Oe Thantmaakt nieuws bekend Drs. C. D. Barkman zaak gelastigde in Djakarta, Sjarif naar Den Haag FEIJENOORD VOEGT DAAD BIJ HET WOORD Relaas van een ontsnapping via tunnel uit Oost-Berlijn en Bejaarde vrouw viel werd bewusteloos naar de vrijheid gedragen Bidault stelt beslissing nogmaals uit In zeven jaar 946 bakkerijen opgeheven Dean Acheson keert zich in felle rede tegen PARIJS Verf met voldoening Vrouw verdwenen met 40.000 gld. schuld Bidault WEL op Australische t.v. Halve ton op Landbouwschap waakzaam voor explosieven Naar hernieuwde vriendschap Het weer- In Wolfheze: Luns tot Soebandrio i 1 V eiligheidsmaatregel" Geheimzinnigheid bij vertrek De Gaulle naar Nederland Prins Bernhardt terug Zuidelijke wind Het weer in Europa J?°NDERDAC 14 MAART 1963 86ste JAARGANG No. 31383 NEW YORK/DEN HAAG, 14 ^aart. (Rtr., UPI, ANP) f-'ederland en Indonesië zullen lr>nenkort, tweeëneenhalf jaar °adat Djakarta de normale betrek- lngen verbrak, weer door diplo matieke missies in eikaars hoofd daden vertegenwoordigd zijn. r~Gze missies zullen de rang heb- 0eh van ambassades maar voor lig worden geleid door zaak gelastigden met de rang van gezant. Drs. C. D. Barkman, Jhans nog Nederlands zaakgelas tigde in communistisch China, Saat Peking verlaten om die func- tle in Djakarta te gaan uitoefe- ^eh; de Indonesiër Mohammed Sjarif wordt opnieuw zaakge lastigde van zijn land in Den tïaag: Ijij vervulde deze functie reeds voor het verbreken der be dekkingen. t dt nieuws, afkomstig van de secre- ^fis-stpneraai der Verenigde Naties, Jl® Thant, werd gisteravond tegen elf in Nederland bekend. WMm £en produkt van de Sikkens Groep, jjlürde, gemeubileerde woning te Wolf 's® vestigde. canbeRRA) 14 maart Een oom- ®rcieel televisiestation in Sydney Rr woensdagavond tweemaal het Kp dervip,w met Georges Bidault uit- -ouden. De regering had eerder een "ding van het interview door de "visie maatschappij die regerings- heeft, verboden omdat zii het V aa8gesprek beledigend voor een be- "od land achtte. LOT NR. 2309 De spanning is gebroken. Feijenoord heeft gisteravond opnieuw bewezen een grote Cupfighter te zijn door de Franse kampioen Reims met 11 te „verslaan". Dit gelijke spel had de waarde van een overwinning, doordat Feijenoord in de eerste ontmoeting met Reims, ruim een maand geleden, met 10 wist te zegevieren. Zo stootte de Rotterdamse sterrenploeg prachtig door naar de halve finales van het toernooi om de Europese beker en voegde zij zich bij de Grote Vier van Europa. Hoe de wedstrijd, die heel Nederland via de televisie in zijn ban hield en het stadion deed trillen op zijn grondvesten, verliep en wat Feijenoord nog te wachten staat in de slotfase van deze competitie met rivalen als Benfica, Milaan en Dundee, kunt u lezen in de sportrubriek. De foto toont twee ,fhélden" van Feijenoord, Kruiver en Kreijermmt, die na afloop van het duel de hossende massa natuurlijk niet konden en wilden ontlopen. Prijs voor Guardini BERLIJN, 14 maart (UPI) Een van de dertien vluchtelingen die zondag door een ruim vijftig meter lange tunnel van Oost-Ber lijn naar het westen zijn ontsnapt, de timmerman Niels Martin, heeft gisteren in het Westduitse vluch telingenkamp „Marienfelde" hier over verteld tegenover vertegen woordigers van de pers. Op 13 augustus 1961 toen de Berlijnse muur werd opgericht, was de Westberlijnse timmerman met zijn gezin op vakantie in Oost-Duitsland. Tezamen met enige anderen die naar het Wes ten wensten te ontvluchten be raamde Niels een vluchtplan. Vanonder een klein huis in de Russische sector moest een tunnel gegraven worden onder een straat door waarop gepatrouilleerd werd door grenswachten, onder drie prikkeldraadversperringen door en tenslotte zou de uitgang van de tunnel moeten liggen in de ach tertuin van een Westberlijnse winkel. Bewusteloos Twee Vopo's MORRIS '(jqforeijou flui/f Suède en nappa vesten - T REAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM ®efoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 6iit°»nnemen,en 20800 Postgiro 143480 Bi Ir r ®everwijk Zeestraat 50- telet 4790 antoor en Red llmuioen: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 r®ctie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kallen. "Netredactie. Drs. H. v. RUN en W. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- hoogte. Omroepers 16 cents Der m.m.-hoogte. De administratie Oehoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redener te weiqeren ABONNEMENT SPRUS 61 cents per week, 2.65 per maano, 1 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging 's avond* tussen 5.30 en 7 uur, tel. 20800. Herstel betrekkingen met INDONESIË Op Thant heeft de Nederlandse en (J'kinesische permanente vertegen woordigers bi) de volkerenorganisatie, nlr- C. W. A. Schürmann en L. N. ra'ar, schriftelijk meegedeeld wie de j-SJde regeringen als hun respectieve- jiike zaakgelastigden hebben aange wezen. De brieven z\jn in hun vervolg Jfagenoeg gelijkluidend: „Mag ik bij heze gelegenheid aan uwe excellentie ®h de Nederlandse (Indonesische) re gering mijn voldoening uiten over de flervntfirto- van /Hrvirtmfltrpkp betrek- uc Republiek r *He Republiek Indonesië en het Konink lijk der Nederlanden), hetgeen een Sassend en gelukkig resultaat is van 6 overeenkomst en het daarmee ver- Advertentie) (Van onze correspondent) ARNHEM, 14 maart Een groot aan- winkeliers en particulieren in Oos- *®rbeek, Wolfheze en Renkum is de uPe geworden van een 61-jarige vrouw, die zich een jaar geleden in een ge- °mdat zij veel vertrouwen inboezem- lukte het haar geld en goederen los .p hijgen tot een totaalbedrag van tus- T,n de dertig- en veertigduizend gulden. lpS een transactie niet vlot genoeg luk- g bood zij een schuldbekentenis aan. ®°himige schuldeisers betaalde ze terug vj®t de bedoeling daar later weer te jhinen aankloppen. De vrouw, die met Duits accent spreekt, is plotseling (kjuwenen, maar de politie neemt aan at zij wel weer boven water zal komen. HAAG, 14 maart. In de 558ste }°terV- vierde klasse, is de prijs 5° 000 gulden gevallen op het lot ""inier 2 3 09. DRS. C. D. BARKMAN band houdende akkoord over westelijk Nieuw-Guinea (West-Irian), die 15 augustus 1962 op het VN-hoofdkwartier werden getekend?" Er is nog niet bekend gemaakt wanneer de uitwisse ling van missies zal plaatshebben. Een Indonesische woordvoerder zei, dat dat „zo spoedig mogelijk" zal gebeu ren, misschien nog eind deze maand. Carl Dietrich Barkman is 43 jaar. Hij werd 14 september 1919 te Amster dam geboren, doorliep het gymnasium te Alkmaar en ging daarna studeren aan de faculteit der letteren en wijs begeerte der Leidse universiteit. Voor zijn kandidaatsexamen Chinees-Japan- se letteren had hij Chinees als hoofd vak, de politieke geschiedenis van het Verre Oosten als specialiteit en de Japanse taal en letteren als bijvak. Hij deed doctoraal examen met Chinees opnieuw als hoofdvak en de Russische taal en de Japanse cultuurgeschiedenis als bijvakken. Op 24 januari 1946 trad hij toe tot de buitenlandse dienst. Zijn standplaatsen waren achtereenvolgens Nanking, Peking, Aken, Moskou, Hong kong, Den Haag (ministerie). Parijs (ambassaderaad bij de gecombineerde Nederlandse permanente vertegen woordiging bij de Noordatlantische Raad en de Organisatie voor Europese Economische Samenwerking) en, sinds 1961, opnieuw Peking. Mohammed Sjarif is het hoofd van de Europese afdeling van het Indo nesische ministerie van Buitenlandse Zaken en was voordien hoofd van de afdeling Verenigde Naties van dat ministerie. Van 1959 tot 1961 heeft hij de vergaderingen van de Assem blee der Verenigde Naties bijgewoond en trad hij op als raadsman van de Indonesische delegatie. De Indonesische minister van Buiten landse zaken, Soebandrio, kondigde 20 februari aan, dat zijn regering had besloten de diplomatieke betrekkingen op ambassadeursniveau te hervatten en dat zou worden begonnen met een uitwisseling van zaakgelastigden. De Nederlandse en Indonesische VN-am- bassadeurs begonnen 27 februari in New York besprekingen over plannen betreffende de hervatting der diploma tieke betrekkingen, overeenkomstig de bepalingen van het akkoord dat beide landen 15 augustus van het vorig jaar sloten over westelijk Nieuw-Guinea. De Nederlandse en Indonesische regerin gen lieten het aan Oe Thant over de succesvolle beëindiging der onderhan delingen bekend te maken. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Den Haag heeft vanochtend gezegd nog niet te we ten wanneer de Indonesische zaakgelas tigde, de heer Mohammed Sjarif, naar Nederland komt. Ook was het hem niet bekend welk gebouw of welke gebouwen de Indonesische ambassade zal betrek ken. De nieuwe Nederlandse zaakgelastig de voor Djakarta, drs. C. D. Barkman, is naar Den Haag teruggeroepen van perso- Land- (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 14 maart Het neel van de postkamer van het bouwschap heeft opdracht gekregen omzichtig te zjjn met postpakketjes die worden ontvangen. Dit om het ri sico bij mogelijke ontvangst van explo sieven te verkleinen. Het Landbouw schap heeft, sinds de moeilijkheden met de Vrije Boeren in Hollandsche Veld. vele dreigementen ontvangen. Zo belde er begin deze week iemand op met een noordelijk accent, die de ver schrikte telefoniste toevoegde: „Het moet nu maar afgelopen zijn met dat Landbouwschap, anders gaan we met plastic-bommen gooien". Nog voordat de man kon worden doorverbonden met de voorlichtingsdienst, die de boze te lefoontjes van de laatste tijd heeft moeten afhandelen, had hij het gesprek afgebroken. Men hecht weinig waar de aan deze bedreiging, maar niette min acht men enige omzichtigheid met de postpakketjes gewenst. iiiiiimiiMiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiniitiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiii» DEN HAAG, 14 maart (ANP) De Nederlandse minister van buitenlandse zaken, mr. J. M. A. H. Luns, heeft zijn Indonesische collega, dr. Soebandrio, het volgende telegram gezonden: „Nu het ogenblik is aangebroken dat diplomatieke betrekkingen tussen onze beide landen worden hervat, wil ik gaarne tegenover u uiting geven aan de hoop dat de nieuwe banden tussen Ne derland en Indonesië zullen leiden tot vruchtbare samenwerking en tot een hernieuwde vriendschap tussen beide volkeren." iiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiimiiiiiiiiiimiimiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiii zijn post te Peking, aldus de woordvoer der. Hij kon nog niet zeggen wanneer de heer Barkman naar Djakarta zal reizen om zijn nieuwe functie op zich te nemen. Vorig jaar augustus, bij de voorbe reiding van het akkoord over Westelijk- Nieuw-Guinea kwam het herstel van de diplomatieke betrekkingen met Indone sië op de agenda voor. Indonesië stelde herstel in het vooruitzicht, maar de concrete regeling liet lang op zich wachten. De Nederlandse regering heeft, na het sluiten van het akkoord, geen aandrang willen uitoefenen op een snellere beslissing. Zij vond dit formeel onjuist, omdat Djakarta de betrekkin gen destijds eenzijdig had verbroken. Tenslotte is dan via de Verenigde Na ties het normale diplomatieke verkeer hersteld. I: - VERONA, 14 maart Het gemeente bestuur van Verona heeft de St. Zeno prijs toegekend aan de bekende katho lieke theoloog Romano Guardini en de Italiaanse uitgever Amoldo Mandadori. Zes van de dertien vluchtelingen uit Oost-Berlijn, die zondag door een tunnel het vrije westen wisten te bereiken. (Telefoto) PARIJS, 14 maart Volgens de hui dige plannen zal president De Gaulle zaterdag bij koningin Juliana lunchen, aldus meldt de correspondent van het Britse persbureau Reuter uit Parijs. De correspondent voegt eraan toe dat men geheimzinnig is over het vertrek van de president. Als redenen noemt hij dat het hier om een geheel particulier bezoek gaat. De politie is bovendien van mening dat er nog steeds alle reden is voor zeer gron dige veiligheidsmaatregelen om de pre sident te beschermen tegen een moord aanslag. De president heeft de koningin 32 jaar geleden voor het eerst ontmoet, aan een lunch ten tijde van de opening van de koloniale tentoonstelling van 1931 in Pa rijs. De toen 41-jarlge De Gaulle zat aan die lunch naast prinses Juliana die koningin Wilhelmina vergezelde voor de opening van de tentoonstelling. Volgens de correspondent van Reuter verstaat president De Gaulle Vlaams. Vijf maanden geleden werd het gi gantische werk begonnen. Een ken nis van Niels, de los arbeider Hans V., die door slechte gezondheid wer keloos was, en een 20-jarige student in de medicijnen begonnen de tunnel uit te graven. Toen het werk eindelijk gereed was waagde men in de nacht van zaterdag op zondag de ontsnapping. Behalve Niels en de 42-jarige Hans V„ ont snapten de student, Niels' 70-jarige moeder die een val maakte en be wusteloos door de tunnel werd ge voerd, zijn vrouw en hun elfjarig zoon tje. De vader van de student, diens vrouw en een veertienjarige zoon heb ben ook aan de ontvluchting deelgeno men. Een achtendertigjarige blinde vrouw werd door de nauwe tunnel ge leid aan de hand van haar twee jaar jongere zuster. Ook twee andere, niet nader genoemde Oostberljjners, zijn veilig in het westen aangekomen. Om twee uur in de zondagmorgen ar riveerde de groep in de achtertuin van de Westberli.inse winkel na twee uren in de tunnel die „als een eeuwigheid in een doodskist" waren, te hebben doorgebracht. Niels is weer door zijn oude baas aangenomen hoewel hij negentien maanden te laat op zijn werk ver scheen. Het huis van waaruit de tunnel werd gegraven, vlak bij het Berlijnse dis trict Reinickendorf in de Franse sec tor, had geen kelder. „We hebben ge luk gehad", aldus Niels, „want alle huizen met kolders langs de Oostgrens worden door de Vopo's (volkspolitie) op zoek naar tunnels gecontroleerd." De ingang werd gemaakt bij de voordeurdrempei van het huis. In de tuin van het huis werd zand uit de tunnel, cement en hout voor de versteviging er van, openlijk opgesla gen. Buren en de politie werd meege deeld dat als vrijetijdsbesteding een uit bouw aan het huis werd gemaakt. Het zelfde werd verteld aan de elfjaar oude jongen zodat hij het bestaan van de tunnel niet op school zou verraden. Snoeren van kerstboomverlichting werden in de tunnel aangebracht en Niels waarschuwde met een zaklan taarn de gravers als patrouillerende Vopo's te dicht in de nabijheid kwamen. Twee vrachtwagens zand moesten wor den weggehaald voordat de tunnel ge reed was. Toen de hoeveelheid in de tuin zo groot werd dat de aandacht er wel door moest worden getrokken werd het in de toiletten, kasten en andere opbergplaatsen van het huis verborgen. De kamers werden veranderd in zand- bunkers. De zaterdagavond werd in huis door gebracht rondom een tafel, afgeladen met bloemen en drank. Als de Vopo's naar de reden van de bijeenkomst zou den hebben geïnformeerd, zouden ze als antwoord gekregen hebben dat de communistische „internationale vrou wendag" gevierd werd. Maar de politie koesterde geen ver denking. Klokslag middernacht daalde Niels in de tunnel af en de anderen volgden een voor een. Hans V. door brak het laatste gedeelte van de tun nel en fluisterde: „Ik zie de lucht, bo men. Ik ruik frisse lucht." Hjj zag ook twee Vopo's achter het prikkeldraad. Het leek alsof ze recht in de tunnelopening staarden. Maar binnen een paar seconden waren ze verdwenen. Onder de bescherming van met ka rabijnen gewapende Westberlijnse po litie kropen ze na oen verblijf van twee uur in de tunnel, op handen en voeten de vrijheid in. De vluchtelingen verklaarden dat slechts dertien mensen door deze tun nel zijn ontsnapt. Ze ontkenden dat hij verscheidene dagen in gebruik is ge weest en dat ongeveer zeventig vluch telingen erdoor zijn ontvlucht, zoals gemeend werd. STEINBACH, 14 maart (UPI) - De Franse oud-premier Georges Bidault heeft de beslissing of hij asiel in West- Duitsland zal a "ivragen of naar een ander land zal gaan om zijn campag ne tegen president De Gaulle voort te zetten, uitgesteld tot donderdag of vrij dag, zo hebben zijn medewerkers gis teren meegedeeld. Bidault liet dit bekendmaken, nadat hij de gehele namiddag gesproken had met de chef van de Beierse veiligheids politie, Karl Kramtol, die hem gezegd zou hebben zich niet te haasten met het nemen van een beslissing. Volgens Bidaults medewerkers probeert hij nog steeds asiel te verkrijgen zonder de voorwaarde, dat hij zich van poli tieke activiteiten moet onthouden. Bidault zelf was bereid even voor persfotografen te poseren. Toen een journalist hem daarbij vroeg of hij po litiek asiel in West-Duitsland zal aan vaarden, als hij zich daarbij buiten de politiek moet houden, haalde hij de schouders op. In het Duits zei hij, dat de Beierse bevolking tot dusver zeer vriendelijk voor hem geweest is, inclu sief de politie. DEN HAAG, 14 maart Het „lan delijke saneringsfonds broodbakkerij- e*t" wordt per 1 mei opgeheven, het aparte Friese saneringsfonds blijft nog tot 1 december bestaan. Het bestuur van het Bedrijfschap voor het Bakkers bedrijf heeft hiertoe dinsdag besloten. Het landelijke fonds is in 1955 opge richt om de reeds voor de tweede we reldoorlog begonnen sanering verder te stimuleren door het verstrekken van uitkeringen bij opheffing en samenvoe ging van bakkersbedrijven. Het landelijke fonds heeft de op heffing van 946 bakkerijen bewerk stelligd en 34 bedrijven tot het vor men van combinaties gebracht. In totaal heeft het fonds 1.117.000 gulden uitgekeerd aan bakkers die hun be drijf ophieven, aan particuliere bak kers die combinaties vormden en aan coöperaties, die tot samenvoeging overgingen. Friesland, waar het aantal bakkers bedrijven relatief groot in aantal en gemiddeld zeer gering van omvang was, kreeg ter bespoediging van de sanering nog een afzonderlijk fonds. Er werden daar uitkeringen gedaan uit beide fondsen. WASHINGTON, 13 maart (Rtr-AFP) Het Amerikaanse Huis van afgevaar digden heeft gisteren met 377 tegen 21 stemmen bij vijf onthoudingen een reso lutie goedgekeurd, waarin president Kennedy wordt gemachtigd Sir Winston Churchill tot ereburger van de VS uit te roepen. Sommige tegenstemmers verzetten zich tegen de resolutie met het oog op het „heilige karakter van het Ameri kaanse staatsburgerschap". Het besluit van het Huis is het eerste van deze aard in de Amerikaanse ge schiedenis. Thans zal de Senaat er zich over moeten uitspreken. Men verwacht dat deze spoedig de resolutie zal goed keuren. President Kennedy heeft reeds ver klaard, dat hij Sir Winston Churchill, die gisteren in het Huis van Afgevaar digden een van de grootste leiders in de geschiedenis werd genoemd, gaarne tot ereburger zal uitroepen. BERKELEY, 14 maart (Rtr., AFP) De voormalige Amerikaanse mini», ter van buitenlandse zaken Dean Ache son heeft in een rede aan de universi teit van Oalifomië als zijn oordeel te kennen gegeven dat een Europa van de Atlantische Oceaan tot de Oeral, zoals president De Gaulle voor ogen staat, onvermijdelijk onder Russische overheersing za) komen. De wereld die De Gaulle zich als de beste voorstelt, zal volgens hem voor de Verenigde Staten de slechtste zijn. De V.S. zouden „volkomen fout" han delen als zij tot een compromis met de Franse president zouden trachten te komen, zo zei hij in zijn toespraak, waarin hij volgens waarnemers Ds Gaulles Europese politiek rechtstreek ser afwees dan enige vooraanstaand» Amerikaan tot dusver deed. Zoals be kend lokte Acheson in een vorige red» een storm van protest uit met zijn op merking dat de rol van Groot-Brittan- nië als wereldmogendheid wel zo onge veer was uitgespeeld. PARIJS. In officiële kringen in Parijs geeft men als enig commentaar op de anti-Franse rede van Dean Ache son, dat de oud-minister een particu lier is. Politieke waarnemers in d» Franse hoofdstad voegden hieraan toe, dat Dean Acheson een onjuist beeld geeft van de Franse politiek. Frank rijk, zo zeggen zij, wenst helemaal niet het vertrek van de Amerikaanse troe pen uit Europa (ook dat werd door Dean Acheson in zijn rede beweerd). Maar als de Amerikanen ooit de zwa re defensielast in Europa moe zouden worden, wat Frankrijk niet hoopt, moet West-Europa over een eigen doeltref fende defensie beschikken. Vandaar dat Frankrijk streeft naar een eigen kern- strijdmacht. Meer nog dan de inhoud van Dean Achesons rede heeft het tijdstip ervan in Parijs de aandacht getrokken. Zij valt samen met het bezoek aan Euro pa van Kennedy's afgevaardigde Li vingston Merchant, die in de NAVO- hoofdsteden thans pleit voor Amerika'» conceptie voor een nucleaire NAVO- kemmacht, en kort voor het bezoek van Adlai Stevenson, de permanent» VS-vertegenwoordiger bij de VN. De anti-Britse rede, die Dean Ache son destijds in West Point hield, viel kort voor de Amerikaans-Britse confe rentie in Nassau. DEN HAAG, 14 maart Gistermid dag is prins Bemhard met een rege- rings-fiiendship teruggekeerd op de vliegbasis Soesterberg. Zoals bekend vertrok de prins 19 februari voor een reis vsn enkele weken naar de repu bliek Tsjaad en de Centraal Afrikaan se Republiek. tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiunmiiiiininiiiiifu (Advertentie) BARTELJORISS1R HAARLEM TEL. 13439 LE1DSES1RAAT (BIJ KONINGSPIEIN) AMSTERDAM TEL 22369o Verwachting tot vrijdagavond (Opgemaakt tot 11.15 uur) Veel bewolking met voornamelijk in het noordoosten van het land aan vankelijk regen, elders enkele ver spreide opklaringen. Matige wind tussen zuidoost en zuidwest. Dezelf de temperaturen als vandaag of iets hogere. Vrijdag: Zon: 6.5718.43. Maan: 9.14 (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT, 14 maart. - In Skandinavië doet zich een nieuwe koudegolf voor met 12-20 graden vorst. Zelfs in Denemarken werd vanmorgen al 11 graden vorst ge meten, in N.W. Duitsland lichte vorst Een regenfront is snel via Frankrijk naar ons land getrokken en veroorzaakte van morgen overal neerslag. Wij bevinden ons nog in vrij zachte lucht, maar door dat het hoge-drukcentrum bij Oslo ieti dichterbij komt, kan koude lucht de ko mende 36 uur tot dicht bij ons land doordringen. max. mm ueeral Station Wee* temp gisteren temp afgeL ^4 uur Den Heidei regen 5 2 6 Ypenburg regen 9 4 11 8 0.S Vlissingen regen 6 3 Lelde regen 6 1 De Bilt regen 7 3 8 Twente regen 5 3 1 LindJrr»' .ei motregen 8 3 7 /.ci- Li rn Iju regen 7 6 6 Helsinki onbew. —8 —19 0 .vtoOKiioljn onbew. 15 0 Oslo onbew. —2 —17 0 LtopeniiaRi onbew. —1 —10 0 Londen zw. bew. 11 7 5 Amsterdarr regen 8 4 10 Brussel regen 9 6 3 Luxembu mist 4 1 1 Parijs geh. bew. 11 6 1 Nice licht bew. 17 0 8 Berlijn sneeuw 3 —3 4 Frankfort regen 7 —1 1 Mtinchen geh. bew. 5 0 0.2 Zürich zw. bew. 6 1 3 Genève half bew. 8 —1 5 Locarno onbew. 15 —2 0 Wenen zw. bew. 8 2 1 Innsbruck mist 7 —1 3 Rome onbew. 17 3 0 Madrid half bew. 1 0 0 Mallorca half bew. 9 0

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 1