Johnnie Walker AEG Vlug naar vragen, mevrouw l TéhcVi Irak, Syrië, Egypte en Jemen in federatie? HONDERDDUIZENDSTE DOOR AVIO BRIDGE Zwart en wit j,Paraat' in Emmeloord „Schone" motorcross 10 x 10": ruim 2,25 min. De beste grap PETIT LUXE 24ct Gesprek regering- Landbouwschap AEG Nederlandse hulp voor BALI Rika Jansen met one-womanshow nn in Carre Straaljager stort in Friesland neer I SCOTCH WHISKY Het sprookje van iedere dag ra Ras-echte artieste Deense vlieger omgekomen Vaticaans „klokken- spook"' ontmaskerd Doddijke ongeval De kleine balknak mei de grote kwaliteitsreputatie bouw- en meubelplaat Drie revoluties binnen een half jaar hebben in het Midden-Oosten geleid tot een Arabische hergroepering, die overigens nog niet geconsoli deerd is. De nieuwe regeringen die na de recente omwentelingen gevormd werden, zoeken naar een vorm van samenwerking of federatie met Egypte, maar zij gaan daarbij met behoedzaam heid te werk, omdat zij wijs ge worden zijn door slechte ervarin gen in het nabije verleden. Deze Middenoostelijke staten willen ook contact met Algerije, maar de Algerijnen staan enerzijds achter dochtig tegenover de ambities van president Nasser, terwijl zij ander zijds onlangs hun relaties met Marokko en Tunesië hebben ver beterd. Tegenover de nieuwe Arabische groep die gevormd wordt door de republieken Irak, Syrië, Egypte en Jemen, staat een belangen groep bestaande uit de konink rijken Jordanië en Saoedi-Arabië, terwijl Libanon nog een aparte positie inneemt zonder bijzondere bindingen met andere Midden- oostelijke staten. Al deze ontwik kelingen worden met bezorgdheid gevolgd door Israël, dat een her vatting van de Palestijnse oorlog vreest, en door de Britse kolonie Aden, die zich door Jemen be dreigd acht. AMSTERDAM met de producten AEG, Telefunken en Osram Wereldvermaard sinds mensenheugenis 3 dubbeltabletten Knorr vleesbouillon voor slechts f. 1,- 2 dubbeltabletten Knorr kippenbouillon voor slechts 75ct bouillon is kracht bouillon VRIJDAG 29 MAART 1963 PAGINA 9 IlllifeSfe BIJNA EEN HALF JAAR IN HET MIDDEN-OOSTEN President Nasser van de Verenigde Ara bische Republiek (Egyvte). President Aref van Irak. De Imam van Jemen. De reeks recente Middenoostelijke staatsgrepen begon op 26 september* 1962 in Jemen, waar de Imam afgezet werd door een opstandige beweging. In Jemen werd de republiek uitgeroepen, maar de royalisten zijn tot nog toe niet definitief verslagen. Er heerst nog steeds een burgeroorlog, en het repu blikeinse regime heeft zich slechts kun nen handhaven dankzij militaire steun van Nasser, die enige tienduizenden Egyptische soldaten naar het bedreig de gebied stuurde. De verdreven Imam en diens volgelingen hebben wapen hulp gekregen van Saoedi-Arabië en Jordanië. Deze strijd om de macht in Jemen die in een internationaal Arabisch conflict is ontaard, heeft de secreta ris-generaal van de Verenigde Naties er toe gebracht een van zijn naaste medewerkers dr. Ralph Bunche naar het gevechtstoneel te zenden. Bunche heeft gesproken met de nieuwe Je- menitische machthebber Abdoel Sal- lal, en vervolgens bracht hij in Caïro een bezoek aan Nasser. Tijdens deze jongste reis naar het Midden-Oosten heeft hij dus slechts contact gezocht met een der twee strijdende partijen. Hij zou binnenkort een nieuwe reis willen maken, om nu te confereren met de Imam en wellicht met de re geringen van Saoedi-Arabië en Jor danië. Intussen heeft Oe Thant zelf in New York achtereenvolgens ge praat met de gedelegeerden bij de V.N. van de Verenigde Arabische Re publiek en Saoedi-Arabië, waarbij hij eide partijen (tevergeefs) verzocht hun militaire interventie in Jemen te staken. Oe Thant heeft inmiddels ook klachten in ontvangst genomen van Brittannië en de Jemenitische Repu bliek, naar aanleiding van gewapen de botsingen op de «grens van Aden en Jemen. Premier Salah El-Bitar van Syrië. Onlangs heeft ook Amerika zich met de conflicten in het Midden-Oosten be zig gehouden. President Kennedy zond Elsworth Bunker (de diplomaat die in de kwestie-Nieuw Guinea zo'n grote rol heeft gespeeld) naar Saoedi-Arabië, om premier Feisal te verzekeren dat de V.S., vanwege hun oliebelangen, geen grote aanval op Saoedi-Arabië zullen tolereren. Kennedy schijnt ook Jordanië garanties te hebben gegeven tegen agressie, maar Washington heeft niet beloofd te zullen ingrijpen als koning Saoed of koning Hoessein door binnen landse onlusten van hun troon zouden worden gestoten. (Advertentie) BORN 1820 STfLL GOING STRONG De tweede recente revolutie in het Midden-Oosten had op 8 februari in Irak plaats, waar Abdoel Ka- rim Kassem vermoord werd, en waar kolonel Abdoel Salam Aref tot president werd uitgeroepen. Kassem had zich vier en een half jaar weten te handhaven, nadat hij op 14 juli 1958 koning Feisal de Tweede en premier Noeri es-Said had laten vermoorden. Die revolutie betekende het einde van de monarchie in Irak. De omwenteling leidde ook tot de liquidatie van de Iraakse verbondenheid met het westen, die in 1955, met het Pact van Bagdad, tot stand gekomen was. En tenslotte werd door de moord op Feisal de Iraaks-Jordaanse „Arabische Unie" op geheven, die eerst vijf maanden tevo ren tot stand was gekomen. Die Arabische Unie was het ant woord van Feisal en Hoessein op de Verenigde Arabische Republiek, die op 1 februari 1958 gevormd was door Egypte en Syrië. Syrië heeft zich echter in september 1961 van Egypte los gemaakt, maar sinds kort bestaat de mogelijkheid van een nieuwe band tussen Damascus en Caïro. Op 8 maart jongstleden is namelijk ook Syrië het toneel geweest van een omwenteling; de derde in de reeks recente Middenoostelijke revoluties. Deze staatsgreep was min der bloedig dan die in Irak van precies een maand eerder. President Nazem El-Koudsi en premier Khaled El-Azm zijn bij de machtsovername door Salah El-Bitar, de nieuwe premier, niet om het leven gebracht. Tussen de nieuwe regeringen in Irak en Syrië bestaat politieke verwant schap, omdat in beide landen de Ba'ath (de partij van de Arabische „weder geboorte") een dominerende rol speelt. Zowel Bagdad als Damascus zoeken nu toenadering tot Caïro, en vorige week hebben de vice-premiers van Irak en Syrië een reis gemaakt naar Egypte om te praten over de vorming van een Arabische federatie. Nasser heeft ech ter bedenkingen tegen de Ba'athpartu, en hij wil garanties tegen een nieuwe Syrische afscheiding van Egypte °ls die van anderhalf jaar geleden. Op hun beurt willen Irak en Syrië voorkomen, dat Egypte een dominerende rol zou gaan spelen in de voorgenomen fede ratie. Nasser vindt, dat de vorming van de federatie zou moeten beginnen met een herstel van de Egyptisch-Sy- rische unie, waarna Irak zich bij deze unie zou kunnen aansluiten. In Bagdad en Damascus streeft men echter naar een gelijktijdige toetreding tot de fe deratie van Irak en Syrië, terwijl die federatie onderworpen zou moeten wor den aan volksstemmingen in de betrok ken landen. De Republiek Jemen heeft zich in tussen onmiddellijk aangemeld voor aansluiting bij de voorgeno men Egyptisch-Syrisch-Iraakse fe deratie, maar Algerije, dat ook tot deelname was uitgenodigd, heeft op die invitatie koel gereageerd. De blik van de Algerijnse premier, Ben Bella, is de laatste tijd moer gericht op zpn Mohammedaanse buurlanden Marokko en Tunesië. Deze maand heeft hp be zoek gehad van koning Hassan de Tweede van Marokko, die in februari in Rabat een verzoening tussen de re geringen van Algerije en Tunesie tot stand had gebracht, nadat tevoren het geschil tussen Tunesië en Marokko over de erkenning van de zelfstandigheid van Mauritanië voorlopig was bijgelegd. Marokko, Algerije en Tunesië maakten in 1958 plannen voor een federatie: een bondgenootschap van de landen van de Maghreb (het westen). Door hun onder linge twisten van de laatste jaren was die federatie-gedachte voorlopig opzij gezet, maar nu is het Maghreb-plan plotseling herleefd. De recente ontwikkelingen in het Midden-Oosten hebben nog een ander gevolg gehad. Hoewel de nieuwe regeringen in Irak en Sy rië verklaard hebben dat zij >;an^'T'TTl" perialistisch" zijn, treden zp krachtig op tegen het binnenlands communisme. Vooral het bewind in Bagdad maakt korte metten met de communisten, het geen in Moskou aanleiding heeft gege ven tot protestdemonstraties voor de Iraakse ambassade. De diplomatieke betrekkingen tussen Irak en de Sovjet- Unie zijn echter tot nog toe niet ver broken. Behalve in Jordanië, Egypte, de Soe dan en Saoedi-Arabië is nu ook in Irak en Syrië de communistische partij ver boden, wat een handicap kan zijn voor Khroesjtsjevs streven naar Sovjet-pene tratie in het Midden-Oosten, hoewel we niet moeten vergeten dat verscheidene van deze Arabische landen nog altijd financiële en economische hulp van Rusland aanvaarden, hetgeen zij blijk baar niet onverenigbaar achten met de bestrijding van het binnenlands com munisme. Dit is dan weer een van die paradoxen in het Arabische politieke denken. Onder het Ottomaanse rijk bestond er een geforceerde Arabische een heid, maar toen de Turken na de eerste wereldoorlog hun im perium verloren, werd het Midden-Oos ten door de westerse geallieerde mo gendheden Engeland en Frankrijk op gedeeld. Tot het einde van de tweede wereldoorlog behoorden Irak, Jordanië, Palestina, Egypte, Cyprus en de Soe dan tot de Britse invloedssfeer, en Li banon, en Syrië tot de Franse, terwij) Frankrijks macht zich ook uitstrekte tot de landen van de Maghreb: Tune sië, Algerije en Marokko. In 1945 werd door negen Arabische landen de Arabische Liga opgericht. Tii- DEN HAAG, 29 maart De minister van Justitie, de staatssecretaris van Al gemene Zaken en de voorzitter van het Landbouwschap hebben gistermorgen een eerste gesprek gevoerd over de mo gelijkheden van een wetswijziging waar door het invorderen van heffingen door het Landbouwschap op een voor de be trokkenen minder pijnlijke wijze kan ge schieden dan onlange in Hollandsche Veld is gebeurd. dens de Palestijnse oorlog van 1948- 1949 vormden deze landen inderdaad een blok tegen de gemeenschappelijke vijand Israël, maar daarna laaiden de onderlinge meningsverschillen weer spoedig op. De Arabische wereld is nog voortdurend in beweging en de revolu ties waren de laatste jaren niet van de lucht. De drie recente staatsgrepen, in Jemen, Irak en Syrië, zouden nu gevolgd kunnen worden door omwente lingen in Jordanië of Saoedi-Arabië. De Arabische landen van het Mid den-Oosten en die van de Maghreb zijn verbonden door de Islam, maar die godsdienstige verwantschap heeft hen niet van broedertwisten kunnen weer houden, en de jongste Arabische her groeperingen zullen niet de laatste zijn, want hoeveel Middenoostelijke bondge nootschappen zijn er sinds het einde van de tweede wereldoorlog al niet ont staan en verdwenen? H. BRONKHORST Advertentie) Thuis bij U de best£ wasmachine uit de grootste fabriek voor electrische huishoudelijke toestellen in Europa. Sinds de ingebruikneming van de Aviobridge op 7 augustus 1961 is gisteren de honderdduizendste passagier door deze brug gegaan. De man die dit getal afrondde, was de in Nederland geboren Amerikaan William Herbert, die op weg was naar New York, na een bezoek aan zijn ouders in Rotterdam te hebben gebracht. Uiteraard was de heer Herbert even het middelpunt van een klein feestje. Hij kreeg geschenken van de K.L.M., van de luchthaven Schiphol, en natuurlijk van n.v. Aviolanda/Aviobridge. Het laatste geschenk ziet men op de foto: een model van de loopbrug. IiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii LAVAHAT Vol maakt volautomatisch voorwassen, wassen, spoelen, centrifugeren Thermo-chrone bestu ring. Die het wassen precies op de juiste tijd en de juiste tem peratuur regelt.Daarom AEG Lavamat nova,bo vendien met de roest vrij edelstalen kuip en trommel. Prijs f1975.- e twaalf witte schapen van vee houder A. K. de Boer uit Ter- zool (Fr.) hebben dezer dagen de eigenaar een grote verras sing bezorgd. De schapen hebben na melijk gezamenlijk 22 lammeren ge worpen, hetgeen echter op zich niet zo opzienbarend is. Wel echter het feit, dat alle 22 lammeren zwart zijn. Enkele diertjes hebben een wit bol letje of een wit blesje, doch de meer derheid Is volkomen zwart. Op verzoek van zijn kinderen had de veehouder vorig jaar een zwarte ram gekocht in de hoop hierdoor een enkel zwart of zwartbont lam te krij gen. De natuur heeft nu boven elke verwachting geantwoord. Het gevolg is dat in Friesland momenteel witte en zwarte schapen en schaapjes vro lijk door de wei dartelen, onwetend van elk mogelijk rassenprobleem. De heer J. M. van Panthaleon baron van Eek, burgemeester van de Noord-Oostpolder, zal woensdag 10 april de officiële opening verrichten van de leger- en luchtmachttentoonstelling „Paraat". De expositie, die is bedoeld om de bevolking en de krijgsmacht nader tot elkaar te brengen, staat dit jaar in het teken van 150 jaar onafhanke lijkheid van het koninkrijk. Zoals bekend wordt ieder jaar een dergelijke tentoonstelling georgani seerd. Omdat dit jaar aan de expo sitie vele nieuwe dingen zijn toege voegd, heeft men besloten ook in een nieuw „land" te starten. In een expositieruimte van 750 vier kante meter zal onder meer aandacht worden besteed aan de welzijnszorg en aan het Nederlandse aandeel in de,NAVO. Ook zal o.m. een veldpost kantoor in werking te zien zijn. Buiten de tentoonstellingshal zullen vliegtuigen, tanks, stukken geschut en geleide projectielen worden opgesteld. Ook komt er een componentenwerk plaats en reparatie-inrichting van de parate onderdelen. De eigenaresse van het landgoed 't Zand en de stichting recreatie in Hengelo gaan 7 april samenwerken om verontreiniging van het landgoed tijdens een dan te houden motorcross te voorkomen. Speciaal geconstrueer de afvalbakken met kleurige blik vangers, spandoeken en oproepen via de geluidsinstallatie vormen de kern van deze experimentele actie. Vorig jaar werden 150 manuren be steed om na afloop van het populair motorevenement de rommel op te ruimen. De directeur van de stichting recreatie, de heer J. Swart, wee« op een persconferentie op het nationale belang dat gemoeid is met het behoud van de schaarse recreatiegebieden, die voor het publiek gesloten zouden worden, indien voortdurend veront reiniging de eigenaresse teveel over last gaat bezorgen. e jeugdactie „10x10" die de Nederlandse Jeugdgemeenschap in overleg met de Nederland se Organisatie voor Internatio nale Bijstand (NOVIB) als onderdeel van de anti-honger-actie heeft ge voerd, heeft een netto resultaat op geleverd van 2.255.333,83. Het kos* tenpercentage bedroeg 5,1 pet. Overeenkomstig de afspraken met de NOVIB en de hiertoe in het le ven geroepen stichting „Nederf" zul len de „10 x lP"-gelden worden be steed aan de uitvoering van het zo- ëenaamde „erfgewassenproject" in lahomey. Over de verwezenlijking van deze plannen zullen nog mede delingen worden gedaan. De N.J.G. beraamt reeds plannen om binnen af zienbare tijd een nieuwe grootse jeugdactie te voeren nu in het kader van de groeiende Europese eenwor ding. De „prix de joke", die dit week einde voor het eerst zal worden uit gereikt, is dit jaar toegekend aan vier Nijmeegse studenten. Volgens de jury, die onder leiding staat van Am sterdams moppentapper Max Tailleur hebben deze studenten de tot dusver best geslaagde „practical joke" uit gedacht, voorbereid en uitgevoerd. In de nacht van zondag op maandag (1 april dus...) zullen de winnaars hun prijs, een kopie van het „Paaseiland"- beeld, dat vorig jaar aan het Zand- voortse strand aanspoelde, om twaalf minuten over twaalf in Hotel Bouwes in Zandvoort in ontvangst kunnen ne men. De vier Nijmeegse studenten zijn er in de zomer van 1961 in geslaagd tij dens de vierdaagse tal van autoritei ten beet te nemen. Twee van hen, uitgedost als „officieren van het Turk se leger" kwamen met twee secre tarissen in een auto voorrijden, toen het Vierdaagse-leger voor de ogen van de autoriteiten voorbijtrok. Zij wer den officieel ontvangen en voorge steld aan de autoriteiten. Temidden van hen sloegen zij het passeren van het loperslegioen geïnteresseerd ga de. Dit eerste jaar, 20 meende de jury, moest men de periode, die in de toe komst gaat gelden, ruimer stellen. Daarom kon deze „practical joke" bekroond worden, ondanks het feit, dat het langer dan een jaar geleden was, dat de grap werd uitgehaald. Voor de toekomst geldt, dat op 1 april van een jaar de prijs zal worden uitgereikt voor de als beste beoordeel de grap van het voorafgaande jaar. SKIP voor beter wassen en spoelen. Het schuimt precies genoeg en is veilig voor machine en was. Vraag het voordelige Skip Service- pak. 10 DEN HAAG, 29 maart De Indone sische regering heeft een aanbod van hel Nederlantlsche Roode Kruis om zijn vertegenwoordiger op Nieuw-Guinea, de heer M. Rutten, ter beschikking te stel len voor het hulpverleningswerk voor de slachtoffers van de vulkaanuitbar sting op Bali in dank aanvaard. Dit heeft de directeur-generaal van het Nederlandsche Roode Kruis, de heer A. van Emden, gisteravond mede gedeeld. De heer Rutten, die thans in Djakarta is. zal voor enkele weken naar Bali gaan. De heer Van Emden deelde ook mede, dat op zeer korte termijn de zending kindervoeding, die reeds is ver zonden, zal worden gevolgd door een tweed zending goederen en dat op giro 777 reeds duizenden giften zijn binnen gekomen. Naar wij nader hebben vernomen, zal de tweede zending, die weer gratis door de K.L.M wordt vervoerd, 5300 kg goe deren ter waarde van 70.000 omvat ten, namelijk 100 flessen bloedplasma 1000 flessen bloedvervangende produk- ten, 500 toedieningssystemen voor bloed, alsmede 2000 lakens en even zoveel de kens. De K.L.M. brengt de goederen naar Bangkok, waar Indonesische toe stellen voor verder transport zorgdra gen. AMSTERDAM, 28 maart Rika Jansen heeft het gehaald. Zij bracht vanavond in Carré een immense overgang vergeleken bij het Rembrandt- theatertje waar zjj eerst optrad haar one-womanshow en het was ongetwij feld het „klapstuk" van haar carrière Een artiestenloopbaan die ze begon als acrobate om via café-chanteuse en Jor- daanprinses „Zwarte Riek" (van het stjjfselkissie) te belanden in de show business, waar zij nu als musichallve- dette roem oogst. Met haar one-woman show, eerst met succes uitgeprobeerd op het Rembrandtplein en in het bui tenland. is ze nu een grande dame du théatre geworden, een bewonderens waardige metamorfose, dank zij talent en veel doorzettingsvermogen volbracht. Men kon merken dat Rika een rasechte artieste toch er een eer in stelde het op het gebied van show business verwende Carrépubliek tevre den naar huis te laten gaan. Toen zij na de spiegel''-fipale waarin zij als een rijk bepluimde star wel twintig maal weerkaatsend het grote toneel schitterend vulde alle reden had ge lukkig te zjjn met het frenetiek applaus en de bloemenschat, kon zij haar tra nen niet weerhouden. Met veel entrain zingt Rika Jansen haar liedjes die mede door haar sterke mimische voordracht direct aanslaan. Het duurde vanavond dan ook niet lang of het publiek, met name vooral de verraste ouderen die veel herinneringen aan de „gay twenties" hoorden opha len, neurieden en zongen mee. Rika geeft zich nelemaal, zoals in de twee Joodse bijdragen „My yidcfischer mom- ma" en „Where to go". Heel charmant is ze in „De nieuwe hoed" en „Der Wiener Fiaker" is een heerlijke vondst evenals „Der Bummel Petrus". Zwarte Riek met haar fenomenaal stemvolume is ze weer even in „Patatten", ondeu gend in het afgekeurde soldatenlied, ont roerend in „Het strohoedje" van Lou Bandy. In „La polka du roi" kreeg het grote showwerk een kans, zij het een statische, want de Louis XIV-figu- ren waren fraai uitgedoste poppen. Natuurlijk zün niet aile onderdelen van de show, ondersteund door een soms wel wat al te fel uitschietend or kest, even goed en op de première was Rika, met name in de slotscène, er even uit. Maar wie vergeeft haar dat niet, de artieste, die helemaal op haar eentje het uitdagend-grote Carré „be speelt" en het volledig in haar ontwape nende ban gevangen weet te houden. J.W. Advertentie Natuurlijk wilt U ook profiteren van deze tijdelijke en extra voordelige aanbieding: Krachtige Knorr bouillon, fiia-gekruid, Is heerlijk in Uw soepen, sausen, vlees- en groentegerech ten. Ook ais pure drinkbouillon voortreffelijk. Neem wat van dié dubbeltabletten in huis. Nu voordelig, altijd handig! (Van onze correspondent) LEEUWARDEN, 29 maart Voor de tweede keer in veertien dagen is in Friesland een straaljager neergestort. Gistermiddag kwam een Hawker-Hunter van de Deense luchtmacht bij het Frie se dorp Roordahuizum, ongeveer 10 km. ten zuiden van Leeuwarden, met een daverende klap in een weide terecht. De 26-jarige piloot Karl Marslev, afkom stig van Zuid-Jutland, vader van twee kinderen, is hierbij om het leven ge komen. Het ongeval, waarvan wij gisteren In enkele editites nog melding konden ma ken, gebeurde ongeveer vier minuten na de start vanaf de vliegbasis Leeu warden. De vlieger zat toen met zijn toestel nog maar op geringe hoogte en dat is waarschijnlijk mede de oorzaak van zijn dood geweest. Het slachtoffer heeft namelijk nog wel gebruik gemaakt van zijn schietstoel, doch te laat. De schietstoel stortte enkele tientallen me ters van het vliegtuig neer terwijl de piloot er nog in zat. De Deense vliegers zijn in Leeuwar den in het kader van een oefening. Een Nederlands squadron oefent momenteel in Denemarken. BRUSSEL, 28 maart De Belgische minister van Economische Zaken en Energie, A. Spinoy, is dinsdag onder scheiden met het grootkruis in de orde van Oranje-Nassau. VATICAANSTAD, 29 maart (Rtr.) De pauselijke gendarmes hebben gisteren hun geheime uitkijkposten verlaten en hun verrekijker opgebor gen nadat zij de oplossing van het raadsel van de mysterieuze klokken luider in de pelgrimskerk hadden vernomen. Een journalist van het Vaticaanse dagblad Osservatore Ro mano had namelijk zijn collega's opgebiecht dat hij niet kon weer staan aan de drann steeds maar weer, op de meest ongebruikelijke tijden, aan het klokkekoord te trekken dat vlak naast het raam van het kran tenkantoor hangt. Zoals gisteren gemeld, durfde .men zelfs met te veronderstellen, dat het „klokkenspook" verbonden zou zijn aan de voorname „Osservatore". Advertentie) GRONINGEN Op de Noordeiv hogebrug is gistermiddag de 71-jarige wielrijder C. J. Kuipers uit Groningen dodelijk verongelukt. De man raakte on der een vrachtauto. (Advertentie) DRIE REVOLUTIES IN

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 9