Schuttersdag in Haarlem zwierig en uitbundig feest Spectaculaire maaltijd op binnenplein van de Stadsdoelen Agenda en Haarlem evini Tweeënzeventig coureurs van morgen in het zadel gewipt Kleuter dronk benzine Gestolen auto teruggevonden Wethouder Geluk lost startschot Assistente bestal Jubilerende zusters Dronken automobilist aangehouden Vergoedingsbedragen voor bejaarden worden afgeschaft HAARLEMSE MUGGENRONDE J. Brouwer, hoofd- verificateur jubileert De bears vandaag: Hoogovens vast MAANDAG 30 JULI 1962 PAGINA 3 HAARLEM, 30 juli Onder het motto „Het Gilde Viert" hield Haar lem zaterdag in het kader van de Frans Halstentoonstelling zijn schut tersdag. Drieëntwintig aloude schut tersgilden uit Brabant, Limburg en België waren daartoe 's morgens per bus naar Haarlem gekomeneen fleu rig gezelschap van koningen, hoofd lieden, gildebroeders en vendel- zwaaiesr, allen in kleurrijke zeven- tiende-eeuwse costuums. De hele dag Waren zij in de Hals-stad te gast. Hiep in de nacht, na een spectacu laire schutersmaaltijd op de binnen plaats van de Stadsdoelen eens het domein van de Haarlemse kloveniers waarbij met liters bier stevige karbonaden naar binnen werden ge spoeld vertrokken de schutters Weer, wat daas van het rijk gevloeide gerstennat, moe van het schutter- zijn, maar met het idee, dat ze er in het noorden wezen mochten. De Zui derlingen hebben hun schutterspel voortreffelijk gespeeld en de Haar lemmer schijnt niet ongevoelig te blijven voor het zuidelijke enthousias me, getuige het in volle overgave „meedoen" 's avonds op de binnen plaats van de Doelen, waar menige Haarlemmer, alsof hem geen Moer dijk in de weg stond, met zijn Bra bantse of Limburgse landgenoot broe derlijk zijn pint ledigde. De Haarlem se Schuttersdag was een groot feest, hetgeen in het bijzonder weer te danken was aan de voortreffelijke en fantasierijke organisatie van Jan Kraakman. Burgerlijke Stand Haarlem HEROPENING FILIAAL VAN WEERT Films Diversen Gabaret T entoonstellingen Eindexamens Aanrijding op de Grote Markt Meisje liep tegen lorrie GEMEENTEZAKEN Waterstanden 's Morgens om half elf werd het ge zelschap op de Stadsdoelen verwel komd en kort daarna maakten de gil den, die op een eeuwenoude historie kunnen terugzien, een rondrit door Haarlem. Tussen de middag zaten de Brabanders, Limburgers en Belgen aan bij een uitgebreide Brabantse kof fietafel. Tegen vijf uur volgde een op tocht door Haarlems straten. Het was een bonte stoet: ridders te paard, he rauten, die reeds van verre met ba zuingeschal hun komst aankondigden, gildebroeders, koningen, omgord met zilveren schilden, hoofdlieden en ven- delzwaaiers, die stram hun vaandels droegen. Vanaf de Stadsdoelen ging de tocht langs de Barrevoetstraat en de Wilhelminastraat naar het Florapark waar met enig ceremonieel een krans felegd werd bij het standbeeld van rans Hals en vandaar over de Dreef en langs de Kleine Houtweg naar het Frans Halsmuseum. Daar werd ge- pauseerd voor een rondleiding door het museum. De twintigste eeuwse gilde- sdhutters lieten zich in de zaal van de sohutterstukken niet de kans ontgaan in oog te staan met hun collega's van zoveel eeuwen terug. legen half acht vertrokken de hon derdentwintig gildeleden in optocht naar de Grote Markt, waar de Haarlem mers kennis maakten met het tradi tionele tromroeren, het zwierige en soms acrobatische vendelzwaaien en het zogenaamde „vogelschieten". Na een kort défilé op de rotonde, waarbij het gezelschap zich aan het talrijke nieuwsgierige Haarlemse publiek presenteerde, was het de beurt aan de trommelaars, die met uitbundig trom- geroer zelfs het verkeer in de Grote Houtstraat en op de niet afgesloten Grote Markt overstemde. De trommen kondigden tevens het optreden aan van de vendelzwaaiers. Onder ritmische be- beleiding wapperden na enkele ogen blikken tientallen kleurige vaandels, waarvan vele geborduurd waren met legende-afbeeldingen. De demonstratie op de Grote Markt werd besloten met het vogelschieten. Wordt de houten vogel raak geschoten, dan wordt de trom geroerd. En dat gebeurde, toen wethouder Geluk zijn kans had ge waagd. De loco-burgemeester presteer- De clown in actie tijdens de schutters maaltijd, welke zaterdagavond in de Stadsdoelen werd gehouden. De pudding mocht nog zo glibberig zijn, hij wist er heel wat fratsen mee uit te halen. de het als volslagen amateur de vogel van de mast te schieten. Traditiege trouw werd hij dus tot koning gepro moveerd en ontving hij ook zijn ko ninklijke versierselen: een zilveren halsketen, zilveren schilden, de staf met zilveren knop en een generaals- hoed. Het hoogtepunt van de Schuttersdag werd ongetwijfeld gevormd door de kostelijke schuttersmaaltijd op de binnenplaats van de Doelen. Aan lan ge houten tafels, die opgesteld wa ren in een carré, en zittend op lege biertonnen deden de genodigden zich te goed aan soep, braadvlees, fruit en bier. Alles was in rijke overvloed aanwezig. Fraai waren de gerechten door Ad Spruijt toebereid. Meisjes in kleurige costuums dienden de pinten rond, evenals de tientallen stokbro den en koppen hete soep. Een spec- takel-stuk werd de maaltijd. Dat was ook de bedoeling. Waartoe dienden anders de duizend liter bier? Er werd gedanst, gehost, Wim de Ree, haast onherkenbaar met z'n kne vel, zong zijn liedjes en Nic Seyffert draaide op zijn daailier dat het een lieve lust was. Tegen middernacht raakte het bier op. En daarmee was het feest ook uit. HAARLEM, 30 juli Een tweejarige kleuter aan het van Zeggenplein heeft zaterdagmorgen in de ouderlijke woning in een onbewaakt ogenblik uit een flesje- benzine gedronken. Toen zijn moeder het bemerkte heeft zij hem direct melk te drinken gegeven. Per ambulance van de GG en GD is hij naar de Maria Stichting overgebracht. Na onderzoek kon hij met zyn moeder weer naar huis terugkeren. De gildebroedersdie zaterdag in Haar- lem op bezoek, warengaven s'avonds een fraaie demonstratie met hun zwaaiende vendels. Honderden Haarlemmers waren er getuige van, hoe hun gasten met zwier het vliegende vendel hanteerden. HAARLEM, 30 juli De auto die in de nacht van donderdag op vrijdag uit een garage aan de Zijhveg was ont vreemd, heeft de politie zaterdagavond op een parkeerplaats op de Raaks aan getroffen. De vermoedelijke dief werd aangehouden toen hij achter het stuur wilde gaan zitten. Het is de 20-jarige metaalgieter, die over het contactsleu teltje beschikte. Hij verklaarde aan de politie dat hij de auto zaterdag van een onbekende man had gekregen. Enige tijd geleden was de metaalgieter bij een inbraak in het Waaggebouw betrokken. Toen deed hij aangifte dat zijn brom mer was ontvreemd, welke door de poli tie in beslag was genomen. Hij is in verzekerde bewaring gesteld, maar ont kent de auto te hebben gestolen. HAARLEM, 30 juli In de nacht van zaterdag op zondag is een 24-jarige autospuiter in Zand voort aangehouden, omdat hij dronken achter het stuur van een auto gezeten had. De politie was op zijn spoor gebracht door een kelner uit Haarlem, die kort tevoren op de Zand- voortse laan nauwelijks aan een aan rijding door de dronken autobestuurder had kunnen ontkomen en het nummer van diens auto opgetekend had. Bevallen van een zoon: 27 juli '62: A. DirksVerwoerdt; 26 juli: C. F. DiependaalBijster; 26 juli: A. E. ten BoschSingers; 27 juli; E. P. J. KuijkhovenVan Buel; 26 juli: G. de MarcasSantcroos. Bevallenvan een dochter: 26 juli '62: A. M. JongertBrendel; 26 juli: A. G. J. SchreursDe Vries; 25 juli: S. C. BerkhoutVan Deursen; 26 juli: L. A. Van ParadijsLe Fèbre. Overleden: 26 juli '62: Suweyn, 76 j., Mrt. van Heemskerkstraat; 26 juli: P. Kolk, 74 j., Hazepaterslaan. 26 juli: J. Terol, 69 j., Mrt. van Heemskerkstraat; 26 juli: P. Hoevers, 77 j., Delftstraat; 25 juli: M. C. Van GelderVersteeg, 56j., Vondelweg; 25 juli; G. H. DijkstraDemison, 78 j., dunoplantsoen; 25 juli: A. M. Kessens— Van Eerden, 59 j., Gasthuisvest. Gehuwden: *7 juli '62: L. Strikwerda en: C. A. van der Klis; F. A. H. Laarman en; Th. A. Hoops; Oh. Beenen en: R. J. G. Jansen; B. Carton en: S. C. Bijster; F. J. Balk en: w. Boshuizen; A. H. Zwiers en: J. Heets. Ondertrouwden: J7 5uli '62: F. Leijfeldt en; E. E. C. M. v*n den Bos; P. S. A Kikkert en C. M. Groot. HAARLEM, 30 juli De heer J. van Weert mocht vrijdagmiddag veel zakenrelaties en belangstellende colle ga's uit andere steden begroeten in zijn geheel gerestaureerd filiaal van Van Weert in de Grote Houtstraat. Met een drukbezochte receptie werd het fi liaal officieel weer in gebruik geno men. Zaterdagmorgen werd de zaak voor het publiek opengesteld. Geduren de vijf weken heeft nien hard moeten werken om het reeds bestaande filiaal voor kleuter- en kinderkleding te ver bouwen en aan te passen aan de mo derne eisen. Het architectenbureau Van Dam en Zaanen uit Heemstede heeft met eenvoudige middelen het in terieur geheel gemoderniseerd, waar bij vooral de zoldering opvalt. Aanne mer Jongbloed voerde de opdracht uit, terwijl het eleotrotechnisch bedrijf van G. Nijman voor de verlichting zorgde. De tijd tussen sluiting en heropening is zo kort geweest dat men nog niet alle details van de herbouw heeft kun nen uitvoeren. Door de restauratie heeft men het filiaal kunnen uitbreiden zodat er nu ook een afdeling voor baby- kleding is gevestigd. Een groot aantal bloemstukken getuigden van de be langstelling die men heeft ondervonden CINEMA PALACE: Ja, ja, die Liebe ln Wien, a.l. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Watt en Half Watt in de penarie, a.l. Dagelijks 10 uur. FRANS HALS17 en nooit gekust, a. 1. 2, 7 en 9.15 uur. Dinsdag 2 en 8 uur LIDO: Drie Dolle Tantes, a.l. 2. 7 en 9.15. LUXOR: Alleen op de wereld, a.l. 2 en 4.15 uur. En schiep de vrouw, volw. 7 en 9.15. REMBRANDT: La belle Americaine, a. 1. .(Prol.) 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Paw, kind van twee werelden, a. 1. Dag. 10.30 uur, behalve zondag. ROXY: Het zwaard van Robin Hood, 14 jaar. 2.30, 7 en 9.15 uur. STUDIO: De generaal, a.l. 2.15, 7 en 9.15. Vakantieprogramma (o.a. Sjors van de Rebellenclub), dagelijks om 10.30 uur, MINERVA: High Society, 14 jaar, 2.30 en 8.15 uur. Jeugdcircus Bas, terrein Bloemendaalse- straatweg Santpoort. Iedere dag voorstel lingen om 2 en 8 uur, vanaf zaterdag 21 juli 8 uur. (Behalve zondag). Dinsdag 31 juli Vleeshal. 2.30 uur: Poppentheater Merlijn met „De Toverhoed". „Adam en Eva", Raamsingel 5. Iedere avond van 8-12 uur. Waag-taveerne, Damstraat, Cobi Schreyer, gitaar en het Poppentheater Merlijn, vanaf 8 uur, iedere avond. Frans Hals Museum: Portretten en genre stukken uit internationaal museaal en particulier bezit. Dagelijks van 10—5 uur. Zondag 1—5 uur. Iedere avond geopend van half negen tot half elf (Kaarslicht en muziek). Teyler's Museum: Expositie van Italiaanse tekeningen in Nederlands bezit. Dagelijks 10—5 uur. Zondag 1—5 uur. (Tot 22 juli). Vishal, Grote Markt: Keuze uit het moderne kunstbezit van de gemeente Haarlem. Dagelijks van 10—5 uur. Zondag van 1—5 uur. (Tot 29 juli). Bisschoppelijk Museum, Jansstraat 76. Oude religieuze kunst, schilderijen, middel eeuwse beeldhouwwerken. Van 1012.30 en van 1.30—5 uur (behalve maandag) Zon- en feestdagen 25 uur. Museum „Het Huis van Looy", Kleine Houtweg 103: Tentoonstelling van oude kunst uit het Frans Halsmuseum. Dage lijks van 105 uur. Zondag van 15 uur (Tot 30 september). Kunstzaal „In 't Goede Uur", Korte Hout straat 1, hoek Nieuwe Kerksplein: Ten toonstelling van tekeningen van Ives Heude, gedurende de maand juli. Dage- lijks van 106 uur en van 810 uur Kunstcentrum „De Ark", Nieuw Heilig land 41: Tentoonstelling van schilderijen en tekeningen van Ellen Bottenheim Niemer. (Tot 18 augustus). Cruqulusmuseum, Haarlemmermeer: Histo rische stoommachines, watermolens enz Dagelijks van 912.30 en van 1.305 uur Zondag van 105 uur. Kunsthandel Bier, Groot Heiligland 66 Tentoonstelling van werken van Hol landse meesters uit de 17e eeuw. Dage lijks 105 uur. (Tot 30 september). 21 juli). Vanaf 21 juli schilderijen en teke- Stadskweektuin, Kleverlaan: Vanaf zater dag 28 juli t/m 5 augustus van 1012, 25 uur en van half zeven tot half negen voor iedereen geopend. HAARLEM, 27 juli De gemeente lijke bijdragen in het vergoedingente kort voor bejaarden zullen worden af geschaft. Althans, B. en W. van Haar lem stellen dit de raad voor. Deze bij dragen worden verleend aan de instel lingen die de bejaardencentra „Delft- weide" en „De Blinkert" exploiteren ter vergoeding van de kosten van huisves ting en verzorging van minder draag krachtige bejaarden. Het verschil tus sen de eenmaal vastgestelde huur- en verzorgingsprijs en de feitelijk in reke ning gebrachte prijs wordt sinds 1951 vergoed. B. en W. achten het niet juist, dat de vele Haarlemse bejaarden die van wege de gemeentelijke dienst voor so ciale zaken in bejaardencentra buiten Haarlem zijn ondergebracht, niet voor dergelijke bijdragen in aanmerking ko men. Doordat de huren steeds hoger zijn geworden, zijn de bijdragen reeds lang niet meer toereikend en steeds meer bejaarden hebben zich om bijstand tot sociale zaken moeten wenden. Vele be jaarden geven er de voorkeur aan, dat de bijdrage gewoon bij hun uitkering voor levensonderhoud wordt gevoegd, zodat ze zelf de volle huur weer kunnen gaan betalen. B. en W. stellen derhalve voor de bijdrageregeling voor „De Blinkert' en „Delftweide" maar weer in te trekken. HAARLEM, 28 juli Aan de Rijks kweekschool slaagden voor de gehele hoofdakte: de dames: A. Mak, Obdam; E. L. Hagen, Amsterdam en de heren: W. J. M. Feijink, Heerhugowaard, J. W. Hesselink, Weesperkarspel, J. Ph. Hubbelmeijer, Heemstede; A. M. Mo lenaar, Volendam. Voor gedeelte A: de heer A. J. Von ken, Amsterdam. De examens zijn ge ëindigd. De Haarlemse schilder H. F. Boot is, na geruime tijd in het ziekenhuis St. Joannes de Deo verpleegd te zijn, zaterdag als genezen ontslagen. De foto werd genomen bij het vertrek van de heer Boot uit het ziekenhuis. Een der artsen maakte de opmerking: Meneer Boot, u bent nu zelf net een schilderij", waarop de 85-jarige schilder ad rem repliceerde: „Dan hoop ik dat schilderij te overleven." HAARLEM, 30 juli Tweeënzeven tig Haarlemse „muggen" zijn vanmor gen om negen uur op de hoek Planeten- laan Rijksstraatweg het traditionele startpunt in het zedel gewipt. Zij hebben daarmee een begin gemaakt met de jaarlijkse Muggenronde, waar van het parcours dit jaar voor een groot deel door Duitsland loopt. De renner- tjes, die veertien of vijftien jaar zijn, doen onder andere het stadje Rheine en Osnabruek aan. Wethouder D. Geluk loste vanmorgen met een klapperpisto- tje het startschot, een moment waar de deelnemers weken lang naar hadden uitgezien. De laatste maanden hebben de muggen niet stil gezeten. Hard is er bijvoorbeeld getraind en zij spanden zich in om een zo fraai mogelijke teke ning op de omslag van het programma boekje te krijgen. Wie tijdens de voor bereiding de meeste punten verdiend had mocht vanmorgen in de muggen- trui van start gaan. Het was Harry van Wonderen. De jongens van de ploeg Maas veroverden als ploeg de meeste punten en sprongen daarom met oranje petjes in het zadel: hun fietsen waren splinternieuw. Zij kregen die van een fabriek in bruikleen. De ronde duurt zes dagen; zaterdagmiddag arriveren de muggen weer in Haarlem. Even voor het startschot hield wet houder van Geluk een kort toespraakje, kort, omdat de jongens stonden te trappelen van ongeduld om zo snel mo gelijk van start te kunnen gaan. Hij hoopte, dat de muggen zich als ware representanten in het buitenland zouden gedragen. „Groet ook de gemeentebestu ren. Ik ben er van overtuigd, dat jullie een sportieve week tegemoet gaan", zei de wethouder. Vandaag leidt de etappe naar Apel doorn, een afstand van honderd en vijf tien kilometer. Halverwege is er in de polder bij Eemnes in het Gooi een sprint- wedstrijdje over driehonderd meter, waarmee punten te verdienen zijn voor de verschillende klassementen. De nacht wordt doorgebracht in een tentenkamp aan de Soerenseweg buiten Apeldoorn. Vanmorgen om negen uur loste wethou der Geluk sedert enkele dagen schut- terskoning met een klapperpistool het startschot voor de Haarlemse muggen- ronde, die dit jaar voor een groot deel door Duitsland zal lopen. Zaterdag arri veren de jongens weer in Haarlem. De start was op de hoek Planetenlaan Rijksstraatweg. 's Avonds zullen de muggen door de fraaie omgeving van deze plaats een wandeling maken. Over het verloop van de eerste en de volgende etappes zul len wij uitvoerig berichten. HAARLEM, 30 juli Een 17-jarige doktersassistente deed zaterdagmiddag om half vier aangifte dat honderd gul den uit haar loonzakje verdwenen was. De vermoedelijke dader, een 19-jarige collega-assistente uit Noordwijkerhout, is aangehouden. Beide assistenten zijn werkzaam in een klinisch laboratorium aan het Kenaupark. De dader heeft be kend, maar vertelde aan de politie dat zij onderweg naar huis spijt had gekre gen van haar daad. Zij had toen het geld onder de bank in de autobus ver stopt. Het personeel van de bus heeft echter geen geld in de betrokken bus gevonden. Haar vader heeft het ver miste bedrag aan de gedupeerde gege ven. Het meisje is in verzekerde bewa ring gesteld. HAARLEM. 30 juli Op de Grote Markt is zondagavond om half zeven een 63-jarige journalist uit Utrecht door een fietser aangereden. Met een lichte hersenschudding en verwondingen aan zijn hoofd is hij in het Diakonessenhuis opgenomen. De fietser, een 20-jarige analyst, liep bij de aanrijding ook enkele hoofdwonden op. Na behandeling in het Diakonessenhuis kon hij weer naar huis terugkeren. De aanrijding ge beurde toen de journalist onverwacht de rijweg overstak naar de rotonde. De fietser kon toen niet meer Uitwijken. HAARLEM, 30 juli Een 17-jarige verkoopster uit Haarlem is zaterdag avond om acht uur op het perron in Haarlem tegen een lorrie opgelopen. Zij had de wagen niet gezien toen zij hard naar haar trein liep. Bij de botsing liep zij een beenfractuur op. Per ambulance is zij naar het Grote Gasthuis overge bracht. HAARLEM, 28 juli Woensdag 1 augustus hoopt de heer J. Brouwer, Hoofdverificateur der invoerrechten en accijnzen, zijn veertigjarig dienstjubi- leum te vieren. Deze dag zal zeker niet onopgemerkt voorbijgaan, want de heer Brouwer, die tweeendertig van zijn veertig dienstjaren in Haarlem heeft doorgebracht, is een bekende fi guur geworden in het bedrijfsleven. Ve len zullen gebruik maken om de heer Brouwer tijdens een receptie in de zaal, Raamvest 5, van vier tot half zes pro ficiat te wensen. HEEMSTEDE, 30 juli Temidden van negen medezusters die 40 jaar ge leden op dezelfde dag geprofest wer den heeft zuster Agneta, algemene overste van de zusters Augustinessen in het moederhuis „Mariënheuvel" haar jubileum gevierd. Zaterdagmiddag reeds begonnen de feestelijkheden met een druk bzocht receptie. De besturen en de medische staf van de verschillende huizen der zusters Augusfinessen, o.a. in Rotter dam, Den Helder en Alkmaar, waren gekomen om de jubilerende zusters de hand te drukken. Een aantal hoge re presentanten van de landelijke Bond van Vrouwelijke Religieuzen zetten ex tra luister bij. Zondag begon het eigenlijke feest met een plechtige H. Mis, opgedragen door rector E. Stolwijk, daarbij geas- siteerd door leraren van het seminarie Hageveld. Het koor van de zusters zong een meerstemmige mis van Louk Nelissen. Daarna was het de beurt aan de zusters van het moederhuis en de genodigden om de jubilaressen in het zonnetje te zetten. Mgr. J. P. Hui- bers was daarbij de eregast. HAARLEM, 27 juli In de achtertuin van de Jeugdherberg „Jan Gijzen" wordt een betegeld speelveld aange legd ten behoeve van de trekkers, ter wijl de beplanting wordt verbeterd. In de kosten van 3000 kon de Nederlandse Jeugdherberg Centrale slechts ƒ100 bij dragen, weshalve B. en W. van Haar lem nu voorstellen aan de raad om voor dit doel 2900 beschikbaar te stellen. Het onlangs door de gemeente aange kochte pand Stationsplein 10 dat metter tijd gesloopt zal worden in verband met de sanering van de omgeving van het Stationsplein met opgeknapt worden. De raad wordt gevraagd 3500 beschikbaar te stellen. Voorts vragen B. en W. de raad het crediet voor de restauratie van het pand Bakenessergracht 67 te verhogen van 20.000 tot 43.000. Na restauratie zal het verhuurd worden aan iemand die er een litterair antiquariaat in gaat ves tigen. IJMUIDEN: Dinsdag 31 juli Hoog water: 3.29 en 15.58 u. Laag water: 11.33 en 23.56 u. AMSTERDAM 30 juli De stemming bij de opening van de beurs was van middag vrij gunstig. Waarschijnlijk volg de onze markt hiermede de tentenz wel ke vrijdag j.l. in Wallstreet tot uiting is gekomen. De handel is echter van zeer kleine omvang gebleven. Hoogovens la gen vast in de markt. Dit fonds is ca 15 pnt. gestegen. De verkoopdruk welke dit aandeel geruime tijd heeft moeten door staan, was althans voor vandaag gewe ken. Vrijdag is er in Hoogovens nom. 160.000.- omgegaan. Philips en Kon. Petroleum waren goed prijshoudend, evenals AKU. Unilever, welk aandeel vrijdag in Wallstreet ruim een halve dollar heeft moeten prijsgeven, lag ech ter gedrukt met een verlies van ander halve gulden. De scheepvaartaandelen gaven, voorzover al genoteerd, een lichte verbetering te zien. Vorig Slot 4>,4 Ned. 1960 100ft 4i,i Ned. 1961 98% 4 Ned. 1961 4 Ned. 1962 96ft Staffel 1947 88% B.N.G. Won. bouwl 6 106% Ned. Handel MijCert 335 Amsterdam Rubber 102 H.V.A. 116% A.K.U. 362% Berkel Patent 225 Calvé-Delt Cert 705 Deli-Mij 130.50 Fokker -- 434 Ford 815 v. Gelder 3051/4 Hoogovens 563% Müller Co. 339 Ned. Kabel 500 Philips Gem. Bez. 160.50 Unilever 142.20 Wilton-Fyenoord 278 Billiton 2e 510 Dordtsche Petr. gew gig:. Kon Petroleum 50 135' Holl Amerika I4jn Java Cb PX KXJd. Ko Ned Stoomb. Mfl 143 K.P.M. 130 Stoomv. Ml]NederL 13214 v. Nievelt uq v. Ommeren 250 Rott. Lloyd 129% Ned. Scheepv. Unie 124% Interunie 176 Robeco 201 Unitas 455 Ver. Bezit 126 Rentespaarbrieven '57 Rentespaarbrieven '58 2% Amsterdam '56 1 80% 2Va Amsterdam '56 n 91 2% Amsterdam '56 JU 92 2% Amsterdam '59 99% 2% Rotterdam "57 87% Alb. Heyn KI. obL 119% opening 30/7 101% 364% 160.70 140.60 136.20 122

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 3