EDO BEDANKT ZIJN ..KEEPER TEUN ermaat Haringvisserij leverde (in kwantitatief opzicht goede resultaten op OLYMPIA fietst hard voor „Zilveren Molen" Beverwijkse renners tweede „LA TERASSE DE MIDI" Studiomet niets nieuws onder de zon SCHEEPVAARTBERICHTEN J I Y e B. Smaal viert jubileum bij P WN Deel lichtmast door voorruit van auto •M m STEENVOORDEN EN KOSSEN WINNEN BIJ „EXCELSIOR" 2MB Auto over de kop in Velser tunnel Bestuurder slechts licht gewond Waterhoogten Marktberichten MAANDAG 30 SEPTEMBER 1963 PAGINA 8 tjmmê IN PRIJS VERLAAGD KÖH L E R NU 445.- Sinds jaar en dag is V D hofleverancier voor de kleinste Koning- Klant. Goed advies voor aanschaffen van faabykieding en babymeube len: eerst bij V D gaan kijken. U vindt er vast precies wat u zoekt Want V D biedt de grootste keus voor de kleinste klantjes... èn: voor verheugend plezierige prijzen! ïl'mnd 2795 1 jaar 2450 y)k VROOM DREESMANN ii De populaire doelman van E.D.O., Teun van den Berg, heeft zondag tegen He racles voor de laatste maal onder de Haarlemse lat gestaan. Voor de aanvang van de bekerwedstrijd werd hij door X.D.O.'s voorzitter de heer Henstra met welgekozen woorden bedankt voor al hetgeen hij in het belang van E.D.O. al die jaren had gedaan. Hij verheugde zich er over dat Van den Berg nadat hij de voetbalschoenen (Advertentie) de gahela weeic: 3 SPECULAAS ROKKEN van 65 voor 6 O. 250gr. GOUDSE MOPPEN van 70 voor 65. gratis reep ju zak Vanille TOFFEE's voor 56. gratis pakje Th.ee tij 2 pak Kremer's Koff ie 2 rol Maria-oiskwie van 104vcor 91. J HAARLEM, 30 sept. Een door de Haarlemse Raceclub „Excelsior" ge houden koppelwedstrijd voor A-, B- e>n C-klassers, is gewonnen door het koppel Piet Steenvoorden-Kees Kossen. Met ruim verschil bleven Piet en Kees aan de winnende hand. Voor deze koppeirace, die over twaalf Tonden in de Velserbroekpolder werd verreden, verschenen acht koppels aan de start. Vooral favoriet Steenvoorden reed bijzonder sterk en de door hem vergaarde winst kon Kossen steeds consolideren. In de slotfase had Heem- ateedse Piet alleen nog af te rekenen met Jem Philips en die gaf hij geen schijn van kans om hem te verrassen. De uitslag luidt: 1. P. Steenvoor den-K. Kossen: 2. J. Philips-R ScheU; 8. L. Kreuger-H. Neeskens; 4. R. Phi- lips-P. Neeskens; 5. R. v. d. Nouw- land-T. de Nijs; 6. E. Riethoff-D. Schouten; 7. H. Philips-J. Molenaar; 8. J. Sweyen-K. Bijdemast. Een zieke Eddy Riethoff en Kees Bjjdemast konden de race niet volbrengen. Hun respectievelijke makkers Dick Schou ten en Jan Sweyen moesten het verder alleen opknappen. Een rit voor jeugdklassers leverde het navolgende resultaat op: 1. C. Kie kens, 2. J. Snoeks, 3. R. Molekamp, 4. E. van Schoor, 5. J. Westerveld, 6. J. Brouwer, 7. G. Muinck. aan de wilgen heeft gehangen E.D.O. nog trouw zal blijven dienen als lid van de sectie betaald voetbaai. De heer Van Turnhout, voorzitter van de afdeling Haarlem van de KNVB roemde het werk en de sportiviteit van de scheidende doelman en schonk hem namens de HVB een boekenbon. Na mens tegenstander Heracles werd Van den Berg hartelijk toegesproken door de heer Van den Eist die hem een vaantje aanbood, waarna tenslotte E.D.O.'s aanvoerder Van Beekum in een hartelijk toespraakje zijn clubmak ker bedankte voor de steun die hij altijd voor de ploeg is geweest. Hij schonk Van den Berg namens de spe lers een atlas terwijl hij mevrouw Van den Berg met een bloemstuk verraste, 's Avonds heeft het bestuur Teun van den Berg een passend geschenk aange boden tijdens een intieme bijeenkomst. (Advertentie) da Duits» precis ia- I machina vratf dtmoiutrati» bij: JAN GEYLVOET NAAIMACHINESPECIALIST Doelstraat 35, Haarlem, Tel. 13538 BLOEMENDAAL, 30 sept. Vrijdag was de heer B. Smaal vijfentwintig jaar in dienst van het Provinciaal Waterlei dingbedrijf van Noordholland. Hiervoor werd hem hulde gebracht tijdens een bijeenkomst, gehouden in het voormalig directiegebouwtje te Bakkum. De direc teur van het P.W.N., ir. S. Kramer, schetste de jubilaris als een man met vele verdiensten. Mede hierdoor klom hij van machinist 3e klasse via hoofd machinist - chef pompstation, op tot zijn huidige rang van technisch hoofd ambtenaar in algemene dienst en inspec teur der pompstations. Ir Kramer herin nerde aan de leerschool van de heer Smaal ter koopvaardij en roemde diens praktische en theoretische leiding, en de voortreffelijke wijze waarop de jubi laris zijn taak steeds vervult. De taak van de heer Smaal bij het waterbedrijf is belangrijk en staat nauw in verband met het waterproductieproces. Ir. Kra mer bood de heer Smaal de gebruikelijke geschenken van het Provinciaal Bestuur aan: een bloemenmand en een geschenk onder couvert. Het enthousiasme, de ijver, hulpvaar digheid en het vakmanschap van de heer Smaal werden aangestipt door ir. J. Mulder, eerstaanwezend hoofdingenieur van het P.W.N. Spreker beschouwde de jubilaris, in huiselijke termen uitgedrukt een „algemeen technisch adviseur van het P.W.N.". Hij betrok ook mevrouw Smaal in de hulde en bood haar een geschenk aan. Tal van anderen uit de aanwezige af gevaardigden van het personeel van de pompstations, watertorens, hoofd- en districtskantoren, hebben daarna woor den van lof gesproken tot de heer Smaal en hem geschenken aangeboden. Dit deden onder meer de heren B.F.C. Keesom, namens het jubileumfonds; G. van Reeuwjjk, chef pompstation Bergen; B.R. Smit namens de perso neelsvereniging; G. Terol, namens per soneel verschillende pompstations; P. Kroon namens de oudere collega's van tekenkamer 1 en tenslotte P.L. Duiker, namens de afdeling terredenen. Voor de spontane huldiging dankte de jubilaris in een geestige toespraak. IJMUIDEN, 30 sept. De haring visserij heeft voor de Nederlandse schepen tot en met 31 juli een buit van 167.377 kantjes opgeleverd. Aanmerke lijk meer dan in dezelfde periode van 1962 toen men slechts 90.778 kantjes wist te verschalken. Het aandeel van de trawlnetvisserij bedroeg 97.062 kan tjes of 38 percent tegen 58.374 kantjes of 63 percent in 1962. Opmerkelijk is dat in het onderhavi ge tijdvak belangrijk 'grotere hoeveel heden maatjesharing werden aange voerd dan in dezelfde periode van 1962. Het kwantum gekaakte haring bleef echter ver achter. De goede re sultaten zijn van groot belang voor de nakoming van de met Rusland afge sloten overeenkomst overde levering van 25.000 vaten haring. Door de soms overvloedige vangsten waren de bemanningen niet altijd in staat de haring te kaken. Vandaar dat er betrekkelijk veel steurharing werd aangevoerd. De drijfnetharing was van goede kwaliteit. Ook die van de traw lers mocht er in alle opzichten zijn. Na tuurlijk wordt er over deze rijke oogst van de zee niet geklaagd maar het is toch wel teleurstelend dat de besom mingen veel lager liggen dan in 1962. De gezouten haring die als „jong" werd aangeduid stond belangrijk hoger genoteerd dan de soortgenoten die met veel zout waren behandeld. Deze jonge haring benadert de hoedanigheid van de vroegere groene dicht en deze zilte smaak vormde voor de consumenten aanleiding zich er vergeleken met de zoute haring te goed aan te doen. (Van onze wielermedewerker) WIJDE WORMER, 30 sept. Op het •malle en bochtige parcours in de Wijde Wormer hebben de wielerclubs zondag middag weer met elkaar slag geleverd in het traditionele „Zilveren Molen"- toernooi van het Zaanse DTS. De snelle en homogene ploeg van het hoofdstede lijke „Olympia", waarvan Cor Schuu ring, Henk Cornelisse, Wim van Smir- ren en Freddy van Lachterop le race volbrachten Dries Helsloot en Henk Koopmans hadden onderweg het contact met hun makkers verspeeld legde na een enerverende strijd dik verdiend be slag op de kostbare molen. De rood witte rijders van „Olympia" bleven het Beverwijkse „Kennemerland" met meer dan een minuut verschil de baas. Dat „Olympia" met favorieten als Schuuring, Cornelisse, Van Lachterop en Van Smirren in deze ploegentijdrit een serieuze greep naar de overwinning zou doen, stond voor de insiders langs het parcours al bij voorbaat vast. Niet temin had het door een onstuimig rij dende Arie den Hartog aangevoerde „Delta" in de eerste koershelft de beste kansen, maar de krachtrijder van de Zuidhollandse eilanden bleek met dat overdonderende begin teveel van zijn makkers gevergd te hebben en in de derde ronde het zestien kilometer lange parcours moest vier keer „geno men" worden moest „Delta" de lei ding overdoen aan „Olympia". Het ver loop van de strijd ontwikkelde zich toen verder zoals de kenners het voorspeld hadden. Ook „Kennemerland", „De Ba taaf' en „De Kampioen" gingen „Delta" nog voorbij, maar „Olympia" konden zij niet bedreigen. In het bar slechte weer stormachtige wind en striemen de regenbuien bleven Schuuring, Cornelisse, Van Lachterop en Van Smir ren aan de winnende hand. De uitslag luidt: 1. Olympia, Amster dam (Schuuring, Cornelisse, Van Lach terop en Van Smirren), de 64 km in 1 uur 34 min. 45,4 sec.; 2. Kennemer land, Beverwijk (Visser, Rasch, Vlees man en Timmer) in 1.36.01,8; 3. De Ba taaf, Halfweg (Schouten, Zomer, Fran sen en Rinkel) in 1.36.23,9; 4. De Kam pioen, Haarlem (Henk en Tonny Peters, Rutte en Aad Bogaard) in 1.36.54.5; 5. Delta. Spijkenisse, in 1.37.01,3; 6. Le Champion, Amsterdam, in 1.37.14,2; 7. en 8. DTS-A, Zaandam, en De Mol, Dordrecht,in 1.37.29,2; 9. Alcmaria Vic- trix, Alkmaar, in 1.38.16,8; 10. West- Frisia, Enkhuizen, in 1.38.21. In de race voor nieuwelingen over drie ronden (48 km), waaraan 29 ploe gen deelnamen, voltooide het Haarlemse „De Kampioen" de eerste „toer" welis waar het snelst, maar daarna zijn de renners van de rood-witte club uit de Spaarnestad er niet meer aan te pas gekomen. Zij moesten het sterk rijden de „Alcmaria Victrix", „De Bataaf", „Le Champion" en DTS-A nog voorbij laten gaan in de wedren met de tijd. De uitslag luidt: 1. Alcmaria Victrix, Alkmaar, de 48 km in 1.13.23,9; 2. De Bataaf, Halfweg, in 1.13.58,4; 3. De Frie se Leeuw, Leeuwarden, in 1.14.00,8; 4. Le Champion, Amsterdam, in 1.14.24,2; 5. DTS-A, Zaandam, in 1.14.26,8; 6. De Kampioen, Haarlem, in 1.14.28,9; 7. De Bollenstreek, Lisse, in 1.14.43,1; 8. Ken nemerland, Beverwijk, in 1.14.43,4: 9. De Mol, Dordrecht, in 1.14.50,4; 10. De Spar taan, Den Haag, in 1.14.51,1. Uitslag aspiranten: 1. Olympia, Am sterdam, de 16 km in 24 min. 26,5 sec.; 2. De Bataaf. Halfweg, in 25.17,9; 3. DTS. Zaandam, in 25.24,3; 4. De Pedaalridders, Rotterdam, in 25.45,4; 5. Le Champion, Amsterdam, in 25.46; 6. De Kampioen, Haarlem, in 25.48,9. Toch is de binnenlandse consump tie van haring niet meegevallen. De meeste haring werd zwaar gezouten aan de markt gebracht maar de smaak van het Nederlandse publiek is hier niet op ingesteld. Ook de con currentie van warme worst, gehakt ballen, croquetten en andere lekker nijen uit de automatiek deed de con sumptie van het gezonde zeebanket dalen. De jonge haring bracht nog behoor lijke prijzen op maar de zoute haring haalde opvangprijs nauwelijks. Deze ha ring belandde in de vismeelfabrieken. Alleen in Vlaardingen ondergingen !n juli 4.276 kantjes dit droeve lot. De trawlnetharing lag gemiddeld tien gul den per kantje hoger genoteerd dan die van de vleetvissers. De voorkeur van de handel voor het produkt van de trawlvisserij was te danken aan de grotere afmeting van deze haring. Vooral voor de rokerijen was dit van belang. In juli van dit jaar werden 16.204 vaten gezouten haring van elk 100 lilo uitgevoerd tegen 21.753 vaten in de overeenkomstige maand van 1962. On danks een veel ruimere aanvoer liep de export dus terug. Deze verminderde belangstelling sproot voort uit de goe de vangsten van de buitenlandse sche pen zodat de vraag naar het Neder- i landse produkt niet groot was. Afne- J mers waren onder meer België, Dene marken, Noorwegen, West-Duitsland, Frankrijk en Zweden. HAARLEM, 30 sept. De 47-jarige onderwjjser R. Otten uit Velsen is za terdagavond door het oog van een naald gekropen toen een stuk van een licht mast door de voorruit van zijn auto drong en rakelings langs zijn gezicht ging. Hij werd slechts licht aan zijn hoofd gewond. De mast was omver gereden door een 40-jarige metselaar uit Haarlem, die met zijn auto op de Delftlaan reed en bij het nemen van een bocht de macht over het stuur verloor tenge volge van een te grote snelheid. Na de botsing kantelde de auto van de metselaar, die evenals zijn passagiers niet werd gewond. Beide wagens wa- ren zo zwaar beschadigd dat zij moes ten worden weggesleept. IJMUIDEN, 30 sept. In de nacht van zondag op maandag raakte om 1 uur een personenauto in de Velser Tun nel de rand van een inspectiepad. De wagen sloeg over de kop en schoof eni ge meters met de wielen in de lucht verder. Na nog enige capriolen ge maakt te hebben kwam de auto tegen het andere inspectiepad tot stilstand De bestuurder, een 26-jarige kaashan delaar uit Leimuiden, stapte met lichte verwondingen uit zijn totaal vernielde voertuig. De man was door slaap overmand. Bij de bocht van het viaduct van Rijksweg 9 slipte zondagavond kwart over zeven een personenwagen. De au to sloeg over de kop. Ook dit ongeluk liep goed af. De bestuurder, de 36-jarige A. de B. uit Heiloo, kwam met de schrik vrij. De auto werd zwaar be- sohadigd. AMSTERDAM, 28 sept. Toneel- :oep Studio heeft het vorige seizoen :n het naar eigen inzichten omgebouw de theater aan de Brakke Grond een paar opmerkelijke opvoeringen gege ven, zodat de toneelliefhebbers er al een beetje rekening mee gingen houden dat er in dit schouwburgje meestal wel wat van belang te beleven viel. Wij noemen o.a. alleen al: „Planten zonder wortels" van Arnold Wesker en „Een geboren leugenaar" van Waterhouse en Hall. Geheel apart stond „Happy Days" van Beckett. Gisteravond heeft Studio op de Brakke Grond de pre mière gegeven van „La terasse de Midi", een toneelstuk in drie bedrijven van Maurice Clavei, dat in de ver taling van H. Albach-Tielrooy de titel „Alles was zwart in de zon" mee kreeg. Met de opvoering van dit stuk is, naar onze mening althans, de op gaande lijn der uitvoeringen van Studio wel wat plotseling tot stilstand ge komen. Het is nu niet bepaald een gelukkige greep, temeer daar men de indruk kreeg dat de keuze van Studio's toneel stukken bepaald werd door een actueel volgen van de moderne toneelschrijf kunst, de eigentijdse en met name vooral die uit de Engelse hoek. „La terasse de Midi" had echt niet meer gehoeven. Het is een stuk, dat alle kenmerken draagt van de jaren kort na de tweede wereldoorlog, toen Sartres invloed en de reactie op het grenzeloos fanatisme in het verzet schrijvers beïnvloedden. Het notoire zwartkijken werd een mode en wij hebben in de loop der jaren er genoeg kennis mee kunnen maken, soms op een zeer talentvolle wijze. Maar hoe betrekkelijk is dit alles nu! Dat merkt men bij een stuk als dit. Het is in de tijd achterhaald, niet meer boeiend omdat zijn idee in allerlei soms geslaagde en vaak mislukte vormen op de planken is gebracht; mislukt, omdat er eerst theorieën werden opgesteld en daarna getracht werd figuren met deze theorieën vol te gieten zonder dat er echte levende mensen op de planken kwamen te staan. Eerst komt de gram matica, daarna pas de taal. En dat leidt dan ook tot dorre mensenfiguren, die eindeloos theoretiseren, wier woor den niet uit hun menszijn en hun plaats in het leven voortkomen, maar uit de filosofie van de schrijver. Wel heel sterk vallen deze feilen op in een stuk als „La terasse de Midi". Ook hier is niets de moeite waard en daarom doet iedereen maar wat hij wil. Men kan liefhebben, men kan ook haten. Het heeft tientallen keren kun nen vriezen of dooien in dit stuk. Goed en slecht zijn inderdaad maar woor den; geen enkele beslissing is absoluut. Joop Admiraal speelde gediscipli neerd de jongeman, die zijn moeder wil vernietigen door zijn stiefvader uit de weg te ruimen. Zijn geweten is in theorie gevormd en daarom misvormd. Zijn strijd is uitrichtloos omdat, vol gens de schrijver, die strijd alleen maar kan eindigen met de dood van het geweten. Joop Admiraal speelde die jongeman wel met zorg en afge meten, maar hij vermocht toch niet veel van het cynisme over te dragen. Marlies van Alcmaer als zijn moeder had in het tweede bedrijf een paar zeer goede momenten, o.a. toen zij haar zoon traohtte te vertellen hoe zij als vrouw tegenover de man staat. Jules Hamel als de jongen Leopold, die tussen hoop en vrees leeft omtrent de liefde van Madeleine, bleef onder de maat en kon niet veel verbeelding oproepen. Elsje Scherjon (Madeleine) bracht het er niet veel beter van af. Riek Schagen als gaste speelde de rol van Madeleines moeder. Het décor van Peter van Rooy was wel handig opgezet. De regie voerde Bram van der Vlugt. Wij kunnen ons nog voor stellen dat een vijftien jaren geleden een dergelijk stuk nog enigszins intri geerde, ook omdat oen allerwegen het „niets is de moeite waard" als reactie werd gehuldigd. F.DU. Argos 28 te R'dam. Beninkust 28 te R'dam. Fravizo 28 v. R'dam n. Stockholm. Friesland 28 v. R'dam n. Immingham. Grebbedijk 28 te R'dam. Gulf Italian-t 30 te R'dam. Korovina-t 29 v. R'dam n. Hamburg. Maaskerk 28 v. R'dam n. Bombay. Naess Lion-t 29 v. R'dam n. Banias. Palamedes 28 te R'dam. Philidora-t 28 v. R'dam n. Tripoli. Pieter-s 29 te R'dam. Pr. Margriet 29 v. R'dam n. New York. Schelde Lloyd 29 v. R'dam n. Hong Kong. Tweelingen 29 te R'dam. Zaria 28 v. R'dam n. Tripolis. Alnati 28 te Zeebrugge. Korovina 27 te R'dam. Laarderkerk 27 te R'dam. Stad R'dam 27 v. R'dam n. Palermo. Zaria 27 te R'dam. Zuiderkerk 27 v. R'dam n. Sydney. Algol 27 te Pt Elizabeth. Ameland 28 te Curacao. Amsteldtjk 27 v. Liverpool n. Avonmouth. Arendskerk 28 te Istanbul. Atijs 28 v. Mena n. Singapore. Baarn 27 v. Aruba n. Curacao. Bawean 27 v. Pt Said n. Ceuta. Caltex Madrid 28 te Rastanura. Caltex "R'dam 27 v. Pt Said n. R'dam. Cartago 28 te Armuelles. Casamance 27 te Dakar. Castor 28 te Pt Cabello. DEN HAAG, 30 sept. Konstanz 368 3, Rheinfelden 240 10, Ottenheim 315 4-3, Straatsburg 250, onv. Maxau 431 -j-1, Plochingen 110 +3, Mannheim 262 —6, Steinbach 128 4-10, Mainz 252 10, Bingen 174 —6, Kaub 184 —9, Kochum 194 -|-20, Koblenz 191 8, Keulen 154 4-2, Ruhrort 333 4-9, Lobith 932 4-1, Nijmegen 717,onv. Arnhem 757 4-2, Eefde IJssel 295 4-10, Deventer 191 4-3, Monsin 5462 4-22, Borg haren 3905 4-69, Belfeld 1086 4, Grave beneden de sluis 502 4-6. De minst gepeilde diepten in de vaargeul, heden vermeld op de waarschuwingsborden, zijn in centimeters: PannerdenIJsselkop IJsselkopHevea dorp 265, HeveadorpAmerongen 210, Ame- rongenLekkanaal 260, IJsselkopDoesburg 230, DoesburgZutphen 235, ZutphenDe venter 245, DeventerWindesheim 265. Toegelaten grootste diepgang van Millin- gen tot St Andries 305 cm. De scheepvaart op de Waal boven Nij megen is in de komende nacht gestremd van 19.00 tot 06.00 uur. Congokust 30 te Abidjan. Diemerdijk 27 v. Londen n. Bremen. Doris 28 te Paramaribo. Eenhoorn 27 v. Saloniki n. Kymassi. Grebbedijk 27 v, Hamburg n. R'dam. Hecuba 28 te Willemstad. Ommenkerk 27 v. Barcelona n. Duinker ken. Prins Casimlr p 27 Belle Isl. n. Londen. Riouw 27 v. Marseille n. Genua. Roebiah 28 te Beyrouth. Rossum 27 v. Augusta n. Lamaca. Schlekerk 28 te Aqaba. Schie Lloyd 27 te Suez. Sinon 26 v. Pt of Spain n. Mackenzie. Skadi 28 v. Ceuta n. Sevilla. Slamat 27 v. Genua n. Messina. Sommelsdijk p 27 Azoren n. Pt Evergl. Stad Alkmaar 27 v. Genua n Sagunto. Straat Clement 28 te Fremantle. Straat Frazer 27 v. Singapore n. Manila. Straat Madura 27 v. Kaapstad n. Durban. Straat Mozambique 27 v. Penang n. Mau ritius. Straat van Diemen 28 te Santos. Tahama 27 v. Ravenna n. Tripoli. Tegelberg 27 v. Kaapstad n. Rio. Togokust 29 te Freetown. Triton 27 v. P. au Prince n. P. Plata. Vivipara 28 te Geelong. Waingapoe 27 v. Zanzibar n. Mombasa. Waterland 28 te Bahia. Zonnekerk 27 v. Mt Wara n. Dar es Sa laam. VETTE KALVERENMARKT BARNEVELD, 30 sept. Aanvoer 777 stuks. Prijzen, le kw. f 3.30-3.50, 2e kw. 3.10-3.25, 3e kw. 2.75- 3.alles per kg. lev. gewicht. PAARDENMARKT UTRECHT, 30 sept. Op de Utrechtse paardenmarkt werden heden aangevoerd 297 dieren. De prijzen waren voorLuxe paarden 1000 tot 1300; Werkpaarden 900 tot 1200; Oude paarden 800 tot 1100; 3-jarige paarden 700 tot 1050; 2-jarige paarden 600 tot 850: Veulens 300 tot ƒ550; Hitten 600 tot 1 820. Slachtpaarden per kg. slachtgewicht 2.20 tot 2.50; Jonge slachtpaarden per kg. slacht gewicht 2.50 tot 2.80. De handel was redelijk. COUP. VELUWSE EIERVEILING, 30 Sept. Aanvoer 254.065 stuks. Handel kalm. Prij zen per 100 stuks. Eieren van 46 tot 50 gram f 8.60-9.74, van 50 tot 55 gram 10.07- 11.81, van 55 tot 61 gram 12.17-13.15, van 61 tot 67 gram 13.38-14.59. VEEMARKT AMSTERDAM, 30 sept. Aangevoerd 279 runderen, le soort 3.30- 3.40, 2e soort 3.20-3.25. 3e soort 2.60-3.10; 90 varkens 2.45-2.70. Alles per kg. geslacht gewicht. KLEINSTE KLANTJES Sierlijk model kinderbedje van witgelakt hout met parelgrijze baan. Geheel uitneembaar. Af metingen: 58x120 cm. 79.50. Afmetingen: -7 r 58x110 cm. ID." Leuk tricot garnituurtje van wol met aardig in- gebreid motief. Tricot col met koordje en twee pompoenen. Ingezette mcraw. Met jongens- of meisjesmutsje. In wit- ciel of rose. Gevoerd met flanel. Leeftijd: 9 maanden 1090 Draion slobbroek met brede boord met koord - ook aan de voetjes. In wit/blauw of rose/geel. Gemakkelijk wasbaar en krimpvrij. Leeftijd: 6 maanden 55° Vrolijke door gestikte nylon snowsuit. Heerlijk warm gewatteerd met isothermyl. Afsluitende nylon tricot boordjes en optilon rits. Leuk fantasie ceintuur tje. Gemakkelijk wasbaar en vlug droog. In wit-ciel, bleu of koren. Leeftijd: 2 jaar Slob overgooier van katoenen wafel piqué. Gemakkelijk was baar en erg sterk. Elastiek in de taille. Uw kleine houdt er warme voetjes in. Maat 74 CH jaar) 4.25, maat 68 (1 jaar) 3'° Prachtige babykast geheel van hout. Heel handig ingericht voor het verzorgen van baby. In hoogglans ivoorwitte aflak. Mag netische sluiting. Schap achter de klep met hygiënisch formica bekleed. OKfi Afmetingen:.142 x 138 x 45 cm. £DU." Prachtig, heerlijk warm wagenjasje van nylon velours - Foam Back kwaliteit, dus modelhoudend. Raglan model met leuke nylon teddy rand en capuchon. Dub bele rij knopen. Gemakkelijk was baar. Iri ciel, geel, rose. Leeftijd: 2 jaar 25.75, Sterke Draion kleu tertrui met leuke raglan mouw. Gemak kelijk wasbaar. Leuk jacquard motief. In wit, azuur, rood, koren of groen. Maat 3 (2 jr) 6.95, m 2 (1i jr) 6.50, m 1 (1 jr) 590 Eigenwijs draion ski broekje met splitje. Zó gewassen - zó droog! Krimpvrij. In diverse kleuren, o.a.: wit-ciel, marine, koren rose, geel of donker groen. Maat 1 (2 jr) 6.25, m. 0 (1 jr) 5.60, m.00(9mnd) ^95 Rotan wieg met stevige witmetalen voet en me talen piek. Prachtige sluier. Geheel gestoffeer de bak. Stoffen in ver schillende 795° tere dessins Oersterke, hygiënische kin derstoel van chroom met formica eetblad, speeiblad en voetenplankje. Bekleding in vrolijke ruit of uni. Ruit in blauw met rood. Uni in rood, grijs, blauw of wit. Screen in bleu/wit. Uitneem- bare voetenplank en eetblad afgezet met handige, ver hoogde morsrand. Stoffe ring van schuim- 4750 piastic t1

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 8