30 boulevardflats in Zandvoort voor vakantiegangers Gemeentebestuur contra beleggingsmaatschappij HENSEN "olifanten op Jan de Jong geeft met ritzege nog meer reliëf aan eindoverwinning ZIEKENTRIDUUM IN BLOEMENDAAL l PETRI- Agenda voor Haarlem en omgeving Eerste huis in Europa- wijk bewoond GESCHIL OM PEPERDURE ZOMERAPPARTEMENTEN BEZOEK BIJ BURGEMEESTER slechts IO ct II Deze handige afwasbak voor Jongen onder hek terechtgekomen 1 Prijsuitreiking „Tour de Fleur" Burgemeester geeft sleutel Woningbouwverenigingen meer inschakelen bij voorbereidingen Jongen op zebra aangereden Circus Sarrasani Botsing op kruispunt in Aerdenhout PARELS PK Al weer auto op Zeeweg over de kop Functiewisseling bij de Genie te Haarlem „TOUR DE FLEUR" Eén ernstig gewonde AUTO IN TWEEËN NA BOTSING Minderjarige dieven Burgerlijke stand Haarlem PAGINA 3 Zomer> ONDERGOED Voor een goede keus natuurlijk bij 3 reuzenpakken of 6 standaardpakken NIJMEGEN INTERIEUR Films Muziek Dans Diversen -abaret T entoonstellingen O Leuke vlotte Zomerkapsels maakt MOLENDIJK met soupling (Advertentie) ZANDVOORT, 2 juli Er J**'** tussen de Amsterdamse Beleggings maatschappij M. Caransa, resso is van het bijna gereedgekomen Badhotelcomplex aan de boulevard Paulus Loot hoek Seinpostweg ,n Zandvoort, en het Zandvoortse ge- meentebestuur groot verschil van me- ning over de bestemming van dertig flatwoningen die in vijf etages boven het hotel gebouwd zon. De oorzaak is, dat de eigenaresse de flatwoningen als zomerappartemenen aan badgasten wil verhuren, terwijl het gemeentebe stuur permanente bewoning met ves tigingsvergunning eist. Enkele jaren kwam men op het denkbeeld de bouw van het hotel te combineren met flatbouw. Alleen op die wijze bleek hotelbouw te financie ren, terwijl men bovendien door een gedeelte van het gebouw te bestem men voor woningbouw destijds de nood zaak van een rijksgoedkeuring kon ont gaan. Nog voor de bouwstop in 1961 werd uitgevaardigd waren de initia tiefnemers in het bezit van de vereiste vergunningen. Enige tijd is het Zand voortse gemeentebestuur echter geble ken dat de bestemming, die de beleg gingsmaatschappij aan de flatwoningen wil geven, niet in overeenstemming is met de opzet die de bouw eertijds mo gelijk maakte en die bovendien, volgens het gemeentebestuur, in het koopcon tract van de grond is vastgelegd. De directeur van de Beleggingsmaat schappij, de heer M. Caransa, zegt ech ter dat volgens de koopovereenkomst, die hij gesloten heeft met de Amster damse Aannemingsmaatschappij „Te xel", de dertig flatwoningen de eerste jaren als semi-permanente woningen mogen worden verhuurd. Enkele we ken geleden heeft de heer Caransa dan ook bij het complex borden laten neer zetten met de mededeling dat de flats, die allen rijk gemeubileerd zijn, als tijdelijke appartementen aan badgas ten zouden worden verhuurd. De ge meente heeft deze borden laten weg halen. Het gemeentebestuur is over de gehele gang van zaken ten zeerste (Advertentie) interlock en rib- en net-tricot SINGLETS vanaf 1.85 SLIPS vanaf 1.85 PAARLAARSTEEGI ,2 juM Gistermiddag mers een na? burgemeester Cre- rasani bii van het circus Sar- enorme olifmtfn'S te Kast, gehad. Vier dompteur Oskar ir- onder leiding van van de echtverw lscher in gezelschap het circus mevr Van de directeur van wachting maken ^,Sy' kwamen hun op- burgemeesterlijke |LAe Beeïslaan. De een dergelijk crova^!5?,woïlr,K ls op berekend, zodat de fSS'r gezoek niet de stoep voor het hiu? e Cremers op pen om haar gasten Lmoest verschij- Lastige bezoeWs nwt*Pn^a"gen. niet, want ze bleken hun e ollfante» pakketje te hebben Iunch" grote broden. Burgemeester £t: V16r voerde de dieren persnoniHv S^emers bii de olifamen E^vDa.t dit voerde de dieren persooï^ eebaar bij de olifanten bijzonde? j'" Jrn aak viel, was te beluisteren *in Parmant getrompetter. De famine Cre" kreeg a s tegengebaar een Li 7 Kn S^rasani-champagne^ra»1 toS werd f voorstellingen van net circus te komen bezoeken. gepikeerd. Met de eigenaar van het ho tel- en woningcomplex zijn reeds lang durige besprekingen gevoerd en ook in de raad is er over de kwestie gespro ken. Het gemeentebestuur blijft op zijn standpunt staan en zal alsnog pro beren de heer Caransa tot andere ge dachten te brengen. „Anders zal een kort geding uitkoms moeten brengen". In 1961 is men begonnen met de bouw van het hotel en woningcomplex, dat gelegen is naast hotel Bouwes. Daarmee kreegt het laatste stukje ter rein in het wederopbouwplan Zuid zijn bestemming. Met de uitvoering van het project is ruim twee miljoen gul den gemoeid geweest. Het project werd gebouwd op rekening van de heer J. Pas te Amsterdam, aan wie de gemeente de grond destijds heeft verkocht. Zijn rechten op de grond droeg de heer Pas over aan de Aan nemingsmaatschappij „Texel daarna werd het complex verkocht aan de beleggingsmaatschappij- Het Zandvoortse gemeentebestuur heeft er ook om andere redenen be zwaar tegen dat de beleggingsmaat schappij de dertig peperdure flats vierhonderd gulden per maand aan vakantiegangers wil verhuren. Bij per manente bewoning krijgt de gemeente er ongeveer negentig inwoners bij, en dat brengt haar een kleine twintigdui zend gulden meer uit het gemeentefonds in het laadje. Bovendien is het gemeen tebestuur niet tevreden over de bestem ming die men aan de flats wil geven, gezien de woningnood in Zandvoort. Het flatgebouw is nog niet helemaal ge reed. Ook kan het nog niet worden be woond, omdat de eigenaar nog geen bewoonbaarheidsverklaring" heeft aan gevraagd. BLOEMENDAAL, 2 juli Op de hoek van de Tollenslaan en Schulpweg in Aerdenhout zijn gistermiddag twee auto's, die bestuurd werden door twee dames uit Aerdenhout op elkaar gere den. Een van de dames verleende geen voorrang. Zij werd met hoofdwonden in de- Mariastichting opgenomen. De auto's werden totaal vernield. (met Castella-kopjes) Profiteer meteen van deze tijdelijke aanbieding. KONINKLIJKE N.V. HAARLEM, 2 juli De achtjarige Johan F. van het Klein Heiligland is gistermiddag op de Kampersingel on der een hek terecht gekomen. Het hek stond open. De jongen trok er aan, waardoor het hek uit de rails liep. Iet een diepe hoofdwond en een sch del fractuur is hij in het Grote Gasthuis opgenomen. De jongen verkeert niet in levensgevaar. BLOEMENDAAL, 2 juli Gister avond om tien uur is op de Bloemen- daalse Zeeweg opnieuw een auto over de kop geslagen. De auto werd be stuurd door een negentienjarige mon teur uit Haarlem. Hij werd niet ge wond. De auto moest worden wegge sleept. Het is nu al de vierde keer, dat in korte tijd op de Zeeweg een auto over de kop slaat. Langs de bermen zijn witte kantlijnen aangebracht, terwijl de bocht gemarkeerd wordt door licht gevende bermplankjes. Sinds deze voor zieningen werden getroffen is het aantal ongelukken eerder toe- dan afgenomen. HAARLEM. 2 juli De luitenant- kolonel, J. Hooftman, eerstaanwezena- Ingenieur der Genie te Haarlem, is met ingang van 1 juli 1963 benoemd tot hoofd van het bureau Nieuwbouw van het 2e Geniecommandement te Amsterdam.. De luitenant-kolonel E. Jongkamp, zal met ingang van die datum de lui tenant-kolonel Hooftman opvdlgen als eerstaanwezend-ingenieur der Genie te Haarlem. HAARLEM, 2 juli De slagvaardige Jan de Jong is een sterk winnaar ge worden van de „Tour de Fleur". Zijn grote concurrent Rinus Stevens, die maar twee punten op de rappe Halfweg- ger achter stond, heeft hem in de ne gende en laatste etappe niet kunnen ont tronen. Jan de Jong nam in deze slot rit zelf het initiatief tot de aanval en bekroonde dat met de ritzege zijn tweede in deze Tour door zijn vlucht- makker Jan Aldershof in de eindsprint naar de tweede plaats te verwijzen. Met deze triomf gaf De Jong nog meer reliëf aan zijn eindoverwinning. Het verschil met Stevens bedroeg uiteinde lijk tien punten! no laatste etappe van deze interes sante Tour de Fleur werd door „Ex citeer" weer in de Veteerbroekpolder verreden Aanvankclijkhieldende fa vorieten zich rustig en zp lieteni de schermutselingen op het aan Peter de Jong. Loe Otte, Norman Koelemij, Bert v.d. Pol, die twee pre mies in de wacht sleepte met zijn scherpe sprint, Jan Aldershof en Huuo Geel. Een beslissende ontsnapping kwam er echter uit hun demarra ges niet voort. Ook solovluchten van Ruud Copier en Hans Comeiisse le verden geen resultaat op. Voor Peter de Jong was het jammer dat zijn vlucht met Dirk Heemskerk, waarin wel enig perspectief zat, door een lek ke band werd geremd. Vijf ronden voor het einde sloeg gele truidrager Jan de Jong plotseling hard toe. Alleen de attente Jan Aldershof kon zijn wiel houden. Samen reden zij het peloton, waarin Stevens zich niet al te bezorgd maakte over deze ontsnapping, op af stand. Alleen Aad Straver en Ruud Copier begonnen nog aan de achter volging, maai- zij deden dat voorna melijk om elkaar de loef af te steken voor de derde plaats in het eindklasse ment. Straver bleek daarbij de slim ste. Het sprintje tussen de twee aan voerders werd met duidelijk verschil door De Jong gewonnen. De rit uitslag luidt: 1. J. de Jong, de 40 km. in 59 min. 13 sec.; 2. J. Aldershof. 3. A. Straver, 4. R. Copier, 5. H. Uttien, 6. B. v.d. Pol, 7. H. Cor- nelisse, 8. C. Vermeulen. Aan Jan de Jong werd de prestatie toegekend en daarmee was iedereen het eens. Theo Krom kreeg ditmaal de peohprijs. Het eindklassement luidt: 1. J. de Jong (Bataaf) 67 pnt.; 2. R. Stevens (Kampioen-A) 57 pnt.; 3. A. Straver (Kampioen-C) 55 pnt.; 4. R. Copier (Bataaf) 54 pnt.; 5 en 6. J. Aldershof en C. Plus (beide Kampioen-A) 47 pnt 9 N. Koelemjj (Kampioen-A) 41 pnt.; 10 en 11. A. Dijkman (Kam pioen-A) en P. de Jong (Excelsior- B) 40 pnt.; 12. ex aeqo: H. van Steyn, D. Schouten, K. Kossen (Excelsior- A), B. v.d. Pol (Kampioen-B), P. Root- lieb (Excelsior-B) en H. Geel 'Ba taaf) 37 pnt.; 18. en 19. Van Aalst (Kampioen-C) en K. Bijdemast (üix- eelsior-A) 35 pnt.; 20. L. Otte (Kam pioen-C) 34 pnt. Ook het ploegenklassement werd door de renners van „De Bataaf" uit Halfweg gewonnen. De eindstand luidt: De Bataaf" uit Halfweg gewonnen. De eindstand luidt: 1. De Bataaf 341 pnt.; 2. De Kampioen-A 281 pnt.; 3. Excelsior-A 258 pnt.; 4. De Kampioen- B 255 pnt.; 5. De Kampioen-C 254 pnt.; 6. Excelsior-B 234 pnt. M ItS s ov, f 1- v: X'. Vanmorgen is in de kerk van de Aller heiligste Drieëenheid in Bloemendaal, waar de primaria-zetel gevestigd is van het Wereld-Zieken-Apostolaat het jaar lijks eucharistisch ziekentriduüm begon nen. Tientallen zieken zijn weer in de gelegenheid gesteld gedurende drie dagen verschillende plechtigheden in de kerk persoonlijk bij te wonen. Dank zij de hulp van vele vrijwilligers werden zij vanmorgen reeds naar de Bloemendaalse kerk vervoerd, waar het hun door zorg zame vrijwilligsters zo aangenaam mo gelijk werd gemaakt. (Advertentie) Zijlweg 36-38 Haarlem - Tel. 18014 HAALREM, 2 juli In het clublo kaal „Het Baken" aan de Bakcncsser- gracht worden donderdagavond 4 juli de prijzen van de „Tour de Fleur" met een feestelijk tintje aan de ren ners uitgereikt. De bekende humorist Kees Kossen, die zelf actief aan dit wlelerevenement van „Excelsior" heeft deelgenomen en daarin met een be seheiden rol genoegen moest nemen, zal dan de hoofdrol voor zich opeisen. Voor de jeugdrijders van „Excelsior" en „De Kampioen" wordt dinsdagavond in de Veteerbroekpolder een zogenaam de „Toer van de Toekomst" gehouden. De A-jeugd moet daarbij acht ronden (24 km.) afleggen en de B-jeugd vijt ronden (15km). Het wielerfeest van „Excelsior" wordt hiermee afgesloten. CINEMA PALACE: Muiterij op de Bounty. 14 jaar. Dagelijks 2 en 8 uur. (2e week). FRANS HALS: De vrouw die verdwijnen moest, 18 jaar, 2, 7 en 9.15: dl. 2 en 8 u. LIDO: Tales of terror, 16 jaar, 2, 7 en 9.15 uur. LUXOR: Les liaisons dangereuses, ontraden. REMBRANDT: Paris Blues, volw., 2, 7 en 9.15 uur. ROXYma. t.m. do.: Paspoort voor China, a.l. 2.30, 7 en 9.15 uur. STUDIO: Noem het maar liefde, volw., 2.15, 7 en 9.15 uur. MINERVA: 8.15 uur: Madame sans gêne, 14 jaar. Dinsdag 2 juli Grote of St. Bavokerk, 8 uur: Internatio naal Orgel Improvisatie Concours. Improvisatie wedstrij d Woensdag 3 juli Grote of St. Bavo Kerk, 8 uur: Internatio naal Orgel Improvisatie Concours. Juryconcert. Woensdag 3 Juli Concertgebouw, tuinzaal, 8 uur: LeerHn- genuitvoering Dansstudio Maud Kool. Dinsdag 2 Juli Helikopterterrein, Wagenweg, 3 en 8 uur: Voorstelling van het Circus Sarrasani. Woensdag 3 juli Helikopterterrein, Wagenweg, 3 en 8 uur: Voorstelling van het Circus Sarrasani. Minerva Theater, a uur: René Sleeswijk- revue Een luchtig zomer-avondprogramma. Adam en Eva, Raamvest 5. Iedere avond vanaf 8 uur. Cabaret van 9 tot 11 uur. Waagtaveerne, Damstraat. Iedere avond 8 1 uur Internationaal programma door Cobi Schretier en Ronnie Potsdammer. Frans HalsmuseumWerken alt de Haar lemse School van de 16e t/m 19e eeuw Bijzondere collectie werken van Frans Hals Dag. van lft—5 u. Zo. 1—6 uur Teylers Museum: Schilderijen 19e en 20e eeuw Tekeningen Nederlandse Italiaanse en Franse school. 16e t/m 19e eeuw Fos sielen, natuurkundige Instrumenten Ge opend op werkdagen, behalve maandag, van 11—3 uur. Eerste zondag van de maand van 1—3 uur. Bisschoppelijk Museum: Jansstraat 76: Oude religieuze kunst, schilderijen, middel eeuwse beeldhouwwerken. Van 10 12.30 en van 1.30 5 uur, (behalve maandag). Zon- en feestdagen van 2 5 uur. Kunstcentrum „De Ark", Nieuw Heilig land. Expositie van oude bijbelse gravures van Jan Luyken Geopend van 105 uur. Vanaf 23 juni, le etage: Zomerexpositie van schilderijen, tekeningen, aquarellen. „in 't Goede Uur", Nieuwe Kerksplein. Tentoonstelling van tekeningen van Henk Broer, t/m 30 juni. Geopend 10-18 uur en 20 2» uur. Vleeshal. Tentoonstelling van wandtapijten, schilderijen, tekeningen en grafiek van Mario Prassino. Beeldhouwwerken van Jacques Lipchltz. Geopend van 105 uur en 8.30—10.30 uur. Zondag 3—5 uur (Tot en met 15 Juli) Museum Van Looy: Herdenkingstentoon stelling André van der Vossen, schilderijen, tekeningen, grafiek, postzegels, metaal plastieken en collages. Dagelijks van 10—5 (Tot en met 7 juli). uur. Zon.- en feestdagen van 15 uur. HAARLEM, 2 juli I>o regen en het onweer mochten de sfeer niet druk ken, welke gistermiddag spontaan in een tent aan de Professor Donderslaan in de kersverse Boerhaavewijk opioeide. De aanstekelijke animator was Haarlems burgemeester, mr. O. P. F. M. Cre mers, die in gezelschap van de wethou ders J. A. Schippers en P. W. Voskui len naar dit deel van Schalkwijk was gekomen om aan de familie J. B. Snoeks de sleutel te overhandigen van de eer ste woning in deze nieuwe stadsuitbrei ding. Mr. Cremers maakte er een mooie plechtigheid van, toen hij mevrouw Snoeks bij de arm nam en haar be geleidde naar de uitgang van de tent, waar de drumband Schalkwijk" luid ruchtig maar wel muzikaal, zijn opwach ting maakte. Eerder had de burgemees ter de kinderen van het gezin Snoeks bedacht met een grote doos bonbons en mevrouw met een boeket anjers in de Haarlemse kleuren. De heer Snoeks kreeg de huissleutel. Voordat het zover was hield de voor zitter van de woningbouwvereniging „Sint Jozef"., de heer P. Prins een toespraakje, waarin hij de stellige ver wachting uitsprak, dat de Boerhaave wijk over een paar jaar gezien mag worden. Toch liet de heer Prins ook een beetje kritiek horen: hij betreurde het, dat de woningbouwverenigingen te weinig worden ingeschakeld bij de voor bereidingen voor de bouw van nieuwe woningen. Burgemeester Cremers herinnerde er aan, dat het nog pas tweeënhalf jaar geleden was, dat in Schalkwijk-A het eerste gezin kwam wonen. Sindsdien zijn er 320Ó mensen bijgekomen. In deze wijk, waar er op de duur 6500 zullen wonen, is voortreffelijk werk verricht, waarop het gemeentebestuur trots is, zei mr. Cremers. In de Boerhaave wijk is plaats voor 9000 Haarlemmers. De eerste 190 flatwoningen zijn er op het ogenblik in aanbouw. Vierennegen tig daarvan zullen worden beheerd door de woningbouwvereniging „Sint Jozef" de anderen door de woningbouwvereni ging „Sint Bavo-Oost". De heer Cremers maakte van de ge legenheid gebruik te memoreren, dat sinds de oorlog in Haarlem 9345 huizen zijn gebouwd en dat er thans 1844 in aanbouw zijn. Dat betekent, dat de 10.000ste woning „ergens in Haarlem" aan het gereed komen is. Nog dit jaar wordt begonnen aan de bouw van 1200 woningen. Deze cijfers verleidden de burgemeester tot de persoonlijke mening dat Haarlem het dieptepunt van de wo ningnood voorbij is. De familie Snoeks wenste hij een gouden toekomst in haar nieuwe woning. Nadat de thee was geserveerd gingen vele aanwezigen het huis bekijken: een maisonette van zes kamers. De familie Snoeks woonde enige dagen geleden nog HAARLEM, 2 juli Op het kruis punt van de Sloterweg en de Vijfhui- zerweg in de Haarlemmermeer is maan dagmiddag om ongeveer kwart over twaalf een ernstig verkeersongeluk ge beurd, waarbij de 59-jarige M. W. uit Voorburg ernstig werd gewond. Hij is opgenomen in het Grote Gasthuis te Haarlem. Het ongeluk gebeurde toen de 51-ja- rige directeur S. M. uit Amsterdam geen voorrang verleende. Door de bot sing werd de heer W. uit zijn auto ge slingerd. Zijn wagen kwam in een sloot terecht. De wagen van de Amsterdam mer sloeg tegen een brugleuning aan en brak finaal in tweeën. De directeur kreeg hoegenaamd geen letsel. HAARLEM, 2 juli Op het zebrapad op de Schipholweg ter hoogte van de Europaweg is gisterenmiddag een tien jarige jongen uit Haarlem door een bestelwagen aangereden. De bestuurder, een 40-jarige beroepschauffeur uit Am sterdam, verleende de jongen geen voorrang. Deze kreeg een lichte her senschudding. VELSEN, 2 juli. Een garagehou der te IJmuiden betrapte een aantal jongens bjj het aftappen van benzine uit auto's, die in de nabijheid van de garage stonden geparkeerd. De recher che kon twee van de knapen aanhou den. Bij het onderzoek bleek, dat zij met nog drie andere IJmuidenaren,al len in de leeftijd vein 16 tot 18 jaar, in Haarlem ook 5 grammofoonplaten hadden ontvreemd. In het Velserbad werden drie jonge tjes van 7, 8 en 9 jaar betrapt bij dief stal uit kledingstukken van zwemmers. In een zelfbedieningswinkel werden 4 jongens van 10 tot 13 jaar betrapt bij het stelen van snoepgoed. BEVALLEN van een zoon: 27 juni: J. I. M. Pakter-Groenendijk, F. Pimen- tel-de Haen, A. M. M. Roggeveen- Schot; 28 juni: J. A. Krikke-van den Berg, M. M. van Ginkel-van den Heu vel, J. M. van Schie-van der Slot; 29 juni: G. Paap-Bouwman, P. A. Heijne- Loos, P. J. T. G. Vissers-Kox, C. Groen hof Dorsman, M. A. K. Heesman-Bood; 30 juni: A. van den Boogaart-van Gen- deren, H. G. van Gennip-Lansing, H. C. van der Goes-de Bruin; 1 juli J. Nouris- Borg M. Mostert-Bosch, W. Gaartman- van Drunen. BEVALLEN van een dochter: 28 juni J. M. M. de Koning-Hin, A Bos-K3aas- sen, A. T. Kenselaar-Krouwels, H. M. Kulker-van den Buijs; 29 juni: J. E. Suringar-van Beuningen, G. A. H. Jis- koot-Ebeling, F. J. Runhaar-Steffers, G. C. M. van Zoest-van Oostrom, W. E. Korzelius-van den Eijkhof; 30 juni: R. C. Nierop-Iping, M. M. Goedhart- Heijselaar, J. H. C. Zandee-Priemis, A. B. M. T. van Geelen-Sanberg, H. C. Dekker-Kroon, M. J. Wittebrood-van Dam. ONDERTROUWD: 28 juni: G. Robot- ta en L. Boer; 1 juli: J. A. van Bakel en A. M. Nieuwenhuizen; E. Visser en C. H. Duba; W. H. M. van Wees en M. J. Levendig; H. A. Kolle en M. Tie- iand; A. Vrijenhoek en D. Nootenboom; B. H. Janssen en W. van IJzendoom. GETROUWD: 29 juni: A J. Schalk wijk en G. B. v. d. Ree; 1 juli: R. W. Jolly en J. H. v. d. Burgh, R. H. Mac Donald en I. W. v. Zijp. OVERLEDEN: 27 juni: J. v. Noort- wijk, 69 j„ Gasthuisvest, P. J. C. Rust- man, 67 j., Gasthuisvest, L. A. Weber, 77 j„ Gasthuisvest, Y. P. Houwaart, 2 dagen, Hazepaterslaan; 28 juni M. A. Versteege-van Nieuwenhoven, 89 j„ Wel tevredenstraat, R. J. Bourgonje-Kruit- bosch, 76 j„ Kamperlaan; A. Sarink- Walda, 73 j., Gasthuisvest; 29 juni: F. Buwalda, 54 j., Merovingenstraat, F. P. A. iBooms, 70 j. Mrt. v. Heemskerk straat, F. G. Beekman-Kramer 67 j„ Hazepaterslaan; 30 juni: G. C. H. W. Adams, 61 j„ Bloemertsteeg, J, E. Dalman-Jansen, 88 j.. Hospeslaan, M. Nottrop-BroiJl, 82 j., Gasthuisvest; 1 ju li; H. A. Sietzema-Politiek, 30 j., Gast huisvest. Advertentie) SANTPOORTERPLEIN 1 TELEF. 60643 - HAARLEM - Buslijn 2. in de Hamnie Schaftstraat in een hui» dat veel te klein bleek. In een razend snel tempo moest er verhuisd en Inge richt worden om de burgemeester en het gezelschap te ontvangen. De huizen zijn ontworpen door archtitect Klein en worden gebouwd door de N.V. Gembouw De directeur van dit bedrijf gaf ter ge legenheid van dit feest de familie Snoeks een geschenk onder couvert. In gezelschap van de burgemeester be geven de heer en mevrouw Snoeks zich naar hun nieuwe woning aan de profes sor Donderslaan in de nieuwe stadsuitleg Schalkwijk-B.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 3