Tien Nederlanders als gijzelaars in Brunei? Britse troepenmacht in actie tegen rebellen Kat in Hoofddorp sterft aan hondsdolheid OVERLEDEN VORSTIN GEËERD DEAN RUSK: Sovjet-m i l i ta i ren verlaten CUBA Atoomenergie over acht jaar concurrerend Nederlandse kerncentrale komt in DODEWAARD Auto schiet door middenberm Verkeersravage bij Zwijndrecht Twee doden, acht gewonden hij gecompliceerd ongeval KERSTBOOM OP TRAFALGAR SQUARE 'Ii.i-iR-'W Opstandelingen zijn evenals Indonesië tegen Maleisië In hele gemeente muilkorfgehod voor honden en huisarrest voor katten V asas-F eijenoord toch op t.v. Kardinaal Frings wordt geopereerd Euratom begint tweede vijf-jarenplan Kettingbotsing van vijf wagens Het weer 1 r> In gemeente Haarlemmermeer Vele kijkers bellen Belgische ambassade Onbestendig &INSDAC 11 DECEMBER 1962 86sfe JAARGANG No. 31306 SINGAPORE, 11 dec. (Rtr., UPI) In de streek van Seria in «et kleine sultanaat Brunei, dat Éich nog altijd in handen der op standelingen bevindt, hebben Brit- Se troepen het strategisch gelegen vliegveld Andkuki heroverd, blij kens officiële rapporten. Uit de Rapporten valt op te maken dat britse troepen die thans naar het opstandige gebied worden ge stuurd voor welks bescherming Engeland zich verantwoordelijk öcht krachtens het verdrag van ^888, met een actie bezig zijn om Seria en de olievelden op de op standelingen te heroveren. Ontvoeringsplan Een beeld van de plechtigheid bij het monument van koningin Wilhelmina in Paramaribo op het tijdstip, dat in Delft het stoffelijk overschot werd bijgezet. Aan de voet van het monument werden door autoriteiten, vertegenwoordigers van de strijdkrachten en de burgerij kransen neergelegd ter ere van de overleden koningin. Op de foto het moment, waarop premier mr. S. D. Emanuels een krans plaatst namens de Surinaamse ministerraad. DORDRECHT, 11 dec. Twee personen zijn om het leven geko men en 8 zwaar of licht gewond bij een gecompliceerd verkeers ongeval, dat gistermiddag om streeks half zes op de weg tussen Rotterdam en Dordrecht onder Zwijndrecht is gebeurd. De politie heeft de toedracht van het onge luk nog niet met zekerheid kun nen vaststellen. Ongeluk op overweg FALCON TWEEDJASSEN UREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM efoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 bonnementen 20800 Postgiro 143480 jicantoor Beverwijk, Zeestraat 50: telef. 4790 /Kantoor en Red. IJmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 rectie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents oer millimeter- hoogte. Omroepers 16 cents oer m m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, t 2.65 per maanc 1 7 90 oei kwadaal Voor klachten over de bezorging 's avonds tussen 5 30 en 7 uur, tel. 21544. Brigade-generaal Glennie, dc com mandant van d Britse troepen, ver- kl: jp een - conferentie -'n Bru nei, dat hij gehoord had dat de rebellen in Seria tien Ne erlandcrs als gijzelaars vat," en. Maar dit nieuws 1 uit onofficiële bron. Tijdens de persconfe rentie konden de j ournalisten schoten horen, die in de buitenwijken van de stad werden gelost. Ongeveer 800 Britse militairen zijn gisteren per vliegtuig naar Andkuki overgebracht. Op de zelfde wijze is een aantal so!ten neergezet op de golf baan van Penaga, een aantal kilome ters ten westen van Andkuki. troe penlandingen werden uitgevoerd in het hart van een streek welke jaarlijks olie ter waarde van 35 miljoen pond sterling oplevert. Volgens de jo: jste berichten ha "ia- ven de rebellen 'c1- nog steed: te Kuala Belait, ongeveer 16 kilometer ten westen van Seria. Er is voorts re- Hoofddorp, 11 dec. vorige ,Vfiek vrijdag heeft het Seruminstituut 'n Rotterdam geconstateerd, dat een ®at uit Hoofddorp in de gemeente Haar lemmermeer aan hondsdolheid is ge storven. De mensen bij wie de kat, afkomstig uit Afrika, sinds half novem ber van dit jaar in huis was, zijn in- tniddels in Amsterdam bij de GGD in behandeling. Het beestje werd door de huisbewoners goed verzorgd. Ook werd «r af en toe mee gespeeld, zodat de ®'genaars van het dier wel eens een krab opliepen. De kat is waarschijnlijk donderdag 6 december gestorven. De e'Kenaar van het dier heeft daarop ""middellijk een dierenarts gewaar schuwd, die de gestorven kat naar het "eruminstituut in Rotterdam heeft ge bracht. Een tweede kat, die de familie ht huis had, wordt thans in quarantai- gehouden. Men heeft nog niet kunnen vaststel- 'eh, hoe het dier de ziekte heeft opge- ®aan. Maar het staat onomstotelijk vast, dat het dier aan hondsdolheid is gestor- yen. Met ingang van vandaag zullen alle *atten in de gemeente Haarlemmer- Hilversum, 11 dec. Het is niet Uitgesloten, dat de voetbalwedstrijd "asasFejjenoord, die morgenavond in Antwerpen zal worden gespeeld, alsnog het scherm zal komen. De vorige ^®ek nog verklaarde AVRO's Siebe van ®r Zee: „Deze wedstrijd zal niet door 4e televisie worden uitgezonden, want Belgische voetbalbond heeft geen bestemming gegeven voor een televi- b'ereportage. Het is beslist definitief, ^a' deze wedstrijd niet op het scherm r"bt. Ook al zou men op het laatste °Hent toch toestemming geven, dan zal er niet worden uitgezonden", y be heer Van der Zee zei er genoeg te hebben op het allerlaatste Zipnblik programma's te moeten wij- -.sen- „Ik laat niet met ma sollen" *Mus Siebe v. d. Zee. *cheï?s deze uitspraak is er achter dat jmen kennelijk nog zoveel gebeurd W, de AVRO nu wel bereid is de to«bstrij(j Uit te zenden, als daarvoor tte^Ieri?minS wordt gegeven. Of die toe- mming er komt is nog de vraag. 's'd6 ?elffische ambassade in Den Haag "out* atste dagen overstelpt met tele- digd van kijkers, die verontwaar- giscj, Min over het besluit van de Bei- ra's "r.voetbalbond geen televisiecame- *Un de wedstrijd toe te laten. Er geweest de,eKat*es op de ambassade echter niet alleen de Belgische hOU(1tall'ond' die de tv-reportage tegen in "®P 3 december", zo verklaarde "»et J*08 Feflenoord, „hebben wij dat 6 bond en Vasas afgesproken, tv-uitzending zou komen kocht»1 stad,on niet zou zijn uitver- ^Uk n^„rdt beweerd dat op het ogen- fatsen -maar de helft van het aantal jbgeve»,. verkocht. Feijenoord heeft T*kenin:, 25-000 van de 60.000 voor zijn "Ünt Janomen. De animo in België ter niet zo groot te zijn. meer dus eveneens in de plaatsen Badhoevedorp, Nieuw Vennep en Zwa nenburg binnenshuis moeten wor den gehouden. Met ingang van heden is er tevens door de burgemeester van Haarlemmermeer, mr. G. C. van der Willigen, voor alle honden in de ge meente een muilkorfgebod uitgevaar digd. Met de massale inenting van huis dieren zal zo snel mogelijk een begin worden gemaakt. De uitgestrektheid van de gemeente brengt wat de inen ting betreft, bezwaren met zich mee, omdat niet overal voldoende lokalitei ten beschikbaar zijn. In de eerste week van januari echter hoopt het gemeente bestuur de zaak rond te hebben. (Van onze correspondent in Bonn) KEULEN, 11 dec. De aartsbisschop van Keulen en voorzitter van de Ful- dase Bisschopsconferentie, Joseph kar dinaal Frings die op 6 februari 76 jaar hoopt te worden zal zijn terug reis van het Tweede Vaticaanse Conci lie in Rome in Wenen onderbreken. De kardinaal zou in een Weense oogkUniek aan staar worden geopereerd. Kardinaal Frings lijdt al jaren aan een steeds afnemende gezichtsscherpte. Hij kan al geruime tijd niet meer lezen. Tijdens het Concilie in Rome heeft hij de verschillende belangrijke redevoerin gen die hij hield uit het hoofd moeten le ren. In Keulen hoopt men dat kardinaal Fringe nog vóór het aanstaande Kerst- fees. in zijn aartsdiocees terug zal zijn. Kardinaal Frings werd in 1910 tot priester gewijd. Hij is aartsbisschop van Keulen sinds 21 juni 1942, nadat zijn voorganger, kardinaal Schulte, bij een geallieerde luchtaanval op de Domstad werd gedood. bellenactiviteit gemeld nabij de plaat sen Miri en Lutong, nog eens 30 kilo meter naar het westen, over dc grens van Serawak. Maar in deze plaatsen zelf is het rustig. Er is geen nieuws over Limbang, een plaats 16 kilometer ten zuiden van de stad Brunei, welke ook in handen der opstandelingen is. Lim bang ligt op de smalle strook van Sera- wak welke Brunei in tweeën splitst. De plaats ligt aan de hoofdroute tv sen Brunei en de olievelden van Seria. Naar verluidt zijn de opstandelingen door re geringstroepen verdreven uit Weston, een havenplaats aan de baai van Bru nei. De stad Brunei en de luchthaven er van zijn stevig in handen der rege ring. Het is er rustig, maar men heeft er last van de beschadiging van nuts bedrijven. Goerka-infanteristen die uit het noorden Seria binnendrongen, stuit ten op fel verzet. Naar schatting 1.500 Britse militairen zijn door de lucht en over zee naar Brunei gestuurd. In Manilla heeft de leider van de volkspartij van Brunei, Azhari giste ren verklaard dat de opstandelingen de wapens niet eerder zullen neerleg gen dan dat een onafhankelijke staat Noord-Borneo is opgericht en de laat ste Britse kolonisator is verdreven. Azhari zeide dat de opstand was ont ketend om te verhinderen dat Bru nei, Sarawka en Noord-Borneo de fe deratie van Malakka zouden worden binnengehaald, hetgeen zijns inziens zou betekenen, dat men het communis me zou binnen halen. i LONDEN, 11 dec. (Reuter) De Britse minister voor gemenebest-aan gelegenheden, Duncan Sandys, heeft gisteren In het Lagerhuis gezegd, dat de opstandelingen in Brunei ook van plan schenen te zijn geweest, de sultan te ontvoeren en politieke leiders in Noord-Borneo en Serawak te vermoor den. Laatstgenoemde leiders hadden, zo zei Sandys, de opstand veroordeeld en zich ervan gedistancieerd. De sultan had van zijn kant met klem berichten tegengesproken, volgens welke hij sjeik Azhari, de leider van de Rakiat-partij in Brnnei, benoemd had tot premier van de drie gebieden gezamenlijk. In antwoord op vragen zei minis ter Sandys nog, dat er aanwijzingen zijn, dat de opstandelingen buiten Bru nei een militaire opleiding hebben ge kregen. In deskundige Londense kringen heeft men gewezen op het specifiek nationalistische karakter van de op stand. Die blijkt namelijk zowel ge richt te zijn tegen de plannen voor de vorming van een nieuwe Maleise fe deratie als tegen de invloed van de Chinezen op Borneo, georganiseerd in een partjj, die min of meer geleid wordt door Peking. Volgens deze krin gen heeft de opstand ook geen „soci aal karakter", omdat het sultanaat Brunei, waar zich rijke oliebronnen bevinden, een levensstandaard heeft die veel hoger ligt dan die in de rest van Noord-Borneo. Waarschijnlijk vormt echter het gebruik van de „be lastingen", die door de sultan worden geheven, een belangrijk doelwit van de „Rakiat"-partij die wordt geleid door sjeik Azhari. Over de rol van Indonesië in het con flict wilde men zich in Londen niet uit laten. Indonesië heeft tot dusver nooit aanspraken doen gelden op Noord-Bor neo. Het is echter wel gekant tegen de vorming van de nieuwe federatie „Ma leisië". In nationalistische kringen in Djakarta heeft men echter wel vaak de inlijving bij Indonesië van Noord- Borneo overwogen. Van belang is dat Sjeik Azhari tien jaar in Indonesië ver toefd heeft en daar heeft deelgenomen aan nationalistische activiteiten. DJAKARTA, De Indonesische re gering zal tengevolge van de opstand in Brunei meer aandacht gaan besteden aan de gebieden rond Brits Noord-Bor neo. Aldus generaal Nasoetion tijdens een toespraak, die hij zondag in Makas sar hield. Volgens radio-Djakarta wei gerde de Indonesische minister van de fensie verder commentaar te geven. WASHINGTON, 11, dec. (Rtr, UPI) De Amerikaanse minister van buiten landse zaken, Rusk, heeft maandag op een persconferentie, gezegd dat het Sov- jetrussische militaire personeel blijk baar Cuba verlaat. Dit betekent echter niet „het eind van de zaak op dat punt". „Wij kunnen Russische militairen op Cuba niet als een normale toestand aanvaarden". Hij noemde het ontbre ken van een overeenkomst over toezicht op Cuba „van ons standpunt een ernstig gebrek." Volgens Rusk zouden zich nog „verscheidene duizenden" Russische militairen op Cuba bevinden. MOSKOU, Een Cubaanse han delsdelegatie is gisteren in de Sov jet-hoofdstad aangekomen teneinde besprekingen te voeren over Russi sche hulp aan Cuba, waar sinds de recente crisis een steeds toenemende verslechtering in het economisch le ven is ingetreden. Volgens het pers bureau Tass werden de Cubanen ver welkomd door een Sovjet-delegatie, die oneer leiding stond van de eerste plaatsvervangend premier Anastas Mikojan. Mikojan is naar men weet (Van onze soc.-econ. redactie) DEN HAAG, 11 dec. De Samenwer kende Elektriciteitsproducenten (S.E.P.) hebben bij de Euratom een aanvraag ingediend om medewerking bij de bouw van de geprojecteerde proef-kerncen- traie van 50 Megawatt, die naar nu bekend is geworden gevestigd zal worden bij het plaatsje Dodewaard aan de Waal in de Betuwe. In de komen de zes tot acht jaren zullen kerncen trales van de thans ontwikkelde zij het verbeterde typen ais energie producenten volledig kunnen concur reren met de normale olie- en kolen centrales. Tegen 1980 zal de kern energie circa tien procent leveren van de totale behoefte aan energie in de landen van de Europese gemeenschap voor atoomenergie, Euratom. Dit zal ee. regulerende en stabiliserende in vloed hebben op de prijzen op de „energiemarkt". Er zullen voor de geraamde op kernenergie gebaseer de energieproduktie tot 1980 zeker een 150-tal centrales van het „conven tionele" type moeten worden gebouwd. Mr. E. Sassen, (Nederlands) lid van de Euratomcommissie, zei dit gisteren op een conferentie in Den Haag, waar hij de resultaten van het thans be ëindigde eerste vijf-jarenplan en de verwachtingen voor de tweede fase besprak. Het beschikbare bedrag voor ht tweede vijf-jarenplan (430 miljoen dollar) is bijna het dubbele van wat voor de eerste fase beschikbaar was gesteld. Mr. Sassen legde er de nadruk op, dat er in tegenstelling tot wat wel eens wordt gedacht, voor tientallen jaren behoefte zal blijven bestaan aan de huidige typen reactoren, ook al hebben die slechts een rendement van één procent van het toegevoegde ura nium. Men is reeds bezig aan onder zoekingen op het gebied van de „broed-reactoren". die een veel hoger rendement zullen hebben minstens vijftig procent en die méér splijtstof zullen maken dan ze verbruiken. Alleen al om het „aanvangskapitaal" aan splijtbare stof voor deze broed-reacto- ren te leveren, zijn de reactoren van de thans ontwikkelde typen noodzake lijk. Voor een nog verdere toekomst denkt men aan fusie-reactoren, waarin niet uranium- of plutoniumatomen worden gesplitst, maar waarin in tegendeel overvloedige waterstofato men worden samengesmolten. Hierbit komen nog veel geweldiger hoeveel heden energie vrij (de waterstofbom!), maar men onderzoekt nog hoe men dit proces onder controle kan houden. Euratom, dat In de afgelopen vijf jaren een aantal gemeenschappelijke onderzoekingscentra tot stand heeft gebracht, zal zich in de periode tot 1967 meer gaan toeleggen op research- contracten met anderen. Vooral in Frankrijk, Duitsland en Italië is men de laatste tijd zeer actief met de bouw van kernenergiecentrales. Frankrijk bouwt er ieder jaar één, in Duitsland is men begonnen en in Italië staan er drie op stapel In Frankrijk denkt men al aan een reactor van 700 miljoen Me gawatt. De heer Sassen zei, dat de Ameri kaanse commissie voor atoomenergie in een rapport aan president Kennedy toekomstverwachtingen over de rol van de atoomenergie voor vreedzaam ge bruik heeft neergelegd, die in zeer belangrijke mate overeenstemmen met wat de Euratomdeskundigen daarover denken. Met name ook, zo zei de heer Sassen, over de belangrijke rol, die de reactoren van de bekende typen nog zeer geruime tijd zullen moeten vervullen. op 2 december in Rusland terugge keerd nabesprekingen gevoerd te heb ben met de Cubaanse premier Fidel Castro en de president van de Verenig de Staten Kennedy. Naar verluidt zal de Cubaanse delega tie na de besprekingen in Moskou een bezoek brengen aan Peking, om te on derhandelen over de Cubaans-Chinese handelsbetrekkingen. Communistisch China heeft indertijd scherpe kritiek ge uit op de houding van de Sovjet-Unie in de Cubaanse crisis en verklaard het Castro-régime in geval van nood on verwijld te hulp te zullen snellen, maar Westerse experts vermoeden dat com munistisch China, dat te kampen heeft met economische moeilijkheden in eigen land, geenszins in staat is om de aan Cuba toegezegde hulp ook daadwerke lijk na te komen. Het ongeluk is vermoedelijk ontstaan, doordat een grote personenauto, be stuurd door de 55-jarige aannemer van sloopwerken de heer J. Groen uit Rot terdam door de middenheg schoot en op de andere rijbaan terecht kwam, waardoor een botsing plaats vond met een kleine personenauto, waarin zich de heer P. L. Besseling uit 's-Gravendeel en de heer A. van der Ven uit Hendrik Ido Ambacht bevonden. Bij deze botsing werden de heren Besseling en Van der Ven licht gewond. Een autobusje, dat uit de richting Rotterdam kwam, botste een fractie van een seconde later tegen de auto van de heer Groen. De personenauto werd volkomen in elkaar gedrukt en de heer Groen werd zo zwaar gewond, dat hij kort daarop overleed. In het autobusje bevonden zich de heer Lodewikus en drie zoons, allen afkomstig uit Breda, de 15-jarige A. Wagtmans uit St. Wille- brord en de 32-jarige W. Heren, even eens uit St. Willebrord. De 15-jarige jongen werd op slag gedood. De 55-ja- rige F. Lodewikus werd zwaar gewond, evenals zijn 32-jarige zoon Walter en zijn 36-jarige zoon Ton. De heer W. He ren, die het busje bestuurde, werd even eens zwaar gewond. De inzittenden van het busje kwamen van hun werk en waren op weg naar huis. Nadat het busje de personenauto had geramd vloog nog een wagen op het wrak. Deze auto werd bestuurd door de heer T. van Meeuw uit Etten Leur, die eveneens vrii ernstig werd gewond. Vervolgens botste een auto, bestuurd door de heer J. C. Baks uit Dordrecht, op de wrakken. De heer Baks kreeg een gebroken been. Zijn broer, die als passagier meereed, kwam met de schrik vrij. Het ongeval veroorzaakte een grote ravage op de weg. De gewonden lagen her en der verspreid. In allerijl werden zij naar ziekenhuizen in Dordrecht ver voerd. Het verkeer op de drukke route Rotterdam-Moerdijk was lange tijd ge stagneerd. UTRECHT. De 15-jarige G. Boom- sma uit Venhuizen is gistermiddag zwaar gewond geraakt. t»en hij met zijn bromfiets in botsing kwam met een trein. Het ongeluk gebeurde op de niet beveiligde overweg in de Holenweg in Hoorn. De jongen werd overgebracht naar het St. Jansziekenhuis in Hoorn. ALMELO, In het ziekenhuis alhier is gisteren overleden een meisje van nog geen twee jaar, dat betrokken was bij een verkeersongeluk, dat de afgelo pen zondag in de Wierdensestraat in Nijverdal gebeurde. Het kind zat in de auto van haar broer, de 23-jarige G. J. Valk uit Hellendoorn, toen de wa gen, door nog onbekende oorzaak, tegen een boom botste. Met een schedelbasis- fractuur werd het kind overgebracht naar het ziekenhuis. Haar broer kreeg een hersenschudding, een hoofdwond en schaafwonden. NIJVERDAL. De 47-jarige G. O. J. M. van Engelen, directiesecreta ris van het r.-k. ziekenhuis te Zwolle is gistermorgen, toen hij van zijn woning te Nijverdal per auto naar Zwolle reed bij Raalte verongelukt. Hij slipte bij het passeren van een trekker met aan hangwagen. Bij de botsing met de trek ker slingerde de heer Van Engelen uit de auto. Hij werd zwaar gewond en over leed op weg naar het ziekenhuis. Advertentie) Ben kolossale kerstboom, jaarlijks geschenk van de stad Oslo aan Londen, is opgericht in het midden van Trafalgar Square. Op de achtergrond herkent men het standbeeld voor George IV en de kerk van St. Martin-in-the-fields. Hierbij hebben wij de eer en het genoegen U in onze Salon uit te nodigen ter kennis making met de producten van het Huis „Germaine Monteil". Van dit Huis is van 10 t/m 20 dec. een Schoonheidsspecialiste ter Uwer beschikking, die U geheel vrijblijvend adviseert en U gratis een make-up geeft. DEN HAAG, 11 dec. De pianist Willem Hielkema is vertrokken voor een tournee door Italië. Samen met de Franse cellist Paul Tortelier zal hji onder meer concerten geven in Turijn Florence, Padua, Brescia en Triëst. (Advertentie) 6ARTELJORISSIR. HAARLEM TEL 13439 LEIDSESTRAAI (BIJ KONINGSPLEIN) AMS1ERDAM TEL. 223596 Verwachting tot woensdagavond (opgemaakt te 11.15 uur). Vanavond en vannacht nog tijdelijk regen, morgen overdag buien, maar ook enkele opklaringen. Matige tot krachtige, aan de kust nog tijdelijk harde of stormachtige wind tussen zuid en west, later ruimend naar noordwest. Aanvankelijk weinig verandering in temperatuur, morgen later op dc da geleidelijk kouder. Woensdag: Zon: 8.38—16.28 Maan: 17.50—9.25 DE BILT, 4. dec. Ten noorden van Schotland lag vanmorgen het centrum van een actieve stormdepressie die in de richting van Denemarken trekt. De barometer begon vanmorgen ook in ons land snel te dalen. De zuidwesten wind zal tot stormachtig toenemen en ruimt morgen naar noordwest. Er wordt dan weer koudere lucht aangevoerd uit het Poolgebied, met kans op hagel en sneeuwbuien. Het weer krijgt de ko mende dagen een onaangenaam en guur karakter. station Ypenburg Vlissingen Belde De Bilt Twente Eindhoven Zd-Limburg. Stockholm Oslo üiipenhager' Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Nice Berlijn rankfort München Zürlch Genève Locarno Wenen Innsbruck ||l en als net regent ,1° technisch speelgoed 1 van max. mm aeersi Weei temp temp af gel. gisteren 24 uur regen 8 5 1 regen 7 4 3 regen 7 3 OA regen 7 S 2 regen 7 2 3 regen 7 2 1 regen 6 1" 2 regen 5 1 7 onbewolkt 3 -4 03 zwaar bew. -0 0.7 0.1 half bew. 7 2 03 regen 8 2 0.1 motregen 8 3 2 motregen 6 0 1 geh. bew. 4 1 0 zwaar bew 9 2 1 half bew. 15 5 0 regen 6 4 4 geh. bew. 5 2 1 zwaar bew. 3 1 1 zwaar bew. 4 -2 03 misrt 3 -4 6 onbewolkt 10 -4 0 regenbui 0 -1 2 mist 3 -4 S (Advertentie) OAsi/tÖiÉïG O bartoljsriutrut 4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 1