb Corioladefees! OPVOLGER VAN LLEWELLYN E. THOMPSON Gedupeerde bejaarden Egyptische Comet verongelukt bij Bangkok 26 doden SKELTERWEDSTRIJDEN IN UITGEEST Max vindt het „zó" Cadeau voor Tilanus Frankel uit zijn ambt geschorst Spreekt Russisch KENNEDY'S DIPLOMATEN „Berlin Task Force" Opinie-onderzoek wijst uit ADENAUER POOGT STRAUSS IN BONN TE HOUDEN Tijdbom voor Romeinse Onbekende Soldaat? VRIJDAG 20 JULI 1962 Het is in Amerika een tradi tie dat een nieuwe presi dent al spoedig na zijn in auguratie overgaat tot een reor ganisatie van zijn buitenlandse dienst. De reorganisatie treft dan Vooral de ambassadeurs. Sommi gen verlaten de diplomatieke dienst en anderen worden over geplaatst. Diplomaten van lagere Vang worden tot ambassadeur be vorderd, en soms worden er men sen tot ambassadeur benoemd die niet uit de „carrière" voortkomen. Toen Kennedy begin vorig jaar president van de V.S. werd volgde hij de traditie van de drastische Wijzigingen in het diplomaten- corps. Op een groot aantal pos ten, waaronder Londen en Parijs, benoemde hij nieuwe ambassa deurs. Hij verving ook de ver tegenwoordigers van Amerika bij de Verenigde Naties en de Noord- Atlantische Verdragsorganisatie. Tot de nieuwe topfunctionarissen in de buitenlandse dienst behoor den mannen met klinkende namen als J. Kenneth Galbraith, (New Delhi), Georg F. Kennan (Belgra- iedere dikte, elk^maat bouw- en meubelplaat BUITENLANDSE van zijn plan aan. do) en Adlai E. Stevenson (V.N.). Maar het was opvallend dat Ken nedy's reorganisatie zich niet uit strekte tot de belangrijkste bui tenlandse post: de ambassade in Moskou. Llewellyn E. Thompson, de Amerikaanse ambassadeur in de Sovjet-Unie werd in zijn func tie gehandhaafd. AGIO (Advertentie) Reeds in zijn verkiezingscampagne pleitte Kennedy herhaaldelijk voor een ziekenfonds voor bejaarden. Nog geen maand na zijn inauguratie hield hij een rede over de volksgezondheid, die grotendeels gewijd was aan de medische verzorging van de ouden van dagen. In die toespraak zei hij, dat er in de V.S. ongeveer 16 mil joen mensen van boven de 65 waren, en dat hun jaarlijkse ziektekosten tweemaal zo hoog waren als die van de Amerikanen beneden deze leeftijd. Daarentegen was het jaarlijks inko men van de bejaarden half zo hoog als dat van de rest van de bevolking. Kennedy verklaarde ook, dat de helft Van de bejaarden die naar het zieken huis moesten ziektekosten hadden van meer dan 700 dollar per jaar: meer dan zo n bejaarde in een heel jaar aan voeding uitgeeft. De Amerikaanse president kon vo rig jaar zijn ziekenfonds voor bejaar den niet door het Congres krijgen, en in zijn boodschap over de „State of the Union" van -11 januari 1962 drong hij opnieuw op aanvaarding „Op het gebied van KRONIEK de volksgezond- J heid", zo zei hij, „is het belangrijkste en meest urgente punt de aanneming Van een wet op de medische verzor ging van ouden van dagen Voor de meeste Amerikaanse be jaarden is doelmatige particuliere ver zekering tegen ziektekosten te duur, en vele zieke bejaarden moeten voor de betaling van hun doktersnota en Ziekenhuisrekening bij hun kinderen Aankloppen, omdat zij zelf het geld niet hebhen. Kennedy heeft indertijd uitdrukke lijk tegengesproken dat zijn plan een Vorm van „socialized medicine be tekende, maar dat wordt bestreden door een groot aantal conservatieve leden van het Congres. Zij beschou wen het voorstel van de president wel degelijk als een soort „creeping so cialism Deze politici (een coalitie J'an zuidelijke Democraten en noorde- 'ijke Republikeinen) worden in hun ®Ppositie gesteund door de „American Medical Association (de Amerikaan- Se Maatschappij van Geneeskunde) van mening is dat de belangen ^an de artsen worden geschaad door *ie voorgestelde regeling. Deze week heeft de Amerikaanse Senaat gestemd over Kennedy s plan, de president leed weer een neder- 'aag. Hij zal het nu volgend jaar v°or de derde keer proberen, maar ^tussen blijft de nood van de be jaarden bestaan. Ke..nedy is niet for tuinlijk met zijn „New Frontier '-pro- pamma. Men kan slechts hopen, dat ij de Congres-verkiezingen van no- ^ember de samenstelling van Huis en ePaat zo gewijzigd wordt, dat de j^asident zijn ziekenfonds voor be erden volgend jaar krijgt aangeno men. Thompson, die in 1957 door president Dwight D. Eisenhower was aangesteld, had zich volgens Kennedy uitstekend van zijn taak gekweten, en de nieuwe Foy D. Kohier, die onlangs door president Kennedy werd benoemd tot ambassadeur in Moskou. Llewelyn Thompson, Amerikaans ambas sadeur in Moskou sinds 1957. Charles E. Bohlen, speciaal adviseur van de Amerikaanse minister van Buiten landse Zaken. Hij was van 1953 tot 1957 ambassadeur in Moskou. Wellicht gaat hij nu naar Parijs. George F. Kennan, Amerikaans ambas sadeur in Belgrado. In 1952 en 1953 stond hij aan het hoofd van de ambassade in de Russische hoofdstad. Hij werd naar Wash ington teruggeroepen, nadat Stalin hem persona non grata had verklaard. Ken nan had in een rede in West-Berlijn de toestand in de Sovjet-Unie vergeleken met die in Nazi-Duitsland. president achtte het niet raadzaam hem over te plaatsen. De ambassadeur had tot op zekere hoogte het vertrouwen weten te winnen van Khroesjtsjev, die tegenover Thompson vriendelijker placht te zijn dan tegenover diens voor gangers, Kennan en Charles E. Boh len. Zelfs in de periode onmiddellijk na het U-2 incident, toen Khroesjtsjev fel le kritiek had op Eisenhower en op de minister van Buitenlandse Zaken, Christian A. Herter, deed de Sovjet premier geen persoonlijke aanvallen op de Amerikaanse ambassadeur in Mos kou. Kennedy had Thompson vooral be last met de behandeling van de Ber lijnse kwestie, en dat er op dit punt geen merkbare vooruitgang te boe ken viel, was niet te wijten aan de activiteiten van de ambassadeur, die in talrijke gesprekken met Khroesj tsjev en Gromyko naar een uitweg uit de impasse heeft gezocht. Gewoonlijk blijft een ambassadeur niet langer dan drie of vier jaar op een zelfde post, maar Thompson was ruim vijf jaar in Moskou geweest toen Kennedy op 5 juli zijn vervanging aan kondigde. De president maakte bekend, dat tot ambassadeur in Moskou benoemd zou worden: Foy D. Kohier, onderminister van Buitenlandse Zaken voor Europese kwesties. Als hoofd van de Europese afdeling van het State De partment heeft Kohier zich de laatste jaren vooral met de Berlijnse affaire bezig gehouden, en dat is dan ook de voornaamste reden geweest voor zijn benoeming. Andere overwegingen heb ben bij deze keus echter ook een rol ge speeld. Kohier spreekt evenals zijn voor gangers Thompson, Bohlen en Kennan uitstekend Russisch, en hij kent Mos kou, waar hij van 1947 tot 1949 op de Amerikaanse ambassade werkzaam is geweest, in verscheidene diplomatieke rangen. Hij heeft bovendien een inten sieve studie gemaakt van de Russische propaganda-methoden in de tijd dat hij de leiding had van de Voice of America (1949-1953). Negen jaar geleden werd hij benoemd tot ambassaderaad te An kara, en in 1958 kwam hij naar het State Department. ohler die 54 jaar gel den in het plaatsje Oakwood (Ohio) geboren werd, kwam al op 23-jarige leeftijd in de diplo matieke dienst. Kort nadat hij in 1931 zijn economische studie aan de staats universiteit van Ohio had beëindigd, werd hj) benoemd tot vice-consul te Windsor, Canada. Later was hij ach tereenvolgens werkzaam op de Ameri kaanse ambassades in Boekarest, Bel grado en Cairo, en in 1945 werd hij toegevoegd aan de Amerikaanse dele- BANGKOK, 20 juli (Reuter) Een Cornet-straalvliegtuig van de Egypti sche luchtvaartmaatschappij is van morgen op een afstand van tachtig ki lometer ten noordoosten van Bangkok verongelukt. Het wrak werd later waar genomen door de bemanning van een hefschroefvliegtuig. Aan boord van de Cornet bevonden zich zesentwintig per sonen: achttien passagiers en acht be manningsleden. Men neemt aan dat zij allen om het leven zijn gekomen. Vannacht om één uur plaatselijke tijd werd de Cornet waargenomen op het radarscherm van het Bangkokse vlieg veld. Het maakte voorbereidingen voor de landing, toen het plotseling van het scherm verdween. Een afgerukte vlieg tuigvleugel werd later door uitge stuurde reddingsploegen gevonden in het dichte oerwoud, dat zich uitstrekt ten noorden van Bangkok. gatie naar de oprichtingsvergadering van de V.N. te San Francisco. Als leider van de zogenaamde Berlin Task Force op het Amerikaanse mi nisterie van Buitenlandse Zaken heeft Kohier de bijzondere aandacht getrok ken van president Kennedy, die onlangs verklaarde dat hij een „onbeperkt ver trouwen" had in de geschiktheid van deze diplomaat om de zware taak in Moskou te vervullen. Gedurende de laatste maanden is het Amerikaans-Russische gesprek over Berlijn gevoerd door de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Dean Rusk, en de Sovjet-ambassadeur in Washington, Anatoly Dobrynine maar men kan verwachten dat Kennedy de behandeling van deze brandende kwes tie spoedig aan Kohier zal toevertrou wen, die dan contact zal moeten zoe ken met Khroesjtsjev en Gromyko, zo als ook Thompson dat gedaan heeft. Kohier moet nu nog wachten op de goedkeuring van zijn benoeming door de Amerikaanse senaat voor hij naar zjjn post in Moskou kan vertrekken. De 58-jarige Thompson, die al drieën dertig jaar tot de Amerikaanse „Fo reign Service" behoort, zal waar schijnlijk een functie op het State De partment krijgen, als speciaal advi seur van de minister van Buitenland se Zaken, een ambt dat nu vervuld wordt door Bohlen, die ambassadeur in Parijs zou worden. De nieuwe Amerikaanse ambassa deur in Moskou zal moeten proberen de betrekkingen tussen de Sovjet-Unie en de V.S. te verbeteren. Als belang rijkste vertegenwoordiger van het Wes ten in de Russische hoofdstad zou hij misschien kunnen bijdragen tot een ver mindering van de internationale span ningen, op voorwaarde dat Khroesj tsjev zaken met hem wil doen. H. BRONKHORST. (Advertentie) (Advc. -tentie) Bezoek In de maanden JULI en AU GUSTUS - In het kader van hef Holland Festival - de Interessante tentoonstelling KLEIN PLASTIEK In de thans 10 jaar bestaande Miniatuurstad MADURODAM Pen HaagSchevenlngon De skeltersport wordt steeds meer beoefend. In twee jaar werden er vijf bane gebouwd. Morgen wordt de zesde en grootste baan van Nederland voor dez sport in Uitgeest geopend De baan werd gebouwd, door genoem de Piet Versluys, die op 17-jarig leeftijd als stratenmaker te Uitgees; zijn wegenbouwersloopbaan begon; hij stelde er een eer in Uitgeest de mooi ste en grootste skelterbaan te bezor gen. Insiders, waaronder de officials van de Stichting Karter Nederland, vertellen, dat de baan te Uitgeest, dank zij het dek van latexfalt zeer snel is; er kan tot bijna 80 kilometer oer uur gehaald worden. STRAATSBURG, 19 juli (KNP) „In Europese gezindheid, in kennis van de actuele situatie der Europese eenwor ding en in bereidheid daarvoor olfers te brengen, ook financiële, staat Neder land ongetwijfeld aan de spits van de landen der Europese Economische Ge meenschap. Maar ook in Belgde en Duitsland vindt men een duidelyke meerderheid ten gunste van het ene Europa". Dit verklaarde de heer Philippe Fa- rine directeur van Jeune Europe (jong Europa) te Parijs voor de drie duizend toehoorders op de Semaine So- oiale (Sociale Week), welke momen teel in Straatsburg gehouden wordt. Hu baseerde zijn uitspraak op uitvoerige enquêtes, welke het internationale Gal- lup-institute met behulp van nationale instituten voor opinie-onderzoek als Nipo Emnid en Doxa heeft ingesteld. Uit de cijfers is komen vast te staan, dat verreweg de grootste meerderheid der bevolking in de landen der zes achter de Europese eenwording staat: in Nederland 87 procent, In Duitsland 81 procent, in Frankrijk 72 procent, in België 65 procent, in Italië 60 procent en in Luxemburg 27 procent. Gemid deld Is slechts 4 procent nog tegen. Omdat de sociale week van Frankruk wil trachten een groter medeleven van de instellingen, organisaties en perso nen te wekken, acht men het van groot belang te weten, in hoeverre de vol keren reeds tot offers bereid zijn. Deze houding immers is van essentieel be- lang voor het welslagen van het werk der politici en technici, die bezig zijn de verdragen te sluiten en nieuwe in stellingen op te richten. Het onderzoek naar de bereidheid om internationaal Europese belastingen te aanvaarden ten behoeve van hulp aan achtergebleven gebieden in sectoren in Europa en daarbuiten had tot uitslag, dat in Nederland 76 procent bereid is zulke belastingen op te brengen, in Duitsland 54 procent, in België 49 procent, in Italië 45 pro cent in Luxemburg 43 procent en in Frankrijk 39 procent. Wat de houding van de jeugd betreft, beschikt men nog niet over volledige cijfers. Wel weet men uit andere en quêtes dat de jeugd in België en Frank rijk zeer veel voor de Europese eenheid voelt en dat vooral in België 40 pro cent der jongeren wel de Europese instellingen met name kent, maar niet een minister uit eigen land wist te noemen. De jeugd is vol grote ver wachtingen, zo werd tenslotte vastge steld. Zj) gelooft dat binnen 10, tot 15 jaar de E j zal zijn. Advertentie e Skeltersport overgewaaid uit Amerika heeft zich sinds het voorjaar van I960, toen de eerste skelters hier over de weg bewogen, snel ontwikkeld. Het ging het eerste jaar nog allemaal on georganiseerd; tot de KNAC er zich mee ging bemoeien. Tenslotte was de skelter een ding op vier wielen; maar er zat een bromfietsmotor in, zodat de motorsport er ook belangstelling voor had. Uiteindelijk won de KNAC het pleit, maar droeg haar bevoegd heden over aan de Stichting Karter (dat is hetzelfde als Skelter) Neder land, die de skeltersport in goede ba nen stuurde. De eerste baan kwam in Bodegraven, waar de wegenbouwer Piet versluys, die in Califomië en thousiast voor de skeltersport gewor den was, de eerste baan in Nederlatv aanlegde. Zaterdag wordt de zesde skelter baan in Nederland te Uitgeest officieel In gebruik genomen; hjj is zevenhon derd meter lang en zeven en een halve meter breed; het latexfalt wegdek heeft een oppervlakte van 5000 vier kante meter. Binnenkort komt ook in Valkenswaard en Hilvarenbeek eer- skelterbaan klaar en op al deze negei banen worden dit jaar wedstrijden ge houden, die meetellen voor het skc' terkampioenschap Nederland-1962. Er wordt gereden in vijf klassen, a naar gelang de inhoud van de moto en de (normale of luxe) uitvoerin- van de skelter. Bjj de opening zal een helicopu de skelter van de Amerikaan Bill Sc< ville uit Soesterberg Nederland kampioen-skelteren-1961, op de baa deponeren; daarna kunnen de wed strijden beginnen. Rijders, die in di skeltersport al enige vermaardheu verwierven, zoals Van Staalduinen Boshuis, Vierdag, Scoville, Dusbaba Reehorst, Post, Joosten, Swart en Bron, en enkele Duitse en Amerikaan se skelter-cracks zullen er strijden orr de zilveren medaille, die de gemeente Uitgeest als eerste prijs beschikbaa- stelt. De Skeltersport is een sport voo: amateurs; er mogen dus alleen be kers, medailles en souvenirs als prijs gegeven worden. Men verwacht zo'n twintigduizend toeschouwers. De orga nisatie berust bij de skelterdub IJmond, die enige jaren geleden werd opgericht en leden telt o.a. rond de IJmond. Amsterdam en de Zaanstreek GENT 8 Het gemeentebestuur van Gent heeft zijn goedkeuring gehceht aan de verkoop van een haventerrein waarop een Franse firma (gevestigd te Henin-Lietard) een graanopslag- plaats wil bouwen met een capaciteit van 400.000 ton. De Franse firma heeft de stad Gent een jaarlijks goederen verkeer van 275.000 ton toegezegd. BONN, 20 juli (D.P.A.) De West- duitse bondskanselier, Adenauer, heeft er in een gesprek van drie uur te Bonn met de minister van lefensie, Strauss, op aangedrongen dat laatstgenoemde de portefeuille van defensie blijft be heren. De definitieve beslissing is ech ter nog niet gevallen, maar men neemt na dit gesprek te Bonn aan dat minister Strauss bereid Is gehoor te geven aan de wens van de bondskan selier. Minister Strauss heeft vandaag een gesprek met het bestuur van de Chris- telijk-sociale unie in Beieren. Dan zou een besluit worden genomen. Zoals gemeld, was er sprake van dat minister Strauss minister-president van Beieren zou worden. Naar verluidt, heeft de bondskanse lier geen besluit op staande voet van de minister gevraagd. Hy had er ech ter op gewezen dat het komende over leg met de bondgenoten in de Noordat- lantische Verdragsorganisatie over ver sterking van de conventionele bewape ning van de Westduitse strijdkrachten en over atoomdeelgenootschap zjjn aan- (Van onze Londense correspondent) LONDEN, 20 juli Gisteravond be sloot Macmillan onverwachts een bij eenkomst bij te wonen van de niet tot de regering behorende leden van de conservatieve fractie in het Lagerhuis, het zogenaamde Comité-1922. HU voel de blUkbaar dringend behoefte zyn massa-ontslagen, en vooral het ontslag van Selwyn Lloyd, te rechtvaardigen. Naar verluidt, toonden de aanwezigen geen tekenen van opstandigheid, maar de ontvangst was lauw. Macmillan sprak slechts tien minuten. De premier verklaarde dat de ver anderingen in de regering ingrijpend moesten zijn om nieuwe energie te scheppen in het beleid. Indien zijn maatregelen pijnlijk waren geweest, was het even pijnlijk geweest voor hemzelf. Hij zei dat het tijdperk voor de nieuwe financiële ramingen was aangebroken en dat het ogenblik was gekomen om Selwyn Lloyd, „een ver moeid man", te vervangen door een ander. Macmillan verklaarde er ze ker van te zijn dat de tijd zal komen waarop men zal beseffen, dat hij zijn plicht heeft gedaan tegenover het land door het de beste regering te geven waarover hjj kan beschikken. De premier zei eveneens dat het be- bïjjven aan defensie noodzakelijk maakt, noemen van een nieuwe kanselier van de schatkist niet beteleent, dat de eco nomische politiek van de regering in grijpend gewijzigd zal worden, en dat het een vergissing zou zijn te denken dat men plotseling over zou gaan tot expansionistische maatregelen. Ook Selwyn Lloyd luchtte gisteren zijn gemoed, in een bijeenkomst van zjjn partijgenoten in zijn kiesdistrict Wirral in het graafschap Cheshire. Hjj werd met buitengewoon grote hartelijkheid ontvangen door zijn kiezers, die hem een ovatie brachten en hun vertrouwen in hem uitspraken. Lloyd verklaarde dat hü zijn volle steun zal geven aan Macmillan en diens nieuwe regering. Hij gaf toe dat zijn beleid als kanselier van de schatkist niet populair is ge weest, maar hjj had het beschouwd als zijn plicht het pond sterling te verdedi gen, inlatie te bestrijden het publiek te overtuigen van de noodzaak van een loonpolitiek, en het evenwicht te bewa ren tussen uitgaven en produktiviteit. Hij meende in dit beleid althans tot op zekere hoogte geslaagd te zijn. Het pond sterling staat er beter voor en de uitvoer is gestegen, evenals de indus triële produktie. Hjj verklaarde zelf voorstander te zijn van een economische expansie, mits dit niet geschiedde ten koste van inflatie en van stijging van de binnenlandse vraag. \7an 31 i. .t 2. sep tember zal Max Tailleur zijn moppen- shows aan de militairen in Nieuw- Guinea presenteren. Om niet uit de toon te vallen bij de jongens van de marine heeft hij zich vast een passen uitrusting aangeschaft. Maastricht heeft zijn Heilig domsvaart, Kerkrade zijn we reldmuziekconcours en Heer als hoofdstad van 'e Mijnstreek, kan de zomergasten niets aparts bie den", zo redeneerden enkele burgers van deze stad en zij namen het ini tiatief om ook een feest op touw te zetten. Geen zeven- of vierjaarlijks festijn, zoals de Heiligdomsvaart en het muziekconcours, maar een jaar lijks evenement, het „Corioladefeest". Van 21 juli tot en met 8 augustus de vakantieperiode bij uitstek beleeft het Heerlense stadsfestvjn zijn première. Het is de bedoeling, dat met dit evenement de sfeer in Heer len gezelliger wordt. Daarom spelen de hoogtepunten van het program ma zich af in de openlucht, op stra ten of pleinen. De opening geschiedt op zaterdag 1 juli op het Raadhuisplein, waar alle muziekkorpsen van Heerlen een i onderdagmiddag kwam op Schip hol aan de Griekse student in dc- medicijnen, Koruthelder Tailenos. Hij kwam als speciale afgezant uit Pylos, woonplaats van de Homerische koning, om de Nederlandse parlemen taire nestor, dr. H. W. Tilanus, in zijn woonplaats Woutschoten een amphora (Griekse fles wijn) en oorkonde namens de stad Pylos te overhandigen. Rechts de burgemeeser van Velsen, (mr. C. J. Bührmann, die de fraai uitgedoste gast welkom heette. kleurrijke en vooral muzikale taptoe zullen verzorgen. Een week daarna houden veertig jonge artisten een kunstmarkt op de Promenade en er is op die zaterdag nog een vaardig- heidsrit voor automobilisten op het Burgemeester van Grunsvenplein ge pland. Op 5 augustus wordt een bloe mencorso gehouden met tot besluit een openlucht-cabaretvoorstelling op het Raadhuisplein Gedurende het veer tiendaagse festijn is de hele stad vol muziek; de straten zijn verlicht en op de pleinen kan naar hartelust worden gedanst. BONN, 20 juli (DPA) De West duitse president, Heinrich Lübke, heeft gisteren gevolg gegeven aan een aan beveling van het kabinet om de voor naamste openbare aanklager, Wolfgang Frankel, uit zjjn ambt te schorsen. Zo als bekend had een parlementscommis sie na voorlopig onderzoek bevonden dat Oostduitse documenten over Fran kel echt waren. Hierin stond dat Fran ke) in de nazitUd meegewerkt had aan de verandering van kleine straffen, wegens geringe delicten, in de dood straf. In tegenstelling tot een eerder be sluit zal voorts worden nagegaan wélke disciplinaire maatregelen tegen Frito- S1 Kunnen worden genomen wegens n verzuim om zjjn vroegere activi teit te vermelden voordat hij in maart tot openbare aanklager werd benoemd. Frankel nam zijn ambt sinds begin juli al niet meer waar. ROME, 20 juli (UPI) Tussen de zuilen van de tombe waar de Italiaan se Onbekende Soldaat is begraven is gisteravond een tijdbom ontploft. Vol gens de eerste berichten over de explo sie was er slechts geringe schade aan gericht en had niemand letsel opgelo pen. Het monument, dat ook dient als herinnering aan Victor Emanuel II, de eerste koning die in 1861 de eenheid van Italië tot stand bracht, bevindt zich op de Piazza Venezia, waar Benito' Mussolini vroeger menigten heeft toe gesproken.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 7