r SPORTNIEUWS Bossche diocesane hond van K.A.B. jubileert Alfredo Handelsmissie spoedig naar Indonesië DAGPUZZLE BOODSCHAPPER VAN DE NACHT GREENHORN r 9 11 De oorlog van de Zeven Bronnen X DE STILLE STRIJD r- Spaanse' Huberts stelt teleur De Tour morgen Brit Bowman in Eindhoven beste amateurgolfer CARPAN0 Voor f6.600 aan sieraden gestolen Studiefonds huwelijksproblematiek krijgt schenking van 40.000 gld. Onderscheidingen - reorganisatie KAB-voorzitter niet tegen samen gaan KVP-PvdA. 'M VWS 'JplNö Training voor Wimbledon EMERSON TENNIST IN GROOTSE STIJL Tennissers slaan in België pover figuur Ypma verrast in de 250 cc-klasse Prognoses Hilversum VOETBAL IN HET BUITENLAND K! 'Sefyte Schutters voor grote strijd in Skandinavië Geivichtheffers van Simson kampioen Ria van Veisen moet record afstaan Tijdens vakantie MAANDAG 24 JUNI 1963 PAGINA 4 ROUBAlXv 3SQ JAMBES VERMOUTH Aspecten door JOHN BINGHAM n i) 2 6 é- 10 ii is iF" 17 36. „Winnetou is bijzonder begaafd. Als hij de zoon van een Europees staatshoofd was geweest, zou er een groot veldheer en een nog groter vrede vorst uit hem zijn gegroeid. Nu is hij de zoon van een Indiaans opperhoofd en gedoemd met het ras onder te gaan. Ik zal tot mijn dood bij hem blijven en zal graag mijn leven voor hem geven." Hij zweeg en boog diep het hoofd. Ik was diep geroerd door zijn verhaal en zei niets, maar drukte hem zwijgend de hand. Kleki-petra vermande zich en keek naar het dal, waar Intschu Tschuna en Winnetou aan kwamen. Zij waren te paard en voerden dat van Kleki-petra met zich mee. Daar men niet te paard op beren jaagt, hadden zij hun paarden eerst achtergelaten. Tegelijk kwamen wij in het kamp aan, waar Rattler met een vuurrood gezicht bij dt wagen stond, ons verwoed aanstarend. De drie man nen stegen van hun paarden en Intschu Tschuna vroeg: „En hebben mijn blanke broeders overleg gepleegd of zij weggaan of niet?" Bancroft ant woordde, dat hij eerst bericht uit Santa Fé moest hebben. Hij had er een bode heen gezonden. „Zo lang kan Intschu Tschuna niet wachten; hij wil onmiddellijk antwoord," reageerde het opperhoofd. Rattler kwam nu aanlopen met een beker whisky. „Hier! Drink eerst maar eens met ons. Vuurwater, Winnetou... Wat! wil jij geen dronk met mij wisse len. rode hond! Lik 't dan maar af!!" En met deze woorden wierp hij hem de inhoud van de beker in het gezicht. MUC... M wapen! ERIC DE NOORMAN 30. Met een ander dan Erwin was Artor er wel licht in geslaagd zijn dol drieste stukje tot een goed einde te brengen, maar dat de Noorse prins van ander hout van zeer hard hout gesneden is, ontdekt de Brit als hij opeens met een boog over de schouder van zijn slachtoffer geslingerd wordt. Al is Artor totaal overrompeld door deze vechttruc, toch weet hij z'n zinnen bij elkaar te houden en nog terwijl hij valt haalt hij blindelings uit met z'n zwaard, er klinkt een gesmoord gekreun en meteen begint Erwin uit allemacht te schreeuwen, even ligt de Britse held doezelig in de sneeuw, maar dan springt hij op zijn tegenstander toe. Erwin, die hevig bloedt uit een wonde ergens uit z'n schouder blijkt echter met z'n benen net zo goed te kunnen vechten als een ander met z'n armen en verbijsterd tolt Artor zonder precies te weten wat hem overkwam weer achteruit... En dan bemerkt hij dat hij er maar meteen vandoor moet gaan, want Erwins krijgers zijn dichtbij. Terwijl de Brit als een schaduw in het woud verdwijnt buigen de krijgers zich verschrikt over hun gevallen aanvoerder heen maar deze is niet gediend van dit medeleven. .Be moei je niet met mij klungels," schreeuwt hij, „ga die kerel achterna en wee je gebeente als je zonder hem terugkomt Dit is zonder meer een duide lijk bevel en de bijkans bezwijmende Erwin aan zijn lot overlatend, draven de tien krijgers het donker in... Inmiddels is Eric de Noorman vastbesloten Ingrid desnoods gevangen te nemen met Wolf in galop op weg naar de kust, wanneer de hond op eens met een ruk stilstaat. Het dier jankt en gromt, dribbelt met stijve haarborstels terzijde van het pad... „Is er wat, braaf dier," mompelt de Noor man. „Wijs me de weg, misschien doen we een goe de vangst..." „Elspeth zou het zeker wensen," hield Noker vol. „Elspeth zal nu beter weten", zei Summers. Toen Noker was vertrokken liep Summers langzaam naar boven, hij voelde zich verbijsterd en gekwetst: Elspeth had teruggeslagen. Hij had naar gehaat en haar kwaad toegewenst en nu, pas enkele uren na haar dood, sloeg ze terug. Ze won tenslotte altijd. Zo was het al die jaren geweest en zo was het nu nog. Hij had tegen Noker gelogen Hij wist heel goed, waar het testament was. Hij had gelogen, met alleen omdat hij zich geërgerd had, maar ook omdat Noker hem bedrogen had. Hij was niet gekomen om hulp te bie den. Hij was gekomen om geld te lenen, na eerst te hebben geïnformeerd of er geld beschikbaar was. Hij had totaal geen medelijden gehad. Men sen waren toch rare wezens. Ze waren zo onberekenbaar, dacht Summers, die zich schaamde dat hij zich door de eerste woorden van Noker had laten misleiden en er ontroerd door was geweest. Zijn testament en dat van Elspeth lagen in de onderste la van het scnrijlbureau in hun slaapkamer, het bureautje, waaraan zij altijd haar lezingen schreef. LONDEN. 24 juni. D» Australi sche favoriet voor de Wimbledontitel, Roy Emerson, heeft zaterdag het toer nooi van Queens club in Londen ge wonnen. Dit toernooi, te beschouwen als de generale repetitie van Wimble don, had veel aan belangrijkheid inge boet, doordat verschillende sterke spe lers zich terugtrokken. In de finale zegevierde Emerson met 6-1 6-2 over zijn landgenoot Owen Davidson. Voor zijn overwinning had hij precies 38 minuten nodig. Het dames enkelspel was voor de Australische Robvn Eb- bern. dubbelspelpartner van Margaret Smith. Zij versloeg in de finale de Britse titelhoudster Rita Bentley met 6-3 6-3. BRUSSEL, 24 juni. De Neder landse vertegenwoordiging in het in ternationale tennistoernooi van Daring te Brussel heeft het er niet best afge bracht. Ofschoon het een evenement betrof voor minder sterke spelers en speelsters kon geen enkele Nederland se dame of heer zich plaatsen voor de halve finales. Evert Schneider twee de geplaatst verloor in de kwartfi nales met 4-6, 6-8 van de Belg Lem- mans en Ron van Gelder was een ron de tevoren met 4-6, 6-1, 2-6 uitgescha keld door de Belg Lama Mayer. De Nederlandse meisjes Els Crooke en Fredy Marinkelle verloren beide hun eerste wedstrijd: Els Crocke met 36, 5-7 van mej. Gherardi (B) en Fre dy Marinkelle met 36, 26 van mej. Delmotte. (Van onze sporteorreepondent) ETTEN, 24 juni De tienduizend toeschouwers, die getuige waren van de motorwegwedstrijden onder auspi ciën van de K.N.M.V., welke racen meetellen voor het Nederlands kam pioenschap. waren getuige van twee opmerkelijke feiten: Henk Ypma uit Breda werd op Aer Macchi in de 250 cc klasse kampioen van Nederland. Van het begin af aan had hij die lea ding voor zijn stadgenoot Van den Goorbergh, die op hetzelfde merk koerste. Ypma greep zijn kans, reed een gedecideerde race en won met overtuiging. Een tweede opmerkelijk feit was de nederlaag van J. Huberts uit Den Haag, tn de 50 cc klasse junioren. Hij bereed een fabrieks-Kreidler (het vorig jaar was hy op die machine winnaar gewor den met een gemiddelde snelheid van 102,92 km). Kort voor de wedstrijd ech ter verkocht Huberts deze Kreldler aan Ce es van Dongen, want Huberts komt in de T.T. te Assen uit op een Spaanse Derbi. In verband daarmee wilde de Ha genaar te Etten de Spaanse machine reeds proberen. Het kwam hem op een nederlaag te staan, want van Dongen bleek op Kreidler sneller dan Huberts op zijn Derbi. De wedstrijd voor standaardmotorrij ders (500 en 650 cc), die voor de eerste keer werd verreden, leverde een zege op voor Ad Schotsman uit Delft met BMW. Tweede werd in deze categorie Spahn uit Amstelveen, die ook in de 350 en 500 cc-klassen junioren de tweede plaats voor zich had opgeëist. (Van onze paardesportmedewarker) HILVERSUM, 24 juni. Voor de dinsdag avond tn het Gem. Sportpark te houden draverijen luiden onze prognoses: Radioprijs (1400 m.): Checkmate, Chan- tlago, Comte du Commerce. Televisieprijs (2000 m.): Baron Harvee ter O, Bell Boy, Beu to. Hilversumprijs (2020 m.): Yellow Roee. Zilver Kid. Zarak. Teravedio-prijj (2000 m.): Yellow Six, Zus van Spencer Gay, Zus Sootch. Zenderprijs (2000 m.): AUegooda'a Juweel, Amsd Klnley, Adrte Norton. AntenneprtJs (2000 m.): Zane Grey, Z. the Seint, Xeree. Sport in Beeldprijs (2020 m.): Yankee Maid, Vltalle, Wendy Hollandia. DUITSLAND Om hert kampioenschap. Groep A: Köln T.C. Nueimberg 8—2: HerthaT.C. Kaisera- lautem 30. Groep BBoruasia DortmundMuenchen 4—0: Hamburger S.V.Boruasia Neunkir- ehen 11. Köln en Borussie Dortmund plaatsten zich voor de finale. Denemarken heeft zondag in Kopen hagen met 2-3 verloren van Roemenië. De ruststand van deze ontmoeting, die ~old als kwalificatiewedstrijd voor de •lympische Spelen, was 1-1. Clipeh or nik V B 183km. 54 km 4a Is 107km BELGIE Narren RONDE VAN FRANKRIJK 25juni-3e eh- 218,5km ©Ravitaillering grens DRIEBERGEN, 24 juni. Neder land zal naar de Europese kampioen schappen pistoolschieten, die van 13 tot 17 augustus in Stockholm worden ge houden, de volgende schutters afvaar digen: Brederode (Den Haag), v.d. Caay (Vlaardingen). Van Kregten (Wassenaar) en Westra (Nieuw Loos- drecht). In de Europese kampioenschappen geweer, die van 20 tot 24 augustus in >slo plaatsvinden, zullen voor Neder land uitkomen: Cramer (Soesterberg), Dirckx (Baam), V. Domselaar (Drie bergen) en Driessens (Haren). EINDHOVEN, 24 juni In Eindhoven is dit weekeinde het internationaal amateur- golfkampioenschap van Nederland gehou den. De 22-jarige Engelsman C C. Bowman, in 1962 finalist in het Britse juniorenkam pioenschap. behaalde de titel door in de eindstrijd de Belg P. H. Washer te verslaan. De uitslagen luiden: Halve finales: Bow man (G.-B.) wint met 3 en 2 van Aarons (G.-B.); Washer (Belg.) wint met 4 en 3 van A A. R. Roland Holst (Ned.). Finale: Bow man (G.-B.) wint met 4 en 2 van Washer (Belg.). In de kwartfinales werd Knappert uitge schakeld door de Brit Aarons, terwijl Gre gory eveneens van een Brit verloor, namelijk Bowman. Roland Holst was via een zege op Bayne doorgedrongen tot de halve finales. DEN HAAG, 24 juni De ploeg van de Haagse vereniging Simson, bestaande uit Joe van Dorp, Arie van der Toorn, Cees Kolhoven, Jan Brand en Karei Urgert, is zaterdag club-kampioen ge wichtheffen van Nederland geworden. In de laatste wedstrijd in Tegelen ver sloegen de Hagenaars DOS met 1231 kg tegen 1030 kg. De beste persoonlijke prestatie kwam op naam van Joe van Dorp met 375 kg voor de drie Olym pische oefeningen (115, 115, 145), waar mee hij slechts 214 kg onder het Neder lands record van Jan Smeekens bleef. PARIJS, 24 juni De Franpalse Christine Caron heeft zondag tijdens een internationale zwemwedstrijd in Parijs het Europees record op de 100 meter rugslag verbeterd. Zij zwom de afstand in 1.09.8 en was daarmee 0.3 sec. sneller dan het oude record, dat sinds 9 september 1962 met 1.10.1 op naam stond van het Nederlandse meis je Ria van Velsen. (Advertentie) PUNT e MES „CLASSICO DRY" i CARPAKO [Utiam virmowtm CARPANO is de meest verkochte vermouth in Italië; een bewijs van zijn onovertroffen kwaliteit. IMP ANDRÉ KERSTENS N V TIL8URG Bij het internationale wateroolo- toernooi. dat in Leipzig wordt gehou den. heeft Joegoslavië zondag de leiding genomen door een overwinning met 3-2 op Roemenië. DEN HAAG. 24 juni Terug van vakantie ontdekten bewoners van een huis aan de Hart Nibbrigkade vrijdag avond, dat tijdens hun afwezigheid sie raden ter waarde van 6600 zijn gesto len. Hoe de dieven de woning zijn binnengekomen is vooralsnog een raad sel. Vermist worden: platina oorbellen met briljanten en parels, platina ciip- sen en een platina ketting. (Van onze correspondent) TILBURG, 24 juni Zaterdag heeft de diocesane bond Den Bosch van de KAB z\jn zestigjarig bestaansfeest op waardige wijze in de stadsschouwburg gevierd. Twee gebeurtenissen hebben deze viering bijzondere luister bijgezet. Dit jubileum valt samen met de ophef fing van de bond als gevolg van de reor ganisatie van de K.A.B. en de omvor ming hiervan tot het Nederlands Katho liek Vakverbond. Drie onderscheidingen werden ultge- rei waarvan twee door de bisschop van 's-Hertogenbosch: mgr. W. M. Bekkers, resp. aan de oud-voorzitter van de Bossche Bond: Frans Hoogers en aan de huidige penningmeester van de diocesane bond de heer A. Cools. Zij kregen de ver sierselen en de oorkonde behorende bij ht ridderschap van St. Silvester. De bekende Eindhovense Kapucijner- pater Fidentius kreeg de versierselen van ridder in de Orde van Oranje Nas sau uit de handen van de commissaris van de koningin in de provincie Noord- Brabant mr. dr. C. N. M. Kortmann. De andere grote gebeurtenis op deze jubileumvergadering was de overhan diging van een chèque ter waarde van 40.000,- gld. door de heer J. Hendriks, voorzitter van de jubileum-commissie en in naam van de diocesane bond aan mgr. Bekkers. Het geld is bestemd voor de vorming van een fonds waar uit de kosten kunnen worden gefinan cierd voor de studie en voorlichting over de huidige huwelijks- en gezins- problematiek, zoals onlangs de bisschop voor de K.R.O.-televisie heeft bespro ken. Op de herdenkingsbijeenkomst sprak rector J. Doesburg, verbondsadvfseur van de KAB over de noodzaak en het belang van de openheid van een Kath. Arbeiders Beweging. „Ook in de nieuwe vormgeving zal de geestelijk adviseur zijn raadgevende en steunende rol blijven ve. vullen. De bisschoppelijke rol t.a.v. de katholieke vakbeweging is in de loop der tijden weliswaar veranderd doch zü is niet weg te denken uit het feno meen K.A.B. of N.K.V. Een discussie tussen de oude geestelijke bondsadvi- seurs is zeker gewenst om tot een nieuwe taakbepaling en werkverdeling te komen. Door het werk van deze priesters heeft de K.A.B. haar eigen christelijk karak ter gekregen: deze eigenschap geba seerd op het Evangelie zal in de toe komst: een periode van materiële aspi raties nog moeten worden versterkt", aldus rector Doesburg. Mgr. W. M. Bekkers wees eveneens op het christelijk aspect van de naas tenliefde die juist in een gemeenschap al_ de vakbeweging tot gestalte kan komen: „Het gaat hierbij niet in de eerste plaats om uitspraken van mo raaltheologen, maar om de noodzaak van het openstaan tot elkander." „Dit openstaan geldt eveneens voor de prolv matiek rondom het huwelijk in casu de geboortebeperking. Hier dient een wisselwerking tussen de resultaten van de medische wetenschap, de sociale stromingen, de christelijke beginselen en vooral het persoonlijk geweten tot een vruchtbaar praktische uitvoering te lei den waarbij aan de eigen verantwoorde lijkheid van de christelijke mens in dit soort problemen nimmer afbreuk mag worden gedaan." Mgr. Bekkers besloot zijn toespraak met er op te wijzen dat in de toekomst m„ Rooijackers; vicaris van het bis- don zich speciaal zal bezig houden met de problemen en de banden aangaande en met de vakbeweging. De commissaris van de koningin, mr. dr. C. N. M. Kortmann, wees op de groei van de arbeidersklasse in de provincie Noord-Brabant in de laatste zestig jaren: werden in 1903 veertig procent van het aantal arbeidsplaatsen door arbeiders ingenomen, in 1963 is het aandeel 63 pet. De kracht van de eigen stand is niet gelegen in eigen kring alleen doch is mede gegroeid door het toenemende b_lang van de functie van deze stand". Verbondsvoorzitter van de K.A.B., J. A. Middelhuis, legde nadruk op de nog steeds bestaande eisen van de vakvereni ging. Hij noemde als voorbeeld de winst- deling in de gunstige resultaten van het bedrijf. Drs. A. Verdijk releveerde de vrucht bare samenwerking tussen de diverse standorganisaties en sprak de hoop uit dat deze coöperatie in de toekomst zal worden voortgezet en geïntensiveerd. UTRECHT, 24 juni Naar aanleiding van een eerdere mededeling als zou de K.A.B. niet geporteerd zijn voor samen gaan van de K.V.P. en de P.v.d.A. in het nieuwe kabinet, deelt de heer J. A. Mid delhuis mede dat hij dit niet heeft ge zegd. De heer Middelhuis heeft tijdens de feestelijke viering van het zestigjarige bestaan van de Bossche diocesane bond in een korte toespraak tegengesproken dat een recent artikel in „De Volks krant", afkomstig: „van bevriende Sij- de" van de K.A.B. zou zijn. Hij deelde verder o.m. mede dat dit artikel ook niet van zijn hand is. Het is overigens, zo zei hi), een goed artikel en ik ben het wei eens met de inhoud ervan. De K.A.B.-voorzitter had ook de nau we samenwerking tussen de K.A.B. en het N.V.V. in de toekomst aangeroerd in zijn bovenbedoelde toespraak. Hij moti ve' de deze samenwerking met te wij zen op de identieke zorg voor de arbei dende mens in deze vakcentralen". DJAKARTA, 24 juni De Nederland se zaakgelastigde drs. C. D. Barkman heeft zaterdag meegedeeld dat een Ne derlandse handels- en industriemissie van acht leden binnenkort in Indonesië zal aankomen, ter bestudering van de handelsvooruitzichten voor Nederland. De heer Barkman, die er de nadruk op legde dat de leden van de groep van de missie allen particuliere zaken lieden zijn, verwacht de groep binnen twee weken. Ze zal een studie maken van de Indonesische handelsbelan gen en de mogelijkheden van aankoop van Indonesische produkten. KRUISWOORDRAADSEL Horizontaal; 1 gek - 4 vrouwenverblijf - 6 volmacht - 8 water in Nederland 9 tegenover (afk.) - 10 open plek in een bos - 11 Engelse titel - 12 lengtemaat - 14 pers. vnw. - 15 besturen - 18 plaats op Sumatra - 19 harsachtige stof. Vertikaal: 1 voegwoord - 2 regel - 3 bijbelse figuur - 4 plaats in N.-Holland - 5 beperken - 6 moeder (Lat.) - 7 schaak stuk - 13 myth, figuur - 16 ingewand van haring - 17 deel van een vaarwater. Oplossing 21 juni 1 abel - 2 bode - 3 eden - 4 lens - 5 Bach - 6 aria - 7 cier - 8 harp - 9 chef 10 heil - 11 Eire - 12 fles - 13 damp - 14 adel - 15 mede 16 plek. 36 „Het is werkelijk bijzonder vriendelijk van u, maar ik heb geld genoeg, dank u." „Dan is 't goed," zei Noker opstaande. „Ik dacht, ik zal maar eens gaan informeren. Oude vrienden moeten elkaar in de nood helpen, ls 't niet?»' ,,'t Is heel aardig van u," zei Summers, hem naar de deur volgend. Ze praatten daar nog even over oppervlakkige dingen. „Er is nog een kleinigheid, die we moeten bespreken," zei Noker plot seling, „ik zou het bijna vergeten." Hij liep de kamer weer in en bleef, lang en bleek, voor het vuur staan. De bleekheid van zijn gezicht deed het felle rood van zijn lippen scherp uitkomen. Zijn grijze overjas hing open over een grijs, gebreid wollen vest. „Ik vrees, dat het een schok voor u zal zijn," zei hij opeens. „Schokken heb ik voorlopig genoeg gehad, maar gaat u door." „Ik heb Elspeths geld nodig," zei Noker, zijn rode lippen likkend. „Zo- ais u weet, is het altijd haar bedoeling geweest mij haar geld na te laten om de school te kunnen uitbreiden." q Summers ging zitten en staarde in het vuur. „Nee," lukte het hem uit te brengen, „nee, dat wist ik niet." „Ze heeft toch zeker een testament gemaakt?" vroeg Noker. „Ze heeft dat toch niet vergeten?" Summers knikte. „Ja, ze heeft een testament gemaakt." „Het spijt me dat u het niet wist. Ik dacht dat ze..." „Neen, ze heeft niets tegen me gezegd." „Ze noemde de som van vijfduizend pond." „Mensen veranderen soms van idee," zei Summers. „Hebt u haar testament gelezen?" vroeg Noker gretig. „Verdraaid, ze is pas gisteravond gestorven." Summers staarde hem ongelovig aan. Toen zei hij opeens woedend: „En u komt me hier vragen of ik haar testament heb gelezen! Nee, dat heb ik nog niet gelezen, ik weet niet eens waar het is. Ik zal me te zijner tijd met u in verbinding stellen. Ik neem aan dat de zaak hiermee is afgedaan." Hij stond op ei) liep naar de deur. John Noker verroerde zich niet. „Als u het gelezen hebt en de inhoud bekrachtigd," zei hij koppig vol, noudend, „zouden we misschien tot een schikking kunnen komen. Er zul len wel enkele maanden voorbij gaan voor defondsen voor mij be schikbaar zijn. En daar ik een noodzakelijke verbouwing aan de school ter hand wil nemen, dacht ik dat u me misschien een voorschot zoudt Kunnen geven. Laat ik zeggen van duizend pond., of vijfhonderd, dat zou ook al heipen. Elspeth zou het daar zeker mee eens zijn." „Zij misschien wel, maar ik niet." summers had nog nooit iemand ontmoet met zo'n dikke huid. ft>l Birtndd kgt l' ■i Vvl DAG EN WACHT WAS BZ OP HET kasteel een menigte om ve son verzameld.. DB CIPIER HAD ALLE DEUREN VAN DE KERKERS OPENGEMAAKT... WANMEEI2 HIJ NIET SLIEP VERMAAKTE DE TOeENMCMTER ER. ZJCH MEE, OM ZONDER REDEN DE BRANDKLOK TE lUiOEN... DÊ WACHTERS BEWAAKTEN NIETS MEEK EN GEHOORZAAMDEN DE 8E- VEUEN, DIE ZE KREGEN, NIET MEgg... ALS... ALS VB NIET TB- V/ZEDEN BENT, MOET BE HETZ...ZBLP M...MAA& DOEN, AL...DE3ERT!... |N DE KEUKENS MOEST MEN HET BROOD MET WIJN MAKTEN, DE SOEP MET IA/UW. DE KOOL MET WIJN... ALLES MET WIJN OVERAL &RAKEN VECHTPARTIJEN UIT!... AHA IK KON ER TROTS OP ZIJN Z O'N PRACHTIGE INSEV/Nö G.EHAD TE HEBBEN DlZlHMTESeoEB! IpBONKELAP l (Wordt vervolgd) (Advertentie) TELEFOON i 010 -135910. 01896 - 3344 ROTTERDAM, 24 juni De schade claim, die de Rubber Maatschappu „Vico" bij het Bureau Schadeclaim® Indonesië heeft ingediend, bedraag 5.193.342. In 1962 overtroffen de kos ten van het hoofdkantoor de ontvang' sten aan intrest en dividend toe 796, waardoor het saldo verlies °P0 balans is gestegen tot 59.011. I

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 4