Hockeyploeg door twaalf Indiërs ternauwernood in bedwang gehouden Oranje sterk over alle linies AMVJhaastig herstel in de volleybalcompetitie GOUD IN TOKIO |P|8 voor Gerda Kraan jd en Adrie Lasterie Klenie Bimolt verrassend geklopt door Russinnetje van Tijdnood biologeert Portugees DURA O PENROSE profiteert ervan in het zone-schaaktoernooi w SCHEIDSRECHTER NAIDU GAAT ZICH TE BUITEN AAN PARTIJDIGHEID Libanon is het slachtoffer Monsterscore 42-0 VOOR-OLYMPISCH" WEEKEINDE Handbalsters op het nippertje door Oostenrijk geklopt Ellen Ort springt in Boekarest 6.20 meter ver DUINDIGT sluit zijn poorten Roemloos verlies voor AMVJ-ers Voor dravers is seizoen nog niet gesloten MAANDAG 14 OKTOBER 1963 rdSTS-, AMSTELVEEN, 14 okt. Nai du. De naam van de Indische scheidsrechter klonk als een ver wensing uit de dichte drommen, waarin de 7000. toeschouwers zich na afloop van de hockey-interland NederlandIndië een weg zoch ten naar de uitgang van het Am- stelveense Wagenerstadion. Het publiek, dat de nationale hockey- arena had uitverkocht om 't elftal van Lyon nu zelf aan het werk te kunnen zien tegen de Aziatische grootmeesters, had het laatste half uur van deze historische strijd begeleid met gejoel en ge fluit aan het adres van scheids rechter Naidu. Afkeuringswaar- dig? O zeker, op de keper be schouwd wel. Het past nu eenmaal niet in de sportsfeer en zeker niet in de sfeer waarin het puur- amateuristische hockey wordt gespeeld. Maar zo er ooit reden is geweest om bij een nederlaag van de nationale hockey-ploeg boos op een der arbiters te zijn, dan was dat nu wel het geval bij de nederlaag met 10, die het resultaat was van dit 16e treffen tussen beide grootmachten. Boeiend gevecht Doelpunt Debuut van SFC Toppunt Twee interessante momenten uit de hockeywedstrijd tussen Neder land en Indië. Rechts een felle poging van Terlingen (in het midden) de Indische verdediging, waarin linksback Singh met bril) uitblonkuit haar verband te spelen, wat net niet gelukte. Onder: 'n gevaarlijk moment voor het Nederlandse doel. Van Goos willigen moet afhaken bij deze snélle actie van Darshan Singh die echter geen doelpunt oplevert. Snelste tijd Record voor Duitsers Boze Russen KAMERBEEK knappe prestatie Uitslagen item»*»»* 1-g.fM Het is moeilijk de lezer te doen gelo ven. dat er van een objectief oordeel sprake is, wanneer ook wij verklaren, dat de heer Naidu het Nederlands elf tal op zjjn minst een gelijk spel heeft ontstolen. De scheidsrechter krijgt zo vaak de schuld. Wat echter op deze zonnige herfstmiddag in Amstelveen is gebeurd was zon flagrante schending van „sportmanship", dat het verhaal zonder meer onvolledig zou zijn, wan neer niet ronduit geschreven zou wor den, dat Indië met twaalf man speelde..,. Het is de grote verdienste van de Nederlandse formatie geweest, dat zjj ondanks tegenslag op tegenslag, veroor zaakt door de partijdigheid van een speler, zonder verslapping, zonder pa- tnek en met inzet van de hele gewel dige voorraad energie en strijdlust heeft doorgevochten. Hier speelde, voor al na rust een Nederlands elftal, zo sterk in alle linies, met zo'n overgave en onderlinge verstandhouding in tech nisch en mentaal opzicht als men zel den of nooit heeft gezien. Natuurlijk zijn er ook fouten gemaakt en natuur lijk waren niet allen in hun allerbeste vorm. Er .iel wel eens een misser in de verdediging te noteren, er werd vaak te kort gespeeld tegen deze Indiërs, die uitblonken door hun stickvastheid en meesterlijke dekking. Jammer was het bovendien, dat Jaap Voigt op de middenvoorplaats tot in de tweede helft nodig heeft gehad om zijn eigen subtie le spel te vinden. Maar tegenover deze enkele en niet eens erg opvallende negatieve punten stonden zovele positieve kan ten, dat men op de uitpuilende tribu nes rond de egale, maar wat gladde en zachte grasmat naast de adembe nemende momenten van spanning en de .rillingen van machteloze woede 70 minuten lang heeft zitten genieten van dit in zijn hoogste tempo en uiterste concentratie gespeelde inter- landhoekey van twee Olympische ti telkandidaten. Het Is van de eerste seconden af een boeiende strjjd geweest. De Indiërs startten met een tweetal aanvallen, waarbij het binnentrio Peter-Udham- Patil met formidabel shortpassing door het centrum gleed en al na twee minu ten werd een lange hoekslag voor de kooi van Veentjer genomen, waaruit de kleine rechtsbinnen Peter hoog voor het doel langs schoot. Spil Charanjit stuwde zijn aanval naar de Nederlandse cirkel en Van Gooswilligen, Fiolet en Leemhuis kregen in die periode alle ge legenheid de v. „pens te scherpen. Van een overwicht wi echter na enkele minuten al geen sprake meer al ble ven de Indiërs iets gevaarlijker met hun uitvallen, waarbij de gecamoufleer de passes uit de lenige polsen steeds verrassend waren. Wat Charanjit in het Indische centrum deed, deed de voortreffelijk spelende Fiolet achter de Nederlandse voorhoe de zo mogelijk nog beter. Een andere grote man in het i 'idenveld was de kleine Van 't Hooft, die een sublieme partij als schakelspeler vertolkte ter wijl naast hem Van Vroonhoven nog niet op volle toeren kon komen. De driemans-voorhoede Krol-Voigt-de Key- zer, volgens het systeem dat in Lyon tegen Pakistan zo'n succes had, kreeg zodoende een goede rugdekking en met een serie aanvallen werd de defensie der gasten zodanig op de proef gesteld, dat rechtsback Gurbaksch Singh alle ge legenheid kreeg uit te blinken. Na een mislukte strafcorner voor Ne derland en een hard schot van Gurmit (Van onze volleybalmedewerker) AMSTERDAM, 14 okt. In tegen stelling tot de vorige week bracht de tweede competitiedag in de Ere Divi sie der volleyballers geen verrassin gen. De landskampioen AMVJ revan cheerde zich in Rotterdam keurig van de verleden week geleden nederlaag tegen Cito en won met 32 van Li banon. Gertie Goedhals, die voor het com petitie-volleybal heeft bedankt, werd in Rotterdam schitterend vervangen door een goede teamgeest. Libanon moest dan ook de eerste set reeds met 1315 afstaan en zag vervolgens ook de twee de met 10—15 naar de Amsterdammers verhuizen. Het tegenoffensief, met een excel lerende Rob Groenhuizen als anima tor volgde in de derde set. AMVJ kwam aanvankelijk op een voor sprong van 104 maar moest toch aan het hard werkend Libanon de eer laten, 1614, hetgeen in de vier de set met 1511 werd herhaald. AMVJ behaalde tenslotte de winst In de beslissende set met 915. De Zuidelijke derby tussen Odulphus en Valuas werd door de Limburgers duideljjk met 31 gewonnen. Zonder de nog steeds geblesseerde Ewalds liep Valuas reeds in de eerste set ge makkelijk via 27 en 5—12 naar een 5—15 setwinst. Odulphus, m«t de jonge itinu* Vosselaers als uitblinker, kwam in de volgende set terug. Weliswaar kwam Valuas tot een benauwde winst, maar van een ommekeer in het spel was duidelijk sprake. Met keurige aanvallen en goed verdedigingswerk werd Valuas via een 106 naar een nederlaag van 137 gespeeld waar door de stand 1—2 werd. Valuas ver diende echter de uiteindelijke winst en greep deze in de vierde set door meer directe aanvallen: 615. SFC deed dit weekeinde zijn intrede in de Ere Divisie. SUES uit Assen fu- sieerde n.l. met Flamingo's en zal in het vervolg onder de naam Sues Flar mingo's Combinatie aan de competitie deelnemen. SFC dan moest Cito na vijf lange sets de winst laten. De ploeg uit Zeist boekte hiermede de tweede overwinning in successie en had in Rump en Tuinman twee voor treffelijke spelers. De overige uitslagen in de hoogste divisie luiden: Oranje Nassau-Tornado 3—0 (15—9, 15—9, 15—7) SOS-Alhaco 3—0 (15—5, 15—13, 15—7) DES-Kweek- school 3—1 (13—15, 15—8, 15—6, 15—2). Stand in de ere divisie: Cito 24, Va luas 24, Oranje Nassau 24, SOS 2—4, DES 2—4, AMVJ 2—2, Odulphus 2—2, Valbovol 1—0, SFC 1—0, Torna do 20, Libanon 20, Olhaco 20. Kweekschool 20. Dick de Bruin, de Rotterdamse lan ge afstandloper, heeft zaterdag voor de derde achtereenvolgende maai de Krimpen vice-versa loop gewonnen. De Bruin legde de bijne twaalf kilometer af in 34 min. en 48.2 sec. naast het Nederlandse doel bij de eer ste strafcorner voor Indië kwam het fraaie doelpunt van linksbinnen Patil. De enige misser van Fiolet was de in directe oorzaak. Patil kreeg de bal vrij op de rand van de cirkel en schoot ineens, hard en laag langs het verkeer de been van Veentjer. De Indiërs speelden soms opvallend grof, met veel gebruik van heupen en ellebogen. Bjj de onbehoorlijke charges en het levensgevaarlijke ge- maai van sticks in de Indische aan val bleek toen al dat scheidsrechter Naidu, die met de Nederlander Ei- gershuysen de leiding had, niet van plan was zijn landgenoten veel in de weg te leggen. De tweede helft was geheel voor Ne derland. Indië kon in deze 35 minuten enkele uitvallen ondernemen, maar nooit werd Veentjer ernstig bedreigd Het wachten was op het doelpunt. „Niet dan over ons lijk" dachten Gur baksch en zijn helpers. En zij kregen daarbij de steun van de man met de fluit. Krol kwam er alleen door, maar werd op de heup genomen. De Keyzer passeerde drie man en werd toen in de cirkel ten val gebracht, Van Vroon hoven werd gemangeld toen hij voor Laxman kwam. Naidu reageerde er er niet op. Het toppunt kwam na een kwartier. Als een aal was Voigt bij een aanval van rechts in de cirkel langs zijn rivalen gegleden. Zijn schot knal de achter de vergeefse uitvallende Lax man tegen het schot. Nederland juich te, de 7000 toeschouwers dansten. Maar Naidu gaf Nederland een strafcorner omdat een Indische speler de bal met zijn voet zou hebben beroerd. Het fluit signaal kwam nadat de bal de doellijn was gepasseerd en Naidu gaf geen doel punt, geen strafbal zelfs, maar een dood gewone strafcorner.... Nederland was verslagen, maar het trad als de morele overwinnaar nit de strijd. „Het is wel aardig dat te horen, maar wat hebben we er aan. Die 0-1 is het enige, dat overblijft." zei coach Piet Bromberg ERICA. 14 okt. In de competitie wedstrijd in de afdeling Drente van de KNVB tussen de A2 junioren van Erica en Weiteveense Boys werd een ongelooflijke score bereikt. De jeugd van Erica won met... 42-0. En toch speelde Weiteveense Boys met elf man... TOKIO, 14 okt. Twee gouden me dailles (van Adrie Lasterie en Gerda Kraan)drie zilveren (door Erica Terpstra, Klenie Bimolt en Ada Kok) en twee bronzen „plakken" (door Kor- rie Winkel en wederom Erica Terp stra), dat is de balans na twee dagen „pre-olympics", de „olympische gene rale" in Japan. Voeg daarbij de vier. de plaats van Adrie Lasterie op de 200 meter vrije slag en een zesde van Jan Jiskoot, de man die met maagkrampen een dag tevoren in een ziekenhuis moest worden opgenomen, dan is het begrijpelijk dat er vreugde heerst in het Nederlandse kamp. Maar de Nederlandse afvaardiging heeft ook teleurstellingen moeten verwerken. De zwemmers Ronnie Kroon, Johan Bon tekoe en Wieger Mensonides werden in hun series gewipt. Om meit het goud te beginnen; zo wel Adrie Lasterie als Gerda Kraan behaalden dit edelmetaal op de 400 meter. Adrie Lasterie vocht een fel duel uit met de Japanse Kimiko Isa- ka, die tot het laatste keerpunt de leiding had. Adrie's sterke eindsprint gaf haar voldoende winst om in 5.41. te zegevieren. Gerda Kraan, de Europese kampi oene op de 800 meter, heeft het niet bijzonder moeilijk gehad. Al haar Japanse tegenstandsters waren een klasse minder. Opvallend was ech ter de manier waarop de Haagse at lete, die zowel in de serie (59.1) als in de halve finales (56.9) geen su pertijden Het noteren, in de finale snel van start ging om in 54.4 te finishen. Zij noteerde hiermee haar beste sedzoenprestatie. Erica Terpstra, die tweede werd ach ter Ann Christine Hagberg op de 100 meter vrije slag, Klenie Bimolt, ver rassend geklopt door de hoogblonde Russische Mila Mewsikowa en Korrie Winkel, die zowel de Japanse Satako Tanaka als haar Europese rivale, de Frangaise Christine Caron op de 200 meter rugslag voor moest laten gaan, zagen vervolgens hoe Ada Kok, de we reldrecordhoudster op haar speciali teit, de 100 meter vlinderslag, werd geklopt door de Japanse Eiko Taka- hasbii. Opvallend waren de successen van de Duitsers Gerhard Hetz en Hans Joachim Klein. Gerhard Hetz kwam op de 400 meter wisselslag tot een nieuw wereldrecord van 4.50,2, waar mee hij het op naam van de Ameri kaan Ted Stickles staande record (4.- 51) met 0.8 sec. verbeterde, terwijl Hans Joachim Klein, die een dag te voren alle grote favorieten op de 100 meter vrije slag had verslagen, zon dag op de 200 meter vrije slag we derom als eerste aantikte in de nieu we Europese recordtijd van 2.00.2 (oud record Hetz 2.01.7). Met deze presta tie staat hij tweede op de wereldrang lijst, want alleen de Amerikaan Don Schollander is driemaal sneller ge weest. Gerhard Hetz behaalde zijn tweede gouden medaille na een hevig gevecht op de 1500 meter vrije slag met de Hongaar Josef Katona, de Eu ropese kampioen van Leipzig. Bij de atleten noteerde men nauwe lijks uitschieters. Dat kon ook moei lijk na een zwaar wedstrijdseizoen. Bruce Tulloh, de barrevoets lopende Brit toonde zich een waardig Europees kampioen op de 5 km door met een fraaie eindsprint in 14 min 04.2 sec. de Fransman Michel Bernard (14.06- 4) te verslaan. Dorothy Hyman, de sprintster die dit jaar het Europese record op de 100 meter evenaarde en het Europese record op de 200 meter verbeterde, toonde zich nu tegen Rus- lands beste sprintster Popova in 23.6 sec. de sterkste. Het Duitse hockeyelftal verloor HELMOND, 14 okt. Pas in de laat ste seconden werd de dames handbal interland Nederl-nd-Oostenrjjk, die voor slechts 500 toeschouwers werd gespeeld, beslist. Toen verraste middenvoor Ger- traud Wilfert met een hard schot de uitstekende Nederlandse doelvrouwe Gien van Maanen, waardoor Oostenrijk met 4-3 won. Het Nederlandse team speelde in de eerste helft een snelle aantrekkelijke partij in tegenstelling tot de Oostenrijk se meisjes, die te soüstisch optraden. Verdedigend vlotte het echter niet zo best met Oranje en vooral Rina Brands maakte geen best debuut. In het Oos tenrijkse doel blonk de lichtgewicht Cre te Kunstel uit, die tal van harde scho ten van Lenie Opveld stopte, maar in de vierde minuut kansloos was, toen het Roermondse meisje het weer eens probeerde1-0. Twee minuten later werd het gelijk, maar in de negende minuut moest Gre- te Kunstel opnieuw capituleren weer op een worp van Lenie Opveld. Een nieu we overtreding van Rina Brands was voor de Duitse scheidsrechter aanlei ding om een strafschop toe te kennen, die de stand op 2-2 bracht. Direct na de rust bracht Noortje Bos, met Gien van Maanen en Lenie Op veld, de uitblinkster in de Nederlandse ploeg, ons land weer aan de leiding, maar toen was het ook afgelopen. Ing- rid Mazek scoorde in de vijfde minuut de geljjkmaker en in de allerlaatste se conden kwam het winnende Oostenrijk se doelpunt. na op de eerste dag met 3-1 te heb ben gewonnen met 0-1 van Japan. Het Duitse elftal was duidelijk de meerdere, maar nadat de Japanners in de 17e minuut door Yusaki de lei ding hadden genomen, trokken zij een muur op voor hun doel. De Duit se coach Budinger, die dit alles met verbijstering gadesloeg, zei na af loop: „Het lijkt wel kamikadse", een lapans woord voor zelfmoord. Want met armen en benen, op de grond liggend en zich voor de bal wer pend, hielden de Jappen, onder luide bijvalskreten van het publiek, hun doel schoon. Opwinding was er bij het turnen. Russische officials onderbraken de oe feningen uit protest tegen de lage pun tenwaardering voor de olympisch kam pioene Larisa Latynina. BOEKAREST, 14 okt. De kleine Nederlandse afvaardiging naar de in ternationale atletiek-kampioenschap- pen van Roemenië, heeft voor enkele daverende prestaties gezorgd. Onze na tionale kampioen Eef Kamerbeek bracht met het prachtige totaal van 7675 pun ten de tienkamp op zijn naam. Een jaar voor Tokio heeft de Eindhovenaar bewezen op de juiste tijd in topvorm te zijn gekomen. Kamerbeek, die dit jaar aanvankelijk nogal wat last had van onwillige diibeenspieren. benader de zjjn nationaal record, dat hij vori~ jaar bij de Europese kampioenschap pen in Belgrado vestigde, tot op 49 punten. Eerder in dit jaar, in Enschede tij dens de zeslandenwedstrijd, bleef Ka merbeek de Duitsers Willy Holdorf en Werner von Moltke (beiden goed voor 8000 punten) voor. Kamerbeek had in Boekarest echter geen tegenstand van betekenis. Zijn naaste „belager de Duitser Utep werd tweede met 6994 punten. Bij de dames won Ellen Ort, die zich van sprintster tot een uitstekend ver- springster heeft ontpopt met een fraaie sprong van 6.20 m. het nummer ver springen. Ellen evenaarde daarmee haar beste prestatie, al dient haar sprong in Beverwijk als van een min dere kwaliteit te worden beschouwd. Zr haalde toen de afstand met behulp van rugwind. Ellen Ort gaf de Duitse Geiss Ier (6.16), de Roemeense Viscopoleanr (6.14) en de Duitse Hoffman (6.07- geen kans. Onze nationale kampioene vtjfkamp, de Tilburgse Lia Hinten, toonde zich ook in Boekarest de sterkste op dit onderdeel. Lia Hinten verzamelde 4339 punten en bleef daarmee achter op haar totaal van Beverwijk (4413 pun ten). Tehslotte zorgde de 800-meter- loopster Janny van Eyck-Vos voor een tweede plaats. Zij kwam slechts een- tiende seconde tekort tegen de Duitse Antje Gleichfeld (2.09.6 tegen 2.09.7). ENSCHEDE, 14 okt. Dat Penrose zaterdag in het zone-schaaktoernooi door een vol punt de leiding behield, was meer dan tien minuten voor het einde van de ronde mocht worden ver wacht. De Portugees Dnaro had zich als een leeuw geweerd en een prac- tiscl. remise-eindspel op het bord ge bracht. Hij moest nog tien zetten doen tot de tjjdcontrole. Tot ieders verba zing zette hij zonder meer een pion en prise en daarna nog een. Voor Penrose was de zaak toen gemakkelijk. Merk waardig hoe tijdnood ook geroutineer de spelers biologeert. Veel moeizamer moest Gligoric (zwart) zijn winst bevechten. Llado speelde voor wat hij waard was en bracht enorme complicaties op het bord, toen hij positioneel bankroet dreig de te gaan. De Joegoslaaf liep langs - "gronden. Hij deed dit echter feilloos en bewees opnieuw zyn grote klasse. Dr. Filip versloeg Heidenfeld, die het ritme kwijt is. De score uit 7 is ook werkelijk beneden diens kunnen. Van Scheltema heeft de eerste volle oogst binnengehaald. Philippe, die tot nog toe voor allen een prooi was, viel ook aan de Nederlander ten offer Er was overigens vrij pittige combinatoire arbeid te verrichten alvorens de Luxemburger de koning omlegde. Ponof en Draga speelden bedrieger bedrogene-bedrieger. Eerst dacht zwart beter te staan, toen deed wit een zet, die beiden in de waan bracht, dat het volle pond naar Bulgarije zou gaan. Na koortsachtig denken vond de Westduit ser echter een onvermoeide uitweg, waarna een afwikkeling volgde met gelijke stelling ('/j-Vj). Dr. Aitken gaf zijn aanhang hij geniet ongekende sympathie door zijn innig-tevreden optreden reden tot vergenoegd kijken. De Schotse doctor had met grootmeester Pomar te doen, hetgeen merkbaar was aan de ernst, waarmede htf de gespeelde zetten op het notatie-biljet calligrafeerde. Toen de speeltijd bijna om was bezat Po- mar nog een pluspion en een loper- paar, dat gevaarlijk zou kunnen wor den. Aitken nam echter in alle ge moedsrust eerst de pion en sloeg toen de remise af. Een nnr na het afbreken was ij alsnog overtuigd van de juist heid van Pomars aanbod. Een kleine tegenvaller voor de Spanjaard, die hard zal moeten werken om bij de eer ste drie te komen. De uitslagen uit de achtste ronde waren: Llado (Spanje) Gligoric (Joegosi.) 0-1. Mazzoni (Fr.) Lengyel (Hong) 0-1, Filip (Tsj.) Heidenfeld (Ierl.) 1-0. Tatai (Itaüë) Kupper (Zwitserl.) 0-1, Popov (Buig.»Darga (W.Dld) Yi-Ys, Van Scheltinga (Ned.) Philippe (Lux.) 1-0, Penrose (GB) Durao (Port.) 1-0. Aitken (Schol.) Pomar (Spanje) '/t-'/i. Na de achtste ronde is de stand: 1. Penrose 6 pnt (uit 7), 2 en 3 Gligoric en Lengyel 5'/, (7), 4. Darga 5'A, 5. en 6 Filip en Kupper beiden 5 pnt., 7. Po pov 4(7), 8. Pomar 5 pnt, 9 en 10 Llado en Tatai 4 pnt., 11 en 12 Boey en Van Scheltinga 3»/» (7), 13. Mazzoni 3, 14 Aitken 2 (7). 15 Durao l'/«, 16. Hei denfeld 17 Philippe 0 pnt (Van onze paardesportmedewerker) WASSENAAR, 14 okt. Voor de laatste maal dit jaar hebben de talrijke bezoekers zich gisteren op de oude baan van Duindigt kunnen amuseren met de courses. Voor de volbloeds breekt nu een koersloos halfjaar aan, al gaan wel enkelen hun geluk in het buitenland proberen. De dravers zullen de komende weken nog in Nootdorp en Mere- veld en daarna gedurende de wintermaan den elkaar ln Hilversum kunnen bekampen. De uitslagen waren: Prijs van Parijs 2040 m, 16 deeln.: 1. Beu- to Hollandia (Vergay) 1.28.6; 3.60, 1.80 2. Baronet 1.80 C 8.40, koppel 7.90; 3. Barone» Julia H. 1.40. Prijs van Stockholm: reu 1800 m. 6 deeln.I 1. Golden Thought S (v. Dijk) 2.03.9, 2.80. 1.50; 2. Mowgli 1.80 C 4.90. koppel 7.20; 3. Ulysses. Prijs van Rome 2120 m 13 deeln.: 1. Zany (W. Strooper) 1.28.2 3.70, 1.70 2. Y Saint Parisien 4.20 C 17.40 koppel 16.3.Zingley Sister 2.90. Trio 595.80. Prijs van Luxemburg 2500 m 11 deeln.: 1. Youngstar (A. Knijnenburg) 1.26.9; 2.10, 1.40; 2 Aureola 1.50 C 4.90, koppel 3.30; 3. A. Reine Kinley 4.—. Hollandse Handicap ren 1800 m, 8 deeln.: 1 Funny Face (Ch. MacGarrity) 2.03,—, 7.30, 3.10,; 2. Aquillan 1.70 C 5.—. Koppel 12.20; 3. Beau Brummell 2.10. Dulndigt's Grote Stayersprijs 3200 m, 18 deeln.: 1. Walter Hollandia (Eerenberg) 1.23.8, 2.40, 1,70; 2. Quicksilver S 1.60 C 3.80, koppel 2.3. Woelwater 2.70; 4. Winston Spencer; 5. Winston Spencer Prijs van Madrid 1, ren 2000 m, 8 deeln.: 1. Susie Darlin (Toumire) 2.16.2; 8.20, 2.90: 2. Wilmington 3.20 C 6.90, koppel 32.40 3. Mil- lerole 2.70; Trio 586,80. Prijs van Brussel 2100 m. 10 deeln.: 1. Zampa (Bosveld) 1.26.1, 11.50, 2.10: 2. Ydo- lius 2.10 C 5.40, koppel 17.90; 3. Zoon van Kievit 1.30. Prijs van Madrid U, ren 2000 m., 8 deeln. 1. Romau March (Toumire) 2.15.4, 6.10, 1.50: 2 Flying Peter S 1.30. C 4.70, koppel 13.70; 3. Bella Bingo 1.80. Toto-omzet p.m. 238.575. AMSTERDAM, 14 okt. In de strijd om de Europese beker tafeltennis ls het Am sterdamse AMVJ zaterdagavond ln de eer ste ronde uitgeschakeld door Polizei SV Etuttgart. De Duitse kampioenen ïegevler- den met 53.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 11