Is het getal 40 ook voor U belangrijk? i - Telefoon 12576 Koninginneweg 6 - Telefoon 14024 - 14752 Wagenweg 78 1962 1922 C. Krouwels k 1922 A Veertig jaar geleden gebruikte men een verre kijker om iets op afstand gade te slaan. Tegenwoordig zorgt Philips Televisie daarvoor We kunnen zelfs over de grenzen heenkijken en getuige zijn van belangrijke gebeurtenissen in binnen- en buitenland I Bij ons kunt U met eigen oren beluisteren, dat Philips Radio van elke noot een vreugd maakt. Vraag demonstratie van een toestel uit onze grote collectie De naam Philips en 40 jaar radio ervaring van Krouwels zijn Uw garantie voor een onverdeeld radiogenoegen I In die veertig jaar hebben de wetenschapsmensen ook aan de huismoeders gedacht. Dat bewijst de collectie Philips elektrische huishoudelijke appa raten van handmixers tot stofzuigers. Iedere huis vrouw zal er dagelijks veel gemak van hebben. Ook op het gebied van huiskamerverlichting is er heel wat veranderd. Met lichtspreiding wordt ieder hoekje van de kamer een gezellig hoekje. Wij hebben talrijke Philips verlichtingsornamenten in voorraad. Steek uw licht eens bij ons op I Maandag 7 januari a.s. vieren wij het 40-jarig bestaan van onze zaak. Onze klanten die ons in de afgelopen veertig jaren hun vertrouwen schonken, hebben mogelijk gemaakt, dat onze zaak kon uitgroeien tot wat zij nu is. Wij zijn hun daarvoor zeer erkentelijk. In die veertig jaar heeft de techniek grote sprongen gemaakt. Wij zijn meegegaan, zodat u nu terecht kunt voor alle artikelen op elektro technisch gebied, verlichting, radio, televisie en elektrische huis houdelijke apparaten, platenspelers en -wisselaars, bandrecorders, medische apparaten, enz. enz. Bent u nog nooit in onze zaak geweest? Kom dan één dezer dagen eens een kijkje nemen. Wij verstrekken u alle inlichtingen en verzor gen gaarne een kosteloze demonstratie. De eerste kennismaking zal u zeker bevallen. Het kan U geluk brengen! in de feestvreugde rond ons jubileum, willen wij ook onze klanten en al degenen die per 5 januari geabonneerd zijn op dit blad, laten delen Hieronder kunt u lezen op welke wijze. 1. Wie wordt 7 januari a.s. 40 jaar oud? Hij of zij ontvangt een Philips „Philishave" of snelstrijker naar keuze 2. Wie is tussen 7 en 15 januari a.s. 40 jaar getrouwd? Dat echtpaar ontvangt een Philips elektrische koffiemolen of een fraai verlichtingsornament, naar keuze, ter waarde van 40. 1 Wie heeft 40 punten op zijn Kerstrapport 1962? Wie voor de vakken Frans, Duits, Engels, Nederlands en Natuur- of Scheikunde bij elkaar precies 40 punten heeft, maakt kans op een „Philishave" of Philips snelstrijker. Inzendingen, opgaven en aanmelding vanaf 7 januari en vóór 20 januari aan of in onze zaak. Wij wensen u véél geluk. Wie bezit een Philips Radio met een serienummer dat eindigt op 4040? De bezit(s)ter van een dergelijk toestel geven wij een moderne, kleine Philips radio voor keuken of slaapkamer cadeau Uw tientje is 40 gulden waard als het één van de vier exemplaren is, die wij de afgelopen week in Haarlem en omgeving in omloop brachten. De nummers zijn: 3 S M 070008 2 Q Z 046661 6 R Z 099237 6 H W 038197 Bij omruiling van één dezer biljetten in onze zaak, verstrekken wij u een waardebon van 30 gulden, zodat uw tientje 40 gulden waard wordt I 4. 5. jaar Krouwels groeide met de techniek

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 16