PSV's schutters geven Esbjerg afstraffing Zevenmaal moet Werner Bech vissen Na eerste helft was pleit reeds beslecht Bij arbiter Phillips: sherry en boosheid Esbjerg kijkt uit naar een beter derde hoofdstuk Doelman Bech: „Alsof ik de bal mocht strelen..." Nu hebben ze het gezien SLEUTEL van ALLE DERTIEN Ter kennismaking met PROCO shampoo! WEER OPENEN DENEN SCORE GIESSEN VAN VELD GEDRAGEN Europees voethal Met PSV in de achtste finales Trainer Appel Duivelse'" aetie van Duitser Darga 10 stuks f 1.60 Zone-schaaktoernooi Prinses Margriet bij Feijenoord-PSV DONDERDAG 10 OKTOBER 1963 Nu gratis uw haar wassen volgens de nieuwe Amerikaanse methode met Proco crème shampoo in tube (voldoende voor 6 k 8 wassingen). Profiteer snel, neem mee! voor parelwitte tanden (Van onze speciale verslaggever) EINDHOVEN, 10 okt. Es bjerg is verslagen, leve PSV! Leve de elf Eindhovense vechtjassen die gisteravond, als stonden zij na de eerste wedstrijd in Esbjerg in plaats van met 4-3 voor, met 3-4 achter, om elke meter grond heb ben gevochten. Zij brachten het schaamrood op de kaken van de Denen, hooggeprezen om hun „amateuristische" ijver. PSV ken de geen genade. Voordat het de slotbrrg nr~j het walhalla van de zestien beste Europese clubs, de achtste finales in het toernooi om de Europese beker voor landskam pioenen, definitief achter zich op haalde vermorzelde het de Deense kampioensploeg met niet minder dan zeven voltreffers. Esbjerg stelde er slechts één tegenover. Bluf en gramschap Kerkhoffs heeft uit een voorzet van Giessen met een kopbal, waar voor hij in de lucht eerst een schijnbeweging maakte, de stand op Jf-1 voor PSV gebracht. Hoenen komt hem juichend tegemoet. De beste Schiet, schiet.... Madsen faalt Theunissen loert op zijn kans bij deze voorzet die door doelman Bech wordt weggestompt. Ook Preben Jensen (3) en Jens Peter sen achter de hand van Theunis sen) staan klaar om in te grijpen. De elf drama's JOHN MADSEN niet de held Hoe gevoelig was deze afstraffing. Vooral omdat de Denen, evenals in de eerste wedstrijd al in de vierde minuut de sportieve brutaliteit hadden een doelpunt te laten aantekenen. De mee gereisde supporters op twee rijen van de ere-tribune schreeuwden hun kelen schor, wierpen hun uniforme blauwe petjes in de lucht en zwaaiden met hun blauw witte vlaggetjes tot scheu- rens toe.^ Zo begeesterd waren zij dat hun Esbjerg de feitelijke achterstand van 0-1 zo vlug had ingelopen dat zij niet eens in de gaten hadden dat nie mand hen meer hoorde. Dat zij opge nomen waren in een vreugdevolle dans van heel het stadion, dat luid de ge lijkmaker direct uit de aftrap van Kerkhoffs bejubelde. Zich plotseling realiserend wat er aan de hand was zonken de Esbjergers ineen op de hou ten banken. Met de handen onder de hoofden heb ben zij verder de wedstrijd uitgekeken, steeds potsierlijker werden hun petjes. Vooral in dat eerste half uur, want PSV ging door, in een razend tempo en met zoevende schoten. Twee doel punten van Giessen en nogmaals een van Kerkhoffs, een kopstoot vooraf gegaan door een schijnbeweging in de lucht de den Esbjerg luid om hulp roepen, maar zij hoorden in de kleedkamer slechts de trieste, verwijtende stem van Spren- sen. Hij gaf hun nauwelijks inspiratie voor de tweede helft, waarin PSV dan ook onverstoord verder kon wer ken aan die beschamende zevenklap per. Achteraf bezien is de wedstrijd waarschijnlijk al beslist geweest voor dat zij werd begonnen. Daar waren op de eerste plaats de enorme bluf- partijen van tranier Sprensen en zijn spelers vóór de wedstrijd. Aan ieder die het maar horen wilde hadden zij verklaard dat PSV door hen zou wor den verslagen. Dat er over de uit slag zelfs niet te discussiëren viel. Het waren allemaal woorden die getuig den van een haast branie-achtig zelf vertrouwen. In de oren van de spe lers an PSV waren het echter regel rechte uitdagingen. In een lieflijk ho telletje in Oirschot hadden de PSV- ers zich sinds de middag rustig op de strijd voorbereid. Zij hadden wat ge golfd, maar onder het diner met een haantje en veel fruit waren de klei nerende woorden die de Esbjergers zich over hen hadden laten ontval len, druk besproken. De ergernis van de PSV-ers ontlaadde zich gister avond in het licht van de duizend watts lampen. Ook dat kunstlicht is van grote be tekenis geweest voor de triomf van PSV. Al is het zo uitstekend als dat van het Eindhovense stadion, een doelman die er niet aan is gewend zo als Werner Bech ziet elke bal toch een fractie van een seconde later dan nor maal. Bovendien is gebleken dat een witte bal, zoals die gisteravond werd ge bruikt, ook niet zo duid el "k is, als men wel eens denkt. De PSV-ers hadden dat vroeger al eens ervaren en zij wonden er zich dan ook bijzonder over op dat AMSTERDAM, 10 okt. Er werden gisteren nog meer voetbalwedstrijden voor de Europese toernooien gespeeld. De uitslagen zijn: Beker der landskampioenen: Beslis singswedstrijd Gomik-Austria 21; Jeu- nesse-Valkeakosken 4—0 (Eerste wed strijd 14); Real Madrid-Glasgow Ran gers 60 (1—0). Beker der bekerwinnaars: Sïavia So- fia-Boedapest 11 (01)Linzer SK- Dynamo Zagreb 10; Celtic-Basel 5 0 (5—1); Lyon-Odense 3—1; Sporting Lissabon-Atalanta 31. Beker der Jaarbeurssteden: Hearts- Lausarme 2—2 (2—2); Saragossa-Irak- lis 6—1 (3—0); Porto-Atletico Madrid 0—0 (1—2). IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIlllllllllllllilllllllllll Esbjergs trainer Sprensen zich bij de scheidsrechter verzet had tegen hun voorstel om met een bal met zwarte noppen te spelen. „Wat moet ik met zo'n toverbal. Die heb ik mijn hele leven nog niet gezien" had Sprensen ver klaard. „Nu heeft hij zijn zin", zei Brus- selers later, „die witte was veel glad der en glom ook meer in het licht." Het was gezien het voorspel vervol gens ook niét zo heel verwonderlijk dat Giessen en Van Wissen gisteravond tot de grote uitblinkers bij PSV behoorden. Immers, in Esbjerg hadden zij beiden, Giessen met betraande ogen van teleur stelling, de wedstrijd vanaf de tribune kunnen volgen. En zjj hadden hun ogen goed de kost gegeven. „Ik wist wat de zwakke plek van linksachter Pre- ben Jensen was" zei Giessen. Dus snel de hjj, ais bestond Jensen niet lang» hem, telkens weer dan eens links, dar- eens rechts. Resultaat: drie gave doel- punten. Eerst het doelpunt dat PSV de leiding gaf: een schot dat tussen de be nen van doelman Bech door wipte. Tien minuten later een omhaal in de lucht met de rug naar het doel toe en Jensen geklit aan z«n schouders. Het derde in de tweede helft na twintig minuten van een wat meer oprukkend Esbjerg: eerst Jensen met het rechterbeen uit positie spelend, vervolgens een linkse schuiver in de uiterste hoe'.-.. N'ct voor niets werd de jonge Giessen door de lllllilllllllllllllllllil|ll|l,lllll,l"lll""l""""""|lll|llllilllilll! iiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii AMSTERDAM, 9 okt. Voor de achtste finales van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen zijn nu vijftien clubs bekend. Dat zijn: Plovdiv (Bulgarije), Dukla Praag (Tsj.-Sl.), Dynamo Boekarest (Roem), Partizan Belgrado (J.S1.), Benfica (Port.), Monaco (Fr.). Norrköping (Zwe.), Internazlonale (It), Borussia Dortmund (Did). Zürich (Zwi), Real Madrid (Sp.), Jeunesse Esch (Lux.). Gornik (Polen) PSV (Ned.) en beker- hc uder Milaan (It.j. Na de eerste wed strijd staat Galatasaray tegen het Hongaarse Ferencvaros met 4-0 voor. Zaterdag Is de tweede wedstrijd. 'iiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMmiiiiiiiiimiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiHi dolgeworden jeugd na afloop van het veld gedragen. „Het was de beste wed strijd van mjjn leven". Ook Fons van Wissen had in Esbjerg geleerd: „Het was vooral tijdens dat bombardement van Esbjerg goed te zien geweest dat rechtsbinnen Chris tiansen de bal vanuit de middenlinie naar voren bracht, linksbinnen Frand- se achter zich wetend om dan, wan neer deze plotseling als een schicht hem voorbij ging, de bal voor zijn voe ten te spelen. Dan volgde een van de befaamd geworden kanonskogels". Het is gisteravond niet voorgekomen. Van Wissen of anders Pijs of Hoenen zaten direct op de hielen van een van deze twee, wanneer zij ook maar enig ge vaar roken. Dat had Appel tot op het laatste ogenblik zijn jongens voorgehou den: geen kans geven om te schieten, één man onderbreekt de pass, een an der werkt de bal naar voren. Zo goed hielden de PSV-ers zich aan zijn op dracht, dat Brusselers als onwennige rechtsachter zonder het minste gevaar enige fouten mocht maken. Een andere opdracht van Appel had de voorhoede gegolden. „Jongens, schiet, schiet, schiet. Leer dat van mij, leer dat van Esbjerg. Zij heb ben het jullie voorgedaan. Bestrijd hen met hun eigen wapens". En dat is gebeurd. Hoenen begon er al in de eerste minuut mee. Zij hebben het volgehouden, Kerkhofs, gevaarlijker en sneller dan ooit ondanks dat hij weer last kreeg van zijn oude blessu re, Theunissen, de tweede speerpunt, Giesen vooral met succes en ook solo artiest Toni Alleman die zo duidelijk liet blijken ook een doelpunt te wil len maken. En dat alles is de oorzaak geweest van de val van Esbjerg. Middenvoor Bertelsen, Christiansen en Frandse, „zwoeger Jens Petersen" (waar was die niet?), zij hebben het niet kunnen voorkomen. PSV's kannonade van de eerste helft was hen veel te machtig. Het kostte hen te veel energie in die periode tegenaanvallen op te bouwen. Maar zij deden het, tevergeefs, en in de tweede helft toen PSV wat meer in de verdediging trok bleken hun krachten danig getaand. Toen PSV dat dan ook in de gaten kreeg maakte het in de laatste twintig minuten met doel punten van Giessen en van Theunissen, een kophal en een schuiver, korte met ten. Het waren er nog meer geweest wanneer spil Madsen er niet was ge weest. In die periode toen PSV het lo gischerwijs wat gemakkelijker opnam, toonde hij zich door zijn opstellen en goede plaatsen een goede spil. Maar dat hij de man was die Esbjerg van de ondergang zou moeten redden, neen, dat heeft hij niet waar kunnen maken. In de eerste helft, toen PSV dus wer kelijk groots voetbalde, kwam ook hij er niet aan te pas. Bovendien had hij aan de doelpunten duidelijk schuld. Neen, dat de bestuurderen van PSV en Esbjerg gistermorgen nog In allerijl de plaats van de eventuele beslissingswed strijd van Hannover naar Amsterdam verschoven hadden, was niet nodig ge weest. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII (Van onze speciale verslaggever) EINDHOVEN, 10 okt. De halve mi nuut diede kléine scheidsrechter Phil lips te kort liet spelen, werd volge- maakt in zijn kleedcabine. De onver stoorbare Brit stond daarop na afloop tegenover een tweetal driftig gebaren- de Denen, die bepaald opgewonden vroe gen wat hem er toe bewogen had om eerder af te fluiten dan de vwrgeschre- ven speeltijd. „Och", zei de arbiter rustig, „de jeugd bestormde het veld en was niet meer te houden. In een halve minuut maak je beslist geen zes doelpunten meer, zo redeneerde ik, en toen bracht ik de fluit maar naar de mond". De twee Denen begrepen er niets van. Zij schudden verbasterd het hoefd en stapten geacheveerd het kleed kamertje uit. Daarbij liep een van hen pardoes tegen een breedlachende Emd- hovenaar op, die de scheidsrechter en zijn twee secondanten wilde onthalen op een glaasje sherry. Het glas viel om en het kostelijke vocht kwam op de grond terecht. „O, wat vreselijk zon de", riep mister Phillips uit, en wij meenden werkelijk een zweem van boosheid in zijn stem op te merken. „Waar maken die twee Denen zich toch zo druk om?", ging hp verder. „Het maken van een doelpunt gevolgd door het teruglopen naar de midden stip vergt minstens 15 tot 20 seconden. Vermenigvuldig dat nu eens met zes. Dan praat je toch niet meer over 30 seconden". De Brit nipte snel aan een van de twee glaasjes, die de botsing hadden overleefd en knikte goedkeurend naar de bal welke hij had veroverd. Sinds scheidsrechters hebben ontdekt dat zij dooi hun fluitje een belangrijke voor sprong kunnen nemen in de jacht op de bal, is het ook meestal zo dat het ronde ding na afloop tot de bagage va de arbiter behoort. Mr. Phillips had natuurlijk zijn kans schoon gezien, toen hij kort voor tijd de witte bal naar zich toe zag rollen. De laatste seconden waren ingegaan en de Eindhovense zege stond vast. Wie zou hem ongelijk geven? Maar we vonden het toch tactvoller om er maar niet met hem over te beginnen. Wel wilden wij graag van mr. Phillips weten wat hij dacht van de uitslag. Weer be haalde de Brit een snelle overwinning. „De uitslag interesseert me niet in het minst", sprak hjj vlug. „Een scheids rechter is neutraal, nietwaar", en met deze woorden duwde hij ons resoluut zpn kleedkamertje uit. Dat daarbij op nieuw een glaasje sherry tegen de grond ging was een natte wraak, waar wij echt niet de hand in hadden, maar waar we toch wel achter stonden.... ders, de aanvallers van PSV. Hij vond hun acties aanzienlijk gevaarlijker dan zondag de aanvallen van de Zwe den, die hij en zijn secondanten in het Deense elftal tenslotte toch had den weten te bedwingen. Het is dui delijk, we konden hier niet tegen op, luidde zijn conclusie. (Van onze speciale verslaggever) EINDHOVEN, 10 kt. Carl Bertel sen staat morgen weer voor de tweede klas van de lagere gammelbyskole om met zachte gevoelige stem zestien jonge Deentjes voor te lezen uit de sprookjes van Andersen. Hans Emil Christiansen trekt een schone blauwe overal aan, om zich weer volop aan zijn loodgieters- beroep te wijden. De architect John Madsen buigt zich over de tekentafel en de trainer Arne Sprensen zal in zijn gedachten opnieuw afdwalen naar de noodzaak voor het Deense voetbal om ook tot het semi-professionalisme over te gaan. Het tweede Europa Cup avon tuur van Esbjerg is it. Even wreed en abrupt als vorig jaar in het Praagse stadion van Dukla, heeft ook PSV er een einde aan gemaakt. Vanmorgen werd de realiteit van dit grote verschil nog eens extra benadrukt, tijdens een rondgang door het gigantische Philips- complex, het wereldconcern dat de ploeg runt, waardoor de elf pure lief hebbers uit Esbjerg kansloos werden opgerold. Kansloos m de letterlijke betekenis van het woord. Want amper stonden we na het treffen oog in oog met de versla gen trainer Sprensen of hij gaf ons di rect te kennen dat zijn ploeg volledig was overklast. „Misschien, zo sprak hij somber, was die zeven voor ons iets te veel van het slechte. Onze verdediging heeft een paar fouten gemaakt die ik gerust abnormaal durf te noemen. Maar daarnaast moet ik eenvoudig de waarheid onder ogen durven zien. Dit PSV, beslist veel sterker als in Es bjerg, speelde een klasse beter dan ons team. Het beschikte over meer snelheid, meer slagvaardigheid, meer conditie, meer spelinzicht, meer gevoel voor combinatie en zo kan ik nog wel even doorgaan. Natuurlijk, dat was het ook aan zijn status verplicht. Per slot van rekening hadden wij te maken met semi-professionals, wier oefen- mogelijkheden aanzienlijk uitgebreider zijn dan de onze. Ik heb in ons land al zo vaak voor haifberoepsvoetbal gepleit, zonder resultaat overigens. En ik moet toegeven dat wij op een enkele uitzondering na, geen clubs bij elkaar kunnen brengen die in staat zijn om deze last te dragen. Tenzij natuurlijk het bedrijfsleven in Denemarken zich eens goed achter deze zaak zou zetten. Maar alleh het moest zo zijn. We gaan ons nu maar vast weer voorbereiden op het volgende Europa Cup toernooi. We staan immers op de drempel van ons derde achtereenvolgende landskam pioenschap en aan het lichtpuntje van dat derde hoofdstuk klamp ik me dan maar vast Ik zal er bij het bestuur op aandringen om onze ploeg te har den in meer internationaal contact. Als dat lukt zien we elkaar misschien nog wel eens terug. Want ik zou best nog iiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiHiiiniiiuiiiiiiiiHi, IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllllllllllllllllllllllllllllllll wel eens tegen PSV willen uitkomen. Spelers als Giessen op de vleugel en Van W'ssen in de halflinie hebben op mij een bijzondere indruk achtergela ten. Onze jongens konden er van le ren". Met deze woorden draaide Sprensen ons de rug toe om zich verder te wijden aan de geblesseerde knie van de stopper John Madsen, de man die de grote afstraffing had moeten voorkomen, of toch op zijn minst tot redelijke proporties terugbrengen. Madsen floot bewonderend tussen zijn tanden toen we hem zijn mening vroegen over de directe tegenstan- (Van onze speciale verslaggever) EINDHOVEN, 10 okt. De felicita ties in de kleedkamer van PSV waren niet van de lucht. Bijna het complete bestuur kwam de spelers de hand ge ven en toch...het was pas rust. Na aJ- loop was de stemming dan ook heel niet uitbundig. Trainer Appe] stelde rustig vast: „Nu heeft Esbjerg het ge zien, dan moeten die lui maar niet zo'n grote mond hebben. Ze hebben hun lucht anders wel wat beter verdeeld. In De nemarken gaven ze het eerste half uur alles, nu hadden ze in de tweede helft ook nog wat over. Ze schieten toch wel in tempo tekort." Giessen, de maker van drie doel punten werd door iedereen nog eens opnieuw op de schouders geklopt. ,En dat voor eigen publiek, het was gewel dig". Doelman Bals had medelijden met zjjn collega van Esbjerg. „Ik geloof toch, dat het licht hem parten heeft gespeeld". Wiersma kon ook bewonde ring opbrengen voor de Denen. „On danks alles vind ik het een goed ploeg- je. Alleen wij hebben hun schutters geen kans gegeven. We hadden gehoopt met drie doelpunten verschil te winnen, dit is wel veel hé". Theunissen en Hoenen, de beide binnenspelers zucht ten alleen maar van „Oh wat was die Giessen geweldig". Van Wissen zegt daar dan direct bovenop, „ik ge loof dat we met z'n allen nog nooit zo als vandaag gespeeld hebben!" Pierre Kerkhoffs wreef over zijn pijn lijke knie." Weer dezelfde, ik voelde het even voor de rust opkomen. Ja, Madsen viel mij tegen, hij dekt niet voldoende, maar hij heeft ook geen me despelers van allure in die achterhoe- De 19-jarige Werner Bech strikte zon der een spoor van teleurstelling zjjn stropdas. In twee Europa Cup wed strijden was deze jonge doelman, die voor onderwijzer studeert, maar liefst elf keer gepasseerd. Trieste herinne ringen aan zijn eerste internationale op treden, met als hoogtepunt wel het schot waarmee rechtsbuiten Giessen de bal tussen zjjn benen door naar het net zond. Het pijnlijkste wat een doel man kan overkomen. De helblonde Becb wil dat onmiddellijk toegeven „Maar wat was er nu niet pijnlijk aan die eerste doelpunten", sprak hij. „Ik heb al die ballen nog zo'n beetje aangeraakt. Het was alsof ik ze eerst nog even mocht strelen alvorens ze ach ter mjj tegen de 'ouwen sloegen. Maar denk niet dat ik erdoor in de put zit. Ik moest onze vaste, internationale doelman Erik Gardhdje vervangen en ik heb dat gedaan, zo goed als ik kon. Ik zoek geen enkel excuus. Ook niet hier in Eindhoven Ik weet dat ik geen ervaring heb in het spelen bij kunst licht. Maar aan dat licht heeft het be slist niet gelegen. Ik vond het geweldig. Ik kan echt niet zeggen dat ik in het donker heb gestaan.... Maar al doende leer je. Het was zonder twijfel een goede les. En wie weet wat we er niet allemaal van opgestoken hebben". Na deze opmerkinger stapte de meest tra gische figuur van Esbjerg opgewekt de kleedkamer uit. ENSCHEDE, 10 okt. De Westduitser Darga heeft gisteren in de vijfde ronde van het zone-schaaktoernooi laten zien dat hij zijn titel grootmeester volledig waard is. Tegen de Fransman Mazzoni leek Darga aan het kortste eind te gaan trekken. Darga kwam echter met een „duivelse" tegenactie, die mede door tijdnood van zwart snel succes ten ge volge had. De zieke Bulgaar Popov veroverde een half punt op Pomar. Van Scheltinga had met zwart een „goede" loper tegen de Schot Aitken. In het eindspel bleek dit voordeel niet toereikend zodat onze land genoot genoegen moest nemen met een puntendeling. Dj uitslagen luiden: Aitken (Schot)— Van Scheltinga (Ned) ','i->/«, Pomar (Sp Popov (Buig) Vi-Vz, Durao (Port.)Ta- tai (It) 0-1, Philippe (Lux.)Filip (Tsj. SI) 0-1, Darga (W-Dld)Mazzoni (Fr.) 1-0, Kupper (Zwi)Llado (Sp) 'ƒ»-'/», Heidenfeld (Ier)Boey (Big) afg., Leng- yel (Hong)Gligoric (J.-Sl) Vz-Vi, Penro se (Gr.Br.) was vrij. Na vijf ronden luidt de stand: 1. Pen rose 3Vi pnt uit 4, 2-4 Darga. Pomar en Gligoric 8'/», 5-7 Filip. Llado en Tatal 3, Lengyel 2'/» uit 4, 9. Boey 2'/t en 1 afg, 10. Kupper 2Vi, 11-12 Popov en Van Scheltinga 2 uit 4, 13 Mazzoni 2, 14 Ait ken l'/i, 15. Heidenfeld l/« en 1 afg uit 4. 16. Durao 17. Philippe 0. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 10 okt. Prinses Mar griet zal zondag de competitiewedstrijd FeijenoordPSV bezoeken. Het bezoek van de prinses valt in het raam van de actie Dousadj, waarvoor een gedeelte van de recette van deze wedstrijd bestemd De uitslagen van de gisteravond voor de Engelse league gespeelde wedstrijden luiden: BlackburnBolton 30, Shef fieldIpswich 31, LiverpoolSheffield 3—1, StokeArsenal 1—2. 3-0, 4-2, 1-1. 7-0 Ajax DOS 2-4, 2-0, 1-1, 2-4 1 0-2, 3-0, 0-2, 0-7 Heracles Voiendam 0-8, 1-2, 1-3, 0-2 3 4-2, 0-3, 1-1, 2-1, 8-0 Feijenoord PSV 4-1, 2-1, 3-2, 1-1 3 2-0, 2-4, 1-4 GVAV MW 0-1, 1-1, 1-2, 3-2 1 0-3, 3-1, 1-2, 0-1 DWS Blauw Wit 2-2, 0-3, 0-2, 4-3 1 2-3, 2-0, 2-1, 3-1 NAC Go Ahead 4-2, 3-2, 3-0. 3-4 1 1-1, 2-1, 3-0, 2-0 ADO Enschede 1-3, 2-3, 1-1. 2-0 1 3-0, 7-0, 0-2, 2-6 Willem U SHS 2-3. 1-2. 2-1, 4-2 2 5-2, 0-3, 3-0, 2-3 Velox Sittardia 1-3, 1-1, 3-2. 0-0 1 1-2, 1-2, 1-1, 1-1 VVV Excelsior 4-1, 3-1, 2-2, 1-1 3 2-4, 2-3, 2-1, 1-4 Eindhoven Fortuna VI. 2-1, 0-3, 4-3, 1-1 2 0-4, 2-2, 1-2, 1-2 KFC ZFC 1-3, 2-4, 4-0, 1-5 3 0-3, 2-4, 4-0, 1-4 Graafschap Baronie 1-2, 2-2, 2-4, 1-1 1 I Advertentie) (Advertentie)

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 11