HILLEGOMOP V GEELT ZAND VOOR TMEEUWEN GEEN SCHIJN VAN KANS (0-3) TYBB behaalt verdiende zege Woudenberg maakt enige doelpunt voor Baarn Degradatie zit Ripperda op hielen SP0R1FLITSJES HBC wint met veel moeite van Schoten op sterk Ultrajectum Velsen lijdt bij Celeritudo nederlaag HAARLEMS VOETBALGLORIE DELFT ONDERSPIT TEGEN HECHT AMSTERDAM het Schaap struikelblok BEVERWIJK BEDWINGT DE KENNEMERS koploper Aanvoerder Ketting weer van de partij Liverpool en Everton vergroten voorsprong op concurrenten SPANNING IN VOLLE DUINPAN TWEEDE KLAS B TWEEDE KLAS B TENNIS Martin Mulligan wint toernooi in Monte Carlo „DE OUDJES DOEN ET NOG BEST VOORHOEDE KENNEMERS SLECHT OP SCHOT DERDE KLAS A Voetbal in het buitenland DINSDAG 31 MAART 1964 Goed partij In Frankrijk Uitslagen (Van onze sportredactie) ZAND VOORT, 31 maart Hillegom op volledige oorlogssterkte is er in de met tweeduizend toeschouwers flink ge stoffeerde duinpan, waarin de Zand- voortmeeuwen z(jn domicilie heeft, ruim schoots in geslaagd zijn aanspraken op de kampioenstitel van West I-2B te handhaven. Ziekte en verwondingen had den de zo succesvolle ploeg uit de bol lenstreek in de laatste weken parten ge speeld. Met Jan Snoeks weer in de ge lederen werd aan Zandvoortmeeuwen en en passant tevens aan andere moge lijke gegadigden de Hillegomse plannen duidelijk uit de doeken gedaan. De Meeuwen uit de badplaats van Amsterdam hebben dit bewijs niet on middellijk als zoete koek geslikt. Zij gin- j gen in tegendeel direct na de aftrap tot bezoek aan het bollendoel over. Twee vroegtijdige hoekschoppen waren het ge volg. Bij een hiervan kwam doelman Van der Waal uit zijn doel maar de zaak liep voor Hillegom wonderlijk goed af. Een kwartier was de spannende strijd oud, toen ook Zandvoortmeeuwen in paniek geraakte. Dirk de Jong was door een pass van Braam in een actie betrokken, die met grote plannen be zield voor doelman Vlug verscheen Vlug wist de zaak te klaren maar zou zonder hulp van Stobbelaar geklopt zijn. Nu liep alles met een hoekschop en dus met een sisser af. Zandvoortmeeuwen bleef Van der Waals doel bestoken, zij het met schoten van Nijkamp en inval ler Keller, die dit doel juist misten. Om beurten kwamen Vlug en Van der Waal in actie. De spanning deed de koude ver geten evenals de spectaculaire manier waarop Vlug kort voor de rust de situa tie bij een hoekschop een doelpunt voor kwam. Hillegom hervatte de strijd een tikje feller en wist Zandvoortmeeuwen spoedig in het nauw te brengen. Suc ces volgde in de vijfde minuut, dank zij Dirk de Jong, die na een fout in de Zandvoortse achterhoede van dichtbij raak schoot. Twee hoekschoppen kort na elkaar op het Hillegomse doel ble ven zonder gevolgen. Hillegom had nu duidelijk het beste van het spel. Toen Stobbelaar na een half uur wilde kop pen maar miste stond Bob de Jong klaar het voorbeeld van zijn broer te volgen: 0-2. Hillegom verdiende dit suc ces ten volle. Het was sterker en bleef dat tot Peetoom vijf minuten voor het op eigen helft terug. De eer leek te zullen worden gered toen Stobbelaar Kraaijenoord mooi vrijspeelde. Deze kansrijke Meeuw schoot echter hoog over het Hillegomse doel. Ben de Jong van Hillegom bedreigt hier het doel van Zandvoortmeeuwen. De bal zal wel de doelman passeren, maar naast het doel belanden. (Van onze sportredactie) BAARN, 31 maart. Baarn heeft de strijd tegen Ripperda met 10 ge- einde in een aan buitenspel denkende j wonnen. Het enige doelpunt in deze Zandvoortse achterhoede vrij spel kreeg wedstrijd werd gemaakt door de Baarn- en Vlug met een boogbal verschalkte. middenvoor Woudenberg in de 30e mi- Pas toen drongen de Meeuwen Hillegom nu ut van de eerste helft. Baarn trok direct na het fluitsignaal van scheidsrechter Stam sterk ten aan val. Voorlopig werden deze aanvallen nog afgeslagen, maar het werd al gauw duidelijk dat Ripperda weer eens zou verliezen. De in oranje hemden gesto ken Haarlemmers Kregen in de 14e mi nuut een prachtige kans. Baarn- rechts achter V. d. Vlekkert sprong in een kopduel te hoog op, terwijl hij met zijn armen werkte, wat de scheids rechter ook constateerde. Hij gaf een in- Een zaalhandbaltoemooi te Goes werd Tweede Paasdag bij de heren ge wonnen door Utrecht dat in de finale met 98 van Rotterdam won, en bij de da mes door Zeeland. De Zeeuwse dames versloegen Utrecht met 42. (Van onze sportredactie) HAARLEM, 31 maart Met spil Brouwer, rechtsback De Graaf en links buiten Veenboer als sterkste troeven heeft HBC Schoten in Haarlem-Noord met moeite aan de zegekar weten te binden. De eerste helft van deze ont moeting was de beste. Succes voor HBC leverde echter de tweede driekwartier op, waarin Schoten het zonder zjjn uit stekende stopper Beringen moest stel len. De ploeg moest daardoor worden gehergroepeerd, waarbij Verschuren als spil ging optreden en Blom als links back speelde. Deze verandering maakte de hechte verdediging van Schoten dui delijk kwetsbaarder. Zo zelfs, dat het een wonder mag heten, dat de Heem stedenaren niet drie of vier doelpunten hebben weten te scoren. Goed, bij vlagen zelfs zeer goed spel kenmerkte de eerste helft. HBC bezet te daarin het middenveld, kon van daar uit menige aanval opzetten, maar kreeg niettemin minder kansen dan Schoten, dat veel gevaarlijker opereerde. Kops leverde zijn clubmaat Blom al spoedig llill;!;:illliillti.: I iiiiiii,:,. .IlilllHllllluu. i Met deze enorme omhaal probeert een fraaie kans door met een schijn beweging vrijwel de hele Heemsteedse achterhoede uit positie te spelen. Blom zag zijn slappe schot echter door War merdam gestopt. Otten kogelde even la ter onbesuisd en hoog over. De veelvul diger aanvallen van HBC waren in we zen minder kansrijk. Kemp trof een maal bijna de roos maar door keihard en gevaarlijk terug te spelen redde Be ringen de situatie. Vijf minuten voor de rust verdween Beringen van het veld. Het waren nu de Schotense kanthalfs Vlader en Kossen, die hun doelman Ho ning de meeste steun verleenden. De achterhoede als geheel was de kluts evenwel kwijt en leek rijp voor capitu latie. Die vond pas na een kwartier plaats na een voorzet van Rotteveel. Verschuren werkte slecht weg en Duin dam schoot gretig toe. HBC bleef door gaan en leek op weg naar een stevige zege. Voornamelijk doelman Honing ech ter wist in menige gevaarlijke situatie redding te brengen. Pas in het laatste kwartier probeerde Schoten met alle macht wijziging in de benarde situatie te brengen. De kleine voorsprong van HBC kwam daardoor zowaar nog in gevaar. Dit gevaar culmineerde in een directe vrije trap, maar de bal werd rakelings over de lat geschoten. Baarn werd nu sterker en in het laatste kwar tier voor de rust kreeg het kans op kans. Eerst kwam Baarn-linksbinnen Burgman vrij voor doelman Rob Pep- ke, maar hij kopte naast. Nog geen mi nuut daarna schoot rechtsbinnen Brou wer, vrij voor Pepke, via de voet van de doelman naast. Even later plaatste Burgman de bal van achter de doellijn voor doel, en Brouwer schoot de bal in de touwen. De scheidsrechter keurde dit doelpunt terecht af. Het eerste en enige doelpunt van deze wedstrijd volg de hierna. Rechtsbuiten v. d. Heijden kreeg de bal bij de hoekvlag toege speeld, plaatste de bal voor, precies voor de voeten van de goed opgestelde Woudenberg. Er volgde een droog schot. Doelman Pepke had de bal voor het na kijken (10). De tweede helft werd gekenmerkt door nonchalant spel van Baarn, terwijl Ripperda een verloren wedstrijd speel de. De blauw-gelen kregen vele (doelrij- pe) kansen, die veelal onbeheerst naastgeschoten of gestopt wei-den door de uitstekende Ripperda-doelman. De scheidsrechter nam tal van twijfelachti ge beslissingen. Even voor het einde kwam er nog enige spanning doordat Ripperda maar liefst drie hoekschop- ,en kreeg te nemen. Er werd echter niet gescoord. Het staat nu welhaast vast, dat Ripperda het volgende seizoen in een lagere afde ling zal moeten spelen. Baarn, kan nu vast rustiger ademhalen. HAARLEM, 31 maart TYBB heeft in de goede wedstrijd tegen Ultrajec tum blijk gegeven niets voor gevaarlijke plaatsen op de ladder te voelen. In een stevig en fel, maar prettig duel met hun Utrechtse tegenstanders hebben zij, met in hun midden een prachtig spelen de Jansen, een verdiende zege behaald. Daarop leek het in de eerste helft niet onmiddelpk. De Utrechtse voorhoe de kwam daarin zeker zo goed voor de dag als die van TYBB. Het was in de tiende minuut dat Van der Bilt dit met een mooi doelpunt tot uitdrukking bracht. Vijf minuten later omspeelde Jansen stopper Cozijn en toen hij weer vijf minuten daarna een combinatie van Meyer en Stouthart met een tweede tref fer afrondde, had hij daarmee de rust stand op 2-1 bepaald. Kansen voor Ul trajectum gingen door slecht schieten van Van Weert en Van Rooyen name lijk verloren. De tweede helft was min der van gehalte en TYBB was daarin duidelijk de betere ploeg. Na een half uur bracht Stouthart de bat goed voor het Utrechtse doel, waar Jansen met een kopbal TYBB in veilige haven bracht en en passant voor zijn hattrick zorgde. Ultrajectum gaf zich nog niet gewonnen en wist vooral door fraai spel van mid denvoor Van der Bilt pressie op het Haarlemse doel uit te oefenen. Tien mi nuten voor het einde deed TYBB's rechtshalf de beste tegenzet: hij drong voorwaarts, kreeg de bal na een com binatie met Schornagel terug en zorgde met een mooi doelpunt voor de eind stand. Ultrajectum zag in de nog reste rende minuten het nutteloze van verde re inspanningen in en liet zich gelaten naar de uiteraard verdiende neder laag drijven. MONTE CARLO. 31 maart. Mar tin Mulligan een van de topspelers, die voor een jaar uit het Australische Davis Cup-eam verbannen zijn heef op Tweede Paasdag het toernooi van Monte Carlo op zijn naam gebracht. De Australische rebel zegevierde in de finale met 64, 6—4 over de Zweed Lnndquist. De partij was wegens de regen van zondag en maandagmorgen van vijf tot mogelijk drie sets inge kort. In de halve finales hadden beide fina listen verrassende overwinningen ge boekt: de als vijfde geplaatste Lund- quist won met 62, 86 van de als tweede geplaatste Fred Stolle (Austra lië) en de als vierde geplaatste Mulli gan won met 61. 6—3 van titelhouder Pierre Darmon (Fr.). Tijdens het internationaal tennistoer nooi te Monte Carlo heeft onze land genote Elly Krocke verloren zaterdag in de strijd om de Oliver Duncan Cup (voor meisjes onder 22 jaar) met 6—8. 46 vande Britse Carole Rosser. Het betrof een partij voor de kwartfinales. Trudy Groenman moest baar meerde re erkennen in de Duitse Heidi Schild- knecht, die met 63, 61 won. (Van onze sportredactie) UTRECHT, 81 maart Velsen heeft tegen het Utrechtse Celeritudo geheel tegen de verwachtingen in een 3-2 ne derlaag geleden. Het was in de eerste helft maar al te duidelijk, dat de Vel- senaren het duel veel te gemakkelijk tegemoet waren getreden. Zjj speelden weinig geïnspireerd en de aanvallen hadden weinig stootkracht. Ook de verdediging had zich op de sterkte van de Utrechtse voorhoede ver keken, hetgeen de Velsenaren in de eer ste helft op een 3-1 achterstand kwam te staan. De wedstrijd was nog geen kwartier oud, toen de rechtsbuiten der Utrechtenaren zjjn ploeg de leiding gaf (1-0). Drie minuten later was het 2-0, ondanks felle protesten van de Velsena ren, die meenden, dat de midvoor der Utrechtenaren het doelpunt in buiten spelpositie scoorde. Ook de (Velsense) grensrechter vlagde, maar scheidsrech ter Soon, wiens beslissingen ook in het verdere verloop van de wedstrijd her haaldelijk aangevochten werden, wees onverbiddelijk naar de middenstip. Tien minuten na dit voor Velsen zo ongeluk kige doelpunt maakte doelman Rutte een blunder, die de Velsenaren opnieuw fa taal zou. worden (3-0)Kort voor de rust wist Joop van de Tol toch nog een te- genpunt voor Velsen te scoren (3-1). Na de rust, waarin zij kennelijk een morele injectie hadden gehad, begon Velsen een bijzonder fel offensief. Na nog geen zes minuten resulteerde dat in een doelpunt van Han Böhm. (3-2). Velsen bleef in de aanval, maar tot doelpunten kwam het niet meer. In het strafschopgebied werden Han Böhm en Jaap Hoogzaad ten val gebracht, terwijl zij goede sco ringskansen hadden, maar scheidsrech ter Soon kende, tot groot ongenoegen van de Velsenaren, geen strafschoppen toe. De oudjes doen het nog best! Bij de wedstrijd tusschen Oud Haarlem en Oud Amsterdam probeert hier Jan Koster (gestreept shirt) de Amster damse doelman Hagenaars te passeren. Deze weet met behulp van een ach terspeler de situatie te klaren. Oud Amsterdam won deze strijd met 23. (Van onze sportredactie) HEEMSTEDE, 31 maart. Grimmig koud was het op Paaszaterdagmiddag in het Heemsteedse Sportpark waar elf Am sterdamse en elf Haarlemse voetbalhel den uit een lang vervlogen periode de gast waren van het RCH bestuur. Dit laatste had r.l. als sportieve attractie vóór de UEFA jeugdwedstrijd Honga rijeBelgië een voetbalwedstrijd geor ganiseerd tussen een oud-Haarlems en een oud-Amsterdams elftal. Maar de har de koude wind maakte het verblijf op het Heemsteeds Sportpark niet tot een genoegen. De toeschouwers hebben Kunnen ge nieten van een partij voetbal waarvan de lllllllllll Duindam van HBC de defensie vanfraai genomen hoekschop waarbij Gied Schoten te doorbreken. In het midden Warmerdam echter zijn kijk op gevaar- bewonderend Hoe dit af zal lopen. üg wist te stellen. ware liefhebber soms kon smullen al wa ren er uiteraard enkele spelers bij wier leeftijd hun teveel parten speelde om nog tot een draaglijke prestatie te kunnen komen. „Buikie" Roodselaar bijvoorbeeld en in mindere mate ook Arie de Winter konden het echt niet meer waar maken zo'n tien vijftien jaar geleden tot de cracks van EDO en Haarlem te hebben behoord maar de overigen van de rood witte Haarlemmers bliezen hun partijtje nog best mee, al misten we het dodelijke schot van Piet Groeneveld waarom de ze Roodbroek destijds zo gevreesd was. Wlm Roozen bleek ook de kunst nog goed te verstaan al had hy In de eerste helft nogal met pech te kampen terwijl voorts voorzitter van Turnhout van de HVB het voor de gezondheid van zijn ad ministrateur heter achtte dat deze zijn den dat de Amsterdammers een hechter team vormden en ook technisch wat ho ger moest worden aangeslagen. Vooral de voorhoede met Michels, Koekebakker en Tolmeyer als uitblinkers, speelde soms voortreffelijk voetbal maar trof een Haarlemse defensie zowel voor als na de rust in goede vorm. Terwijl de Amster damse defensie met doelman Hagenaars en Mesman aan het hoofd, soms alle zei len moest bijzetten om de gevaarlijke Haarlemse aanvallen, die nog goed ge stuwd werden door Leek Biesbrouck, het hoofd te bieden. De tweelingbroers van good old HFC, Hei/i en Hans Winter kwamen in dit gezelschap uitstekend mee. Puck de Vos en Rinus Schaap bleken voorts geduchte struikelblokken voor Mi chels en zijn mannen terwijl Joop Wille en daarna Teun van den Berg het plaats in de tweede helft aan een anderdoel op voortreffelijke wijze verdedigden, zou overdragen. Hetgeen dan ook ge-Amsterdam zegevierde tenslotte met 3—2 schiedde en ook Roodselaar en de Win- en dat was o.i., de beste uitslag. Door ter lieten zich vervangen. Jan Koster, Ri- Michels waren de hoofdstedelingen aan nus Schaap en Jan van der Gevel kwa- de leiding gekomen, Groeneveld rondde men toen binnen de lfinen en volgens af- met z'n hoofd een voorzet van Wim Roo. sprar.'c liet doelman Wille zich na de rust door Teun van den Berg vervangen. (Van onze sportredactie) BEVERWIJK, 31 maart In het eer ste kwartier van de wedstrijd De Ken- nemers-Beverwük zag het er naar uit, dat De Kennemers een gemakkelijke overwinning zou behalen. De gastheren hanteerden bekwaam de dieptepass en stichtten daarmee keer op keer venvar- ring in de verdediging van Beverwijk, maar de aanvalslinie van de rood-zwar- ten bleek deze dag slecht op schot. Kops Jonker en Van Duivenboden richtten te onzuiver om tot een doeltreffende afron ding van de vele aanvallen te komen. Langzamerhand slaagde Beverwijk er in het spel te verplaatsen. Vooral aan voerder Ketting, na maandenlange af wezigheid wegens een ernstige enkel blessure eindelijk weer van de party, had hierin een werkzaam aandeel. De stryd kreeg een meer geljjk opgaand verloop, zy het, dat de aanvallen van De Kennemers wat gevaarlijker bleven. Niettemin was het eerste succes voor de bezoekers. Een kwartier voor rust mocht Kluft een corner nemen. Ho plaatste de bal scherp voor het doel, doelman Dycks greep mis en Ketting scoorde met een fraaie kopbal in de uiterste bovenhoek (6-1). De tweede helft was nog maar enke le minuten oud, toen Beverwijk op wel heel goedkope wijze aan zyn tweede doelpunt kwam. Kluft plaatste een cor ner scherp voor het doel en tot ontzet ing van ledereen die De Kennemers een goed hart toedroeg, stompte doel man Dijcks de bal in eigen doel (0-2). De thuisclub voelde zich nog aller minst verslagen en trok verwoed ten aanval. Uit een corner van Noorder- meer kopte Van Duivenboden hard in; doelman Van der Does was reeds ge passeerd, maar rechtsachter Niesten kopte de bal koelbloedig van de doel lijn. Schoten van Jonker en Beeldman vonden een attent reagerende Van der Does op hun weg. Beverwyk had meer succes. Een prachtige combinatie tussen Ketting en de onvermoeid zwoegende Minneboo bracht Kluft in vrye schietpositie en met een beheerste schuiver gaf deze Dit dus in de tweede helft op vele plaatsen gewijzigde Haarlemse elftal gaf de Amsterdamse ploeg, die zowel voor als na de rust in dezelfde samenstelling rechter van Male had aan deze prettige speelde, goed party al moet gezegd wor- j wedstrijd uiteraard een „makkie" zen af (1—1) maar een daverende kogel van Koekebakker deed de rust ingaan met 12. Dezelfde Amsterdammer ver grootte de voorsprong uit een vrije schop maar een goede Haarlemse aanval steld* Hein Winter in de gelegenheid het eind resultaat op 2—2 te brengen. Scheids- De poging tot doelpunten van Duive bode van De Kennemers wordt door doelman Van der Does van Beverwijk, bijgestaan door Minneboom, verijdeld. zijn ploeg een 3-0 voorsprong. De wed strijd leek beslist, maar de gastheren kregen weer moed toen zy een straf schop mochten nemen wegens ongeoor loofd aanvallen van Kops. Jonker maak te geen fout en bracht de achterstand terug tot 1-3. Kort hierna kreeg Kluft tweemaal de kans de wedstrijd defini tief in het voordeel van Beverwyk te beslissen. Beide keren echter kwam het er net niet van. Eerst schoot de Bever wijk-rechtsbinnen uit een voorzet van Winands rakelings voor doel langs, de tweede keer trof hy uit een pass van Minneboo de paal. De Kennemers bleef zich volledig inzetten voor een beter re sultaat. Tien minuten voor het eindsig naal bekroonde Jonker een solo met een enorm hard schot, dat Van der Does volkomen kansloos liet (2-3). Beverwijk gaf de overwinning echter niet meer uit handen. Rest nog te vermelden dat arbiter Spaans rustig en bekwaam leid de. LONDEN, 31 mrt. Liverpool heeft het lange Paasweekeinde in de eerste divisie van de Engelse league beheerst. Overwinningen op Goede Vrijdag bij Tottenham Hotspur (31), op zaterdag bij Leicester (0—2) en op Tweede Paas dag voor de tweede maal op de Spurs (3—1)nu op eigen veld, brachten Liver pool op de eerste plaats van de rang lijst. Met één punt achterstand volgt als tweede Everton, dat bovendien een wed strijd meer heeft gespeeld. Op het S*- lijk spel van de eerste dag tegen West Bromwich Albion (11) liet Everton een overwinning volgen op Blackpool (3—1). Manchester United, dat tot een oogst van vier punten kwam (twee ge lijke spelen en een overwinning), neemt nu de derde plaats in met een achter stand van drie punten en heeft hoven- dien betere papieren dan de Spurs, die Vierde staan met niet minder dan zeven verliespunten meer dan Liverpool. Everton heeft zijn overwinning op Blackpool (31) vooral te danken aan Fred Pickering, de onlangs voor ruim 800.000 gulden aangekochte middenvoor, die zaterdag met twee doelpunten de held van de dag was. Roger Hunt leidde eens te meer een succes van Liverpool in met een doelpunt na 10 minuten in de wedstrijd tegen Leicester City. In de tweede helft stelde Arrowsmith de zege veiliig. Tottenham Hotspur verspeelde een punt in de Londense derby tegen Fulham en Manchester United kwam op „Old Traf fic" tegen Wolverhampton Wanderers ook al niet verder dan een puntenver deling. Door dit alles hebben Everton en Liverpool nu resp. vier en drie punten voorsprong op de naaste concurrenten, zodat het er alle schijn van heeft, dat de titel in Liverpool terecht komt. Sensatie was er te over bij het duel tus sen Birmingham City en Chelsea. De toe schouwers zagen in het eerste kwartier niet minder dan vijf doelpunten, waar van drie van de thuisclub. Clehsea zou echter ten slotte toch nog met 43 win nen. Eerste divisie: ArsenalSheffield Uni ted 13, Birmingham CityChelsea 3—4, Bolton WanderersAston Villa 1—J, BurnleyStoke City 10. Everton— Blackpool 31. Fulham'Tottenham Hotspur 11, Ipswich TownNotting ham Forest 43. Leicester CityLiver pool 02, Manchester United—Wolver hampton Wanderers 22, Sheffield Wed nesdayBlackburn Rovers 52, West Bronwieh AlbionWest Ham United 0-1. Tweede divisie: Charlton Athletic Northampton Town 11, Derby County Leeds United 11, Grimsby TownBury 10, Huddersfield TownRotherham United 03, Leyton OrientSwindon Town 21, Preston North End—Man chester City 20, SouthamptonNorwich City 3—0, Swansea TownCardiff City 3—0, MiddlesbroughScunthorpe United 20. De uitslagen van de wedstrijden, dia op Tweede Paasdag zijn gespeeld, lul den: Eerste divisie: Aston VillaBirming ham City 03, BlackpoolBlackburn Ro vers 32, Bolton Wanderers-Bumley 2-1, ChelseaNottingham Forest 1—0, Ips wich TownLeicester City 10, Liver poolTottenham Hotspur 31, Manches ter United-Fulham 3—0. Sheffield Wed nesdayArsenal 04, Wolverhampton WanderersSheffield United 11. Tweede divisie: Cardiff CitySwindon Town 10, Charlton AthleticLeyton Orient 12, Derby CountySouthampton 32, Leeds UnitedNewcastle United 2—1, MiddlesbroughHudderfield Town 1-1, Norwich City-Manchester City 12, Plymouth ArgyleSwansea Town 32, PortsmouthNorthampton Town 30, Preston North End—Grimsby Town 10, Rotherham UnitedSunderland 22. De uitslagen van de wedstrijden, die za terdag voor de Engelse league zijn ge speeld, luiden: PARIS, 31 mrt. De uitslagen van de zondag gespeelde wedstrijden in de eerste klasse van de Franse voetbalcom petitie zijn: Saint-EtienneSt. Franacis 01, R.C. ParisMonaco 15. SedanLyon 20, ValenciennesToulouse 23, Rouen Bordeaux 00, NiceLens 32, Rennes —Reims 20, NantesNimes 21. St. Etienne leidt met 34 pnt., met 2 pnt voorsprong op Monaco en 4 pnt. op Lyon.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 14