Met Kerst programma's vol afwisseling voor tv. en radio D m Muziek, cabaret, film, sport, circus en kinderuitzendingen Maar liefst 21 uur televisie Nachtmis uit St.-Salvator in Brugge De gebochelde Geld te geef KIJKEN NAAR: Herinneringen aan BUZIAU Pauselijke zegen Urbi et Orbi DRIE TONEEL - STUKKEN OP DE TELEVISIE Het Kind Dinsdag Woensdag Buitenland Donderdag Dinsdag Donderdag Woensdag Vrijdag Colmai Circus I Musici Buziau Kerstboodschap van koningin Juliana Radio Buitenland Buitenland Buitenland DINSDAG 24 DECEMBER 1963 PAGINA 11 Met Kerstmis geen angst voor Pipo huinu MILLY SCOTT ANNEKE GRÖNLOH SJOUKJE DIJKSTRA n JOH AN KAART en BERT VAN DER LINDEN in ,fie gebochelde" V •- Gun (Van onze radio- en tv.-redacteur) HILVERSUM, 24 december, e K.R.O., V.A.R.A. en N.T.S. zullen voor wat de televisie betreft dit jaar de kerstprogramma's verzor- gen. Gerekend vanaf kerstavond I er maar liefst 21 uur TV, waarbij men 'S uitgegaan van een zo groot mogelijke Afwisseling. Nagenoeg iedere televisie- *bker zal vanavond en de komende twee jjAgen iets van zijn gading op het scherm bunnen vinden. De programma's ver belden, naast de specifiek met het kerst gebeuren verbonden uitzendingen als de reportage van de Pontificale Nachtmis 'n het kerstverhaal begeleidende film- wU,nenta®res' muz'kale evenementen in et optreden van het Engelse kamer lef "The Golden Age Singers" en het allaanse strijkorkest „1 musici", meer 'Sentydse muziek ditmaalspeciaal «ond Irving Berlin cabaret, film, cir- 'üs, sport, kinderuitzendingen en toneel, Y°or welke laatste categorie elk van de •tie tv-avonden zendtijd beschikbaar is. Achtereenvolgens ziet men „Het kind", éénacter van Bill Owen, „De ge bochelde", een drama van Anicet Bour- ïoois en Paul Terval, en „Geld te geef" •en blijspel van Walter Black en Willam Mendrek. Aan de vooravond van Kerstmis wordt bet televisieprogramma door de K.R.O. feopend met de jongerenrubriek, waar- 1,1 ditmaal een discussie is opgenomen ?ver de betekenis van Kerstmis voor tohge mensen. Men heeft hiertoe aan ïjjf jongeren de vraag voorgelegd wat Kerstmis anno 1963 voor hen betekent 'h hoe zij deze zienswijze zouden willen realiseren. De discussie wordt geleid ?oor drs. Monique Habets. Na het N.T.S.- kmrnaal en de actualiteitenrubriek brandpunt volgt „Schatten op zolder", daarin drie deskundigen weer hun licht rullen laten schijnen over echte en ver beende kostbaarheden aangedragen door brie antiekminnende televisiekijkers. Het vermaarde Engelse vocale kwintet jThe Golden Age Singers", bestaande uit «Wee dames en drie heren, zingt om ""'IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIlIHlIilllllllllIIIIIIIIIIIIlllllllllIIIIIIIIIIII fwintig over negen kerstmotetten en Profane liederen uit het renaissance tijdperk. Dit kamerkoor werd in 1950 °Pgericht door Margaret Field-Hyde en zingt voornamelijk religieuze liederen Uit de 15e, 16e en 17e eeuw. Het kwintet maakte in de dertien jaren van zijn bestaan vele toernees door Europa, Ca nada en de Verenigde Staten. Ook in Nederland gaf het koor enkele recitals in de concertzalen. Het is de eerste maal dat zij hier voor de televisie optreden. Om tien over half tien heeft de X.R.O. de eenacter „Het kind" op het Programma geplaatst. Onder regie van Luc van Gent worden de hoofdrollen gespeeld door Thera Verheugen en Herman Lutgerink. „Heilige Nacht" is de titel van een film, die door middel Van 18e-eeuwse Napolitaanse kerst groepen bijeengebracht in het Beier se Nationale Museum het kerstge beuren uitbeeldt. De film komt om kwart over tien op het scherm en gaat de epiloog van pater P. Wesseling Vooraf. Na het tweede journaal volgt om elf uur een protestantse kerst- hachtdienst uit Rozendaal in Gelder land, waaraan als titel is meegegeven: »De woorden uit het vuur". De Pon tificale Nachtmis uit Brugge begint om vijf voor twaalf en duurt tot één uur. De Eurovisie-uitzending van de pro testantse kerkdienst in de Evan- gelisch-Lutherse Kerk van Colmar (Frankrijk) op Eerste Kerstdag Asemt de N.T.S. rechtstreeks over van «en tot elf uur. Aan deze dienst werkt £hder meer het RTF-orkest van Stras burg mee. Ds. J. A. van Nieuwenhuy- *e« (V.P.R.O.) zal de uitzending van belichting voorzien. De kerk is een oud franciscaans bouwwerk uit de dertiende seuw (1292) en is speciaal bekend om baar koorhek, vensters en monumentale kruisbeeld, dat het altaar domineert, pefsamd is ook het orgel, dat door de Psroemde André Silberman werd ge bouwd. Aansluitend op deze kerkdienst zendt «e N.T.S. tot tien over half twaalf s morgens „De komst van Christus" uit, *ea film waarin het leven van Christus aarde wordt verbeeld in een montage Jan honderden van 's-werelds beroemd- A's schilderijen betrekking hebbend op b't thema. Het is een produktie van de Amerikaanse televisiemaatschappij NBC. ~hi twaalf uur volgt dan de reportage Vanaf het St. Pietersplein in Rome van 5e zegen „Urbi et Orbi" door Paus *aulus VI. Eerste Kerstdag 's middags vertoont e N.T.S. twee films, waarvan met recht gezegd kan worden, dat ze voor alle leeftijden, dus voor de hele familie, geschikt zijn. Om drie uur allereerst „Kutasek en Kutilka in de bergen", een poppenfilm met de populaire hoofdfigu ren uit het jeugdprogramma van de Tsjechische televisie. De film is speciaal op de Kerst afgestemd, want de drie pop pen ervaren hoe zij, op zoek naar kerst boomversierselen, de wonderlijkste avon turen beleven. De tweede film is „Maxi" en vertelt het verhaal van een oud paard in een Beiers dorpje. Het dier heeft twintig jaar trouw zijn baas ge diend, maar is nu niet meer in staat de zware kar te trekken. Wat zijn lot zal zijn kan men in dit veertig minuten durend filmpje ervaren. In de Londense viering van de kerst dagen neemt het circus sinds jaar en dag een belangrijke plaats in. De „Kerstcircussen" in de Engelse hoofd stad zijn een traditie geworden. Vele weken van tevoren al zijn de voorstel lingen totaal uitverkocht. En het zijn niet alleen de echte circusliefhebbers. die om een plaats vechten, maar ook alle anderen, die een middag of een avond in de kerstweek willen genieten van een programma waarin het evenwicht gevonden is tussen de oude circusstijl en -sfeer en het moderne show-element. In Engelands grootste circus, dat van Billy Smart, zal de BBC een opname maken, die in Eurovisieverband van vier tot vijf uur 's middags door de N.T.S zal worden uitgezonden. Onder meer ziet men de trots van het circus: vijftien olifanten, die door Billy Smart jr. wor den gepresenteerd. Aansluitend kan men nog kijken naar „De verrekijker" het in ternationale jeugdjournaal. Pipo de Clown komt om tien over vijf zijn neus laten zien in het vijfde deel van de serie „Pipo en het ge heim van de Diepzee". Op de Nat- landse bodem beleven de drie helden Pipo, Felicio en Mik weer de vreemd ste avonturen. Voor deze opname werd onder meer gebruik gemaakt van een nog zelden toegepast procédé van elek tronische achtergrondprojectie. Het avondprogramma dat de V.A.R.A. op Eerste Kerstdag brengt begint met „De muziek van.ditmaal gewijd aan de Amerikaanse songcomponist Ir ving Berlin. De Nederlandse zangeres Milly Scott zal in deze uitzending weer het middelpunt zijn. Berlin, wiens wer kelijke naam Isidore Balin is, werd in 1888 in Rusland geboren. In 1893 ging hij naar Amerika. Zijn meest bekende composities zijn: Alexander's Ragtime Banc£ Blue Skies, Annie get your gun en niet te vergeten White Christmas. Na een kort N.T.S.-journaal zal Anneke Grönloh een kwartier lang kerstliedjes zingen. Vervolgens komt onder regie van Willy van Hemert „De gebochelde" op het scherm. n In het middeleeuws kerkje in Blauw kapel bij Utrecht werden onlangs opnamen gemaakt van het wereld vermaarde Italiaanse strijkorkest I Musici, dat tijdens een toernee door Europa enkele dagen in Nederland ver bleef. Het ensemble, dat bestaat uit twaalf Italiaanse musici, debuteerde in maart 1952. Het treedt op zonder diri gent, waarmee een traditie uit de 17e en 18e eeuw in ere werd hersteld. In het N.T.S.-programma spelen zij om tien uur het Concerto Grosso van Corelli en Inferno uit de Vier Jaargetijden van Vivaldi. Henk van Ulsen neemt ten slotte een belangrijke plaats in in het klein kunstprogramma „Kerstbomen tussen engelenhaar", dat om vijf voor half elf wordt uitgezonden. Op Tweede Kerstdag zendt de K.R.O.- televisie om drie uur 's middags een kerstcabaret uit op tekst van Guus Vleu gel, met als titel: „l'Heure des Dames". De medewerkenden zijn: Georgette Re- jevsky, Maya Bouma, Nelly Frijda, Silvia de Leur en Henk van Ulsen. De tekenaar Marcel van Woerkom verzorgde voor dit programma een aantal illustraties Voor de allerkleinsten is er om kwart voor vier weer een aflevering van Kasje Kauwgom. Aansluitend verzorgt de N.T.S. een reportage zaalhandbal uit Utrecht en om tien voor zes kunstrijden op de schaats uit Garmisch Partenkir- chen, met o.a. Sjoukje Dijkstra. Het sportoverzicht komt ditmaal al om ze ven uur. Op de avond van de Tweede Kerst dag wordt het scherm gevuld door K.R.O. en N.T.S. Nadat Fred en Wilma Flintstone een „weekend' hebben gehad vraagt de K.R.O. om twin- lllllilMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIII"llllllllltlH HILVERSUM, 24 dec. Een pontifi cale nachtmis, ter viering van het ieest van Christus' Geboorte, zal vannacht worden opgedragen in de kathedraal van Sint Salvator in Brugge (Belgié). In een rechtstreekse Eurovisie-uitzen ding, verzorgd door de Viaamse_ televi sie, kan men hiervan getuige zijn van vijf vóór twaalf tot een uur 's nachts. Celebrant is mgr. Em. de Smedt, bis schop van Brugge. Tijdens deze plech tigheid zal het knapenkoor van de ka thedraal onder leiding van kanunnik Francois kerstliederen zingen. Organist is Kamiei d'Hooghe. De toelichting wordt gesproken door drs. M. van Buuren pr., chef van de godsdienstige afdeling van de KRO-radio en televisie. Aan de dienst gaat een korte film „Brugge op Kerst avond" vooraf. De Sint S alv ator-k ath e dr a al werd in de negende eeuw gesticht als afhanke lijkheid van de kerk van Snellegem. Omstreeks 1250 werd het gebouw bij een reconstruktie in een prachtige, Go tische, roodbakstenen kerk herschapen. Uit die periode dagtekenen nog het koor en drie vierden van de kruisbeuk. De neo-Romaanse bekroning van de to ren dagtekent uit het midden van de 19e eeuw. De kerk is sedert 1834 de hoofd kerk van Brugge. Uiterlijk is zij door en door Vlaams. De KRO-raddo verzorgt een reporta ge van de plechtige nachtmis in de pa rochiekerk van de H. Antonius van Pa dua in Dordrecht. Celebrant is pastoor J. Langemeyer, die tevens de predika tie houdt. De uitzending, die plaats heeft in samenwerking met Radio Ne derland Wereldomroep, begint precies om middernacht en duurt tot half twee. Op Eerste Kerstdag verzorgt de KRO-radio een reportage van de Hoog mis, die wordt opgedragen in de kapel van het Studiehuis St. Jozef in Hees bij Nijmegen. De uitzending begint om half negen. Aansluitend kan men luisteren naar „De zingende kerk", een serie kerstliederen in Nederlandse bewerking ten gehore gebracht door het koor van de H. Hartkerk in Boxtel. De Hoogmis op Tweede Kerstdag komt uit de pa rochiekerk van het H. Sacrament in Breda en wordt door de KRO-radio van tien uur tot kwart over elf uitgezonden. HILVERSUM, 24 dec. Op het Sint Pietersplein in Rome verzorgt de Ita liaanse televisie een Eurovisie-reporta ge van de door paus Paulus VI op Eerste Kerstdag uit te spreken zegen „Urbi et Orbi". Deze uitzending, die door Jan Dijkgraaf zal worden toege licht, wordt door de NTS van 12.10 uur tot 12.35 's middags overgenomen. In een nationaal programma Eerste Kerstdag zal koningin Juliana via de beide zenders Hilversum van één uur tot kwart over één haar jaarlijkse kerst boodschap tot het Nederlandse volk uit spreken tig over acht veertig minuten tijd voor de onvergetelijke clown Buziau. In een programma gepresenteerd door Alex de Haas, kan men aan de hand van foto's, filmfragmenten, affiches en oude pro gramma's een blik slaan in het amuse mentsleven van vóór 1935. De samen stellers Leo Akkermans en Tom van Huystee zagen zich bij de opbouw van deze amusementsdocumentaire gecon fronteerd met een vermaak dat wel hemelsbreed verschilt van de show business van nu. In de dagen van Buziau en zijn tijdgenoten was niet alleen dc smaak van het publiek anders, maar ook de artiest kende een andere instelling. Het is de tijd waarin de toneelplanken nog waren omhangen met de romantiek van de theaterwereld. De samenstellers hebben herinneringen aan deze tijd op gedoken uit toneel-, film- en geluidsar chieven om een beeld te creëren van Buziau, de grote clown die een legende werd, temidden van een amusements leven, waarvan het misschien goed is kennis te nemen in deze tijd van TV- shows. Om negen uur volgt dan het Ameri kaanse blijspel „Geld te geef' Als hoogtepunten van het radiopro gramma kunnen worden genoemd het kerstspel „De ster van Betle- hem" van M. Nijhoff dat van avond om twintig over acht onder re gie van Willem Tollenaar door de K.R.O. zal worden uitgezonden. Voorts op Eer ste Kerstdag de documentaire „Waarom luistert er niemand" die Tom Pauka en Gabri de Wagt samenstelden als inzen ding voor de Prix Italia. Deze wordt uitgezonden door de V.A.R.A. via Hil versum I om tien voor half vijf. „Ik ben één van die mersen" is een soloprogramma dat Wim Sonneveld bij het Metropole-orkest brengt om vijf voor half acht. Na het nieuws een kerstspel van Dick Dreux, getiteld „Ieder voor zich" en om tien vóór tien de Rudi Car- rell Kerstshow uit het Nederlands Sana torium in Davos. Tweede Kerstdag kan men in het N.C.R.V.-programma om drie uur het „kerstfeest met het Leger des Heils" beluisteren en 's avonds om kwart over negen via Hilversum I een ver strooiingsprogramma „Bij kaarslicht en pianoforte". BUSSUM, 24 dec. Drie toneelstuk ken zijn er op de televisie tijdens de kerstdagen. Dinsdagavond „Het Kind", eerste kerstdag „De gebochelde" en tweede kerstdag „Geld te geef". Het Kind" van Bill Owen heeft een heel voorzichtig aangebrachte verwantschap met het kerstfeest. De rol, die het kind er in speelt is, zolang het korte spel een letter'jjk- reële betekenis heeft, zuiver passief: het is een zuigeling, waarmede volwasse nen jonge mensen nog kunnen doen wat hun het beste uitkomt. Aan vankelijk is men getuige van een Klein huwelijksdrama, willekeurig uit de alle daagse werkelijkheid van nu gekozen. Daarna wordt een element van buiten de gewone werkelijkheid ingevoegd, waardoor het nog steeds hulpeloze wicht voor dit huwelijk een bindende betekenis krijgt, niet meer de aanlei ding tot een breuk is. Er schuilt dus een positieve strekking in het spel, dat zich kenmerkt door directe eenvoud. Henri de Lagardère is niet dood, hij leeft" was in onze jeugd al een uitstervend gevleugeld woord. Het is ontleend aan „De Gebochel de" van Bourgeois en Terval, 'n drama uit het oude drakenrepertoire, dat men nu niet als tragisch zal ondergaan, maar wel als spannend en in zijn hevige sen timenten wellicht ook als komisch. Hen ri de Lagardère is er de grote held in, minder hooggestemd en minder dich terlijk dan Cyrano, maar uitgerust met voortreffelijke eigenschappen. Hij wordt gespeeld door Bob de Lange. De schurk tegenover hem krijgt men van Joan Remmelts te zien. Men kan er zich bij afvragen, of het de hedendaag se avonturenverhalen niet overtreft. Geld te geef" is een heel onder houdend blijspel, zoals bij de voor stellingen ervan door de Toneel vereniging in 1954 is bewezen. Toen speelde Frits van Dijk er de voor naamste rol in, nu doet Jan Retèl het: de gepensioneerde graveur van Ame- rika's rijksmunt, die zijn vroegere vak als liefhebberij voortzet. Hij vervaar digt nog steeds de prachtigste bankbil jetten, die niet van de echte te onder scheiden zijn, op enkele kleine grapjes na, die hij er in tekent. In de loop van enkele jaren heeft hij er een grote voor raad van vervaardigd. Eer. paar intel ligente schurken krijgen die in handen. Het blijft, behalve een spannend, voor al een gezellig blijspel, omdat de oude heer sympathiek is en inwoont in het aardige gezin van zijn oudste zoon, wiens dochter haar eerste verliefdheden doormaakt. Het is een familieblijspel. RUTTEN HILVERSUM I, 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Event, act. 18.20 Orgelsp. lichte muz. 18.30 R.V.U.Zoeklichten op het toneel, door drs. G. J. de Voogd. 19.00 V. d. kleuters. 19.05 Paris vous parle, gesproken brief uit Parijs. 19.10 Bel can to (gr.). 20.00 Nws. 20.08 Hou je aan je woord, een programma vol speelse inval len en iiterale spitsvondigheden. 20.45 Kamerork. en sol.klass. en mod. muz. 21.35 Voordr. 21.50 Kamerork. en solist: klass en mod. muz. 21.35 Voordr. 21.50 Gemengd koor en beiaard: kerstklanken. 22.30 Nws. en meded. 22.40 Act. 23.00 Voordr. en müz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM H, 298 m. - KRO: 18.00 Lichte gram, v. d. jeugd. 18.20 Uitz. v. d. P.S.P. Encycliek: Pacem in Terris. Tot u spreekt drs. K. J. W. Hensen, lid partijbestuur. 18.30 Strijkork.: amus. muz. 18.50 En nu mijn geval: vragen- beantwoording. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Komt allen tezamen, koorzang. 20.00 Kerstliederen, 20-20 De ster van Bethle hem, luisterspel door M. Nijhoff. 21.15 Klass. gram. 21.35 Conc. gebouwork. en sol.Klass. en mod. muz. 22.25 Boek bespreking. -22 30 Nws. 22.40 Vreemd... een keuze uit woord, zang en dans van elders en... anders. 23.10 Kerkorgelconc. Oude muz. 23.40 Radio a CapeUakoor: Franse kersliederen. 23.55-24.00 Nws. ENGELAND, BBC Hom Service, 330 m.: 18.00 V. d. Jeugd. 18.55 Weerber. 18.00 Nws. 19.10 In the South-East, reg. progr 19.35 Amusementsmuziek. 20.00 Amus. progr. 20.30 lachte ork. muz. 21.30 Quiz. 22.00 Amus. rrogr. 22.30 Interview. 23.00 Nws. 23.10 Klankbeeld. 23.30 Koor zang: Kerstliederen. 23.59 Weerber 24.00 Nws. 0.02 Voordr. 0.15-0.45 Klass. muz. ENGELAND, BBC Light Programme, 1500 en 247 m.: 18.00 Gevar. progr. (19.30 -19.33 Weerber. en nws) 19.45 Hoorspel. 20.00 Nws. en joum. 20.31 Gevar. muz. 21.00 Klankb. 20.30 Nws. 21.35 Amus. muziek. 22.15 Muz. v. vroeger met com mentaar. 23 00 Gevar. muz. 0.55-1.00 Nieuws. NDR-WDR, 309 m.19.45 Kersliederen. 20.00 Klass. muz. 20.30 Koorzang. 21.00 Klass. muz. 21.45 Nws. 21.50 Koorzang. 22.00 Verhaal. 22.30 Gewijde muz. 22.55 Amus. muz 1.00 Gevar. muziek. FRANKRIJK - Programme Promotion - 280 en 235 m.18.30 Opera-aria's. 19.15 Gevar. muz. 19.58 Ber. 20.00 Kamermuz. 23.52 Berichten. 1.30-2.00 Gevar. muziek. BURSSEL, 324 m.: 18.00 Nws. 18.03 V. d. sold. 18.28 Paardesportber. 18.30 Kerstliederen en muz. uit Zuid-Afrika. 19.00 Nws. 19.40 Lichte muz. 19.45 Volks zang. 20.00 Legende. 21.05 Casinoconc. 22.00 Nws. 22.15 Amerikaanse volksmuz. 22.35 Gram. 23.00 Nws. 23.05 Kersconc. 23.55 Nws. 24.00-1.00 Nachtmis. BURSSEL, 484 m.18.03 V. d. sold. 18.40 Lichte muz. 19.15 Nwe gram. 19.30 Nws. 20.00 Progr. v. Kerstmuz. 21.00 Muzikaal spel. 21.50 Lachte muz. 23.45 Klass. muz. 24.03-1.00 Dansmuziek. HILVERSUM I, 402 m. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Progr, overz en lichte gram. 8.15 Oude muz. 9.30 Beiaardconc. 9.40 Morgenwijding. VPRO: 10.00 Kerstcan tate 1963, door ork. koor slagwerk. 10 30 Nederl. Herv. kerkdienst. AVRO: 11.45 Kleurrijke klanken. 12.40 Lichte gram. 13.00 Nws 13.10 Meded., event, act of gram. 13.15 Klankjuwelen. 14.00 De ge schiedenis van een boek. Ut. progr 14.30 Pianorec.Spaanse muz. 15.15 Voordr. 15.30 Dansork. m. zangsol. en vocaal ens. 16.15 V. d. jeugd 17.30 Sportrevue. 18.00 Nws. 18.15 Event act 18.20 Uitz. v. d. Partij v. d. Arb. 18.30 Licht ens. m. zangsol, 19.00 V. d. kind. 19.10 In strum kwintet: lichte muz. 19 30 Utrechts Byzantijns koor. 20.00 Nws. 20.05 Oude en klass. ork. muziek: stereofonisehe uit». 21.15 Bij kaarslicht en pianoforte: een verstrooiingsavondje in 1863. 22.00 Om- roepork.klass. muz. 22.30 Nws. en me dedelingen. 22.45 Het jaar, dat Kerstmis niet. doorging, kerstcabaret. 2315 Disco- taria: Internat, kerstliedjes. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II, 296 m. - IKOR: 8.00 Nws. 8.15 Wie, zeggen de mensen?. Gods dienstig klankb. 8.45 Inl. op de vroeg dienst. 9.00 Vroegdienst. 9.45 Nws. KRO: 10.00 Inl. Hoogmis 10.05 Hoogmis. 11.15 Klass. gram. 11.20 Fluit en piano: mod muziek. VPRO: 11.45 Metropole ork., piano en vocaal ens. 12.30 Vreedzame Co-Existentie, lezing. 13.00 Nws. 13.15 Gram. 13.20 Berljjns Symf. ork. en solist: Klass. en mod muziek In de pauze: 13.50-14.05 Voordr. NCRV: 14.15 Pro- raenade-ork.: amus. muziek. 15.00 Kerst feest Leger des Heils v. d. zieken. 15.45 Licht instrum. trio. 16.15 Kerstviering door de Persekutuan Permuda Kristen Maluku. 16.45 Kamermuz. uit heden en verleden 17,15 Declamatie. 17.30 Omroep orkest: klass. werken 18.00 Bekende strijkorkesten. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Op de man af, praatje. 19.15 Koor. jongenssopraan en orgel: kerstliederen. 19.30 Radiokrant. 19.50 Klass. gram 20.00 Samenzangprogr. m. orgel en trom petbegeleiding: Geestelijke liedern 20.30 De jeugd op eigen wieken, luisterspel. 21.00 Klass. kamermuz. 21.30 Tekens bij de tijd, kerstklankbeeld. 21.45 Kerkorgel conc.: gewijde muz. 22.15 Alt en piano: geestelijke liederen. 22.30 Nws. 22.40 Avon geestel. liederen. 22.'0 Nws. 22 40 Avond en piano: klass. muz. 23.25 Filharm ork. van Israël: Bailetmuz. 23.55-24.00 Nws. BRUSSEL. 484 m.12.30 Gevar. muz. en act. 14.03 Franse chansons. 15.03 Klass. muziek. 17.00 Nws. muz. 16.30 Liederen. 17.00 Nws 17.15 V. d. kinderen 17.50 Volkszang. 18.00 Nws. 18.03 Kerstliederen 18.28 Paarde- sportberichten 18.30 Kamermuziek. 19 00 ws. 19.40 Filmuz 19.50 Vrije politieke tribune. 20.00 Enquete 20.30 Mod. muz 22.00 Nws. 22.15 Jazzmuz. 22.35 De zeven kunsten. 22.50 Volksmuz. 23.00 Nws. 23 05 Operafragm 23.55-24.00 Nws BRUSSEL. 484 m.: 12.30 Gevar muz. en act 14.33 Lichte en dansmuz. lo.03 Svrof. muz. 17.00 Nws 18.03 V. d sold. 18 40 Lichte muz. 19.30 Nws. 20.00 Kerst liederen. 22.00 Wereldnws. 22.20 Jazzmuz. 22.55 Nieuws 11 t HILVERSUM 1, 402 m. - VARA: 7 00 Nws. 7 10 Ochtendgvm. 7.20 Soc strijd lied 7 23 Lichte gram. (Om 7.30 Van de voorpagina). 8.00 Nws. en soc. strijd lied. 8.18 Lichte gram. 9.00 Ochtend- gvmnastiek v. d. vrouw. 9.10 Viool en piano: klass. en mod. muziek. 9.35 Wa terstanden. VPRO: 9.40 Kerstfeest in Nigeria, rep uit Lagos VARA: 10.00 Lichte gram. 11.00 V d. vrouw. 11.40 V. d. kleuters. 11.55 Licht orgelspeL 12.20 RegeringsuitzUitz. v. d. land bouw. 12.30 Meded t b.v. land- en tuin bouw. 12.33 Tentoonsteliingsagenda. 12.38 Licht instrum. septet (stereofonisehe uit zending) AVRO: 13 00 Nws. 13.15 Meded. event, act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 Neder] koperork 14.00 Gitaarrec. istereof. oits.) 14.20 Bij de tijd en bij de thee. gevar progr. VPRO: 16.00 Ver jaardagskalender van de licht(er)e mu ziek. 16.30 Inzicht en uitzicht, een half uur voor wie tijd heeft om te luisteren. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Voor opgroeien de mensen. HILVERSUM XI. 298 m. - NCRV: 7.00 Nws en SOS-ber. 7.10 Dagopening. 7.20 Pianorec.: klass. muziek. 7.45 Radio krant. 8.00 Nws 8.15 Klanken uit Zwit serland. 8.30 Walsmuz. 8.45 Lichte or kestmuziek. 9.00 V. d zieken. 9 35 Mo derne orkestmuziek. 10.30 Morgendienst. 11.00 Moderne orkestmuziek. 11.15 In zilver, progr voor oudere luisteraars. 12.00 Oud worden. Jong blijven, muzika le herinneringen. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinb 12.33 Meisjeskoor en in strum. sextet. 12.53 Gram of act. 13 00 Nws. 13.15 Licht instrum. ens. en zang- solisten. 13.40 Lichte ork. muziek. 14.05 V. d. kinderen. 14.25 Lichte muz 15.15 V. d. vrouw15.45 Klass. gnam. 16.15 Duizendschoon Het Liefhebberskasje, lezing. 16.30 Viool en piano: klass. mu ziek. 16.56 Mod. orkestmuz 17.00 Voor dracht van gedichten. 17.20 Moderne ka mermuziek. 17.40 Lichte orkestmuz. en zangsol. HILVERSUM 1. 402 m. IKOR: 0.00- 01.15 Kerstnachtdienst. VARA: 8.00 Kerst klokken. 8.03 Nws. 8.18 Omr. ork., groot omr. koor en kinderkoor: Kerstcantate. 8.45 Kerstverhaal v. d. jeugd. 9.15 Gram. 9.40 Lichte gram. VPRO: 10.00 Het Kerst kind: kerstprogr. v. d. kinderen. 10 30 Sopraan en plano: mod. liederen. 10.45 De Repetitie: kerstimpressie. 11.30 De wer king van de geest, toespraak. VARA: 12.00 From.-ork., koor en zangsol.: Lichte muz. 13.00 Nationaal progr.Kerstbood schap door H. M. de Koningin. 13.15 Nws. 13.25 Wals-ork. 13.55 Lichte gram. 14.10 Omr. ork. en sol.mod. muz. 15.40 Mens wording en menselijkheid, toespr. 15.50 V. d. jeugd. 16.20 Waarom luistert er niemand, klankb. 17.00 Licht ork (stereo- fonische uitz.). 17.30 In de mensen een welbehagen: Kerstliederen te zingen door de patiënten van het Nederlands Sana torium te Davos en hun familieleden ln de studio te Hilversum. 18.00 Nws. 18.15 Lichte gram 18.20 Uitz. v. d. V.V.D.: Luistert naar De Stem van de V.V.D. 18.30 Mod. kamermuz. 18.45 Intern, kerst liederen. 19.15 V. d. kinderen. 19.25 Ik ben één van die meneren... cabaretprogr. 20.00 Nws. 20.05 Ieder voor zich, Kerst spel. 21.25 Licht ens. met zangsol. (ste reofonisehe uitz.) 21.50 De Rudi Carrell Kerstshow. 22.30 Nws. 22.40 Een andere keer zou anders zijn... een kerstfanta sie. 23.20 Lichte gram. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM H, 298 m. KRO: 00.00- 01.30 Plechtige Nachtmis. NCRV: 7.00 Van troon naar kribbe, van kribbe tot troon: kerstzangdienst. KRO: 8.00 Nws. 8.15 Kersliederen. 8.25 Inl. Hoogmis. 8.30 Hoogmis. 9.30 Kerstliederen. 9.46 Nws. IKOR: 10.00 Hervormde kerkdienst. 11.00 Vraag en antw. 11.10 Meded. of muziek. NCRV: 11.15 Kerstmuz. van Het Leger des Heils. 11.45 Kerstprogr. uit Indone sië. 12.30 Omr. kamerk. en vocaal ens. Efratha, cantate. 12.50 Gram. 13.00 Nat. progr.: Kerstboodschap door H.M. de Koningin, 13.15 Nws. 13.25 Mod. ork. wer ken (gr.). 14.05 Pianorecital: klass. muz. (gr.). 14.40 Kerstverhaal. 15.00 Meisjes koor en gemend koor: kerstliederen. 15.30 Kerstviering voor de kinderen. 16.15 Weense klass. kamermuz. (gr.). CON VENT VAN KERKEN: 17.00 Geref. kerk dienst. IKOR: 18.15 Orgelsp. 18.30 Volks kerstzang. 19.25 Alleen voor genodigden, Godsd. praatje NCRV19.30 Intern. Kerst liederenprogr., ln samenwerking met de Union Européenne de Radiodiffuslon. 20.00 Nws. 20.08 Klass. ork. werken (gr.-. 20.50 Omsluiterd Kerstfeest, lezing. 21.10 Vocaal ens.: kerstliederen. 21.30 Kerst- muziek (gr.). 22.15 Pianorecitalimpro visatie over bekende kerstliederen. 22.30 Nws. 22.40 Avondoverd. 2265 Radio ka merorkest en solist: klass. en mod. muz. 23.45 Klass. gram. 23.55-24.00 Nws. ENGELAND, BBC Home Service, 330 m.12.00 Interviews. 12.30 Lichte ork. muz. 13.25 Gevar. muz. 13.55 Weerber. 14.00 Nws. 14.10 Kerstverh. 14.40 Gevar. muz. 15.40 Klankbeeld. 16.00 Hoorspel 17.30 Quizprogr 18.00 V. d. jeugd. 18.55 Weerber. 19.00 Nws. 19.10 Sportpnogr. 19.30 Lichte ork. muz. 20 30 Klass. en mod. muz. 21.30 Hoorspel. 23.00 Nws. 23.10 Muzik. Kerstanthologie. 23.40 Caba retliedjes. 23.59 Weerber. 24.00 Nws. 0.02 Voordr. 0.15-0.45 Klass. muziek. ENGELAND, BBC light Programme, 1500 en 247 m.: 11.00 Lichte muz. 13.00 Pop. gram. 1361 Sportuitz. 13.50 Gevar. muz. 14.55 Uitsl. races. 15.15 Gevar. pro gr. 16.00 Licht progr. 16.32 Lichte muz. 16.50 Voetbaluitsi. 17.45 Gevar. muz. 18.00 Sportoverz 19.00 Lichte muz. 19.45 Hoor spel. 20.00 Nws. en joum. 20.25 Voetbal uitsi. 20.31 Wedstrijd tussen scholen. 21.00 Hersengymn. 21.30 Nws. 21.35 Lichte muz. 22.30 Vragenbeantw. door luisteraars. 23.00 Lichte muz. 0.55-1.00 Nieuws. NDR-WDR, 309 m.: 12.00 Klass. muz. 13.00 Nws. 13.10 Conc. 14.00 V. d. kinde ren. 14.30 Dans- en amus. muz. 16.30 sportber. 17.00 Oude Kerstliederen. 17.15 Klass. en mod. pianomuz. 18.36 Jazzmuz. 19.00 Nws. 19.20 Kamermuz. 20 00 Der Zigeunerbaron, operette. 21.50 Nws. 22.20 Koorzang. 22.30 Klass. muz. 22.50 Dans muz. 23.15 Amus. progr. 24.00 Nws. 0.10 Gevar. muz. 1.00 Gevar. muziek. FRANKRIJK - Programme Promotion - 280 en 235 m.12.00 Gevar. muziek. 12.30 Ber. 12.12 Opera-aria's. 16 45 Orgel recital. 18.00 Lichte muz. 19.15 Gevar. muz. 19.58 Ber. 20.42 Klass. muz. 22.42 Gram. 23.25 Gevar. muz. 23.49 Gram. 23.52 -24.00 Ber. BRUSSEL, 324 m.: 12.00 Nws. 12.03 Amus muz. 12.30 Weerber. 12.35 Latijns- Amerikaanse muz. 12.55 Progr. overz. 13.00 Nws. 13.20 V. d. sold. 14.00 Nws. 14.03 Jezus, oratorium. 14.55 Kamermuz. 15.25 Kersliederen. 16.00 Nws 16.03 Gevar. iiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiimiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHH'iiimiiitttimiimii ENGELAND. BBC Home Service, 330 m.12.00 Latijns-Amerik. muziek. 12 30 Vragenbeantw. v. d. tuin 13 00 Lezing. 13.15 Klankb. 13.45 Meded. 13.55 Weer bericht. 14.00 Nws. 14.10 Hoogtepunten uit de progr. v. h. afgelopen Jaar. 15.10 Kamermuz 15.40 Pianospél. 16.00 Lichte orkestmuziek. 16.30 Amus. progr. 17.00 Klass. en mod. muziek. ENGELAND. BBC Light Progr., 1500 en 247 m.12.00 Voordr. 12.15 The Dales, dagb. 12.31 Gevar. muz. 13.00 Pop gram. 13.31 Gevar. progr. 14.31 Lichte muz. 14.45 V. d. kinderen. 15.00 V d. vrouw. 16.00 Verz progr. 1661 Muz b. h. werk 1715 Dagboek. 17.31 Uitsl races 17.37 Gram. v. d. Jeugd. NDR. WDR. 309 m.12.00 Pianorec. 13.00 Nws. 13.15 Gevar. muz. 16.00 Kerk- orgelrec. 17.00 Nws 17.45 Gevar. muz. FRANKRIJK, Progr Promotion, 235 en 280 m.12.00 Gevar. muz. 12.30 Ber. 12.42 Mod. muziek. 14.07 Ber. 14.12 Ge varieerde muziek. 14.55 Kamermuziek. 15.15 Gevar. muziek 17.40 Gevar. muz. BRUSSEL, 324 m.12.00 Nws. 12.03 Lichte ork. muziek. 12.30 Weerber. 12.35 Lichte muz. 12.50 Beursber. 13.00 Nieuws. 13.20 Satireliertjes. 14.00 Nws. 14.03 Klass. muziek. 15.00 Lichte muz. 15.30 Gewijd progr. 1600 Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Casinoconcert. 17.00 Nws 17.15 Lichte muziek 17.45 Volkszang 'iiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 17.05 4000 in één spoor, rep. 17.45 Klok gelui in het Oostdultse vaderland, rep. 18.20 Kerstoratorium. 19.00 De Verkondi ging. 19.26 Nws. 19.30 Don Carlos, Prins van Spanje, (dramatisch gedicht) spel. 22.40 Nws. FR.-BELG. TELEVISIEPROGR 12.00 Eurovisie RomePauselijke ze gen. 14.25 Eurovisie Parijs: Voetbalwed strijd FTankrijk-België. 17.10 Jeugdthea ter: Le général Dourakme, spel. 1830 Polv et les mystères du chateau, film. 19.00 Schijnwerpers op de muziekinstru menten. 19.30 La Flèche brisée, TV-feuil- ieton. 20.00 Joum. 20.30 Le vieü homme et la mer, film. 22.00 Les Sylphides, bal let. 22.25 Journaal. VL-BELG. TELEVISIEPROGR. 11.00 Eurovisie: Protest, kerkdienst 12.00-12.30 Eurovisie Rome: Pauselijke ze- fen. 14.00 V d. vrouw. 14.25 Eurovisie arijsVoetbalwedstrijd Frankrijk-Bel- gië. 16.15-17.30 V d. jeugd. 19.00 Doe. progr. 19.40 Sport. 19.45 Journaal. 20.05 Hansel und Gretel, sprookjesopera. (Euro visie). 22.00 Kerstpoezie. 22 20 JoumaaL ENGELAND, BBC Home Service, 330 m.: 12.00 Quizprogr. 12.30 Klass. en mod, gram. 13.25 Twintig vragen. 13.55 Weer bericht. 14.00 Nws. 14.10 Quiz. 14.40 Hoor spel. 15.30 Kerstbloemlezing v. d. poëzie en Gospelsongs van Amerikaanse neger- zangers. 16.15 Hoorspel 17.45 Lezing of voordr. 18.00 V. d Jeugd. 18.55 Weerber. 19.00 Nws. 19.10 Liefdadigheidsoproep. 19.15 Kerstviering, 20.30 Klankb. 21.30 Gevar. muz. 22.00 Klankb. 22.30 Kerst- programma. 23.00 Nws 23.10 Klass. muz. 23.45 Voordr. 23.59 Weerber. 24.00 Nws. 0.02 Voordr. 0.15-0.45 Klass. en mod. muz. ENGELAND, BBC Light Programme, 1500 en 247 m: 12.30 Kerkdienst. 12.55 Progr.-overz. 13.00 Amus. muz. 13.80 Lich te muziek. 14.30 Dansmuz. 15.30 Gevar. muziek. 16.30 Liederen. 17.00 gevar. progr. 17.45 Praatje. 17.50 Gevar. muz. 19.00 Topliedjes uit 1963 20.30 Nws. 20.45 Ge var. Kerstprogr. 21.06 Radioshow. 21.35 Muzik. progr. 22.30 Gevar. muz, 0.45 Avondgebeden en gewijde muziek. 0.56- 1.00 Nws. NDR-WDR, 309 m.: 12.00 Kerstliederen. 13.00 Nws. 13.10 Klass. muz. 15.16 Kamer muziek. 1730 Kerstliederen uit de 15e eeuw. 17.55 Klass. muz, 19.00 Nws. 19.40 Klass. muz. 21.45 Nws, 21.55 Dansmuz. 24.00 Nws. 030 Kerstliederen. 0.30 Klass. muziek. 1.00 Gevar. muziek. FRANKRIJK - Programme promotion - 280 en 235 m.12.30 Ber. 12.42 Klass. muz. 13.42 Gram. 15.35 Kamermuz. 19.16 Mod. muz. 19.58 Ber, 20.52 Gram. 23.52- 24.00 Berichten. BRUSSEL, 324 m.12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. 12.30 Weerber. 12.35 Lichte muziek 12.56 Progr. overz. 13.00 Nws. 13.20 V. d. sold. 14.00 Nws. 14.03 Zang. 14.26 Rep. Intern, voetbalwedstrijd Frank- rijk-België. 16.20 Lichte muz. 17.00 Nws. 17.15 Volkszang. 17.35 Kamermuz 18.00 Nws. 18.03 Lekenmoraal en filosofie. 18.23 Gram. 18.30 Godsd. uitz. 19.00 Nws. 19 40 Lichte muz. 20.00 Openb. kunstbez. 20.15 Gram. 20.30 Volksconc. 22.00 Nws. 22.15 Tsjechische volksdansen. 22.45 Gram. 23.00 Nws. 23.05 Kersprogr. 23.55 Nws. 0.00-0.46 V. d. zeelieden. BRUSSEL, 484 m.12.30 lichte muz. 13.00 Nws 16.16 Gram. 17.00 Nws. 19.30 Nws. 20.00 Symf. conc. 22.00 wereldnws 22.55 Nws. 23.00-24.00 Jazzmuziek. KRO: 19.30 Aan de orde is: Kerstmis," en discussie voor en door Jongeren. NTS: 20.00 Joum. KRO: 20.20 Brandpunt. 20.45 Schatten op zolder. 21.20 Voc. ens.: kerst- motetten en profane renalssance-liede- ren. 21.40 Het kind, éénacter. 22.15 Heilige Nacht, een film over het Kerstgebeuren. 22.30 Epiloog. NTS: 22.40 Joum. 22.50 Pauze. IKOR: 23.00 Kerstnachtdienst. NTS: 23.55-0.100 Eurovisie: Pontificale nachtmis te Brugge. DUITSE TELEVISIEPROGR. 18.00 Kerstdienst. 18.30-19.50 Pauze. (Reg. progr.: NDR: 19.00 Joum.). 20.00 Robinson soil nicht sterben, toneelstuk. 21.40-23.45 Pauze. 23.55 Eurovisie: Nacht mis in de Kathedraal te Brugge. TWEEDE PROGRAMMA 20.00 Kersttoespraak door de Bonds kanselier. 20.10 Winterquartier, TV-spel. 20.40 Kerstoratorium. 21.10 Kribbespei. 21.50 Vesperdienst. FR.-BELG. TELEVISIEPROGR. 18.00 Eurovisie: Prot. kerkd. 18.30 Ber. 18.36 De vooravond van Kerstmis. 19.00 Uitz. v. filosofie en lekenmoraaL 19.30 La Flèche brisée, TV-feuilleton. 20.00 Joum. 20.30 Face au public. 20.55 La Casse-Nolsettes, marionettenspel. 21.10 Histroie de briques, komedie. 22.25 Enke le arangementen van Claude Boiling. 22.50 Apprenture marcher, licht progr. 23.15 Gospelsongs en gewijde muz. 23.55 Eurovisie: Nachtmis. VL.-BELG. TELEVISIEPROGR. 19.00 De katholieke gedachte en actie. 19.30 Kron van de vrijtijdsbest, 19.55 Sport. 20.00 Joum. 20.20 Een zaak van algemeen belang, KerstspeL 21.30 Het reBgieus chanson. 22.05 In Valparaiso, fiomrep. 22.35 Joum. 22.45 De Vlaamse kathedralen. 23.25 Klass. muz. 23.55-1.00 Plechtige nachtmis te Brugge. NTS: 10.00 Protest, kerkdienct ln de Lutherse kerk te Colmar. 11.00 De komst van Christus, een montage van honder den van 's werelds beroemdste schild rijen. 12.10 Eurovisie: De Pauselijke Ze gen Urbi et Orbi, rep. v. h. Sint Pieters plein te Rome. (tot 12.35). 15.00 Kutasek en Kutilka in de bergen, Tsjechische poppenfilm v. d. Jeugd. 1530 Maxi, het verhaal van een oud paard, film v. d. jeugd. 16.00 Eurovisie: Billy Smart's Cir cus. 17.00 De Verrekijker, intern. Jeugd journaal. VARA: 17.10-17.45 V. d. kinde ren. 19.30 De muziek van Irving Berlin, het vierde programma in onze serie over beroemde Amerikaanse componisten. NTS: 20.00 Journaal. VARA: 20.05 Licht ork. en zangsol. 20.20 De gebochelde, toneelstuk. NTS: 22.00 Italiaans strijkork. im Blauwkapel bij Utrecht: oude muz. VARA: 22.25-22.55 Kerstboomkaarsen tussen engelenhaar, licht progr. DUITSE TELEVISIEPROGR. 11.30-12.00 Kerstmis in oude afleveringen en liederen. 13.45-13.55 Kersttoesp. door de Bondskanselier. 14.00 V. d. jeugd. 1430 Kerstconc. 15.15-15.50 Gedachten en herinneringen uit een groot leven. 16.00 Die Puppenfee, pantomimisch amus. 16 45 -17.15 De pracht en de werkelijkheidkas telen aan de Loire, film. 1730-18.5? Der Graf von Monte Cristo, speelfilm. 19.00- 19.55 Hotel Victoria, muz show. 20.00 Nws. en weeroverz. 20.05 Hansel und Gre tel, sprookjesspel. TWEEDE PROGRAMMA 11.00 Eurovisie! Protest, kerkdnst. 12.00-pl.m. 12.30 Pauselijke zegen (Euro visie Rome). 15.00 Der Junge, der Pferde, Uebte (Den hvide Hingst). een Deense speelfilm. 16.10 Krokodil en poppenka- mer: progr. over speelgoed. 16.40 Een dag bij een Japanse familie, filmrep. KRO: 16.00 L'heure des dames, ca baretprogr. 15.46 V. d. kleuters. NTS: 16.00 Lucielle Ball Show 16.45 Finales van het Internat, zaalhand bal-kersttoernooi te Utrecht 17.60-1816 Eurovisie: rep. v. e. gedeelte van een demonstratie waaraan verschillende be kende Europese kunstrijders en -rijd sters deelnemen. 19.00 Sportact. rond de kerstdagen. KRO: 19.30 De Fllntstones, tekenfilm. NTS: 20.00 Journ. KRO: 2030 Progr. over Johan Buziau. de clown die een legende werd. NTS: 21.00 Geld te geef, blijspel. KRO: 22.30 Epiloog. NTS: 22.40-22.45 Journaal. DUITSE TELEVISIEPROGR. 11.30-12.00 Drie koningen onder h. kruis, beschouwing. 13.15-13.30 V. d. kinderen. 13.35-1435 V. d. Jeugd. 14.40-16.25 Peter ehens Mondfahrt, spel. 16.30 Sterren op het ijs. 17.45 Der Graf van Monte Cristo, speelfilm. 19.15 Sportjoum. 19.50 Sport berichten. 20.00 Nws en weeroverz. 20.05 Antonius und Cleopatra, spel. 21.55 Nws. en weeroverzicht TWEEDE PROGRAMMA 15.00 Die kleinen Detektive (Hue and Cry), Engelse speelfilm. 1630 Mario nettenspel. 16.45 Krtbbefeest ln de kleuter school. 17 J5 Gezamenlijke Duitse selec tiewedstrijden skispringen voor de Olym pische Spelen. 18.15 Kerstoratorium. 18.40 Père Oocognae, zielzorg met gitaar begeleiding. 19.30 Nws en sportber. 19.45 Kerstmis in Berlijn. 20.00 Die lustige Wltwe, operette. 21.45 Nws. FRANS-BELG. TELEVISIEPROGR. 16.30-17.45 Eurov.: Garmlsch-Parten- ldrchen: Intern, wedstr kunstrijden op de schaats. 18.30 Ber. 18.38 V. d. kinderen. 19.00 De christenen in het sociale leven. 19.30 La Flèche brisée, TV-feullleton 20.00 Journaal. 20.30 Vol en ballon au- dessus des Alpes. 2130 Nwe films. 2160 Klass. muziek. 22.55 JournaaL VL-BELG. TELEVISIEPROGR. 15.26 Als het Kerstmannetje verwacht wordt, v. d. jeugd. 15.55 Vogels onder weg: wetensch film. 16.30-17.45 Eurovisie Intern, wedstr. kunstr. op de schaats te Garmisch-Partenkirchen. 19.00 onder de klokken van Bethlehem, film. 19.20 Poppenfilm. 19.30 De FUntsones, tekenfilm. 19.55 Sport. 20.00 Joum. 20.20 Udnd ewig gingen die Walder, speelfilm. 21.55 Pro gramma over India. 22.35 Journaal. DUITSE TELEVISIEPROGR. 16.30-16.30 V. d. Jeugd. 16.30 Overz. v d middagprogr. v. d. komende week. 16.35 BedrljfskUmaat. forumdiscussie. VLAAMS-BELG. TELEVISIEPROGR. 16.30-17.» Populaire wetensch. film.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1963 | | pagina 11