emeester Cremers reikt uit Burgi onderscheidingen Nederlandse Leeuw voor mgr. Van Dodewaard STUDIECENTRUM Adembenemende eindronde van Songfestival Programma Koninginnedag Haarlem omstreken en goed die nylons 1 - 1 45 Sympathiek concert Kon. Mannenkoor Caecilia Commissaris der koningin reikt onderscheiding uit Na kopbal: hersenschudding IN CLUBHUIS ZOETESTRAAT Ben van de Berg als Johnny Ray 1 45 1 95 Prijshoudende markt Jongetje rijdt met fietsje Spaarne in Ziekenochtend gaat niet door Inbraak in kermistent Tegen portier van auto opgereden Centrum Haarlem Noord Haarlem Oost Aerdenhout Schalkwijk Overveen Spaarndam Bloemendaal Heemstede Haarlem Z.-West ATAX-TAXI Bij slecht weer 'Sterrenparade' morgen in Minervatheater De beurs vandaag: Haarlem, 29 april Ten huize Be<L^EezeId was van w- p- A- In Heemstede een beslissende voorsprong heeft de man die diploma's kan laten zien. Veel mensen die dat beseffen, studeren bij het Studiecentrum. Waar om juist daar? Omdat het Studiecentrum werkt volgens een voor ons land unieke, zeer effectieve methode: schriftelijke lessen, desgewenst aange vuld met gratis mondeling onderricht tijdens speciale studie-weekends. Vraag vrijblijvend de volledige studiegids met nuttige informatie over de meer dan 100 cursussen bij: 1800 .Volksspelen voor personen vanaf ZaïldvOOrt 1.2.3.4.5 I y en I j 19 en I y MAANDAG 29 APRIL 1963 PAGINA 3 HAARLEM. 29 april Tien Haar lemmers hebben vanmorgen bezoek ge kregen van de burgemeester, mr. O. P- F. M. Cremers, die hun kwam me dedelen, dat zij wegens hun verdiensten door H. M. de Koningin onderscheiden Waren. Bij enkele bezoeken hebben wij de burgemeester gevolgd. Het eerste betrof drs. S. Elte, directeur van de Reisjes H.B.S. aan de Tempeliersstraat. Buiten hem om was een samenkomst HAARLEM, 29 april Voor het voorjaarsconcert dat het Koninklijk Mannenkoor „Caecilia" zaterdag avond in het Concertgebouw gaf had dirigent Anton de Beer een geva rieerd programma samengesteld. Naast composities van Röntgen, Schubert en Debussy muziek die zich nog een weinig beweegt in de liedertafelstijl vormden contempo raine koorwerken van Keunig, Kef en Koetsier een welkome afwisse ling. in een bewerking van Heogewerf, waarmee het concert nt-o+ot^e(ï.'m heeft ons wat de inter- pretatie betreft verrast. Het is ons niet amaeiijk, waarom men een stoere tekst schilt en de betrouwen" in een Bvisterend pianissimo moet bren gen. Met een dergelijke valse roman tiek is_ onze forse nationale hymne be slist niet gediend. Overigens: Anton de Beer heeft met Caecilia sympathiek gemusiceerd. De koorklank is verzorgd ook al kan zij aan homogeniteit winnen. Veel plezier hebben wij beleefd aan „Man is a tool- using animal" van Hans Keunig. Dit modem klanknabootsend werk, dat ge schreven is voor mannenkoor, bariton, twee piano's en slagwerk, verplaatst Ons naar een machinehal waar het lied van de arbeid glorieert. De combinatie van slagwerk en mannenkoor bezit een gamma van mogelijkheden. De ostinate ritmiek van de slagwerkers gaf aan de ®onore mannenzan.g een souplesse die men o.a. in Schuberts „Nachthelle" miste. De solistische medewerking werd ver- Sorgd door twee vocalisten, t.w. de te- hor Jan Ditmeijer en de bariton Frans Van der Ven, terwijl het instrumentale gedeelte werd verzorgd door het piano- duo Miep van Luin en Ans Bouter. De tenor Jan Ditmeijer beschikt over een fraai lyrisch timbre, dat in aria's Van Cilea en Caccini muziek met een Verrukkelijk bel canto het best tot jjijn recht kwam. De bariton Frans van der Ven bewees met de expressief ge dongen ballade „Tom der Reimer" van Jr. Loewe vooral zijn vocaal drama tisch talent. t Het piano-duo Miep van Luin en Ans Bouter, van wie eerstgenoemde de bei de solisten met smaak accompagneer de, excelleerde met een fanatiek ge- Speelde Scaramouche van Milhaud. ANDRE KAART Haarlem, 29 april Zaterdag- •mddag is de driejarige Theo Koolloos S^et zijn fietsje in het water van het jJPaarne gereden. Dank zü het kordate "Ptreden van een tot nu toe onbekend «ebleven bestuurder van een personen auto kon het jongetje worden gered, r® kleuter had veel water naar bin- ien gekregen en werd naar het zie kenhuis St. Joannes de Deo overge wicht. De redder wordt verzocht steil de Polit*e *n verbinding te Burgemeester Cremers speldt dc heer Elte diens koninklijke onderscheiding op. in zijn kamer gearrangeerd van docen ten en enkele leerlingen. De komst van de burgemeester was voor hem een groot vraagteken. Mr. Cremers maakte al gauw een eind aan de spanning. Hij memoreerde eerst de grote voorliefde van de heer Elte voor Frankrijk, wel ke deze in velerlei activiteiten reeds heeft beleden. Een Franse onderschei ding is daarvan een eervolle getuige nis. Maar ook Haarlem heeft heel veel aan de heer Elte te danken. ,,U bent een van die figuren in het Haarlem se", aldus de burgemeester, „die wij niet graag missen. Eens zal niettemin het uur van afscheid slaan. Daarom vind ik het prettig, U nu het onderschei dingsteken van Officier in de Orde van Oranje Nassau op te spelden". In zijn dankwoord verklaarde de heer Elte, dat zijn bescheidenheid helaas niet zover ging, dat hij de burgemees ter wilde tegenspreken. Wel verzeker de hij, dat hij heel veel te danken had aan zijn medewerkers, vooral aan zijn collega-docenten. „Reclassering is een moeilijke zaak", zei de burgemeester tot de vele aan wezigen in het vergaderzaaltje van de Haarlemse afdeling van het Nederlands Genootschap tot Reclassering en in het bijzonder tot de bejaarde mr. C. Blan kevoort, „men heeft er een grote do sis geduld en begrip voor nodig, ter wijl men van de andere zijde heel vaak ondank en wansucces zal ondervinden". Het deed de burgemeester dan ook ken nelijk plezier de heer Blankevoort eens nadrukkelijk waardering te tonen voor diens werk als secretaris van het ge nootschap, in welke functie hij dit jaar september zich veertig jaar zal hebben ingezet voor de reclassering. Een benoeming tot officier in de Or de van Oranje Nassau werd zijn belo ning en de burgemeester bleek te zijn gekomen om de heer Blankevoort dat mee te delen en hem de daarbij be horende versierselen op te spelden. Een hartelijk applaus van de belangstellen den uit de kringen van de rechterlijke macht, de zusterverenigingen op het ge bied van de reclassering en het genoot schap zelf onderstreepte die huldeblijk. Om kwart voor elf stapte burgemees ter Cremers bij de bijna 83-jarige heer J. G. v. Kessel in de Tuindorplaan bin nen. De burgemeester nam er de tijd voor, dronk een kopje koffie en moest zijn schaatsavontuur op Nieuwjaarsdag nog eens vertellen. De bestuursleden van de onlangs 50 jaar geworden wo ningbouwvereniging „Bloem endaal" waren naar het huis van de heer Van Kessel gekomen, zogenaamd voor een korte bestuursbespreking. Maar de heer Van Kessel, die vele jaren lid van de Haarlemse raad en ook al van de sta ten lid is geweest, kent het klappen van de zweep. „Dat gaat om een lint je", grinnikte hij met pretoogjes. Bur gemeester Cremers herinnerde dan ook aan de vele verdiensten op organisa tiegebied van de heer Van Kessel en merkte op, dat nu eindelijk na het_ pau selijke ereteken ook het lands-lintje de borst van de heer Van Kessel zal kun nen sieren. Hij speldde hem de versie- selen op van het ridderschap in de orde van Oranje Nassau. De heer Van Kessel dankte bewogen voor de onderscheiding. „Als organisa tieman heb ik al heel wat huldigingen moeten ondergaan", bekende hij, „maar (Advertentie) huf t'r- L A. E. van Dodewaard, OrnufP van Haarlem, aan de Nieuwe *„3 heeft vanmorgen de commis si,. '5, c'er koningin in Noord-Holland, Prinsen, de bisschop de ver- orrtif opgespeld, behorend bij de wo.it Van de Nederlandse Leeuw, in «j? ®rde mgr. Van Dodewaard tot «««er is benoemd. wiSÜ, Plechtigheid waren o.m. aan- lem erri,Gritus bisschop van Haar- gr- L P. Huibers. de burge- -• Huibers, de burge rt ®f.lva ,n Haarlem, mr. O.P.F.M. emers, de vicaris-generaal mgr. J. dekoA? 1? mgr' C' G- van Trigt, de en Haarlem drs. Th. Zwartkruis, F> tut T. ya'is van het bisdom mgr. M. Verhoofstad. De dio<r'V„ =iilyuisiaa. ue commissaris, rich v,an Blokland, verheugde bpJj er?v?r deze onderscheiding te mo- wi aitrf.lkei1 ?an mgr. Van Dode- ara, aie m juni zijn zilveren pries terfeest hoopt te vieren. Hij was van mening dat het de burgerlijke over heid niet past de kerkelijke overheid te prijzen of er anderzins een oordeel over te geven. De hoge onderscheiding gaf overigens op zichzelf al een blijk van grote waardering. Mgr Van Dodewaard verklaarde blij te' zijn met deze onderscheiding, waarin hij een erkenning zag voor het werk, dat de bisschoppen m Neder land doen. Mgr. Huivers sprak tot slot woorden van gelukwens, waarin hij op be proefde wijze met het woord „leeuw speelde en zijn opvolger prees om de wijze, waarop deze zijn taak vervult. Op alle terreinen, aldus mgr. Huibers, is een groeiende samenwerking te be speuren. Daarin hebt ook u een be langrijk aandeel. „Gedraag je als een koninklijke leeuw, blijf hard werken, maar zorg, dat je ook op tijd rust krijgt". dit is iets bijzonders, omdat nu ook buiten mijn eigen kring waardering voor ons werk blijkt te bestaan". Toen de burgemeester alweer vertrokken was, overhandigde het bestuur aan zijn ere voorzitter het draaginsigne van het rid derschap. En natuurlijk moesten er fo to's gemaakt worden om de blijde mo menten van deze dag vast te leggen. Het laatste bezoek gold de schilder Kees Verwey in zijn prachtige huis aan het Spaarne. Verwey deed zelf open, toen de burgemeester arriveerde. In de huiskamer werd het een gemoedelijk praatje, waarin de burgemeester Verwey verzekerde, dat deze al zo dikwijls was onderscheiden! De Rembrandtprijs, de aanbieding van een professoraat, en in de kritieken. Feitelijk had hij zichzelf onderscheiden. De burgemeester ver klaarde er trots op te zijn, dat Kees Verwey een Haarlemse burger was. Hij deelde hem mee dat hij benoemd was tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Het commentaar van Verwey? De kleu ren van het lintje combineren uitstekend. Wijs geworden door de ervaring, dat op maandagmorgen vele mensen bui tenshuis vertoeven, heeft de burgemees ter van Heemstede, mr. A. G. A. rid der van Rappard, gisteravond reeds zijn rondgang door de gemeente ge maakt. De lintjestocht werd besloten in de huiselijke kring van gemeente secretaris A. van Wingerde, aan wie de burgemeester kon meedelen, dat hij benoemd was tot ridder in de orde van Oranje Nassau. De burgemeester me moreerde, dat voor hem nog altijd een van de grootste momenten in zijn Heem- steedse carrière was geweest, dat de heer Van Wingerde zich van een voor treffelijk afdelings-chef ter gemeentese cretarie had ontwikkeld tot een even voortreffelijk gemeentesecretaris. Hij wilde de kwaliteiten van zijn secretaris samenvatten in de woorden: „Attent, goed en ad rem". HAARLEM, 29 april Tijdens de wedstrijd zondagmiddag tussen DIO uit Haarlem en Beverwijk kopte de 25- jarige Beverwijker L. Schelvis een bal weg. Daarbij kwam hij in botsing met een tegenstander. De speler liep een hersenschudding op en moest worden opgenomen in het ziekenhuis St. Joan nes de Deo. HAARLEM, 29 april De zieken ochtend die zaterdag 4 mei in de ka thedrale basiliek gehouden zou worden, gaat niet door. Enkele patiënten heb ben verzocht die ochtend op een latere datum te houden. De ziekenochtend wordt nu op zaterdag 21 september ge houden. HAARLEM, 29 april De politie heeft vier jongelui aangehouden die uit een kermistent aan de Zaanenlaan een mes, chocolade en een sigaretten koker hadden weggenomen. Drie van hen ontkenden echter iets met de in braak te maken te hebben. HAARLEM, 29 april Een 48-jarige onderwijzeres is zaterdag gewond ge raakt toen zij in de Gen. Cronjéstraat tegen het portier van een auto reed. Zij passeerde de auto, die aan de lin ker kant van de weg geparkeerd stond. Op dat moment deed een passagier het portier open. Met enige hoofdwon den en een hersenschudding is het slachtoffer in het Grote Gasthuis opge nomen. Advertentie EEN V00^flNe' Nederlands Schriftelijk CULEMBORG Erkend door de I.S.O., met medewerking van het Ministerie van Onderwijs 7.30 Reveille op de Grote Markt door het Tamboer- en Hoornblazerskorps van de gymnastiekvereniging „Ba- to", waarna verschillende muzikale rondwandelingen in de stad. 8.00 Koraalmuziek door het muziek korps van het Leger des Heils op de Grote Markt. 9.00 Aubade op de Grote Markt door circa 3500 schoolkinderen. 10.30 Begin Haarlemse muziekdag op Grote Markt en op het terrem aan de Paviljoenslaan. In totaal werken 11 drumbands aan de shows mee. 10.30 Officiële intocht van Katootje op de Botermarkt. Daarna optreden van straat en podiumartiesten op de Botermarkt. 12.15 Carillonbespeling op Grote Markt tot 13.00 uur. 14.30 Vervolg van optreden door 11 drumband. Het muziekfestijn wordt op de Grote Markt begonnen met draaiorgelmuziek. 14.30 Optreden Nationaal Kindercircus uit Hoofddorp op de Kattenberg in het Donkere Kenaupark. 20.00 Toneelvoorstelling voor leden m de Stadsschouwburg door ,,J. J- Cremer". Opgevoerd wordt „Gerrit Witse". 20.00 Grote variété-show op de Grote Markt. 20.00 Oranjebal in alle zalen van het concertgebouw. Verschillende orkes ten verlenen hun medewerking. 22.00 Bal-Champêtre op de Grote Markt met dansmuziek van de „Sun beams". 7.45 Opstelling van de schoolkinderen aan de Kleverlaan, die aan de aubade op Grote Markt deelnemen. Om 8.20 uur vertrek. 9.00-24.00 Kermisvermakelijkheden aan de Zaanenlaan. 14.15 Ringrijderij voor militairen op fietsen op de Örionweg. Bij voldoen de deelname ringrijderij voor dames. 20.00 Voor leden van het Haarlemse Comité Nationale Feesten voorstel ling in stadsschouwburg. 20.00 tot 24.00 Groot Bal-champêtre in de feestelijk verlichte Marnixstraat bij de Zaanenlaan. O.m. optreden door de Boerenkapel „De Hooischelf" deren, die aan aubade op de Grote Markt deelnemen, sluiten zich om 8.30 uur achter de drumband van Vijfhuizen aan. Zij moeten zich op stellen op het Theemsplein, waar zij 8.25 aanwezig moeten zijn. 9.00 Vlaghijsen door de voorzitter van H.Z.W. 9.30 Kinderspelen voor de leeftijds groep 5 t.m. 12 jaar. 11.00 Kinderspelen voor de leeftijds groep 13 t.m. 16 jaar. tl.45 Microfoondebutantjes voor jon gens en meisjes van 5 t.m. 12 jaar, die met zang en declamatie hun beste beentje mogen voorzetten. 14.30 Grote gecostumeerde kinderop- 9.00 Aubade door leerlingen van de la gere scholen op het terrein tegen over de Aerdenhoutse Schoolvereni ging. Daarna vertrek naar de Bor- gerweg onder begeleiding van een draaiorgel. 10.00 Ringsteken op fietsen, rolschaat sen, autoped-races, mastklimmen, zaklopen enz. op het terrein Borger- weg. 14.00 Poppenkast voor leerlingen van de kleuterscholen in de Vondelschool. 15.30 Grote tekenwedstrijd op het as falt van de Spiegelenburghlaan voor kinderen van 9 jaar en ouder. tocht voor meisjes en jongens van 20.30 Verzamelen voor het flatgebouw C r 1 fy t n rtvl T\ Jimlrnlrt Vrt A n A T T T C V tt i V 1 6 t.m. 16 jaar. Muzikale medewer. king door drumband van Vijfhuizen en „Bavo". 20.15 Lampioenoptocht. aan de Karei Doormanlaan voor een lampionoptocht met draaiorgel. 21.30 Groot vreugdevuur aan het einde van de Spielenburghlaan. '0d°oo?eScha1kvriikgIli3Sdooren drumband 9-°° start van öe rüwielpuzzelrit voor aoor bcnalkwijk üoor arumDana ieeriingen van de hoogste klassen „Schalkwijk 9.00 Opening feestterrein aan Europa- weg. 9.15-12.00 Evenementen voor de klein tjes (o.a. poppenkast en goochelaar, alsmede spelletjes). 14.00 tot 17.00 Spelen voor de grotere kinderen. 20.00 Lampionoptocht door Schalkwijk met de drumhand „Schalkwijk". 21.00 Taptoe (drumband „Schalkwijk") 21.30 Sluiting met Wilhelmus. 22.00 tot 24.00 Oranjebal bij het school gebouw aan de Belgiëlaan. 8.45 Verzamelen schoolkinderen op het schoolplein. 9.15 Rondgang van de kinderen, met muziek door het korps Harmonie „Crescendo" uit Spaarndam. 10.30 Aubade van de schoolkinderen. 11.00 Kinderspelen voor de kleuters. Na afloop prijsuitreiking. 13.30 Kindervariété-programma op de Westkolk. 15.00 Kinderspelen voor kinderen van de lagere scholen. 16.30 Ringrijderij op fietsen voor per sonen boven de 15 jaar. van de lagere scholen. Plaats van samenkomst: schoolplein St Aloy- sius-Mariaschool. 10.00 Optocht vanaf de verschillende lagere scholen naar het raadhuis aan de Bloemendaalseweg. Vertrek vanaf de scholen. 10.15 Officiële opening van de feeste lijkheden in de raadhuistuin door de burgemeester. 10.30 Optocht met muziek naar het sportterrein aan de Vrqburglaan waar de Haarlemse Luchtvaarclub een demonstratie zal geven met mo delvliegtuigen. 10.50 Vertrek vanaf Joan Mauritsplein van een optocht met muziek van verklede kleuters. 11.30 Ballonwedstrijd op het terrein aan de Vrijburglaan. 14.00 Kindervoorstelling voor de leer lingen van de lagere scholen in het Openluchttheater van Bloemendaal. 19.00 Zeepkistenrace op de Bloemen daalseweg. 20.30 Vertrek vanaf de Bloemendaalse weg bij het politiebureau van een lampionoptocht met muziek van Har monie „De Spaamebazuin". 21.15 Openluchtfilmvoorstelling op het dorpsplein voor hotel „Rozendaal". 14 jaar. 19.30 Non-stop variétéprogramma voor volwassenen. 7.00 Reveille door de r.-k. Harmonie ,.De Spaarnebazuin", de „St. Jorisband", de C.J.M.V. Band en de N.P.V. Dis- trichtsband. 8.15 Verzamelen schoolkinderen op het Teylerplein voor vertrek naar Grote Markt (aubade). Om 8.30 af mars. 10.30 Marionettenspel in het gebouw St. Jan aan het Teylerplein door lA^Grotè' wielerdemonstratie onder 13£° ^epkistenrace voor jongens op 9.30 De burgemeester van Bloemen daal opent de kindervoorstelling door het gezelschap Joop Theunz in het Openluchttheater voor de leerlingen van de Bloemendaalse lagere scho len. 10.00 Aubade op het Raadhuisplein door de leerlingen van de hoogste klasser der lagere scholen. 15.00 Gecostumeerde kinderoptocht door het dorp. 20.15 Concert in de muziektent op het Raadhuisplein door de Zandvoortse Muziekkapel, afgesloten door een taptoe. weet daar alles van. leiding van „De Kampioen" en „De Bollenstreek". 19.00 tot 20.30 Muzikale rondgang door Haarlem Oost door muziekvereniging Kunstkring Apollo. 8.00 Muzikale rondwandeling. De kin- 9.00 Jeugdappèl op Raadhuisplein. 10.30 Muzikale show op Raadhuisplein. 12.30 Sterrenparade op Heemsteeds Sportpark. 16.00 Voetbalwedstrijd R.C.H.B.V.V. op het Sportpark. van de Hartenlustschool voor een 19.00 Rondgang van St. Michael door lampioenoptocht door het dorp. Me- de gemeente. dewerking verleent de drumband 20.00 Oranjebal op Raadhuisplein tot „Sursum 24 uur. de Bloemendaalseweg. Aansluitend rolschaatswedstrijd voor meisjes, eveneens op de Bloemendaalseweg. 16.00 Tonsteken op lorries voor oude ren. Aan de Bloemendaalseweg. 20.30 Verzamelen op het schoolplein Mobilofoon service daj? en nacht Alle deelnemers aan de finale kre gen een fraai vaantje en de drie eer ste prijswinnaars bovendien een beker. De uitslag was: 1. Ben van de Berg, 2. Oisca iKuyer, 3. Marleentje Lint horst, 4. Marieke van Leerdam, 5. HAARLEM, 29 april Zonder dat Kees Ljjnzaat en Koos Gressie en 6. de meeste Haarlemmers er weet van Jan Groeneveld. open'en dan weer een song-festival worden geor- De deelnemers aan liet Haarlemse Song-festival in het clubhuis aan de Zoetestraat: ganiseerd. Jong-Haarlem zit vol onbe- op de eerste rij van links naar rechts Cisca Kuyer en Marieke van Leerdam; op kende talenten. Pater Castelein, die de bovenste rij van links naar rechts Jan Groenenveld, Marleen Linthorst en zijn vaste klanten op de instuif kent. Ben van de Berg. HEEMSTEDE, 29 april. Van de com missie Koninginnedag Heemstede verna men wij, dat bij slecht weer het pro gramma „De grote sterrenparade" waar aan o.a. meewerken Johnny Kraaykamp, Anneke Grönloh, Rijk de Gooyer, Frans van Dusschoten. de borenkapel De Hooi schelf, niet op het Heemsteedse sport park zal doorgaan maar in het Minerva theater. De aanvangstijd blijft half één. BEJAARDEN Het Comité voor de Bejaarden in de gemeente Bloemen daal organiseert dinsdag 21 mei een tocht voor bejaarden naar de bloeiende Betuwe. Belangstellenden, die menen voor deelneming in aanmerking te ko men en dit jaar 70 jaar worden of al zijn, kunnen zich vóór 7 mei bij het secretariaat opgevenBloemendaalse weg 188 te Overveon. Advertentie) die "Gold" nylons - satijn-zacht, perfekte afwerking. "Teenager" nylons - de beste kous voor elke dag Internationale modekleuren. Verkrijgbaar o.a. bij uw kruidenier AMSTERDAM. 29 april. De koersen van de internationale fondsen hebben vanmiddag weinig verandering te zien gegeven. Alleen de aandelen Kon. Pe troleum, die ruim een halve gulden ho ger noteerden, gaven een noemenswaar dige afwijking van het vorig niveau te zien. De handel was over het algemeen zeer rustig. Waarschijnlijk werd de af faire geremd door het vooruitzicht van enkele dagen waarop verschillende beurzen gesloten zijn. Morgen blijft de Amsterdamse beurs dicht, terwijl woens dag de 1 mei viering de Duitse, Bel gische en Franse beurzen gesloten blij ven. De cultuursector was verdeeld. Amserdam Rubber 1 punt lager, HVA 1 pnt. beter. De scheepvaartmarkt lag verlaten. Kon. Boot was 1 pnt. hoger. 41/2 Ned. i960 4(4 Ned. 1961 4y« Ned. 1963 4 Nea 1961 4 Ned. 1962 Staffel 1947 B.N.G. Won. bouwl. 6 Ned. Handel Mij. Cert. Amsterdam Rubber H.V.A. A.K.CJ Berkel Patent Calvé-Delft Cert Deli-Mi) Fokker Ford v. Gelder Hoogovens Müller Co. Ned. Kabel Philips Gem Bez. Unilever Wilton-Fijenoord Billiton 2e Dordtsche Petr ge-w Kon. Petroleum 50 Holl Amerika 14jr Java Ch PL KL.M. Kon Ned Stoomb Mij KJP.M Stoomv Mij Neden v Nievelt v. Ommeren Rott Lloyd Ned Scheepv Unie Interunie Robeco Unitas Ver Bezit Rentespaarbrleven '57 Rentespaarbrieven '58 2% Amsterdam '56 1 2V2 Amsterdam 56 n 2V2 Amsterdam '56 ID 2\i Amsterdam '59 2',2 Rotterdam '57 Alb Heyn Kl. obi Philips (stories) Vorig opening Slot 29/4 102 100% 100& 93% 107% 352 114% 144 145 460 459% 215 MA Ö2U 132.50 404 910 262% 561 %ex 564 329 500 156.70 156.50 161.90 162 255 428 814% 177.50 177.30 114% 146 50 143 144 130/4 128 114% 255% 126 128% 128 192.50 220 486 131.50 142% 123 84 93% 93% 99 90% 1281/4 7.80 GEEN SPREEKUUR Mej. dr. M. E. Nolte, wethouder van Bloemen daal, houdt woensdag geen spreekuur.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 3