I Ploeg van „De Kampioen weer in Haarlem VAKANTIESPELEN Succesvolle Gerard Wesseling stapt over naar profs voor van de boeren" tevreden zijn m VOOR HUIS GESTRAND TOUR DER JUGEND NAAIMACHINES ENGEL „De meneer kan weer msÊÊÊÊf: Ploegleider Van Zwieten: Het was fantastisch' Volleyball-fusie is mislukt v DINSDAG 14 AUGUSTUS 1962 PAGINA 3 g H.H. Missen op 15 augustus Woensdag 15 aug. Donderdag 16 aug. HUUR EEN GOEDE AUTO N V. AMSTERDAMSCHE RIJTUIG MAATSCHAPPIJ ,Sint Bavomet muziek in Schalkwijk Nel Nijman gaat in Italië studeren BIJ OVERSTEKEN AANGEREDEN Jeugd'voorstellinigen „De Olympische Spelen" Grote Houtstraat 181 Haarlem Tel. 14444 Bromfietser aangereden Jan Vierhout van Njord '59 tweede in België Aanwinsten Katholieke Leeszaal Haarlem Beurs van Amsterdam Beurs van New ork 12 u. 7 30, 11, De acht Haarlemse „kampioenen". Links ploegleider Johan van Zwieten en uiterst links de heer Joop Rooyers. Kathedraal: 6.30 7.30. 9 H. 11 en St. Antonius: N. (Iroenmarkt: 6.30 o-30 H., 10, 11, 12 en 18.30 avondmis H. Jozef, Jansstraat: 6.45, 8 9.15 H, 12 uur en 18 uur Avondmis. P L. Vr Rozenkrans: Spaanse: 6. 7.30 9, 10.30 H., 12 en 21 uur Avondmis. De Goede Herder Italiëlaan: 7.30, 9.30, H-, en 11 uur. St. Jan, A'öamstraat: 7. 8.15. 9.30 H, 11 en 12.15 uur. 18 uur Avondmis. H. Pastoor van Ars, Parkwijk: 6.30, 7.30, 8.45 H., 10.30 en 18 uur Avondmis. H- Hart, Kleverpark; 6 30 7.45 y 10.30 (Hoogmis) en 12 uur. 18.15 Avondmis. H.H. Elisabeth en Barbara, P. Kruger- Straat: 6.30. 7.45. 9 H. 10.45 en 12 uur H. Liduina, Rijksstraatweg: 6.30. 7.30. 9 10.30 H., en 12 uur. 18 uur Avondmis. O. L. Vrouw van VII Smarten: Rijks straatweg 6.30. 7.30. 8.45 H.. 10.15, 11.30, 18 uur Avondmis. H.H. Petrus en Paulus: 7, 8.30, 10 H., en 11.45 uur. BLOEMENDAAL: Allerh. Drieëenheid Z: 0, 9 H., 10.45 en 12 uur. M. Sacrament; 7.30. 9. 10.30 H. en 12 u. AERDENHOUT; 7.30 9 H. en 11 uur ZANDVOORT: H. Agatha: 6.30. 7.30, 8.3b. 9.30 H. 11, 12 en 19.30 uur. OVERVEEN: 6.30 11.30 uur. 7, 8, 9 H„ 10.30 en HEEMSTEDE (H. Bavo): 6.30, 7.30, 8.30. 9.30 H., 11 en 12 uur. 18 uur Avondmis. HEEMSTEDE (O. L. VROUW Hemel vaart): 6.45 7.45. 8.40 H, 10, 11 en 12 u. SPAARNDAM: 7.30 en 10 H. BENNEBROEK; (St. Joseph): 6.45, 8.30. 10.30 uur, en 12 uur. HAARLEM, 14 aug. De acht jeugdrijders van „De Kampioen", die in Duitsland aan een „Tour der Ju- gend" hebben deelgenomen en daarin enkele goede prestaties hebben gele verd, zijn maandagavond om kwart voor tien na een vermoeiende treinreis vanaf Hannover behouden en wel in Haarlem aangekomen. Zij werden op het station verwelkomd door familie leden, supporters en leden van „De Kampioen". Jan Aldershof torste als herinnering aan zijn triomf in de vierde etappe een leuk lauwerkransje en ook Ted Blom, Rinus Stevens, Hans Hand- graaf, Rein Portegies, Bert v.d. Pol, Cor Baars en Tom de Klerk hadden een prijs of souvenir uit Barsinghau- sen, Celle of Hannover in hun koffer tje. Voor hen was de „Tour der Ju- gend" een onvergetelijke gebeurtenis. Zij waren overigens allemaal blij weer thuis in Haarlem te zijn. Ploegleider Joh. van Zwieten, die een krap zittend coureurspetje op het hoofd droeg en zijn onafscheidelijke camera over de schouder had hangen, was heel enthousiast. „Het was fantas tisch daar in Duitsland". Vo.1 lof is hij ook over de organisatie van dit jeugd- evenement. „En weet je", zegt hij halfvragend en nadrukkelijk met de wijsvinger wijzend, „dat onze jongens de enigen waren, die zonder versnel lingsapparaat reden!" Ook over de geest en saamhorigheid Jeugd Vakantie Haarlem Haarlem-Noord, Straattekenen in de Tesselschadestraat, voor kinde ren van alle leeftijden. Kosten 10 ct. Aanvang 9 uur, einde 11 uur. Film: in gebouw Vondelkwartier, voor kinderen boven 10 jaar. Aan vang 11 uur, einde 12 uur. Kosten 25 cent. Poppenspel in gebouw D.V.S., voor kinderen tot 10 jaar. Aanvang 11 uur, einde 12 uur. Kosten 25 cent. Straattekenen: in het Batavieren- Ïilantsoen, voor kinderen van alle eeftijden. Aanvang 2 uur, einde 4 uur. Kosten 10 cent. Film: in gebouw D.V.S. voor kin deren tot 10 jaar. Aanvang 4 uur, einde 5 uur. Kosten 25 cent. Poppenspel: in gebouw Vondel kwartier, voor kinderen boven 10 jaar. Aanvang 4 uur, einde 5 uur. Kosten 25 cent. Olympiade-film: in het Rem brandtheater, voor kinderen boven 10 jaar. Aanvang 9.30. Kosten 30 cent. Haarlemse Katholieke Vereniging voor het Gezin. Alle speeltuinen de gehele dag ge sloten in verband met het feest van Maria ten Hemelopneming. Haarlems Speeltuin Verbond: Groot Zwemfeest in Stoop's Bad, Overveen, voor alle afd. èn Schalk wijk. Aanvang 10 uur. Speeltuinen D.V.S. en Weltevreden Programma zoals boven vermeld (Jeugd Vakantie Haarlem). De Olym Piade-film in het Rembrandttheater is voor alle afdelingen. Jeugd Vakantie Haarlem. Amsterdamse Buurt. Straatteke nen: op het Teylerplein, voor kin deren van alle leeftijden. Aanvang 8 uur, einde 11 uur. Kosten 10 cent. Film: in parochiehuis St: Jan, teylerplein, voor kinderen boven 10 ■laar. Aanvang 11 uur, einde 12 uur. •Kosten 25 cent. Poppenspel: in klubhuis Speeltuin -kindervreugd, G. v. Bouillonstraat, voor kinderen tot 10 jaar. Kosten Uur'Cent' Aanvang 11 uur, einde 12 Straattekenen: rond Speeltuin Kin- loièer-jUgd, voor kinderen van alle Aanvang 2 uur, einde 4 uur. Kosten 10 cent. Ganzenbord: op speeltuin Ooster- Wf/T,er' VOOr kinderen van alle «n- r5en' Aanvang 3 uur. einde 5 uur. Kosten 20 cent. Teylerplein, voor kinderen boven 10 jaar. Aanvang 4 uur, einde 5 uur. Kosten 25 cent. Haarlems Speeltuin Verbond. Voet balfinale op het EDO-terrein voor de teams, die winnaar werden in de voorronden. Brood en drinken mee nemen. Prijsuitreiking direkf na af loop. Aanvang 10 uur. Volleybal toernooi voor gemengde teams. Leef tijd 10-15 jaar. Aanvang 10 uur. Speeltuin Oosterkwartier i Pro gramma zoals boven vermeld (Jeugd Vakantie Haarlem). Haarlemse Katholieke Vereniging voor Het Gezin. Speeltuin Burcht Ter Cleeff: Bus tocht (afhankelijk van het weer) resp. Spoorwegmuseum Utrecht, of Studio's Hilversum en speeltuin Oud- Valkeveen. Alleen voor kinderen van de grote school. Vertrek 9 uur van uit het Kleverpark, hoek Santpoort straat. Brood en beker meenemen. Kosten le kind uit één gezin 1,50, 2e kind 1,25, 3e en volgende kin deren 1,-. Speeltuin Zaanenoord: 's Morgens spel op de tuin. 's Middags wan deltocht naar Bloemendaalse bos (hertenkamp). Terug per bus. Ver trek 2 uur. Leeftijd 6-9 jaar. Kos ten 10 cent. Speeltuin Jong Leven: Excusie naar Werkplaats der Ned. Spoorwe gen te Haarlem. Leeftijd vanaf 12 jaar. De kinderen worden verdeeld in twee groepen, hl. 15 kinderen en 1 leid(st)er. De eerste groep gaat van 9.30-12 uur, de tweede groep van 1.30-4 uur. Speeltuin Kindervreugd: Program ma, zoals boven vermeld (Jeugd Va- vrFiI"!5: in Mubhuis speeltuin Kinder- kan'tie Haarlem). Aanvang ^uur^nS®1"* Speeltuinen Don Bosco, Paradijsje, 25 cent einde 5 uur. Kosten Overveen, Mariagaarde: Eveneens Ganzenbord, zoals boven vermeld ppenspel: ln gebouw St. Jan, (Jeugd Vakantie Haarlem). in het team was ploegleider Van Zwie ten dik tevreden. „De jongens hebben met sportieve Ijver gefietst en daarbij geprobeerd om tot successen te kun nen komen. En is hun dat niet 'prach tig gelukt?". Alles bijeen is Van Zwieten, die ge assisteerd werd door het volijverige wedstrtjdcommissielid Joop Rooyers, heel best tevreden. Maar een volgend jaar wil hij zijn ploeg toch nog beter voorbereiden op de „Tour der Jugend" Vóór de start van de Ronde van Haarlem, die zondagmiddag door De Kampioen" in het „Van der Aartsport park" wordt gehouden, zullen de acht Tourrijders met de ploegleiders een voorstellingsronde rijden. (Advertentie) zonder chauffeur bij de Houtplein 21 - Haarlem Telefoon 22020 HAARLEM, 14 aug. Op initiatief van de r.-k. Volleybal club „Velox" is er gepoogd, in Haarlem tot één grote katholieke Volleybalclub te komen. Het bestuur van „Onze Gezellen" was hier direct enthousiast voor. Ook DSS bleek voor het idee gewonnen. Nadat alle drie de clubs met hun leden hadden gespro ken, werd besloten de fusie voor te be reiden. Er werd een voorlopig be stuur gevormd, bestaande uit vertegen woordigers van alle drie de betrokken clubs. Geheel tegen de hoopvolle ver wachting in, deelde DSS enkele dagen na de vorming van het voorlopig be stuur telefonisch mede, dat het toch maar van de fusie af zag. De heer Eerdmans van „Onze Ge zellen" heeft nog getracht contacten te leggen met DSS, maar tot op he den werd er geen antwoord meer ont vangen. Een goede kans om een ge zonde grote r.-k. club te vormen waar ieder zich thuis kon voelen is hiermee verloren gegaan. Voor Velox en „On ze Gezellen" heeft het onder de huidige omstandigheden geen zin om samen te gaan. Intussen heeft het Onze Gezellen Volleybal-bestuur niet stil gezeten. Het is een propaganda-aktie begonnen, om „Onze Gezellen" de grootste r.-k. Vol leybal-club in Haarlem Noord te ma ken. Mede door het succes van de soft- ball-afdeling van „Onze Gezellen", heb ben zich al een aantal nieuwe meisjes als lid gemeld. Eind augustus wordt in Haarlem Noord de zaaltraining her vat. Het ligt in de bedoeling om naast de dames afdeling ook herenteams op te stellen. HAARLEM, 14 aug. Er waren tijdens het afgelopen weekeinde rond de installatie van pastoor C. van Teij- lingen zoveel Spaarne-klanken, dat wij het muziekkorps, dat op zo'n plezierige wyze de muzikale omlijsting verzorgde al te vlot „De Spaarnebazuin" hebben genoemd in ons verslag van gister- ay,9ncU HeI, ^Y.as echter de harmonie „Sint Bavo die zich in Schalkwijk pre senteerde. Bjj deze dus een correctie. Ere wie ere toekomt. ZANDVOORT, 14 aug. Op grond van haar bijzondere kwaliteiten op mu ziekgebied werd aan mej. Nel Nijman, leerlinge van het Conservatorium te Amsterdam en docente aan de Volks muziekschool te Zandvoort, door de Italiaanse Ambassade een studiebeurs toegekend om voor enkele maanden een speciale cursus te volgen aan het Conservatorium te Venetië. HALFWEG, 13 aug. De succes volle wieleramateur Gerard Wesseling uit Halfweg, die vorig jaar op het cir cuit van Zandvoort beslag legde op het nationale wegkampioenschap en in 1960 de „Toer door Nederland" van „Olym- pia" op zijn naam bracht, heeft een contract getekend b\j de Franse extra sportieve combinatie van Pelforth-Sau- vage en zal over enkele weken hij wil eerst de wereldkampioenschappen in Italië afwachten als professional debuteren in de van 7 tot 10 september te houden „Tour du Nord" in Frans Vlaanderen, Als nieuweling en amateur heeft de 23-jarige Gerard Wesseling, die in de zomer van 1956 als clubrijder in het Halfwegse „De Bataaf" ging fietsen, een alleszins respectabele erelijst bijeen gefietst. Zijn mooiste overwinning be haalde hij vorig jaar in het nationale wegkampioenschap op het circuit van Zandvoort en ook zijn triomf in de „Tour door Nederland" in 1960, waarvan hij tevens de rit van Breda naar Veldhoven won, mag met ere genoemd worden. Het vorige seizoen deed Gerard ook in de Ronde van Tunesië van zich spreken en zowel in de rit van Sfax naar Kairouan (166 km) als in die van Sousse naar Tunis (172 km) ging de eerzuchtige Wesseling als eerste over de eindstreep. Dat presteerde hij trouwens ook in Den Dungen en het Belgische plaatsje Wa- regem. Eerder in zijn loopbaan als wielrenner had Wesseling ook al eens beslag ge legd op de officieuze kampioenstitels van Amsterdam en Noord-Holland voor nieuwelingen en in 1960 op het officiële wegkampioenschap voor Noordholland voor amateurs. Daarnaast heeft hij tal van overwinningen behaald in straat- HAARLEM, 14 aug. Op de Rijks straatweg ter hoogte van de Minahas- sastraat kon gistermiddag een bromfiet ser een overstekende dame, die haar fiets aan de hand had, niet meer ont wijken en bij de daaropvolgende bot sing liepen beiden enige verwondingen op. Na observatie in het ziekenhuis St. Joannes de Deo konden zij naar huis terugkeren. Een 59-jarige naaister wilde om half zes de Rijksstraatweg oversteken en stapte daarvoor van haar fiets af. Zon der op het verkeer te letten zou zij toen zijn overgestoken. De bromfietser, een 57-jarige grondwerker, kwam op dat ogenblik aanrijden. Beide personen kwamen ten val. De bromfietser klaag de over pijn in zijn schouders en had ee.. verwonding aan zijn rechterarm op gelopen, de naaister liep een hoofd wond op. HAARLEM, 14 aug. Onder auspi ciën van de Haarlemse Raad voor de Jeugd zullen in het kader van de Jeugdvakantief eesten Haarlem 1962 hervertoningen worden gegeven van de film „De Olympische Spelen van Ro me". De eerste voorstelling, afgelopen vrijdagochtend, heeft reeds veel succes gehad. De hervertoningen worden gegeven morgenochtend en volgende week woens dagochtend om 10 uur in het Rembrandt theater aan die Groote Markt, koersen en criteria. Zowel in 1958 als 1959 besliste Wesseling de tijdritten om de „Gouden Willem Reuter"-medaille in zijn voordeel en dit voorjaar triomfeerde hij in de persoonlijke tijdrit van de Ron de van Frans Vlaanderen. Hij reed bo vendien in deze ronde twee dagen in de leiderstrui en werd tenslotte in het eind klassement eervol derde. Ook de slotrit van Grouw naar Amsterdam in de „Toer door Nederland" en koersen in de Belgische plaatsen St. Truiden en Haacht besliste Gerard dit seizoen in zijn voordeel. Zijn verdere ontwikkeling als wegren ner wordt door wielerkenners met grote belangstelling gevolgd en bij Pelforth- Sauvage, waarvoor ook zijn clubmakker Dick Enthoven rijdt, zal Gerard Wesse ling ongetwijfeld kansen krijgen om zich hogerop te werken. En die kansen zal de eerzuchtige Wesseling met beide handen aangrijpen. (Advertentie) De beste Zweedse Duitse merken. Japanse Zig-Zag Naaimachine Zwitserse 350.— Er waren er bij die met een kip, een duif, of een konijn hun terugkeer naar Haarlem probeerden te versie ren. Zij hielden hun buit van de boer derij als een kostbare lading op hun schoot tijdens de busreis. Drie weken lang waren zij in Brabant. Gelder land, Overijssel en Noord-Holland heerlijk op vakantie geweest. Hun uitzending was verzorgd door de spe ciale commissie van de Haarlemse St. Vincentiusvereniging voor de kin deruitzending. Met particuliere au to's en vier autobussen waren ruim driehonderd kinderen 22 juli op stap gegaan naar de pleeggezinnen. De nieuwelingen waren natuurlijk wel een beetje nieuwsgierig en ver legen, maar daar werden zij gauw overheen geholpen door de „oud-gedienden", die op hun manier voorlichting gaven. Zondag waren ook de nieuwelingen voldoende ver trouwd met het klappen van de zweep om hun mondje te roeren. Als het enigszins kon, sneed Jan tegen Piet op over zijn pleegouders en over alle dingen die hij had meege maakt. Dat liep uiteen van het melken van de koeien een belevenis om nooit meer te vergeten tot het uitje op de zondagmiddagen. De rest van de tijd werd gevuld met het aan flarden zingen van de bussen, want uiteinde lijk gaat voor iedereen de wijsheid op: „was ik maar bij moeder thuis geble ven". Na de terugkeer en het be dankje van de ouders trok iedereen voldaan af en zat het er voor dit jaar weer op. De St. Vincentiusvereniging ver zorgt al ongeveer twintig jaar de uit zending van kinderen naar het platte land. De heer A. G. van Luxemburg kan er als penningmeester over mee praten. Alleen al de papieren romp slomp is indrukwekkend en daarnaast komt dan nog het „organiseren" van de pleeggezinnen. Drie heren die te- samen „225 jaar oud zijn", gaan in april op stap om pleeggezinnen te zoe ken. „Het is niet erg als het een beetje lukt, maar het kan ook ge beuren dat men op tien adressen na elkaar de pin op de neus krijgt", vertelde de heer Van Luxemburg. Twee dagen per week trekt men er op uit. Dit jaar heeft men ruim hon derd pleeggezinnen gevonden. Een heel aantal als men bedenkt, dat er ook veel Oostenrijkse kinderen in Noord-Holland zijn ondergebracht. In Gelderland, Overijssel en Noord- Brabant zorgen contact-mensen voor de nodige adressen. Zo vond men in Gelderland plaats voor 40 kinderen, in Overijssel voor 70 en in Noord- Brabant voor ruim 100 kinderen. De bedoeling is, dat de kinderen op va kantie gaan en dus niet gaan wer ken. Als zij er zin in hebben kunnen zij wel eens met de oogst helpen, maar de bedoeling is dat niet. Over het algemeen zijn de ervarin- Drie weken zijn een hele tijd, ook als men op vakantie geweest is. Opgewekt keren de kinderen, die door de St. Vin- centius-vereniging van Haarlem zijn uit gezonden, terug. En als moeder dan onder aan de trap van de autobus staat gen prettig. Heel wat kinderen gaan is het helemaal goed. Op de achtergrond staat de heer A. G. van Luxemburg tevreden toe te kijken naar het weerzien van moeder en zoon. „op herhaling". Veel pleegouders wil len het volgende jaar weer dezelfde logé hebben. Het afscheid is dan ook dikwijls ontroerend. De pleegmoe ders zouden het liefst de kinderen nog een tijdje bij zich houden. Er zijn kinderen die voor de derde of vierde keer naar hetzelfde gezin gaan. De leeftijd van uitzending va rieert van 8 tot 12 jaar en in een enkel geval kan ook een 13-jarige nog mee. Zijn ze ouder dan moeten zij op eigen rekening gaan. Dat gebeurt regelmatig. Er ontstaan relaties tussen pleeggezinnen en de Haarlemse families. Men gaat zelfs bij elkaar op vakantie. Men maakt van alles mee. In de afgelopen drie weken heeft men ze ven kinderen weer naar huis moeten halen wegens heimwee of andere moeilijkheden. Ook moest de ambu lance er een keertje aan te pas ko men, toen er bij het stoeien in een pleeggezin een ongelukje gebeurd was. Voor de heer Van Luxemburg is de terugkeer van de kinderen het mooiste moment. Al die glunderende en opgewekte gezichten en al die sterke verhalen van het boerenleven doen hem en al zijn medewerkers de moeite vooraf vergeten. Alleen vinden zij het jammer, dat er niet meer plaatsen zijn voor jon gens. Driekwart van de pleegouders geeft de voorkeur aan meisjes. Dit jaar was er wel plaats voor alle meisjes, maar enkele jongens die men had willen uitzenden moest men thuis houden. Verder heeft men over medewerking niet te klagen. Een aantal Vincentianen brengt en haalt de kinderen die in Noord-Hol land op vakantie gaan, met een eigen auto. De anderen gaan met autobus sen. Ook over financiële hulp hoeft men niet te klagen. De onkosten per kind berekent men op 15 gulden. Er zijn instanties en particulieren die verschillende kinderen voor hun re kening nemen. „De meneer van de boeren" - zo riep een jongen laatst de heer Van Lu xemburg op straat aan - is tevreden den. Het zit er voor dit jaar weer op en hopelijk zijn er weer vruchtba re contacten gelegd tussen vele fa milies. HAARLEM, 14 aug. Een 54-jarige granietwerker uit Amsterdam liep gis termiddag een lichte hersenschudding op toen hij op zijn bromfiets word aan gereden door een bestelauto op de hoek Verspronckweg en Santpoorter straat. De 27-jarige bestuurder van de bestel-auto wilde om kwart over twaalf bij dit kruispunt de Santpoorterstraat inrijden en verleende daarbij geen voor rang r ,n de bromfietser die door wilde rijden. Na de aanrijding is de bestel auto doorgereden omdat de bestuur der niets zou gemerkt hebben. De poli tie kon hem even later aanhouden. De Haarlemse verkeerspolitie verzoekt getuigen van het ongeval zich met haar in verbinding te stellen. Per G.G. en G.D. werd de bromfietser naar zijn wo ning in Amsterdam gebracht. HAARLEM, 14 aug. Bij de 40ste langebaan-wedstrijd Damme-Brugge die gehouden werd over een afstand van 4.500 meter heeft het Hilversumse Rob ben de eerste viool gespeeld en zong het jeugdige Haarlemse NJORD'59 ook een toontje mee. Zowel op de school slag dames en heren alsook op de vrije- slag dames en heren legde De Rob ben beslag op de eerste plaats en was het Jan Vierhout van NJORD'59 die tweede werd op de schoolslag. Bjj de schoolslag dames kwam Nel Koster, NJORD'59 als achtste binnen: bij de schoolslag heren C. Boon, VZV als zes de terwijl bij de vrijeslag heren Henk Rookhuiszen en Ruud van Weene, bei den van NJORD'59, beslag op de acht ste en negende plaats legden. •V ::j.U t - V Schipper Jan de Groot uit Zandvoort had gistermorgen helemaal niet de bedoeling, met zijn scheepje de IJmuiden 47, Zandvoort aan te doen. Dat hij toch met zijn scheepje voor de Zeestraat terecht kwam was te wijten aan motorstoring. Vannacht by hoog water is de IJmuiden 47 met behulp van een sleepboot vlot getrokken. Studieboeken: Bamhoom: Individueel maatschappelijk werk en geestelijke ge zondheidszorg; Dessauer: Natuurweten schap en theologie: Ferwerda en Nis sen: Leerboek in de Deense taal; De Lubac: La pensée religieuse du Fere Teilhard de Chardin; Milikowski: So ciale aanpassing, niet-aanpassing. on maatschappelijkheid; Smulders: Het vi sioen van Teilhard de Ohardin; Teilhard de Ohardin: L'énergie humaine. Vorig Slot opening 14/8 4(4 Ned. 1960 4(4 Ned. 1961 4 Ned. 1961 4 Ned. 1962 Statie) 1947 B.N.G. Won. bouwl 0 Ned. Handel Mti- Cert Amsterdam Rubber H.V.A. A.K.U. Berkel Patent Calvé-Delt Cert DeU-Mü Fokker Ford v. Gelder Hoogovens Miiller Co Ned. Kabel Philips Gem Bez Unilever Wilton-Fyenoord Billiton 2e Dordtsche Petr. gew Kon Petroleum 50 Holl Amerika Lijn Java Cb PL KLil. Kt. Ned. Stoomb Mij KFJU Stoomv. Mij Neder! v. Nievelt v. Ommeren Rott. Lloyd Neö Scheepv. Unie Interunie Robeco Unitas Ver. Bezit Rentespaarbrleven '57 Rentespaarbrleven '58 2Va Amsterdam '56 1 2(4 Amsterdam '56 2 Va Amsterdam '56 Hl 2(4 Amsterdam '59 2(4 Rotterdam '57 Alb Heyn KI obL 101 99(4 98 39& 891/4 106^ 104 106 1183,4 118% 363Ui, 365 219" 690 134 135 449 830 300 CfiC OOü 568 120 157 156.70 138 137.50 276 427 629% 137.40 139 123 123 130 51 142% 142 135 138 Vs 113 252 134 12914 129% 202 469 125.50 122 80*4 86i 2 921/s 85% 119V2 Anaconda Copper Bethlehem Steel Chrysler Corp. General Electric Genera] Motors Kennecott Copper KJLJM Montgomery Ward Radio Corp Republic Stee) Royal Dutch Shell Union Oil Southern Pacific Southern Railway Stand. OU Ny Tidewater Unilever U.S. Steel Stemming: 10/8 13/8 40 yA 40% 33 32% 50% 53 66% 65% 52 52e 70% 701/4 13% 13% 26% 26% 43% 43% 36 35% 38% 38% 32 K 32 100 99% 48ex 47% 51% 51% 16% 16% 36 M 37% 44 44% prijshoudend

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 3