ROME BELEEFDE SPANNENDE DAGEN Paus helpt Concilie uit impasse Schema over de bronnen van de openbaring wordt omgewerkt Nu publiciteit aan de orde EEN APERITIEF MET DE JAPANSE GASTEN Oud-president Coty van Frankrijk overleden T ussentijdse verkiezingen r b Cuba-crisis wordt snel afgewikkeld Naam van Fidel Castro komt in het stuk niet meer voor Chinezen hebben vuren gestaakt Peking blijft tot laatste moment in het offensief Op 80-jarige leeftijd in Le Havre Snelle uittocht van Franse leger uit ALGERIJE Fransen wijken voor Russen In Brittannië NEHROE DEELT MEE: RESERVISTEN NAAR HUIS Britse militaire missie in Indië Het weer Gezondheid prinses WILHELMINA iets achteruit Publiciteit Après- skip an talon me lYiurcrciö ue/oreijoumu/! DONDERDAG 22 NOVEMBER 1962 86ste JAARGANG No. 31290 ROME, 22 nov. De kogel is dus door de kerk. Paus Joannes heeft het Concilie uit de impasse geholpen, waarin het door de uit slag van de stemming van dins dag feitelijk was terechtgekomen. Het communiqué van de Concilie- Persdienst meldt: „Omdat het uit de debatten van de laatste dagen duidelijk is geworden, dat de ge- dachtenwisselingen over de ont- Werp-constitutie inzake de bron hen der openbaring een moeilijk en langdurig verloop zouden heb ben, lijkt het nuttig dit ontwerp door een Concilie-commissie (ad hoe) nader te laten onderzoeken, alvorens met de besprekingen Verder te gaan. Op verlangen van de H. Vader zal deze commissie Uit meerdere kardinalen bestaan en uit leden van zowel de theolo gische commissie als van die uit het secretariaat tot bevordering Van de eenheid onder de christe- hen. Haar taak zal zijn het schema >»De Fontibus Revelationis" te Verbeteren, in te korten en daarin de algemene fundamentele lijnen Vah de katholieke leer, zoals die heeds op het Concilie van Trente en op het eerste Vaticaanse Concilie is behandeld, duidelijker tot uitdrukking te brengen. Te zijner tijd zal deze commissie de Concilievaders een nieuw schema te hunner beoordeling overleg gen". De Paus is dus ingegaan op de verlangens van vele Concilie vaders: de inkorting van het sche ma is een technische opdracht, maar de verwijzing naar de leer van Trente en Vaticanum I, en dit in overleg met het secretariaat voor de eenheid der christenen, betekent een werkelijk principi ële herziening. LEES VOORAL TIPS VAN DE ORIËNT PARIJS, 22 nov. (AFP, UPI) De voorganger van Charles de Gaulle als president van Frank rijk, René Coty, is vanmorgen op 80-jarige leeftijd in Le Havre overleden. De Nederlandse regering heeft woensdagavond de Japanse minister-president lkeda in hotel De Witte Brug in Den Haag een diner aangeboden. V oor men aan tafel ging werd een aperitief gébruikt. Van links naar rechts: (op de rug gezien) de heer Miyazaki, ambassadeur van Japan, premier lkeda, mevrouw Luns, de Nederlandse minister-president p rof. De Quay, mevrouw lkeda, mevrouw De Quay, de dochter van de heer lkeda en mevrouw Miyaza wa, de vrouw van de Japanse minister van Staat. (24 modekleuren) NIEUW DELHI/PEKING, 22 nov. (Rtr, UPI) Zowel premier Nehroe van Indië als het „Volks blad", orgaan van de communis- tisch-Chinese machthebbers, heb ben vanochtend meegedeeld, dat het vuren in het Indiseh-Chinese grensgebied gestaakt is. Nehroe maakte bekend, dat het vuren sinds gisteravond gestaakt is Peking meldde, dat met ingang van heden de „Chinese grenswach ten op Chinees initiatief het vu ren gestaakt hebben langs de ge hele Chinees-Indische grens". De Chinezen zullen zich, volgens hun aankondiging, 1 december terug trekken tot twintig kilometer ach ter de stellingen, die ze 7 novem ber 1959 innamen. FALCON TWEEDJASSEN Weinig verandering in temperatuur Voor lederwaren en bijoux gaat St. Nicolaas naar ®UREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM e'efoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 2080Q Postgiro 143480 JKantoor Beverwijk, Zeestraat 50: teief. 4790 Jkantoor en Red. LJmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter hoogte. Omroepers 16 cents oer m.m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENT SPRITS 61 cents per week, 2.65 per maanc f 7.90 pei kwartaal. Voor klachten over de bezorging 's avonds tussen 5.30 en 7 uur, tel. 21544. (Van onze Romeinse correspondent) (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG, 22 nov. De gezond heidstoestand van prinses Wilhelmina Pee't de laatste tijd in verband met de "°Ke leeftijd van de prinses 82 jaar enige reden tot bezorgdheid. De toestand is echter niet van dien *ard, dat hij aanleiding heeft gegeven Ï2i wiiz'gingen in de agenda van de 'eden van het Koninklijk Huis. Zo vindt ,e reis van prinses Beatrix normaal voortgang. (Advertentie) r deze luxe radio/grammo- foonco.mbinatie in teak of donker-noten uitvoering. 24 maanden volledige ga rantie op het hele appa raat. Dit kan alleen met een toestel dat technisch volmaakt is! 2 luidspre kers - 4 golfbereiken w.o. FM - hoge en lage toon regeling - aansluitmoge- lijkheid voor bandrecor der en extra luidspreker. Volautomatische platen- wisselaar, klaar voor Hi- Fi- en stereoweergave - 4 snelheden. Zonder aan betaling, slechts f5.- per week. Alléén bij TELE- RAMA Nieuwe Groenmarkt 2 - tel. 15220 ®8n.Cronjéstraatl8 - tel. 57900 Hoe de patres ook tegenover het ontwerp stonden 62 procent afwij zend, 36 procent goedkeurend, zij het onder minder of meer ernstig voorbe houd, en 2 procent blanco naar de stemming van dinsdag iedereen zal moeten toegeven dat de Paus hier voor de goede gang van zaken en ongeacht bestaande gevoeligheden een besluit getroffen heeft, dat met de hem toekomende rechten om af te vvjjken van de spelregels uiterst „de mocratisch" is. Wjj stellen dit woord bewust tussen aanhalingstekens, want het Concilie is in wezen en opzet geen instituut als een democratisch parle ment. De vergelijking met een parle ment gaat immers slechts ten dele op. Joannes XXIII wil een open, geheel vrij en efficiënt beraad van de Con- cilie-vaders en terwille daarvan, en daarvan alléén, heeft hij het zich veroorloofd met zijn volle recht in te grijpen. Niets kan, geheel objec tief genomen, het vertrouwen in deze kerkvergadering meer versterken dan dit besluit. Mogen de aanhan gers van de nieuwere theologische en bijbelexegetische richtingen in de Kerk hierin terecht een voorlopige overwinning zien, de werkelijke reden tot vreugde is het feit, dat de Paus op uiterst (weer tussen aanhalings tekens) „democratische" wijze het Concilie volgt, de kerkvergadering vrij laat om tot meningsvorming te komen en deze meningsvorming, ook al moet het onder afwijking van het juridisch reglement zijn, bevordert. Zo dicht met de neus op het Concilie dringt het zich aan uw correspondent op: Joannes XXIII schaart zich duide- 1 lijk niet achter een of andere theologi sche school, hij heeft alleen het heil van de Kerk, en dat in het. meest wijde begrip, op het oog. Wij staan pas aan het begin van het Concilie. Bij de eerste ernstige botsing der meningen heeft de H.Vader in het belang van de universele Kerk een besluit genomen dat de meerderheid toejuicht, de minderheid zeker be treurt. Er kan ook een ogenblik komen, dat „wij" tot de minderheid horen. Het incasseringsvermogen voor succes en tegenslag dient even groot te zijn. De momentele minderheid heeft het in eer en geweten even goed voor met de Kerk en het heil als de anderen. Dat is de zaak. In de grijpbare Concilie-sfeer in Rome leeft men uiteraard mee met de bewogenheden, de golfslag van deze kerkvergadering. Iedereen spreekt met iedereen. De weidse perszaal met reek sen telefooncellen, telegraaf en telex is vol in de middaguren, vooral tegen de tijd dat de Concilie-zitting afloopt. Er komen officiële informateurs van de persdienst, er komen bisschoppen in hun „zondagse dracht", er komen bis schoppen die de fraaie gewaden, waar mee de Kerk haar leiders uitdost, voor het gemak verbergen onder een al of niet piastic regenjas. Men praat. Het Concilie-geheim blijft formeel bewaard, te meer omdat de laatste tijd de officiële communiqué's werkelijk goed zijn. En met bijzonder genoegen herinneren de journalisten zich een van de recente toespraken van de Paus tot alle Vaticaanse en officiële betrokke nen bij het Concilie. Joannes XXIII, geboren pastor, die zijn pappenheimers kent, zei toen dat het Concilie-geheim (Advertentie) de interessante geschenken PAARLAARSTEEG 8 in de Omroepersrubriek ALGIERS, 22 nov. (UPI) Het Franse leger is bezig met een versnelde terug tocht uit het onafhankelijke Algerije, zo hebben betrouwbare zegslieden in Al gerije meegedeeld. Momenteel keren 25.000 tot 30.000 man per maand naar het vaderland terug. Er zijn op het ogenblik nog maar 200.000 Franse mili tairen in Algerije over, van een leger dat 500.000 man omvatte voor het sta ken van het vuren op 19 maart van dit jaar. Volgens de Frans-Algerijnse akkoor den van Evian, die de weg naar de on afhankelijkheid vrij maakten, zouden er op 1 juli 1963 nog maar 50.000 Franse soldaten in Algerije zijn. Maar nu ver wacht men dat dit aantal in maart be reikt zal worden, tegen de verjaar dag van het staakt het vuren. Deze exodus is een gevolg van twee factoren, aldus de zegslieden: 1. De uittocht van Europeanen is veel groter dan de Franse regering verwacht te. Het Franse leger bleef in Algerije hoofdzakelijk om de Europese bevolking te beschermen, maar er zijn nu nog maar 150.000 van de 1.100.000 Europe anen overgebleven. 2. De Franse regering wil een welwil lend gebaar maken tegenover Algerije omdat binnenkort de onderhandelingen beginnen over de toekomstige samen werking tussen Frankrijk en Algerije. BOULOGNE, 22 nov. (Rtr.) Zes tig Franse treilers, op de haringvangst ter hoogte van Kaap Gris Nez, keren naar hun havens terug als gevolg van het verschijnen van 150 Russische vis sersboten. De Russen verschenen toen de Fransen juist grote scholen haring hadden ontdekt. Volgens de Franse vis sers houden de Russen er een manier van vissen op na die de scholen verjaagt. Hij leed al geruime tijd aan een zware griep. Daarbij waren hartcom- plicaties ontstaan. De oud-president is in zijn slaap gestorven. René Jules Gustave Coty is geboren in Le Havre. Na rechten en filosofie gestudeerd te hebben aan de universi teit van Caen vestigde hij zich in zijn geboortestad als advocaat. In 1923 werd hij afgevaardigde van het departement Seine Inférieure in het Franse parle ment. In 1935 deed hij zijn intrede in de Senaat. Op 10 juli 1940 stemde hij in Vichy mee met de meerderheid, die maar schalk Pétain machtigde een nieuwe grondwet af te kondigen. Na de be vrijding van Frankrijk hebben Coty en de anderen voor een ereraad moeten verschijnen. Hij behoorde tot de 200, die gerehabiliteerd werden. In de kabinetten-Schuman van no vember 1947 en september 1948 en het kabinet-Marie van juli 1948 was hij mi nister van wederopbouw. In november 1948 deed hij wederom zijn intrede in de Senaat en in januari 1949 werd hij aangewezen als vice-voorzitter van dat college. Zijn verkiezing tot president van de Vierde Republiek in januari 1954 kon gelden als een teken aan de wand, als enn symptoom, dat deze staatsvorm langzamerhand het vermogen verloor te functioneren. Er waren dertien stemmingen nodig om hem in het Ely- sée te brengen. Hij moet zelf gezegd hebben: „Tot dusver was er slechts één onbekende Fransman in het graf onder de Are de Triomphe. Nu is er nog een in het Elysée". Men heeft hem beschreven als een symbool van het goedhartige burger lijke provincialisme. Hij was de eerste praktiserende katholieke president van Frankrijk. Zijn voorganger Vincent Auriol was een overtuigd Marxist, la'i- cist en ongelovige. Door weinigen zal verwacht zijn, dat president Coty en zijn echtgenote (die begin 1956 over leed) zo populair zouden worden. Het goede humeur, de eenvoud en de har telijkheid van René Coty droegen daar toe sterk bij. Toen de Vierde Republiek in de Al gerijnse woelingen volledig was vast gelopen, heeft René Coty er wezenlijk toe bijgedragen, dat generaal de Gaulle de gelegenheid kreeg „een nieuw be gin" te maken. Hü heeft de Nationale Vergadering gedreigd onmiddellijk te zullen aftreden, indien zij „de meest illustere van de levende Fransen" niet een nieuwe regering liet vormen. Vol gens de meest bevoegde waarnemers moet hij volkomen hebben beseft, dat de Gaulle uiteindelijk op zijn stoel in het Elysée zou belanden. Op 7 januari 1959 is Coty als president afgetreden Hjj heeft zich sindsdien zo volledig uit het openbare leven teruggetrokken als een oud-president van Frankrijk maar gegeven is (hij bleef ambtshalve zitting houden in de Conseil Constitu- tionnel). Voor zover bekend heeft hij zelfs geen mémoires nagelaten. van tegen de 2500 patres en minstens tweemaal zoveel deskundigen, maar een zeer betrekkelijk geheim is. „Tij dens het Concilie zijn wij allemaal een beetje journalist. Akkoord, maar houdt dan ook de ereregels van de journalis tiek hoog!" Wij zitten met zijn allen nu reëel in dit stadium. De echtgenote van een van de waarnemers op het Concilie kon gisteren, zo hoorden wij, geen afspraak maken voor een ontmoeting met vrienden. „Mijn man en ik zijn zó in spanning, wij kunnen ons nog niet binden." De waarnemers die be handeld worden als insiders, méér nog: als deelgenoten van het Concilie, zijn bijzonder zwijgzaam. Iedereen was gisteren in spanning en het Concilie is een ernstige aangelegen heid. Er is een tweede besluit van het presidium bekend geworden. De vaders zullen voorlopig niet verder discussi eren over de vier ingediende theologi sche schemata, maar overgaan tot de gedachtenwisseiing over het ontwerp: „Pers, radio, film, televisie". Sensatio neel zal dit stellig niet worden. Het algemeen bekend geworden oordeel over dit ontwerp luidt, dat het maar matig is. De sensationaliteit zal er pas komen, als patres op het Concilie zouden vra gen om eindeljjk de werkelijke des kundigen en verantwoordelijken voor de publiciteitsmiddelen in te schakelen voor voorlichting en oordeel. En flit zijn de leken. Wie weet wat er nog gaat gebeuren? Alles is mogelijk, want het Concilie is een open kerkvergadering. Het bewijs daarvoor behoeft nu niet meer geleverd te worden. Om dit ten overvloede nog te staven citeren wij tot slot letterlek een mededeling van de officiële Conciliepersdienst van he den: „Vrijdag 23 november te 18 uur zal prof. dr. Oscar Cullmann de bekende reformatorische theoloog waarnemer op het Concilie en gast van het secretariaat voor de eenheid der christenen, in de perszaal van het Concilie een uiteenzetting voor de pers geven. Mgr. Willebrands, secretaris van het secretariaat, leidt de spreker in." LONDEN, 22 nov. Er vinden heden vijf tussentijdse verkiezingen plaats voor vrijgekomen Lagerhuiszetels. Alle vijf zetels waren bezet door conservatie ven. De verwachting is dat minstens één van de vijf zetels verloren zal gaan voor de conservatieven, n.I. die voor het kiesdistrict Woodford. De meest in teressante verkiezing evenwel is die voor het district South Dorset, waar zich een onafhankelijk conservatief kan didaat heeft gesteld als tegenstander van het Britse lidmaatschap van de E.E.G. Hier zal derhalve de officiële conservatieve kandidaat zich meten niet slechts met kandidaten van La bour en de liberalen en enige onafhan kelijke kandidaten, maar ook met een weerbarstig partijgenoot, die de gevoe lens van de kiezers in het district we—t te toetsen omtrent de E.E.G. Advertentie Cadeau-idee 10 Voor na-ski, strand- en duinwandelin gen, sportveld, thuis. Nouveauté: Elas- tiil met zuiver zijden shantungeffect in wit, geel, bleu, roest, gif, zwart (59.75). Stretchfluweel, stretch koordfluweel, stretch met gouddraad, stretch met zilverdraad, kamgaren -24 modekleuren. 39.75 - 59.75 Alle cadeau-ideeën in de etalages. Alle cadeaus heel leuk verpakt. Grote Houtstraat 28 Haarlem - Tel. 11912 WASHINGTON, 22 nov. (UPI) De Amerikanen en de Russen zijn hard bezig met het schrijven van het slot akkoord van de Cubaanse kakofonie. Beroofd van raketten en bommenwer pers kan Castro zich nu gaan wij den aan weemoedige overpeinzingen over de tijden dat hij op Broadway een majestueuze „ticker tape" van de New Yorkers kreeg, en later tijdens een zitting van de Algemene Vergadering van de V.N. door Khroesjtsjev in het openbaar werd omhelsd. De gebeurtenissen hebben elkaar snel opgevolgd. Dinsdagavond om twaalf uur deelde president Kennedy mee, dat de blokkade van Cuba op geheven zou worden omdat Khroesj tsjev had beloofd zijn bommenwer pers weg te laten halen. Daarop ant woordde Rusland gisteren met de be kendmaking dat de militaire paraat heid, die wegens de Cubaanse crisis in de Sovjet-Unie was afgekondigd, werd ingetrokken. Vervolgens deelde een woordvoerder van de Amerikaan se marine mee dat de Amerikaanse blokkadeschepen al op weg zijn naar de thuishavens. Bovendien hebben de Amerikanen 14.000 reservisten naar huis gestuurd. In de berichten die uit Washington, New York en Moskou over de afwikke ling van de Cubaanse crisis binnen kwamen, kwam de naam Castro niet meer voor. Hü blükt volledig uit het nieuws te zpn gevallen. Dit gold zelfs voor een bericht uit Moskou, dat giste ren binnenkwam en waarin werd ge meld dat de eerste plaatsvervangende premier van de Sovjet-Unie, Anastas Mikojan, op Cuba aan het toeren is, niet met Castro, maar met de Cubaan se minister voor de industrie, Ernesto Guevara. Hevig trekkend aan een (Cu baanse) sigaar bezichtigde Mikojan een suikerfabriek bü Havana. Inmiddels schü'nt Moskou het Cu baanse avontuur zo spoedig mogelük te willen vergeten. De „Izvestia" schreef gisteren: „Hoe sneller de Caribische crisis uit de wereld is geholpen, hoe sneller het zonnetje zal doorbreken in andere internationale kwesties." Overigens blükt de blokkade van Cu ba er niet om gelogen te hebben. De Amerikaanse marine onthulde giste ren dat liefst 63 schepen met in totaal 25.000 man erbij betrokken zün ge weest. De Russische schepen, die de weggevoerde bommenwerpers aan boord hebben, zullen nu nog door Amerikaanse marinevliegtuigen, met goedvinden van de Russen, gefotogra feerd worden. Verder zullen Ameri kaanse torpedojagers de Russische schepen in volle zee nog eens inspec teren op „vooraf overeengekomen ont moetingspunten". (Van onze Londense correspondent) LONDEN, 22 nov. Gisteren vertrok een Britse militaire missie naar Indië om de Indische regering bü te staan in de reorganisatie en uitrusting van het Indische leger. De missie staat onder leiding van de heer Tilney, onder-se cretaris van het departement van Geme nebestbetrekkingen, en generaal Sir Ri chard Hull, chef van de imperiale ge nerale staf. Macmillan deelde mede dat ook de heer Sandys, minister van ge menebestbetrekkingen naar Indië en Pa kistan zal vertrekken zodra hij is ge nezen van zün huidige ongesteldheid. Hij zal besprekingen voeren met Nehroe en president Ajoeb. Nehroe deelde mee: „Volgens bij ons binnengekomen berichten is er sinds gis teravond niet meer geschoten". Hij liet zich er nog niet over uit, of Indië het door China voorgestelde bestand zou ac cepteren. De stemming in Nieuw Delhi is wat deze kwestie betreft nogal scep tisch. Vast staat, dat de Chinezen tot het laatste moment tot ze zich op eigen initiatief van verdere vijandelijkheden onthielden in het offensief waren, vrü'wel over de gehele linie. In het In dische parlement werd gisteren veron dersteld, dat het Chinese initiatief slechts n listige manoeuvre is, waarbij de naderende winter en de moeilijkheden, dan door te vechten in onherbergzame barre bergen, een grote rol zouden spe len. Het Chinese „Volksblad" noemt de Chinese stap „een zeer ernstig be doelde poging om het grensconflict snel te beëindigen, de onderhande lingen te hervatten en de geschillen vreedzaam te regelen". Het Volks blad richtte een ernstige waarschu wing aan het adres van de Indiërs. Het eenzijdige staakt-het-vuren mag vooral niet opgevat worden als een teken van zwakte. Er werd voorts op gewezen, dat aanvaarding van het Chinese voorstel niet van invloed zou zijn op de aanspraken van een van beide partijen. „Er dient vooral op gewezen te worden, dat de Chine se grenstroepen, volgens de voorstel len van de Chinese regering, in de oostelijke sektor, waar zij in hun ak- ties, die uit zelfbescherming zijn on dernomen, zijn opgetrokken tot plaatsen ten zuiden van Bomdila, zich ongeveer 100 kilometer zullen terugtrekken tot ten noorden van de posities die zij op 20 oktober en 10 september innamen", zo ging het blad verder. „De Indische troepen hoeven zich niet in deze sektor terug te trekken, maar kunnen zelfs optrek ken tot plaatsen ten zuiden van Ta- wang. Dit is een blijk van de volle dige oprechtheid van de bedoelingen der Chinezen." De Chinezen hebben, aldus waarne mers, hun aanvallen echter niet ge staakt voordat zij de Indische troepen verdreven hadden uit alle 43 zogenaam de vestingen, die de Indiërs tussen 7 november 1959 en 8 september 1962 in het betwiste gebied hadden inge nomen. Door nu terug te trekken en de Indiërs te waarschuwen niet te trachten naar deze vestingen terug te keren, pogen de Chinezen kennelük de Indiërs tot onderhandelingen op Chi nese voorwaarden te dwingen. Als mi nimum-eis voor een hervatting der onderhandelingen heeft de Indische re gering de terugkeer gesteld tot de toestand langs de grenzen zoals deze op 8 september 1962 was. De Chinese regering heeft deze eis reeds vele malen resoltiut van de hand gewe zen. Ook in haar verklaring van giste ren en het hoofdartikel in het Volks blad van vandaag werd dit Indische voorstel afgewezen. WASHINGTON Amerika heeft twaalf grote transportvliegtuigen met bemanningen naar Indië gezonden. Dit geschiedt op verzoek van Indië. Een Amerikaanse missie onder leiding van Averell Harriman, onderminister voor zaken het Verre Oosten betreffende, is inmiddels naar New Delhi vertrokken om na te gaan hoeveel militaire hulp Indië nodig heeft. Uit Londen is gisteren eveneens een Eolitiek-militaire delegatie naar New 'elhi vertrokken voor overleg over wa penhui) Tevens werd in Londen mee gedeeld, dat deze week twaal' trans portvliegtuigen met Brits oorlogsmate riaal uit Singapore en Engeland naar Indië zijn vertrokken of nog zullen ver trekken. iiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiniiiiiimim (Advertentie) BARTELJORISSTR.HAARLEM TEL. 13439 LEIDSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL. 223596 Verwachting tot vrijdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Nu en dan opklaringen, maar ook hier en daar enkele sneeuwbuien, plaatselijk mist, zwakke tot matige wind In hoofdzaak tussen zuid en oost. Vannacht op de meeste plaat sen lichte vorst, overdag ongeveer dezelfde temperaturen als vandaag. VRIJDAG: Zon: 8.12-16.40 Maan: 3.40-15.36. (Advertentie) elegante tassen en byou* GR.HOUTSTR .18^ TEL.204I5 - HAARLEM „De Speciaalzaak voor AL UW LEDERWAREN"

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 1