GRAND GALA Verrassende aanbieding: Philips en Decca presenteren klassieke LP's van .95 Waarom een Philips grammofoon zo'n briljant geschenk is f* Geef 'n PHILIPS grammofoon met diamantnaald! ^oortenKpqs R.terHaor waarvan u alléén a.s. vrijdag kunt profiteren WATZIETDATER ENIG UIT! KLUITENBURG he&raan Zijlstraat 84 PAGINA DONDERDAG 29 NOVEMBER 1962 KOELKAST Dit zijn de grote twaalf werken die geen muziek liefhebber mag missen! GRAND GALA, de basis voor Uw platenverza meling: briljante vertolkingen van - beroemde composities, verpakt in schitterende kleuren- hoezen. Alle Philips grammofoons zijn voorzien van de praktisch onverslijtbare diamantnaald. De grote voordelen hiervan zijn: natuurlijke hardheid,'uitzonderlijk slijtvast en een veel langere levensduur. Dit betekent vrijwel geen slijtage van de platengroef en een jarenlange goede weergave van ;uw waardevolle platen. Geef zo'n plaat cadeau Vraag ook naar de opnamen van wereldvermaar de kunstenaars als Renata Tebaldi, I Musici, Joan Sutherland, het Concertgebouworkest, Kathleen Ferrier en Arthur Grumiaux; platen in verschillende prijsklassen en verpakt in prachtige albums. Keuze liit 18 modellen in prijzen van f 59.- tot f379. N.V. PHQNOGRAM-AMSiiiKDAM Suède jasje. Hoog ge sloten model in de ge vraagde donkerbruine tint. Door kleine schoon heidsfoutjes (u ziet ze haast niet) nü ook bin nen het bereik van „uw" Sinterklaas. Mt. 38/46 Vier herenzakdoeken. In fantasie geweven frisse en kleurige des sins. Flinke maat (40 x 40 cm) voor heren en jongens. Als speciale St. Nicolaas-verrassing nü per 4 stuks Zwanedons dames pyjama. Met revers- kraagje en doorknoop- sluiting. Jasje en panta lon in modieuze fanta siedessins, waarbij u kiest uit diverse kleuren. A QC Maten 42 i/m 48 Qa Maat 50 7.75 Verkoop parterre Huishoudduster. Een praktisch geschenk voor moeder is zo'n royale huishoudduster in moderne frisse dessins en kleuren. Model met twee grote zakken. Maten 38/50 Plastic naaizijdebox. Voor 12 rolletjes zijde, voor elk rolletje een aparte draadgëleider. Bij gebruik kan de zijde in de houder blijven, sluitdop tevens spelde- kussen. Compleet- met vingerhoed en 12 rolletjes 0% QC zijdeJLm Verkoop parterre Wol-mousse maillots. Deze heerlijk warme.i soepel gebreide mail lots zijn verkrijgbaar in blauw, grijs, groen en beige. Maten voor leef tijden 1-12 jaar, naar grootte, 0% /IC vanaf maat 2 grootste maat 5.25 (kleine stijging p. maat) Verkoop parterre Damespantoffefs. Bedrukte en effen Peau de Pêche damespantof fels; nylon gevoerd, keuze uit 2 hakhoogten en diverse kleuren. Maten 36/41 Herenoverhemd en zelf- binders. Haqelwit super tricot nylon, beslist kreukvrij, schitterende pasvorm. Dit klasse-shirt is verkrijgb. in div. mouwleng- A 75 ten. Maten 36/44 Neem er een kreuk- en vlekvrije Trevira zelf- binder bij 2.75 Verkoop parterre Orlon jumper in 100 Hi-Bulk. 2 vlotte model len; V-hals of ronde hals, in alle modetinten o.a. wit - hardrood - grijs - bottle - marine enz. Orlon is zo gewas sen en zó droog. Herenportemonnaie van prachtige rund-box kwa liteit, handig model met rits rondom, 2 grote geldvakken,portefeuille- vak en fotoétui. Een praktisch en waardevol cadeau. Maten 38/46 II" Verkoop 1sie etage Verkoop 1ste etage Verkoop 1ste etage Verkoop parterre Verkoop 1ste etage Verkoop parterre Buitenkast zwaar gemoffelde staalplaat, groot vriesvak, zelf- sluitend slot, 3 verstelbare rekken, inh. 130 liter, maten: 80x55x56 cm. Volledige garantie Verkoop 3de etage Het Heerlijk Avondje is gekomen. Frambozen- Bessen-wijn, onze bekende 4 AA literfles 1.80 Bertina Vermouth, orig. import, rood of 4» nr wit, literfles 2*85 Advocaat van verse eieren en Bran- dewijn, per fles ■•/5 Verkoop Souterrain 30-delig glasservies. Bestaande uit: 6 borrel-, 6 port-, 6 wijn-, 6 limo nade- en 6 bierglazen. Fraaie modellen met fijn ingeslepen motiefjes. Compleet in breukvrije 4 *0 Cf) verpakking f Verkoop 2de etage „Merk" geluidsband. Voor elk type recorder. Uitstekende weergave- kwaliteit, sterke scheur- vaste merkband, verpakl in handige doos. Lang- 0% CA speel 275 m .«Oa Dubbel Iangspeel 375 m 10.50 Vérkoop 5de etage 5-delige zaagcombïnatie 5-delige combinatie van prima kwaliteit, samen stelling: handzaag, kap- zaag, snoeizaag, schrob zaag en metaalzaag in zeer stevig handvat. Compleet Voor uw dia's. Gemof feld metalen diadoos met plastic in- terieur voor 180 7 95 dia s (5x5 cm) I. Plastic Schnell-dia- raampjes met glas; arrti- newton; stofdicht, ge schikt voor iedere pro jector, per doosje van 20 stuks 2.60 Verkoop 5de etage Disco-verrassing. Een plaat is één van Sints meest gewaar deerde geschehken. Tophits (Paradiso), St. Nicoiaas-, Kerst- en vele andere populaire 45-toerenplaatjes. Ivanhoe! Ivanhoe! Complete ridderuitrus ting in originele zilver kleur; samengesteld uit Kuras, schild en helm met veer. Compleet Kruïmelveger. De ideale moderne vervanger van stoffer en blik. Alle stof jes, pluisjes enz. wor den door borstels van zuiver haar direkt opge nomen, met praktische, 4-delige steel, compleet Autopeehlamp. Met groot licht en rood knipperlicht, brandt op 3 normale mono-cellen. Solide uitvoering in goudkleurig geagodi- seerd metaal. Een prak tisch geschenk Bijzettafeltje. Met wa ter afneembaar plastic bovenblad in div. mooie kleuren, afgezet met koperkleurig plastic band; de uitschroefbare pootjes zijn voorzien van antislipdoppen, Een kwaliteits- O en geschenk ■■••O» Verkoop 3de etage Verkoop 3de etage Verkoop 2de etage Verkoop 2de etage Verkoop 2de etage Eenmalige aanbieding Uw hoest is niet onbe dwingbaar. Buckley's Mixtura bedwingt hem gemakkelijk! Een wonderdrank, die u direct verlichting geeft. De prikkeling verdwijnt, het slijm lost op,, u kunt weer vrij ademhalen Een ware uitkomst bij hoest, verkoudheid, bronchitis. Zorg dat u het altijd in huis hebt. Mendelssohn 4e Symfonie (De Italiaanse) The London Symphony Or chestra o.l.v. Josef Krips Deeca KR 675 455 TSM1KOWSK1: PIANOCONCERT NO 1 Rachmaninow 2e Pianoconcert Cor de Groot Het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 015 Bij apothekers en drogisten Schubert 8o Symfonie (Onvoltooide) Het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otterlöo Philips KR 675 006 Beethoven 5e Pianoconcert (Keizerscon- cert) Cor de Groot Het Resi dentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 001 beethoven. VIOOLCONCERT Beethoven Vioolconcert Herman Kreb- bers Het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 000 Een geurig geschenk met zorg verpakt, is altijd zeer welkom Acoy Maja Boldoet Coty Bourjois 4711 Damage Valdelis In prijzen van 1.- tot 12.-. Ook voor Heren: Haarlotion, brillantine, scheerartikelen. Dé platenspeler voor jong en oud. Geschikt voor stereo-en monoplaten. Dit „bijdetijdse" model heeft een automatische g» stop, stereo-opnemerelement T r\\J H en een diamantnaald. Op voet X Idem, met batterij-voeding f 89.-. Idem, op teakhouten voet f 79.-. Idem, voor inbouw £59.- De platenspeler in koffer die u met gemak overal mee naar toe neemt. Fleurige rood witte koffer, in sevige uitvoering. Geschikt voorstereo-enmonoplaten.Met f» r»/\ automatische stop, stereo-op- T XU nemerelement en diamantnaald X De platenspeler met pick-up lift die uw gram mofoonplaten „in de watten legt". Speelt automatisch en wisselt 45-toeren platen. Ge schikt voor stereo- en mono- g» -e 4% platen. Met diamantnaald. T I /U H Op voetXX Jmty Idem, voor inhouw 105.- Beethoven 6e Symfonie (Pastorale)'/ Die Wiener Symphoniker o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 003 Joh. Strauss jr. 'Famous Waltzes': An der schonen blauën Donau - G'schichten aus dem Wiener- wald - Kaiserwalzer - Wein, Weib und Gesang - Frühlings- stimmen - Rosen aus dem Süden - Accëlerationen - Wiener Blut /Die Wiener Sym phoniker o.l.v. Paul Walter Philips KR 675 014 Bruch Vioolconcert Alfredo Cam- poli The London Symphony- Orchestra o.l.v. Anatole Fis- toulari Decca KR 675 454 Grieg Pianoconcert Clifford Cur- zon I The London Symphony- Orchestra o.l.v. Anatole Fis- toulari Deooa KR 675 450 Tsjaikowskl le Pianoconcert Julius Katohen The London Phil harmonic Orchestra o.l.v. Pierino Gamba Decca KR 675 451 sinds 1846 Ged. Oude Gracht 106 Wist U dat er ook ge schenkbonnen zijn van 2,50 tot 10,- bij 3000 drogisten in Nederland te besteden? Mendelssohn- Vioolconcert Alfredo Cam- poli The London Phil harmonic Orchestra o.l.v. Eduard van Beinum Decca KR 675 452 Tsjalkowski Vioolconcert /MischaElman t The London Philharmonic Orchestra o.l.v. Sir Adrian Boult Decca KR 675 453 Voor GOED Speelgoed VERWULFT t.o. V. en D. De platenwisselaar voor mensen die tiren ongestoord willen luisteren. Wisselt automa tisch en is geschikt voor èlle platen. Met plck-up lift en toetsen voor start/onderbrekenenstoppen T I -4-4 Met diamantnaald. Op voet-*- Idem, voor inbouw £109.- De elektro-grammofoon in handige koffer, die speelt bij elk stopcontact. Met krachtige versterker, platenspeler en luidspreker. Auto matische stop. Fraaie koffer <>4 in diverse frisse kleuren. Met T I SS diamantnaaldX X e*' Idem, met batterij-voeding f 165.-. Idem, met hogetonen-regeling f 175.- De stereo elektro-grammofoon voor mensen die de hoogste eisen stellen. Speler metpick-up lift. Met twee speciale luidsprekers in af neembare deksels. Continue A naalddrukregeling. T f H Met diamantnaaldX Idem, met aut. speler en 45t-wisselaar f 375.- Idem, met aut. wisselaar voor alle platen f 379.- PHILIPS

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 18