slechts 3 dagen VRIJDAGVOORDELEN fori* schept wolbehagen in de mantelmode! VROOM DREESMANN -Mnihlb die Mademoiselle de Paris bekoort waarvan u alleen vrijdag 27 september kunt profiteren Zo uit Parijs. Jeugdige jurkjes waar de jonge vrouw hiér even verliefd op zal zijn als haar Parijse zusje. Warme wollen weefsels, met ingeweven strepen en ruiten in vrolijke en tere kleuren als rood, cognac, grijs, zwart en wit. Geheel gevoerd, 't Prijsje? 'n'Glimiach: 49.75. Maten 36-44. Zie zelf, deze vier voorbeelden: een blokmotiefje, een kittig zwaluwstaartkraagje met pompoenen; een asymmetrisch shiftmodel-modetrekje dat we vaak zien dit najaar. Een asymmetrische japon met ware couture-aliure en een exclusief model met hoge tricotcol. En zo zijn er nög meer. Kom kijken, u zult verrukt zijn. DONDERDAG 26 SEPTEMBER 1963 PAGINA 20 Vlotte dameshoeden van zeer soepele kwaliteit Stichellhar- mohair.S modellen in de nieu we lijnen; kleuren: o.a. Jade föhre, sherry, whisky en noir brazil. 1.75 Modieuze kreaties van zuiver scheerwol in whisky-geel, campari- rood, koffie-bruin, men- the-groen en room-wit. U hebt er al heel wat over gelezen; in uw wa renhuis kunt u die gloed van kleuren, die warme weelde zelf zien. Vooral in deze voorname mantel met luxueuze Persianer kraag komt deze vloeiende modelijn mooi tot zijn recht. De kraag kan zowel open als gesloten worden gedragen. Sluikvaiiende gladde mouw. Autosplit .achter.. Maten 40-50. 159.- Teder abruzzi-lam geeft deze modemantel een fijn cachet. De col - die zo veel opgang maakt in de kollektie Dior - en de manchet zijn er mee af gezet. Gladde rug, zonder split. Grappige plooi garneert de mouw. Maten 36-44. 129.- 12.75 Nylon damesonderjurk mot prachtige kant garnering langs de bustevorm en een sierlijke brede kant strook ondertangs Prima pasvorm. Maten 40 t.e.m. 48. Verkrijg baar in de kleuren wit, bleu, rose, zwart en marine Oames japonnen. <eus uit Terlenka plis sé of zuiver wollen wevenitl Voor jeug. dige figuren Terlenka schotse ruiten; voor grotere maten slank afkledende Terlenk* of wevenit jaquard. Maten 36 tot 48 Prachtige xuiver wol len flannel. Zeer ge. schikt voor deux- pièces, japonnen enz. Een bijzondere kwali teit met Ingeweven „All Woordaandui ding. Verkrijgbaar in 10 fraaie modetinten, 140 cm breed (dus dubbel breed) per meter Wollen dames pull over. Geheel gemin derd, met kraag en ronde hals. Verkrijg baar in diverse mo derne herfstkleuren t.w. goud, cognac, donkergroen en marine- grijs Gevoerde nylon «lm. ple* dame. hand schoenen. Een heer lijke dracht voor de koudere dagen; 4- knoopslengte in een hagedlsprent. Kleu ren: mosgroen, antra- cietgrljs, zwart, beige, bruin en cognac, juist de kleuren die bij Uw nieuwe najaars. garderobe passen Wol mousse maillot. Heerlijk warm, soepel gebreid. Kleuren: grijs, marine en groen. Leeftijd 1-12 jaar KI. stijging per maat 1 jaar a.45 12 jaar 5.40 Voor volwassenen: Small 5.95 Medium 5.40 Large (.90 Heren singlets en slips. Vervaardigd van een prachtige ka toenen fantasie rib- tricot; afgewerkt met een fijne interlock- bies. Zeer elastisch; prima pasvorm. Per garnituur (dus sin- giet en slip tezamen) in de maten 4C 4 en 5 In de maten yc 6 en 7 A./3 Polyethyleen afdek folie. Een IJzersterke kwaliteit, die ge schikt Is voor 1001 doeleinden. Dit keer verkrijgbaar In extra breedte-maten. 400 cm br. per meter 500 cm br. d per meter 1.33 Dit kan alleen in Uw warenhuis! Eén persoons- of luierwasketel. Ver vaardlgd van zwaar grijs geëmailleerd staalplaat en voor. zien van een rooster, zeer geschikt voor kleine wasjes. De prijs. een voordeel verrassing Cocktail fauteuil. Stijlvolle fauteuil met geheel verende voor kant; gestoffeerd met imitatie lederen be kleding; keus uit di verse kleuren; model met gecapl. tonneerde rug. De jeugd, de kleur, de nieuwe lijn

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 20