Akkoord gemeld tussen Vaticaan en Boedapest Ambassadeur Kennan verkent de situatie namens de V.S. EERSTE NIEUWE U CP Argentinië verboden WACHTEN OP DE KARDINAAL Maandag leidraad r eger ings program Toch geen socialisten in het nieuwe kabinet? In OTTAWA geen nieuwe scheuren Amerika zet nu haast achter de multilaterale kernmacht Admiraal naar Londen Herstel van de Paus vordert langzaam Onzekerheid over begindatum van tweede zitting Concilie Minstens vijf Russen bij ruimtevluchten gedood 9 Amerikaans blad somt reeks mislukkingen sinds 1959 op EEN dode en vijf gewonden bij botsing Castro nodigt Nïkita uit POSITIE VAN DE HONGAARSE PRIMAAT IS SLEUTELPROBLEEM Details in juni aan de orde? Warmer met zon Dezelfde avond overleg tussen prof. Romme en fractieleiders Grote goudroof in Londen gepleegd Toestand van Frol Kozlov verbeterd Rijksweg Muiden éeë MO RRIS "êefot'e i/ou Snif! Suède dames- en herenjasjes Buit bedraagt ruim 2J miljoen gulden Winst Staatsmijnen sterk gedaald Accent op expansie van chemie NAVO-GESPREK ZONDER SENSATIE PEUGEOT SKODA GARAGE VERBEEK N.V. Cubaanse leider aan de kant van Moskou Geen regeringsnota apartheidspolitiek 87sfe JAARCANC No. 31445 ROME/BELGRADO, 25 mei (Rtr, UPI) Volgens het Itali aanse persbureau „Ansa" zijn de Heilige Stoel en de communisti sche Hongaarse regering gisteren een belangrijke stap nader ge komen tot de oplossing van de problemen, waarmee de Kerk in Hongarije heeft te kampen. Er zou in grote lijnen overeenstem ming zijn bereikt over een ak koord, waarvan de bijzonderheden waarschijnlijk in de loop van juni geregeld zullen worden. De Hon gaarse gezant in Italië Joseph Szall zal daartoe rechtstreeks contact zoeken met de Heilige Stoel. Volgens „Ansa" hebben di plomatieke bronnen in Washing ton het aanstaande akkoord bevestigd. Drie fotografen badend in de zon.een idyllisch plaatje met een realistische achtergrond. Nu elke dag het vertrek van kardi- ^indszonty vanuit de Amerikaanse legatie in Boedapest ar Home kan worden verwacht, bewaken verslaggevers en foto- af en dag in, dag Ujf ane doorlaatposten aan de Oostenrijks- ongaar se grens, in de hoop dat zij de kardinaal op het beslissende oment voor hun lenzen zullen krijgen of met hem zullen spreken, en nogal ontmoedigend karwei, want deze fotografen wachten nu weer dan tien dagen. Bovendien lopen zij het risico dat kardinaal mdszenty met een vliegtuig naar Rome vertrekt.dis hij vertrekt. Hoog tempo OTTAWA, 25 mei (AFP, Rtr, UPI) Ondanks de afwezigheid van grote internationale crises is cU driedaagse bijeenkomst van 1e NAVO-ministerraad in Ottawa afgesloten zonder opvallende nieuwe blijken van geallieerde onenigheid. De goedkeuring van een inter-geallieerde kernmacht, waartoe woensdag reeds was be- sioten, heeft in het slotcommuni qué de formulering gevonden, die genade vindt in Franse ogen. De ministers betuigden namelijk hun instemming „met de stappen, die worden genomen om de kern machten, die reeds onder bevel staan of nog gesteld worden van de Geallieerde Opperbevelhebber Europa, te organiseren". BUREAU SMEDESTRA AT 5 - HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 JKantoor Beverwijk Zeestraat 50: telet 4790 J ntoor en Red IJmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 ectie: W. C. H. Leijdeckers en Mr. W A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severia NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents oer millimeier- hooote Omroepers 16 cents -er m m. hoogte De administratie Behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren ABONNEMENTSPRIJS 61 cents oer week t 2.65 oer maano t 7.90 oei icwartaai Voor klachten over de bezorging 's avonds tussen 5.30 en 7 uur, tel. 20800. t>e Katwijkse logger „De Arend" (KW 7) bracht gistermiddag in Umuiden de *erste nieuwe haring in ons land, 113 kantjes. Schipper Kees Kuyt (voor de 0n) liet zich de groene goed smaken. BUENOS AIRES, 25 mei (Rtr) De ~*»entjjnse regering heeft vandaag de °öimunistische partij en de met haar ['honden organisaties verboden. Zij "J| daarmee voorkomen dat de com munisten deelnemen aan de algemene 6pkiezingen van 7 juli. het regeringsbesluit staat, dat de moet worden „ontbonden en ge- "lUideerd". Er zijn strenge straffen op intreding van het verbod gesteld. G*rtijleden zijn uitgesloten van betrek- ?ngen bjj de overheid, het onderwijs Zb„ ^,'j bedrijfsverenigingen. Zij verlie- rohet actieve en het passieve kies- fcr ht- tp®1 uitzondering van diplomaten moe- ia[: alle buitenlandse communisten het con? verlaten. Op het verspreiden van Uiivhtunistische propaganda staat xWiaal zes jaar gevangenisstraf. De rol van de Amerikaanse regering bij dit alles is natuurlijk niet gering, omdat een van de voornaamste ge schillen tussen het Vaticaan en Hon garije betrekking heeft op de nositie van de primaat van Hongarije, kardi naal Mindszenty, die sinds 1956 in bal lingschap verkeert op de Amerikaanse legatie in Boedapest. In dit verband is het van belang, dat de Amerikaanse ambassadeur in Belgrado, George Kennan, vandaag voor een onofficieel bezoek van ver scheidene dagen wordt verwacht in de Hongaarse hoofdstad. In diplomatieke kringen te Wenen gelooft men, dat de ambassadeur, die vroeger als deskun dige op het gebied van Oosteuropese zaken was verbonden aan het State (Advertentie) BaSST HAARLEM TEL 13439 LEIDSÉSIR'aAT.IBIJ KONINGSPLEIN) AW$TERDAM, TEL. 223596 (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT, 25 mei De hogedrukge- bieden zijn actief geworden, zodat er vanmorgen een klein hogedrukcentrum bij de Waddeneilanden lag. De wind is hierdoor oostelijk geworden met aan voer van drogere lucht, waarin de be wolking vanmorgen al grotendeels was verdwenen. De temperatuur zal nu vrij snel stijgen en kan morgen in ons land al 18 tot 20 graden bereiken. De afge lopen nacht was nog zeer koud mét in het Westen plaatselijk 1 a 2 graden bo ven het vriespunt. Deze verbetering zal ook na zondag voortduren, zodat de mei-maand niet zo koud en somber ein digt als de afgelopen drie weken zijn geweest. ZONDAG: Zon: 4.33-20.42. Maan: 7.37-0.00 MAANDAG: Zon: 4.32-20.43 Maan:8.43-0.18 mmmmm Department, besprekingen met de Hon gaarse autoriteiten zal voeren om te komen tot een verbetering van de be trekkingen tussen de beide landen. Ook hierbij zal de positie van kardinaal Mindszenty een van de voornaamste onderwerpen van gesprek zijn. Men acht het vanzelfsprekend, dat Kennan ook met de primaat zelf van gedach ten zal wisselen. Volgens het Italiaanse persbureau zijn de Heilige Stoel en de regering-Kadar het eens geworden over het beginsel, dat er na een eventueel vertrek van kardinaal Mindszenty uit Hongarije een apostolisch administrateur moet wor den benoemd. Aleen over de persoon van deze apostolische administrateur is men het nog niet eens. «Sb»*... (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG, 25 mei Prof. Romme zal de volgende week met de leiders van de vijf grootste fracties in de Twee de Kamer besprekingen voeren tenein de zijn overzicht van de mogelijkheden voor de eigenlijke kabinetsformatie aan de koningin te kunnen voorleggen. Om de fractieleiders op de hoogte te stel len welke kansen hij ziet, zal hij hun maandag een soort leidraad voor een regeringsprogram doen toekomen. Daar in zullen alleen die punten waarover ernstige verschillen van mening bestaan, worden weergegeven. Aan de hand van de binnengekomen stukken hoopt de informateur de inge wikkelde situatie te kunnen ontleden, zodat men dan een keus zal kunnen doen. Hij zal trachten de controversiële punten in een onderling gesprek met de fractieleiders nader te bezien en daar bij de gewenste toelichtingen te geven. Mocht het nodig zijn, dan kunnen de heren daarna ruggespraak met hun fracties houden. Dit zal zeker gewenst worden, al was het maar alleen om nieuwe spanningen en klachten dat de zaak te veel in het geheim wordt be handeld, te voorkomen. Vermoedelijk komt er dus in het begin van de week wei een beslis sing over de vraag, of een kabinet met socialisten plus de vier partijen die thans in het kabinet-De Quay ver tegenwoordigd zijn, nog tot de moge lijkheden behoort of dat het maar be ter is daarvan af te zien en de ko ningin te adviseren een kabinet van niet meer dan vier partijen te doen samenstellen. In politieke kringen wordt met een deelneming van socia listen in het nieuwe kabinet steeds minder rekening gehouden. Het zou nog denkbaar zijn, dat de liberalen van deelneming aan de rege ring afzien en de voorkeur geven aan de rol van oppositiepartij, omdat zij alle gewenste compromissen niet willen sluiten. Met name kan daarbij gedacht worden aan de commerciële televisie, waarvoor de WD zóveel reclame heeft gemaakt, dat de kiezers het vermoede lijk niet erg op prijs zullen stellen wan neer op dit punt met de rest van het kabinet een akkoord zou worden geslo ten. De vier andere partijen zullen el kaar over een of andere vorm van re clame in de televisie wei kunnen vinden. Er zijn echter nog meer moeilijkhe den die de zaak een verrassende wen ding kunnen geven. Belastingkwesties, de vraag of voor een verdere uitbrei ding van de sociale wetgeving uit de schatkist moet worden geput en of uit deze bron ook aanzienlijk meer geld LONDEN, 25 mei (Rtr) Drie ge maskerde bandieten hebben gisteren in Londen een inval gedaan in een op slagplaats voor ongemunt goud. Zij zagen kans een halve ton goud ter waarde van meer dan twee en een half miljoen gulden in een vrachtwa gen ts iaden. De buit bestond uit veer tig baren goud, die ieder ongeveer twaalf kilogram wegen. De overvallers, die waren gekleed in overalls, droegen van kousen gemaak te maskers. Zij sloegen de enige wa ker neer en bonden hem vast. Hij sloe,, een kwartier later alarm, nadat hij zich had weten te bevrijden. Waarschijnlijk hebben de dieven kans gezien gistermorgen, toen er goud werd afgeleverd, de opslagplaats bin nen te komen. De politie heeft onmid dellijk een intensieve speur.jacht doo' net centrum van Londen ingezet. Ook de vliegvelden zijn gealarmeerd. De politie sluit echter de mogelijkheid niet uit, dat de omvangrijke buit, de groot ste ir Engeland tot nu toe, zijn be stemming al heeft bereikt en omge smolten is of wordt. beschikbaar moet worden gesteld om de bouw van woningwetwoningen te fi nancieren. Ook de vraag wat voor de landbouw met financiering uit de alge mene middelen moet worden gedaan, kan een heet hangijzer worden. Maandag komt prof. Romme met zijn schriftelijk project op tafel, dat hij de fractieleiders aanstonds zal doen toeko men. 's Avonds verwacht hjj hen voor een onderhoud aan het Plein 1813. Dit onderling gesprek kan zo nodig dinsdag worden voortgezet. De fracties zouden daarna nog dinsdagmiddag afzonderlijk van de resultaten van dit gesprek ken nis kunnen nemen. Ontstaan er dan weer nieuwe moeilijkheden, dan zal de informateur daarvan, naar hij veron derstelt, nog vóór woensdag horen. Het is de vraag of dit alles zo spoedig zal lukken. Prof. Romme wil de zaak na tuurlijk wel snel behandelen. Hij wil reeds woensdag, wanneer de uitslag van het fractieberaad bekend is, tot con clusies komen. Het landbouwschap heeft in een brief de wensen van het landbouwbedrijfsle ven ten aanzien van het in de komende regeringsperiode door de overheid te voeren landbouwbeleid aan de informa teur kenbaar gemaakt. Het zegt in deze brief dat het regeringsbeleid in de ko mende periode de landbouw zodanig zal moeten helpen dat de noodzakelijke eco nomische ontplooiing van de agrarische bedrijfstak kan geschieden op een soci aal verantwoorde wijze. Gisteren hebben wij in enkele edities gemeld dat prof. Romme de minister raad in Den Haag zou hebben bijge woond. Dit is een misverstand, veroor zaakt door het verkeerd overkomen van het bericht. Prof. Romme heeft alleen enige ministers ontvangen. In een rustige kamer op Plein 1813 voert prof. Romme zijn besprekingen over de kabinetsformatie. Een secretaresse neemt de post met hem door. HEERLEN, 25 mei De resultaten van de Staatsmijnen zijn in 1962 sterk gedaald nl. met 54 miljoen gulden tot 17 miljoen. Het verlies in de sector vaste brandstoffen beliep 40 miljoen gulden, de uitkomsten van de chemi sche bedrijven waren zo bevredigend dat per saldo nog een overschot kon worden behaald. De Nederlandse mijnindustrie acht inzake de koohvinning externe maat regelen nodig, hierover is thans over leg gaande met de overheid. Om de winstcapaciteit van de che mische bedrijven ook voor de toekomst te handhaven is een uitgebreid expan sieprogramma opgesteld, dat enige honderden miljoenen guldens zal ver gen. Tevens ligt het accent op uit breiding van de belangen ook huiten de landsgrenzen. Een en ander ter verzekering van de economische stabi liteit van het gehele Staatsmijnen concert. (zie voorts pagina 12). Tegelijkertijd hebben de Verenigde Staten, buiten de eigenlijke conferen tie om, hun inspanningen verdubbeld om op zo kort mogelijke termijn tot een multilaterale kernmacht van op pervlakteschepen met internationaal- gemengde bemanningen. Admiraal Claude Ricketts, onderbevelhebber van de afdeling operatiën van ile Ameri kaanse marine, voert dit weekeinde in Londen besprekingen met Britse functionarissen over de technische uit voerbaarheid van zo'n multilaterale kernmacht. Tot dusver heeft alleen de bonds republiek Duitsland zonder meer haar instemming betuigd met dit door Ame rika gepousseerde plan; en de Verenig de Staten willen tot elke prijs voorko men, dat bij de buitenwacht de indruk VATICAANSTAD, 25 mei (KNP, UPI) In een officieel medisch bulletin is gisteravond meegedeeld, dat er een „merkbare verbetering is ingetreden in de toestand van de Heilige Vader, die thans bevredigend mag heten. Men neemt waar, dat de Paus, die de afge lopen dagen zeer vermoeid was, zich herstelt." Maar volgens United Press International voegde een zeer gezag hebbende bron daaraan toe: „De toe- WASHINGTON, 25 mei (Rtr) Vol gens een Amerikaans dagblad, de New York Journal American, heeft de Sov jet-Unie sinds 1959 bij bemande ruim tevluchten vijf of meer astronauten verloren. Het blad zegt, dat volgens hooggeplaatste autoriteiten in het Con gres en bij de ruimtevaart een „ui terst geheim" rapport is opgesteld over de Russische mislukkingen. He> rapport mag echter niet worden be kendgemaakt, teneinde bijzonderheden over de werkwijze van de Amerikaan se geheime dienst verborgen te hou den. Volgstations over de gehele wereld, die met het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart (NASA) samen werken, zouden het volgende hebben gemeld: 1. Kosmonaut Serenty Sjiborin. In tebruari 1959 gelanceerd. Na achten twintig minuten verdwenen de signa len en er werd nooit meer iets van hem vernomen. 2. Kosmonaut Piotr Dolgov. Op 11 oktober 1960 gelanceerd. Na een half uur geen signalen meer gehoord. 3. Kosmonaut Vassilievitsj Zovodovs- ky. Ih april 1960 gelanceerd. De signa len uit zijn ruimtevaartuig verdwenen direct ns de lancering. 4. Op 17 mei 1961 werd een ruimte- cabine, waarin zich twee personen be vonden. gelanceerd. Een van hen zou een vrouw zijn geweest. Men hoorde gedurende enkele minuten hun stem men en radiosignalen. Daarna werd alles stil. Een vertegenwoordiger van het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart verklaarde donderdag aan een subcommissie van net Congres, dat er inderdaad Russische mislukkin gen zijn geweest. Hij wilde echter geen nadere bijzonderheden openbaar ma ken. De commissie kon wel in een be sloten zitting meer bijzonderheden krijgen, zei hij. (Advertentie) Bloemendaalseweg 1-9 Bioemendaa) Telefoon S2301 Brazilië De Franse ex-premier Bi- dault heeft persberichten uit de bonds republiek tegengesproken, dat hij West- Duitsland om politiek asiel zou hebben verzocht of dat hij verklaard zou heb ben, dat het klimaat in Brazilië, waai hij thans verblijft, hem niet zou beval len. Het een noch het ander is het ge val, aldus Bidault. (UPI) stand wordt inderdaad beter, maar het herstel gaat niet zo snel als wenselijk zon zijn." De Paus heeft gisteren de dag door gebracht in zijn privévertrekken in het Vaticaanse paleis. Het was de eerste dag van ziin retraite, maar de Paus voelde zich zo zwak, dat hij niet, zo als zijn voornemen was, de volkomen eenzaamheid kon zoeken in de z.g. Joannestoren in de Vaticaanse tuinen. Voor optimisme ov .r de toestand van de Heilige Vader is volgens het KNP weinig plaats. De „gastropathie", waar zijr artsen o""- spreken, gaat ge paard met inwendige bloedingen, die de bejaarde patiënt zeer verzwakken. Men heeft de Paus verzocht zijn acti viteiten zoveel mogelijk te beperken, om dat de artsen rekening houden met het optreden van nieuwe, plotselinge verer geringen. Maar Paus Joannes is er de figuur niet naar om langdurig te kun nen rusten. De voorbereiding van de tweede zit tingsperiode van het Concilie dreigt van zijn ziekte reeds vertraging te ondervin den. Welingelichte kringen in Rome stel len zich de vraag, of de tweede zitting wel op 8 september zal kunnen begin nen. Een aantal van de zeventien schemata voor de tweede periode heeft de Paus goedgekeurd. Die zijn al verzonden, maar andere schemata moeten wachten tot de Paus weer voldoende is aangesterkt Er is op dit moment geen denken aan, dat hij die werkstukken kan bestuderen. En dit zijn juist de schemata, die de moeilijkste kwesties behandelen, name lijk de Kerk, de oecumene, het huwelijk, de missie, het beroemde schema 17 over de taak van de Kerk in de wereld, als mede het schema over het bestuur der bisdommen. In een bericht over de ingespannen arbeid, die de Coördinatiecommissie wacht, wanneer zij begin juni in Rome bijeenkomt, merkt het KNP trouwens op, dat ongeacht de ziekte van de Paus een aantal van de hierboven genoemde schemata de desbetreffende commissies nog niet heeft verlaten. MOSKOU. 25 mei (AFP) Uit be trouwbare bron in Moskou is gisteren vernomen, dat de gezondheidstoestand van Frol Kozlov, lid van het presidi um en secretaris van het centrale co mité van de communistische partij van de Sovjet-Unie, is verbeterd. Op 11 april heeft Kozlov een hersen bloeding gehad. Hij is thans weer bij :ennis en het schijnt, dat hij niet meer .erlamd is. De artsen, die hem behande len, verwachten, dat hij van zijn ziekte zal herstellen. ontstaat, dat het hier gaat om een Duits-Amerikaanse onderneming. De Amerikaanse regering hoopt, dat omstreeks juni een commissie van crbereiding kan worden ingesteld en d. t dan in de herfst een overeenkomst ter goedkeuring aan het Congres kan worden voorgelegd. Maar in de prak tijk zou wel eens kunnen blijken, dat het overleg met de NAVO-bondgenoten veel langer duurt. De Duitse deelneming aan de inter- geallieerde kernmacht is gisteren al ter sprake gekomen op een persconfe rentie, die de secretaris-generaal van de NAVO, mr. D. U. Stikker, na afloop ft van de in Ottawa heef conferentie belegd. Hem werd gevraagd, of West- Duitsland nu de beschikking krijgt over kernwapens. Met stemverheffing antwoordde hij, dat geen enkel land eenzijdig een beslissing kan nemen over het gebruik van de NAVO-strijd- krachten. Wanneer de bondsrepubliek aan de kernmacht deelneemt, zal het de verantwoordelijkheid de,en. net als de andere landen, en niet gerechtigd zflr. op eigen houtje een beslissing te nemen. MUIDEN, 25 mei. Op de rijks weg 1 bij Muiden is gistermiddag bij een verkeersongeval een persoon om het leven gekomen en zijn vijf mensen gewond. Op de bewuste plek geldt een snelheidsbeperking wegens de aanleg van een nieuwe brug over de Vecht. Enige auto's, uit de richting Amster dam remden af. Een vrachtwagen uit Bussum die bijna op zijn voorliggers inreed week uit naar de baan van het tegemoet komende verkeer. Een uit de richting Gooi komende kleine personenauto werd hiet het slachtoffer van. Van de twee inzitten den was de 85-jarige heer G. H. van der Mey uit Amsterdam! op slag dood. De 23-jarige heer J. C. van Adams werd ernstig gewond. Op de ontstane ravage de vracht auto was omgeslagen reed een auto in die uit de richting Gooi kwam Van de drie inzittende militairen werden er twee gewond. Zij werden evenals de heer Adams naar het Wilhelmina Gasthuis in Amsterdam overgebracht. De derde militair en de chauffeur van de vrachtwagen liepen lichte verwon dingen op. TILBURG. De 59-jarige tabaks verwerker J. van den Broek is gister middag met zijn bromfiets in de Abra ham Kuiperstraat in botsing gekomen met een hem tegemoet komende brom fietser. De man kwam zo ongelukkig te vallen, dat hij een schedelbasis- fractuur opliep en enige uren later in het St. Elisabeth ziekenhuis overleed. MOSKOU, 25 mei (UPI) Premier Nikita Khroesjtsjev van de Sovjet-Unie heeft „met dankbaarheid" een uitnodi ging van zijn collega, dr Fidel Castro, aanvaard om een bezoek te brengen aan Cuba. Dit staat in een communi qué, dat de beide staatslieden aan bet ei»-l van hun officiële besprekingen heb ben gepubliceerd. Het komende week einde brengt Castro als gast van Khroesjtsjev door te Pitsoenda, waar de Sovjet-premier een buitenhuis aan de Zwarte Zee heeft. Uit de termen, die in het communiqué worden gebruikt, blijkt heel duidelijk, dat Castro, die na de jongste Cubaanse crisis tekenen van verbittering en van sympathie voor Peking vertoonde, door Khroesjtsjev is gewonnen voor de op vattingen van Moskou. Hij betuigt zón instemming met de door Khroesjtsjev vaak verkondigde stelling, dat in onze tijd een derde wereldoorlog geen fatale onvermijdelijkheid is. Tevens bevesti gen beide staatslieden, dat zij een on vermoeibare strijd voeren voor de triomf van de Leninistische politiek van de vreedzame coëxistentie. In het commu niqué wordt de belofte van Khroesjtsjev herhaald dat Rusland zijn internatio nale plicht zal vervullen, als er, in strijd met de verzekeringen van de Ameri kaanse president, toch een aanval op Cuba zou worden ondernomen. (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 25 mei De regering acht het niet nodig haar standpunt met betrekking tot de verscherpte apartheids, politiek in Zuid-Afrika in een nota aan de Zuidafrikaanse regering mee te de- 1-n. De reacties van de Nederlandse publieke opinie en van de Nederlandse per. zijn in dit opzicht duidelijk genoeg geweest Dit heeft de regering meege deeld in antwoord op vragen van het Tweede Kamerlid Vondeling (P.v.d.A.L In antwoord op i-ragen var de heer Van Dis (S.G.P.i heeft de regering megedeeld, dat zü rassendiscriminatie, waar dan ook afwijst.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 1