binnenhuis luüanapark 58-62 telefoon 54530-57713 KWESTIE-MERKX leidt tot scherpe kritiek op hoofd bestuur Bloembollencultuur Fikse straffen voor rijden onder invloed EURO-BEHANG SCHEEPVAARTBER1CHTEN jongeman en meisje cfei V platen- of p lakkenkontro leur HOOGOVENS IJMUIDEN Haarlemse rechtbank PR0DUKTIE-PERSONEEL Ontstemming over de gang van zaken „Pieterman" huurde gelegen heidskleding Negen maanden geëist wegens inbraak bij garagebedrijf Van Steyn en Philips de besten rsi iraav n ovarrjA nog drie dogen kunt u profiteren van onze meuteel-reclome in de populaire prijsklassen VERGADERING IN HILLEGOM A Icoholpercentage bleef stijgen Maar kivam er niet mee terug Nicolaas-Lyceum (Amsterdam) wint T riangel- toernooi Haarlem-Blauw Wit Flinke vorderingen uitbreidingsplan „Glip II" Waterhoogten Th. Fonville AMSTERDAMSCHE BANK VAN HERWAARDEN'S KALKZANDSTEENFABRIEKEN HILLEGOM PAGINA 11 ziet de etalages en onze meubeltoonzalen 1é en 2e etage broek in waterland „NEELTJE PAATER" ZIJLSTRAAT 57-TEL. 10802 Lege kassa buitgemaakt DE FRUITWINKEL KWALITEITS ADRES ZIJLSTRAAT 55 - HAARLEM - TELEF. 11767 VOOR UW REPRESENTATIE FRUITMANDEN FRUITSCHALEN Wie wil leren en werken in een prettige omgeving! Het kantoor Heemstede van de Amsterdamsche Bank heeft plaats voor leeftijd 17-23 jaar, voor gevarieerde administratieve werkzaamheden. Wij vragen: een Mulo-diploma. Wij vragen ook: enthou siasme en een collegiale houding. Wij bieden: een prettige werkkring, een behoorlijk salaris en goede arbeids voorwaarden. Bel, schrijf of kom persoonlijk naar de Amsterdamsche Bank, Bronsteeweg 10, Heemstede. Telefoon 02500-38830 of 38839, de heer Meyer. Inlichtingen: dagelijks van 9 tot 5 uur bij de Per soneelsafdeling, van Herwaarden's Kalk zand steen fabrieken N.V., Leidsestraat 244, Hillegom. (tel. 02530-3346) Kalkzandstenen worden bij elk bouwwerk gebruikt; een grote bouwactivi teit vraagt dan ook miljoenen kalkzandstenen per jaar. Zij worden o.a. vervaardigd in onze bedrijven te Hillegom en te Katwijk; grote bedrijven waar honderden mensen werken. Van Herwaarden vraagt Op verschillende afdelingen is plaats voor flinke mannen, mannen met werklust. Er is werk binnen in de fabriek en buiten op de terreinen; er is werk in dag- en ploegendienst; er is werk dat goed wordt betaald. Wat in deze advertentie niet kan worden beschreven (bijzonderheden over het werk en de arbeidsvoorwaarden) zal de personeelsafdeling graag mondeling met u bespreken. U kunt elke dag van 9 tot 5 uur terecht. Komt u even langs? r De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt enige goede krachten ter opleiding tot Leeftijd van 25 jaar tot 40 jaar. Minimum opleiding: volledig lager onderwijs. Dewerkzaamhedenworden in ploegen dienst verricht. Na een praktische opleiding van onge veer 4 maanden bedraagt het bruto- weekinkomen ca. 156,- (inklusief ploegendiensttoeslag en huurbijslag). HILLEGOM, 10 april De vergade ring van de afdeling Hillegom, van de Roninkiyke vereniging voor Bloembol lencultuur stond geheel in het teken van de verkiezing van een nieuwe voorzit ter van het hoofdbestuur. De belangstel ling daarvoor bleek ook uit het aantal leden dat deze vergadering bijwoonde. De kwestie waarom het hier ging is Voldoende bekend. Er waren twee kan didaten voor de functie van voorzitter vnor de Algemene Vereniging, de heren H. de La Mar de secretaris-penniog- teeester van het hoofdbestuur en de heer ir. W. Merkx uit Haarlem. De heer Merkx bedankte voor deze kandi datuur en voor hem kwam in de plaats een door de afdeling Onderdijk gestel de kandidaat de heer A. B. D. P. Let- schert, burgemeester van Medemblik. •in de vergadering van gisteravond is over deze kandidaten gestemd met de volgende uitslag 55 stemmen op de heer Letschert, 15 stemmen op de heer de Da Mar. De vergadering stond onder voorzit terschap van de heer F. J. van der Kolk die in zijn openingswoord wees op de belangrijkheid van deze vergadering. De verkiezing van een nieuwe voor zitter was aanleiding tot een verklaring van de voorzitter over de gang van za- hen bij deze verkiezing en de wijze waarop het hoofdbestuur een rol heeft ritter bij. Maandag 6 april werden de voorzitters van de afdelingen door het hoofdbestuur haar Haarlem genodigd om over dit Punt van de agenda te spreken. Deze vergadering is een grotere chaos ge worden dan we ooit hebben beleefd, al dus de voorzitter. Er werd door spre- rer_ scherpe kritiek uitgeoefend op het hoofdbestuur omdat het, naar de me- ™nK van spreker, handelde in flagrante ®tri)d met het reglement, waarin staat «at de kandidaten worden gesteld door de afdelingen en niet, zoals nu is ge schied, door het hoofdbestuur. Door het hoofdbestuur was gesuggereerd dat de heer Merkx zijn kandidatuur had inge trokken wegens het feit, dat hp onvol doende tijd ter beschikking had, maar het is nu duidelijk geworden dat het om de financiën ging. Men vroeg van hem meer tijd voor de taakvervulling van voorzitter dan van de vorige voor- ritter is gevraagd en men bood een veel geringere beloning voor dit werk. De afgevaardigde van Noord wijk wenste te weten of aan de heer De la Mar ook een zelfde vergoedingzou worden gegeven? Hierop werd niet ingegaan, door a,jwijzen van een kandidatuur deUn/erwer,.^erkx kwanl nu de af" dictatuur met de kan- Deze persoon mr' A- Letschert. van maandaS naS+ op de vergadering de naar tegenwoordig en me- spreker voorgestel dit, ?U?S heeft een voorzitter ,-Hd de verkiezing van sprake -eweec? te EteHen. Er is zelfs een mntuf van het indienen van toen het ri,van,-Prde in die &eest' maar doende duidelgk werd dat deze onvol- invetrongesteund zou worden is deze de^kanH^611' Hij heeft ten opzichte van druk ont Detschert een gunstige in- ontvangen op deze vergadering en m het oud-bestuurslid de heer W. C. Wit- teman had dezelfde ervaring opgedaan. De voorzitter wees er op dat het ver schil van waardering op financieel ter rein, hoger voor de heer De la Mar en minder voor de heer Merkx of Let schert zijn oorzaak vindt in het feit dat de heer De la Mar al zijn tijd ter be schikking zou stellen en de andere kan didaten een deel van hun tijd. Of de vervulling van het voorzitterschap een dagtaak is, betwijfelde spreker en ook daarin viel de heer Witteman de voor zitter bij. De heer Warmerdam zou gaarne de onregelmatigheden van het hoofdbestuur eerst willen uitzoeken. De voorzitter vond dat het hoofdbestuur op een wei nig elegante wijze een respectabele kan didaat had uitgeschakeld, maar het ver trouwen in het hoofdbestuur op te zeg gen zou niet verantwoord zijn. De heer J. G. Stokman vroeg of het juist was dat er voor de heer De la Mar reeds een wachtgeldregeling is getroffen als hij nu gekozen zou worden en over zes jaar niet zou worden herkozen? De voor zitter beaamde dit en hij vond dat het hoofdbestuur ook hierin zijn bevoegd heid te buiten ging. Advertentie) Tel. 02903—392 OUD-HOLLANDS I'AVEERNB RESTAURANT Hiant gelegen aan het Havenrak. Het gehele laar geopend. km van Amsterdam Ruime Parkeergelegenheid zit?AARLE1VE Uap^' Naar»nate de z>tting van de Haarlemse politierechter gisteren vorderde bleek ook het percen- *age alcohol omhoog te gaan. Drie ver wachten die achtereenvolgens terecht Monden noteerden successievelijk: 1.25 A.55 en 1.90 promille. De gevangenisstraf- varieerden van twee tot drie weken. Jf.ovendien werd de mannen een flinke Wd ontzegging van de rijbevoegdheid "Pgelegd. He Haarlemse oliebollenbakker H. J. 5' (351 kreeg twee weken gevangenis- ®[.raf en één jaar ontzegging van de H)bevoegdheid. De officier wilde niet geloven dat hij maar één pulletje bier l b hebben gedronken. De oliebollen- jjakker was tegen de lamp gelopen toen 'b m Halfweg bij een stoplicht zo on- «®auldig was dat hij niet de tijd nam P een voor hem optrekkende wagen te jachten. Hij trachtte uit de rij te ko- ®n om zijn voorganger te passeren. Uit" A. K., een 67-jarige bedrijfsleider tw Hillegom, werd veroordeeld tot weken en twee jaar ontzegging. Vp. "et gebruik van zes glazen jene- was hij achter het stuur van zijn riiV)8en Bekropen. Door zijn slingerend a2 had hij de aandacht van een bij getrokken. Ternauwernood had de bu^i' er een boom en een NZH- (jps kunnen ontwijken. De officier noem- on r? ean grof schandaal dat iemand durft'Vorige leeftijd nog onder invloed Viif j rijden. Hij eiste drie weken en unpegging, derti "?telbediende uit Diemen, de Van F- M., was na het gebruik bier 1J glazen sherry en enige glazen haal ®aap slippen op de Noordzeeka- liede 1 o de gemeente Haarlemmer dat ViQen Apaarnwoude. Verdachte zei teen af1 P},tzelfde ook zou zijn overko- Dezé 7, i1!! niet dronken was geweest, hol in achte had 1.9 promille alco- °ordep)H n ,oed- De politierechter ver- straf v» je- man tot een gevangenis- ontzeor,; drie weken en tot twee jaar Kging van de rijbevoegdheid. (Advertentie) voor al uw behang- en vfitwe.dk HAARLEM, 9 april „Pieterman" bleek vanmorgen op de zitting van (1e Haarlemse rechtbank over een rijke fantasie te beschikken. Achter deze naam ging de 30-jarige Utrechtse re clame-adviseur A. C. v. d. B. schuil. Zijn ware identiteit verbergend achter een baard en de schuilnaam „Pieter man" was de Utrechtenaar op 20 no vember 1963 naar Haarlem getogen, waar hij mevr. de V. bewoog tot af gifte van een gelegenheidskleding, com pleet met schoenen, zogenaamd omdat hij een verloving moest vieren. De kle ding werd echter niet meer terugge bracht. De officier van justitie eiste tegen de reclame-adviseur wegens op lichting een jaar gevangenisstraf met aftrek. Om zijn verhaal bij de Haarlemse vrouw, verhuurster van gelegenheids kleding, echter te maken, had „Pieter man" gebruikgemaakt van een valse puntbaard. Voor de rechtbank bleek de man niet te bewegen om te bekennen. „Ik ben die dag helemaal niet in Haar lem geweest, maar ik heb het pak er gens in Utrecht gekocht". Waar kon hij echter niet zeggen. Mevr. de V. en een kelner van Restaurant „Spaans", waar v. d. B. had geslapen en ontbeten, beweerden echter pertinent dat v. d. B. dezelfde was als de bewuste „Pie terman". „Het moet een ander geweest zijn. Ik heb zo'n bekend gezicht, dat de mensen zich wel meer vergissen". De rechtbank kon hij van zijn „beken de gezicht" niet overtuigen. De verklaring van de kelner was wel heel duidelijk. „Ik heb zelfs de zwarte vle'kken op zijn manchet gezien". De reclame-adviseur heeft de gevan genismuren al talloze malen van de bin nenkant gezien. Hij is eerder veroor deeld wegens diefstal, verduistering, flessentrekkerij en andere zaken in Ne derland, België en Zwitserland. Zijn raadsman, mr. Stomps, kon voor zijn cliënt niet veel meer doen dan een psy chiatrisch onderzoek te bepleiten. „De feiten staan wel vast", moest hij con cluderen. De rechtbank zal over veertien da gen uitspraak doen. HAARLEM, 9 april Bij het in het Mendelcollege gehouden jaarlijkse bas ketball-toernooi, het zogenaamde Triangel-toernooi, waar lycea binnen de driehoek Amsterdam-Alkmaar-Lei- aan meedoen, is het Nicolaas Lyceum uit Amsterdam als overwinnaar uit de bus gekomen. A De school had zich naar de finale een strijd tegen het Bonaventura Ly ceum uit Leiden gewerkt door een overwinning in de halve finale op het Triniteitslyceum. Het Bonave.itura Ly ceum had voordien gewonnen van het Mendelcollege. De eindstand van de fi nale luidde 56-40. Het gevecht om de derde plaats werd geleverd door het Triniteitslyceum en het Mendelcollege. Hoewel het Mendel college aanvankelijk ruim voor stond, wist toch het Triniteitslyceum met 18- 11 de Mendeliers op de knieën te krtf- en te krygen. Buiten de genoemde scho len waagden nog vier lycea uit de drie hoek een kans in het Triangeitoernooi. HAARLEM, 10 april Zondag sreelt Haarlem op zijn terrein een vriendschappelijke wedstrijd tegen Blauw Wit, aanvang 12 uur. De Amster dammers verschijnen in hun normale competitie opstelling, Haarlem even eens. Zaterdagmiddag om 16 uur wordt op het Haarlemterrein de belangrijke wedstrijd HaarlemFeijenoord voor de jeugdcompetitie semi-profs gespeeld. HAARLEM. 9 april Een diefstal zonder buit bij de N.V. Heeremans en v. Leuven te Haarlem in de nacht van vrijdag 20 op zaterdag 21 december 1963 bracht drie Haarlemse jongeman nen vanmorgen voor de rechtbank. Een van hen was opgetreden als tipgever en de beide anderen waren op het die venpad gegaan. De buit bedroeg niet meer dan een lege kassa. Tegen de 22-jarige schoor steensloper R. J. J. S. eii de 19-jarige betonvlechter J J. werd negen maan den gevangenisstraf geëist en tegen de tipgever, de 24-jarige steigerbouwer J. R. K„ werd een eis van drie maanden gesteld. De rechtbank zal over veertien dagen uitspraak doen. De nachtelijke inbraak begon in de slaapkamer van K„ in wiens huis de beide anderen in de kost waren. Toen K. al op bed lag was S. bij hem geko men om te vragen hoe hij het beste bij Heeremans en van Leuven kon binnen dringen. K„ die bij dit bedrijf had ge werkt en er zelf een jaar geleden had ingebroken, vertelde zijn vriend hoe dit in z'n werk ging. „Maar ik had niet de bedoeling hen tot diefstal aan te sporen", verklaarde hij aan de presi dent. S. en J. waren toch op pad ge gaan, met het teleurstellende gevolg dat zij geen cent rijker werden, maar wel in het Huis van Bewaring terecht kwa men. De jonge bouwvakkers waren eerst over een muur geklommen, vervolgens hadden zij een ruit van een deur gefor ceerd en tenslotte waren zij op de plaats van bestemming aangekomen. Op de zitting kwam niet vast te staan dat het tweetal zich ook had schuldig gemaakt aan een diefstal van 500, die in de nacht daarop in hetzelfde be drijf was gepleegd. De drie Haarlem mers bleken zeer goede bekende van de politie en justitie te zijn. Allen hebben er al minstens twee veroordelingen op zitten. HAARLEM, 10 april De Haarlem se rechtbank heeft de 36-jarige J. M., boekhouder-verkoper uit Haarlem, ver oordeeld tot een boete van 10.000 en vier maanden gevangenisstraf met af trek van voorarrest. Twee weken geleden werd tegen hem negen maanden en 20.000 geëist. De man werd ervan verdacht zich schul dig te hebben gemaakt aan belasting ontduiking, verduistering en valsheid in geschrifte. Van de verduistering werd hij vrijgesproken en op het punt valsheid in geschrifte werd de dagvaarding nietig verklaard. HAARLEM, 9 april Over het alge meen zjjn Hans van Steyn (A-klasser) en Ron Philips (B-klasser) in de voor jaarscompetitie van de Haarlemse Ra ceclub „Excelsior", die over vier rit ten werd gehouden, tot de beste presta ties gekomen. Zij werden elk in hun categorie onbedreigd eindoverwinnaar. De ritten van de A-klassers werden gewonnen door Hans van Steyn, Wim Wagner, Gerrit Krabbenbos en Piet Steenvoorden. De eindstand luidt: 1. H. van Steyn, 33 pnt, 2. S. de Jonge 26 pnt„ 3. W. Wagner 25 pnt., 4. G. Krab benbos 19 pnt., 5. H. van Assema 17 pnt., 6. B. Schouten 16 pnt., 7. E. Riet- hoff 15 pnt., 8. P. Steenvoorden, 10 pnt. Ron Philips was bij de B-klassers tweemaal het snelst. Leen Kreuger en Jan Philips wonnen elk één rit. De eindstand is: 1. Ron Philips 38 pnt., 2. J. Sweyen 30 pnt., 3. Jan Philips 27 pnt., 4. L. Kreuger 22 pnt., 5. T. de Nijs 21 pnt., 6. T. Meure 13 pnt., 7. J. Been 6 pnt., 8. Henk Philips 4 pnt., 9. G. Keyzer 3 pnt. Eindstand C-klasse: 1. P. Neeskens 35 pnt., 2. R. Schell 30 pnt., 3. H. Nees kens 23 pnt., 4. J. Molenaar 17 pnt., 5. K. Schriek 16 pnt. Eindstand jeugdklasse 1. R- Mole- kamp 29 pnt., 2. C. Kiekens 27 pnt., 3. R. van Tongeren 26 pnt., 4. G. Muinck 23 pnt., 5. E. van Schoor 2222 pnt., 6. J. van Schoor 18 pnt., 7. R. Langeveld 8 pnt., 8. J. Anthonisse 7 pnt., 9. J. Brou wer 5 pnt., 10. T. Devies 4 pnt. Eindstand tweede jeugd: 1. H. Ouwer- kerk 36 pnt., 2. B. Groene veld 33 pnt., 3. K. Kossen 32 pnt., 4. L. Snijders 20 pnt., 5. P. Rootlieb 14 pnt., 6. T. Hand- graaf 9 pnt., 7. D. Kiekens 6 pnt., 8. J. de Ruiter 5 pnt. HEEMSTEDE, 8 april Het herzie ne uitbreidingsplan „Glip II", dat vori ge week door de gemeenteraad van Heemstede werd vastgesteld, vordert gestadig. Men is thans druk bezig met het bouwrijp maken van de grond en dit jaar nog zal aan de bouw van een aantal woningen kunnen worden begon nen. Het plan voorziet ondermeer in de bouw van 110 woningwetwoningen. In november van het vorige jaar zouden er 65 van deze woningen worden aan besteed. De aanbesteding liep evenwél vast, omdat de richtprijs twee ton te hoog lag. Over een nieuwe aanbesteding is thans nog niets bekend. Voor de op zondag 19 april te spelen wedstrijd TelstarSittardia worden of ficials en scheidsrechters van de Haar lemse voetbalbond in de gelegenheid ge steld op vertoon van hun diploma een toegangsbewijs af te halen aan het Paviljoen Schoonenberg uitsluitend op donderdag 16 april van zeven tot acht uur. Agamemnon 10 te Cristobal. Alnati 9 te Las Palmas. Alnitak 9 te Antwerpen. Amstelkroon 10 te Vancouver. Angolakust 9 van Port Harcourt n. Douala. Rrchimedes 9 van Hamburg naar Bremen. Argos 9 van Te] Aviv te Haifa. Aristoteles 10 te Callao. Artemis 9 van de Thames n. Amsterdam. Breda 10 te Willemstad. Calamares 9 van Tela naar Cristobal. Caltex Arnhem-t. van Port Said naar Stockholm. Caltex Delft-t. 9 van Dumai n. Pladju. Caltex Eindhoven-t. 10 van Bahrein naar Fredericia. Camphuys 9 van Mombasa naar Zanzibar. Cartage 10 te Cristobal. Diogenes 10 te Chancay. Eos 9 van Gibraltar naar Oran. Friesland-s.s.m. p. 10 Terneuzen naar Gent. Gabonkust 9 van Freetown naar Abidjan. Garoet 9 van Hamburg naar Bremen. Geestland 10 van Portsmouth n. Preston. Gooiland 9 te La Libertad. Graveland 9 van Bremen naar Hamburg. Guineekust 9 te Pointe Noire. Hoogkerk 9 van Genua naar Port Said. Isis 9 van Brighton naar Amsterdam. Izalco 10 van Vera Cruz naar Houston. Jason 10 te Hamburg. Katsedijk 1 te Hamburg. Laarderkerk 9 van Hamburg n. Rotterdam Laga 9 van Istanbul naar Izmir. Leiderkerk 9 van Marseille naar Genua. Liberiakust 9 te Bremen. Maasdam 10 te Cowes. Maashaven 10 te Bathurst. Madison Lloyd 9 van Aden n. Singapore. Marathon 10 te Paramaribo. Maron 9 van Bremen naar Amsterdam. Mohamed Reza Shah-t. 9 van Suez naar Mena al Ahmadi. Montferland 9 te Hamburg. Musi 10 te Songkhla. Musilloyd 10 te Aqaba. Oberon 10 t La Guaira verwacht. Oranje 9 van Kingston n. Port Everglades. Pericles 10 van San Antonio n. Talcahuano. Prins Willem III n van Aqaba naar Aden. Prins Willem van Oranje s van Three River naar Montreal. Rotte 9 van Port Said naar Ceuta. Rotterdam 9 van Panama anaal n. R'dam Ruys 9 van Santos naar Buenos Aires. Skadi 9 van Liverpool naar Marseille. Sliedrecht 9 van New Orleans n. R'dam. Stad Maastricht 9 van Rio de Janeiro naar Emden. Statendam 9 van New York n. Southampton Straat Johore 10 te Singapore. Straat Singapore 10 te Dar es Salaam. Straat van Diemen 9 van Durban naar Singapore. Telamon 9 van Hamburg naar Bremen. Togokust 9 van Lower Buchanan n. Abidjan Towa 10 te New Orleans verwacht. Utrecht 10 te Belawan. Videna-t. 10 te Port Said. Vlist 9 te Vancouver. Wonorato 9 te Matarani. Zaria-t. 10 te Anacortes. Aldabi 9 van Rotterdam naar Bremen. Bothniaborg 10 van Rotterdam n. onbekend Gorredijk 10 te Antwerpen. Kerkedïjk 9 te Rotterdam. Peperkust 9 te Rotterdam. Tweelingen 9 te Rotterdam. Zeeland 9 van Rotterdam naar Hamburg. Bothnaborg 10 van Rotterdam n. Delfzijl Charis 9 van Amsterdam naar Bremen. Jason 10 te Hamburg. Karachi 9 te Amsterdam. Oranjestad 9 van A'dam naar Suriname. Acteon 9 t. h. v. Ouessant n. Rotterdam Aegis 9 v. Madras n. Kp Haitien. Alamak 10 te Kuwait. Alnitak p. 9 Dover n. Antwerpen Amstelhof 10 te Dalren. Annenkerk 9 dw. Lissabon n. Antwerpen Barendrecht 9 dw. Albany n. Perth. Batu 8 v. Walvisbaai n. Charleston. Caltex Delfzijl p. 9 Dover n. Manchester. Caltex Nederl. p. 9 Kreta n. Sidon. Calt. Pernis p. 9 Kp de Gata n. Killingholme Calt. the Hagye 9 dw. Dumai n. Palembang Eemland 9 dw. Rlo Parana n. Hamburg Guineekust 9 rede Cabinda. Krebsia 9 te Suez. Memnon 9 te Hamburg. MontferlanO 9 v. Bremen n Hamburg. Muirierkerk 9 v. Gdansk n. Hamburg. Munttoren p. 9 Gibraltar n. Nederland. Neder Waal p. 9 Kp Finisterre n. Dakar. Nista 8 v. Tuapse n. Bombay. Ondina 9 dw. Ouessant n. Mena al Ahmadi Onoba 9 dw. Masirah n. Mena al Ahmadi. Oranje Nassau 9 te Southampton. Pendrecht 10 te Singapore. Philidora p. 9 Kur. Muria n. M. al Ahmadi Philippia 9 t. a. Suez n. Milazzo. Pr. Maurits p. 9 Majorca n. Civ. Vecchia. Prins Willem III 9 v. Pt Said n. Beiroet Sanana 8 v. Calcutta n. Singapore. Schie Lloyd 9 te Huarmey. Sepia 9 te Le Havre. Sinoutskerk 9 te Hongkong. Stad Kampen 9 te Pepel. Straat Magelhaen 10 te Lor. Marques. Tamara 9 te Kharg Island. Togokust 9 te Lowerbuchanan. Van der Hagen 10 te Auckland. Van Waerwijck 9 v. Whampoa n. Djakarta Vlieland 9 dw. Madras n. Abadan. Zafra 10 te Yokohama. Zonrekerk p. 9 Messina n. Genua. tL Alkes 9 v. New Orleans n. New York. Ammon 9 te Aruba. Argos 9 v. Tel Aviv n. Haifa. Caltex A'dam p. 9 Ouesant n. Bahrein. Doel wijk p. 9 Algiers n. Rotterdam. Friesiand-K.RL. 10 te Bombay. Korovina 9 v. Abadan n. Bahrein. Meliskerk 9 te Port Sudan. Prins Willem V 9 v. Glasgow n. Montreal. Sambas 9 v. Rangoon n. Singapore. Straat Bali 10 te Kobe. Theron 10 te Baltimore. Willem Ruys 10 te Fremantle. OLUlAlVntiVlAKivx s-ilblliOliliNBOSCH, 9 april Aanvoer 11000 stuks. Noteringen: Witte kippen, lichte I 1.40-l.SU, zware 1.55- I.65 per kg. lev. gew. Oude hanen 3.00-4.25 per stuk. Tamme konijnen 6.50-12.00 p. st. VEEMARKT DELFT, 9 april Aanvoer: 798 stuks. Prijzen per stuk: nucht. kalv. 70-75, drachtige zeugen 475-575, magere var kens per kg lev. gew. 2,70-2,80. biggen 80-85- 90, lopers 110-130, schapen met 1 lam 160- 200, schapen met 2 lamm. 240-300 MARKTBERICHT BARNEVELD, 9 april COiiP. VELUWSE EIERVEILING EDE Aanvoer 358.365 stuks. Prijzen (in per 100 stuks) Eieren 48-52 gr 9.09-10.10, eieren 54-58 gr. 10.54-11.32, eieren 60-63 gr. 11.13- II.56, eieren 63-66 gr. 11.48-11.78. EIERVEILING S.B.E. -> Aanvoer 691.956 stuks. Pr ij z er,37-44 gr. 6.35-8.04, 46-60 gr 8.81-11.50, 60-72 gr. 11.34-12.70. eendeneieren 63-68 gr. 9.06-9.75. eendeneieren 68-71 gr 9.80- 10.27. EIERMARKT BARNEVELD Aanvoer ca. 2.050.000 stuks. Prijzen: eieren 58-65 gr. 11.05-12.00, alg. prijs 11.60, kg-prijs 1.87 op basis 62 gram. Kievitseieren aanvoer 1200 0.25-0.40. PLUIM VEEMARKT Aanvoer ca. 35.000 stuks. Prijzen: slachtkippen lichte 1.60-1.70, zware 1.75-1.90, slachtkuikens 1.75-1.90 VARKENSMARKT Aanvoer 82 stuks Drachtige zeugen 600-700. DEN HAAG, 10 april Konstanz 307, onv. Kheinfelden 222 —6, Ottenheim 291 1, Straatsburg 230 —10, Maxau 426 —10, Plochingen 170 —9, Mannheim 291 —11, Steinbaeh 142 +5, Mainz 284 —10. Bingen 202 —8. Kaub 220 —8, Kochem 261 —8, Koblenz 244 —6, Keulen 230 —8, Ruhrort 412 —7. Lobith 1040 —8. Nijmegen 825 —11. Arnhem 845 —6, Eefde IJssel 273 —8, De venter 269 —13, Monsin 5450 10, Borg haren 3929 —11, Belfeld 1139 +1, Grave beneden de sluis 510 +3. De minst gepeilde diepten in de vaargeul, heden vermeld op de waarschuwingsborden. zijn in centimeters: Amerungen- Lekkanaal 265. Toegelaten grootste diepgang van Mil- lingen tot St. Andries 405 cm. VHK KKF Indien u hiervoor belangstelling hebt, verzoeken wij u nevenstaande coupon volledig ingevuld, In een open envelop, gefrankeerd met 5 cants postzegel te zenden aan: Hoogovens - IJmuiden, Personeelszaken, gebouw „Buitenhof". Na ont vangst zullen wij nader met u In kontakt treden. Ik «tel prijs op meer Informaties over boven genoemde tewerkstelling bij uw bedrijf. Naam: Voornaam Adres: Woonplaats: - Geboortedatum: Huldig beroep: Gehuwd/Ongehuwd Handtekening: Nr.: N0753

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 11