Vuil Zaanwater tot aan sluizen van IJmuiden WATERGEMAAL maar beperkt lozen SPAREN GEEFT KRACHT 0 Wethouder Van der Veldt heit de eerste paal J. Bos (VW) doet gooi naar kampioenschap hoofdklasse KWESTIE-MERKX HOUDT GEMOEDEREN BEZIG Ontevredenheid over accom modatie Krelagehuis H. J. K APTE V N neemt officieel afscheid van N.Z.H.VJVI. Noodgebouw in Schalkwijk DE NEMESIS GROEP Jan v. d. Horst reed in De Wijk naar eerste zege VERTREK NA RUIM J. Nabben (Het Oosten) heeft in de eerste klasse goede papieren Bloembollencultuur Heemstede VEERTIG JAAR Feest voor bejaarden en invaliden Twee gewonden na onvoorzichtig oversteken R.-K. Openbare Lees zaal en Bibliotheek Lasker schaakkamp weer goed bezet PERSOONLIJKE SCHAAKTITELS .Ufa cofr^eït/ HONKBALSEIZOEN IN HAARLEM door ZAANSTREEK, 1 april Niet alleen de waterschappen Amstel- land en Rijnland zijn verontrust door de Zaandamse inzichten met betrekking tot de lozing van het vuile Zaanwater, ook de haven plaats Umuiden heeft met grote reserve kennis genomen van de voorgestelde lozingsmethodiek, middels een kostbaar waterge maal, dat thans gebouwd wordt bij Zaandam, en welk gemaal 3 a 4 miljoen gulden gaat kosten. Over het nut van dit waterge maal zijn de deskundigen het allerminst eens. Vooraanstaande figuren uit de waterschapwereld stellen zonder meer, dat een watergemaal in Zaandam wegge gooid geld is. Dit stelt onder meer dijkgraaf Van der Stadt van het polderbestuur Westzaan. Binnen het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende Sluizen van Kenne- merland en Westfriesland stelt men bovendien nog nadrukkelijk, dat het gemaal te Zaandam pas effectief zou kunnen gaan werken indien er ook een gemaal in Den Helder komt en er zijn reeds plan nen hiertoe in voorbereiding. Sparen geeft kracht, vermogen. Want uw spaargeld is goed voor alles. Ga naar de spaarbank waar men u óók gaarne van dienst is met andere bankzaken, zoals rekening-courant, deviezen voor uw reizen, kredieten, hypotheken en bemiddeling in effectenzaken. Meer dan 1000 banken en bijkantoren. De spaarbanken met volledige bankservlce. 111 e^Cot&i ^fëouweó ZANDVOORT De heer N. Hortensius (rechts) directeur van de NZHVM, over handigt de vertrekkende adjunct directeur, de heer H. J. Kapteyn, namens de directie en bedrijfsver- tegenwoordigers een geschenk. !gt MMM Wethouder Van der Veldt brengt de lange paal de eerste slagen toe. FRANCIS DURBRIDGE VLAANDEREN b Een publikatie waarin werd gesteld, dat het gemaal te Zaandam zal zorgen dat de Zaan, wat werd genoemd ,,De Schone Blauwe Donau" zou worden heeft naast hilariteit toch ook grote be zorgdheid gewekt. Hilariteit omdat het nu eenmaal uitgesloten is dat per dag vier miljoen kubieke meter schoon wa ter wordt ingelaten, terwijl maar 1 mil joen kubieke meter vuil water per et maal door het gemaal kan worden uit geslagen; bezorgdheid weer omdat Zaan dam middels het gemaal volop vuil wa ter wil blijven spuien in het Noordzee kanaal met alle gevolgen van dien. Zoals we reeds vorige week uitvoerig schreven heeft de bekende tandarts Peters uit Wormerveer het initiatief ge nomen om te komen tot een groot scheepse aktie om die Zaanverontrei- niging tegen te gaan. Tal van Zaanse fabrikanten gebruiken de Zaan thans als een open riool en deponeren er hun afvalstoffen uit de fabrieken in, van zwavelzuur tot uitgeloogd cacaoschroot. Er leeft geen vis meer in de Zaan. En dit heeft 125.000 sportvissers in het land adhesie doen betuigen met de aktie van tandarts Peters, die bovendien voor zijn comité in oprichting al 1250 ontving „om te kunnen procederen" tegen hen die onwillig blijven mee te werken aan de volksgezondheid. Het Zaanwater is naar wetenschap pelijke berekening zes maal vuiler dan toegelaten is. Berekend naar in woner-equivalenten zou de Zaan per etmaal 30.000 vuil-eenheden mogen opvangen. Per etmaal komen er 180.000 eenheden in de Zaan dat is dus zes maal te veel, waarvan er 140.000 afkomstig zijn van de indus trieën. Dat de fabrikanten volop lozen komt mede door het feit omdat zij aangesla gen worden in de kosten van het te bouwen gemaal, al naar de graad van vervuiling door net becjrijf veroorzaakt. Haar het is overduidelijk, dat dit ge maal de taak lang niet aan kan. Men vergeet dat de sluizen bij IJmuiden niet open kunnen blijven om te lozen; de waterstand op zee, veroorzaakt door storm en wind, spreekt een belangrijk woordje mee; de omliggende water schappen waarvan het water achter la ge dijken ligt moeten bij de geringste regenval eveneens al lozen in het Noord zeekanaal terwijl het onmogelijk is voortdurend schoon water aan het Usselmeer te onttrekken. Daarom is de bezorgdheid in IJmui den een begrijpelijke zorg. Als Zaandam zich niet stoort aan de wensen en ver langens van de gesprekpartners in de Stichting Rijnmond-Noordzeekanaal, na zal IJmuiden rekening moeten houden met het feit, dat de omgeving van de sluizen periodiek één poel van vuil en stank zal worden. Want één gemaal maakt heus geen Schone Blauwe Donau. Misschien voor hen die in sprookjes ge loven ROMANS Blake. Aan het einde van het hoofdstuk. Van Buitenen. Verhalen uit India. Carleton. Als de avondwinde bloeit Christie. De dood van een danseres. Doem der verdenking. Het A.B.C.-mysterie. Curtiss. Het ijzeren web. Ferwerda van den Berg. Suzan. Gardner. Het geheim van de twee zus jes. Gibbs. Ontsnapping via Gibraltar Harris. Inge Berg leerling-verpleegster. Hirschler Tranen voor de overwinnaar. Kuchler-Silberman. Mijn honderd kinde ren. Koen-Conrad Als je 1000 weken bent Hoe het na 1000 weken werd. Lehmann. Harteklop in driekwartsmaat. Manen-Pieters. Rosemarie. Marquand. Dank U, Mr. Moto. Meesters der Japanse vertelkunst. Ooms. Lidia en de zigeuners. Oosterbroek-Dutschun. Zorg over zon derland. Randall. De liefde „n dokter Magnard. Ruler. Moord op een negatief. Russische verhalen van deze tijd. Schintz. Sterren en stormen. Slaughter. Dokter Benson's ideaal. Spark. Memento mori. Tey. De affaire Sharpe. Treio. Twee uur voor donker. Verburg. De verloren plantage. Visser. De man zonder hoofd. Vijftien paasverhalen. WodehouseNieuwe bezems. Yerby. Duncan Childers chirurg; de strijd om een mensenhart. Van der Zee. De voogd voor Inger. (Advertentie) AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN-BANK TE UTRECHT HAARLEM, 1 april De 21-jarige Haarlemmer Jan van der Horst heeft de Ronde van De Wijk (Dr.) op zijn naam gebracht door de Fries Hoekstra met wie hij in de slotfase uit de kop groep was ontsnapt in de eindsprint met drie lengten verschil te kloppen. Het was voor Van der Horst zijn eerste overwinning als amateur. In deze ronde heeft de Haarlemmer met Schreur, Hoekstra en Van Dok doorlopend op het voorplan gestreden. Het leverde hem ook vpf premies op. Vier ronden voor het einde demarreer de Van der Horst en alleen Hoekstra kon zijn wiel houden. De overige ren ners werden afgehaakt. Het beslissen de sprintje leverde Van der Horst niet al te veel moeilijkheden op. De uitslag luidt: 1. J. v.d. Horst, Haarlem, de circa 85 km. in 2 uur min. en 4 sec. 2. D. Hoekstra, Leeu warden: 3. L. Groote, Nieuw-Weerdin- ge: 4. S. van Dok, Enkhuizen: 5. A. Koster, Leeuwarden. De Heemsteedse amateur Henk Peters reed zich in de Ronde van Den Dungen naar de twee de plaats en Ted Blom uit Haarlem eindigde daar als veertiende. De Haar lemmer Jan Aldershof greep in de Ron de van Werkendam voor nieuwelingen de tweede prijs. Ook op de baan van „Duinhorst" in Wassenaar hebben de renners van „De Kampioen" met veel succes deelgenomen aan wielerwed strijden. Ted Blom zegevierde er in een klassementswedstrijd voor amateurs en Jan Aldershof besliste een premiewed strijd voor nieuwelingen In zijn voor deel. Henk Peters werd er tweede in een afvalrace voor amateurs. Heel goed reed ook de Lisser amateur Ko Oele van „De Bollenstreek" op de baan van „Duinhorst". Eerst zegevierde hij in een persoonlijke achtervolging om de „Ringvaartarmband" met ruim verschil over de Hagenaar Wim Schuling en daarna bracht hij ook een klassements wedstrijd op zjjn naam. Zijn Hillegom- se clubmakkers Cok Stroombergen tweede in een rit over onbepaalde af stand, Cor Boot en Jan Aarts kwamen eveneens tot goede prestaties. JUBILEUM Vandaag is het 25 jaar geleden dat de heer G. Seuneke uit de Van Moerkerkenstraat in Haarlem in overheidsdienst trad. De heer Seuneke, thans werkzaam als commies A bp de afdeling voorlichting van het P.E.N., zal het jubileum morgen vieren. UITGEEST, 1 april Het jaarlijkse schaaktoernooi van de Uitgeester schaakvereniging Lasker is ook nu weer flink bezet. Op zaterdag 4 en zondag 5 april zullen tientallen schakers elkaar bestrijden waarbij in de ere-groep de volgende spelers de degens zullen krui sen: F. A. Spinhoven (VHS); H. Mo lenbroek (VAS)K. Steijn (Kijk Uit) en A. C. v. d. Tak (VHS). Als wedstrijdlei der zal de heer C. J. Mulder fungeren, die ook de tienkampen van het traditi onele Hoogoventoernooi leidt. Aan hem zal het zeker niet liggen om ook dit jaar weer een geslaagd toernooi te krij gen bij de kleine maar bijzonder aktie- ve Uitgeester schaakvereniging. KENNEMERLAND, 1 april Het ziet er naar uit dat J. Bos van de Alkmaarse schaakvereniging VW hoofdklassekam pioen zal worden van de Noordholland se Schaakbond. In de voorlaatste ronde overwon deze speler zijn ploegmakker E. G. Kayser en kwam mede door het (Advertentie) Tijdens de weekends muziek, dans en internationale ca baretprogramma's. Orkest: The Ambassadors HEEMSTEDE, 1 april Tijdens de gis teravond in het Verversingshuis „Groe- nendaal" gehouden algemene ledenver gadering van de afdeling Heemstede van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur, is de komen de verkiezing voor de voorzittersfunctie van het hoofdbestuur aan de orde ge komen. De afdelingsvoorzitter, de heer A. J. Braam heeft daarbji nadere mede delingen gedaan omtrent de motieven die er toe geleid hebben dat ir. W. Merkx voor zijn kandidatuur heeft bedankt. De heer Braam deelde mede dat deze actuele aangelegenheid 's middags een belangrijk punt van bespreking had uit gemaakt op de vergadering der afde lingsbesturen. Daarbij werd bekend ge maakt dat ir. Merkx zich bij een even tuele benoeming slechts twee dagen per week voor zijn taak zou kunnen vrijma ken. Het hoofdbestuur bood een aan vangssalaris aan van 15.000 per jaar, maar op deze voorwaarden kon ir. Merkx een benoeming niet aanvaarden. Voor zitter Braam onderschreef het standpunt van het hoofdbestuur, dat de wens naai voren had gebracht als opvolger van jhr. mr. dr. O. van Nispen tot Pannerden een functionaris te benoemen, die zich volledig aan zijn taak zou kunnen wij den. Vandaar de kandidaatstelling van de heer H. de la Mar, de huidige alge meen secretaris-penningmeester van Bloembollencultuur. Minder waardering had deheer Braam voor die afdelingen van de Vereniging, welke met betrekking tot de verkiezing van de voorzitters- functie, te kennen hadden gegeven dat zij bij een eventuele benoeming van de heer de la Mar „tot tegenwerking zou den overgaan." „Wanneer een voorzit ter eenmaal gekozen is, rust op ons allen de plicht dat wij volledig achter hem staan", aldus de heer Braam. Na deze uiteenzetting ging de vergadering tot stemming over, met als resultaat dat 27 stemmen op de heer De la Mar werden uitgebracht. Een lid stemde blanco. Een vraag van de heer P. Mascini aangaande de verbouwingsplannen van het Krelagehuis, oogste veel bijval. Verschillende leden gaven uiting aan hun misnoegen over de accommodatie in het Krelagehuis, die dringend om verbetering vraagt. Voorzitter Braam kon tot zijn spijt geen optimistisch geluid laten horen. „Zoals de zaken er nu voorstaan, kan het nog jaren duren alvorens de reorganisatie van het Kre lagehuis is verwezenlijkt." De vergadering besloot deze urgente kwestie opnieuw bij het hoofdbestuur aanhangig te maken. Aan het begin van de vergadering had voorzitter Braam een overzicht gegeven van de oogstresultaten over het afgelo pen jaar. Deze waren als gevolg van de langdurige vorstperiode en de daarop volgende waterschade, heel erg tegenge vallen. De export leed daarbij grote schade door de schaarste aan bollen. De heer Braam verwachtte dat de ko mende jaren nog vele moeilijkheden voor de handel met het buitenland met zich zullen brengen. Hij hoopte dat de regering, in overleg met het P.V.S. en de vrije organisaties, er in zal slagen voor de beoefenaars van de Nederlandse sierteelt aanvaardbare oplossingen te bereiken. gelijke spel van rivaal K. Steijn (Kijk Uit) een halve punt voor in de rang schikking. Steijn moest Luder na span nende strijd de halve winst afstaan en dat zou de Kennemer schaker wel eens funest kunnen worden. Hij krijgt in de laatste ronde met de zwarte stukken de nu onttroonde titelhouder E. G. Kayser te bestrijden, terwijl J. Bos het op pa pier toch wel gemakkelijker heeft. Hij speelt met wit tegen de verrassing van de laatste weken, de Purmerend-speler J. Nijhof. Beslist geen tegenstander om te onderschatten, maar hij ligt toch ze ker binnen het bereik van Bos. De an dere gespeelde partijen uit de voorlaat ste ronde waren voor het kampioen schap niet meer van belang. De rang lijst ziet er nu als volgt uit: Bos 65 Blokker 62% Steijn 64% Eiserman 62% Luder 6—3% Mol 6—2% Nijhof 63% v. d. Vegt 62% Van Driel 63 Appel 62 Kayser 63 Bakkenes 61% In de laatste ronde worden gespeeld de wedstrijden: BosNijhof, Kayser Steijn, v. d. VegtLuder, Appel—Van Driel, MolBlokker en BakkenesEiser man. In de eerste klasse zijn de papieren van J. Nabben (Het Oosten) bepaald gunstig te noemen. De Haarlemmer klopte zijn naaste rivaal de Beverwijker K. Boer (Pat Mat) en heeft nu mede door het gelijke spel van A. van Driel (KSC) tegen W. Peet (De Uil) een punt voorsprong en derhalve aan remise in zijn laatste partij voldoende om de kam- pioensvlag te kunnen uitsteken. In zijn laatste partij komt hij uit tegen Van Driel. De ranglijst toont aan dat de laatste bij winst nog gelijk kan komen. Om deze reden mag worden verwacht dat nog een spannende slotpartij te wachten staat. De stand is nu: Nabben 65 Grünfeld 52% Boer 64 Brandsma 52 Van Driel 64 Vis 52 Geuzendam 64 Hall 62 Peet 6—3% Otte 5—1 Sterk jr. 63 Smith 61 De uitslagen bij de senioren zijn: Hoofdklasse: BosKayser 10, Luder Steijn Van Driel—Mol Eisermanv. d. Vegt 01, NijhofAppel 10, BlokkerBakkenes 10. Ie klasse: NabbenBoer 10, Van DrielPeet Sterk jr.Ten Geuzendam 01, BrandsmaGrünfeld uitg., OtteVis uitg., SmithHall 10. Bij de jeugd eindigden K. Dekker (Het Witte Paard) en P. A. Kooiman (Schaaklust) op een gedeelde eerste plaats in de eerste klasse. Een beslis singswedstrijd is noodzakelijk om de kampioen aan te wijzen. De uitslagen waren: Dekker—Nederkoorn 10, Kooi manKoopman 10. In ons verslag over de voetbalwed strijd Oud HaarlemOud Amsterdam heeft het „zetduiveltje" ons gisteren parten gespeeld. Niet Schaap, maar Spaans was het struikelblok, want in de tweede helft was o.a. de ex-VSV-er Rinus Spaans het Haarlems elftal ko men completeren en niet, zoals de le zers al begrepen zullen hebben, Rinus Schaap, de oud-international. HAARLEM, 1 april Gistermorgen hebben de directie, ondernemingsraad en andere bedrfjfsvertegenwoordigers van de NZHVM in de vergaderzaal van het hoofdkantoor aan de Leidsevaart of ficieel afscheid genomen van de ad junct-directeur en chef van de techni sche dienst, de heer H. J. Kapteyn, die de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt. De heer Kapteyn is ruim 42 jaar bij het vervoerbedrijf werkzaam geweest en is begonnen als volontair- monteur. De scheidende adjunct-direc teur was tijdens de afscheidsbijeen komst vergezeld van zijn echtgenote. De heer Kapteyn werd namens de di rectie toegesproken door de heer N. Hor- tensius, directeur. Deze schetste de be tekenis van de werkzaamheden van de heer Kapteyn, die onder meer te maken heeft gehad met de gehele elee- trificatie van het tramnet, de omscha keling hierna van de tram-onderneming tot busonderneming en de stichting van de haltegebouwen te Leiden, Amster dam, Katwijk en Haarlem alsmede de grote garages te Haarlem en Leiden en als hoogtepunt de centrale werkplaats aan de Leidsevaart in Haarlem. „Nog lang zal het bedrijf van uw activiteit blijven getuigen", aldus de heer Hor- tensius. Schertsend merkte de heer Hortensius voorts op, dat de scheiden de adjunct-directeur de reputatie geniet van nogal op-de-penning-te-zijn. „Deze karaktertrek is beslist heilzaam ge weest voor de economisch moeilijke gang van zaken bij de NZH." De heer Hortensius overhandigde de heer Kap teyn, die in 1949 zijn benoeming tot ad junct-directeur Kreeg, een projectie filmapparaat en een geschenk onder couvert. Mevrouw Kapteyn kreeg een HAARLEM, 1 april De stichting adoptiecommissie bejaarden geeft op dinsdag 7 april haar feest voor be jaarden en invaliden in het Concert gebouw. Het middagfeest begint om twee uur en het avondfeest om half acht. Degenen die geen kaart hebben ont vangen en zij die alle nieuwe belang stellenden van 65 jaar en ouder willen toetreden worden uitgenodigd op een van de feesten aanwezig te zijn. De kaarten ontvangen zij dan in de hal bij de secretaresse van de stichting, mevrouw Evers-Portegies. „DE HANSE" De afdeling Zand- voort van „de Hanse" houdt op maan dag 6 april een ledenvergadering in hotel „Queenie" Kerkplein. De gemeente secretaris van Zandvoort zal een cau serie houden over de plaats van de middenstand in het huidige en toe komstige Zandvoort. Pastoor A. H. P. Cleophas zal spreken over „Problemen van deze tijd". fraaie bos anjers. „Ik kan me niet indenken", begon de heer Kapteyn zijn afscheidswoord, „dat ik van nu af geen problemen in NZH- verband meer heb op te lossen. En ik hou zo van problemen." De heer Kap teyn richtte vervolgens waarderende woorden tot de directie en de hoofden van de verschillende afdelingen en dien sten en ezi er van overtuigd te zijn, dat hij de prettigste herinneringen aan het vervoersbedrijf in zijn verdere leven zou meedragen. Vanmiddag heeft de heer Kapteyn afscheid genomen van tal loze relaties buiten de NZHVM tijdens een receptie in het Verversingshuis in het Heemsteedse Groenendaal. Ook is hij vanmiddag gehuldigd door het per soneel van de NZH. HAARLEM, I april De drassige Schalkwijkse grond dreunde toen de heer A. van der Veldt, wethouder van sociale zaken en volksgezondheid, gis termiddag de eerste paal heide van het voorlopig verpleegtehuis „Schalkwijk" voor langdurig zieken, dat aan de Boer- haavelaan zal verrijzen. Een aantal ge nodigden, onder wie enkele wethouders, gemeenteraadsleden en hoofden van dienst, sloeg zijn onwennige verrichtin gen aan de voor leken onhandelbare heimachine gade. Het gebouw, waar van de oppervlakte slechts door een bouwrand van latjes in het bouwter rein aan de rand van Schalkwijk ge markeerd lag, zal waarschijnlijk dit jaar nog klaarkomen. Drie stichtingen voor ziekenhulp zullen er dan een dank baar gebruik van maken. De drie stichtingen de Hervormde Diakonie aan de Jansstraat, de Vrien denhulp Bejaarden en de Katholieke Pius XII-stichting hebben plannen voor nieuwe verpleegtehuizen, maar zien deze plannen in de nabije toekomst nog niet gerealiseerd. Een gezamen lijk verpleegtehuis, waarvan de bouw slechts korte tijd in beslag neemt, bleek een uitstekende voorlopige oplossing.'Het zullen dus vooral de chronisch zieke bejaarden zijn, die in het voorlopig ver pleegtehuis zullen worden opgenomen. Dat de bouw van het verpleegtehuis, waarvoor de aannemingsmaatschappijen N.V. Olco Holland Utrecht en Van der Putten uit Bennebroek getekend heb ben, inderdaad een niet al te lange tijd zal vergen mag men afleiden uit het feit dat voor de verschillende verblijven en zalen pasklare houten wanden uit Zweden gebruikt zullen worden, die on middellijk op de betonnen fundering ge plaatst kunnen worden. Het verpleegtehuis zal plaats kunnen bieden aan 116 zieken, die zullen ko men te liggen in twee groepen zalen, één in de westelijke en één in de ooste lijke vleugel van het gebouw dat als een gesloten vierkante zalenrij rond om een binnenhof zal worden opgetrok ken. De zalen in de andere vleugels zullen worden gebruikt als massage-ka mers, dagverblijven of rookkamers. Da gehele oppervlakte zal 22.52 vierkante meter bedragen, terwijl de binnenhof, waarvoor men een fraaie planten- en struikenaanleg in gedachten heeft, een oppervlakte heeft van 24 bij 36 meter. HAARLEM, 1 april In het zieken huis St. Joannes de Deo zijn gisteren twee jeugdige personen opgenomen na dat zij zonder op het verkeer te letten waren overgestoken. Gisteravond om tien over zes stak de 14-jarige Haarlemse jongen Maarten G. plotseling de v. Ostadestraat over. Op dat moment naderde de 19-jarige leer ling-automonteur B. J. uit Haarlem op zijn bromfiets. De jongen kreeg een hersenschudding. Gistermiddag om vijf over half zes is het driejarige meisje Monique van M. uit de Duvenvoordestraat aangere den door een stationcar, bestuurd door de 39-jarige verwarmingsmonteur M. uit Haarlem. De wagen reed met mati ge snelheid op de Duvenvoordestraat meisje, dat op het trottoir aan de over kant van de straat speelde. Ineens liep vlak bij de ouderlijke woning van het het kind vlak voor de auto de straat over. De bestuurder remde krachtig maar kon niet voorkomen dat hij met zijn rechter voorwiel over de linker voet van het meisje reed. Het voetje werd ernstig gewond. HAARLEM, 1 april Het komende weekeinde wordt het honkbalseizoen geopend met het traditionele toernooi van sportclub Haarlem om de J. H. Kulling-beker, die reeds tweemaal ach tereen door HHC 's gewonnen. Het toernooi, waaraan in voorgaande jaren vrijwel uitsluitend Haarlem se ploegen deelnamen, telt nu twee Haagse deelnemers: de eerste klassers ADO en Storks. Het programma luidt: poule A, za terdag 4 april: 12 u. HCK—Schoten, 13.30 u. SchotenADO, 15 u. ADO— HCK, poule b, zondag 5 april: 12 u- HHC—SC Haarlem, 13.30 u. SC Haar lemStorks, 15 u. StorksHHC. De wedstrijden duren maximaal vijf in nings of vijf kwartier en worden ge speeld in het honkbalstadion aan het badmintonpad. De finales worden ge speeld zondag 12 april. AL5ZE DE REST VAN DE GROEP WILLEN HEBBEN, MOETEN ZE GELEERDE LEN GEBRUIKEN DE yflRD WIL WETEN, HOE ZE WINNEN HELPEN,VLfiHN- DEREN HU ROEPT DE LEDEN PERTELEFOON B'JELKRRR, HERINNEE JE JE? MET EEN SOORT CODE... ZEG DE yRRD, DfiT ZB EEN VOLTALLIGE VEROUDERING J VRN DE NEMESIS B'JEEN ROEPEN.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 2