Stormvogels geeft Wijk a. Zee geen schijn van kans (0-3) Bloemendaal naar winst Nederlands offensief haalt weinig uit: 3-1 Zwaagdijk klopt CSV Soorf-Notities UEFA-JEUG DTOERNOOI NEDERLAND uitgeschakeld ondanks een fraaie West-Duitsland Vele overtredingen ontsieren toernooi zege (3-1) GVO brengt Wilskracht een nederlaag toe (1-2) VOORBURG TENONDER TEGEN ALTIOR: 2-3 ZLC en Warmimda gelijk mm Standen vierde klas THB EN ONZE GEZELLEN GELIJK VIERDE KLAS C Oost-Duitsland tegen Rusland VIERDE KLAS B SJC NAAR GROTE ZEGE: 0-6 VIERDE KLAS A VIERDE KLAS 1 Amateurs uitgeschakeld IF!: Precair DINSDAG 31 MAART 1964 THB—Onze Gezellen 2—2 NAS—IEV 2—2 Illlllllll ROSTOCK, 31 maart Het Ne derlandse amateurvoetbalelftal is zaterdag door een 31 nederlaag ZaanlandiaBloemendaal 0-0 van het Olympisch voetbaltoernooi 1964. Alle doelpunten in de te Ros tock gespeelde wedstrijd werden voor de rust gescoord. Nederland had de eerste wedstrijd, twee we ken geleden in Den Haag gespeeld, met 10 verloren. Overweldigende start noojaaorp aoys nenova x-i |nog tussen hem en het net Even was Doelman Schellevis van Wijk aan Zee De ZouavenUSVU 02 Nederland-Zweden Nederland-W. Duitsland Een vergeefse aanval van Voorburg op het weliswaar niet zichtbare doel van Altior. AnimoZaanse Boys 40 ASVKDe VliegenHollanders 0—0 Naar de kwartfinales ZLCWarmunda 11 DocosSJC 06 Vierde klasse A Vierde klasse B Vierde klasse C THBOnze Gezellen 22 ZaanlandiaBloemendaal 03 Hoofddorp BoysRenova 11 NAS—IEV 2—2 7 Vierde klasse D vsv (Van onze sportredactie) WIJK AAN ZEE, 31 maart Storm vogels heeft zich in de wedstrijd tegen Wijk aan Zee weer hersteld van zijn vo rige week tegen Onze Gezellen geleden nederlaag. De bezoekers waren tech nisch een klasse beter. Toch is het wel opvallend, dat het grote overwicht, dat de Stormvogels in het begin van de competitie over alle clubs in de afde ling had, thans niet meer aanwezig is. Men heeft zich blijkbaar aangepast aan het spelniveau van de tegenstanders. Ondanks dat, gaat het hun nog steeds goed, al is van mooi voetbal thans geen sprake meer. Stormvogels kwam op heel gelukkige wijze aan een voorsprong in de wedstrijd tegen Wijk aan Zee. Twee doelpunten in zeer korte tijd ontstonden door fou ten van doelman Schellevis. Eerst be oordeelde hij een scherpe corner van Glas verkeerd. De bal draaide, gehol pen door de wind, gevaarlijk in de doel- mond en belandde via de vuist van de doelman in het net. Vijf minuten later bouwde invaller Admiraal een aanval over rechts op. Even buiten het straf schopgebied kwam hij in een goede schotpositie. Hij vuurde een diagonaal schot op het doel van de thuisclub af, dat door Schellevis nog wel werd aange raakt, maar toch in de touwen verdween (0-2). Door deze tegenvallers was Wijk aan Zee echter niet aangeslagen. Op enthousiaste wijze ging het de tweede helft in, maar verder dan sporadische uitvallen en een enkel schot kwam het niet. Kort voor tijd maakte Cleeren er uit een voorzet van Admiraal zelfs nog 3-0 van. THB heeft zich in het treffen tegen Onze Gezellen aan de laatste strohalm vast gegrepen om het vege lijf in de vierde klas te kunnen redden. De thuis club sleepte een kostbaar punt in de wacht, waardoor het lot weer in eigen hand ligt. Het was een hard gevecht in Aerdenhout, waarbij de THB-supporters in de 10e min. van de wedstrijd jui chend opspringen konden toen De Marie met een onhoudbaar schot doelman Van der Pol het nakijken gaf. Keeper Van der Pol kreeg het in de eerste speel- halft zwaar te verduren. De aanvallers van de thuisclub verschenen keer op keer voor zijn veste, maar de doelman; van onze Gezellen was in topvorm en; hij hield op prachtige wijze stand. toen Van der Veldt met een boogbal het gelijke spel uit het vuur sleepte: 1-1. IEV heeft in Halfweg een uitstekende prestatie verricht door het favoriete NAS de halve winst te ontnemen. De mannen uit Velsen-Noord gingen zo overdonderend van start, dat NAS reeds in de 2e minuut achter kwam te staan. Het was Vendel die uit een corner in kopte: 0-1. NAS liet zich echter niet intimide ren en had een goed antwoord klaar. Na 35 min. bracht G. Kroon met een prach tige kopstoot de gelijkmaker op het Met een enorme sprong weet de doel man van Onze Gezellen een ver opge drongen THB'er het scoren te beletten bord. Nauwelijks van de schrik bekomen, moest de keeper van IEV andermaal zwichten. Met een subliem doelpunt bracht A. van Rooijen NAS aan de lei ding. In de tweede helft kreeg de thuis club tal van scoringskansen, maar de schutters lieten verstek gaan. Met nog enkele minuten te spelen greep IEV de gelijkmaker. Voor een dubieus handsgeval van Bürmann wees de scheidsrechter naar de witte stip, waarna Beentjes via de binnenkant van de paal het vonnis voltrok, 2-2. Na de thee gooide Onze Gezellen er een schepje bovenop. Nadat Venneker uit een strafschop wegens hands de partij en op gelijke voet had gebracht, werd de strijd uiterst spannend. Onze Gezel- tegen Oost-Duitsland Uitgeschakeld len kwam tot gevaarlijke, aanvallen en v(>or een pjaats in de ejndr0nden uit een zo'n aanval had Overtoom met een mooie kopbal succes, 1-2. THB gaf echter geen krimp en dankzij een kopbal van Kensen werd het tien minuten voor het einde 2-2. De wedstrijd kreeg een sensationeel slot. Met nog drie minuten te spelen raakte een der spelers van Onze Gezellen in een kluwen van spe lers de bal met zijn hand. Strafschop! THB had nu de overwinning voor het grijpen, maar de hard ingeschoten straf schop, van Droog werd een prooi voor doelman Van der Pol, die zijn club aldus van de nederlaag redde. THB mocht met het gelijke spel nog blij zijn, want in de laatste minuten ontkwam het doel aan een doorboring toen een kogel van Venneker tegen de lat belandde. Bloemendaal heeft kans gezien om het bezoek aan Zaanlandia met een 0-3 overwinning af te sluiten. Een triomf, die zeker verdiend was. Zaanlandia kwam met matig voetbal op de grasmat en dat inspireerde het bezoekende Bloemendaal. De gasten vochten dan ook werkelijk voor de zege, hetgeen reeds na een kwartier resulteer de in de eerste treffer, 0-1. Weer een kwartier later werd het tweede doelpunt voor de bezoekers een feit. Een toegeken de penalty werd op juiste wijze benut. Na de hervatting voegde Bloemendaal aan deze 0-2 stand nog een doelpunt toe, hetgeen de eindscore op 0-3 bracht. Het Nederlandse amateurselftal zal dus geen Olympische lauweren oogsten. De Oostduitse staatsamateurs zijn uit eindelijk een te grote hindernis gebleken op de weg naar Tokio.Maar toch heeft het er zaterdag tijdens de retumwed- strijd Oost-DuitslandNederland in ge zeten, dat de Nederlandse amateurs niet alleen de 10 achterstand opgelo pen in Den Haag zouden wegwerken, maar de Oostduitsers zelfs zouden uit schakelen. De Nederlandse amateurs hadden na melijk een overweldigende start. Al in de vierde minuut scoorde linksbinnen Jan Mulder uit een vrije schop (10). De golf van Nederlands enthousiasme ging hoog. De weinige supporters schreeuwden zich de kelen schor. Een 20 voorsprong hing in de lucht. Rog geveen was langs de Oostduitse verde- Hoofddnrn BnvsRenova 7-7 di®ers gegaan, alleen de doelman stond er een aarzeling, toen griste Heinsch hem het leer van de voeten. Een unieke kans was ongebruikt gebleven. De Oostduitse ploeg sloot de gelederen en sindsdien hebben de elf amateurs een felle afweerslag moeten leveren om de Oostduitse stormlopen te doorstaan. Hoofddorp Boys heeft koploper Storm vogels in de kaart gespeeld door Re- nova niet verder te laten komen dan een gelijkspel. Voor aanvoerder Goof Stolwijk had de wedstrijd een minder prettige afloop. Hij zakte in elkaar na een keihard schot van Brouwer met zijn hoofd te hebben gestopt. Stolwijk moest vermoedelijk met een lichte hersen schudding per ziekenauto naar huis worden gebracht. Nadat Renova in de eerste helft het meest aan het woord was geweest, ging de thuisclub tot het offensief over. Uit een hoekschop van Lamers gaf Bakken hoven een kwartier voor tijd zijn club de leiding. Met Van der Zalm als invaller voor de geblesseerde Ge Smit, gaf Reno va zich nog niet gewonnen. De scheids rechter raadpleegde reeds zijn horloge De situatie werd ai spoedig précair en reeds in de elfde minuut was het zo ver: doelman Kutterink kon een scher pe voorzet van Barthels niet onder con- trole krijgen en Frenzel gaf het tikje dat een 1-1 stand betekende. Vij minu ten later scoorde Stoecker uit een voor zet van Frenzel 1—2, en toen in de 29e minuut Fraessdorf een door Barthels genomen hoekschop benutte, moest Ne derland alle hoop laten varen. Het ver rassingsoffensief was mislukt. Na de rust had Nederland de achter hoede versterkt. De Oostduitsers kregen een veldoverwicht, maar daarbij bleef het. Door hun superieure uithoudings vermogen konden de Nederlandse ama teurs halverwege de tweede helft zelfs in het tegenoffensief gaan. Er ontston den enige verwarde situaties voor het Oostduitse doel en in de 64e minuut kon Jan Mulder pas op de doellijn loor Unger worden gestopt. Oost-Duitsland, dat vrijwel leegge- speeld het laatste fluitsignaal van de Zwitserse scheidsrechter Guinnard haaide, komt nu in de laatste ronde van het Olympische kwalificatietoernooi uit tegen Rusland. De andere ontmoetingen (waarvan de winnaars zich kwalificeren) zijn: Roemenië—Bulgarije, Hongarije, Span je, ItaliëPolen, TsjechoslowakijeEn geland of Griekenland. (Van onze sportredactie). ZWAAGDIJK, 31 maart CSV is via een zwaar bevochte 1-3-zege op Zwaag dijk weer een stapje dichter bij het kampioenschap gekomen. Het heeft er in deze ontmoeting lange tijd naar uit gezien dat Zwaagdijk aan het langste eind zou trekken. Met goede aanvallen trok het op in de richting van het doel van de bezoekers en in de dertigste mi nuut was het rechtsbinnen Smit die de score opende, 1-0. Even later sloeg CSV terug. Met een ver en hard schot bracht De Graaf de clubs weer op gelijke hoogte, 1-1. In de tweede helft stopte Brouwer een straf schop van Kok. Hierdoor gestimuleerd ging CSV ten aanval en het zag zich al gauw op 1-2 gebracht door Van Maar- leveld. Zwaagdijk vocht verbeten voor een beter resultaat, maar de achterhoe de van CSV hield de zaak dicht. Via een goede combinatie van Van de Valk en Blauw kwamen de bezoekers door laatstgenoemde op 1-3. Ondanks de sportieve geste van de Zouaven zijn tegenstanders de reserve shirts te lenen, omdat de spelers van USVU ze vergeten hadden, heeft de be zoekende club voor een uitstekende prestatie gezorgd. Het op eigen terrein nog ongeslagen Zouaven heeft deze keer met 0-2 het hoofd moeten buigen. USVU startte fel en in de vijftiende minuut resulteerde dat in een doelpunt. Goed gelanceerd door Nijman passeer de C. Groen keeper Duin onhoudbaar, 0-1. Slechts door het weggeven van een hoekschop wis doelman Tromp vén USVU een slordige terugspeelbal van Half uit het doel te houden. De tweede helft gaf een offensief van de thuisclub te zien. Zonder resultaat. Uit één van de schaarse tegenaanvallen van USVU bracht Vreedenburg met een handige boogbal de eindstand op 0-2. °P De wereldkampioen zwaargewicht Oassius Clay heeft een aanbod gehad van een miljoen dollar om uit te komen tegen zijn landgenoot Dough Jones. De Belgische club Molenbeek won in de laatste wedstrijd van St. Gallen uit Zwitserland met 91. Bij de rust leidden de Belgen met 40. 0 Een juniorenploeg van de amateur eerste klasser Alkmaarse Boys is tijdens een internationaal jeugdtoernooi in Wup pertal op de derde plaats geëindigd door een 10 overwinning op Stade Lausanne. Het toernooi werd gewonnen door een ploeg van het Westduitse Westfalia. Aan het evenement werd deelgenomen door acht ploegen uit vier landen. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, 31 maart De Zweedse jeugdploeg zal Nederland sinds Tweede Paasdag wel erg dankbaar zijn. Door West-Duitsland in Apeldoorn uit te scha kelen hielp de jeugd van Oranje Zweden namelijk aan een plaats in de kwartfina les van het UEFA-jeugdtoernöoi. Zweden had tevoren van West-Duitsland verlo ren, maar van Nederland gewonnen. Door de Nederlandse zege op West-Duits land eindigden de drie ploegen gelijk, maar de doelcijfers van Zweden waren het beste. Het is jammerlijk te moeten constate ren dat vele ontmoetingen in het UEFA- toernooi ontsierd worden door een groot aantal overtredingen. De jeugd van Oos tenrijk en Noord-Ierland maakte het op het Groningse Oosterpark wel bijzonder bont. De spelers hadden daar meer aan dacht voor eikaars ledematen dan voor de bal. Het aantal onsportiviteiten was legio en de wel veel fluitende Spaanse arbiter Arribas trad veel te lankmoedig op. Er werden twee, drie spelers uit het veld gezonden'. Halverwege de tweede helft schopten de Oostenrijkse midden voor Baritz en de Noordierse rechtsback Holmes elkaar de benen blauw en in de laatste minuut deed linkshalf Todd van Noord-Ierland nog een aanslag op de ge zondheid van een tegenstander. Van een normaal duel om een plaats in de kwart finales kwam dan ook niets terecht. De Oostenrijkers wonnen verdiend, met 3-1, zonder de sympathie van de 1200 toe schouwers. De teams van Frankrijk en Tjecho- Slowakije hebben op Tweede Paasdag met welwillende medewerking van de Hongaarse scheidsrechter Zsolt op het knussse veld van Gouda het jeugdtoer nooi tot een aanfluiting gemaakt. Het was ook weer een ontmoeting waarin de onsportiviteit hoogtij vierde. Arbiter Zsolt liep als een jongetje tussen de strijden den, floot vaak, lang en doordringend, maar strafte zelden de schuldige. Frank rijk dat aan etn gelijkspel voldoende had om zich te kwalificeren, verliet ten slotte na 80 minuten voetbal gedesillusioneerd het veld. Van het oorspronkelijk elftal waren slechts acht spelers over, de ove rige drie, linksbuiten Krawczyk, doelman Laudu en linksbinnen Dortomb, waren door Zsolt in de loop van de tweede helft uit het veld gestuurd, omdat zij zich op onreglementaire wijze hadden verdedigd tegen onreglementaire aanvallen. Frank rijk kon overigens met minder mankracht beter uit de voeten, want nadat de blauw- witten met elf man een 3-0 achterstand hadden opgelopen, slaagden zij er met negen man in twee tegenpunten te scoren. Nederland begon zaterdag het UEFA- jeugdtoernooi weinig hoopvol. Tegen het niet erg imponerende Zwe :dse team kreeg onze jeugdploeg een 0-2 nederlaag te slikken. Een onnodige nederlaag, die voornamelijk veroorzaakt werd door tac tische fouten. Steeds poogden de Neder landers de weg naar het Zweedse doel via de rechtervleugel te vinden, waar Koens zijn tegenstanders tot wanhoop bracht. De Zweden hadden daardoor wei nig moeite de Nederlandse voorhoede te bedwingen. Nederland wachtte boven dien steeds te lang en scoren bleek on mogelijk voor de ploeg. In de derde minuut al nam Zweden onverwachts de leiding. Door een fout in de vêrdediging kon Johansson scoren, 0-1. De Nederlandse offensieven na de rust leverden ook geen succes op. De strijd werd beslist in de 14e minuut toen Hult met een hard schot scoorde, 0-2. De 3500 toeschouwers zagen een boei end en op behoorlijk peil staand duel tussen Nederland en West-Duitsland. Vóór rust leek het erop, dat de Oranje- jeugd niet in staat zou zijn een over wicht in doelpunten uit te drukken, maar na de hervatting ging het ineens veel beter. Twee treffers van de Helmondse aanvalsleider Van der Kuilen boden Ne derland onverwacht weer een kans op een plaats in de kwarteindstrijd. Daarom was het zo jammer dat de Duitse rechts half Reh door een onachtzaamheid in de achterhoede de achterstand tot de helft kon reduceren. (Van onze sportredactie) KROMMENIE, 31 maart. Na een uiterst teleurstellende wedstrijd heeft GVO tegen de mede-candidaat voor de onderste plaats, het Amsterdamse Wiis- kracht/SNL, een verdiende 1-2 neder laag geleden. Hierdoor wordt de situa tie voor GVO zeer ernstig, want met 8 punten staat GVO nu eenzaam onder aan. Voor de rust zag het er niet naar uit, dat de thuisclub een nederlaag zou lei den, want met snelle aanvallen werd het doel van de gasten onder druk ge zet, maar de afwerking liet te wensen over. GVO begon met 10 man, omdat W. v. Gelderen plotseling ziek was gewor den, zodat in aller haast junior Mors moest invallen. Voor de rust werd er niet gescoord, omdat beide partijen geen gebruik van de kansen wisten te ma ken. De eerste aanval van de bezoekers was meteen al raak, middenvoor Rooze- man deponeerde de bal zuiver achter Neelen, (0-1). GVO kon hiertegenover niet veel stellen, daarvoor was het spel te doorzichtig. De bezoekers bleven ge vaarlijker en kwamen 3 minuten voor tijd door Roozeman op 0-2. Vlak voor het eindsignaal wist Berkhout voor de thuisclub de eer te redden, 1-2. ten kwam Voorburg goedkoop aan de gelijkmaker toen doelman V.d. Boogaard een houdbaar schot door zjjn handen liet glippen (2-2). Een spannend slot volgde, dat 8 minuten voor het einde in het voordeel van Altior werd beslist, toen linksbinnen J. Lek aan H. Bos een niet te missen kans bood, en daarmee de stand op 2-3 kon brengen. De resteren de tijd was te kort voor Voorburg om nog aan de verdiende gelijkmaker te komen. (Van onze sportredactie) VOORBURG, 31 maart In een meer spannende dan fraaie wedstrijd heeft Al tior zijn sportieve plicht gedaan, en Voorburg een nederlaag toegebracht. In de eerste helft waren de elftallen vol- moet vissen. De Stormpieten Admiraal komen t e,kaar opgewassell( a, wa8 en Kleer zyn hem te vlug afgeweest. het vel(lspel van AItior beter. Het en_ thousiast voor lijfsbehoud spelende Voorburg gaf echter geen krimp, maar het speelde vooral in deze periode te zenuwachtig om succes te hebben Na ruim een half uur spelen brak linksbinnen H. Bos van Altior door, een voorzet naar rechtsbuiten J. Zevenhoven volgde, die onhoudbaar inschoot (0-1). Voorburg wankelde en hiervan profiteer de Altior enkele minuten later. Een goe de combinatie tussen Zevenhoven en Sas sen op de rechtervleugel werd besloten met een schot van H. Bos, die daarmee de stand op 0-2 bracht. Vlak voor rust kon linksbinnen J. van Rijn profiteren van een verdedigingsfout bij Altior en daarmee de achterstand van Voorburg tot 1-2 terugbrengen. Een voortdurend sterker Animo heeft een verdiende overwinning van 4-0 op Zaanse Boys behaald. Toch kon Animo voor de rust slechts één keer tot scoren komen. Het was rechtsbuiten Schalk wijk die na vier minuten een scorings kans benutte: 1-0. Zaanse Boys wist tot de rust stand te houden. Maar na de hervatting konden de bezoekers de steeds sterker wordende aanval van Animo niet meer de baas. Eerst scoorde Cortlever uit een pass van De Kok: 2-0. Een half uur erna was het midvoor De Kok zelf die het derde doelpunt maakte: 3-0. Hoe Zaanse Boys ook verdedigde, de achterhoede kon niet verhinderen dat middenvoor De Kok het vierde doelpunt liet aan tekenen en daarmee Animo naar een ruimte overwinning voerde. Dat Vliegende Hollanders een goede verdediging heeft, hebben de aanvallers van ASVK wel ondervonden. De ach terhoede van De Vliegende Hollanders stond gedurende de gehele wedstrijd onder zware druk, maar door hard zwoe gen had het er na het laatste fluitsig naal van de scheidsrechter tóch een ge lijkspel uitgesleept. Vijf minuten voor tijd was dit gelijke spel nog even in gevaar. Rechtsbinnen Collet van ASVK schoot in, de keeper was al verslagen, maar een van de backs van De Vliegende Hollanders wist de bal nog juist van de doellijn te koppen. De hoop herleefde nog even toen der tien minuten vóór het einde een schitte rende Van IerselVan der Kuilen com binatie door Graumans met een beheerst schot werd afgesloten. Een verschil van drie doelpunten zouden Nederland en Zweden gelijk doen eindigen, maar zover kwam het toch niet. Van der Kuilen zocht namelijk bij een nieuwe poging het doel net iets te vei naar rechts en Hartjes zag een fel schot afstuiten op een been van de Duitse verdediger. Nauwelijks zestig seconden voor het einde kreeg Van der Kuilen zijn laatste kans, maar doel man Krüssenberg redde de kwartfinale plaats van Zweden door een snelle re actie. Het sterke, onvermoeide Spaanse team heeft eigenlijk maar acht minuten nodig gehad om de 3000 toeschouwers duidelijk te maken, dat de ploeg de kwartfinales als vertegenwoordiger van groep 1 niet kon missen. De Spaanse jongens hadden toen twee doelpunten gescoord, waar tegenover de Hongaren er vier minuten vóór tijd slechts één plaatsten. In groep 2 heeft een fel op de bal spe lend Turkije zich dank zij de zege op Zuid-Slavië gemakkelijk kunnen plaatsen voor de kwartfinales. De snelle Turken zullen de toekomstige tegenstanders nog wel de nodige moeite opleveren. Luxem burg maakte in deze groep niets klaar. Na eerder tegen Turkije met 8-0 verloren te hebben, moest het tegen Zuid-Slavië met 3-0 het hoofd buigen. De Portugezen gaan in groep 3 over naar de kwartfinales. In een matige ont moeting, die tot teleurstelling van een groep in ons land werkende Grieken, wonnen de Portugezen met 2-1. Grieken land verloor ook al van Italië, 2-0. In groep 4 werden Frankrijk en Bulga rije uitgeschakeld en mag Tsjecho-Slo- wakije doorspelen in het jeugdtoernooi. De Zweden zijn de vertegenwoordigers in groep 5. Schotland heeft zich zonder moeite vanuit groep 6 voor de kwartfinales kun nen plaatsen. Gesteund door een 3-1 zege in de eerste wedstrijd tegen de Zwitsers, behoefden zij ook in de tweede ontmoe ting met de Zwitserse ploeg het be kende gevolg na de afwijzing van Oost- Duitsland slechts hun voorsprong van twee doelpunten te consolideren. Zwitser land legde de Schotten geen strobreed in de weg en ging met 2-0 ten onder. De Ierse Vrijstaat is in Middelburg vol komen onder de voet gelopen door de Engelsen, die zeker twee klassen beter speelden. De uitslag werd ten slotte 6-0. maar de score had nog groter kunnen zijn. Engeland had de .grote zege echter niet nodig, want Polen had slechts met 1-0 van de Ieren gewonnen, nadat Polen- Engeland in een 1-1 gelijkspel was ge ëindigd. De onsportief spelende Oostenrijkers hebben zich in groep 8 geplaatst voor de finale, na hun 3-1 zege op Noord-Ierland, dat Roemenië had verslagen met 1-0. Een technisch beter spelend Warmun da is er niet in geslaagd tegen ZLC de volle winst te behalen, Vooral in de eerste helft was Warmunda gevaarlijker dan de gastheren, maar het kon in deze periode niet de verdiende voor sprong nemen. Ook na de rust speelde Warmunda beter en na tien minuten gaf linksbuiten Vergeer de gasten de leiding. Warmun da bleef in het offensief, maar na een half uur glipte de middenvoor van de thuisclub T. Bremmer door de Warmun- da-defensie en dat betekende 1-1. ZLC kreeg daarmee iets meer dan het ver diende. Al in het eerste kwartier sloeg SJC zijn slag, zich daarmee revancherend voor de grote nederlaag van vorige week tegen Altior. Vooral rechtsbuiten Casper deed opvallend goede dingen en deze speler was de animator in de aanval van de gasten. Uit een voorzet van Casper zorgde linksbuiten Van Schooten met een kopbal voor 0-1, en kort daarna maakte dezelfde speler er met een hard schot 0-2 van. Toen midvoor A. Weyers na een kwartier de stand op 0-3 had gebracht liet SJC de teugels wat vieren en kwam DOCOS tot aanvaardbaar te genspel, evenwel zonder succes. Ook na de rust was SJC gevaarlijker en door doelpunten van Van Schooten, Na de rust viel Voorburg energiek aan,I T en £asper werd de nnrhu v»q„Vioii,!,,, eïtnntin. 1 eindstand op 0-6 voor SJC bepaald. waarbij zich hachelijke situaties voorde den voor het doel van de gasten, mede doordat doelman C. v.d. Boogaard niet in al te beste vorm stak. Een doelpunt kon niet uitblijven en na twintig minu- De wedstrijd Lisse Oranje Groen vond geen doorgang aangezien de scheidsrechter niet kwam opdagen. ZLCWarmunda 11 VoorburgAltior 23 LisseOranje Groen s.n.o. DocosSJC 06 VAN NISPEN SJC Lisse Altior VVSB ZLC Docos Warmunda Oranje Groen Voorburg Zwaagdijk—CSV 1—3 de ZouavenUSVU 02 de ForestersSEW 4—2 RKAFC—SVW '27 1—2 de Rijp—de Valken 10 CSV Monnikendam USVU Valken Zouaven Foresters De Rijp RKAFC SVW >27 SEW Zwaagdijk Wijk aan ZeeStormvogels 03 17 11 4 2 26 42—23 17 9 4 4 22 37—29 16 5 4 19 26—23 17 8 3 6 19 42—31 17 6 5 6 17 26—25 17 6 4 7 16 32—24 17 6 3 8 15 30—37 17 4 5 8 13 17—26 16 4 3 9 11 21—37 17 3 4 10 10 25—43 16 11 2 3 24 49-19 15 7 5 3 19 33—27 16 7 4 5 18 25—23 14 6 4 4 16 23—24 15 6 4 5 16 36—29 15 7 2 6 16 34—29 15 6 2 7 14 21—28 15 5 3 7 13 20—21 15 3 5 7 11 24—30 15 S 3 9 9 20—40 13 3 2 8 8 23—38 Stormvogels 18 14 1 3 29 52—18 Renova 17 10 2 5 22 38—24 NAS Onze Gezellen 17 18 10 8 2 6 5 4 22 22 37—32 40—38 Waterloo 16 8 3 5 19 44—37 Hoofddorp B 17 7 5 5 19 36—31 Zaanlandia 17 8 2 7 18 38—44 IEV 17 6 4 7 16 38—34 St. Fancratius 16 5 5 6 15 24—33 Bloemendaal 17 5 0 12 10 33—39 Wijk aan Zee 17 3 1 13 7 19—39 THB 17 1 3 13 5 17—47 ASVKde Vliegende Hollander 00 AnimoZaanse Boys 40 GVO—Wilskracht SNL 0—2 ASVK 17 12 2 3 26 34 18 ASV Arsenal 16 11 2 3 24 48—25 Animo 16 11 2 3 22 *37—21 18 9 2 7 20 38—33 OFC 16 8 2 6 18 29—21 DRC 15 6 4 5 16 30—29 Vlieg. Holl. 18 5 6 7 16 25—24 Germaan 16 5 2 9 12 26—31 DVOS 16 4 4 8 12 24—30 Wilskr./SNL 17 5 2 10 12 17—35 Zaanse Boys 17 4 2 11 10 16—29 GVO 16 3 2 11 8 18—46 2 punten in mindering

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 16