r KIES wat U wilt zondag-soep voor elke dag fluisterde Harry in mijn oor GRAM IOOIQC bet meesterschap van de Knorr-koks uw eigen kookkunst Uw kookkunst vervolmaakt het recept. Het unieke recept van de Zwitserse Chef-kok van Knorr. Met de juiste ingrediënten in de juiste verhouding. En naar Nederlandse smaak! Want voordat deze soep naar u toegaat, wordt hij eerst uitvoerig geproefd en gekeurd door 600 huisvrouwen zoals u. Om u tafel-succes èn keuken-plezier te verzekeren. Daarom is het zo dankbaar kokkerellen met Knorr! Hij had al ja gezegd toen ik wèg was van die mantel in die hele chique zaak. „Hij is veel te duur" zei ik. - „Jij bent het waard" zei Harry. - Ik vond het heel lief maar onverstandig. Van mijn vriendin de best geklede vrouw die ik ken - had ik veel gehoord over de Modelafdeling van C&A. Daar koos ik een mantel van f198.-, die niet onderdeed voor die hele dure. „Je bent een model-echtgenote" zei mijn man „en je verdient een kroon". „Dat weet ik niet", zei ik lachend, „maar ik ben wel dolblij met mijn Een model met een kroontje is een mantel of kostuum met de allure van een héél dure maar dan voor een redelijke prijs alléén bij C&A Uw warenhuis VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1962 pagina n HOdel ':N K"OoHT, Belcanto sportwof, een dikke draad, dus zo klaar. In vele moderne tinten. Babywol, donzig zacht er» breit zeer voordelig. Verkrijgbaar in wit, rose, bleu en geel. Jaeger anti-rheuma wol, een wolsoort tegen ons vochtige en koude klimaat. Sokkenwol met nylon, dus ijzersterk, in alle sokkenkleuren en jaeger. Ook geschikt voor de breimachine Shetland 100% wol, 2 draads, breit dus goed uit. Licht in gewicht en to eb heerlijk warm.- In alle modekleuren. Bij aankoop van onze Vendexwol ver strekken wij gratis breipatronen, speciaal voor deze kwaliteiten ontworpen. Jumperwoh door spe ciale spinning is een grote draadlengte verkregen. Ideaal voor dames-, he ren- en kinderkleding en natuurlijk voor de brei machine

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 14