Elfhonderd miljard kubieke meter gas in Groningse bodem Gasbel tweede in grootte ter wereld V erwachting overtroffen 150 in Rotterdam werkende Spanjaarden naar huis? Conflict over lonen nog niet opgelost V.S.: blokkade Cuba blijft Verliezen bij de bouw door voetbal op t.v. ZOLDERBEWONERS VLUCHTEN BIJTIJDS VOOR EXPLOSIE Koekoek: Mijn telefoon al vijf jaar afgetapt Vrouw vlucht met baby Butafles ontploft: TWEE gewonden house of engiand WIENER 0KTETT Prijsconcessie van Gasunie nu waarschijnlijk Salarissen van ministers ter sprake in Kamer AANNEMERS KLAGEN Velen niet op hun werk verschenen Nog geen akkoord aardgasprijs „Big Liftdertien uur eerder klaar I Havenarbeid in Amsterdam hervat INCIDENT IN DE KAMER Scherpe reacties op beschuldiging Turken weigeren pasfoto9s te laten maken Koninklijk gezel schap weer thuis Drie Amsterdamse gezinnen moeten huis verlaten Auto rijdt tegen stamboekstier zeven gewonden RIJD VOORZICHTIG BIJ MIST Het Weer Mr. Toxopeus voorbarig in Tweede Kamer Strubbelingen voor bevolen vertrek Nevelig weer DONDERDAG 24 OKTOBER 1963 87ste JAARGANG No. 31573 SCHOONEBEEK, 24 okt. De Nederlandse Aardolie Maat schappij heeft vastgesteld dat de aardgasreserve in haar concessie gebied Groningen zeker 1100 mil jard m3 is. Na de vrij recente verkenningsboring bij Bierum kon deze nogal sensationele uit slag worden verkregen. De kwa liteit van het nieuw aangeboorde gas mag gelijk gesteld worden met die van het aardgas onder Slochteren. De vondst van de Groningse „gasbel" is nu in groot te de tweede van de wereld. Voor op gaat nog Panhandle Hugoton in de V.S., waar een gasvoorraad van zeker 4000 miljard m3 onder de grond heeft gezeten, die echter al tientallen jaren geëxploiteerd wordt. Als derde staat nu de ge vonden „gasbel" in de Sahara ge noteerd met 800 miljard m3. i Mening in Den Haag Men is druk bezig met het leggen van de aardgasleiding van Sloch teren naar Hoogezand. Export-meevaller HAARLEMS COMITÉ VOOR KAMERMUZIEK Op een zoldertje in de Amsterdamse Kinkerstraat explodeerde gisteren een nieuwe butagasfles. Een vrouw wist met haar baby en haar moe der bijtijds te vluchten. Twee be woners van twee hoog, die even wilden kijken, werden evenwel vrij ernstig gewond. stijlvolle jassen 179.50-269.50 universele kostuums 199.50 1 w1 Zn de komende maanden krijgt het verkeer met het slechte weer te maken. Vooral bij mist dient men op zijn hoede te zijn. De ANWB geeft daarom nog eens de vólgende adviezen voor het rijden bij dichte mist. Kontro- leer de verlichting; ook de rem lichten. Overdag: groot vól licht, dus ongedimde koplichten. Ge bruik de ruitenwissers. Rijdt kalm, zodat u kunt stoppen binnen de gezichtsafstand. Haal op een weg met tegenliggers bij voorkeur niet in; blijf liever achter elkaar. Houd voldoende afstand tot uw voorligger. Trap enige keren ach ter elkaar op de voetrem, als u moet afremmen. Blijf rechts van de asstreep. Neem geen enkel risi co: rijd uiterst voorzichtig en wees voortdurend op uw hoede. éee MORRIS êeforeyou êuif! Suède dames- en herenjasjes BUREAU SMEDESTRAAT 5 - HAARLEM ïeiefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkantoor Beverwijk, Zeestraat 50: te iet. 4790 Bijkantoor en Red. Dmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 fcrectie: W. C H. Leijdeckers en Mr. W. A. M. van der Kaften. Vaofdredactie: Drs. H. v. RUN enW.Severln. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents oer millimeter hoogte. Omroepers 16 cents oer m m.-hooate De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week 2.65 oer maanc 1 7.9C Dei Kwartaal Voor klachten over de bezorging 's avonds tussen 5.30 en 7 uur. tel. 20800. (Van onze verslaggever) De N.A.M.-directeur ir. 3. M. P. Bon- gaerts, die dit nieuws gisteren meedeel de, heeft tegelijkertijd een onderscheid gemaakt tussen een „bewezen gasvoor raad", gebaseerd op de harde feiten van de proefboringen, en een „onbewe zen reserve". Over deze laatste cate gorie heeft men zeer waarschijnlijk ook wel enkele aanwijzingen kunnen verza melen, maar die blijven uit verschillen de overwegingen geheim. Men wil natuurlijk de concurrenten Mever niet op het spoor helpen, boven dien heeft het weinig zin om over een „onbewezen reserve" te speculeren, aangezien dit geen enkele garantie biedt aan de potentiële afnemers. Zo zal de N.A.M. niet willen beves tigen, wat hier en daar al een vermoe den is, nl. dat er ook onder het water van de Eemsmonding en in het Wad dengebied bitumina te vinden zijn. Toen men de gasformatie bij Sloch teren aanboorde, kreeg men slechts ze kerheid over een reserve van 450 mil- |ard m3. Met nieuwe, uiterst strategi- sohe boringen kwam men tot een her waardering en een beter overzicht. Overeenkomstig wettelijke verplich tingen is de Nederlandse regering steeds volledig op de hoogte gehouden van de activiteiten van de Nederland se Aardolie Maatschappij. De uitslag van „Bierum" is ook meegedeeld aan de leden van de vaste commissie van de Tweede Kamer. Zoals bekend treedt de N.V. Neder landse Aardolie Maatschappij op na mens de Bataafse Petroleum Maat schappij N.V., de Standard Oil Compa ny van New Jersey en de Staatsmijnen, die gedrieën deelnemen aan de gaswin ning in Groningen. Onze soc. econ.-redactie tekent hier bij aan: Volgens de eerste indrukken in Den Haag betekenen de nieuwe cij fers van de bewezen aardgasvoorraad, dat de export aanzienlijk zou kunnen worden opgevoerd. Het stond al vast, dat het binnenlands verbruik via de openbare gasvoorziening geheel op Gro nings aardgas zou worden gebaseerd. De nieuwe vondsten betekenen waar schijnlijk wel, dat de Gasunie in de lo pende onderhandelingen met de samen werkende gemeenten, enige verdere prjjsconcessies zal moeten doen. Zoals bekend was het laatste „bod" van de Gasunie 7 cent per kubieke meter. Dit is reeds een niet onaanzienlijke verla ging, vergeleken met de prijs die tot DEN HAAG, 24 okt. Reeds in januari van dit jaar hebben wij be richt, dat ingewijden ernstig reke ning hielden met de mogelijkheid, dat er niet minder dan achthonderd tot negenhonderd miljard kubieke meter aardgas in de Groningsebo dem verscholen zit. Het eerste cijfer dat officieel bekend werd gemaakt ging niet verder dan zestig miljard. Het liep daarna via honderdvijftig op tot driehonderdvijftig miljard, ter wijl minister De Pous destijds ge loofde, dat dit getal zou kunnen op lopen tot vier a vijfhonderd miljard. Onlangs bevestigde onze Groningse correspondent het bericht, dat de vondsten bij Bierum zouden kunnen leiden tot een verdubbeling van de te verwachten hoeveelheid aardgas. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, 24 okt. De houding van de 1250 Spanjaarden in Rotterdam, die plotseling geen genoegen meer ne men met hetgeen aan zakgeld wordt uitbetaald, is niet zondermeer uit te leggen als ontevredenheid. Zowel bjj de Scheepvaartvereniging Zuid, die de Spanjaarden heeft gecontracteerd, als bjj het Gewesteljjk Arbeidsbureau, dat heeft bemiddeld bij de werving in Span je, heeft men de stellige indruk, dat bepaalde elementen stemming probe ren te maken. Deze oproerkraaiers fluisterden de Spanjaarden eisen in, die zeer onbillijk zijn. Functionarissen van de SVZ en het GAB hebben gisteren alle Spanjaarden persoonlijk ontvangen. Daarbij is iede re maal uitdrukkelijk gesteld door de Spanjaarden, dat zij tevreden zijn over Werk, onderdak en voeding. Alleen op het punt van de geldelijke beloning zijn zij niet te overtuigen, dat zij evenveel verdienen als hun Nederlandse colle ga's. Ook vanmorgen zijn besprekingen ge voerd tussen de SVZ en deputaties van de Spanjaarden, die op tien na nu allen het werk hebben neergelegd. Bij deze besp kingen is het Spaanse consulaat in Rotterdam nauw betrokken. Een oplossing was ook vanmorgen nog niet in zicht. De SVZ ziet geen enkele mogelijkheid tegemoet te komen aan de eis een betere zakgeldregeling te treffen, die beantwoordt aan hetgeen in Spanje destijds is voorgespiegeld Het alternatief is nu: de Spanjaarden weer naar huis te sturen. Men zal tol deze krasse maatregel moeten overgaan, Omdat grote kans bestaat dat bij het overstag gaan van de SVZ een ketting reactie wordt veroorzaakt. De SVZ heeft om te beginnen veel meer Spanjaarden in dienst dan deze ploeg van 150. Bovendien zijn er gro te aantallen Spanjaarden werkzaam in de Rotterdamse bouw- en scheeps- bouwindustrie de metaalnijverheid en hij de openbare bedrijven in de Maas stad. Al deze werknemers werken rustig en tevreden, maar zij zullen als het proefballonnetje (zoals de actie van de Spanjaarden wel wordt beschouwd) opgaat, zeker in bewe- »ng koenen. Met het oog op de moeilijkheden, die zich nu voordoen, heeft de SVZ beslo ten, het overkomen van een volgende ploeg Spaanse arbeiders even op te schorten. WASHINGTON, 24 OKT. (AFT) Amerika zal de economische blokkade tegen Cuba handhaven „zolang het be wind van dr. Castro in zijn agressieve politiek volhardt". Deze mededeling van het departement van buitenlandse za ken in Washington is het antwoord op het verzoek, dat Castro in een t.v.- toespraak deed het embargo op te hef fen. nu toe door het Staatsgasbedrjjf werd berekend. Waarschijnlijk kunnen in de loop van november de onderhandelingen over de prijs worden afgesloten. Een sterke uitbreiding van het indus triële gasverbruik in Nederland zou on herroepelijk nog grotere moeilijkheden oproepen voor de Limburgse mijnindus trie, zo meent men. Met de chemische verwerking tenslotte zijn verhoudings gewijs slechts betrekkelijk geringe hoe veelheden gemoeid. Verschillende lan den hebben reeds interesse voor Ne derlands aardgas getoond. Met name Engeland, dat al contracten heeft ge sloten voor de levering per koelschip van aardgas uit de Sahara, kan ge makkelijk via een pijpleiding aardgas uit Groningen betrekken. De export naar andere landen kan voor Nederland een aardige inkomsten bron vormen zonder dat de energie markt in die landen wordt ontwricht. In Duitsland alleen bijvoorbeeld be draagt het huidige totale energiever bruik in aardgas omgerekend cir ca 280 miljard kubieke meter. Ver wacht wordt dat dit binnen een tien tal jaren gestegen kan zijn tot 370 mil jard kubieke meter per jaar. De totale energiebehoefte van Nederland be draagt thans circa 32 miljard kubieke meter. Er zjjn geen aanwijzingen dat er een principiële wijziging komt in het „com mercieel beleid" met het aardgas, zo als dat destijds door de Tweede Kamer hier tijdens de behandeling van de aardgas-nota is goedgekeurd. Commer cieel beleid houdt in, dat het aardgas (onder toezicht van de minister van Economische Zaken) zo goedkoop moet worden dat er een afzet voor gevonden wordt, maar toch ook weer zo „duur" dat de maximale opbrengst wordt ver kregen. (Zie ook pagina 5). (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG, 24 okt. De Kamer commissie die de begroting van Binnen landse Zaken behandelt, heeft de mi nister aan de tand gevoeld over de mi nisterssalarissen. Deze zijn in het afge lopen jaar weer flink gestegen. Op de begroting staat een post van 59.900 gul den (v.j. 52.200 gld). „Onze ministers zlJn de hoogst betaalden in Europa" zei de heer Smallenbroek (AR) Hij herhaalde zijn advies om af te stappen van het honoreren van politieke functies volgens ambtelijke schalen, waarbij de trend en de franje e.d. auto matisch verhogingen teweeg brengen. Velen vragen zich in Nederland af hoe dit allemaal kan, aldus de AR-woord- voerder. AMSTERDAM, 24 okt. De t.v.-uit- zending van de voetbalwedstrijd tussen Engeland en de rest van de wereld, die gistermiddag in het Wembley-stadion te Londen werd gespeeld, blijkt in de bouw een ernstig produktieverlies te hebben veroorzaakt, doordat vele bouwvakkers om de wedstrijd te zien van het werk wegbleven. Zowel het hoofdbestuur als het Rotterdamse afdelingsbestuur van de Nederlandse aannemersbond en de patroonsbond voor de bouwbedrijven heeft gisteren een telegram aan de re gering gezonden. Hierin wordt erop aan gedrongen te bevorderen, dat dergelijke uitzendingen overdag van sportevene menten op werkdagen voortaan achter wege blijven. Gistermiddag was op vete bouwpro jecten meer dan de helft van de arbei ders afwezig, zo deelde het hoofdbe stuur van de N.A.P.B. in zijn telegram mee. Het Rotterdamse afdelingsbestuur zond een telegram aan minister Bogaers, waarin het verklaarde, dat het produk tieverlies door dergelijke radio- en t.v.- uitzendingen zo ernstig is, dat maatre gelen hiertegen voor de toekomst niet mogen uitblijven. De bouwondernemers hebben nu aan de minister van Volkshuisvesting ge vraagd maatregelen tegen dergelijke uit zendingen tijdens werkuren te nemen, maar het verzuim beperkt zich bij zulke gelegenheden niet tot de bouwvakarbei ders. Men herinnert zich, dat enige tijd geleden door de federatie metaal- en elektrotechnische industrie werd ge klaagd over het produktieverlies, dat eveneens door een t.v.-uitzending werd veroorzaakt. llllllllllllllllllllirillllllIlHIIIIIIIHIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIMIIIII DEN HAAG, 24 okt. Minister Toxo peus heeft gisteren een eerder op de avond gedane mededeling aan de vaste Kamercommissie voor Binnenlandse Za ken, dat er tussen de S.R.O.G. (Samen werking Regionale Organen Gasvoorzie ning) en de Gasunie overeenstemming was bereikt over de aardgasprijs, inge trokken. Hij bood de kamerleden zijn verontschuldigingen aan. De voorzitter van de S.R.O.G., mr. dr. K. F. O. James, burgemeester van Gouda kon slechts bevestigen, dat tus sen de onderhandelingscammissies van de Gasunie en de S.R.O.G. over een „belangrijk onderdeel" overeenstem ming was bereikt. Hij deelde verder mee, dat er niet vóór 31 oktober na dere mededelingen zjjn te verwachten. RIJN-MAIN (Am. luchtmachtbasis) 24 okt. (UPI) De grootscheepse ope ratie „Big Lift" zal ruim dertien uur eerder achter de rug zijn. De Amerikaanse luchtmacht deelde mede dat de luohtbruigfase vandaag om 1801 voltooid zou zjjn. Het vervoer van de pantserdivisie uit Texas naar West- Duitsland zal dan 59 uur en 16 minuten in beslag hebben genomen meer dan dertien uur eerder dan men had be rekend. (Advertentie) HEDENAVOND 8 u. Concertgebouw AMSTERDAM, 24 okt. Geheel vol gens de opzet van het stakingscomité is het werk in de Amsterdamse haven woensdagavond om half zes hervat. Toen kwam de avondploeg, bestaande uit ongeveer twaalfhonderd man, weer in dienst. Een beslissing of er tijdens het ^eek- end gewerkt zal worden is er, na de op roep van de stakingsleider om dat niet te doen, nog niet genomen, zo verne men wij. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG. 24 okt. De heer Koe koek, leider van de Boerenpartij, heeft in het parlement de ernstige beschuldi ging geuit dat zjjn telefoon al vftf jaar lang wordt afgeluisterd. Hij noemde als bewijs een telefoongesprek dat hjj met een van zijn medewerkers had gehad over toezending van een kandidatenlijst. De ljjst kwam veel te laat aan, volgens de heer Koekoek, omdat de telefoon weer was „afgetapt". De reacties waren scherp. Minister (Van een verslaggever) AMSTERDAM, 25 okt. - Het vertrek van de Turken, die met bussen naar Amsterdam waren gekomen om daar werk te zoeken maar geen werkvergun ning hebben gekregen, blijkt meer moeilijkheden op te leveren dan werd verwacht. Hadden de Turken zich oor spronkelijk bi) de weigering van de werkvergunning lakoniek neergelegd, zij verzetten zich tegen de beslissing van de Turkse ambassade te Den Haag om hun passen in te trekken en hen een collectief paspoort te geven om te voor komen dat ze op de terugweg naar hun land zouden kunnen „drossen". Zij moesten gistermiddag voor dit col lectief paspoort foto's laten maken maar weigerden op het laatste moment zich te laten fotograferen. Dit maakte de stagnatie bij hun vertrek die ont staan was doordat de ambassade eerst visa voor hen moest zien te krijgen voor hun doortocht door Joegoslavië en Bulgarije nog groter. Ze zouden vanmorgen vertrekken. Hun autobussen waren gisteren start klaar gemaakt. De 63-jarige „koppelbaas", die ae Turken naar Amsterdam had gebracht en daarvoor nog heel wat geld had op gestreken, was gisteren spoorloos ver dwenen. Maar zijn paspoort is, evenals de paspoorten van de andere Turken, m het bezit van de ambassade. DEN HAAG, 24 okt. - Koningin Ju liana, prins Bernhard en prinses Bea trix zijn gisieravond om zes uur op de luchtbasis Soesterberg teruggekeerd van hun bezoek aan Perzië en Thailand. Toxopeus noemde de beschuldiging dat het telefoongesprek zou zijn afge luisterd met de bedoeling een brief te onderscheppen een uitermate kwa lijke betichting, die door niets ge staafd wordt, aan het adres van het vorige kabinet. De heer Koekoeck: „Ik heb bewijzen genoeg, al is het steeds ontkend en al zal een werkelijk bewijs wel nooit te leveren zijn." De heer Koekoek was met de heer Scheps in confliot gekomen toen de ze laatste het had over meer democra tie. De heer Koekoek reageerde: Uw eigen partij heeft destijds toen zij nog veel invloed had in de regering, dat afluisteren van telefoongesprekken me de toegelaten. Minister Toxopeus zal de zaak laten onderzoeken, al is hij er van overtuigd dat de beschuldiging vals is. De communisten riepen: „Als dat dan zo zeker is waarom laat u het dan nog onderzoeken?" De heer Scheps (PvdA)„Wij zjjn het aan onze parlementaire eer ver plicht het hier niet bjj te laten. Ik ver klaar dat het hier niet bij blijft." Het incident deed zich voor bij een debat over een eventuele wijziging van de kieswet. Daarbij werden de klein ste partijen bedreigd door pleidooien o.m. van de heer Scheps om de kies deler te verhogen. De heer Beemink (CH) die destijds met dit doel een motie heeft ingediend, motiveerde zijn standpunt met te verwijzen naar de door hem vermeende gevaren voor de werkwijze van de Ka mer wanneer te veel kleine groeperin gen ontstaan. De heer Scheps gaf een historisch overzicht van het euvel en wees er op, dat reeds in de dertiger jaren maatregelen waren genomen ter beteugeling er van o.a. door het in voeren van een waarborgsom. Minister Toxopeus wacht enige advie zen af van de Kiesraad. Zjjn mening is dat de kiesdeler onveranderd moet blij ven. Als we daaraan beginnen is het einde niet te voorzien. Polen De Russische ruimtevaarders kolonel Valery Bykovsky en Valentina Teresjkova zijn woensdag per vliegtuig in Warschau aangekomen voor een be zoek van vjjf dagen aan Polen op uit nodiging van de Poolse communistische partij. (Rtr) (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM, 24 okt. Op de zol derverdieping van een huis in de Kin kerstraat in west is gistermiddag een butagasfles ontploft. Hierbij werden twee mannen ernstig gewond, terwijl bovendien vrjj grote schade werd aan gericht. Drie gezinnen, die in het huis woonden, moesten elders ondergebracht worden. De bewoonster van de zolderverdie ping had een nieuwe butagasfles in haar keukentje gekregen. Toen ze net gas wilde aansteken bemerkte ze dat het gas uit de fles stroomde. Ze pro beerde de kraan dicht te draaien maar hield opeens het reguleerventiel van de ties in haar hand. Ze begreep dat er iets niet in orde was, pakte ijlings haar vier maanden oude baby en waar schuwde haar moeder, die zich ook in haar woning bevond. Gedrieën namen ze de vlucht, maar reeds op het portaal van het huis hoorden ze de butagasfles ontploffen. Door het resolute optreden van de vrouw bereikte het drietal ongedeerd de straat. Intussen waren twee man nen, die zich op de tweede verdieping van het huis bevonden, naar de zol der gegaan. Zij zijn daar gewond ge raakt. De een, de 46-jarige heer J. G. Koelemy, is met ernstige brandwon den in het Wilhelminagasthuis opge nomen, de ander, de 58-jarige L. P. van der Ziel, is in bet Binnengast huis opgenomen. Twee der drie gezinnen die in het huls woonden zijn door de „rampen- dienst" van Sociale Zaken in een ho tel ondergebracht Het derde gezin vond onderdak bij familie. Na de explosie kletterden tientallen dakpannen, stukken glas en platen zink van de dakbedekking op de straat voor het huis neer. De dakkapel van de zol derverdieping werd omhoog en naar voren geduwd. Aan de voorzijde spron gen enkele ruiten. Van de huizen ter weerszijde van de zolderverdieping wa ren aan de voorzijde van het schuine dak nagenoeg alle pannen losgeraakt. De brandweer begon direct met het slopen van de gevaarlijk vooroverhel lende dakkapel en het verwijderen van de loshangende dakpannen. In het huis, dat drie verdiepingen telt, SNEEK, 24 okt. Gisteravond is op de rijksweg 43 bij Nijland een per sonenauto met zeven inzittenden in botsing gekomen met een stamboek stier, die zich op de rijweg bevond. Alle zev eninzittenden werden naar het St. Antoniusziekenhuis in Sneek ge bracht. Vier van hen konden na behande ling naar huis worden vervoerd. De andere drie inzittenden, de 28-jarige vertegenwoordiger D. van Duinen, zijn vijfjarig zoontje Freerk en zijn schoon zuster mevrouw Lageweg-Dijkstra moesten met ernstige kwetsuren in het ziekenhuis blijven. De stamboekstier moest worden afgemaakt. (Advertentie) Er is veel moois ta bet geklede genre: effen mid- dengrije, raglan of inge zette mouw. Met of zon der plaidvoering. Zeer uitgebreide maatrange. Uiterst korrekte kostuums voor elke gelegenheid, voor elke leeftijd. Enigs zins strepend, met Bcht, beschaafd glans-effekt In grijs of blauw. heeft de explosie ook naar beneden schade aangericht. De aan de vang grenzende muren van de voorzijkamers werden vernield. Van het onderzoek van Bouw- en Wo ningtoezicht zal het afhangen of de bewoners in hun woningen kunnen te rugkeren. Naar de oorzaak van de espiosie stelt het brandpiket van de politie een onderzoek in. De bewoners zijn verzekerd tegen brandschade. De incasseerder van d« brandverzekering vertelde dat hij j-.ist op weg was naar het getroffen gezin om de kwitantie te gaan aanbieden van de verzekering, toen de explosie zich voordeed. - a" ""hm i m [overdag 1 GROOT LICHT Nifft inhalen A'stond houden Rechts van de weoas blijven Geef zonodig stg- hoèen met de remHchten rem n enten T.'t.TWWl' -4 «911 Advertentie) BARTEUORISSTR HAARLEM Ta. 13439 LElDSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTERDAM TEL 223596 ver wachting tot vrijdagavond (opgemaakt te 11J.5 uur) Droog en nevelig weer met veel bewolking, maar ook enkele plaatse lijke opklaringen. In de nacht en och tend hier en daar mist. Weinig wind Weinig verandering in temperatuur VRIJDAG: Zon: 7.20-17.27; maan: 14.38-22.55

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 1