vijftig first class american cigarettes voor in feestelijke verpakking! /Sr Tweede Kamer vraagt naar bestemming militairen uit Nieuw-Guinea Zware eis wegens veroorzaken ernstig verkeersongeval boot Aöemda Haarlem ter- Hpomrs Beunder ,evinj Vanaf f1.-p. week HERMAN MULDER Geen mens zo goed zoals men het zelf doet. Proces in Berlijn tegen bond van nazi-vervolgden Voor U... binnenkort... Het grootste... U komt toch ook... op 1 dec.... Wij nodigen U uit... bij de opening .aanwezig te, zijn.... Voor de Modern en smaakvol ingericht../ Tuinkeuringen in Heemstede Haarlems oudste 103 jaar Schade-akkoord Mij. Brandaris aangenomen De weg naar nuttige geschenken koningstraat HAARLEMSE RECHTBANK Zelfs de Sint zet zijn mijter af KAPSTOKKEN KLEIN-MEUBELEN ROOKSTOELEN enz. enz. kij evenement van Haarlem..., U zult... perplex staan..u meubelexpositie1 die voor U is gemaakt... aan de Brouwersvaart iZ 1001 us VRIJDAG 30 NOVEMBER 1962 PAGINA 2 Inhoud 2 pakjes Gold Star 25 Arts in auto rijdt scooterrijdster aan Vrouw bedwelmd door kolendamp Kachel onverstandig aangemaakt Zware eis wegens veroorzaken dodelijk verkeer son geluk Uitspraken Haarlemse Rechtbank SEDERT 1849 V0QR ZQ EEN S0RTERING: CIERSTRAAT 52-54-56 HAARLEM - TEL. 12047 meubelen PRACTISCHE TIPS VOOR 5 DECEMBER 1962 Films Muziek Toneel Interieurverzorging C. MANTEL ZN., Zijlstraat 9. Zie pag. 22 Diversen Cabaret Tentoonstellingen BESCHEIDEN EXPOSITIE PRINSES WILHELMINA v.h. G. M. v. Maas moderne woonhuizen ST. NICOLAAS- GESCHENKEN kampervest UURWERKEN koopt U vertrouwd bi}: KAMPERVEST SI en 33 - Telef. 21101 Ruime parkeergelegenheid Zo is het ook met besproeien van uvr planten. Gebruik de duim- spuitjes iedere dag De plant jes zullen u dank baar zijn. En voor een sur prise? Zeer ac ceptabel voor 1,95 een prima flessen- spuit. uit de de zaak met St. Nicolaascade^ (Advertentie) Goed idee Cl DEN HAAG, 30 nov. Nu de Nleuw-Guinea-kwestie tot een oplossing is gebracht wil de Tweede Kamer we ten wat er gaat gebeuren met de uit hel overgedragen rijksdeel teruggekeer de strijdkrachten. In het voorlopig ver slag op de begroting van Defensie be steden de. Kamerleden veel aandacht aan dit onderwerp. Vele leden Infor meren naar de toekomstige bestem ming van de vrijgekomen strijdkrach ten. Vele andere leden suggereren, dat dè oplossing ven het Nleuw-Guinea-con- flict de mogelijkheid biedt, dat Ne- terland praktisch zijn gehele militaire tspanning kan richten op zij» aandeel in de Atlantische verdediging. In dit verband stellen zij de vraa-, of een wijziging of vereenvoudiging !n de or ganisatie van het défensieapparaat mo gelijk wordt. Van vele zijden wordt instemming be tuigd met de opvatting van de regering, d't Nederland zoveel mogelijk moet meewerken aan de westerse defensie inspanning in NAVO-verband. De mees te Kamerleden zijn ervan overtuigd, dat nu en in de toekomst aanzienlijke offers gebracht zullen moeten worden BERLIJN, 20 nov. (UPI) In West- Berljjn is een proces begonnen tegen de Westduitse bond van Vervolgden van het Nazisme, op de beschuldiging dat hij niet steunt op de grondwet. De Westduitse regering vraagt dat de bond formeel wordt ontbonden in alle Duitse deelstaten, omdat hij communis tisch is. In enkele deelstaten mag de bond al niet meer optreden. Het proces in West-Berlijn heeft pro testen van Russische en Oostduitse zij de uitgelokt, op grond van de overwe ging dat een Westduits gerechtshof in West-Berlijn geen jurisdictie heeft. Het proces zal enkele dagen duren. De Bond van Vervolgden van het Na zisme is een van de organisaties die zijn voortgekomen uit verzetsbewegin gen tegen het Nazisme in Duitsland. De Westduitse regering zegt dat hij ge heel onder invloed staat van het com munisme. De communistische partij en haar mantelorganisaties zijn in de Bondsrepubliek buiten de wet gesteld. Het Westberlijnse gemeentebestuui heeft vandaag in een verklaring naar aanleiding van het proces gezegd, dat de meeste leden van de bond communis ten zijn, en dat toen het communistische karakter van de bond aan de dag getreden was. leden die geen commu nistische sympathieën hadden, zich er van gedistantieerd hadden en de anti communistische ..Federatie van Nazi- vervolgden" hadden gesticht. Nog voor de openbare beraadslaging zouden de Kamerleden door minister Visser willen worden ingelicht over de bijeenkomst van NAVO-ministers in de cember in Parijs. Nadrukkelijk waarschuwen sommi ge leden de regering om de defensie inspanning niet te verminderen. De noodzaak om over conventionele wa penen te beschikken, zo merken zij hierbij op, is de laatste tijd toegeno men. Zi) achten het daarom teleur stellend, dat de Westeuropese verde diging nog steeds geen 25 volwaardi ge divisies omvat. Andere onderwerpen, waarmee mi nister Visser in het voorlopig verslag wordt geconfronteerd, zijn onder meer de woningnood onder de militairen; en het tekort aan vrijwillig personeel. Wat het laatste betreft stellen veie leden vast, dat het aantal gegadigden voor een verbintenis als kortverband vrij williger of vrijwillig nadienend perso neel verre van voldoende is. Op dit punt verwachten zij dan ook een uitvoe rige toelichting van de bewindsman. In het verslag vuren de Kamerleden tenslotte enige honderden vragen van de meest uiteenlopende strekking op de bewindsman af. Ondermeer wordt van de bewindsman verlangd mee te delen, welke bestemming hij op het oog heeft voor de uit Nieuw-Guinea afkomstige Neptune-vliegtuigen. Welke voertuigen komen er in de plaats van de ver ouderde voertuigen, met name de jeeps? Is de minister bereid, gezien het tekort aan chauffeurs en instruc teurs. aan dienstplichtigen die in het bezit van een rijbewijs in militaire dienst treden, daarvoor een vergoeding te geven, ais dit rijbewijs tevens de be voegdheid geeft tot het besturen van vrachtwagens? HAARLEM, 29 nov. Op de krui sing Pijlslaan-Westelijke Randweg is gis teravond om omstreeks kwart voor tien een 20-jarige vrouwelijke kantoorbedien de uit Noordwijk, die op een scooter op de Westelijke Randweg reed. door een auto aangereden. De bestuurder van de auto, een 58-jarige arts uit Bloemendaal, had nagelaten de scooterrijdster voor rang te geven, toen hij vanuit de Pijls laan de Westelijke Randweg wilde in slaan. Het meisje kwam te vallen, waardoor zij een snijwond in haar rech terknie opliep, terwijl bovendien de scoo ter zwaar werd beschadigd. Na behan deling in het Diaconessenhuis kon zij haar weg vervolgen. De auto, die bij de botsing naar links gezwenkt was, ver nielde een hek langs de weg. JUBILEUM Maandag 3 december zal de heer E. Karpers, Nieuw-Guinea- straat 92 te Haarlem, portier van Droste's Cacao- en Chocoladefabrieken te Haarlem, de dag herdenken dat hij 25-jaar in dienst is van deze firma. HAARLEM, 29 nov. Toen een 55-ja- rige handelaar uit Haarlem gistermiddag zijn 77-jarige moeder ging bezoeken, vond hij haar bewusteloos op de vloer van de huiskamer liggen. In een kooitje lag bovendien de kanarie dood. Snel opende hij ramen en deuren en waar schuwde de G.G.D., die de vrouw nog altijd buiten bewustzijn naar het Grote Gasthuis bracht. Het bleek dat zij op bijzonder onverstandige manier de kachel had aangemaakt, waardoor zich een grote hoeveelheid kolendam had ont wikkeld. Bovendien constateerde de brandweer, dat de schoorsteen te laag was en een lek vertoonde. De toestand van de vrouw is zorgwekkend. HAARLEM, 30 nov. Een maand voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van drie jaar, twee jaar onvoorwaardelijke ontzegging om mo torrijtuigen te besturen en een geld boete van duizend gulden of twee maanden hechtenis was de eis van de HAARLEM, 29 nov. Zes maanden gevangenisstraf en een ontzegging om motorrijtuigen te besturen voor de tijd van vijf jaar eiste mr. G. W. F. v. d. Valk Bonman, officier van justitie bij de Haarlemse rechtbank, vanmorgen tegen een 3J-jarige verkoper uit Benne- broek, die in de nacht van 12 op 13 augustus op de rijksweg 5 tussen Haar lem en Halfweg een ernstig verkeers ongeluk zou hebben veroorzaakt, waar bij een echtpaar uit Amsterdam op slag gedood werd. De man was doordat hij de ruitenwisser van zijn auto aanzette een ogenblik verblind geweest en naar het linker weggedeelte gezwenkt. Een botsing met de tegemoetkomende auto waarin het Amsterdamse echtpaar zat, was toen onvermijdelijk. De ver koper zelf moest zwaar gewond in een ziekenhuis worden opgenomen. De man zou bijzonder snel hebben gereden. De officier van justitie vond het on geval zeer tragisch en wees erop dat de man twee jaar geleden eveneens betrokken was geweest bü een ernstig verkeersongeval. Mr. v. d. Valk Bou- man was van mening dat het ongeval op Rijksweg 5 louter te wijten was ge weest aan dé nonchalance van de ver koper. „Hem treft in deze alle schuld", aldus de officier. Uitspraak over veer tien dagen. HAARLEM, 29 nov. De Haarlemse rechtbank heeft vanmorgen uitspraak gedaan in de zaak van de 53-jarige ex pediteur uit Haarlemmermeer. Omdat hij in augustus van dit jaar in kennelijke staat over de Hoofdweg in een auto had gereden werd hij veroordeeld tot veer tien dagen gevangenisstraf en een jaar ontzegging motorrijtuigen te besturen, Tegen hem was een gevangenisstraf van negen weken en negen maanden ont zegging geëist. Conform de eis van de officier van justitie werd vanmorgen een 38-jarige chauffeur, eveneens uit Haarlemmer meer, veroordeeld tot een maand en een jaar ontzegging. De man was na een stevige borrel tegen een brug aangere den en had zich daarna misdragen tegen over de brugwachter. Een 69-jarige arts uit Velsen kreeg 50 boete, subsidiair tien dagen, omdat hij in juni van dit jaar in Velsen een bromfietser had aangereden, die ernstig gewond in het ziekenhuis moest wor den opgenomen. De arts was echter op dat moment door een hoge ligusterhaag het uitzicht op de weg ontnomen. De officier van justitie had een geldboete van 250 tegen hem geëist. (Advertentie) (Advertentie) Kamerjassen van 100% wol 29,75 39,75 Lambswool pullovers 19,75 27,50 Gevoerde handschoenen 11,90 17,90 Sjaals (wol, mohair en zijde) 5,90 8,90 Sokken (wol of nylon) 2,95 3,95 Trevira dassen 3,95 5,95 Manchetknopen 2,50 7,90 Doosjes zakdoeken 3,25 3,75 Zakdoeken per stuk 0,75 0,95 *- n t i\j M< ANEGANG 17 CINEMA PALACE: Het mysterie der twee vrouwen, str. volw., 2. 7 en 9.15 uur; zo. 2. 4.15, 7 en 9.15* uur. Wo. vervalt tweede avondvoorstelling. FRANS HALS: De mantel, dag. 2 en 8 uur; wo. gehele dag gesloten. LIDO: De nacht van de adelaar, 18 Jr., 2 en 7 en 9.15 uur; zo. 2, 4.30, 7 en 9.15 uur; wo. vervalt de tweede avondvoorstelling. LUXOR: Tarzan trekt naar India, 14 j„ 2, 7 en 9.15 uur; zo. 2, 4.15, 7 en 9.15; wo. vervalt de tweede avondvoorstelling. REMBRANDT: Saint Tropez Blues, volw. 2, 7 en 9.15 uur; zo. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur; wo. vervalt de tweede avondvoorstelling. ROXYvr. t.m. zo.: De zeerovers van Tor- tuga, 14 Jaar, 2. 7 en 9.15 uur; zo. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Ma. t.m. do.: De dreigende strop, 18 Jaar, 2, 7 en 9.15 uur; wo. vervalt de tweede avondvoorstelling. STUDIO: Echtscheiding op zijn Italiaans, volw. 2.15, 7 en 9.15; zo. 2 4.15, 7 en 9.15 uur; wo. vervalt de tweede avondvoorst. MINERVA: vr. 8.15 uur. za. en zo. 7 rn 9.15 uur: Koorts In het bloed, volw. Zo. 2 en 4.15 uur: Dansmeesters, a.l. Ma. en di. 8.15 uur: Aimez-vous Brahms? Do. 8.15 uur: U spreekt met uw moordenaar, 18 j. Vrijdag 30 november Nieuwe Kerk, Nieuwe Keriksplein, 8 u.: Concert door het .Oosterkerklkoor o.l.v. Henik van der Velde. Solisten: Gerrit van Slooten, trombone; H. Lasschuit, orgel. Rest. „Treslong", Hillegom, 8 uur: Op voering van „Der Messias" door de Chr. Oratorium Vereniging A.S.A.F. Zondag 2 december Teyler Museum, 2 uur: Bespeling van het 31-toons Fokkerorgel door Anton de Beer, en Frans van Doorn. Vrijdag 38 november Stadsschouwburg, 8 uur: Nieuw Rotter dams Toneel met „De nacht van de le guaan" van Tennessee Williams. Regie. Richard Flink. In dg hoofdrollen: Caro van Eyok, Josephine van Gasteren en Pirn Dik kers. Zaterdag 1 december Stadsschouwburg, 8 uur: Toneelgroep Theater met „Beau Rivage" van George Batson. Regie: Ton Lensink. In de hoofd rollen: Mia Goossen, Marie Hamel, Enny Mols-de Leeuwe en Ton Lensink. Zondag 2 december Stadsschouwburg, 8 uur: Toneelgroep Theater met „Beau Rivage" van George Batson. Regie: Ton Lensink. In de hoofd rollen: Mia Goossen, Marie Hamel, Enny Mols-de Leeuwe en Ton Lensink. Haarlemse officier van justitie, mr. Lagerwaard, tegen een 45-jarige vrouw uit Aerdenhout, die wegens het ver oorzaken van een verkeersongeval op de kruising Aerdenhoutsduinweg Beetslaan in Aerdenhout gistermorgen terecht stond. De vrouw zou komende van de Aerdenhoutsduinweg met haar auto geen voorrang hebben gegeven aan een auto op de Beetslaan. De ge volgen van de botsing waren ernstig: verdachte zelf moest met een zware hersenschudding in een ziekenhuis wor den opgenomen, terwijl de bestuurder van de auto op de Beetslaan ook enkele dagen in het ziekenhuis moest worden verpleegd. Men twijfelde er aan, of de vrouw niet te snel had gereden. Bovendien zou zij niet gereageerd hebben op een stop-bord, dat vlak voor de kruising, waar nogal eens ongelukken gebeuren, op de Aerdenhoutsduinweg staat opge steld. De vrouw was reeds vijfmaal we gens te snel rijden veroordeeld. Haar raadsman, mr. F. Arisz, me moreerde, dat elke automobilist wel eens fouten kan maken. „Het zijn geen reactie-automaten". Bovendien zei de raadsman, dat de vrouw niet veel ervaring heeft met de Nederlandse ver keersborden, omdat zij veel in het bui tenland vertoeft. Het was volgens de verdediger ondenkbaar, dat de snel heid van de vrouw onverantwoord hoog zou zijn geweest. Uitspraak over veer tien dagen. (Advertentie) HEEMSTEDE, 29 nov. De tuin van de heer en mevrouw A. Gaalman aan de Jac. P. Thijsselaan 1 is bij de Heemsteedse voortuinkeuringen van de Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde met de hoogste onder scheiding bekroond. Dit werd gister avond bekendgemaakt bü de prüsuit- reiking in de foyer van het Minerva Theater, een bijeenkomst welke ditmaal een sober karakter had in verband met het overladen van prinses Wilhelmina. Burgemeester mr. A. G. A. Rappard van Heemstede, die de büeenkomst geen officieel cachet wilde geven, had daarom van zün -afwezigheid kennis ge geven. Ter nagedachtenis aan prinses Wilhelmina, die gedurende vele jaren Beschermvrouwe is geweest van Tuin bouw en Plantkunde, werden er aan het begin van de avond enkele ogenblikken stilte in acht genomen. De heer C. Hoog, bestuurslid van de plaatselijke afdeling van Tuinbouw en Plantkunde bracht, in zün openingstoe spraak een hartelük woord van dank uit aan al degenen die hun medewer king aan de Heemsteedse tuinkeuringen hadden verleend. Het deed hen genoe gen dat niettegenstaande de minder gunstige weersomstandigheden in de af gelopen zomer, vele Heemstedenaren kans hadden gezien met een fraaie voortuin voor de dag te komen. Nadat de heer Hoog de winnaars naar voren had geroepen om hun prüs in ontvangst te nemen men had de keuze uit fraaie platen en gramofoonplaten deelde njj mede dat de wisselbeker vóór de mooiste tuin was toegekend aan tiet echtpaar Gaalman. Dè overige prijswinnaars waren: Eerste prijzen: hr. en mevr. Beliën, Leidsevaart 45; hr. en mevr. Meüer, P. Aertszlaan 8; hr. en mevr. Huner, Heemsteedse Dreef 75; hr. en mevr. Boot, Meerweg 20; hr. en mevr. Da Jong, Cloosterweg 24; hr. en mevr. Tammen, Bronsteeweg 84; mevr. Holt- huizen, Zand. Allee 17. Maandag 3 december Stadsschouwburg, 8 uur: Nieuw Rotterd. Toneel met „Een bitter uurtje" van George Ross en Campbell Singer. Regie: Plm Dik kers. In de hoofdrollen: Rie Gilhuys, Enny Mols-de Leeuwe en Ton Lensink. Dinsdag 3 december Stadsschouwburg, 8 uur: Nieuw Rotterd. Toneel met „Een bitter uurtje" van George Ross en Campbell Singer. Regie: Pim Dik kers. In de hoofdrollen: Rie Gilhuys, Enny Mols-de Leeuwe en Ton Lensink. Donderdag 6 december Stadsschouwburg, 8 uur: R.K. Jeugdwerk „Goudhaantje en de troubadour". Zaterdag 1 december Griffie, Dreef 11 uur: Herdenkingsbijeen komst Provinciale Staten in verband met het overlijden van prinses Wilhelmina. Maandag 3 december Rest. Brinkmann, 10 uur: Jaarvergadering L.T.B. Donderdag 6 december Aula A. H. Gerhardschool, 7.50 u.: Gram mof oonplatencon eert van de Haarlemse Dis co Club. Programma: werken van Gha- brier, Fauré, Prokofieff en Brahms. „Adam en Eva", Raamsingel 5. Iedere avond 82 uur. Frans Halsmuseum. Werken uit de Haar lemse School van de 16e t.m. 19e eeuw. Bijzondere collectie werken van Frans Hals. Dagelijks 10—5 uur; zo. 15 uur. Teylers Museum. Schilderijen 19e en 20e eeuw. Tekeningen Nederlandse, Italiaanse en Franse school, 16e t/m 19e eeuw Fos sielen, natuurkundige instrumenten Dage lijks 11-5 uur. Eerste zondag van de maand van 1-5 uur. Bisschoppelijk Museum, Jansstraat 76 Oude religieuze kunst, schilderijen, mid deleeuwse beeldhouwwerken. Van 10-12.30 en van 1.305 uur (behalve maandag). Zon- en feestdagen 2—6 uur. Kunstzaal „ln 't Goede uur". 7 t/m 30 november. Tekeningen en aquarellen van Bob Buys. Geopend dagelijks 10-6 en 8-10 uur. .Bloemenheuvel", 18 nov t.m. 8 dec.; Grafiek van Cor de Wolff Geopend 10-5 uur 's zondags 2-5 uur Kunstcentrum „De Ark" Nieuw Heilig land 1-3. Expositie Jan Hoogervorst en Warn van Dam t.m. 28 december. In het rusthuis „Lydios" aan de Ge dempte Oude Gracht te Haarlem maakt mevrouw Hovenier zich nu op om zaterdag 1 december haar 103e verjaar dag te vieren. Zij is er trots op Haar lems oudste te zijn en als het aan haar ligt, zal ze dat ook blijven. Opgewekt wacht ze de dingen af, die komen gaan. Heel even heeft het er naar uit gezien, dat haar verjaardag niet zo fleurig zou zijn. Een inzinking deed zelfs het ergste vrezen. Maar zij is er weer helemaal bovenop. Ze eet en slaapt goed, leest de krant en vermaakt haar omgeving met haar opmerkingen. Ze komt niet veel meer buiten, maar vorige week is ze toch nog een kijkje gaan nemen op de vogeltentoonstelling in de Vleeshal. Het wordt zaterdag dus feest in „Lydios", hoewel het wel zeker is dat de drukte reeds vrijdag begint. Laat maar komen hoor. zegt mevrouw Hovenier. Ze wil van haar jaarfeest genieten. AMSTERDAM, 30 nov. In de cre diteurenvergadering van de Assuran tie Mij. De Brandaris is het door de Brandaris aangeboden akkoord aange nomen. Krachtens het akkoord zullen de zaken van de Brandaris worden af gewikkeld onder verplichting van de liquidateuren, de uit de liquidatie ter beschikking komende baten, na aftrek van alle kosten, pondspondsgewijze te verdelen onder alle crediteuren, onver minderd preferentie. De aandeelhouders storten een bedrag van 10 min in de kas van de maat- schappü ten behoeve van alle crediteu ren. Voorts garanderen zü, overeen komstig de in het akkoord vermelde bepalingen, dat de uitkering aan scha- decrediteuren tenminste 35 procent zal bedragen. Deze garantie geldt mits het schadegeval voor zover dit niet reeds is geschied voor 7 december aan de maatschappü wordt medegedeeld. De rechtbank heeft de uitspraak over de homologatie bepaald op 27 decem ber 1962 om twee uur 's middags. BLOEMENDAAL, 30 nov. In Huize Bloemenheuvel in Overveen, waar tot 9 december Cor de Wolff exposeert, is vandaag een bescheiden expositie in gericht, die uitbeeldt welke contacten Prinses Wilhelmina met Bloemendaal heeft gehad. Er worden enige foto's, prentbriefkaarten en boeken tentoonge steld, gedeeltelük afkomstig uit het ge meente-archief. De foto's hebben be trekking op het bezoek in 1892 (opna me bü Belvedère), in 1894 (de Prin ses rüdt in een landauer op de Ken- nemerweg), 19'37 (bezoek wereldjam boree) en 1945 (in gebruik nemen van de Erebegraafplaats). Delicate ssenhantlel Kruisweg 41 - Telef. 10393 Filet de Suisse Hong. Salami (Herz) Hong. Kolbdsz worstjes Gyula Seefood dressing (De sauce voor garnalen- cocktail) Bij 's-Hertogenbosch met schuur of garage te St.-Michielgestel Enkele binnenkort te betrekken. Koopsommen vanaf 22.500 k.k. Hypo theek mogelijk tot 22.000.-. Inl. dag. (ook zat.) v. 13.30-16.30 uur op het bouwplan Azaleastraat en bij N.V. UMACO, MALIEBAAN 63, UTRECHT, tel. (030) 11877. Na 19.00 uur: (02950) 45982. D. ONDERJURKEN met brede stroken vanaf 4.95 D. PÏAMA'S vanaf 8.95 D. FANTASIE SCHORTJES 2.95. 3.45, 3.95 D. SHAWLS 3.45, 3.95, 4.95 D. PULLOVERS 9.95, 13.95, 18.95 D. VESTEN 13.95, 15.95, 21.95 H. OVERHEMDEN 10.95, 12.95, 15.95 H. DASSEN 2.50, 2.95, ,f 3.95 H. PULLOVERS 15.95. 19.95 H. VESTEN 24.95, 26.95 D.-, H.- en K.- MOHAIR SHAWLS 3.95, 4.95, 5.95 Verder grote sortering Dames-, Heren- en Kinderzakdoeken, in doos verpakt Ontbytgamituren, baddoeken, met washandjes, in luxe verpakking t net Hogerwoerdstr. 58 Telef. 51721 Voor GOED Speelgoed VERWULFT t.o. V. en D. de vakman achter de werkbank

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 2