DRAADLOOS CONTACT Actie „Open het Dorp" sluit medio januari Een deel van de goederen zal worden verloot CONSTANT Nozema bouwt derde F.M.-zendernet GENERAL ELECTRIC Met Kerstmis gezellig en uitvoerig tafelen De idealisten van de I ndustriëleV ormgeving Luisteren naar: naar: Liberale lof in Kamer voor staatssecretaris Scholten VPRO krijgt meer zendtijd Een dorp wordt advocaat Tussen film en match m Donderdag Buitenland Buitenland Donderdag Vrijdag Vrijdag DONDERDAG 13 DECEMBER 196t Loterij GOUDEN VERLOVINGSRINGEN DEN HAAG, 13 dec. Staats- secrètaris Scholten heeft gisteren in de Tweede Kamer bü de behan deling van de begroting van O., K. en W. meegedeeld, dat hij de Nozema gemachtigd heeft tot het bouwen van het derde FM-zender- net. Hedenavond: Vanavond Amerikaanse huisvrouwen zijn verwend door tijdbesparende, comfort- gevende elektrische apparaten. General Electric heeft jarenlang aandacht besteed aan hun wensen en opmerkingen en die verwerkt in nieuwe produk- ten en verbeterde uitvoeringen. Zo kreeg de naam General Electric wereld faam. The General Electric Way of Life werd de nieuwe levensstijl voor efficiënte vrouwen - overal ter wereld. mnmIn^Sihmh COFFEEMAKER Boeiend tv-stuk? Ge animeerde conversatie met uw gasten? U hoeft niet naar de keuken om koffie te zetten. De automatische coffeemaker regelt het voor u. In de kamer. Binnen handbereik. U stelt hem in op het aroma dat u prefereert en even later schakelt de coffeemaker zichzelf weer uit: de koffie is klaar. Capaciteit: 15 tot 18 koppen - die warm en geurig blijven, uren lang. Elk moment van de dag verse koffie. f97.50 GRILL De nieuwe infrarood grill: twee excellente braadmethoden in één. Met de roterende grill bereidt u roastbeef en verruk kelijke kippen - die zichzelf voortdurend met eigen jus overgieten. Op de vlakke grill: heerlijke biefstuk, lever, karbonade, hambur ger, saté. Infrarood grilleert snel. Daardoor blijft de volle smaak behouden, is het vlees niet te vet en dus... gezond! Deze GE-grill is uitneembaar voor eenvoudig schoonmaken. f325.- SKILLET Gasten? Een drukke dag? De Skillet bakt of braadt voor u. Automatisch. In de kamer. Op tafel. Bereidt snel de ver rukkelijkste gerechten - tot complete maal tijden toe. U kunt met de Skillet serveren want hij is mooi en sierlijk. De Skillet is ook ideaal voor laatkomers (eten verpietert niet), alleenwonenden en vaak uithuizige echtpa ren. Onderhoud? Geen moeite. De pan neemt geen smaak van vorige maaltijden aan. f 127.50 S3.rnv£?kae"r'*vr.5ecS'^S."ri1™- 15000ste in Schaesberg, m klein gedeelte van de in Amsterdam opgeslagen goederen, die nog moeten worden gesorteerd. (Van onze radio en tv.-redactie) Hilversum, 13 dec. De actie •.Open Het Dorp" zal medio januari van het volgend jaar worden afgeslo ten, dat is twee maanden eerder dan w*s geplanned. Op het ogenblik is er nog overleg met verschillende landeiy- organisaties, die zich voor Het Dorp inspannen „om de actie zo ele- Jiant mogelijk af te ronden." De goe deren die niet in Het Dorp gebruikt kun nen worden, zullen dienen als prijzen in een grote loterij, die ten bate van de actie zal worden gehouden. ..Gezien de enorme opbrengst tijdens 'n vlak na de TV-marathon, is het niet verantwoord de actie nog langer voort te zetten, maar het is ook niet gemakkelijk er mee op te houden," zo 'ei ons organisator Teun van Gelder. >.Op tal van plaatsen worden nog eigen acties voor Het Dorp gevoerd. Dage- njks krijg ik brieven op mijrn bureau met toezeggingen om bijvoorbeeld een voor telling of een rally ten bate van de ac- ^e te houden. Dan zijn er nog grote or ganisaties als de Federatie voor Vrou- ïe'i.ike Vrijwilligers, de Coöperatieve p aiffeisenbanker. de Spaarbankbond vn„Hons International, die nog volop nis.- et Dorp werken. De eerste orga- 'satie heeft zich ingezet om een mil- j!°?n sleuteltjes te verkopen de fa- oriek kan de verkoop echter niet bijhou den ,je laatste heeft zich garant gesteld voor een ton. Deze toezeggingen zijn gebaseerd op een tijdsduur van vier maanden. De Stichting ,,Open Het Dorp" hepft nu deze organisaties ge vraagd hoeveel tijd zij denken nodig te hebben om hun doel te bereiken. Als streefdatum, waarop de activiteiten zul len worden beëindigd, is half januari bepaald", aldus de heer Van Gelder. Een groot deel van de goederen, die in de nacht na de TV-marathon van de nieuwe RAI naar Hilversufti zijn gebracht, is dinsdagmiddag en woens dagochtend naar een opslagruimte van de Mij. Nederland in Amsterdam ge transporteerd. Deze verhuizing, waar voor beide keren een dertien tons trai ler werd gebruikt, heeft de stichting Open Het Dorp geen cent gekost. Ook de opslagruimte is gratis ter beschik king gesteld. Vandaag is begonnen met het taxe ren en catalogiseren van de opgeslagen goederen. Als dit omvangrijke werk, dat door een aantal taxateurs pro deo wordt verricht, achter de rug is, zal het stich tingsbestuur uitmaken welke goederen voor Het Dorp zullen kunnen worden ge bruikt. De rest, die veel geringer zal zjjn dan het eerste deel, is bestemd voor de loterij. De goederen, die nu in Amsterdam liggen opgeslagen, vormen Advertentie VOEGLOOS EN MASSIEF IN. GLADDE EN BEWERKTE UITVOERING Levering van de producten der CONSTANT-fabrieken uitsluitend via de erkende juweliers, waar de kleurenfolder met aller CONSTANT-modellen gratis verkrijgbaar is. (Van onze parlementaire redactie) .Aangaande de tweede zender, die in ■UKH gereed zal zün, deelde de staats- Icccetarig mee, dat de uitzendingen zul- *®n geschieden in een band, waarmee geen ervaring is opgedaan. De zen- zal een bereik hebben van 70 tot km rond IJsselsteln, d.w.z. naar rwf* we*ten tot aan de kust, naar het 1 tot Arnhem-Nijmegen, naar het tot Breda-Tilburg en naar het d u5en *'e Zaanstreek. In de twee- e bouwfase na de totstandkoming van station IJsselsteln komen ook de "Unzenders Smilde, Markelo, Goes en "ormond in gebruik. Mr. Scholten bracht de Kamer er ffr°f van op de hoogte, dat de vier nl i ornroePverenigingen in princi pe akkoord gaan met de uitbreiding *n de radlozendtijd voor de VPRO Wan ln uur per week. Over de voor aarden zal volgende week nog na- r overleg worden gepleegd. De gro- stap is echter gezet. mePaiLde opmerkingen, die in het Ka- ®h ini werden gemaakt over radio &and„ ty^ifckwesties verdienen vooral Vaj, de verklaringen van mevr. •ta.fJJoineren-Downer (VVD), die de secretaris lof bracht, omdat hjj in plaats van voort te borduren op een vastgeroeste situatie en vast te houden aan de heilige mathematiek van het organisatiegetal, de kernpunten van de gehele omroepproblematiek heeft voor gelegd aan een commissie en een stuk typisch conservatieve wetgeving in de kast heeft gezet. Dit is sinds 1930 door niemand gewaagd. Mevr. Van Someren zei, dat de VVD een derde radio programma niet klak keloos op dezelfde wijze verzorgd wil zien als de huidige programma's. De gehanteerde mathematische maatstaf (en dan gaat het nog om abonnees en niet om leden) acht zij niet van door slaggevend belang bij de beantwoor ding van de vraag wie een derde pro gramma moet verzorgen. Bij de voortgaande technische ontwik keling, bü verdere vormgeving aan het ideaal van het verbreiden van weten schap en cultuur past deze kwantitatie ve norm niet meer. Als de ether zeer beperkt is, is zo'n norm, desnoods met pün, aanvaardbaar; als die be perktheid opgeheven wordt, is zij zon der meer onacceptabel. Een derde programma behoeft niet aan levensbeschouwelijke organisaties te worden opgedragen. De leden van het comité „Derde Programma" vertegen woordigen slechts zichzelf en hebben wat te zeggen; dit is een geheel andere norm dan de organisatie met leden of liever het omroepblad met abonnees. Er Is, zo zei mevr. v. Someren, een nieuwe grondslag nodig want de om roeporganisaties glijden naar een fata le driehoek toe. Er zün straks drie mogelykheden: of men kan de techni sch- ontwikkeling niet bühouden, ofwel men verhoogt het luistergeld, ofwel men doet een beroep op de algemene middelen en accepteert dan meer over heidsinvloed. „Ik heb met het antwoord geen moeite, maar ik heb dan ook geen gevestigde belangen te verdedi- en". aldus de woordvoerster van de gen", VVD. niet het gehele goederenpakket, dat in het kader van de actie is verzameld. Zo bevindt zich nog een gedeelte in gebouwen van de AVRO en rust er ook een deel in de pakhuizen van de milde gevers. Daarnaast zijn er de aanbie dingen van goederen, waarover pas kan worden beschikt als Het Dorp wordt gebouwd en ingericht. Over de totale waarde van de gaven in natura durven de organisatoren zich nog niet uit te laten. Zjj wagen zich zelfs niet aan een ruwe schatting. BUSSUM, 13 dec. De NCRV-tele- visie laat vanavond een blijspel opvoe-' ren, dat uit Italië afkomstig is van Nicola Manzari maar voor de tele visie werd bewerkt door Rudolf Schnei der Schelde. Wat onder de titel „Het dorp wordt advocaat" te zien komt be oogt niet meer dan op een luchtige ma nier onderhoudend te zijn. In het begin is er sprake van een eenvoudig dorp, waarin alle onderlinge verhoudingen op goed vertrouwen gebaseerd zjjn. Op het eind is iedereen voorzien van een eigen advocaat, die dit alles met grote voort varendheid in het leven geroepen heeft: hjj gaat tenslotte op goed vertrouwen een beslissende persoonlijke overeen komst aan. Het is een spel met een simpele constructie en een hoog tem po, heel lichtjes in elkaar gezet, be rustend op tot in het overdrevene door gevoerde praktijken. Voor iedereen. BUSSUM, 13 dec. Niet weinigen zullen gisteren de avond wankelend tus sen t.v. en radio hebben doorgebracht. En de film „De Verdedigers" liet zich, bij enig zorgvuldig „timen", wel com bineren met de wedstrijd Feijenoord- Vasas. De AVRO-televisie zelf had tot op het laatste moment rekening gehou den met een directe uitzending van de match. De rubriek „Commentaar" kwam zodoende te vervallen. Wel ging, gelukkig, de andere rubriek, „Literaire ontmoetingen", door. Ditmaal kwam „schrijvers over Indië" aan bod. H. A. Gomperts gebruikte daarbij de schrij ver Rob Nieuwenhuis als gids. En sa men maakten zjj er een bijzonder fijn zinnige en boeiende uitzending van, in structief en kaleidoscopisch veelzijdig. Deze „Literaire ontmoetingen" zijn on derhand wel uitgegroeid tot een van de beste programma's die de televisie kent. Niet alleen Gomperts komt daarvoor al le lof toe, maar, dunkt ons, evenzeer re gisseur Hans Keiler. Na een uitvoerige inleiding van de dirigent Henri Arends speelde het Noordhollands Philharmianisch Orkest on der zijn leidinig met prachtig elan Ibe ria van Debussy en „Rhapsodie Es- pagnole" van Ravel. En toen kreeg men tenslotte toch enige film- en fotobeelden te zien van de grote match met een nogal warrig commentaar van Jean Smits. H. Hn. HILVERSUM, 13 dee. Het telèvi- sieprogramma begint vanavond met een muziekprogramma van de NCRV, waarin een aantal jonge solisten optre den, die worden begeleid door het orkest van Juan Petro. Na „Memo" verschijnen Les Frères Jacques op het scherm. De opnamen, die de NCRV-TV tijdens hun bezoek aan ons land maakte worden ingeleid door Marijke Morley. Om vijf voor negen Advertentie) The General Electric Way of Life :v,<. -U.S.A.- IMPORTEURS: MIJNSSEN CO. N.V. - KEIZERSGRACHT 205 AMSTERDAM - TELEFOON 020-64876 De NCRV-radio biedt vanavond van tien voor negen tot tien uur een geva rieerd programma onder de titel „Sa men Hit, samen thuis". De buitenland se gast in dit programma is de trom pettist Eddy Calvert. In het programma van de AVRO speelt vanavond het Radio-Kamerorkest onder leiding van Roelof Krol. Uitge voerd worden het concert voor piano en orkest nummer 23 in A grote terts KV 488 van Mozart (soliste is Rucky van Mill, piano) en de serenade num mer 2 in A grote terts opus 16 van Brahms. Om vijf over negen kan men luisteren naar de eenakter „De donke re bril van Aaron Shaeffer" van Stan ley Richards, Jan van Ees zorgde voor de vertaling en de microfoonbe werking. (Van een verslaggever) SCHAESBERG, 13 dec. Sinds gis teren telt de mijngemeente Schaesberg nabuur van Heerlen 15.000 inwo ners. Het zesde kind van het gezin van metselaar Snijders werd als 15.000ste in de bevolkingsregisters ingeschreven onder de naam Frans Marius Snijders. Burgemeester E. Prick huldigde de ge lukkige vader en overhandigde hem het gebruikelijke spaarbankboekje voor de nieuwe burger. De vreugde in het ge zin Snijders over de geboorte van de zesde telg, wordt enigermate getemperd door het feit, dat vader en moeder Snij ders met hun zes kinderen miserabel gehuisvest zijn. De ouders hopen van harte, dat de geboorte van de 15.000ste aanleiding zal worden tot een spoedige oplossing voor hun woningprobleem. AMSTERDAM, 13 dec. Dit is de tijd van het jaar dat er gezellig en uitvoerig wordt getafeld. In de nieuwe expositie-ruimte van de Industriële vormgeving aan het Damrak staat een aantal tafels gedekt in kerst-sfeer. Deze expositie trok gisteren op de openingsdag al continu be zoekers. De glazen toegangsdeuren noden tot binnengaan, het kost niets en men steekt er wat van op. Nu is Industriële Vormgeving welhaast een religie, maar waar zouden we zonder die idealisten die hun tanden op elkaar weten te zetten, zijn, in de dreigende oceaan van industriële produktie die aan de vloedlijn onophoudelijk zjjn kitsch afzet? Aan de vijftien „verantwoorde" tafels uit Nederland en tndere landen is heel wat te kijken. De tafel zelf, rond )f langwerpig, de aangeschoven stoelen, het kleed of de «lace-mats. het servies, bestek, glaswerk en de versiering. Er is een Deense tafel die wij de eerste prijs zouden willen geven. De Denen zijn meesters in het maken van interieur. Op de Deense kerst-tafel zün de slanke hoge kaarsen houders, de servetringen en de grote onderborden van hetzelfde donkere hout als de stoelen. De Zweedse tafel heeft veel meer kleur, vrolük rood en blauw en naast de borden houten plankjes. Waarom eten wij toch niet van plankjes? Het is zo gemakkelük en eigenlük zo reëel. De bonte kerstlaarsjes (van stof) zün gevuld met feestelijke verpakte gaven en wachten bij de tafel om de gasten te ontvangen. Er is nog een Zweedse tafel aangericht voor imörgaas, dat Is het apéritif met hapjes. Naar Zweeds ge bruik worden de lekkernijen apart opgesteld aan een langwerpige zütafel. Als decoratie op de hoofdtafel staan hier lieve houten beschilderde vogeltjes en, heel origineel, een enorm groot kelkglas op voet, gevuld met appels. Het instructieve van de tentoonstelling is, dat men niet alleen ziet hoe er kan worden gebroken met onze tradi tionele opvatting van een feestelijke eettafel, maar dat er bij iedere tafel ook vermeld staat wóar elk der onder delen ontworpen en gemaakt is en waar het te krijgen is. Vrijwel alle buitenlandse voorwerpen worden in Nederland geïmporteerd en zijn dus verkrijgbaar. De prijzen staan er ook bij. Het verplicht allemaal tot niets, maar men gaat eens denken, wensen en rekenen. Om nog even bü Scandinavië te blüven, met zün sneeuw, lU" pijnbossen. zijn rendieren en zün romantiek inspirerend voor december, de rustieke Finse tafel slaat hier ook wel aan, met een blanke houten zitbank lnplaats van stoelen en boven de tafel een zwevende dubbele strokrans waar figuurtjes aan bengelen. Heel feestelpk is de Italiaanse tafel met een grote etage- mand vol kleurige vruchten en glinsterende kerstballen. Soepkoppen en borden zün in twee tinten groen, afstekend .rustieke Finse tafel. tegen het lichte tafelblad dat een marmerplaat lükt binnen een wittehouten lüst. Tegen het ve»zoek in hebben we „het voorwerp aangeraakt" om te voelen of het echt mar mer of plastic was. Je weet het niet meer tegenwoordig. Met vorm en kleur, wat een feest is daar mee te maken! Er is ook een buiten-tafel voor Kerstmis in een mild klimaat! met een rond wit-marmeren blad, waar vier blauwe glazen borden op staan in een kleur blauw van kerkramen. De kaarsen op de lange kandelaars zijn in een zachtere tint blauw. Dat een rond kleed mooi is op een ronde tafel, laat een verfijnd Frans tafelkleed zien, langs de rand met ingeweven ringen. Het servies heeft een wondermooie gesluierde decoratie in wazige pasteltinten van blauwige en groenige vissen. Aan alles is gedacht, zo is er ook een kindertafel en een uitklaptafel gedekt in de keuken. De hoofse stijl van de Japanse maaltijd, aan een lage tafel, met kussens op de grond voor de aanzittenden, gedekt met porceleinen kom metjes en naast de tafel een houtskool-comfoor heeft hier ook een plaats gekregen. Uit particulier bezit. Er is nog een Duitse tafel en een Engelse en natuurlijk enige Neder landse. Een Franse tafel ontbreekt. Wat werd ingezonden kon door de keurcommissie niet geaccepteerd worden. A. Bgl. HILVERSUM I, 402 m. NCRV: 18.05 Lichte gram. 18.15 Sportrubr. 18.30 Jazz muziek. 18.50 Soc. perspectief, lezing. 19.00 Nws en weerpr. 19.10 Geestelijke liederen (gr.). 19.30 Radiokrant. 19.50 Polit. lezing. 20.00 Lichte gram. 20.20 Recht zo die gaat, hoorsp. (11). 20.50 Samen uit, Samen thuis: gevar. progr. 22.00 De organistenmaker: kerorgelconc. 22.30 Nws. 22.40 Avondoverd. 22.55 Boek- bespr. 23.00 Pianorecital: mod. muz. 23.35 Geschonden beeld, beeldende expressie bij schizophrenen, lezing. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II, 298 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Event, act. 18.20 Pianospel. 18.30 Sportpraatje. 18.35 Gespr. brief. 18.40 Zang. 19.00 Open het dorp. 19.30 Carrousel, een programma dat alle kan ten opgaat. 20.00 Nws. 20.05 Kamerork. en sol.: klass. muz. 21.05 De donkere bril van Aaron Shaeffer, éénakter. 22.00 Zigeunerorkest en zangsolist. 22.30 Nws. en meded. 22.40 Act. 23.00 Sportact. 23.10 Discotaria: nwe. gram. 23.55-24.00 Nws. Koperork.: Lichte muz. 14.00 Pianoreci tal klass. muz. 14.30 Lit. progr. 14.50 Moderne kamermuz. (gr.). 16.20 Wat ons bezig boudt, forum. VARA: 16.00 Grepen uit de muziekgesch., muz. lezing. 16.30 V. d. zieken. 17.00 V. d. jeugd. 17.50 Actualiteiten. ENGELAND, BBC Home Service, 330 m.18.00 V. d. jeugd. 18.55 Weerber. 19.00 Nws. 19.15 In the South East: reg. progr. 20.00 Impressies en gram. 20.30 Lichte ork. muz. 21.30 Discussie. 22.00 Hollandse cabaretliedjes. 22.30 Wetensch. quiz. 23.00 Nws. en ber. 23.30 Zang- en pianorecital. 23.45 Parlementsoverz. 23.59 Weerber. 24.00 Nws. 0.02 Voordr. 0.15-0.45 Kamermuziek. ENGELAND, BBC Light Progr. 1500 en 247 m.: 18.00 Country en Western muz. 18,31 Gevar. progr. 19.33 Sportoverz. en uitsl. races. 19.45 Hoorspel. 20.00 Nws. en journ. 20.31 Gevar progr. 19.33 Sport- overzicht en uitsl. races. 19.45 Hoorsp. 20.00 Nws en joum. 20.31 Gevar. progr. 21.00 Wedstr. tussen scholen. 21.31 Samen zang. 22.00 Brievenbeantw. 22.31 Gevar. muz. 23.30 Nws. sportber. en act. 23.41 Jazzmuz. 0.31 Gevar. muz. 0.55-1.00 Nws. NDR-WDR, 309 m.19.00 Nws. 19.30 Dansmuz. 21.45 Nws. 22.15 Hoorsp. 23.15 Kamermuz. 24.00 Nws. 0.20 Jazzmuz. 1.00 Weerber. en gevar. muz. FRANKRIJK III, 280 en 235 m.18.00 Lichte muz. 19.00 Nws. 20.00 Festival Markevitch. 23.10 Gram. 23.53-24.00 Nws. BRUSSEL, 324 m.18.18 Paardesport- berichten. 18.20 V. d. sold. 18.50 Radio- kron. 19.00 Nws. 19.30 Lezing. 19.40 Lichte muziek. 19.50 Politieke lezing. 20.00 Chansons. 20.30 Symfonische muziek. 21.30 Gevarieerde muziek. 22.00 Nieuws. 22.15 Vioolrecital. 22.45 Lichte muz. 22.55- 23.00 Nieuws. BRUSSEL 484 m.17.30 Kamermuz 19.30 Nws. 20.00 Gevar. muz. 22 00 We- reldnws. 22.55 Nws. ENGELAND, BBC Home Service, 330 m.12.00 Schoolradio. 12.15 Zangrecital met pianobegeleiding. 12.30 Discussie. 13.00 Lezing en voordracht. 13.15 Vragen- beantwoording. 13.45 Meded. 13.55 Weer bericht. 14.00 Nws. 14.10 Hoogtepunten uit de programma's van de afgelopen week. 15.00 Balletmuz. 16.00 Gevar. muz. 16.30 Klankb. 17.00 Lichte ork. muz. ENGELAND, BBC Light Progr. 1500 en 247 m.: 12.00 Voordr. 12.15 The Dales, dagb. 12.31 Gevar. muz. 13.00 Gevar. muz. 13.31 Gevar. progr. 14.31 Lezing. 14.45 V. d. kinderen. 15.00 V. d. vrouw. 16.00 Ierse ritmische muz. 16.31 Muz. bij het werk. 17.15 The Dales, dagboek. 17.31 Uitsl. races. 17.32 Gram. v. d. jeugd. NDR-WDR. 309 m.12.00 Pianomuz. 13.00 Nws. 13.15 Operettemuz. 16.00 Ka mermuz. 17.00 Nws. 17.45 Gevar. muz. FRANKRIJK III, 280 en 235 m.12.00 Nws. 12.10 Ork. conc. 14.00 Gram. 14.10 Kamermuz. BRUSSEL, 324 m.: 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. 12.30 Weerber. 12.35 Boek- bespr. 12.45 Ital. muz. 12.50 Beursber. 18.00 Nws. 13.15 Amus. progr. 14.00 Schoolradio. 15.45 Lichte muz. 16.00 Beursber. 16.06 Elisabethaanse muz. 16.45 Vlaamse liederen. 17.00 Nws. 17.15 Lichte muz. BRUSSEL, 484 m.: 12.30 Gevar. progr. en act. 14.03 Muz. van Belg. componisten. 15.03 Popul. muz. van vroeger. 17.00 Nws. HILVERSUM I, 402 m. NCRV: 7.00 Nws en SOS-ber. 7.10 Dagopening. 7.25 Klass kamermjuz. 7.45 Radiokrant. 8.00 „Ai5-U?hte gram. 8.45 Koorzang (gr.) 9.00 V. d. zieken. 9.35 Waterst. 9.40 V- vrouw. 10.10 Gram. 10.15 Morgen dienst. 10.45 Rotterdams Philh. koperens. muz. van eigen bodem. 11.15 Progr. voor oudere luisteraars. 12.00 Lichte gram. 12.30 Med. t.b.v. land- en tuinb. 12.33 Pianorecital: lichte muz. 12.53 Gram. of act. 13.00 Nws. 13.15 Per plaat door Fries land. 13.45 Instr. kwart.: Jazzmuz. 14.05 Schoolradio. 14.25 Mod. gram. 15.40 Ka mermuz. 15.55 Carillonbesp. 16.15 Dui zendschoon-De Hulst, lezing. 16.30 Piano spel: Zuidafrikaanse liedjes (gr.). 16.45 Lichte ork. muz. (gr.). 17.00 Declamatie. 17.20 Licht Instr. kwartet .17.40 Beursber 17.45 Licht instr. trio (gr.). HILVERSUM II, 298 m. VARA 7 00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Soc. strijd lied. 7.23 Lichte ochtendklanken (gr.). (Om 7.35 Van de voorpagina). 8.00 Nws. en soc. strijdlied. 8.18 Lichte gram 9 00 Ochtendgymn. v. d. vrouw. 9.10 Mod gram. VPRO: 10.00 Schoolradio. VARA: 10.20 V. d. vrouw. 1L00 V. d. kleuters. 11.15 Planorecital: mod. muz. 11.40 Orgel spel. AVRO: 12.00 Licht instr. trio 12 20 Regeringsuitz.Uitz. v. d. landbouw. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.33 Sport en recreatie. 13.00 Nws. 13.15 Meded.. event, act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 NTS: 19.30 Wie de jeugd heeft... mu- ziekprogr. 20.00 Joum. NCRV: 20.20 Me mo. 20.30 Fllmkader. 20.55 Zang- en mimegroep. NTS: 21.20 Een dorp wordt advocaat, blijspel. NCRV: 22.40-22.50 Dagsluiting. DUITSE TELEV7SIEPROGR. (Regionaal progr. NDR: 18.20 Progr. overzicht. 18.25 Die Nordschau. WDR- 18.40 Hier und Heute, journ. 19.15 School blijven voor volwassenen. NDR- 19 25 Spreek de waarheid.) 20.00 Journ 'en weeroverzlcht. 20.20 Der Eisman komt toneelstuk (dl. 2). 22.00 Het volk met de lichte voeten, film. 22.45 Laatste nws. DUITSE TELEVISIEPROGR. 2e PROGR Reg. progr.: 19.30-20.00 WDR- Prisma van het Westen. 20.00 Journ. en wïï ?aeIfn ,,Zwei Untertaner. aus Andor- aülof j eton- GesPeelde anek dotes uit de voorbereiding tot het Nestroy- 22'2" Nur ein Löffel, klein spel. *2.10 Met andere ogen, lezing. FRANS-BELGISCHE TELEVISIEPROGR IS-SO Berichten. 18.33 V. d. kinderen. 19.00 Automobilistenkron. 19.30 De Socia le Gedachte. 20.00 Journ. 20.30 Wedstr.- spel. 21.30 Nieuwe films. 22.00 Lectuur voor allen. 22.50 Journaal. VLAAMS-BELG. TELEVISIEPROGR. 19.00 V. d Jongeren. 19.30 V. d. vrouw. 20.00 Nws. 20.25 Het manneke. 20.30 Poli tiek debat over act. probl. 21.00 Film tribune. 22.40 Nws. DUITSE TELEVISIEPROGR. 17.00-18.00 V. d. jeugd. VLAAMS-BELG. TELEVISIEPROGR. 14.05-14.40 Schooltelevisie.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1962 | | pagina 13