KLM Carlos Huwelijk Steekspel Schoolmelk Beatrix Rumoer rond Boschflat in Noordwijks nieuwe bad-centrum Ex-wethouder: „Niet onder één hoedje gespeeld met bouw ondernemer Joh. Matser ppBi WM Gebouw snel afgewerkt op aandrang kopers rapport wÉaiit lm Lutterman St.-Jozef school Heemstede zal het weer ver schoppen Triniteitslyceum IV verliest met 4-1 van Lorentzlyceum III ENGEL «mm mtÊtBÊÊÊÊSSÊBÊÊ&ÊÊ pililfS 1 II mm:®. Moet bouwer proces worden aangedaan Waterstanden Polyester katoenen regenjassen licht van gewicht Vele moderne kleuren en modellen 69.50 - 129.75 Auto viel van krik Jongeman brak sleutelheen BRANDKAST MET 3000 GULDEN MEEGENOMEN herenkostuums DIENSTEN OP GOEDE VRIJDAG ZIG-ZAG Burgerlijke stand Haarlem m W Cl Jo' mm. mm DONDERDAG 26 MAART 1964 PAGINA 3 U 'WS Onvolkomenheden Overeenstemming De omstreden flats in het nieuwe hadcentrum bij de Vuurtoren in N oordunjk. Tweede bestek Wantrouwen Komplete kollektie Confectie van de kleermaker De elftallen van de St. Jozef school in Heemstede en de Born- waterschooldie heide in afdeling D van het schoolvoetbaltoernooi spelen. NAAIMACHINES 295.— i Als de KLM wil meedoen aan een nieuwe Europese luchtvaartmaat schappij, de Air Union, dan moet ze zich eerst met de andere lucht vaartmaatschappijen in de Benelux Verstaan en dan met hen als één belangengroepering optreden. Dat is het nieuws van vandaag en deze me ning stamt van de hoofddirecteur Van de Duitse Lufthansa. Wij moeten het bericht even ver- Werken. Wij wisten wel, dat onze na tionale luchtvaartmaatschappij in de grote vliegwereld sterk aan betekenis had ingeboet, maar dat het zo on genadig zou zijn, dat n.b. iemand van de Lufthansa deze taal mag bezi gen, hadden wij niet voor mogelijk gehouden. Wij lijken vleugellam. De regering hééft het onderzoek Baar de nationaliteit van Don Carlos afgesloten. Ze heeft echter nog niet besloten of zij het resultaat bekend zal maken. Als wij de regering een goede raad Biogen geven, dan deze: als men nog Biet weet of men een resultaat van een onderzoek bekend zal maken, moet men het gehele onderzoek ver heimelijken. Het klinkt nu zo vreemd. De regering weet het nog niet. Waar om? Wat. kan er in 's hemelsnaam met de nationaliteit van Don Carlos aan de hand zijn, dat wij niet weten mogen? Heeft hij er maar één? De Franse bijvoorbeeld? Zijn z'n politieke kansen in Spanje een beetje te roos kleurig voorgesteld? Welnu, dat mag de regering rustig zeggen. Wij gun- Ben een jongeman het recht op over drijving en vooralwij gunnen onze prinses het liefst een man, die Réén politieke kansen heeft. Op de Spaanse troon, wel te ver» •taan. Na Beloken Pasen wordt de ker kelijke sluiting van het huwelijk niet meer vóór de Huwelijksmis, doch on der de mis tussen preek en offerande voltrokken. Wat zal dat in de kerk een rust geven. Geen buurvrouwen meer, die even mee naar binnen trek- ten om gauw te horen of de bruid duidelijk Of onduidelijk „ja" zegt daarna met groot gestommel de aftocht blazen. Tot na de preek wach ten alleen belangstellenden. Nieuws gierigen hebben het dan a! opgege ven. De laatste tijd worden de debatten in de gemeenteraad van Velsen le vendiger. Er wordt wat feller ge streden, de argumenten worden wat gekleurd met sentiment en men brengt Wat zwaarder geschut in stelling. Wij •chten dit een winstpunt. Een ge meente is er niet mee gebaat als de raadsleden alleen maar vergaderen om het met elkaar eens te zijn. De kaarten behoeven niet altijd^ tevoren geschud te zijn. Het compromis, waar onder in ..ommige gevallen ook te ver staan het standpunt van de meerder heid, moet niet in de beslotenheid van commissievergaderingen tot stand ko eien, maar in de openbaarheid. Dan Weet de kiezer, straks ook, waarom ®B op welke wijze hij zijn stem uit brengt. Het politieke steekspel moet alle openhartigheid en met alle oirbare middelen gevoerd kunnen Worden. Dat behoeft aan de relatie van de raadsleden onderling geen sfbreuk te doen. De melkkaart wordt in Velsen vijf cent duurder. Per week zullen de ouders dus 35 cent moeten gaan be talen voor vier keer een halve liter melk op school. Het betekent, dat slechts ten dele de gevolgen van het Weggevallen rijkssubsidie op de ou ders worden verhaald. Het zal mo gelijk ook betekenen, dat onder de minder dfaagkrachtigen nu ouders •uilen zijn, die hun kinderen niet meer aan de melkverstrekking op school zullen laten deelnemen. Als het niet kunnen betalen de reden is, dan moet daar wat op wor den gevo jden. Niet in de vorm van een bedeling, een hand ophouden bij sociale zaken Een vindingrijke geest moet hier maar de weg aanwijzen. eze kinderen hebben evenzeer recht bp en behoefte aan melk onder school- Hld, recht op gratis verstrekking, om- onze maatschappij ondanks alle Woorden over welvaart nog altijd met in staat is gebleken de laagste enen tot een sociaal verantwoord mi- uunum op te trekken. Er wordt enige drukte gemaakt ver het feit, dat gisteren prinses Be- atrix haar auto in Amsterdam ver eerd geparkeerd heeft en niet werd ckeurd. Wij vinden die drukte over- odig. Wij kunnen zeer wel begrij- 5' dat men onze troonopvolgster e.„er® behandelt dan ons. Wat heeft jjp bekeuring trouwens voor zin? liit men, dat de prinses onmiddel- -!?aar bet hoofdbureau rijdt om W„i e betalen? In het beste geval rkt een secretaris deze zaak af. »0> a maar, zegt men dan, formeel had aScnt toch Kom, laat ons nuch- tw* -v- o skP W..\. NOORDWIJK, 26 maart De Bosch flat in het nieuwe Noordwijkse badcen- trum is deze week in opspraak ge komen, toen publikaties verschenen over een hooglopende twist in de be sloten jaarvergadering van de vereni ging van flateigenaren, waarbij een mo tie van wantrouwen tegen voorzitter Vogelaar met een verschil van een paar stemmen werd verworpen en de oppo sitie verder besluiten onmogelijk maak te door en bloc de zaal te verlaten. Bij deze rel en de stroom van ge ruchten, welke daaromtrent de ronde doen, worden twee prominente Noord- wijkers betrokken: in de eerste plaats de heer G. Vogelaar, een bekend aan nemer en makelaar in de badplaats, tientallen jaren raadslid, bijna twintig jaar wethouder, waarnemend burge meester van Noordwijk in de oorlogs jaren, een markant en handig politicus, die zijn standpunt onverbloemd en pun tig naar voren pleegt te brengen, een magistraat, die straf leidt, maar aan wie de humor niet ontbreekt en deze ook weet te waarderen, een financieel onafhankelijk man, die een riante villa aan de Zeereep bewoont, en met hem de heer M. C. J. Sedelaar, een bekend Noordwijks makelaar, vooraanstaande figuur in middenstandskringen, al vele jaren raadslid, sinds vorig jaar wethou der van financiën, sociale zaken en volkshuisvesting, een eerlijk en sociaal voelend man, bewogen over het lot van de medemens, strijdbaar, maar minder vechtlustig en gepantserd dan zijn col lega van openbare werken. een _gewe- tensvolle en gevoelige persoonlijkheid, administrateur van de Bosch-tlat. In een gesprek met de pers hebben beide heren hun visie gegeven op net geschil tussen de flateigenaren. Merk waardig genoeg was het destijds de heer Vogelaar, toen geen wethouder, raadslid, die tegen de bouw van de flat stemde, onder meer omdat bouwcapa citeit ten koste van de Noordwijkse wo ningzoekenden verloren zou gaan. De flatbouw kreeg echter een meerderheid in de raad. Voor de koop van de flats zouden Noordwjjkers voorrang hebben. Een maand lang hield de bouwonder nemer Joh. Matser uit Hilversum ze voor hen disponibel, doch de animo van de gegadigden uit Noordwijk was gering. Juist in die tijd kreeg de heer Vogelaar wat geld vrij en hij kocht van Matser een flat en later nog een, een transac tie, die hij uiteraard niet als raadslid of wethouder afsloot, maar doodgewoon als de zakenman Vogelaar. Op de eerste vergadering van flat eigenaren werd, de heer Vogelaar tot voorzitter en drs. Langeraar tot tweede voorzitter benoemd. Op verzoek van de heer Vogelaar werd toen een technische commissie ingesteld, waarbij drs. Lan geraar als verbindingsman tussen het be stuur en deze commissie zou fungeren. Samen met drs. Langeraar, directeur van de verzekeringsmaatschappij „De Stad Rotterdam" en een bouwkundige van deze maatschappij, had de heer Vo gelaar de gehele bouw opgenomen. Men kwam toen tot de conclusie dat er wel mm ter blijven. Als hij i»orgen de auto van zijn commissaris verkeerd ziet staan, gaat hij dan ook...? Laten wij ons opwinden over hoofd zaken. Iets wat rechtvaardigheid mist, kan moreel niet juist zijn. CICERO onvolkomenheden waren in het toen nog niet gereed zijnde flatgebouw, maar dat van grove gebreken geen sprake was. Daarna was het geheel door de tech nische commissie opgenomen, die een Hjst van onvolkomenheden opmaakte van zaken, die nog moesten worden af gemaakt. Deze gebreken waren in een bestuursvergadering met de heer Mat ser en diens vertegenwoordiger, de heer Helmich besproken, waarna beloofd werd dat de zaak tot een goed einde ge bracht zou worden. Op de tweede ledenvergadering in maart 1963 waren nogal wat klachten, waarop de voorzitter toezegde de heer Matser schriftelijk op zijn verplichtin gen te zullen wijzen. In tegenwoordig heid van Drs. Langeraar was vervol gens door de heer Vogelaar een scherp gestelde brief aan de heer Matser ge dicteerd, welke door de heer Sedelaar was opgenomen. Wat de gebreken aan de flat betreft, moet nog worden opge merkt dat het gebouw geforceerd was afgewerkt op aandrang van de kopers, die in het seizoen wilden verhuren. Op bedoelde tweede ledenvergadering is door de voorzitter scherp omlijnd naar voren gebracht, dat bestuur en technische commissie zich niet zouden bemoeien met onvolkomenheden bin nenshuis, maar alleen met die welke de algemene eigendom betroffen, zoals het trappenhuis, de gaanderijen, schilder werk en dergelijke. Met dit standpunt ging het overgrote deel der flateigena ren akkoord. Bijna alle flateigenaren kochten de flats op prospectus en een maquette. Slechts twee kopers, drs. Langeraar en de heer Groeneweg in formeerden naar de aanwezigheid van een bestek. Er bleek een bestek te zijn tussen de bouwondernemer Matser en de aannemer Slokker, hetgeen aan ge noemde heren ter inzage is gegeven. Voor mij en de technische commissie stond vast, aldus de heer Vogelaar, dat de zaak aan een eind was als de lijst van de commissie naar genoegen was afgewerkt. De heer Langeraar nam een ander standpunt in en wilde de heer Matser een proces aandoen, omdat daar altijd wel iets uit te braden viel. Op verzoek van de heer Sedelaar kreeg deze van een employé van het kantoor van notaris Muller het bestek, dat de technische commissie ter inzage wilde hebben, maar op verzoek van de no taris gaf hij het weer terug. Drs. Lan geraar en de technische commissie had den het st.uk toen op het notariskantoor bestudeerd. Na een samenspreking met de heer Matser, waarbij ook de heren Helmich en Slokker aanwezig waren, is afgesproken, dat de technische commis sie met een lijst zou komen van wer ken die minder en die beter waren uitgevoerd dan in het bestek aangege ven. De heef Stoop, een der leden van de commissie, had later medegedeeld, dat tussen de heer Matser en de technische commissie volledige overeenstemming was verkregen. Dit werd door notaris Muller bevestigd. Ik dacht, aldus de voorzitter, dat daar mede de zaak uit de wereld was, maar toen begon net pas goed. Drs. Langeraar wilde een proce dure en beschuldigde de heer Helmich, dat er nog een bestek zou zijn gemaakt. Dit bestek hebben wij nooit gezien, zo verklaren de heren Vogelaar en .beoe laar. Als het er mocht zijn, dan is net nooit een onderwerp van gesprek ge weest. Drs. Langeraar had daarna te^ gen de heer Vogelaar gezegd, dat hp een aanklacht tegen Matser zou indie nen. De heer Vogelaar weigerde na melijk dit als voorzitter te doen, omdat naar zijn mening de vereniging aan haar trek was gekomen. Wel deed hij de heer Langeraar de oplossing aan de hand om reglementair een ledenverga dering bijeen te roepen als een aantal leden dit wenste. Drs. Langeraar wilde echter ten koste van alles een procedure, waaruit naar zijn mening een aanzienlijk be drag was te halen. De heer Voge laar huldigde zelf een ander stand punt. Als de bouwer voldoet asm de eisen, welke de technische commissie heeft gesteld, dan is het moreel niet verantwoord een procedure te begin nen. Tot dit moment was de ver houding tussen de heren Vogelaar, drs. Langeraar, de technische com missie en de administrateur nog zeer goed. In september diende drs. Lan geraar een aanklacht in tegen de heer Matser bij de Officier van Justitie, waarna de heer Vogelaar door amb tenaren van de Economische Contro ledienst was gehoord. Uit de gestelde vragen bleek hem, dat hij er van was beschuldigd in zijn kwaliteit van wet houder of raadslid op enigerleiwijze profijt uit de flatbouw te hebben ge trokken. Daardoor gevoelde hij zich ten zeerste in zijn eer aangetast en vanaf dat mo ment wenste hij, hoezeer het hem om de persoon van de heer Langeraar ook speet, niet meer met deze aan een tafel te zitten. Ik heb nooit kunnen denken, dat drs. Langeraar mij dit aan zou doen, aldus de heer Vogelaar. De zaak betreffende de aanwezigheid van het tweede bestek komt op 14 april a.s. voor. Als een bouwer nagenoeg aan zjjn verplichtingen heeft voldaan en ver wacht kan worden dat de rest door onderhandelingen kan worden verkre gen, dan oordeelt de heer Vogelaar het niet juist het justitiële apparaat te ge bruiken om iets af te dwingen. Het was de heer Vogelaar gebleken, dat voor de jongste vergadering van de vereni ging van flateigenaren, verschillende eigenaren waren opgebeld geworden met de vraag of zij iets voelden voor een vóórvergadering van ontevredenen. Deze vergadering is er inderdaad ge weest. De heer Vogelaar vond een groep tegenover zich, geladen met wantrou wen tegen hem als voorzitter. Daarom had hjj de vergadering fors aangepakt. „Persoonlijk geef ik niets om dat voor- ziterschap", aldus de heer Vogelaar, „en ik heb er ook niet om gevraagd. Het geeft alleen maar rompslomp en dan nog pro deo. Twee jaar heb ik moeite gedaan de zaak van de vereniging te dienen, en om mij zonder meer te la ten wegstemmen, daar voel ik niets voor. Ik ga weg, als ik dat wil". Van een journalist had de heer Vo gelaar gehoord, dat een verslaggever van een bepaald blad op een machti ging de vergadering was binnenge smokkeld. Het verwijt dat hij met de heer Matser onder een hoedje zou hebben gespeeld, verwees de heer Vo gelaar naar het rijk der fabelen. Per soonlijk vindt hij, dat veel ontevre denheid zou zijn voorkomen als de ondernemer Matser snel aan de klach ten, ook de individuele bezwaren, was tegemoet gekomen. Hulde bracht de heer Vogelaar nog aan de heer De Graaf, de uitvoerder van de firma Slokker, die alles heeft gedaan wat hij kon, om de flatbewoners tevreden te stellen. Heel veel waarde ring had de heer Vogelaar ook voor het werk van de technische commissie, vooral voor de heer Stoop, die geen ge makkelijke taak heeft gehad. In een jarenlange civiele procedure ziet de heer Vogelaar geen oplossing. Hij acht het een juridisch avontuur. De heer Sedelaar gevoelde zich diep gegriefd door het wantrouwen, dat tij dens de vergadering ten opzichte van hem was uitgesproken en waarbij hem was verweten, dat hij het bestek aan notaris Muller had teruggegeven. Naar zijn mening kon en mocht hij niet anders doen. IJMUIDEN: Vrijdag 27 maart. Hoog water: 8.32 en 15.48 uur. Laag water: 11.28 ca 23.51 uur. t. m J. A. Bomans, werkzaam op re dactie-fotoarchief Heerenweg 145, Heemstede. Brandpunt 4 (De Balzanprijs voor onverkwik kelijk gerommel, moord en dood slag op Trinidad, te veel folklore) Piste 5 (Knap maar niet nieuw en waar nieuw niet knap, liever een trap- orgel dan een orgeltrap Wonder aan de Donau8 (Jammer dat ook de doden niet symbolisch zijn, doch dit doet aan het spel niets af) Het land van onze kinderen 8 (Aannemelijke presentatie. Men kan bij de beelden evenwel pre cies het omgekeerde vertellen en dan geloven wij het ook) (Advertentie) HAARLEM, 26 rrüaart Een zeven- tien-jarige jongeman A.K. heeft tenge volge van montagewerkzaamheden in een sloperij op het Zevenhuizenplein een sleutelbeen gebroken. K. bevond zich onder een opgekrikte auto. Plotse ling raakte de auto van de krik af en raakte de jongeman. Deze werd met he vige pijnen naar het Elisabethziekenhuis overgebracht. Daar bleek dat zijn rech- tersleutelbeen was gebroken. HAARLEM, 26 maart Vannacht is ingebroken in een kantoor aan de I. Enschedestraat. Tot de buit behoort een brandkast met een inhoud van 3000 gul den. Van de dader(s) ontbreekt nog elk spoor. (Advertentie) w.o. stijlgroep Groningen. Moderne kostuums met Lutterman's keur: kleermakerskeus. 100% scheer wol, en jeugdige stoftypen met glansgaren en slub effecten. Fijne werkjes, gedekte flauwe ruiten. Alle kostuumtinten - grijze, blauwe rood-bruine, oranjebruine. Alle maten en kleine veranderingen gratis tot genoegen van de kleer maker 159.tot 235. Zijlstr. 41 t/o postkantoor - Haarlem Telefoon (02500) 21455 HAARLEM, 26 maart De stemming onder de aanwezigen op de aan de voor avond van het paastoernooi gehouden in structievergadering was in mineur, wat betrof de gedachte over al of niet door gaan. Men was unaniem van mening dins- dagvond dat er woensdag, vandaag dus, niet gespeeld zou kunnen worden i.v.m. de aanhoudende regen. Dank zjj de fantastische medewerking van alle terreinbewakers, hoefde er slechts 1 veld te worden afgekeurd. In afdeling C werden twee wedstrijden gespeeld, o.a. Mendel- college IV tegen de Gerrit Barger-ulo I. In een gelijkopgaande wedstrijd, waarbij beide doelen meerdere malen in gevaar kwamen en ook beide tweemaal werden doorboord, eindigde deze onbeslist ni. 2-2. Na het nemen van strafschoppen werd de ulo de uiteindelijke winnaar. Verder speelden in deze afdeling ook Triniteits lyceum IV en Lorentzlyceum III. Dit is een prachtige, enthousiast ge speelde wedstrijd geworden, waar voor al voor rust beide ploegen in de aanval waren en de verdedigingen druk werk kregen. Lorentzlyc. III speelde met wind tegen voor de rust en was misschen een weinig sterker. Na rust, met wind mee spelend dus, veranderde de situatie iets en zo wist Lorentzlyceum de strijd in hun voordeel te beslissen. Een prachti ge, levendige strijd met als resultaat 4-1 voor Lorentzlyceum. In afd. E speelde Prof. Kohnstamm- school I, winnaar in 1962 tegen de St. Bavoschool (W'gracht). Hoewel de Ba- vo'rs zich heftig verweerden en toch leuk voetbalden was de overmacht te groot. Ondanks hun moedig volhouden en harde werken, moesten ze genoegen nemen met een 13-2 nederlaag. De keeper van St. Bavo presteerde het zelfs nog een hoog ingeschoten penalty over de lat te werken, hetgeen wel een pluimpje waard is. Gezien de uitslag zou men dus de conclusie kunnen trek ken dat de Prof. Kohnstammschool weer hoge ogen gaat gooien. De Heemsteedse scholen kwamen ook weer goed voor de dag. Jacobaschool won nl. met 4-0 van de Mgr. Huibers- school in een prettig gespeelde wedstrijd met leuk voetbal, maar toch zeer ver diend door de sterkste gewonnen. De St. Aloysiusschool (Heemstede) be haalde een 5-0 zege tegen de Dr. Al- phons Ariënsschool, welke zege ook ze ker aan de Heemstedenaren toekwam. De St. Jozefschool (H'stede) stelde, in een voortreffelijk gespeelde wed strijd, zijn candidatuur voor één der hoogste plaatsen. Een prima elftal, het welk onder de enthousiaste leiding van broeder Paulus ver zal komen in dit toernooi. Voor hun tegenspelers, de Bornwaterschool, was het jammer dat ze direct zo'n sterk elftal troffen. Ook deze jongens speelden een heel goed partijtje voetbal, maar in de laatste fa se van de strijd werd de nederlaag nog groot, die de verhouding niet goed weer geeft. Zij kunnen in de verliezersronde echter een hartig woordje meespreken. De jongens van de St. Lambertusschool wisten in een goed gespeelde wedstrijd de Theo Thijssenschool te verslaan, eindstand 3-1. In de wedstrijd tussen de Rijksleerschool tegen Franciscus Xave- rius, was na een uur spelen de stand nog dubbelblank. En, zoals zo vaak ge beurt, met strafschoppen nemen wint dan de minst sterke. Want gezien het spelbeeld gedurende de hele wedstrijd was Franciscus Xaverius beter. Maar Rijksleerschool werd de gelukkige win naar. De Bernardusschool was de sterkste in de wedstrijd tegen de r.-k. Opleidings school (Nw.gracht) en behaalde een ver diende 2-0 overwinning. De kampioen van vorig jaar, Jan Gij- zenschool, behaalde een krappe 2-1-over- winning tegen de St. Aloysius Maria- school. Dit was een aan weerskanten goed gespeelde wedstrijd met een zege van de iets betere Jan Gijzenschool. St. Antoniusschool (Haarlem) nam geen genoegen met een gewone overwinning en wilde dubbele cijfers. Het werd 10-0. De overige uitslagen zijn in de bij gaande lijst te zien. UITSLAGEN: Afd. C: Mendelcollege IV-Gerrit Bar ger-ulo I (wint) 22; Triniteitslyceum IV-Lorentzlyceum III 14. Afd. D: Mgr. Huibersschool-Jacoba school 04; Jan Gijzensch.-St. Aloysius- Mariaschool 21; Marnixschool (wint)- St. Theresiaschool 22; Vondelschool-St. Bonaventurasch. 20; Dr. Alph. Ariëns- school-St. Aloysiusschool (H'stede) 05; St. Antoniussch. (H'lem)-St. Petrus Ca- nisiusschool 10—0; St. Lambertusschool- Theo Thijssenschool 31; Rijksleerschool (wint)-St. Franciscus Xaveriussch. 00; Pius X-school-Dominicus Saviosch. 20; St. Willibrordusschool (wint)-Lorentz- school 0—0; Bornwaterschool-St. Jozef school (H'stede) 17; St. Bernardussch. r.-k. Opl. School (Nw. gracht) 20; St. Bavoschool (Eemstr.)-Bosch en Hoven- school 5—0; Kon. Julianaschool-Kardi- naal de Jongschool 03; St. Bavoschool (W'gracht)-Prof. Kohnstammsch. I 213; St. Antoniussch. (A'hout)-Christ. Huy- gensschool 41. Dekenaat Haarlem H.H. Missen in Kathedraal: 15 P. Sint Antonius, Nieuwe Groenmarkt: 15 Kr. 20.30 P. H. Jozef, Jansstraat: 15 Kr. 20.30 P. O. L. Vrouw Rozenkrans, Spaarne: 14.30 Kr. en 20 P. De Goede Herder, Italiëiaan: 15 Kr. en 20 P. Sint Jan, Amsterdamslraat: 15 Kr. en 21 P. H. Pastoor van Ars, Parkwijk: 14.30 Kr. en 20.30 P. H. Hart, Kleverpark: 15 Kr. en 20.30 I H. H. Elisabeth en Barbara, P. Kruge--- straat: 15 Kr. en 18.30 P. H. Liduina, Rijksstraatweg: 14.30 Kr. en 19.30 P. O. L. Vrouw van VII Smarten, Rijks straatweg: 15 Kr. en 20 P. H. H. Petrus en Paulus: 15 Kr. en 20 P. H. Apostel Paulus, Duinroosplantsoen: 15 P. Bloemendaal. Allerh. Drie-eenheid: 15 Kr. en 20 P. H. Sacrament: 15 Kr. en 20.30 P. Aerdenhout: 15 P. en 19.30 Kr. Zandvoort. H. Agatha: 15 Kr. en 20 P. Overveen: 15 lijdensoverdenking en 20 P. Heemstede. H. Bavo: 15 P. en 19.30 Kr. O. L. Vrouw Hemelvaart: 14.30 P. en 19.30 Kr. Spaarndam: 15 Kr. en 20.15 P. FOTOKRING ZANDVOORT De Foto kring Zandvoort houdt op 28, 29 en 30 maart in het Gemeenschapshuis voor de achtste maal een foto-expositie. Hier van is vooraf gegaan een beoordeling van de foto's die gemaaly zjjn in het kader van de onderlinge foto-wedstrijd, door een jurij onder voorzitterschap van burgemeester mr. H. M. van Fenema. Advertentie) ELEKTRISCHE TIJDELIJKE AANBIEDING COMPLEET IN KOFFER Will u ruime keuze, dan naar GR. HOUTSTRAAT 181 HAARLEM TELEFOON 14444 BEVALLEN van een zoon: 21 mrt.: A. Roelofszen-Russon; 23 mrt.: A. A. Schaap-Buimer; H. Blom-Klein; J. Rus man-de Man. BEVALLEN van een dochter: 23 mrt: J. Koese-Kloos; A. van der Hulst-Klin kenberg; E. Soetens-Hazelzet; 24 mrt.: A. Kok-Kuijpers. ONDERTROUWD: 24 mrt.: T. Stevjn en R. Baatsen. GETROUWD: 24 mrt.: J. Dammers en M. v.d. Geest; W. Druppers en J. Westerman; P. Velthuis en M. Kooi man s. OVERLEDEN: 20 mrt.: D. de Beer- van Nimwegen, 72 j., M. v. Heemskerk- straat; 21 mrt.: J. van Kesteren, 64 j. Kamperlaan; D. Middelbeek, 88 j., Dinkelstraat; 22 mrt.: N. Vlotman- Breedveld, 74 j., Hazepaterslaan; A. J. van Diest, 21 j., Kamperlaan; M. Lo pes de Leao Laguna, 92 j., Oosterhout- laan; 23 mrt.: W. Huisman-van der Wolf, 51 j., Hazepaterslaan; K. Kuil- Kalsbeek, 67 j., Spaamwouderstraat; N. Couzij-Claassen, 84 j., Blekenbergstr. "I- it \l w j i mm v

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 3