het fundament van uw vermogen Wij doen als enige niet mee aan EEG-enquêtes Structuurbeleid Europese landbouw is noodzakelijk Aan vooravond gesprek nog Sovjet-beschuldigingen jegens de Chinezen Mysterie rond vertrek uit Peking Met veertien kinderen terug naar Nederland Annie Engelen terug van derfien-landen- tocht I Geneesmiddelen paspoort „Zand er over" Kersenoogstfeest Motie tegen Otto von HABSBURG Voor het eerst: NEGERS in Amerikaanse lintjesregen In PAKISTAN: Wanhopige toestand na cycloon Roemenië zoekt nauwere banden met het Westen Commissie uit de S.E.R.: RUSSEN bewust vaag over hun kernstop-voorstel Stembusnederlaag voor de Britse Conservatieven ©Keat Ghanese ex-minister ziet fraai geklede verdubbelingsgeest Tragere economische groei in Frankrijk Venijnig Tiramriii IDYSMALGIN Centraal-Afrikaanse Federatie wordt nog dit jaar ontbonden Mgr. De Reeper gaat 20 juli naar Kenya SPECIAAL tegen menstruatle-pijnen VRIJDAG 5 JULI 1963 PAGINA 1 geheel metaal met „alles in één" snéltrans port, lichtsterk 2,8 objectief voor kleuren gecorrigeerd, grote lijnkaderzoeker. Nieuwe prijs, nu (vergelijk maar,) nóg meer waarde.voor uw geld. Hét ILFORD camera-assortiment voldoet aan elke wens, voor elke beurs. Van 28.50 tot 239.50. ACCRA, 5 juli (Rtr) Ako Adjei, een voormalig minister van Buiten landse Zaken van Ghana, staat op het ogenblik terecht omdat hij meer dan 250.000 gulden aan de Ghanese staats bank zou hebben onttrokken. Volgens een verklaring van Adjei, die tijdens de rechtszitting werd voorgelezen, had hij het geld aan een geest gegeven, die het zou verdubbelen. Dit verhaal kan echter niet waar zijn, aldus de openbare aanklager, en waarom niet: want dergelijke gees ten bestaan niet binnen de Ghanese republiek." Volgens de verklaring van Adjei had hij het geld naar een stuk land aebracht, waar hij het in een doos had „plead Vervolgens had hij een cirkel om de doos getrokken en de geest Zebus van het koninkrijk van Ura- 'nus" opgeroepen. De geest verscheen promptin menselijke gedaante en in prachtige witte gewaden. Hoewel de geest had beloofd, ^®t bet 0eld een week zou zijn verdubbelazojver klaarde Adjei, was het geld toen ny na een week terugkwam niet te vin den. De 47 jaar oude Adjei bekleedde het ministerschap van 1 juli 1959 tot 29 augustus 1962. In augustus van het vorige jaar rd hij gearresteerd tegelijk met de minister van voor lichting Adamafio, en de secretaris van de regeringspartij, Crabbe. schuldigingen zou hebben gemaakt over de spionage met de U-2's. Als er echter verder niets tussen komt staan vrijdag de volgende topploegen tegenover elkaar: presidium-lid Mikhail Soeslov, propaganda-expert Leonid II- jitsjev, de secretarissen van het cen trale partijcomité Y. V. Ansropov en B. N. Ponomarjev, Pravda-redacteur P. A. Satjoekov en de Russische ambassa- sadeur in Peking S. V. Tsjervonenko zullen de door Rhroesjtsjev voorgesta ne en de laatste dagen in Oost-Duits- land nog eens beklemtoonde coëxisten tie-politiek verdedigen tegenover de or thodoxe Marxisten uit Peking: Teng Hsia-Ping, de algemene secretaris van het Chinese partijcomité, Kang Sjeng, „wisséllid" van het politbureau, Sjang Kin, „wissellid" van het secretariaat van het centrale partij comité, Lioe Ning-i, lid van het Centrale comité, Woe Hsioe Tsjoean, lid van het Centrale comité en Pan Tzoe-ii, „wissellid" van het Cen trale comité. WENEN, 5 juli (UPI) Het Oos- tenrijkse parlement heeft gisteren een motie aangenomen, waarin de rege ring verzocht wordt „op oen gepaste wijze" te verklaren, dat de terugkeer van Otto von Habsburg, de zoon van de laatste Oostenrijkse keizer „onge wenst" is. De 81 afgevaardigden van de volkspartij stemden tegen de mo tie, hun coalitiegenoten, de socialisten, stemden met de rechtse vrijheidspar tij voor. Volgens de motie zou een te rugkeer van Habsburg politieke twee strijd en economische moeilijkheden tot gevolg kunnen hebben. De regering staat nu voor een moei lijke beslissing. Als zij de motie aan vaardt, moet zij een uitspraak van het administratieve!, hof, dat Otto von Habsburg na zijn betuiging van trouw aan de Oostenrijkse republiek niet lan ger uit het land geweerd mag worden, naast zich neerleggen. Als zij de uit spraak van het hof wil handhaven moot zij een uitspraak van de volks vertegenwoordiging negeren. WASHINGTON, 5 juli (UPI) Pre sident Kennedy heeft gisteren aan 31 personen, onder wie voor het eerst en kele negers en vrouwen, de „Medai of Freedom" toegekend. De onderscheiding wordt verleend aan hen die zich bijzonder verdienste lijk hebben gemaakt voor de Verenig de Staten, de wereldvrede, de cultuur en andere belangrijke gebieden van het openbare en particuliere leven. De eerste negers aan wie de medail le is toegekend zijn de onder-secreta ris-generaal van de Verenigde Naties, dr. Ralph Bunche en de zangeres Ma- rlai Anderson. Onder degenen aan wie de „Medai of Freedom" is toegekend is ook Ells worth Bunker, die vorig Jaar is opge treden als VN-bemiddelaar in het Ne derlands Indonesische geschil over West-Irian. GENèVE, 5 juli (UPI) De toe stand in Oost-Pakistan, dat op 29 mei door een cycloon is geteisterd is „nog steeds wanhopig", zo is verklaard door do Liga van Rode Kruisverenigingen. Volgens de jongste, door de liga vrij gegeven gegevens werden 2.500.000 in woners dakloos, vonden 10.000 anderen de dood en werden 600.000 woningen vernield. Zegslieden van de Liga zeiden dat me: onmiddellijk voorraden nodig had ter leniging van de nood der slachtof fers. Zij wezen erop dat de voor de deur staande natte moesson de situa- tie nog erger zou maken. WENEN, 5 juli (UPI) De Oosten rijkse minister van buitenlandse za ken, Bruno Kreisky heeft als zijn me ning uitgesproken, dat Roemenië nau were betrekkingen met het Westen zoekt. Kreisky keerde gisteren in Wenen terug na een offfcieël bezoek van twee dagen aan Roemenië. Hij zei dat de 'Roemenen er bijzonder op gebrand schijnen te zijn hun handel met het Westen uit te breiden om hun industrie te versterken. Volgens Kreisky stellen de Roeme nen vooral belang in een vergroting van de uitvoer van hun agrarische produkten. Ook willen zij meer ruwe olie exporteren. Voorts streeft Roeme nie er naar zijn reserves aan harde ren van ^hot tVOe^en d°0r het stimule ren van het toerisme naar de Zwarte et de reist d,e heer Aart van Wingerden met vrouw en veertien kinaeren elf jongens en drie meisjes momenteel terug van Amerika naar Nederland. Veertien jaar geleden was hij naar de Verenigde Sttam geemigreerd, Hij begon een groentenkwekerij in Allentown in New die een succes werd. De heer Van Wingerden is korte tijd terug in Neaeriand geweest. Hij vindt dat de economische omstan digheden in Europa dermate zijn verbeterd, dat zij hem in Nederland een goed bestaan garanderen «U zal een boerderij in Zevenhuizen betrekken. Zijn landbouwwerktuigen laat Hij uit Amerika overbrengen. Op de foto het echtpaar Van Wingerden met tien kinderen. ilililiiiiliiiliiiiiili;iliiililHliiHiiii|"ll",ll,",,ll"ll""ll|iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilliiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijiii DEN HAAG, 5 juli D© commissie I.S.E.A, (Internationale Sociaal-Econo mische Aangelegenheden) van de So ciaal-Economische Raad acht het zeer onbevredigend dat Nederland tot dusverre het enige land is geweest, dat zijn medewerking niet heeft gege ven aan de maandelijkse conjunctuur- enquêtes van de E.E.G. In een advies over de economische programmering in de E.E.G., gericht aan de ministers van Landbouw en Visserij, Economi sche Zaken en Buitenlandse Zaken, on derschrijft de commissie volledig de wenselijkheid van deze enquêtes. De af wijzende houding van Nederland ligt voornamelijk op het gebied van waar borgen van een voldoende geheimhou ding van de cijfers der individuele on dernemingen. De commissie dringt er op aan dat alles in het werk wordt gesteld om op korte termijn een aan vaardbare oplossing voor deze moei heid te vinden. De commissie acht het voorts ge wenst, dat de E.E.G-commissie alle mogelijke steun krijgt bij haar streven om jaarlijks een identiek schema van een nationaal budget in alle E.E.G.- landen te doen vaststellen, en wel in de geest van het centraal economisch plan dat in Nederland elk jaar wordt gepubliceerd. Ons land is het enige in de gemeenschap dat een dergelijke sy stematische jaarprognose kent. De commissie meent dat met de ver wezenlijking van jaarlijkse nationale prognoses voor Nederland grote belan gen zijn gemoeid, omdat ons land in sterke mate afhankelijk is van de eco nomische situatie in andere landen. Ook het opstellen van prognoses op langere termijn in E.E.G.-verband wordt van groot belang geacht, aangezien de door zichtigheid der economische verhoudin gen binnen de E.E.G. er aanmerkelijk door wordt vergroot. De commissie waarschuwt tegen een min of meer automatische kredietver lening door de lidstaten wanneer een van hen moeilijkheden met zijn beta lingsbalans heeft. Zolang Je verant woordelijkheid voor het economische evenwicht in hoofdzaak bij de indivi duele lidstaten ligt, kan een vergemak kelijking van de procedure voor bij standskredieten er namelijk toe leiden, dat in bepaalde gevallen de nationale autoriteiten de noodzaak om met eigen middelen een economisch evenwicht te handhaven, minder zwaar zullen nemen. Over de landbouwstructuur in de 'ieet de, commissie dat niet 7oni;iu volstaan met de verwe- van een gemeenschappelijk L un .Prijsbeleid en de daar- i hou.dende gemeenschap- 1 ook co ^^Politiek. Daarnaast zal 1 7iin ru+ structuurbeleid noodzakelijk di b&leid ter verbetering van smmfo ^oniWS!rUctuur zal in eerste in- stantie „ericht moeten zijn op een ver- Deg mSPPVf Produktiviteit. Lkto la E.E.G.-landen hebben in jaren hun activiteiten op het u a?rarische structuur aan- en geïnvesteerd. De commissie waarschuwt daarom te- ^P^bfnPodreige2de overproduktie van ioJH^ ?iaiibouwProduktcn en aan- «ÏÏS dTKme handelsbetrek- j low,,. derde landen. Zij meent dat hier de nodige coördinatie ontbreekt Boordevol interessante reisindruk ken, maar oververmoeid is de zer dagen Annie Engelen uit Geleen terugkeerd van een avon- tuuriyke tocht per scooter naar het midden-oosten. De trip van Annie En gelen heeft precies drie maanden ge duurd. De laatste maand was blon der zwaar. Niet vanwege pech aan de scooter op de afgelegde 10.000 kilometer had Annie Engelen maar één keer bandepeeh maar vanwe ge het feit, dat de avontuurlqke toe- riste uit Geleen toen het gezelschap van haar naamgenote en vriendin Eea Engelen, eveneens uit Gel een. moest missen. Enkele jaren geleden leerden An nie en Lea elkaar op het vliegveld Zuid-Limburg kennen. Annie had daar leren parachutespringen en Lea was opgeleid tot sportvlieger. Zij werden vriendinnen en besloten samen va- kantietochten te ondernemen. Een keer maakten zo een geslaagde scoo- tertoeht naar Tunis en naar aanleiding hiervan ontstond het plan om op- MOSKOU, 5 juli (Rtr) Anastas MWJWt°orfUSSiSChe eersto vice-pre- m,er heeft op een receptie In de Ame rikaanse ambassade in Moskou ter ge- ieouafhankelijksheids- "er een baad moet bestaan tassen een akkoord inzake een verbod op kernproeven en een met-aanvalsverdrag tussen de NAVO en de landen van het Pakt van War schau, zoals premier Khroestsjev dins dag m een rede in Oost-Berlijn heeft voorgesteld Mikojan maakte niet dui delijk of de Sovjet-Unie het ene on verbrekelijk verbonden ziet met het andere. De Russische onderminister van bui tenlandse zaken Zorin, die men over dezelfde kwestie vragen stelde, liet zich hierover ook niet duidelijk uit. Hij zei niet dat het sluiten van een niet- aanvalsveidrag een voorwaarde was voor een kernstopakkoord, maar alleen dat dit verdrag „deel uitmaakte van het geheel Westerse waarnemers zijn van oor deel, dat de Russen zich kennelijk niet duidelijk over de zaak willen uitlaten, voordat de conferentie met de V.S. en Engeland over een verbod op het ne men van kernproeven op 16 juli in Moskou begint. nieuw naar Tunis te reizen, en van daar uit een tocht te ondernemen naar Lybië, Egypte, de Libanon Syrië, Jordanië, Israël, Griekenland en Joe- go-Slavië. Op 3 april begon het twee tal weigemoed aan deze dertienian- dentocht. Tot Beiroet verliep alles naar wens. Daar zag Lea Engelen zich evenwel /erplicht om per vliegtuig naar Nederland terug te keren, aan gezien zij tijdens de tocht door de Ly- bische woestijn een ooginfectie had opgelopen. Zij wordt momenteel nog steeds in een ziekenhuis verpleegd. Na langdurig beraad besloot Annie Engelen de tocht alleen voort e zet ten. Direkt bjj haar thuiskomst toog zij naar het ziekenhuis om Lea ver slag uit te brengen. Annie Engelen is vol lof over de gastvrijheid, welke zij overal onder vonden heeft, alsmede over het mede leven van het thuisfront. Onderweg bereikten haar vele brieven van Ne derlanders, die haar avontuurlijke reis via de plaatselijke pers konden vol gen. Annie Engelen is niet in staat om precies aan te geven, wat de mooiste belevenis is geweest. Overal wacht ten haar nieuwe verrassingen. Zt) bezichtigde de pyramide van Gizah, zij drukte „de voetstappen" van Mo hammed, zij troonde in de zetel van Faroek, zij beleefde de Intocht van Nasser en Ben Bella in Cairo, zij waste haar voeten in de Jordaan, bezichtigde de heilige plaatsen in Jor danië en Israël, was eregaste op een dagenlang bruiloftsfeest in Afrika en, om ook een minder prettig avontuur te noemen, zij doorstond een zand storm in de Lybische woestijn. rtsen en apothekers hebben in de afgelopen weken verscheidene tienduizenden geneesmiddelen paspoorten aangekocht bij een pese integratie op medisch gebied. Het is ontworpen in samenwerking met een aantal specialisten. Het geeft behalve over de personalia van de patiënt en het adres van de hem behandelende arts, informatie over therapieën die de betreffende patiënt ondergaat, over allergieën, vaccinaties, bloedgroep en anti-coagulantia. Dit zijn uiterst be langrijke inlichtingen voor een arts, die deze patiënt onverwacht moet gaan behandelen. Het paspoort is uitgevoerd in het Engels, Frans en Duits. Dit met het oog op het toenemende internationale verkeer. Het wordt momenteel ver spreid in West-Europa. Het concern, dat het paspoort beschikbaar stelt, heeft ook een vestiging in Nederland en wel in Haarlem. Voor patiënten die dank z\j moderne medicijnen een normaal leven kunnen leiden en ook soms voor kortere of langere tijd in het buitenland verblij ven, alsmede voor patiënten die als toerist naar het buitenland gaan, kan het paspoort in voorkomende geval len een uitkomst betekenen. Zaterdagmiddag speelt zich op het bekende recreatieoord De Pos- bank bij Arnhem de operatie „zand er over" af. Geen mili tairen zijn daarbq in de weer, maar ruim duizend padvinders en padvind- sters uit het district Arnhem, die de Posbank gaan bevrijden van het vele door toeristen weggeworpen afval. Men wil de Posbank namelijk schoon heb ben voor de grote toeristenstroom er aanstonds weer heen trekt uit alle oor den van het land. Met de vele hon derden jongeren trekken door de ge meente Rheden beschikbaar gestelde vuilniswagens mee. Met een défilé wordt deze vuilopruimingsactie van de padvinderij besloten. Annie (rechts) en Lea Engelen. tienduizenden geneesmiddelen paspoorten aangekocht bij een zeer groot farmaceutisch concern, dat deze documenten tegen de kostprijs van een dubbeltje beschikbaar heert gesteld. Dit paspoort kan een belang rijke bijdrage betekenen aan de Euro- Advertentie) MISS GRACIA \J oor de zestiende maal wordt zon- dag en maandag het Mierlose kersenoogstfeest gevierd. Is de oogst van de vroege soorten dit jaar tegengevallen, de zwart-zoete Mierlose kers wordt de laatste dagen in flinke hoeveelheden op de plaatse lijke veiling aangevoerd en tegen vrij hoge prijzen voornamelijk aan de con- servenfabrieken verkocht. Het tijdens de carnaval viering gekozen kersenko- ninglnnetje-1963, miss Gracia, de 22-jarige Willemten van Bladel, heeft voor haar tweedaags bewind aan vangt reeds een sympathieke taak vervuld, nl. het in staatsiegewaad aanbieden van een schoteltje kersen aan elk der 240 patiënten van het sa natorium St. Jozefheil te Bakel. Na de traditionele folkloristische optocht met veel muziek en praalwagens, een kersen-oriëntatierit enz. volgt zondag middag de kroning vaa miss Gracia voor het gemeentehuis. Zondag- en maandagavond worden non-stop-pro- gramma's in de open lucht verzorgd. PARIJS, 5 juli In een vergadering van de hoge raad voor het vierde eco nomische plan van Frankrijk (1962 tot en met 1965), die werd bijgewoond door de minister van Financiën, heeft de commissaris-generaal voor het plan, Pierre Masse, verklaard dat het gevaar van inflatie nog steeds aanwezig is en dat het gevolg is van de uitzonderlijke stijgingen van inkomsten en prijzen. De hoge prijzen bedreigen het handhaven van een economische evenwicht en de economische groei in de naaste toe komst. De economische groei zal dit jaar in Frankrijk iets trager verlopen, vooral wat betreft de investeringen op produktiegebied. De heer Masse schat de toeneming van de particuliere in vesteringen voor dit jaar op 5,1 pet., waarvan slechts 2 procent betrekking heeft op de produktieve investeringen. De bruto produktie zal vermoedelijk met 4,7 pet. stijgen vergeleken met 6.3 pet. in het afgelopen jaar, waardoor een gemiddelde zal ontstaan van 5,6 pet., zoals in het plan was voorzien LONDEN, 5 juli (UPI) V£"daff begint in Moskou het veelbesproken en langverwachte ideologische gespreK rus sen de communistische partjen van d Sovjet-Unie en de Chinese Volksrepu bliek. Tot gisteravond toe is het onzeker gebleven of het gesprek doorgang zou vinden, omdat de Chinese radio nog steeds niet had gemeld dat de Chinese delegatie naar Moskou was vertrokken. Omdat radio Peking nooit nalaat aan dacht te besteden aan het vertrek van belangrijke personen of delegaties naar het buitenland, trok dit in het Westen veel aandacht. Vanmorgen echter ver brak radio Peking de spanning door om te roepen dat de Chinese delegatie in een speciaal vliegtuig naar Moskou was vertrokken. De uitzendingen van radio Peking worden dag en nacht afgeluisterd in Londen en Peking. Vooral de Britse BBC heeft zich gespecialiseerd in het afluisteren van radiostations op de ge hele wereld, in het bijzonder echter van radiostations in landen achter het ijzeren en het bamboegordijn. Het was de afluisterdienst in Londen die van morgen vroeg succes had en het Chi nese bericht opving dat de delegatie Y?°r de ideologische conferentie naar Moskou was vertrokken. De nieuwste Russische besehuldigin- rnc a^n -,ket adres van communistisch China hadden gisteren het al zeer koude klimaat tussen de twee landen aan de vooravond van hun als verzoening be doelde ideologische gesprek in Moskou tot ver beneden het vriespunt gebracht. Het Sovjet ministerie van buitenlandse zaken gaf gisteravond een verklaring uit, waarin de Chinese ambassade be schuldigd werd van „misleiding y811 de openbare mening in de Sovjet-Unie" en van daden die gelijk staan met „een schending van de Russische soevereini teit." Hoe hard deze slag in Peking aan kwam, bleek uit het feit, dat de Chine zen de beschuldiging al formeel tegen gesproken hadden, voordat de Russi sche verklaring in de Moskouse avond bladen gepubliceerd was. De nieuwe Russische beschuldigingen hadden be trekking op de pogingen van de Chinese ambassade om de felle Chinese brief van 14 juni, die in Rusland zelf niet gepubliceerd werd, toch te verspreiden. Vorige week werden daarvoor vijf Chi nese diplomaten en studenten uit Rus land uitgewezen, hetgeen door Peking dadelijk werd gebrandmerkt als een on gehoorde daad in de verhouding tussen communistische zusternaties en als een poging om het ideologische gesprek al voor het begin te laten mislukken. Bij alle beschuldigingen zorgden beide par tijen er echter voor, dat zn de mogelijk heid open lieten, dat het ideologische gesprek volgens plan kon beginnen. Zo wel in de Russische nota als in het Chinese antwoord werd gezegd, dat men „zou voortgaan te streven naar een verdere ontwikkeling en versteviging van de betrekkingen tussen de twee zusternaties". Maar ondanks deze „ontsnappings clausule" vraagt men ®>ch in diploma- tieke kringen in Moskou af, wat er na dit venijnige voorspel nog van het ide ologische gesprek terecht kan komen. Men denkt terug aan het mislukte top- gesprek van mei I960 in Parijstoen Khroesjtsjev president Eisenhower niet wilde zien, voordat deze zijn veront- (Advertentie) (Advertentie) 10 TABLETTEN (Van onze Londense correspondent) LONDEN, 5 juli Er zijn gisteren twee tussentijdse verkiezingen gehou den voor zetels in het Lagerhuis, in West-Bromwich en Deptford. Beide ze tels zijn ln 1959 met stevige meerder heden gewonnen door Laboair, en deze partij heeft de zetels ook gisteren ln de wacht gesleept. In belde districten, waar bij de algemene verkiezingen van 1959 de strijd slechts ging tussen con servatieve en socialistische kandidaten, namen nu liberale kandidaten deel aan de verkiezingsstrijd. En de con servatieven, die het er gisteren natuur lijk niet best afbrachten, ondergingen in Deptford de vernedering, dat hun kandidaat door de liberale kandidaat werd verdrongen naar de derde plaats. De opkomst in beide kiesdistricten was slecht, zoals voor de hand lag, deels omdat men van tevoren wist dat Labour de zetel zou herwinnen, deels vanwege de malaise in de conservatie ve partij. Het was niet verrassend dat de conservatieven slecht boerden. Ver rassender was, dat Labour gisteren op nieuw toonde dat de partij weinig aan populariteit heeft gewonnen. In West- Bromwich steeg het aandeel van het totaal van de stemmen uitgebracht op Labour met nauwelijks meer dan 1 net Maar in Deptford daalde het aan deel van Labour met 3 pet. Van de drie partijen kunnen slechts de libera len glimlachen, maar trtet meer dan bleekjes. VICTORIA FALLS, 4 juli (Reuter) Engeland, Noord- en Zuid-Rhodesië en Nyassaland zijn het eens geworden over ontbinding van de Centraal-Afri- kaause Federatie, die tien jaar heeft bestaan. Zij werd gevormd door Nyas- saland en Noord-Rhodesië (beide thans met een negerregering) en Zuid-Rho- desië, dat een blanke regering heeft. .HEERLEN, 5 juli (KNP) Mgr. zi'in rvNe®perJs van Plan 20 juii naar keren 111 Kenya terug te in w cV bevindt zich momenteel nog hli el .Jozefziekenhuis alhier, waar vorige maand werd opgenomen. amSleliik,zou mgr. De Reeper, ya 18 ,w Prefect van Ngong in Ken- teruggekeerd^Tn Z1]p missiegebied zijn lopen ziekti?' tc Jn geland opge- trekken. verhmderde hem te ver- vangr(.'«DeJReeper staat aan het hoofd den in AfrikI r"i°eili:ikste missiegebie- nen in een wóesülm, L-.Masai' Zii wo" groot gebrek u nachtlK Kebied, waar 18 aan voedsel en water.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 7