VERBODEN TOEGANG VOOR SCHOOL IN TUSKEGEE Spoorpet: „vettig onding Alabama's blokkeert politie school Gouverneur Wallace tegen gemeentelijke autoriteiten Robert Schuman overleden Voortgezet contact Aederland-Belg Zwitsers toestel neergestort Alle tachtig inzittenden komen om het leven Aannemers willen hoger loon voor bouwvakkers Oplichtingszaak A'damsche Bank voor Hoge Raad Staking vertraagt „Uran^e m Southampton Detectives lopen kraamklinieken af Twee arbeiders omgekomen bij val van dak Mr. Marijnen bij ambtgenoot in Brussel Hengelo's nieuwe stadhuis geopend Oogstverlof voor dienstplich tigen Het weer In Zwitserland Rijswijkse arts, vrouw en dochter GtïI gekomen Britse treinroof Saboteurs sturen Zuidafrikaans trein verkeer in de war me [YlUrcrció ueforeifou vuij' Onbestendig weer WEER IN EUROPA leerlingen, die onder geleide van een onderwijzeres een school in Tuskegee wilden binnengaan, borden teruggestuurd door ge helmde politiemannen, die op Order van gouverneur Wallace de school blokkeren. Dit om te ver hinderen, dat er ook voor het eerst negerkinderen zouden meekomen. ?E^èVlE' VCPt- - De Rijswijk»! arts de heer M. Biok> zijn echtgenote TUSKEGEE, (Alabama), 4 sept. (UPI) Gouverneur George C. Wallace heeft opnieuw zijn leger politiemannen gebruikt om schoolintegratie in Tuskegee te blokkeren en vervolgens de troepen naar Birmingham laten oprukken. De premiers Lefèvre en Marijnen in opgewekte stemming bijeen. In het nieuwe stadhuis van Hen gelo is het voor de dames ver boden met naaldhakken te lopen, dit om de houten vloeren te sparen. Zelfs was het verzoek om bij de opening niet op naaldhak ken te verschijnen op de officiële uitnodiging vermeld Deze dame kwam dus maar op kousevoeten binnen. FALCON MONTY-COAT s Woensdag 4 september 1963 87ste JAARGANG No. 31530 mevrouw Blok-BIomberg en een der tien-jarig dochtertje zijn gisteren in Zwitserland om het leven gekomen hun auto over de muur langs de ®*°te Sint Bernhard-route schoot. Een ^jftienjarijj dochtertje van de heer en mevrouw Blok ig met ernstige ver zendingen opgenomen in het zieken- *Juis in Martigny. Het ongeluk gebeur- tussen de plaatsen Bourg Saint Pierre en Liddes. De auto is in een driehonderd meter diep ravijn gestort Het bestuur van de federatieve Spoorwegvakvereniging is allerminst tevreden met het huidige JJpgfddeksel, dat het uniform van de -S.-man bekroont. In de jongste af tevering van het verenigingsblad constateert men dat het gehele spoorwegpersoneel de pet verfoeit, kn iPet 's oorzaak van haaruitval, Kaalhoofdigheid, schimmel, gebrek- £)8e ventilatie en andere euvelen. voorts bevordert het hoofddeksel 'et transpireren, waardoor de pet H®n vettig onding wordt. Men heeft ,°Pend het gevoel of men met Klemband oploopt, aldus de fe- spoorweglieden, die de pet kwalificeren als ongezond, npraktisch, oudheidkundig en onbe- nnii'5;.. h wensen iets heel anders, ti een lichte, fleurige, luch- j-,]. hoofdtooi, die fijn van kleur is. sni»en nodige verbeteringen aan r 'r model, kleur en maat van de to" van het uniform, zullen het uni- u'_mvan de spoorman dan pas ma- alP t0' een werkelijk visitekaartje, s de federatieve vakvereniging. lllllllllllUIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIlllllllIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIlllIlllllllllllllIIIIHIIIIIIlllIllllllllllllllllll1IIIIllllllllllllllllllllllllllllir> In Birmingham zouden vandaag vijf negerleerllngen op drie scholen, waar tot dusver alleen blanke leerlingen school gingen, worden toegelaten. Dit nu wil Wallace blijkbaar verhinderen. Laat in de middag arriveerden voer tuigen vol „troopers" in de stad en werd kwartier gemaakt in een motel onder leiding van het hoofd van de staatspolitie, Al Lingo. Bovendien ver zocht de gouverneur de plaatselijke overheid van Birmingham bij de fede rale rechter in beroep te gaan tegen de integratie der scholen. Maar voor de tweede maal in evenzoveel dagen stuitte Wallace op verzet van gemeen telijke autoriteiten. Ondanks de aanbeveling van de burgemeester, Albert Boutwell, dat het schoolbestuur bij de federale rechter appel zou aantekenen, ver klaarde Reid Barnes, de rechtskundi ge adviseur van de schoolraad, dat er geen beroep is aangetekend. Hij achtte zulks onverstandig. De overheid in Tuskegee had zich maandag ook niet willen neerleggen b« Wallaces besluit om de opening van de middelbare school een week uit te stellen. Wallace heeft zon plannen tot dusver geheim gehouden, maar Sezl5" zijn laatste manoeuvres hoopt hij de ie- derale regering te dwingen om weer troepen te sturen en de schoolintegratie met kracht van wapenen door te voe-^ ren. (Rtr.) De schreef dinsdag Birmingham News in een hoofdartikel DEN HAAG, 4 sept. De Haagse advocaat mr. A. Mout heeft dinsdag voor de hoge raad het enige cassatie middel toegelicht tegen het arrest van het gerechtshof in Amsterdam waar bij de Franse zakenman R.T.E.G. werd veroordeeld tot drie jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest wegens het gebruik maken van een vervalst geschrift en medeplichtigheid aan valsheid in ge schrifte, oplichting en poging daartoe. De Fransman benadeelde de Am- van meer dan 650.000 gulden, teza men met een employé vein deze bank. Het cassatiemiddel had betrekking op een vormverzuim bij de procedure voor het hof. Een tolk die als getuige was beëdigd, is niet als zodanig ge hoord, zonder dat officieel van het ho ren van deze getuige was afgezien. Een advocaat-generaal bij de Hoge Raad zal 16 september conclusie ne men. Aan het arrest van het hof in Am. sterdam was een vonnis van de recht bank in de hoofdstad voorafgegaan waarbij de Franse zakenman was ver oordeeld tot vier jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. De veroor deelde ging tegen dit vonnis in beroep bij het hof. Wallace tart nu niet alleen de federale rechtbanken, hij tart nu ook de ver langens van de wettige plaatselijke autoriteiten... De inwoners van Alaba ma kunnen beter wakker worden. Geor ge Wallace redt Alabama niet, hij is be zig het zelfbestuur en het onderwijs systeem van deze staat te vernietigen." In Charleston, Zuid-Carolina, hebben gisteren elf negerkinderen de lessen bijgewoond in vier voormalige „blan ke" scholen, zonder dat er een incident voorviel. Het was de eerste maal dat in deze staat negerkinderen naar „blan ke' lagere scholen gingen. Ook in de katholieke „blanke" scholen in Char leston werden dinsdag voor de eerste maal negerkinderen toegelaten, hier waren het er 15. Daarbij viel evenmin iets bijzonders voor. In de hoofdstad van Louisiana, Ba ton Rouge, gingen vier negermeisjes onder het wakend oog van de politie naar de middelbare school, wat nier eveneens het begin van de integratie op scholen betekende. Verder verliep ook in Savannah (Georgia), waar 14 negerkinderen twee voormalig blanke scholen bezoe ken en in Cambridge (Maryland) de in tegratie geruisloos. In Cambridge wa ren 20 negerkinderen in vier blanke scholen ingeschreven. SOUTHAMPTON, 4 sept. (Rtr.) Het passagiersschip „Oranje" heeft hier dinsdag vertraging gehad door een sta king van de havenarbeiders. Bureauper soneel van de maatschappij Nederland zorgde voor het inladen van de bagage Het schip is met 420 passagiers via Florida, het Panamakanaal, Tahiti en Nieuw-Zeeland op weg naar Sydney in Australië. Ook andere schepen hadden van de staking te lijden. PARIJS, 4 sept. (AFP) De vroegere Franse minister-president en voorvech ter van een verenigd Europa, Robert Schuman, is vanmorgen op 77-jarige leeftijd overleden. De heer Schuman bewoog zich reeds jaren niet meer actief in de politiek en zijn gezondheid liet al enige tijd te wensen over. De staatsman is in zijn landhuis te Scy-Chazelles, aan de Moezel, overleden. Hij leed reeds verscheidene maanden aan een hartkwaal. Zijn toestand is in augus. tus tengevolge van hersentrombose ver ergerd. (Zie voor een levensbeschrijving vein de overledene pag. 9.) LONDEN, 4 sept. (AFP) Scot land Yard poogt momenteel via de En gelse kraaminrichtingen op het spoor van de berovers van de posttrein te komen. Men weet, dat Barbara Daly, 'de echtgenote van een der gezochten, een baby verwacht, die zeer binnenkort ter wereld zou moeten komen. Volgens Scotland Yard wilde Daly zijn vrouw al enige tijd tevoren onder medische behandeling stellen. Thans lopen dus reohercheurs alle kraamklinieken van_ het land af in de hoop, dat een arts of- verpleegster een patiënt aan de hand van foto's als Barbara Daly herkent. HARCUIX), 4 sept. Door nog on opgehelderde oorzaak is dinsdagmid dag bij werkzaamheden aan het dak van de elektrische centrale alhier een twee ton wegende betonnen plaat naar beneden gestort waardoor twee arbei ders de dood vonden. De slachtoffers, de 45-jarige J. Smit uit Zwolle en de 40-jarige A. Rijke- boer uit Meppel, waren op 25 meter hoogte bezig met het plaatsen van de betonnen plaat die met behulp van een torenkraan omhoog was gehesen. Met de plaat vielen de beide mannen naar beneden. De heer Rijkeboer over leed kort na aankomst in het r.k. zie kenhuis te Zwolle. De heer Smit stierf enkele uren later in het Sophia-zie- kenhuis aldaar. Frankrijk. In Alix-en-Provence is op 67-jarige leeftijd overleden de Franse schrijver Edouard Peisson, die vooral bekendheid verwierf door zijn romans over de zee. ,(AFP) (Van onze Brusselse correspondent) BRUSSEL, 4 sept. De nieuwe Ne derlandse minister-president, mr. v. G. M. Marijnen, bracht gisteren een hoffelijkheidsbezoek aan z'jn Helgi- sche ambtgenoot Theo Lefèvre. Hier mee werd een traditie voortgezet, die de Belgische premier twee jaar gele den heeft ingeluid en waarvan het doel is „een nauw en voortgezet con tact" tussen de regeringshoofden van beide landen. Na afloop van het onderhoud werd in Brussel een officiële mededeimg verstrekt, waarin het heet, dat de ge- dachtenwisseling was verlopen in „een sfeer van vertrouwen en vnenascnap, die een waarborg is voor de soecie samenwerking van beide landen Benelux-verband" Overigens duurde het verblijf van de heer Marijnen in de hoofdstad niet erg lang: de Neder landse minister-president die °-=- werd vergezeld door de Belgische am bassadeur, Baron van der Straeren Waillet was 's ochtends PeT. uit Den Haag gearriveerd en f;;". in de late namiddag terug. Vrij dags lunchten de twee regeringslei ders op kasteel Hertoginnedal, in de omgeving van Brussel, met enkele ge nodigden, onder wie een aantal sci ministers, de Nederlandse ampas- sadeur en verscheidene Nederlandse topfunctionarissen bij de Europese in stellingen. Voor en na de luch vosjj" den Lefèvre en Marijnen in de wet straat „besprekingen van algemene ZURICH, 4 sept. (AFP, Rtr.. UPI) Een „Caravelle"-straalvliegtuig van de Zwitserse luchtvaartmaatschap pij Swissair is vanmorgen kort na het vertrek van het vliegveld van Ziirich neergestort nabij Dürrenasch, in het kanton Aargau. Het toestel, dat via Ge- nève naar Rome zou vliegen, vervoerde 74 passagiers en een bemanning van zes koppen. Het steeg om 07.05 uur Neder landse tijd op van het vliegveld Kloten bij Ziirich. Enkele minuten later verloor de verkeerstoren het contact met de machine. Ongeveer tien minuten na de start stortte de Caravelle neer in het See-dal. BAARN, 4 sept. De voorzitter van de bond van aannemers in de bouw nijverheid, ir. H. Sorgdrager, heelt bü de opening van de zomervergadering van deze bond alhier gezegd dat de beloning van bouwvakarbeiders op een hoger niveau moet komen om het weg trekken van werknemers naar andere bedrijfstakken en naar het buitenland tot een einde te brengen. Hij wees er op dat hiertoe een wijziging in de loon politiek nodig is. „Wil men de prioriteit, die in het regeringsprogramma aan onze be drijfstak is toegekend, waarmaken, dan is in de eerste plaats een be- loningsniveau noodzakelijk, dat het bouwbedrijf in staat stelt op de ar beidsmarkt een concurrerende positie in te nemen." We zien dat het oplei dingsstelsel en de training in de bouwnijverheid nog te kort schieten, zo zei ir. Sorgdrager verder Het is daar om duidelilk dat wij niel behoeven te hopen op vergroting van het aantal bouwvakarbeiders op korte termijn. Voorzover nieuwe investeringen no dig zijn, moeten deze als het ware gedekt worden door een bouwprogram ma op een zeer lange termijn. Men mag van een ondernemer niet ver wachten, dat hij bij het thans geldende aanbestedingsstelsel en bij het thans bekende discontinue vergunningsstelsel tot belangrijke arbeidsbesparende in vesteringen overgaat. Perzië. De Perzische generaal Fazlollah Zahedi, die in 1953 na de val van de regering-Mossadegh tot premier werd benoemd, is op 73-jari- ge leeftijd na een hartaanval in Ge- nèva overleden. (AFP) Volgens ooggetuigen werö kort voor de ramp een zware ontploffing gfhoord. Het toestel kwam brandend op de grond terecht en explodeerde in jen!jen stukken. Twee nabij gelegen boerderyen werden door de wrakstukken geraakt en vlogen in brand. Het vuur kon echter snel worden geblust. Alle 74 passagiers en zes bemannings leden zijn om het leven gekomen. Onder de inwoners van Dürrenasch iin geen slachtoffers gevallen. Een „Caravelle" is een vliegtuig van Frans ontwerp, waarbij de twee motoren aan de romp zijn bevestigd, nabij de staart. Het is bestemd voor de middel grote afstanden. Het biedt plaats aan 64 eerste klas-passagiers of 80 m de toe ristenklasse. Dürrenasch is een dorp met 9.000 in woners, dat 25 km ten westen van Zu rich in het See-dal ligt, op een hoogte van 565 meter boven de zeespiegel Aangezien het vliegtuig op een Euro pese lijndienst vloog, was er geen pas sagierslijst. Het zal geruime tijd kunnen duren, voordat men precies weet, wie er in de Caravelle HB/ICV zaten. Het ongeluk met de Caravelle heeft op tragische wijze een einde gemaakt aan het trotse record van de Zwitserse luchtvaartmaatschappij, die 32 jaar ge vlot n heeft zonder een groot ongeluk. Swissair, opgericht in 1931, beleefde zijn grootste ramp tot nu toe op 20 juli 1931, toen vier personen het leven ver loren bij Constanz, Duitsland, in het wrak van een Junkers toestel. Swissair bezat ook een benjjdenswaar dig record van na de Tweede Wereld oorlog. Het laatste ongeluk waarbij pas sagiers omkwamen was op 19 juni 1954, toen drie passagiers verdronken in het Engelse Kanaal na een gedwongen lan ding van een Convair op het water. Sinds de Caravelle nu circa 5 jaar ge leden in gebruik werd genomen, is dit ongeluk bet derde uit de historie van het Franse straalvliegtuig. Het eerste ernstige ongeluk met een Caravelle trof de S.A.S., toen op 19 ja nuari 1960 bij Ankara een van haar Caravelles neerstortte waarbij in totaal 42 inzittenden om het leven kwamen. Ruim anderhalf jaar later verongeluk te op 12 september 1961 een Caravelle van Air France bij Rabat in Marokko Daarbij waren 78 doden te betreuren. aard over Benelux-problemen"; meer uitleg werd niet gegeven. Naar aanleiding van deze ontmoe ting merkte de Brusselse krant „Le Soir", die bekend staat om zijn ster ke pro-Franse sympathieën, op, dat het streven van de Belgische regering naar goede betrekkingen met 's lands buren „niet in een unilaterale rich ting mag worden georiënteerd". Ken nelijk dacht het blad daarbij aan de sedert een paar jaar opvallend koele relaties tussen Brussel en Parijs, die zijn toe te schrijven aan de menings verschillen tussen De Gaulle en Spaak over de Europese eenmaking. Ook verwees ,,Le Soir" naar de verklarin gen van sommige leden der (liberale) oppositie in België, volgens wie de laatste tijd in Vlaamse kringen „een beetje teveel sprake is van de twintig miljoen Nederlands-taligen, die zich in het Europa van morgen aaneen moe ten sluiten". Dergelijke neigingen, al dus de krant, dreigen tegenovergestel de reacties uit te lokken. HENGELO, 4 sept. Minister mr. E. H. Toxopeus heeft gistermiddag in tegen woordigheid van ruim achthonderd ge nodigden het nieuwe stadhuis officieel geopend. De minister deed dat op originele wijze. Nadat hij zijn toespraak had beëindigd, belde hij op een gereed staand telefoontoestel het nnmmer 336, waardoor hij verbinding kreeg met de heer Leen 't Hart, directeur van de Nederlandse Beiaardierschoo] te Amersfoort, die zich op dat moment in de toren van hel stadhuis bevond. Op verzoek van mr. Toxopeus speelde de beiaardier vervolgens een couplet van het Wilhelmus op het uit 47 klokken bestaande nieuwe carillon. Alle gasten, onder wie de commissa ris der koningin in Overijssel, ver tegenwoordigers van omliggende ge meenten en uit verschillende Zweedse, Deense, Duitse en Engelse steden, stonden bij het horen van het volkslied op, maar zongen niet mee. Het Over ijssels Philharmonisch Orkest vulde het openingsprogramma, dat werd gehou den in de hal van het naar Scandi- navisch-Italiaanse stijl gebouwde stad- huis. Het bouwwerk, waarmee men vpi jaar is bezig geweest, heeft zeven en een half miljoen gulden gekost. KAAPSTAD. 4 sept. (UPI) Aan de spoorlijn tussen Knapstad en Wynberg in Zuid-Afrika zijn gistermorgen drie dynamietbommen gelijktijdig ontploft met het gevolg, dat ruim 50.090 foren sen veel te laat op hun werk aankwa men. De schuld van de bijna tragi-komi sche afloop van de „Europese mani festatie" in Nijmegen kan men niet uitsluitend en alléén afschuiven op de schouders van de muilpeer uitdelende en bedreigingen in het rond slinge rende Carel Briels. Men moet daar zelfs eerlijkheidshalve aan toevoegen dat hem bij zijn jongste aktiviteiten vrijwel alles heeft tegengezeten wat tegen zou kunnen zitten, met name het rampzalige weer en niet minder het feit, dat hij enkele maanden vóór de definitieve opvoering zijn spel, vanwege een ietwat onverhoeds in" grijpen van hogerhand, geheel moest omgooien. Als hij verstandig was ge weest. was hij er op dat moment zoals dat heet uitgestapt. Maar zo verstandig was hij nu eenmaal niet. Tot de tegenwerkende factoren mag men. dunkt ons, ook rekenen dat ter gelegenheid van deze „manilestatie nu wel duidelijk en definitie! aan het licht is getreden, dat een viering rond ..150 jaar koninkrijk" inderdaad de landgenoten niet of nauwelijks aan spreekt en dat zij meer geschikt lijkt voor een plechtige zitting in de Ridderzaal dan voor een volksfeest in welk stadion dan ook. Dit geconstateerd hebbende moet men zijn verbazing uitspreken over de bijna lichtzinnige achteloosheid waarmee een stichting „Viering 150 jaar Koninkrijk Nijmegen' te werk is gegaan. De voorzitter van de Stich ting, de heer R. O. H. F. Werdmuel- ler von Elgg. schijnt op een perscon ferentie gezegd te hebben: „De in dustriëlen hebben een levensles opge daan. Zij hadden niet gedacht dal zoiets mogelijk zou zijn". Hij. of al thans een van zijn mede-bestuurde ren, bad kunnen weten dat „zoiets zij het dan in minder tumultueuze mate al mogelijk gebleken is. Mei name in Amsterdam.' Hilversum en Apeldoorn, om maar enkele steden op te noemen. Dat Carel Briels zijn ge droomde kans gegrepen heeft is voor stelbaar, dat hij haar gekregen heeft nauwelijks. Wij lijden niet aan „Schaden Ireude", maar wij vinden wel dat de eenmaal geleden schade volop gedra gen moet worden door hen. die er ir- eerste instantie verantwoordelijk vooi zijn, al is het maar door schuldig' onwetendheid. DEN HAAG, 4 sept. De ministe van Defensie heeft aan de militairt bevelhebbers opgedragen daarvoor in aanmerking komende dienstplichtigen onverwijld met oogstverlof te zenden voor een tijdvak van 21 dagen. Dit besluit is genomen in overleg met de minister van Landbouw in ver band met de situatie bij de oogstwerk- zaamheden, als gevolg van de zware regenval. (iiiiiiiiiMiiiiiiiiiiimmmiiiiiiiiiiiiiiiiniiimminiiiiiiiiiii" (Advertentie) q BARTELJORISSTR HAARLEM TEL 13439 lÓOSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL. 223596 De weersverwachting, meegedeeld door het K.N.M.I., geldig van woens dagavond tot donderdagavond, luidt: Veel bewolking met tijdelijk regen. .Veinig verandering in temperatuur. Aanvankelijk matige zuidelijke wind, later ruimend naar west n mogelijk toenemend tot krachtig. Zon: 5.56—19.21 Maan: 20.327.40 (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT, 4 sept. September blijft hetzelfde natte paadje bewandelen als augustus. Ook gisteren vielen er weer tal van buien met onweer, waarvan Pemis 34 en Drachten 25 mm regen kreeg Een nieuwe depressie bereikte vanmorgen zuidwest Engeland en trekt naar de Noordzee met m de komende 24 uur in het hele land weer enige re gen. Het hogedrukgebied bfl Groenland en Noord-West-Rusland is voor ons van weinig betekenis, doordat het ge'n uit breiding naar het zuiden vertoont. Max min neersJ station Weer temp temp afgel gisteren 24 uur Oen Heidei regenbui 17 11 8 Ypenburg regenbui 17 12 14 Vu3: ingen regenbui 16 13 4 Eelde onweer 16 11 3 De Bilt regen 15 12 15 Twente geheel bew 16 11 19 Eindhoven rw. bew. 16 11 2 Z -Limbic geh. bew 17 11 1 Helsinki mist 25 23 6 Stoikhoin mist 20 15 0.6 Oslo regenbui 18 13 16 Kypenhai licht bew 18 13 0.3 Londen rw. bew 19 11 3 Amsterdai regen 17 12 17 Brussel :w bew 17 11 3 Luxemhu- nist 17 8 1 Parijs zw. bew 19 10 4 Bordeauy 'eheel bev 21 11 0.2 Nice regen 22 18 0.2 Berijm Frankfort licht bew 24 10 0 half bew. 21 10 0 Mtlnchen licht bew. 19 IS J*fEAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM »«efoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 abonnementen 20800 Postgiro 143480 gjkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: tetef. 4790 HCantoOf dn DaH llmiiirlan* I AAiiuiAriVbsii Vt Abonnementen 20800 Postgiro 143480 at 50: teiet. 4790 antoor en Red. IJmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 ""ectie: W. C H. Leijdeckers en a Mr. W. A. M. van der Kaden, •oofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severin. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents Dei millime'er hoogte. Omroepers 16 cents eer m m. nooate De administratie Behoud' zich ne' rech' voor advertentiën eventuee1 zondei opgave var redener te weioe'en ABONNEMENTSPRIJS 61 cents oei week f 2.65 per maanc 1 1 ?C oe <*vtaai Voor klachten over de bezorging s avonds tussen 5.30 en 7 uur. tel 20800.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 1