Prestigeslag in sfeer van IS Europa Cup Mill k A rie-D weer hecht Het van wGccn onrecht woorden, maar daden" niet uit de wereld geholpen NAC-PSV drijft steeds de spot met voetballogica „Zwerver" Kees Rijvers zet kroon op „gekke" wedstrijd VERVAARLIJK GEKRAAK IN VOLGEPROPT BE MEER I 2^- T? 2 \m '«fig APPEL MOET TEVREDEN ZIJN I' Vlaardings Fortuna is gewillig slachtoffer Ij de foto Dundee laat het jMggen In er MAANDAG 25 MAART 1963 ft Vï mk* 4, j. AMSTERDAM, 25 maart Feijenoord is voor Ajax gebleven Wat het was: een obsessie. Met krakend geweld is gisteren de klap aangekomen, waarmee Feijenoord de schone dromen van Zich meer en meer in de hoek gedrukt wanende Ajacieden on der de grasmat van De Meer, de eigen grasmat nog wel, heeft be graven. Ajax had met respect, maar tegelijkertijd met enige af gunst Feijenoords glanzende car rière in het Europese voetbal toernooi gevolgd. Ajax kreeg het benauwende gevoel, dat het in de hu al tientallen jaren durende gigantische prestigeslag met Feij enoord langzaam maar zeker aan het verliezen was. Dat moest, zo zwoeren de Ajacieden, zo snel mogelijk worden recht gezet en daarom gingen zü woensdagavond met een juichend hart huiswaarts, toen in het Olympisch Stadion de schijnwerpers werden gedoofd bij een score van 61 voor Ajax tegen een formatie, die was aan gekondigd als het voorlopig Ne derlands elftal, maar die men in de volksmond een versterkt Feij- enoord had genoemd. Vier dagen later, gisteren dus, zo was de hoop die uit de 61 was gepuurd, Zou bij AjaxFeijenoord de grote slag worden geslagen, zou het Nederlandse voetbalpubliek de er kenning worden afgedwongen, dat naast Feijenoord óók Ajax Was b 1 ij v e n bestaan. En daarom kraakte Ajax gisteren letterlijk en figuurlijk in zijn voegen, toen enkele minuten voor het eindsig naal Kreijermaat met een loeien de trap, uit een strafschop, Feij enoord naar een glanzende over winning met 13 schoot. Over een lengte van zo'n veertig meter stortte de omheining ineen! Tref fender symboliek kon men zich nauwelijks denken. Parterre-acrobaat Last van de Cup Groot verschil Routine geeft doorslag Adem-loos Nieuwe stijl Zakelijk perspectief i FEIJENOORD blijft voor mokkend Ajax een obsessie (Van onze sportredacteur) Ajax-Feijenoord is geworden yat Uien er van had gehoopt: een prestige- slag. Een strijd geladen met emoties, gedragen door een enorme rivaliteit en uitmondend in een wedstrijd, die Weliswaar niets had van een kracht meting in sierlijkheid en souplesse hiaar wel volledig het karakter droeg van de bikkelharde onverzettelijkheid, die over teams vaardig kan wor den als zij het gevoel hebben voor een beslissend duel-met-hoge-inzet te staan. Hoog boven de sleur van de competi tie verheven stond dit duel. De inzet Waren niet de twee punten, die voor de rangslijst tellen. Hier werd op het ■cherp van de snede gestreden om de eer en de glorie, die alleen voor de Groten is weggelegd. Een wedstrijd Zoals in België Anderlecht-Standaard, in Spanje Barcelona^Iteal Madrid of in Groot Brittannië Tottenham-Glasgow m «MSI IWCO.vvqgféfPfllFMti li ii (Van onze speciale verslaggever) AMSTERDAM, 25 maart. Arie de Oude en DWS liggen weer in eikaars armen. En ze kunnen het samen zo goed vin den, alsof er geen rebellie heeft plaatsgevonden, van moei lijkheden rond zijn semi-profcontract geen sprake is ge weest. In Enschede nam hij de vorige week voor DWS de competitiedraad op met drie indrukwekkende doelpunten en zondag keerde hij terug in de hem zo vertrouwde om geving van het Olympisch stadion. Na een afwezigheid van meer dan acht maanden „back in town", zoals dat heet. Met twee van de drie treffers schoot hij zijn club naar een overtuigende overwinning op het Vlaardingse Fortuna en gaf daarmee op bijzondere wijze klank aan zijn woorden: „DWS en ik zijn samen nog heel wat van plan. Wees er van overtuigd dat we grote plannen hebben." Deze woorden tekenden we op aan de morsige toog van een typisch Amsterdams buurtcafé, waar Arie met vaardige hand de pilsjes tapt en waar zijn baas „Ome Freek" hem alle tijd en gelegenheid geeft om voor zijn conditie en DWS alles te doen wat wenselijk is. En dat was al zo toen de barsten in „DWS-Arie" niet meer te lijmen leken, Arie nog sledhts een vage herinnering betekende aan rumoer en deining op en rond de vaderlandse voetbalvelden. „Denk er aan, jij komt terug bij DWS, DWS heeft je nodig", sprak „Ome Freek" met de regelmaat van de klok. En daar begon Arie tenslotte zelf weer in te geloven. Het smalle, stille weggetje tussen Osdorp en Halfweg, even buiten Amster dam, werd Arie's domein. Hij was er 's morgens en *s avonds in de looppas, met zo af en toe de meest ingewikkelde gymnastische oefeningen er tussen door. Een koprol bij Halfweg, een tussen sprintje in Osdorp. En Arie kreeg de koorts weer te pakken. Hij is inderdaad bij DWS terug gekeerd. Na Jossie Vonhof ook voor hem het einde van een rebellie, het categorisch weigeren om onder het nieuwe eenheidscontract van DWS zijn handtekening te plaatsen. Is Arie naar Canossa gegaan? We hebben het Arie zelf ge vraagd, en hij gaf ons een knipoogje. We hebben het „Ome Freek" gevraagd en hij lachte. We hebben het officieel bij de clubsecretaris A. Luikinga geïnformeerd en hij glim lachteToen hebben wij het voor ons dan maar op de gulden middenweg gehouden en gedacht aan water in de wijn. Hangers is. En van weerskanten was ®r aanleiding om de ontmoeting zo op te vatten. Ajax leefde al weken in de foes van de revanche om het ,,on- Jecht", aangedaan door de onmisken bare populariteit van het „Geen woor den, maar daden", weg te wissen. "eUenoord was met name ln de laat- »te dagen naar de juiste instelling ge- ftoeid. Het was de reactie opde 6-1 *an Ajax in de wedstrijd van woens dag j.L Zit die rivaliteit dan zo hoog? Had daarom Ajax zoveel „last" van Feijenoords triomfen in het Europe se bekertoernooi? Er is geen woord Van overdreven. Of bekende nog niet onlangs een oer-Ajacied, dat hij tra nen in de ogen had gekregen, toen hij zich aan zijn televisietoestel had gezet om de reportage van Feijen- oord-Reims te gaan zien en daar het orkestje, dat voor de „warming-up" van de huiskamers zou zorgen, onder leiding van de Ajacied Harry de Groot voorzichtig, maar duidelijk herkenbaar preludeerde op het club lied van Ajax alvorens het „Geen Woorden, maar daden" in te zetten? En wij herinneren ons ook nog hoe een dag of tien geleden op de bij eenkomst van hen, die Ajax in de (oop aer jaren groot hebben gemaakt ®n waar wij een dankbare gast zijn geweest, hoe op die bijeenkomst van Wat men bij Ajax de „bordjesclub" hoemt het gesprek van de avond Ajax-Feijenoord is geweest van de Wedstrijd uit de jaren, dat men el kaar op het veld, tijdens het begin Van de wedstrijd, de mop uitvertel de waarmee in de kleedkamer een begin was gemaakt tot de wedstrijd van gisteren toe. Het noopte Ajax' Praeses Melchers zelfs tot een ver maning: „Wat Ajax-Feijenoord! Wij moeten alle wedstrijden winnen als Wij kampioen willen worden! En wij willen kampioen worden" En wat Jjjei woensdagavond Cor van der Gijp, buiten het „versterkte Feijenoord" an Elek Schwartz was gelaten, maar toch naar het Olympisch Sta dion was getrokken?: „Zondag spe len we heel anders dan in de andere competitiewedstrijden. Zondag, te gen Ajax? Dan gaat het om het pres tige". Welaan, met dit alles ln het achter hoofd, was het niet zo moeilijk het Feijenoord, dat tegen Ajax in actie was te herkennen. Frestige; van de spelers dus; spelers van het team dat in het Europese bekertoernooi Feijen oords naam tot in alle voetbalstadions van Europa een bekende klank heeft gegeven. Feijenoord speelde tegen A- jax met de inzet en de instelling, zo als het zijn Cup-wedstrijden heeft ge speeld. Met de strijdlust, concentratie en wil om te winnen die het tot nu toe heeft gereserveerd voor Europa's Groten, maar die het, voor het eerst in nationaal verband, ook Ajax waar dig keurde. Dit dan weze Ajax tot, zij het schrale, troost. Schraal, niet al leen omdat Ajax in dit prestige-ge- vecht ongetwijfeld het moeilijkst de nederlaag kon verwerken, maar ook omdat Ajax veel meer dan Feijenoord waarde hechtte aan de punten voor de ranglijst. Hoewei, de eerste reactie van Feijenoords voorzitter Kieboom na de wedstrijd „wij hadden dit no dig" doet vermoeden, dat men in het kamp van de Rotterdammers toch ook nog „nationale illusies" heeft; de grote achterstand op de koplopers ten spijt. Is het intussen niet logisch te veron derstellen, dat Ajax dit voor het hui dige seizoen ongewoon felle verweer van Feijenoord op nationaal niveau heeft uitgelokt met de eclatante 6-1 van woensdag j.l.? Is het bovendien niet logisch om vast te stellen, dat die 6-1 Ajax gisteren parten heeft ge speeld? Het was woensdag zo gemak kelijk gegaan. Zo vloeiend en soepel waren de lijnen geweest van de aan- valspatronen, waarmee Ajax zes keer Pieters Graafland had verslagen. Zo gemakkelijk en speels had Ajax' Veldhoen in de sprint geklopt of de verkeerde kant uitgestuurd. Nooiit, bo vendien, was Jan Klaassens er in ge slaagd Henk Groot dusdanig af te schermen of de voet dwars te zet ten, dat er een eind kon worden ge maakt aan het bijna blindelings uit gevoerde combinatiespel van Ajax' rechtervleugel. Maar nu stond er een andere Pieters Graafland. Woensdag had hij ondanks de zes treffers tegen hem nog enkele schitterende reddin gen verricht. Nu echter was het bij kans fabuleus, zoals hij, bijvoorbeeld in de achtste minuut na een perfecte kop bal van Kees Groot in de uiterste be nedenhoek, doelpunten voorkwam. En Sjaak Swart? Veldhoen week geen me ter van zijn zijde en... Veldhoen liet zich niet één keer passeren of ver slaan in de sprint. En Henk Groot? Jan Klaassens speelde nu als in Boe dapest of Antwerpen tegen Vasas en in Parijs of Rotterdam tegen Reims. Jein Klaassens was aldus weer de held van Feijenoords verdediging; de man die bovendien voortdurend oog had voor de aanval op de tegenstander. Zo ervoer Ajax meer en meer, dat het deze keer beslist niet zo soepel ging als woensdag j.l. In de ,,oefen"wed- strijd in het Olympisch Stadion, was alles goed en liep alles goed. Nu ech ter moest er met heel speciale wapens worden gestreden; was de snelle, di recte combinatie het slagvaardigste wapen. Ajax, ongetwijfeld teleurge steld dat het anders liep dan het na woensdag had verondersteld, miste echter de slagvaardigheid om van tac tiek te veranderen. Het bleef doorgaan met de vruchteloze pogingen om tot diep in Feijenoords verdediging door te dringen en zo bleef het storm lopen op een defensie, die vraag het Reims en Vasas maar heel precies weet hoe zij zich in dergelijke omstan digheden staande moet houden. Slechts één keer, na zesendertig minuten spe len, werd voor Feijenoord de pressie te groot. Tot twee keer toe kwam de bal uit een hoekschop van Prins in de doelmond. De tweede keer gleed Henk Groot de bal heel behendig langs drie vertwijfeld toespringende Feijenoor- riers: Pieters Graafland, Veldhoen en Kreijermaat. Ajax kor. daardoor gaan rusten met de gedachte, dat het Feije noord toch weer, al ging het dan moei zamer, op de knieën kreeg. De routine gaf echter uiteindelijk de doorslag. Feijenoord, gestaald in de vaak bittere Europese duels en de ze Ajax Feijenoord had wat betreft de onverbiddelijkheid, waarmee werd gestreden alles, tot de onvriendelijk heden en de scheidsrechterlijke waar schuwing (voor Prins) toe, van een (Van onze speciale verslaggever) BREDA, 25 maart. De krachtme tingen tussen NAC en PSV zijn en blijven „gekke" wedstrijden. Hoewel missers en onbenulligheden schering en inslag zijn, de simpelste kansen „hui zenhoog over" worden afgewerkt en het aantal taktische fouten de neutrale lief hebber met afgrijzen vervult, heelt de ze Brabantse „derby", een van de wei nige, die de zo verwende voetbalpro vincie van vroeger nog resten, iets bijzonders. De ondefinieerbare attrac tie van de botsingen tussen NAC en PSV is, dat de eerste tot op de bodem van zijn arsenaal tast om de betere techniek van de ander te compenseren en daartoe geen (sportieve) methode onbeproefd laat. Gisteren beleefde men daarvan weer een sterk staaltje. Bij een achterstand van 2-3 gooide NAC met nog een paar minuten te spelen alle remmen los. En alsof het zo moest rechtsbuiten Sjaak Swart zijn bewaker Europees bekergevecht kende de Spelmomenten uit het grote duel tussen Ajax en Feijenoord. Op de bovenste joto links is alles nog koek en ei in het Amsterdamse kamp. Juichend steken de gebroeders Groot de armen omhoog nadat doelman Pieters Graafland, die Veldhoen ver bijsterd in de ogen ziet, heeft moeten „vissen". Rechts boven een pijnlijke er varing voor Feijenoords rechtsback, Kerkum, in drie beelden gevangen. Ker- kum, die de bal had weggespeeld, raakte beklemd tegen de paal, waardoor Petersen, met het rugnummer 11, even min een vin kon verroeren. Maar de Ajacied krabbelde later weer op en assisteerde bij de „eerste hulp", die Kerkum wel nodig had. Het liep allemaal nog met een sisser af. Op de onderste foto een fraaie actie van Pieters Graaf land, waarnaar Prins, die later een waarschuwing opliep, met bewondering keek. iiiiiiiiiimimiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiii tactiek, waarmee het Ajax op de knie- en kon krijgen. Het rotsvaste zelfver trouwen, dat tot nu toe de grootste openbaring is geweest van Feijenoords Europees voetbalavontuur, was ook nu, ondanks de achterstand van 1-0 ongeschokt. Het groeide bovendien, toen Cor van der Gijp met een waar lijk schitterend doelpunt vijf minuten na de rust de stand op 1-1 bracht. En het was dan ook veel minder toe val dan meer een demonstratie van de voortreffelijke organisatie van de ver dediging, dat Kraay eens met de knie de bal boven de doellijn weg haalde en dat Kerkum na een bliksemsnelle sliding juist voor de paal bij de bal was. Dat alles speelde zich af in het eerste kwartier van de tweede helft, in de periode dat Ajax nog bijzonder gevaarlijk was en de beste winstkan sen had. Maar in het laatste kwartier was Feijenoord aan bod en hoe doel treffend. Het smeekte eerst wel tever geefs bij scheidsrechter Hom om een strafschop omdat Muller de bal met de arm had meegenomen dat was een strafschop, zei na afloop Sjaak Swart maar zes minuten voor het einde kwam er dan toch het doelpunt, een linkse ineens-op-de-schoen van Kruiver, dat Ajax velde en drie minu ten later was er dan toch een straf schop, omdat Smit en Ouderland Mou- lijn de pas afsneden in een snelle sprint. Van die strafschop, door Kreij ermaat ongenadig hard ingeschoten, zei na afloop Sjaak Swart, toen hij met Muiier, Moulijn en Kreijermaat genoeglijk aan de toog van Ajax' res taurant een flesje bmonade dronk zó verbitterd en fel kon de strijd bin nen de lijnen niet zijn of daarbuiten was het weer „alles vergeten en ver geven" „Coen, dat was geen straf schop. Je wilde door een gat, dat er niet was" En Moulijn glimlachte en i protesteerde flauwtjes. zijn kopte overdonderd Brusselers, verbijsterd en door de Bredase storm, de bal twintig seconden vóór het eind signaal ln eigen doel. Een sensatie, die volkomen paste in de reeks tradi tionele toevalligheden, waarom deze derby belaamd is, en die de spot drijft met elke „deskundige" aanpak van de toto. Toch lijkt het er op, dat PSV langzamerhand een tegengif begint te vinden voor de vernietigende pro cedure, waarop het juist tegen NAC bedacht moet zijn. Heeft Bram Ap pel zijn pupillen ingefluisterd hoe de Bredase hamerslag kan worden ge- brak zijn middenhandsbeentje, herstel de tijdens de voorbije winterpauze, maar bracht een paar dagen geleden het nare bericht binnen, dat hij op nieuw aan de breuk behandeld zou worden. Voorlopig geen Van der Mer- we nog maar kort geleden de doel man van Oranje onder de lat bij NAC. De sympathieke leraar in de li chamelijke opvoeding, Stan de Rijk, vervangt hem zo goed hij kan. Zijn in grijpen is meestal nog attent, maar net uittrappen vergaat hem minder goed dan vroeger en de trouwe sup- portersschare ziet, dat Stan echt niet meer de oude is. Maar Rijvers zorgt er voor, dat zijn jongere ploegmakkers steeds weer een injectie krijgen, wanneer er een inzinking is. Hij, de „her sens" van de aanval, laat midvoor Visschers in de ruimte rennen en be dient de pijlsnelle linksbuiten Van pareerd? Is de in mentale kwesties gespecialiseerde trainer, die bij Vo- lendam met hetzelfde bijltje hakte, achter het geheim van NAC geko men, nadat zijn ploeg in het eerste duel in Eindhoven weer eens was verslagen? Men zou het bijna gaan geloven, want PSV toonde in het laatste kwar tier van dit zenuwslopende duel een nieuw „gezicht". Het ging niet accoord met de achterstand van 2-1, die NAC met een uitgebreid bewakingssysteem omgaf en luidde de bel voor een on stuimig offensief. Nu scheen de tech niek te zegevieren. Twee identieke aanvalsgolven met meesterlijke bij dragen van Giesen en Louwers over spoelden de burcht, waarin Pelkmans, Kuys en de Rijk zich de heersers waan den. Was dit het einde? Neen, gromde Kees Rijvers, NAC's dynamische „zwerver" van vóór de rust, die ge woontegetrouw toch weer te veel had Ëedaan om volop te blijven meedoen. Ie „kleine man", zoals de tribune hem het liefst noemt, behalve wan neer hij een keer heel slecht uit de voeten komt, graaide als in zijn beste dagen de bal naar zich toe. Heel NAC wachtte op zijn voorzet, die Brusse lers tot de gememoreerde panische manoeuvre bracht. Weer werd het be wijs geleverd, dat een elftal naar een prestatie kan groeien die onbereikbaar wordt geacht, wanneer het maar ver trouwen heeft in de mogelijkheden. Na tuurlijk is er geluk voor nodig om, zoals NAC deed, op de valreep het net te vinden, maar tel de teams, die be rusten in wat zij met een trieste glim lach het noodlot noemen. Het zijn er tientallen. is een woord, waar- afgerekend. Het had bijvoorbeeld redenen worden na het geliefde „mental Berusten. Dat mee NAC heeft het vorig jaar om onverschillig të overlijden van zijn trainer" Rat Verlegh. De club raakte er wel duidelijk door van slag af, maar toen het bergafwaarts bleef gaan, ver manden spelers en leiders zich. In de geest van Rat Verleghs bijzondere stijl pakte men de zaken dit seizoen met nieuwe veerkracht aan. Weer moesten er klappen worden verwerkt. Canjels, de midvoor met het kanonschot wat zou hij PSV op de proef hebben gesteld verdween, waarschijnlijk de finitief, van het toneel met ernstige rugklachten. Peter van der Merwe GLASGOW, 25 maart Dundee, een van de halve finalisten in het toernooi om de Europese beker voor landskam pioenen, heeft zaterdag in een wedstrijd voor de Schotse competitie met 4-1 ver loren van Celtic. Gastel (100 meter in 11.4) van de passes, waarop hij zich kan uitle ven. Dat ondervond Roel Wiersma, door PSV van de spilplaats afge haald en nu weer rechtsback, zodra hij meende even op adem te kunnen komen. Drie doelpunten tegen voor PSV. Dat is ongekend veel. Gelukkig voor de mannen van Appel verstonden Lou wers en Giesen elkaar in het laatste kwartier zo prachtig, dat Kerkhoffs en Van der Kuil aan de weg konden tim meren. Ook rechtsbinnen Hoenen on derscheidde zich door een serie scher pe centers, waardoor hij een sterkere partij ten beste gaf dan rechtshalf Fons van Wissen, die vooral verdedi gend steken liet vallen en moeite had zijn reputatie als Oranje-man kracht bij te zetten. Een iets te wilde actie van Arie de Oude. Zijn rechtervoet suist omhoog en raakt een speler van Fortuna Vlaardingen tegen het hoofd. Gelukkig waren de gevolgen niet ernstig. Hoe het ook zij. mèt Arie is DWS weer de oude, kan het in de aanval ten minste een vuist vormen, die tegenstan ders snel tot opgave dwingt. Na Ensche- dese Boys heeft gisteren Fortuna Vlaar dingen dat ondervonden. Niet dat DWS nn zo briljant uit de voeten kwam, o nee, zeker niet! Aan het plaatsen en af werken van de aanvallen mankeerde zelfs heel wat. Maar het zocht de aan val met een tomeloze ijver en dan liefst vla de spits, waarvan het weet dat daar nn altijd een verrassing schuilt, zelfs in de meest onmogelijke situaties. „Dolle Arie" die schieten kan in alle standen, koppen in houdingen die men eerder b(j een parterre-acrobaat dan bij een voet baller kan zien. En Arie hééft weer geschoten in alle standen. Zo ongeveer half onderste boven, zwevend boven de grond trof hij loeihard het hoofd van de Vlaardingse stopperspil Jansen, maar dat was na tuurlijk niet de bedoeling. Arie bleek de eerste om de kreunende en steunende Jansen daarvan te overtuigen. Nee, wat Arie wel wilde was zijn eerste compe titietreffer thuis, weer even dat moment waarop heel de aanhang wachtte. En kort voor rust was het zover. Een leep tikje van Lenz en Arie snelde langs back Brilleman (en niet „Billeman", zoals de omroepster Allice Berger naar aanleiding van een fout in het, pro gramma had meegedeeld), wipte de bal handig over de doelman Hoovmans heen, om vervolgens ontstellend hard in te schieten. Hij had kunnen volstaan met hem er in te blazen, maar Arie gaf terecht de voorkeur aan een superieur slot. Arie savoureerde dit glorieuze moment en de Amsterdamse aanhang veerde van pure verrukking overeind. Suizend sloeg de bal in het net en Arie's karakteristieke houding daarbij, de armen hoog ten hemel geheven en het blozende hoofd triomfantelijk ach terover in de nek. Daarmee was het gedaan met For tuna Vlaardingen. DWS speelde zich na rust naar een gemakkelijke triomf. De Vlaardingse afweer, tot dan toe het enige deel van de ploeg dat be hoorlijk partij gaf, stapelde fout op fout en verloor zelfs alle moed toen rechtsbuiten Hollander in vliegende vaart op doelman Hooymans afstorm de en hem kansloos passeerde. Hooy mans moet zich in deze razende actie behoorlijk pijn hebben gedaan. Hij verliet „trekkebenend" het veld om voor invaller Horik plaats te maken. Deze weerstond de rustige en vaak slordige langzaam-acties van DWS, totdat Arie nog één keer toesloeg. De grensrechter zwaaide driftig voor bui tenspel toen Vonhof Arie in de der tigste minuut de bal toeschoof. Maar de arbiter H. C. v. d. Berg maakte een gebaar van „Ben je nu hele maalen liet Arie verder rustig begaan. De verdedigers van Fortuna Vlaardingen ook en dat betekende een knappe schuiver in de hoek en de eind stand van 30. Arie lachte, DWS was blij en de stadiondirecteur Bessem glun derde. Aan meer dan zevenduizend toe schouwers was DWS dit seizoen thuis nog niet toegekomen. In de benen van Arie de Oude zit voldoende perspectief om voor de komende thuiswedstrijden van DWS in het stadion, met o.a. duels tegen Go Ahead en RBC, ook zakelijk bezien nog heel wat te verwachten.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 9