HET KLAVERBLAD HENSEN Rector H. van den Heuvel in Bennebroek jubileert Zaterdag en zondag groot internationaal toernooi Ontvangst op raadhuis Vakantiespelen Even pauze... Coca-Cola verfrist U het best! STERK RENNERSVELD IN RONDE VAN HAARLEM Aöenda Haarlem JUBILEUM H.B.C. TAXI 13000 Hartelijk viering gouden priesterfeest de beste verkwikking die U dagelijks kunt schenken Bejaard echtpaar door bromfietser aangereden }g SPELERS UIT GRIJS VERLEDEN. De beurs vandaag: PAGINA 3 JONGENS-OVERALLS voor de L.T.S. Mauw - khaki - wit vanaf 10.25 Voor een goede keus natuurlijk. PAARLAARSTEEGI Afscheid wethouder E. J. van Lent Interview met mr. Luns voor televisie Heerlijke* pangs feofftq. (Sa net zo verrast door geur ate door eraaak. Thee dio eer» traktatie Ie door de goudgete af- BIJ OVERSTEKEN Zilveren Molen- toernooi Bas Timmermans- toernooi Vrijdag 17 augustus GEZONDE VERFRISSING. Ze zijn jong en hebben trek !n een drank die koel en pittig is. Dan is er gelukkig Coca-Cola- befaamd om z'n zuiverheid en heerlijk sprankelende smaak. Voor Uw gezin of vrienden... niets is zo hartveroverend {tis, zo welkom! In Nederland gebotteld met toestemming van de rechthebbende op het gedeponeerde handelsmerkCoca-Cola Zondag 19 augustus Film® Muziek Gabaret Diversen Tentoonstellingen Burgerlijke Stand Haarlem Beurs van New York iMHCUÖ -OO 5RAM KOFFIE BR AN DE Ril EN'THEEHANDEL (Advertentie) HEEMSTEDE, 16 aug. De volgen de maand zal de heer E. J. van Lent zijn functie neerleggen als wethouder van de gemeente Heemstede. De heer Van Lent heeft gedurende dertig jaar zitting gehad in de raad, waarvan ze ventien jaar als wethouder. Tijdens een bijzondere raadsvergade ring, die maandag 3 september 's mid dags om drie uur wordt gehouden, zal wethouder Van Lent door het gemeen tebestuur worden gehuldigd. Daarna volgt van vier tot zes uur een receptie in het Verversingshuis .Groenendaal", tijdens welke het geschenk van de bur gerij zal worden aangeboden. Er is een huldigingscomité gevormd dat onder voorzitterschap staat van mr. J. H. G. Zeelenberg. De heer Th. A. G. Bekker is secretaris, terwijl de heer P. A. M. v. d. Weijden als penningmeester op treedt. In de commissie van aanbeve ling hebben onder meer zitting het col lege van B. en W. en de voorzitters van de fracties. Giften voor het hulde blijk van wethouder Van Lent kunnen worden overgemaakt op giro 12676 ten name van de Coöp. Baiffeisenbank te Heemstede. BIJSSUM, 16 aug. In verband met de ondertekening van het accoord wordt vanavond in het AVRO-televisie pro gramma een interview uitgezonden van mr. G. B. J. Hiltermann met de minis ter van Buitenlandse Zaken mr. J. Luns. De uitzending begint om 20.20 uur. BENNEBROEK, 16 aug. In intieme kring temidden van familieleden, vrien den en zusters heeft gisteren rector H. van de zusters Franciscanessen in Ben nebroek. Daarbij waren onder meer aan wezig mgr. J. P. Huibers, mgr. W. de ste van de Fransiscanessen van Benne- iTongh, Moeder Ceciliana. algemene ove Jongh, Moeder Ceciliana, algemeen over ste van de Franciscanessen van Benne broek, Moeder Anselma, oud-algemene overste en Moeder Baptista, de vroegere vicaris van de zusters. De feestelijkheden begonnen met een plechtige H. Mis, die door de jubilaris in de kapel van het moederhuis werd opgedragen. Daarbij verleenden assisten tie rector E. Stolwijk, rector dr. G Neefjes, kapelaan C. Peet en de wel eerwaarde heer J. Hoogervorst, die ver bonden is aan het klein seminarie "De Leeuwenhorst". De misgezangen werden door het koor van de zusters uitgevoerd. De wisselende gezangen waren uit de mis van het feest van Maria ten Hemel Opneming en de vaste gezangen uit de mis "Mors et vita duello" van Justus van der Boom. De heer J. Hoogervorst hield tijdens de H. Mis de feestpredi- catie. Tijdens de receptie voor genodig den en zusters sprak Moeder Ceciliana de feesteling toe, waarbij zij het feit memoreerde dat de jubilaris gedurende 36 jaar rector is geweest in het moeder huis van de zusters in Bennebroek. Zij dankte hem voor zijn vele arbeid en bood hem namens de congregatie een televisie-toestel aan. Daarna was het de beurt aan de misdienaars die een gees tig toneelstukje voordroegen, dat door (Advertentie) KLAVERBLAD KOFFIE THEE... Een wonder? Nee. een geheim. Het geheim van KLAVERBLAD vervolmaakt cfoor Ook mgr. J. P. Huibers verscheen ter receptie om rector Van den Heuvel te feliciteren. de jubilaris en de gasten bijzonder werd geapprecieerd. Het koor van de zusters luisterde de receptie op met enkele lie deren. Op het programma stond verder nog een levensschets op rijm. In de avonduren voerden de zusters het toneelstuk „Het léven is een droom" op van Calderon, in het Neder lands vertaald door Gabriel Smit. Hier bij voerde de heer Flatton uit Leidsen- dam de regie, terwijl de heer Van Kempen het technische gedeelte in han den had. Tot slot van de avond bracht de Bennebroekse harmonie voor het feestelijk bevlagde klooster een serena de. HAARLEM, 16 aug. Op de Grote Markt reed rond zes uur gisteravond een bromfietser, een 18-jarige schilder, achter een personen-auto. Toen deze af remde om een bejaard echtpaar de ge legenheid te geven de vluchtheuvel voor het stadhuis te bereiken zwenkte de bromfietser om de auto heen en reed het echtpaar aan. De 88-jarige man liep daarbij een verwoning aan zijn hoofd op en vermoedelijk ook een hersenschudding. Hij werd naar het Grote Gasthuis overgebracht en daar opgenomen. Zijn 76-jarige vrouw kwam er met enkele schrammetjes aan de rech- ter-elleboog van af. Om negen uur 's avonds reed een 54-jarige bromfietser op de Richard Holkade, toen daar een man liep te wandelen met een hond aan de lijn. Op een gegeven ogenblik rukte de hond zich los en stak onverwachts d.e straat over, waarbij 'hij tegen de bromfiets op liep. Deze kwam te vallen en liep een fractuur aan zijn linker onderbeen op. Hij werd per ambulance naar de Mariastichting vervoerd en daar opge nomen. HAARLEM, 16 aug. Zondag 19 augustus is het Heemsteedse Sportpark het toneel van de strijd om de Zilveren Molen, het traditionele RCH-toernooi. Hillegom speelt tegen het amateur elf tal van RCH, waarna Ripperda en Schoten de strijd aanbinden. Verliezers en winnaars spelen daarna tegen elkaar respectievelijk om 2 en 3 uur. HAARLEM, 16 aug. Aan het jaar lijkse Bas Timmermans-toernooi dat EDO zondag voor de jeugd organiseert, nemen acht ploegen deel, die verdeeld zijn over twee poules. In poule A: RCH, HRC, Schoten en Spartaan, in poule B: Haarlem, Elinkwijk, Volewijckers en EDO. De poule-winnaars spelen onmid dellijk na afloop van de wedstrijd EDOBlauw Wit de finale, om onge veer kwart voor vier. HEEMSTEDE, 16 aug. De jubile- umwedstrijden van HBC worden zater dag en zondag voortgezet met een groots opgezet internationaal toernooi, waarin sterke ploegen uit Engeland, Duisland en België hun opwachting zul len maken. Engeland is vertegenwoordigd door de Londense eerste klas amateurclub Wo king FC, een ploeg die in Engeland als een gevreesd tegenstander geldt. Enke le jaren geleden won Woking de Cup voor de amateurclubs en de eindstrijd in het befaamde Wembley-stadion te Londen trok niet minder dan 70.000 toe schouwers. De Woking Football Club kan terugzien op een historie van ruim negentig jaar. Verwacht mag worden dat het Engelse team een sterke parlij voetbal ten beste zal geven. Uit België komt Racing Kiel, de ploeg die het afgelopen seizoen het kampioen schap op zijn naam bracht van het Vlaams Katholiek Sportverbond. Van Duitse zijde wordt deelgenomen door de Mindener Spielverein '05, welke ver eniging uitkomt in de eerste klas ama teurs van 'de Westduitse Voetbalbond. De club staat in haar afdeling zeer goed genoteerd en het spel van deze West duitse tegenstander moet naar ons werd meegedeeld op een technisch uitstekend peil staan. Tenslotte de Nederlandse ploegen. Het Haarlemse TYBB heeft in deze om geving zoveel bekendheid, dat men er bij voorbaat verzekerd van mag zijn dat de geel-zwarten voor een felle en enthousiaste partij zullen zorgdragen. Ook het Rotterdamse Leonidas is voor Jeugd Vakantie Haarlem Leidse Buurt, Straattekenen: op het Leidseplein, voor alle leeftijden. Aanvang 9 uur, einde 11 uur. Kos ten 10 cent. Film: in wijkgebouw Leidsestraat 20, voor kinderen boven 10 jaar. Aanvang 11 uur, einde 12 uur. Kos ten 25 cent. Poppenspel: in de Groen van Prinsterersohool. Leeftijd tot 10 jaar. Aanvang 11 uur, einde 12 uur. Kos ten 25 cent. Straattekenen: op het Brouwers plein, voor alle leeftijden. Aanvang 2 uur, einde 4 uur. Kosten 10 cent. Film: in Wijkgebouw Leidsestraat 20. Leeftijd tot 10 jaar. Aanvang 4 uur, einde 5 uur. Kosten 25 cent. Poppenspel: in de Groen van Prinsterersohool. Leeftijd boven 10 jaar. Aanvang 4 uur, eind§ 5 uur. Kosten 25 cent. Haarl. Speeltuin Verbond: Groot sluitingsfeest op het E.D.O.-terrein. Om 10 uur voor alle afd. uit het Centrum èn Nieuw Leven en Schalk wijk. Om 2 uur voor alle afd. uit Noord. Truxini's Jeugd Variété presen teert êen groots programma. Kosten 40 cent. Speeltuin Klarenhof, Jeugdland, Flora: Programma, zoals boven ver meld (Jeugd Vakantie Haarlem). Straattekenen op het Brouwerspl. Harl. Kath. Ver. v. h. Gezin. Speeltuin Noordervreugd: Spelen op de tuin, o.a. touwtreken, zak- lopen, behendigheidswedstrijden voor alle kinderen. Speeltuinen Zaanenoord en Elba: Dagtocht naar Kraantje Lek. Leef tijd 8-12 jaar. Vertrek 11 uur. Rond rit per bus vooraf. Speeltuin Kindervreugd: Gratis filmvoorstelling in het Clubhuis op de tuin. De voorstellingen zijn om 10 uur, om 11.30 uur, om 2.30 uur en om 4 uur. Speeltuinen Don Bosco, Paradijsje, O verveen, Mariagaarde: Program ma, zoals boven vermeld (Jeugd Vakantie Haarlem). Straattekenen op het Leidseplein. de Heemstedenaren geen onbekende. In het grijze verleden heeft Leonidas me nigmaal met HBC de degens gekruist en het mag ongetwijfeld een attractie worden genoemd déze aloude tegenstan der van HBC na zovele jaren weer in deze omgeving terug te zien. Leonidas komt uit in de tweede klas van de KNVB. Jubilaris HBC zal met al deze ploegen de strijd gaan aanbinden en bovendien komen deze clubs in een halve compe titie tegenover elkaar in het strijdperk. De gemeente Heemstede heeft voor dit toernooi de ere-prijs beschikbaar ge steld. Zaterdagmiddag om kwart over twaalf nemen de wedstrijden een aan vang. Gespeeld wordt (op drie velden) tot ongeveer vijf uur. Zondagmiddag om een uur wordt het toernooi voortgezet. Om vier uur zijn de wedstrijden afge lopen. Op de laatste dag van het toer- nament zal muzikale medewerking wor den verleend door de Harmonie ,,St. Miohaël". Tenslotte kan nog worden meegedeeld dat de buitenlandse deelnemers zater dagmiddag om zes uur op het raadhuis door het gemeentebestuur zullen wor den ontvangen. HEEMSTEDE, 17 aug. Het zal de Heemsteedse voetballiefhebbers ongetwij feld genoegen doen, dat zaterdag bij het internationale toernooi van HBC een ploeg van gerenommeerde veteranen van van de oude Heemsteedse club nog een maal in het veld zal treden om de degens te kruisen met een veteranen- team van „Velsen". Bij de „oudjes" van HBC treffen we bijna allemaal namen aan van spelers die in het grijze ver leden grote roem hebben geoogst. De ploeg ziet er als volgt uit: doel: Piet Vinken; achter: Kees Vinken en Lou Bierman; midden: Harry Drayer, Ger- rit Vinken en Co Leuven; voor: Willem Toledo, Jan van Bakel, Kees Ruijgrok, Jan van der Veldt en Wim Gieske. De wedstrijd begint zaterdagmiddag om tien voor half twee en wordt gespeeld tijdens de lunch-pauze van het 'inter nationale toernooi. (Advertentie) HAARLEM, 16 aug. Op het par cours in het „Van der Aartsportpark" houdt de Haarlemse wielerclub HSV „De Kampioen" zondag 19 augustus voor de tweede keer in dit seizoen een Ronde van Haarlem voor amateurs en onafhankelijken. Tal van bekende ren ners zullen in deze ronde die voor afgegaan wordt door wedstrijden voor jeugdklassers, adspiranten en nieuwe lingen met de vele plaatselijke- en streekfavorieten om de eer van de overwinning strijden. De belangstelling van de wielerlief- hebbers uit de Spaarnestad zal uiter aard in de eerste plaats uitgaan naar de verrichtingen van de plaatselijke favorieten. Als zodanig kan men ook de sterke Heemstedenaar Piet Steen voorden beschouwen. Hij heeft dit sei zoen reeds zeven ererondjes gereden en was ook het snelst in de vorige Ronde van Haarlem. Piet behoort opnieuw tot de kanshebbers. Over het deelnemen van de snelle Santpoorter Coen Visser valt nog niets met zekerheid te zeggen. Coen heeft weliswaar ingeschreven, maar hij behoort tot de geselecteerden voor het wereldkampioenschap en zal CINEMA PALACE: De kolos van Rhodos, 14 jaar. Dagelijks 7 en 9.15 uur. De reis van de prinsessen Irene en Margriet door de West, a. 1. Dagelijks 10, 11, 12, 2, 3 en 4 uur. FRANS HALS: De kat zal driemaal miauwen, 14 jaar. 2, 7 en 9.15 uur. LIDO: Mr. Vlubber. de vliegende professor, alle leeft. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. LUXOR: Tarzan en Tanya, 14 jaar. 2, 7 en 9.15 uur. REMBRANDT: (4e week). La belle Amérl- caine, 14 jaar, 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. (3e week) Paw, kind van twee werelden, a. 1. Dagelijks 10.30 uur. ROXY, t/m do.: Agent der Apachen, 14 jaar 2.30, 7 en 9.15 uur. STUDIO: Jules en Jim (door redactie ontr.) De generaal, a.l. Dagelijks 2.15 uur. De nieuwe avonturen van Dik Trom, a. 1. Dagelijks 10.30 uur. MINERVA, t/m do. 8.15 uur: Rear window, 18 jaar. T/m do. 2.30 uur: De pechvogel, a. 1. Donderdag 16 augustus Openluchttheater, Bloemendaal. 8.15 uur: Optreden van The Dueh Swing College Band. „Adam en Eva", Raamslnge] 5. Iedere avond van 812 uur. Waagtaveerne, Damstraat. Optreden van Cobi Sohreijer en Poppentheater „Merlijn" Iedere avond internationaal programma van 8 tot 1 uur. (Maandagavond gereser veerd voor besloten voorstellingen). Donderdag 16 augustus Vleeshal. 8.15 uur: Jan Nelissen hand poppen en Feike Bosobma marionetten met „Vee, Vee, Vee in de Vleeshal". Frans Hals Museum: Portretten en genre stukken uit Internationaal museaal en particulier bezit. Dagelijks van 105 uur. Zondag 1—5 uur. Iedere avond geopend van half negen tot half elf (Kaarslicht en muziek). Teylers Museum: Schilderijen 19e en 20e eeuw. Tekeningen Nederlandse, Italiaanse en Franse school 16e t/m 19e eeuwse Fossielen, natuurkundige instrumenten. Dagelijks van 11—5 uur. Eerste zondag van de maand van 15 uur. Bisschoppelijk Museum, Jansstraat 76. Oude religieuze kunst, schilderijen, middel eeuwse beeldhouwwerken. Van 1012.30 en van 1.30—5 uur (behalve maandag) Zon- en feestdagen 2—5 uur Museum „Het Huis van Looy", Kleine Houtweg 103Tentoonstelling van oude kunst uit het Frans Halsmuseum. Dage lijks van 10—5 uur. Zondag van 1—5 uur (Tot 30 september). Kunstzaal „In 't Goede Our", Korte Hout straat 1, hoek Nieuwe Kerksplein. Maand augustus: Poppe Damave. Teke ningen en aquarellen uit Spanje en Spaans Marokko. Kunstcentrum „De Ark", Nieuw Heilig land 41: Tentoonstelling van schilderijen en tekeningen van Ellen Bottenhetm— Niemer (Tot 18 augustus). Cruquiusmuseum, Haarlemmermeer: Histo rische stoommachines, watermolens enz Dagelijks van 9—12.30 en van 1.30—5 uur Zondag van 10—5 uur. Kunsthandel Bier, Groot Heiligland 66. Tentoonsetlling van werken van Hol landse meesters uit de 17e eeuw. Dage lijks van 106 uur. (Tot 30 september). mogelijk elders een selectiekoers moe ten rijden. Zijn optreden in Haarlem blijft dus een vraagteken. Maar wel van de partij zijn de Haarlemmers Ger- rit Krabbenbos, Bert Bogaard, Eddy Sminia, Aad Straver, Jan v.d. Horst, Bram Schenk, Gé Fennis. en „good old" Henk Kiekens. Zij zullen het ech ter van een Henny Schouten (Badhoeve dorp), Jacob Schouten (Wognum), Ham Koopman (Zaandam), Cok Stroomber- gen (Hillegom), Anton v.d. Knaap (Wa teringen) en de Kennemerlanders Jan Timmer, Loek Zonneveld. Fred van Tongeren, Dook Dullemans, Wim en Piet Vleesman, Henk Castricum en Chris Duyker geenszins cadeau krijgen. Ook de Alkmaarder Harm Ottenbros en Ko Zomer uit Halfweg kunnen het de plaatselijke favorieten heel lastig maken. Voorafgaande aan de strijd der ama teurs en onafhankelijken, waarvan de start om half drie is, zijn er wedstrij den voor jeugdklassers, adspiranten (start twaalf uur) en nieuwelingen (start 1 uur.) Onder de deelnemende nieuwelingen bevinden zich de Haar lemmers Marcel Rutte. Aad Bogaard, Wim Willemse, Chris Plus, Rinus Ste vens, Cor Baars, Serge Handgraaf, Huub Uttien, Ted Blom, Tom de Klerk, Bert v.d. Pol en Gerard Nijssen. Een Haarlemse triomf behoort met dit gro te aantal deelnemers uit eigen stad dus geenszins tot de onmogelijkheden. De nieuwelingen moeten 60 ion. afleggen en de amateurs met onafhankelijken 100 km. De acht Haarlemse jeugdrijders, die in Duitsland aan een groots opgezette „Tour der Jugend" hebben deelgeno men en daarin enkele goede prestaties hebben verwezenlijkt, zullen voordat de amateurs en onafhankelijken van start gaan met de ploegleiders Joh. van Zwieten en Joop Rooyers op de fiets een voorstellingsronde rij den. BEVALLEN van een zoon: 11 aug.: A. F. Polak-van Dijk. 13 aug.: S. Ne- keman-de Goede, L. M. Beringen-van Roon, J. van Noord-Verkaik, J. J. Ver- weij-de Loot, I. vein Zonneveld-Stokman. BEVALLEN van een dochter: 13 aug.: G. Bergman-den Baas, M. J. van Tol- Moerkerk, H. Kolaritcs-Ruigrok van der Werven, C. J. van Leeuwen-Suijker. 14 aug.G. W. de Wit-Koelewijn. ONDERTROUWD: 14 aug.: G. M. Vink en T. C. Engelen, J. H. Spijkers en L. Visbeen. J. H. Brakel en W. T. v. d. Wouw, P. A. Feiten en A. E. v. Zutphen, N. M. de Goede en B. Stam, H. H. Slootemaker en C. Wilhelmus, R. G. de Jong en J. P. Boelé, H. J. Mons en H. A. v. Tussenbroek, J. H. Bouweriiks en L. P. Winkel, A. Hoek en S. M. den Hamer, T. G. Kos en J. C. Koehorst. GEHUWD: 14 aug.: W. H. Dingerdis en J. M. Duijn. E. W. Kieber en M. C. Dillmann, J. P. Meirmans en M. A. Pouw, A. de Graaff en M. J. v. Daalen, A. de Bondt en C. A. Prins. OVERLEDEN: 11 aug.: J. Duwel-v. d. Putten, 66 j, Kamperlaan; P. C. voor den Dag-van Daalen, 66 j, Haze- paterslaan; M. J. Wouters, 88 j, Lau rens Reaellaan. 12 aug.: J. M. Goed- bloed-Weintzé, 86 j, Hazepaterslaan; C. J. Comegoor, 81 j, Hogerwoerdstraat; P. Rieu, 90 j, Ged. Oude Gracht. 13 aug.: M. Krab-Blokker, 71 j, Kenau park; J. van Til, 59 j, Sperwerstraat; H. J. Koster, 58 j, Zjjlweg, A. v. Vel- zen, 77 j, Timorstraat. De voetbalvereniging „Aalsmeer" zal zondag 26 augustus het jaarlijkse toer nooi om de D. Groen-wisselbeker orga niseren. Deelnemers zijn Zandvoort- meeuwen, Nautilus (Amsterdam), de Kennemers en Aalsmeer. AMSTERDAM, 16 aug. Op de vaste stemming in Wall Street heeft de Am- officiële ochtendhandel gereageerd met sterdamse beurs vandaag in de on kleine winsten in de internationale sec tor. Hoogovens werden echter 2)4 punt lager verhandeld dan het slot van dins dag. op 58114. De directie van dit be drijf heeft bekend gemaakt dat de pro- duktie van de buizengieterij verder zal worden beperkt. Voor olies werd 40 cent meer betaald, en wel ƒ140,90. Uni lever, waarvan na de beurs de resul taten over het eerste halfjaar gepubli ceerd worden, wist 50 cent tot ƒ141,20 te avanceren ondanks de pessimistische verwachtingen ten aanzien van de be haalde winst. Groter was de vooruit gang, welke Philips wist te boeken. De koers liep op van ƒ160,30 tot ƒ161.80. Er werd geen slotnotering vastgesteld voor A.K.U. In het eerste tijdvak was de koers 371-373% tegen 373% gisteren. Bij de opening van de officiële han del was de stemming licht verdeeld. Aandelen AKU begonnen op 370% ruim 3 punten lager dan het slot van disdag. Voorts bleef ook Hoogovens zwak ge stemd en zakte van 581% tot 577. De winst van vanochtend van Unilever werd omgezet in een verlies van 30 centen ten opzichte van gisteren; het fonds werd verhandeld tegen 140.40, terwijl olies genoegen moesten nemen met een stijging van slechts 10 centen tot 140.60. Alleen Philips toonde zich vrij sterk en liep op van ƒ160.30 tot 162,10. Vorig Slot opening 16/8 4% Ned. 1960 101% 4% Ned. 1961 99rt 4 Ned. 1961 97% mm 4 Ned. 1961 97A Staffel 1947 89% 89% BN.G. Won. bouwl 6 106% Ned. Handel Mlj. Cert 330 Amsterdam Rubber 106% 107 H.VA. 119 122 AJi.U. 370% Berkel Patent 215% Calvé-Delt Cert. 687 Dell-Mij 366 137 Fokker 449 Ford 830 v. Gelder 300 mat Hoogovens 13550 977 Müller Co. 120 Ned. Kabel 488 Philips Gem. Bez. 157 162.10 Unilever 137.80 140.40 WUton-Fyenoord 276 Billiton 2e 430 Dordtsche Petr. gev 639% Kon Petroleum 50 139.40 140.60 Holl Amerika Lijn 123% 125 Java Cfa PL 129% KLJU. 51 Ko Ned Stoomb Mi) 142 KPJH 135% Stoomv. Ma Nederl. 137 v. Nievelt v. Ommeren 250 Rott. Lloyd 134 Ned Scheepv. Unie 131 133 In terunie 178 mm. Robeco 203 mm Unitas 468 mm Ver. Bezit 126 mm. Rentespaarbrleven '57 Rentespaarbrleven '56 2% Amsterdam "561 80 Ve 2% Amsterdam '56 n 2% Amsterdam '56 IB 87 91 2% Amsterdam '59 9934 2% Rotterdam '57 85 Alb Heyn B3. obi. 119% Anaconda Copper Bethlehem Steel Chrysler Corp. General Electric General Motors Kennecott Copper KLJM. Montgomery Ward Radio Corp Republic Steel Royal Dutch Shell Union Oil Southern Pacific Southern Railway Stand. CMl Ny Tidewater Unilever UB. Steel Stemming i nauw prijshoudend

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 3